מסע הנשמה – חלק ב׳

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

אוקלנד, ניו זילנד
23 במארס, 2014
מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ב-23 במארס, 2014, באוקלנד, ניו זילנד.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. בעבר היה על השותף שלי להסתגל ברגעים הראשונים של התקשור. בעבר היה עליו לשנות את הלך רוחו, לנסות להירגע ולהניח לבלוטת האצטרובל לזרום ללא מה שמכונה ״מסנני התודעה האנושית״. אבל עכשיו, אני פשוט קופץ פנימה בכל פעם שהדבר הולם. כך נעשה הדבר, ותרגול התקשורת עם הרוח ישתפר ככל שתעשו זאת יותר, ולכן האדם מתבקש לתרגל.

אני עומד להמשיך בהוראה מאמש בנושא הנשמה. יש לי רק עוד כמה דברים לומר על כך, ואולי שמעתם אותם בעבר. השותף שלי מדבר על הדברים הללו כאשר הוא מלמד, אבל אני רוצה שתשמעו זאת ממני. ולכן מסר זה הופך לחלק השני של מה שאנו מכנים ״מסע הנשמה״.

לשם הבהרה, הנשמה לא יוצאת למסע לשום מקום. הנושא כאן קשור אליכם, שיוצאים למסע כדי לפגוש בה. הנושא מדבר עליכם שעה שאתם לומדים להכיר את מהותה. ביסודו של דבר, אתם יוצאים למסע כדי לפגוש בעצמכם. יש סיבה מדוע קראנו למסר בשם זה. אין זה ליניארי. עליכם לבחון זאת במבט לאחור כדי להבין את עומק המשמעות של הנושא.

לפני שנתחיל, ברצוני לומר שאני יודע היכן אני [ניו זילנד]. זה מקום יקר. אמרתי לכם שיש כאן חלק מלמוריה. אמרתי לכם שהפליאדים נמצאים כאן. הם מייצגים באופן מלא את יופי הגזע הנדיב, שנמצא במעמד ההתעלות ושמורכב מההורים הביולוגים והרוחניים שזרעו אתכם. קיימים רק כמה מקומות על כדור הארץ שבהם אני יכול לומר דברים אלה. למעשה ישנם רק 24 מקומות שמחזיקים בתכונות של קפסולות הזמן של הפליאדים. בסופו של דבר הם יערכו בזוגות, ואתם תבינו את האנרגיה הדוחפת/מושכת שביניהם. האחת דוחפת את מה שאין לכם אליכם והאחרת מסירה את האנרגיה הישנה שאינכם צריכים עוד. כך הן עובדות. קראו לזה ״חידוש אנרגיה איטי״ אם תרצו, אבל זו גם תכונת האנרגיה של הדחיפה והמשיכה המצויה במרכז הגלקסיה, שאתם מכנים בטעות ״חור שחור״. אין שם סינגולריות, יקרים. היא אינה יכולה להתקיים אפילו בפיזיקה התלת-ממדית כפי שאתם תופסים אותה.

קיים צומת בניו זילנד והוא צומת חשוב כיוון שהוא חלק מלמוריה. הוא בית קודם וקיים עבור אלה שמסייעים לכם לברוא את האלוהות הפנימית. הצומת הוא הר קוק/אאורקי, ואקדיש רגע קט כדי להודות לאלה השקיעו מזמנם לאחרונה כדי לכבד אותו ולהתמקד בו. הוא משיב תודה. יש הרבה לדעת על כך, וככל שהזמן חולף והוא יצטרף לשותפה שלו, ברצוני שבסופו של דבר תתבוננו באנרגיות שביניהם ותבינו לשם מה הם קיימים. אמרנו די לעת עתה.

מהי הנשמה האנושית?

אני רוצה להמשיך בדיון על מסעכם לידע הנשמה האנושית. ראשית, ושנוי במחלוקת במידה רבה, זו אינה נשמה אנושית! היא מכונה נשמה אנושית כיוון שאנו על כדור הארץ ומשום שכך אתם מכנים אותה. הנשמה היא הבורא. אמרנו לכם זאת בעבר. זמן רב לפני שכדור הארץ התקרר דיו וניתן היה לצעוד עליו, הנשמה התקיימה. בסופו של דבר היא תהיה חלק מכם. היא נצחית בשני הכיוונים [עבר ועתיד]. חשבו על כך: לפני שבני האדם היו קיימים בכל צורה שהיא, הייתה לכם נשמה. אז עם ההגיון התלת-ממדי שלכם, האם אתם מבינים מדוע לא ניתן לכנות אותה ״נשמה אנושית״? הרשו לי לקחת אתכם למסע. אנו שואלים: היכן הייתם – הליבה שלכם – הנשמה? מי אתם?

לפני שהפליאדים עשו את מה שהם עשו למען הפלנטה הזאת, היכן הייתם? האם הייתם קשורים למה שקדם לחיים על הפלנטה? מנהיגים רוחניים רבים – מומחים לדברים רוחניים על כדור הארץ שלכם – יאמרו לכם שהכול החל עם הגעתכם. באמת? זה מצחיק! הרשו לי לשאול אתכם, האם אלוהים הגיע יחד עם האנושות או האם אלוהים כבר היה כאן? אם הנשמה שלכם היא חלק מאלוהים, אזי כן, אתם הייתם כאן בעת הבריאה!

אני רוצה לתת לכם מידע מסוים שעשוי להפוך את הדברים גדולים יותר מכל מה שנאמר לכם אי פעם. היו עולמות רבים לפני העולם שלכם, שעברו את מה שאתם עוברים. הפליאדים הם שקשורים אליכם באופן מיידי ובמידה הרבה ביותר והם ההורים הרוחניים שלכם. הם עשו את העבודה, והם ממשיכים להשגיח עליכם כפי שהורים משגיחים על ילד שיש לו בחירה חופשית מוחלטת ושלמה לגבי פעולותיו, ללא ידע על הוריו. קיימות נדיבות, אהבה ודאגה. מתרחשת התעוררות על הפלנטה, ואתם עברתם את נקיפת ימי השיוויון, שהייתה המערך של לוח השנה הרוחני עבור שנה זו. אתם נמצאים עכשיו באנרגיה שחזיתי ושסיפרתי לכם עליה לפני 23 שנים, והנה אנו כאן.

יש חגיגה בחלקים מסוימים של הגלקסיה בשל מה שמתרחש על הפלנטה. האם זה גדול מדי עבורכם? אל תסתכלו על החדשות שלכם, כיוון שאני לא מדבר על המאבק שלכם באנרגיה ישנה בעת המעבר. אני מדבר על אירועים עולמיים, אבל לא על העולם שעליו אתם חושבים ושנמצא בראש החדשות שלכם, אלא העולם שמייצג את כדור הארץ מבריאתו ועד עתה – העולם שמייצג את כל הדברים שהתרחשו בהיסטוריה שלכם ואת מה שעשיתם עמו. אתם ניצבים על סף שינוי עצום. יש לכם רצון חופשי, כפי שתמיד היה לכם וכפי שתמיד יהיה לכם, אבל ראינו זאת בעבר. יקרים, ראינו זאת בעבר! הנה מה שברצוני לומר לכם: גם אתם. הבנתם?

הנשמה שלכם הייתה בכל מקום!

הנשמה שלכם הייתה במקומות אחרים, על פלנטות אחרות ובקבוצות כוכבים אחרות. היא חוותה חיים עתיקים בגלקסיה הזאת, יקרים, בהשוואה לחייכם על כדור הארץ. כה עתיקים! החיים יכולים להתחיל באופן מלא ולבנות לעצמם מבנה במסגרת כמה מיליוני שנים, כאשר פלנטה בשלה, מוכנה ומתחילה כהלכה ומאיצה בדרך הנכונה. זה לא כל כך בלתי רגיל או קשה. הקשיבו מדענים, זוהי תחזית: כאשר בסופו של דבר תגלו סוג חיים כלשהו במקומות אחרים שאינם קשורים לפלנטה הזאת, יהיה להם אותו סוג של מבנה דנ״א ביולוגי אליו אתם רגילים. מבני דנ״א אלה שכיחים בגלקסיה, וכך החיים מתפתחים. כן, יהיו כמה וריאציות, אבל אתם תראו דמיון מבני שיציב בפניכם שאלה גדולה יותר: האם קיימת מערכת ביולוגית גלקטית? כן! זה יגיד לכם משהו: מה שיש לכם על הפלנטה אינו ייחודי. בכלל לא!

כאשר אתם צופים בכוכבים ושואלים את עצמכם: ״האם ישנם שם חיים?״, הדבר דומה למצב שבו אתם עומדים על חוף ים יפה על הפלנטה ושואלים אם יש עוד חוף במקום כלשהו. רק משום שאינכם יכולים לראות אותו, אין זה אומר שהוא לא קיים. התהליכים שבוראים חופים רבים על הפלנטה שלכם הם אותם תהליכים שבוראים פלנטות רבות בעלות חיים.

הייתם אפוא חלק ממקומות רבים אלה – לא העצמי הגשמי שלכם, אלא הנשמה שלכם, החלק של הקולקטיב שהוא הנשמה. מכאן עולה השאלה: ״מי אתם?״ הדרך הטובה והעמוקה ביותר לענות על השאלה הזאת היא באמצעות בלוטת האצטרובל. אתם יכולים להתחיל לתקשר באמצעות המבנה התאי שלכם, שבתחילה, לא תרגישו. אבל הדבר פותח דלת ומחזיק אותה פתוחה. אז, לאט לאט, האנרגיה מחלחלת פנימה ואתם מבינים שאתם משתנים בדרך נדיבה ומתוקה מאוד. השינוי לא מפתיע או מזעזע או מפחיד. במקום זאת, אתם מתעוררים יום אחד ומבינים שאינכם לבד. אתם מבינים שיש עזרה, ושאתם שלווים ובריאים יותר. אז אתם מתחילים להבין שזה עובד. אז מה התגלית? שהנשמה שלכם אינה נשמה אנושית. זה החלק האלוהי שבכם, והיא הייתה חלק מהתפתחות החיים בגלקסיה הזאת במשך עידנים. עכשיו, זו נשמה עתיקה!

רק כדי שלא נפחיד או נבהיל אתכם, אנו מתקדמים לאט. בני האדם מבינים לאט דברים שלא ראו קודם לכן או שלא דמיינו קודם לכן, ולכן נתקדם לאט. אין דבר יפה יותר מלהתבונן בבני אדם מתעוררים שמוצאים את שהיה חסר בחייהם, אך שהיה שם למעשה כל הזמן. אמרנו לכם שאתם ״נצחיים בשני הכיוונים״, ומשמעות הדבר שתמיד הייתם ותמיד תהיו. האם זה נותן לכם רמז לגבי המקומות בהם הייתה נשמתכם בעבר, לפני כדור הארץ?

הסבים שזרעו אתכם

הייתם חלק מהתוכנית הגדולה יותר והייתם נשמה פליאדית גם כן. זה מזעזע אתכם? לפליאדים היו כמיליון שנות חיים בעולמות, כאשר החיים רק החלו על כדור הארץ. גם להם הייתה פלנטה שזרעה את הפלנטה שלהם, פלנטה עתיקה הרבה יותר, בקבוצת כוכבים אחרת בגלקסיה הזאת. דבר זה הופך את הקבוצה העתיקה יותר לסבים שלכם ואלה הם הארקטוריאנים. אוריון קדם אפילו להם! אם אתם עובדים עם הקבוצות הללו, יקרים, אתם כבר יודעים שהן כאן כדי לעזור – כפי שסבים עוזרים. אבל אתם הייתם גם שם! אתם אכן ״ילדי כוכבים״ במובן הגדול ביותר!

הסרת הצעיף אינה אוטומטית

כעת, ברצוני ליידע אתכם שבאנרגיה חדשה זו, הצעיף שבינינו מוסר קלות כיוון שמשכתם אותו. הדבר מתרחש בשל כוח עז של התעוררות תודעתית ורוחנית. זה מה שימשוך את הצעיף שמפריד בינינו. הוא לא הופך דק יותר בעצמו. הוא נותר שם, ממתין שתמשכו אותו באמצעות תודעתכם. זה ״הסידור״ שיש לכם כרגע.

הרשו לי להסביר זאת במונחים טובים יותר. אם תתעוררו למי שמצוי סביבכם, שהוא רב-ממדי, הדבר יעשה על פי התנאים שלכם, לא שלנו. זו הייתה הדרך מאז ומעולם, יקרים. האדם הוא שצריך לחפש אחר האלוהים. אלוהים לא יציג בפניכם מצב שיעניק לכם הוכחה חיובית למי שאתם או למה שנמצא בצד האחר של הצעיף. זו החידה הגדולה אותה עליכם לפתור. כך חייב להיות, הדבר הוגן ומכבד את הבחירה החופשית. אז הנה מה שברצוני לומר לכם והנה האופן שבו הוא מתקשר להוראה של היום: אתם הייתם שם. אתם הייתם שם! שוב, אתם אבות אבותיכם ואתם הזרעים שלכם. הניחו לי לשאול אתכם: האם אתם חושבים שחלק מהמידע הזה, הנישא באקאשה שלכם, עשוי יום אחד להתעורר כיוון שתזדקקו לו? [רמז]

האם השושלת הגלקטית הזאת מצויה באקאשה שלכם? כן, בחלקה, אך לא באותה מידה שבה מצויה ההתנסות שלכם על כדור הארץ. נספר לכם מעט יותר על כך בעוד רגע, אבל עכשיו ברצוני לומר שישנם שני דברים שאני רוצה להזכיר לכם. דיברנו עליהם בעבר, אבל עכשיו אנו מדברים על הנשמות באופן כללי, ולכן זה משמעותי אף יותר.

כדי להגיע למצב ההתעלות יש צורך לפתור שני נושאים. הראשון: אף על פי שאתמול אמרנו לכם [בתקשור הראשון] שאינכם יכולים להצמיד לאלוהים תכונות אנושיות ושזו טעות לחשוב שבורא היקום פועל בדרכים אנושיות, עדיין קיים נושא אחד שדומה שאתם תמיד מפתחים בעצמכם. זו תפיסה של אנרגיה ישנה ויהיה עליה להיעלם לפני שדבר מה בעל משמעות יוכל להתרחש על הפלנטה הזאת, וזוהי תפיסת השיפוט.

השיפוט הוא תכונה אנושית שנושאת אנרגיה ישנה. זו תכונה מפרידה הנובעת מהתבוננות אדם אחד באדם אחר, או בתרבות אחת הבוחנת תרבות אחרת, ומחליטה שהיא אינה עושה דבר מה כהלכה או שבאופן כלשהו היא פוגעת בסטטוס קוו. זו תכונה הישרדותית, לא תכונה מאוזנת. שיפוט נמצא בכול, בכל רחבי הפלנטה, והוא תמיד היה שם. האם צפיתם אי פעם בילדיכם עוברים את גיל ההתבגרות? אחד השלבים הוא: ״אתם טועים!״ אז הם נפרדים מאותו ילד ״טועה״ ודבקים באלה שעושים זאת ״נכון״. זה קשור לצמיחה ולהתבגרות.

שיפוט יוצר מלחמות ומגביר את ההפרדה. אולם, כאשר בניתם את המבנים הדתיים שלכם, החלטתם שהוא שייך גם לאלוהים. זה לא נכון. הוא שייך לאנושות באופן מוחלט. אבל משום שהוא כה טמוע בתודעה שלכם, באופן טבעי שייכתם אותו לכוח העליון ביותר. רציתם שלאלוהים תהיה היכולת להפריד גם כן – להפריד את בני האדם לאלה שיצליחו ולאלה שלא. אלוהים לא שופט או מפריד חלקים מעצמו!

הנושא השני הוא זה: אתם חשים קטנים. מדוע? מדוע אתם כורעים לפני אלוהים? עכשיו אני בבעיה, נכון? נאמר לכם שלכרוע לפני האלוהים הוא דבר טוב! אבל אם אתם חלק מאלוהים, מדוע אתם כורעים לפני עצמכם? האם המידע הזה הגיוני בעיניכם? הגיע הזמן להשתמש בהגיון רוחני בריא ומפותח. אם אתם חלק מהבריאה, אינכם צריכים להשתחוות לעצמכם.

אם במקום זאת הייתם אומרים: ״הגיע הזמן שאקום מכריעתי ואקח את עוצמתי! אני נוטל את עוצמתי בנדיבות, בנימוס וביושרה – לא בכניעה״. איזו תועלת תצמח מהתפלשות בפני אלוהים? איך זה יעזור לפלנטה? הסיבה שאני בצרות בגלל המסר הזה היא כיוון שמאז ומתמיד אמרו לכם להתפלש! זוכרים את המסר הישן: ״אלוהים גדול ואתם לא. אי לכך, עליכם להשתחוות בפני הכול יכול״. אבל יש משהו שגוי בתמונה הזאת. המאסטרים סיפרו לכם על נפלאותכם, לא על חוסר הערך שלכם! אם תיישמו את ההוראה שלי מאתמול ומהיום, תתחילו להבין שאתם חלק מהוד האלוהים עצמו! ״הכול יכול״ שוכן בכם. הוא בכל מולקולה מטריליון מולקולות הדנ״א. הוא מייצג את העצמי הגבוה של כל אדם, ועצמי גבוה זה הוא בעל תודעה סבלנית ושלווה מאוד, ממתין שתגלו מה באמת מצוי שם. האם אתם באמת חושבים שהעצמי הגבוה רוצה שתסגדו לו? התשובה היא לא.

אני רוצה שתתחילו לחשוב באופן שונה על אלוהים, על הנשמה ועל מה שקיים בתוככם. אתם ראויים להתעורר לנפלאותכם. מה בנוגע להצהרה הזאת? דעו גם: נפלאות האדם אינה מראה את עצמה באגוטיזם. אינכם עומדים, הולמים בחזה ומספרים לכולם עד כמה אתם טובים. אף מאסטר לא עשה זאת מעולם. במקום זאת, אתם מתעוררים לחוכמה הפנימית ולבגרות המאסטריות. אנשים רואים זאת בכם!

מהי אחת מהתכונות העיקריות של המאסטריות? שקט. ידעתם את זה. לימדנו אתכם: ״היו שקטים ודעו שאתם אלוהים״. זהו שקט. כאשר אתם שקטים, ישנה ידיעה פנימית. אתם חכמים מאוד כיוון שבהיסטוריה, אתם הייתם שם ועשיתם זאת. אולי אינכם מכירים את פרטי הפרטים, אבל רק שבו לרגע והיו שקטים. האם אינכם מרגישים מי אתם? האם מהותכם מרוחקת מדי מהאינטלקט האנושי שלכם? האם המחשבה שיש יותר בחיים מכפי שנאמר לכם מרוחקת מדי מההגיון התלת-ממדי שלכם?

הפסיקו להאניש את אלוהים. הפסיקו לברוא תכונות של מצבים אנושיים וליישם אותן לאלוהים. כמה פעמים שמעתם שיש נשמות לכודות במקומות מסוימים? נאמר לכם שהן לכודות בין מקום אחד למקום אחר, ואז האנשים מחליטים מהם המקומות הללו. זה הכול תוצרת אנושית. אתם יודעים זאת, נכון? איך חלקים של בורא היקום יכולים להיות לכודים? אין כלל אנרגיית נשמה אינדיבידואלית. היא לא תלת-ממדית והיא לא סינגולרית. זה הכול חלק מהשלם. היא קולקטיב, והיא חלק מכם.

איך חלק של אלוהים יכול להיות לכוד בין רמות שנוצרו בידי אדם? אינכם יכולים. זו מיתולוגיה במיטבה, יקרים, ולכן בפעם הבאה שמישהו מביט במה שהוא מביט ואומר: ״זו תוצאה של נשמה לכודה״, אני רוצה שתדעו טוב יותר. אינכם צריכים לתקן אף אחד, יקרים. מספיק שאתם תדעו טוב יותר. אני רוצה שתראו את המערכת האמיתית שקיימת, את המערכת היפהפייה. הקשיבו: מבחינת הנשמות, אין בעיות ארציות ואין גיהינום. אתם משייכים לאלוהים מבנים אנושיים. אין נשמה שהולכת למקום מסוים כהכנה למשהו אחר, כפי שאמרנו לכם אתמול. אין רמות לנשמה. הנשמה שלכם היא חלק מאלוהים, ואלוהים הוא בורא היקום הזה. האנרגיה המדהימה של אלוהים אינה מחולקת או לכודה – אף פעם! היא מעל ומעבר לכך, הרבה מעל ומעבר לכך. היא מייצגת אנרגיה של משהו שאיני יכול לתאר באוזניכם. אבל לעת עתה, כל שעליכם לדעת הוא שהאנרגיה של אלוהים אוהבת אתכם מאוד ושכול הקיים שם למענכם הוא נדיב. אינכם צריכים לקפוץ מעל מכשולים, יקרים. אינכם צריכים להוכיח את עצמכם בדרך זו או אחרת. במקום זאת, הניחו למהות האלוהים שבכם לדבר בעד עצמה.

שיתוף נשמות

כאשר הגשמיות חולפת [עם המוות] ונעה לאנרגיה הבאה, הנשמה נאספת מתוך גופכם והופכת שוב לחלק מהשלם. כעת, כאשר אתם חשים שמישהו שעזב ושהוא סינגולרי [אולי אתם מכירים את שמו], הדבר אמיתי וסינגולרי מאוד. ״ג׳ו נפטר וחשתי בנוכחות שלו״.

אבל האם אתם זוכרים מה אמרנו לכם בעבר? חלקים של האהובים שלכם שנפטרו הופכים לחלק מכם [מהנשמה שלכם] למשך כל חייכם. זהו שיתוף נשמות, יקרים. חשוב שתבינו איך זה עובד. אם הנשמה שלכם אינה סינגולרית, ניתן להאמין שמצויות בתוכה מורכבויות של קיום. איך הנשמה שלכם יכולה גם להכיל את כל הגלגולים הקודמים שלכם? אתם מבינים את דבריי? אתם מערכת נפלאה של אנושות ואינכם סינגולריים. ״הגוף של ג׳ו מת, והחלק הנפלא שהוא גדול יותר מהתאים של ג׳ו, ממשיך לחיות. אני חשתי בנצחיות שלו״. התחילו לראות את עצמכם כאוסף של המיטב של אלוהים.

סגידה

נאמר זאת שוב: אם ברצונכם לכרוע על ברכיכם כדי לכבד את אלוהים בכל דרך שהיא – כאשר אתם מתפללים או מודטים – אנו שם. למעשה ישנה רק בקשה אחת שעליכם לבקש מהעצמי הגבוה שלכם והיא: ״אלוהים יקר, אמור לי את שעליי לדעת״. זו הבקשה הטובה ביותר. שוב, ההגיון הוא זה: כל הדברים האחרים שאתם יכולים לבקש משניים לבקשה אחת זו. ״אמרי לי את שעליי לדעת, רוח יקרה, כדי שאוכל לפתור את הבעיה ולהגיע מנקודה אל״ף לנקודה בי״ת״. אתם יודעים מי אתם. לא באתם לכאן כדי לסבול, יקרים. הגיע הזמן לוותר גם על תפיסה זו. מישהו צריך לשמוע את זה. סבל לא היה בתוכנית. כל שקרה הוא כעת בגדר ״חלב שנשפך״. יש לכם שליטה מוחלטת על המבנה התאי שלכם והוא רוצה לשמוע מכם.

תורשה נשמתית

אני רוצה להגיע לנושא האחרון, וזה נושא קשה. אנו תמיד שומרים את החלק הטוב ביותר לסוף – את הנושאים הקשים ביותר להבנה ואת התפיסות שאולי לא חשבתם עליהן הרבה. עכשיו זה יקרה.

תכונה זו עוסקת במה שכינינו ״תורשה נשמתית״. כאשר אתם בוחנים את התורשה כפי שאתם תופסים אותה, היא תאית ברובה ותלת-ממדית [המציאות שלכם]. תורשה מסוג זה היא מה שאתם מכנים ״תורשה כימית״, אבל החלק המבלבל הוא שאתם, כבני אדם שמודעים למהות הרוחנית שלכם, מתמודדים עם אוקסימורון – שני סוגי תורשה בו זמנית.

כל זה מתרחש בגוף אחד. על התורשה הכימית למדתם בבית הספר. היא נושאת עמה הרבה ממה שהיה להורים ולסבים שלכם [גנאלוגיה]. אתם דומים להם, המבנה התאי שלכם מכיל תכונות הדומות לשלהם, ובתוך הדנ״א שלכם ישנם דברים שעברו אליכם מלידה. אלה יהיו מיני כישרונות, אינסטינקטים, אלרגיות ונטיות למחלות מסוימות או לבריאות. חלקכם יכולים אפילו להתבונן בכפות הידיים שלכם ואתם תזהו את כפות הידיים של הוריכם. זו תורשה כימית והיא רבת עוצמה.

האוקסימורון: לאדם שיושב בכיסא למולכם עכשיו [לי] יש תורשה כימית. הכימיה שלו היא אירית, ואם הוא יחפש אחר שורשי שושלת היוחסין שלו כמה דורות אחורה, הוא ימצא את קרובי משפחתו באירלנד. שם, הוא יוכל לחפש את משמעות שמו [קרול], שהוא אירי מאוד, הישר למשפחה הנמצאת שם היום. יום אחד הוא עשוי לבקר את השושלת שלו. זו התורשה הכימית שלו.

אולם, חשפנו לאחרונה שהגלגול האחרון המיידי שלו אינו אירי! הוא היה מעבר לתעלה, באוסטרליה! [ביטוי ״ניו זילנדי״]. סליחה? איך זה יכול לעבוד? מי הוא? האם הוא אירי או אוסטרלי? התשובה היא שיש לו נתיב אחד שהוא אקאשי ונתיב אחד שהוא כימי. אי לכך, הוא שילוב – בן אנוש ייחודי שיש לו עבר שונה לגמרי כאשר אתם בוחנים את המשפחה האקאשית בהשוואה למשפחה הכימית. העובדה היא ששתיהן נכונות. זה מבלבל או מה? אבל לרובכם יש תכונה זהה זו.

זה לא חייב להיות מבלבל אם אתם קוראים את המשל של אוולין העץ הנצחי שנתנו במסר הקודם. אני נותן לכם דברים שאומרים משהו לאלה מכם שהיו כאן אמש. אנשים, אתם ניצבים ביער ולכולכם אותם שורשים מעץ אחד שנמצא במרכז. האם יש לכם את השושלת של מי שאתם חושבים שאתם בעצים שסביבכם או בעץ הראשי? גם וגם.

את התורשה הכימית שלכם אפשר למצוא בשושלת התלת-ממדית שלכם. זו השושלת הגשמית שלכם, שיכולה לחיות בדו-קיום קל עם שושלת אקאשית שונה. אולם, השושלת העוצמתית ביותר היא הגלגול הקודם והיא האקאשית. זו השושלת שתעניק לכם את הקושי הגדול ביותר כמו גם את הגמול הגדול ביותר. הבלבול הוא: איך יכולים להיות שני נתיבים כה שונים? כחושבים ליניארים, אתם רוצים להפריד אותם ושואלים: ״איזה נתיב נכון?״ שניהם נכונים.

ראו זאת כך. נניח שאתם מכונית. נשמת המכונית שלכם הגיעה ממכוניות שנוסעות בצד השמאלי של הכביש. זו השושלת הקרמתית של המכונית. אולם כאשר אתם מתגשמים, אתם ״פורד״. זה לא משנה את צד הכביש אליו אתם רגילים, או את הצד שעכשיו עליכם ללמוד לנסוע בו. אתם פשוט עושים זאת עכשיו כ״פורד״. לכן הכימיה שלכם היא ״פורד״, אבל האקאשה שלכם היא הצד שבו אתם נוסעים.

קחו לדוגמה את השותף שלי: הוא יודע שהוא חלק מהכימיה של הוריו, ושל הורי הוריו. יש לו את הכימיה של כולם. אבל הוא גם יודע שהחלק שלו שהוא אלוהים מכיר את החיים שהוא חי עם כימיה אחרת, מהורים ומסבים אחרים. ההוראות שלנו הן אלה, יקרים: אל תנתחו זאת יתר על המידה! אני רוצה שתתבוננו בעצמכם ושתחגגו את הדרך שבה הדברים התגשמו כדי לברוא את מי שאתם. אתם בן אנוש ייחודי – ייחודי לחלוטין. ההשלכות הגשמיות והפאזל הם הרבה מעבר כל דבר שתוכלו לדמיין. הרגע פתרתי חידה שכמה יאזינו לה, והם יתחילו להבין את החידה שתמיד הייתה שם. היא תחשוף בכל אחד מכם כמה דברים שלא הבנתם, כגון כיצד יכול הקורא האקאשי לקחת אתכם לנתיב שונה לגמרי מזה של ההורים שלכם.

אל תנסו להבין זאת! במקום זה, אני רוצה שתראו רק את היופי הטמון בדרך שנבראתם. האם זה מספיק טוב? התבוננו רק בכך. אתם ייחודיים בכל דרך אפשרית. אולי יש לכם את כוח הכימיה הדרוש לכם ואת הגלגולים האקאשיים הדרושים לכם כדי לבנות נשמה עתיקה שיכולה לחולל שינוי על הפלנטה הזאת היום? האם חשבתם על כך? יש תכלית לכל שחוויתם. אבל עכשיו סיימתם את בית הספר וסיימתם פשוט לשרוד. עכשיו הגיע הזמן לצאת מהמערה, לראות מי אתם, לבחון את הנפלאות הסובבת אתכם, להזדקף ולהרגיש את אור האלוהים הנדיב. תבעו לעצמכם את המאסטריות שלכם!

פשוט? לא. אבל אתם תמיד תתחילו בצעדים קטנים, והם תמיד יהפכו לצעדים גדולים יותר. לכן, עכשיו הוא הזמן להתחיל. זה המסר להיום. הוא יהפוך מורכב יותר. אני מבטיח. [קריון צוחק]

וכך הוא.

קריון

  Gold Coins and plant in woman hand isolated on white background