מסע למפגש עם העצמי האלוהי שלנו

ספרי המסתורין של ערי האור

מסע למפגש עם העצמי האלוהי שלנו

וספריית המקדש הפנימי שלנו

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

רדיו “החיים הטובים”

 (מתוך תוכנית מס’ 4, ששודרה ביום 30.10.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכולם. היום נמשיך במסע שלנו, כאשר חלקו האחד יהא מסע פנימה, מסע של גילוי פנימי וחיבור לעצמנו, וחלקו השני יהיה מסע לעיר האור “ירושלים של מעלה”.

אני מזמינה את כולנו לעצום עיניים, לנשום נשימות רכות ועמוקות אל תוך לבנו, לדמיין שכולנו, עם כל משפחת האנושות יחדיו, נמצאים מתחת לפירמידה של אנרגית קריסטל. נבקש להתחבר לאהבתו האינסופית של הבורא האחד, ולספוג אותה לתוכנו, לתוך הדנ”א, לכל הגופים ולכל התאים שלנו, כפי שספוג יבש לחלוטין סופג נוזלים לתוכו. נזמין למסע שלנו גם את הילד/הילדה הפנימיים שלנו, ונבקש שגם הם יסכימו לקלוט לתוכם את אהבתו האינסופית של הבורא האחד. ניתן מעט זמן לתהליך להתרחש.

אט אט נכוון את הנשימות וההתכווננות שלנו פנימה, אל תוך הלב. ננשום נשימות רכות ועדינות פנימה, אל לבנו, נדמיין ונרגיש שאנחנו סופגים לתוכנו פנימה גם את האהבה האינסופית של הבורא האחד וצוללים פנימה אל תוך לבנו.

אמנם ברובד של שלושת הממדים, יש ללב רק ארבעה חדרים, אבל אל תשכחו שהלב הוא גם רב-ממדי ויש לו מרחבים עצומים, שאפשר להגיע דרכם למקומות ולממדים רבים.

אנחנו מוזמנים לצלול פנימה אל לבנו.

נבקש לחוות אותו מבפנים, באופן פיזי: את החמימות, את הפעימות. נבקש לחוות אותו באופן רגשי: אילו רגשות זורמים בו כרגע, איזה רגשות עולים, איך הלב מגיב לאהבה האינסופית של הבורא שנשאבת כרגע לתוכו. נבקש לחוות את הלב שלנו מבחינה אנרגטית: עד כמה הוא פתוח לתת, עד כמה הוא פתוח לקבל, עד כמה הוא באמת מצליח לחבר בין האנרגיות הגבוהות יותר לנמוכות יותר, עד כמה הוא באמת מצליח לחבר בין שמיים לארץ, כמרכז החיבור שלנו בין שתי האנרגיות, הזכרית והנקבית, האלוהית, כאחד.

נאפשר לעצמנו להיות עוד קצת בתוך לבנו. לחוות אותו, לבדוק אותו, מנקודות שונות. כל אותו הזמן אנחנו ממשיכים להתמלא באהבה האינסופית של הבורא האחד, עד שכל גופינו (הגוף הפיזי והגופים האחרים) זוהרים באור יקרות, באור אהבתו של הבורא האחד.

מתוך המקום הזה, נבקש להיכנס עוד יותר פנימה לתוכנו. נבקש למצוא ולגלות את המרכז הפנימי שלנו. לכל אחד מאיתנו יש מרכז פנימי. המרכז הפנימי יכול להיות המרכז הפיזי של גופנו, שמשתנה מאדם לאדם, אבל הוא יכול להיות גם מרכז הכובד של המהות, של ההוויה שלנו. נבקש להתחבר למקום הזה. נגלה אותו בתוכנו בתור נקודת אור קטנה וזוהרת. כל אחד מאיתנו מוזמן לבדוק היכן הוא חש וחושב שנקודה זו נמצאת אצלו. היא יכולה להיות בכל המרחב שבין הלב הפיזי המורחב לבין צ’אקרת מקלעת השמש. ברגע שנמצא את הנקודה הזו, נתחיל להתמקד בה, הן בתודעה, הן בהתבוננות והן בנשימות שלנו. אנחנו מוזמנים לנשום לתוך הנקודה הזו, ולאט לאט נראה כיצד היא מתעצמת. כיצד האור שבה מתעצם, גדל ומתרחב.

כאשר אנחנו מתבוננים עוד יותר פנימה, נגלה שמתחת לאור הזה קיים יהלום מדהים ביופיו. זהו היהלום הפנימי שלנו. אצל כל אחד מאיתנו הוא מופיע בגודל, בצורה ובצבע אחרים. הוא יפהפה וכולל בתוכו את כל הפנים שלנו, גם בחיים האלה, גם בחיים האחרים. לכל אחד מאיתנו יש פנים שונות במצבים שונים, כישרונות ואיכויות שונים, והיהלום הפנימי מכיל את כולם, כשכל אחד מהם מהווה מעין פאה אחת מתוך אלפי הפאות שיש ליהלום.

נתחיל לנשום אל תוך היהלום הזה ברכות, ובעדינות. אט אט נגלה שאנחנו מתחילים להישאב יותר ויותר אל האור שיוצא ממנו. אנחנו כביכול מסתכלים מבחוץ ומבפנים גם יחד. נרגיש כאילו שהעיניים, התודעה, וגם הלב שלנו, נשאבים פנימה (ברובד האנרגטי כמובן) אל תוך היהלום. ככל שאנחנו מתקרבים יותר ויותר לתוך היהלום, הוא גדל יותר ועוצמת האור והאהבה שלו מתעצמות.

כאשר אנחנו מגיעים לפתחו של היהלום, נראה שבתוך היהלום יש מראה מרהיב: יש שם מקדש שעשוי מאנרגיה זוהרת, צלולה, טהורה ונקיה. כל אחד מאיתנו יכול לראות את המקדש הפנימי שלו, בצבעים שמהווים אותו, במקומות שאליהם הוא מתחבר יותר. אנחנו רואים את המקדש הזה כשהוא נתון בתוך היהלום הפנימי, וכשאנחנו נמצאים מספיק קרוב אל היהלום, הוא נפתח כעלי כותרת של פרח, והופך להיות מעין מגש, כמו כף יד מושטת שעליה מונח המקדש הפנימי שלנו.

התבוננו כעת בכל היופי המדהים של המקדש הזה. ראו כיצד הוא בנוי מבחוץ, האם הוא בנוי מאנרגיה שקופה, קריסטלית? האם מאנרגיית רוז-קוורץ? האם מאנרגיית טורקיז, זהב, או כל אנרגיה אחרת? האם הוא עגול, רבוע? האם יש בו עמודים או קשתות?

כעת אתם מוזמנים לפסוע אל תוך המקדש הפנימי שבתוככם. נשמו כמה נשימות עמוקות, בקשו להתחבר לאהבה האינסופית של הבורא האחד. עכשיו ראו כיצד אנו עומדים לפני שער זהב גדול ולפניו שני שומרים. כאשר הם רואים אותנו, הם קדים לנו, זזים הצידה ושער הזהב נפתח.

אנחנו פוסעים פנימה. זהו המקדש הפנימי שלך. אין עוד אדם אחר בעולם שהמקדש הזה שייך לו. במקדש הזה צפון כל הידע שצברתם מאז ומעולם. כל הגלגולים, כל העוצמות, כל היכולות. אנחנו נכנסים למעין עיר פלאים בתוך המקדש הפנימי שבתוכנו. אנחנו מתחילים לפסוע, להתבונן בהשתאות על הקירות. אנחנו מוזמנים לראות ולהבחין האם אנחנו רואים צורות וצבעים מסויימים? האם אנחנו שומעים קולות שירה? איך בנוי המקדש הזה מבפנים? ניקח לנו מעט זמן לשוטט בפנים, להתבונן בקירות, בעמודים, בקשתות, באולמות. נתבונן ונראה האם יש אור שחודר דרך חלונות, האם יש בתוכו חפצים מיוחדים?

זה המקום שבו יש לנו אפשרות לפגוש כעת את העצמי האלוהי שלנו.

נתיישב באולם המרכזי. נדמיין שהוא עגול ושיש בו קשתות ופתחים מכל הכיוונים. אנו מוצאים ארון, המזכיר מעט את ארון הברית, והאנרגיה שלו עשויה מזהב. אך למעשה הארון הזה מכיל מתנות עבורנו. אך קודם לכן אנו עומדים להיפגש עם העצמי האלוהי שלנו.

אנו מוזמנים לשבת על אותו ארון נמוך. והנה אנו מתבוננים ורואים כיצד האולם המרכזי משנה פתאום את גודלו וצורתו, הופך להיות גדול יותר ויותר, ענק ממש. נבדוק אילו רגשות עולים בנו כעת, כשאנחנו בתוך האולם הזה. יש בתוכו עננים של אהבה, של אור, של חמלה. נבדוק כיצד אנו מרגישים עם עצמנו בתוך המקום הזה. כיצד מרגישה לנו האנרגיה של המקום הזה, ופשוט נבקש לקלוט אותה פנימה, לתוכנו, עד שתהפוך להיות כחלק מאיתנו.

והנה, כאשר אנו מתבוננים קדימה, נראה שאחת הקשתות גדלה יותר ויותר, מתרחבת, גובהת. והנה נכנס דרכה מלאך מדהים ביופיו (או מלאכית מדהימה ביופייה, לנשים). יש בו אנרגיה של זהב, אנרגיה של חשמל, כמו ברקים. אנרגיה של קריסטל. אך כל מהותו וכל מה שהוא משדר הם אהבה טהורה, עמוקה, אינסופית, רכות ועוצמה אינסופיות.

העצמי האלוהי של כל אחד מאיתנו מתחיל לפסוע לאט לכיוון שלנו. אנחנו מתחילים להרגיש את הרגשות מתחילים להתעורר ולהתעצם יותר ויותר. ההתרגשות גבוהה, וייתכן שגם דמעות מתחילות לפרוץ החוצה מההתרגשות, מהכמיהה, מהאהבה.

יקרים, יש לנו כאן הזדמנות להיפגש עם החלק האלוהי שבתוכנו, שנשאר אצל הבורא האחד, במקום שאנחנו תמיד כמהים אליו, מהרגע שהנשמות שלנו נפרדו מההוויה האחת של הבורא האחד. נבקש פשוט לחוות ונאפשר לאנרגיה שנובעת מהעצמי האלוהי שלנו לעטוף אותנו ברכות, להתחיל לשנות בתוכנו את מבנה התאים, את מבנה הדנ”א, למכיל, לעוצמתי, לאוהב ולבריא יותר, ולמתאים יותר לכל השינויים שאנו עוברים כבר עתה.

נאפשר לעצמנו לחוות את האנרגיה של העצמי האלוהי. הוא מתקרב אלינו יותר ויותר. וככל שהוא מתקרב, ההילה האלוהית שלו נוגעת בהילה שלנו ומתמזגת יותר ויותר בגופים שלנו. כאשר אנו חווים אותה, אנו מרגישים את העוצמה, הרכות, והאהבה האינסופית שנובעת ממקור זה. אנו מאפשרים לו להתקרב אלינו עוד יותר, ומאפשרים ללב שלנו להיפתח לאהבה העמוקה שהוא מתחיל להקרין מלבו אל לבנו. אט אט הוא מתחיל להתקרב יותר ולרכון לעברנו (הוא אדיר בגודלו).

העצמי האלוהי מתחיל לרכון לעברנו, מחבק ומרים אותנו אליו, מחבק אותנו כפי שמחבקים ילד קטן. אנחנו מאפשרים לעצמנו לחוות את החוויה העוצמתית הזו ולתת לרגשות לפרוץ החוצה: רגשות של תודה, אהבה, התרגשות עצומה. רגשות של משהו שנשבר בפנים ומשהו חדש שעולה וצומח מתחתיו, כמו אותם בעלי חיים שמשילים את עורם הישן ופורצים לתוך גופים חדשים, יוצרים לעצמם גוף חדש יותר. כמו עוף החול, שמשהו בתוכו חוזר להיות הביצה בחזרה, וכאשר הוא בתוך האש, הוא עובר תהליך של היווצרות מחדש ולידה מחדש.

נבקש לעבור בתוך העצמי האלוהי שלנו את התהליך הזה של לידה מחדש למקום גבוה יותר, עוצמתי יותר, מחובר יותר לרגשות (הן הנמוכים, הן הגבוהים), מחובר יותר לשלמות וגם מקורקע יותר. נבקש מהעצמי האלוהי שלנו לרפא את המקומות הפצועים שבתוכנו, לחמול ולעטוף אותנו באהבתו, להזין אותנו.

נבקש ממנו למסור לנו מסר: מהו הדבר החשוב ביותר שעלינו לדעת בתקופה זו? כיצד הוא, שמחובר לכל הרבדים, יכול לעזור לנו להתחבר לעוצמות שלנו בצורה טובה יותר, שלא תזיק, ושתתאים את עצמה הן ליכולת ההכלה שלנו והן למימוש שבאנו לעשות. או כל מסר אחר שיוכל להאיר ולהעיר את לבנו באהבתו. נאפשר לתהליך להתרחש.

נבקש גם שכל האנרגיות, כל המידע, כל האהבה, כל מה שנחוץ לנו ושאנחנו יכולים לקבל מהעצמי האלוהי שלנו, כל השלווה, הרגיעה, והידיעה מי אנחנו באמת – ייספגו לתוכנו וייהפכו להיות חלק מההוויה האמיתית שלנו, גם בחיי היומיום בכדור הארץ, בממד השלישי. כעת העצמי האלוהי שלנו מברך אותנו. נאפשר לו לברך אותנו. נקבל באהבה את ברכתו ואת הדרכתו.

אם יש לנו צורך לרפא מקומות של חוסר עמוק באהבה, נבקש מהעצמי האלוהי שלנו להעניק לנו את המתנה של האהבה האינסופית. אם אנו זקוקים לאהבה אימהית, שתכיל אותנו, – נבקש זאת. אם אנו זקוקים לאהבה אבהית, שתדריך אותנו ותכיל אותנו – נבקש זאת. העצמי האלוהי יודע בדיוק מה לתת לנו וכיצד לעזור לנו לרפא את הפצעים. נבקש ממנו לעזור לנו לעשות זאת.

במפגש איתו יש חוויה של קסם, של משהו גדול ומופלא. נטמיע את החוויה הזו בתוך הלב שלנו, בתוך ההוויה שלנו, כדי שהקסם החוויה הללו ילוו אותנו גם במצבי היומיום שלא תמיד פשוטים. ולפעמים כבני אנוש, שעדיין רגילים לממד השלישי, וכחלק מהלמידה שלנו שעדיין נמשכת, אנחנו גם נופלים למקומות שבהם לפעמים אנו לא רואים את ההמשך. נבקש שהקסם הזה שאנו מטמיעים בתוכנו יהיה כפעמון זהב, שיתעורר בתוכנו בכל פעם שאנו תועים ומאבדים תקווה, בכל פעם שאנחנו מאבדים אמון ויעורר אותנו לזכור את מקום הקסם שקיים בתוכנו. זכרו, מדובר בדבר חיצוני ופנימי כאחד.

אט אט נראה את העצמי האלוהי שלנו מניח אותנו בעדינות בחזרה על הרצפה, ולאט לאט מתרחק מאיתנו. לאט לאט ההילה שלו נסוגה מההילה שלנו. הוא מתרחק כשפניו אלינו וממשיך לברך אותנו, אומר שתמיד נוכל לחזור אל המקדש ולפגוש בו שוב, כיוון שהדרך למקדש קצרה ביותר: פנימה.

לפני שהוא נעלם הוא אומר לנו שיש לנו מתנה. בתוך הארון שעליו ישבנו נמצאים שלושה מפתחות. כל אחד מהמפתחות הללו פותח חדר שיש אליו יציאה מהאולם המרכזי. כל אחד מהחדרים הללו מהווה ספריה אחת שלמה.

מפתח אחד פותח את ספריית הגלגולים שלנו. כל מה שחווינו, כל מה שעברנו, מאז שנוצרה נשמתנו ועד היום זה.

מפתח שני פותח את ספריית כל הידע שצברה נשמתנו, גם בכוכבים אחרים, גם כדור הארץ בגלגולים שונים, גם בעצמיים השונים שלנו, כולם כאחד. גם כיום, גם בגלגולים וברבדים אחרים.

מפתח שלישי פותח את ספריית ההתבוננות והלמידה שלנו. כל ההתבוננות וכל הלמידה שצברנו לאורך כל הזמן, וגם לעוצמות הייחודיות שלנו, לאיכויות שלנו שנצברו בכל גלגול וגלגול, בכל הוויה שהיא, לעתים גם במחזורים שונים.

אנו לוקחים את המפתחות הללו, מודים לעצמי האלוהי שלנו, שממשיך להתרחק.

והנה, בדיוק מהמקום שבו אנו עומדים כרגע, נוצרים שלושה כיוונים של אור זהוב וזוהר. כל אחד מהם מוביל אותנו אל המקום שאליו הוא שייך:

הימני מוביל אל מקור העוצמות, האיכויות והכישרונות שלנו, הן בגלגול זה, הן בכל הגלגולים שקדמו והן בכל ההוויות שהיינו פעם בכל זמן, מרחב ומקום.

האמצעי מוביל אותנו אל כל הגלגולים שעברנו, בכל זמן שהוא.

השמאלי מוביל אותנו אל הידע האלוהי שנמצא בתוכנו ושצברנו מכוכבים אחרים, מהתנסויות שונות, ומידע שצברנו גם בין הגלגולים.

כיוון שאין באפשרותנו ללכת ולפנות אל שלושת הכיוונים ביחד, אנו מוזמנים לבחור כיוון אחד בלבד, כאשר נוכל לשמור את שני המפתחות הנותרים לשבילים הנוספים.

מפתח אחד מבין שלושת המפתחות הוא מפתח זהב גדול; השני עשוי וגודלו בינוני; והשלישי הינו מפתח קטן יותר, עשוי נחושת.

נבחר את המקום שאליו אנו בוחרים ללכת. נפסע עם המפתחות ולאט לאט נפתח את הדלת באמצעות המפתח. והנה אנו עומדים בתוך חדר מדהים ביופיו, כולו זהב, קורן באור יקרות. כל הקירות, התקרה, הרצפה משובצים באבנים טובות. כל אחד מהחדרים דומה במבנהו הכללי לשני החדרים האחרים. כאשר מתקרבים אליהם, הם גדלים ומתרחבים עוד יותר. בקירות קיימים מדפים, כשעל כל מדף מונחים קריסטלים, מגילות או סמלים, בהתאם לספריה שאליה בחרנו להיכנס.

אנו מוזמנים לטייל ולהסתובב בתוך החדר, בתוך הספריה שבחרנו. ואם נתבונן, נראה שהמדפים מקיפים אותנו, ומסודרים פחות או יותר בסדר כרונולוגי של גלגולים, ושל שנים בתוך הגלגולים, כולל הגלגול הזה, למרות שהם בצורה מעגלית ומסתחררים.

אנחנו מוזמנים לבחור מדף, רצוי במועד שקרוב לשנה זו, כיוון שהמתנה שאנו רוצים לקבל ראויה לשרת אותנו בזמן הזה. כל אחד מאיתנו יכול לבקש להתחבר אל המדף של השנה הנוכחית ואילך. ולמרות שהכל נע כמעגלים בתוך מעגלים, המדפים אט אט נעצרים כמו קרוסלה שנעצרת, ואותו מדף, שנמצא למעשה הן מעלינו, הן מולנו, והן מתחתנו, כיוון שהוא מעגלי, קורץ לנו, יחד עם שפע המגילות שיש בו, או שפע הקריסטלים, או שפע הסמלים.

אנחנו מתבוננים ובודקים עם עצמנו מה המתנה החשובה ביותר שהיינו רוצים לקבל במסע הזה. האם מידע לגבי העוצמות והיכולות שלנו, ואולי גם כלים על מנת להשתמש בהן, על מנת להתחבר לעוצמות וליכולות אלה, ולממש אותן בחיים הנוכחיים; האם מידע לגבי גלגולים: האם גלגול שמשפיע על החיים הנוכחיים שלנו בצורה העמוקה ביותר, על מנת שניתן יהיה לראות מה החוזה הנשמתי שבו ואולי אף לשנות אותו; או האם ידע כלשהו, אלוהי או חוצני שמגיע מתרבויות כוכביות חיוביות אחרות, שהיינו איתם בקשר בעבר, ושאנו נמצאים איתם בקשר גם בהווה; האם ברצוננו לקבל מידע, האם ברצוננו לעורר מחדש את הידע האלוהי הקיים בתוכנו?

נתבונן ונבקש שהקריסטל המתאים, המגילה המתאימה, הסמל המתאים יזהרו עבורנו. הנה אנחנו מתחילים לראות את אחד הקריסטלים או המגילות או הסמלים מתחיל לזהור, ואט אט מחליק אל כפות ידנו. נבקש שכל אחד מהדברים שקיבלנו (כל אחד לפי בקשתו ובחירתו) ייפתחו: שהקריסטל ייפתח, ויראה את הידע הגנוז בתוכו; שהמגילה תיפרש, והמידע שכתוב בה יתגלה לנגד עיננו; שהסמל הרב-ממדי יהפוך להיות יותר ויותר נוכח בתלת-ממד, ולאט לאט כאשר גם הוא נפרש, יתגלה הידע הצפון בתוכו. אנו נבקש שהדברים יתרחשו כעת, ואנו נאפשר להם להתרחש.

הקריסטל ייגלה לנו אילו עוצמות ויכולות טמונות בנו שטרם גילינו. נוכל לשאול אותו שאלות. נוכל לשאול אותו מהו הייעוד שלנו כאן, מהן העוצמות והיכולות שאנו מביאים איתנו כנשמה, כהוויה שלמה, כאדם בגלגול הזה, ובכל הגלגולים האחרים. אילו עוצמות חיוביות, איכויות, כישרונות שטרם גילינו עדיין, טמונים בתוכנו.

כאשר נקבל את התשובה לשאלה הזו, נבקש גם לדעת מה אנו צריכים לעשות על מנת להתחבר לעוצמות אלה: האם יש משהו שאנחנו צריכים לשחרר מתוכנו? האם יש דברים שאנחנו צריכים לעשות על מנת לאזן את עצמנו בגוף ובנפש?

את אותן שאלות בדיוק נוכל להפנות גם למגילה. נבקש לקרוא את המידע ולדעת מהם הגלגולים שמשפיעים בצורה העוצמתית ביותר היום? מהם החוזים הנשמתיים באותם גלגולים? מהו החוזה הנשמתי כרגע? ומהי הדרך הטובה ביותר שנוכל ללמוד מאותם גלגולים, כדי שנוכל ללמוד את השיעור שנותר בגלגול הזה בצורה קלה וחלקה, טובה וזורמת יותר?

מי שפנה אל הסמלים, יוכל לשאול את הסמל את אותן שאלות בדיוק, בצורה שונה מעט. מהו הידע העמוק? מהו הידע הכוכבי שטמון בנו, ושהגיע זמנו לעלות על פני השטח ולהתגלות כעת? באיזה כלים אנו יכולים להשתמש על מנת לעורר את זיכרונות אותו ידע ולהפוך אותם לכלי שמיש, באופן העמוק, העוצמתי והאמיתי ביותר, כמובן מתוך אהבה ואור בלבד, בחיים האלה.

כל אחד מכם מזומן לשאול את המידע שנפרש בפניו: כיצד מידע זה, כלים אלה, שאנו מקבלים עכשיו, יכולים לעזור לנו כעת, בחיי היומיום, בתקופה החדשה, המשתנה, העולה על פני השטח, שנוצרת ושבאה לידי ביטוי ומימוש בצורה ברורה ועוצמתית?

תוכלו לשאול גם כיצד אנחנו יכולים להשתמש בידע לטובת כל האנושות כולה, וזאת בין אם מדובר בידע על העוצמות ובחיבור לעוצמות, בין אם מדובר בידע גלגולי שקשור גם לעצמיים המקביליים שלכם, הן אז והן היום, בין אם מדובר בידע שצברנו במשך כל הגלגולים, ההוויות, המחזורים והמקומות שהיינו בהם. כיצד אנו יכולים להשתמש בידע זה על מנת לעזור לאנושות לעבור את השינויים שמתרחשים בממדים הפיזיים ובממדים הרוחניים, האנרגטיים והרגשיים? כיצד נוכל לעזור לאנושות ולנו, לכולנו, באמת?

נבקש לקבל את המידע, וניתן מעט זמן לתהליך להתרחש.

ייתכן שהמידע יגיע כחומר כתוב. כאשר תראו אותו, תבינו את האותיות הכתובות, את המסר שבהן. ייתכן שהוא יגיע כקרני אור אל תוך לבכם, שייעוררו שם הבנות, רגשות וזיכרונות עמוקים. וייתכן שהוא יגיע כקרני זהב, אל בלוטת האצטרובל שלכם, אל הדנ”א שלכם, שיתחילו לעורר שם את מה שצריך להתעורר.

יקירים, אל דאגה. גם אם אינכם מסוגלים לראות בפועל את השינויים קורים, דעו כי הם מתרחשים, וכי הם מתחילים לבוא לידי מימוש בחיי היומיום שלכם בהדרגתיות. לעתים באופן מינורי, לעתים באופן ברור יותר, אך אפשרו לתהליך להתרחש.

נשמו לתוככם את מה שאתם מקבלים. אל תוך לבכם, אל תוך המרכז שלכם. אתם נמצאים עדיין בתוך המקדש הפנימי. ראו כיצד כאשר אתם שואפים ידע זה לתוככם, מכל אחד מהסוגים, אורכם מתרחב ומתעצם, וכאשר אתם נושפים, האור גדול ומתעצם בכל האולם כולו. כעת אתם מוזמנים להודות לתהליך.

הטמינו את אותו הקריסטל/המגילה/הסמל בלבכם, ובקשו שיגיעו ושיתמקמו במקום המתאים ביותר עבורכם, למען טובתכם העליונה, ושימשיכו את עבודת ההיזכרות והחיבור בתוככם, גם בזמנים בהם אינכם מודעים לתהליך. אפשרו לדבר להתרחש.

כעת שלחו אהבה אל החדר. הודו לו על המתנה שקיבלתם. זכרו שתמיד תוכלו לחזור אליו, כמו גם אל החדרים האחרים שבהם טרם ביקרתם. הודו לו והיפרדו ממנו. אט אט צאו ממנו, נעלו את הדלת והחזירו את המפתחות אל הארון הנמוך.

אתם מוזמנים לשבת מעט על הארון, לנשום כמה נשימות רכות, להתאושש, לחוות, לאפשר לעצמכם לספוג עוד קצת מהמהות שקיימת מסביבכם. שלחו אהבה לכל אחת מהקשתות, לכל אחד מהפתחים, והרגישו כיצד האהבה של העצמי האלוהי שלכם – גם אם הוא אינו נוכח פיזית בחדר ברגע זה – מגיעה אליכם כענן אהבה שעוטף אתכם ונספג בתוככם, ברכות ובעדינות.

מתוך המקום הזה, החלו את מסעכם החוצה מהמקדש. מאותו יהלום שנפתח ובקשו לחזור אל לבכם, כאשר אתם עוצמתיים יותר מכפי שהייתם אי פעם, כאשר אתם מכילים בתוככם את כל הווייתכם. ומתוך לבכם, החזירו את ההתמקדות אט אט אל גופכם הפיזי, אל כולו, אל המגע של הכסא בגופכם, ברגליכם, בישבנכם, בגבכם. אל תחושת הגוף שעוטה את הבגד, אל תחושת ההוויה הפיזית.

כעת נבקש ליצור מרכבה, כפי שיצרנו בעבר. ונבקש להמריא ממקום זה אל ירושלים של מעלה, אך ורק לצורך טבילה במעיין ריפוי מיוחד שנמצא שם. נראה את עצמנו נוסעים עם המרכבות ומגיעים לגן נפלא, מדהים ביופיו, שקיים במרכזה של ירושלים של מעלה. נראה בריכת זהב, עם מפל זהב הנשפך לתוכה. נקפוץ לתוך המים, נשחה שם. נבקש שמים אלו יירפאו בתוכנו כל מה שזקוק לריפוי, שמים אלה יעצימו בתוכנו את מקום האהבה, השמחה, הנוכחות, החיות והחיבור אל הנשמה, הרגש והגוף, וכמובן גם אל השכל, אך אצל רובנו השכל חזק יותר מהחלקים האחרים, מבחינת הביטוי שלו.

נאפשר לעצמנו ונבקש לקבל את מה שמתאים לנו. נאפשר לעצמנו לספוג זאת מהמים. נבקש שאנרגיה זו תעצים את ההוויה הייחודית שלנו מתוך מקום נוכח, אוהב וחומל, ומתוך המתנה שיש לנו לתת, הן לעצמנו והן לאנושות כולה, לעולם כולו.

נזכור שכולנו אחד, ושכל אחד מביא את היופי, הייחודיות והעוצמה שבו, וכך ביחד אנו בוראים עולם שלם, שיכול להיות נפלא ומדהים, בהתאם למה שנבחר ונחליט, כמשפחת האנושות בעידן החדש.

נבקש לספוג את כל שעוד צריך להיספג, ולאט לאט נצא מתוך הבריכה המדהימה הזו. ניכנס שוב למרכבות שלנו, ונרד מירושלים של מעלה, שנמצאת בעיקרה בממד השמיני ומעלה. נתחיל לחזור אל המקום הזה, מהממד השמיני לשביעי, לשישי, לחמישי, לרביעי ולשלישי, ונבקש מהמרכבה להיספג בתוכנו.

ננשום כמה נשימות רכות, נזיז את הגוף, נתחבר אליו מחדש, ולאט לאט נחזור לכאן ולעכשיו.

נודה לתהליך. נבקש שכל מה שעברנו ישתלב בתוכנו באופן מלא ויבוא לידי ביטוי בחיי היומיום, בהתאם לטובתנו העליונה, באופן הדרגתי ובהתאם ליכולת ההכלה שלנו.

היו ברוכים.