מסע הנשמה – חלק א׳

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

אוקלנד, ניו זילנד

22 במארס, 2014

 מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ב-22 במארס, 2014, באוקלנד, ניו זילנד.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. מהות המסר שיינתן כעת תהיה בדיוק כפי שהשותף שלי חשב שתהיה. יש פרוטוקול בו אני עושה שימוש עם השותף שלי [לי] שהוא מכיר: הוא מקבל הזדמנות להעצים מסר שהוא ״שומע״ בפעם הראשונה במקום אחד אבל שיוגש במקום אחר. אחרת הוא עשוי להסס לחזור על תקשור ויהיה מוכן לעשות זאת אם ״ידע״ שהדבר הולם. בשבוע שעבר עצרנו את ההקלטה באמצע התקשור. כאשר הדבר קורה ללא סיבה או בעיה טכנית תלת-ממדית ברורה, זה ״סימן״ עבורו לתקשר את אותו מסר שנית כדי שניתן יהיה להקליט ולתמלל אותו. המבנה זהה והמלל דומה מאוד, אבל המידע יועצם.

אנשים יקרים, אתם רוצים שהכול ימדד ביחידות בודדות. יש לכם נטיה לקחת את מה שמובן בממדיות שלכם ולהלביש אותו על אלוהים. לא מפתיע שכך אתם נוהגים ואין כל שיפוט, כיוון שדברים אלה הם שמדריכים אתכם. המציאות שלכם היא המציאות שלכם, ואי לכך, אתם ״מלבישים״ אותה על אלוהים. זה מה שאתם יודעים. אבל עכשיו מוטלת עליי המשימה לתת לכם הסבר זה פעם נוספת לגבי מה שאתם מכנים ״הנשמה האנושית״, שלמעשה אינה אנושית כלל.

הרשו לי לומר זאת: מקור הבריאה של היקום תמיד היה ותמיד יהיה. אנו מדברים עכשיו על הדבר שאתם מכנים בשם ״מקור הבריאה״, שמכונה גם אלוהים או רוח. תוכלו אולי לומר שתפיסה זו מורכבת מחלקים של כל הקיים, ואתם צודקים. אפילו לפני שהיקום הזה נברא, המקור היה שם. הוא אחראי לכל שקיים בכל מקום, ובכלל זה היקומים שהתקיימו לפני היקום שלכם ושקיימים בכפיפה אחת עם היקום שלכם עתה. הוא אחראי לדברים שאתם מכירים ולדברים שאין לכם מושג לגביהם ושלעולם לא יהיה לכם מושג. זהו מקור הבריאה, שאתם מכנים ״אלוהים״. זהו מרק קוונטי של אנרגיה, שנמצא מעבר לפיזיקה הידועה שלכם.

זו ממלכת מציאות העומדת בזכות עצמה, שהיא אלוהים. היא מדהימה ויפהפייה ואתם הייתם שם! הייתם שם כיוון שאתם, בתוך הליבה שלכם, חלק מממלכה זו שהיא אלוהים. אני רוצה שתבינו זאת נכון: האם אתם יכולים לדמיין את עצמכם במציאות זו? היא מאפשרת לכם, פשוטו כמשמעו, לראות כל חלק ביקום היפהפה שלכם, ובכלל זה כל בריאה ובריאה. דמיינו שאתם ניצבים מול סופר-נובה, צופים בה מתפוצצת, רואים את כל האנרגיה בדרך מיוחדת, ויודעים שהכל חלק מהפיזיקה הטבעית שלכם, חלק מתהליך הבריאה, מחזורי האנרגיה – ודבר לא קורה לכם שעה שאתם צופים בה.

תוכלו לראות ולשמוע את כל שניתן לראות ולשמוע בכל ממד שקיים! החושים שלהם יהיו כה מדהימים וכה טובים שאתם תדעו דברים שמתרחשים במרחקים גדולים כאילו התרחשו כולם בו זמנית סביבכם, ותהיו מסוגלים להפריד ולצפות בכל דבר, ללא קשר למקומו, ולהחזיק בתמונה זו כל זמן שתרצו בכך. כזה הוא מקור הבריאה. כל דבר שתוכלו לדמיין שהוא אלוהים, גדול יותר ממה שאתם יכולים לדמיין! ואתם הייתם שם ועשיתם זאת.

יש לנו רק את המילה ״אתם״ בדיון זה, אבל אני לא מדבר עליכם כבני אנוש, כפי שאתם כעת. אתם חלק ממני ואני חלק מכם. זה הדבר הקשה ביותר שנלמד אי פעם, אבל נמשיך ללמד אותו, כיוון שזו אמת בסיסית. המוח הליניארי אינו מבין זאת, וגם עניין זה הוא מכוון. אילו יכולת לראות מי הייתם באמת, לא הייתם מוכנים להמשיך להיות מי שאתם חושבים שאתם. הדבר נסתר מעיניכם.

חלק מההוראה באנרגיה החדשה היא תודעה רחבה, בעזרתה אתם רואים יותר ממי שאתם באמת. בתודעה רחבה זו, לא מדובר רק בגילוי ביולוגיה חדשה או המצאות חדשות, אלא בהבנה ביחס במי מדובר, כאשר מדובר במי שקיים בכם. הבורא מוטמע בכל מולקולת דנ״א. הוא שם בדרך שאינכם יכולים לקטלג ואינכם יכולים לספור. בשל כך יקרים, אינכם יכולים גם לספור את הנשמות על הפלנטה משום שהן אינן יחידות או מוכנות להימנות.

מרק האנרגיה, שהוא אלוהים, הופך לנשמה שלכם, וזה החלק הקשה. לפני שאסיים היום, אם אתם חושבים שזה מבלבל, חכו. מה שאגלה אינו משהו שאתם יכולים להבין בקלות, וזה לא משהו שאתם מוכנים באמת להבין לגמרי. אבל אני רוצה לספר לכם שאפילו בתוך הבלבול שלכם, אני רוצה שתראו את הנפלאות שקיימת שם.

הדבר הדגול ביותר הוא שאתם חלק ממקור הבריאה. כאשר כבלי האנושיות יוסרו מכם, אנשים יקרים, האלוהים שבפנים יתחיל להיראות. אינכם חלק מאלוהים, אתם אלוהים! זאת משום שמרק האלוהים אינו ממדר את עצמו ומחליק אל תוך גופי אדם בעלי שמות ואישויות – ועל כך ברצוני לספר לכם.

נשמות אינן סינגולריות

מבחינת האינטלקט שלכם מדובר בנושא שנוי במחלוקת! הנשמות שאתם טוענים שהן ״שלכם״ אינן סינגולריות, אלא הן חלק מהשלם. קל לומר זאת, אבל קשה להבין. כאשר אתם מביטים באדם ואומרים: ״נאמאסטה״, אתם מכבדים את האלוהים שבכם, מברכים את האלוהים שבו. האם חשבתם אי פעם שיכול להיות שהוא מייצג את אותה נשמה? האם הוא אותו אלוהים? אז הוא חייב להיות אותה נשמה! אבל אינכם חושבים באופן זה. לכם יש נשמה משלכם, לאחרים נשמה משלהם. כך אתם חושבים, וזה המיטב שאתם יכולים לעשות כיוון שאם תחברו אותן יחד, מתעוררות בעיות לוגיות מבחינת השכל הליניארי שלכם.

השכל הליניארי רואה את נשמתכם כשלכם בלבד, ודבר זה כשלעצמו מונע מכם להבין מסר זה. מה שברצוני לומר לכם הוא שכאשר תחצו את גשר ההבנה, אתם תראו שהדבר מעצים את התפיסה. הוא לא מפחית מנפלאות נשמתכם בכל דרך שהיא.

אין דבר כזה נשמה סינגולרית, כיוון שהיא תמיד מחוברת לשלם. מרק האלוהים הוא תמיד מרק. אתם יכולים לקרוא לו קולקטיב אם תרצו, כיוון שהוא לא מפריד את עצמו מהשלם. הפיסות והחלקים שלו, אם תרצו לכנות זאת כך, מאכלסים תודעה אנושית ואתם מזהים חלקים אלה כשלכם, אבל הם גדולים יותר מכך. ההוראה של השותף שלי השנה תעסוק בתשע תכונות בן האנוש. שלוש מתוך התכונות הללו שייכות לקבוצת הנשמה, והיא מדברת על הליבה. הליבה היא מה שאתם מרגישים כאשר אתם נכנסים למצב מדיטטיבי עמוק. אתם נוגעים בליבה ואתם חושבים שהיא אתם. ובכן, היא לא! היא כולם! לכן התחושה כה מדהימה. אני גם לא רוצה שתחשבו שזו ישות זרה בתוככם. זה אתם, אבל אתם גדול יותר. אתם אלוהים.

הנשמה אינה מוגבלת לבני אדם – והיא לא ״לומדת״

אני הולך לשבור כמה פרדיגמות שלימדו אתכם. הנשמה האנושית, כפי שאתם מכנים אותה, לא שייכת לבני אדם. היא חלק מהבריאה בכל חלקי היקום. לכן, גם לישויות ביולוגיות רוחניות אחרות יש נשמות ממש כמו לכם. לא לכל החיים האינטליגנטיים בגלקסיה שלכם יש נשמות, רק לאלה ש״נזרעו״ ממקור רוחני. נשאיר זאת לזמן אחר. הבינו פשוט שעצם המונח ״נשמה אנושית״ אינו נכון.

אין דבר כזה נשמה ״במצב למידה״. נשמות לא לומדות. אנשים לומדים. נאמר לכם שהנשמות באות והולכות כדי ללמוד דבר מה. נאמר לכם שחלקן חכמות יותר מאחרות. השותף שלי משתמש במילים ״נשמה עתיקה״, שעשויות לבלבל. כולכם נשמות עתיקות, פשוט חלק מכם היו בני אנוש יותר פעמים מאחרים. המונח ״נשמה עתיקה״ כלל אינו הגיוני, כיוון שאין זמן לנשמה. נשמות תמיד היו ותמיד יהיו חלק מאלוהים. לכן, לאמתו של דבר, ״נשמה עתיקה״ אינה מונח נכון, אבל בני האדם ימשיכו להשתמש בו כיוון שמשמעותו דבר מה שונה כאשר אתם במציאות תלת-ממדית. הוא בא לתאר אדם שחי תקופות חיים רבות מאוד.

הקשיבו, אין דבר כזה נשמות שנמצאות במצב למידה כדי להיות נשמות טובות יותר. הן לא הולכות בסופו של דבר למקום כלשהו שבו תוכלנה להיות נשמות מתקדמות. הכול שייך לדעה המוטה של שכל האדם שמחובר למציאות האנושית. בני אדם לומדים; בני אדם מתקדמים; אדם נע מרמה אחת לאחרת. נשמות לא עושות זאת, יקרים. אתם פשוט ״הלבשתם״ את המציאות שלכם על מערכת אחרת, מבלי להבין שהיא אינה דומה לשלכם. אז התרגלו לכך ולדברים נוספים בנוגע לנשמות. נשמה לא חווה מציאות אנושית. נשמה חווה מציאות אלוהית.

נניח שהייתי אומר לכם שהנשמה שלכם זהה בנפלאותה לכל נשמה אחרת על הפלנטה? מוכנים? מי האדם הנורא ביותר העולה בדעתכם? בהיסטוריה, שחי עכשיו, שמת – מי הגרוע ביותר? נחשו מה? יש לו או לה את אותה הנשמה שיש לכם – חלק מושלם של אלוהים שמאפשר גילוי או לא. זה אומר לכם הרבה מאוד בנוגע לבחירה חופשית. הדבר אומר לכם שחלק אלוהים נפלא ומסוים זה נגיש, במלוא העוצמה, לכל אדם שרוצה לחפשו.

נתנו לכם בעבר תקשור שהסביר את כללי הרוח. הכלל העיקרי היה שאיננו יכולים להפריע לבחירה החופשית. אנו יכולים לצפות בכם עושים טעויות, לצפות בכם מפנים את גבכם לנפלאות שבכם, אבל איננו יכולים להתערב או אפילו לתת לכם אותות וסימנים. אנו יכולים לצפות בכם מפתחים רוע ומזינים אותו. אנו יכולים לצפות בכם הורגים ועושים מעשים נוראים, לפעמים אפילו בשם האלוהים, ואיננו יכולים לעשות דבר. אתם אלה שחייבים לקבל את ההחלטות. אלה שהיו בני אנוש זמן רב יותר על הפלנטה מקבלים החלטות טובות יותר. הם מודעים לאלוהים הפנימי ברמה מסוימת. זו רק תכונה אחת שרציתי להסיר ממנה את מעטה המיסתורין. אין ״רמת״ למידה ביחס לנשמות.

לנשמה אין רמות והיא לא מתקדמת

נושא זה דומה לקודמו: נשמה לא מתקדמת מרמה אחת לבאה. קיים רעיון אצל בני האדם שנשמה חייבת להתחיל כבעל חיים ואז להתקדם להיותה בן אנוש. במסגרת חשיבה זו, באופן כלשהו הנשמה עוברת גלגולים שונים שבהם היא פחות מאדם או אולי בעל חיים במטרה להתקדם לנשמה עתיקה וחכמה. לא כך הם פני הדברים.

אומר שוב, יקרים, המציאות האנושית, ההגיון האנושי והטבע האנושי הבסיסי שלכם יוצרים רמות של התקדמות עבורכם. אז אתם ״מלבישים״ מערכת זו על האלוהים ואפילו מלמדים דברים אלה. האם ידעתם שהדבר גורע ממקור הבריאה? ״קריון, אתה רוצה לומר שלבעלי חיים אין נשמות?״ לא אמרתי את זה. לבעלי חיים יש סוג שונה ממה שאתם עשויים לכנות ״נשמה״, וכן, בעלי חיים מסוימים מתגלגלים. אמרנו לכם זאת בעבר. אבל הקשיבו: המערכת לעולם אינה חוצה את גבול בעל החיים אל האדם – לעולם.

אנרגיית הבורא שאתם נושאים היא יקרה ומקודשת. היא שייכת רק לישויות בגלקסיה הזאת שנזרעו ברוחניות ושניתנה להן בחירה חופשית להתרחב למצב התעלות. זה מה שקיים בתוככם, בני אדם, וזה לא דולפין, כלב או סוס. היא שייכת לדנ״א האנושי הרוחני שלכם, והיא חלק מתוכנית גדולה. היא לא התחילה כבעל חיים. יש כאלה שמאמינים שככל שבעל החיים נחות יותר, כך נמוכה יותר הנשמה. יש שחושבים שאתם מתחילים כאוגר והופכים לדולפין יום אחד ובסופו של דבר לאדם. דרך אגב, כך מלמדים עדיין במקומות מסוימים על כדור הארץ. אני רוצה לומר לכם שאין זה כך כלל וכלל, וזו פשוט האנשה שמולבשת על מצב מיתולוגי ולא מכבדת את מי שאתם או את מה שמצוי בכם.

אין אפוא למידה, אין רמות התקדמות ואין היררכיה. ״חכה שניה, קריון, מה בנוגע למלאכים הנעלים ולמלאכים נחותים יותר?״ ערכנו דיון זה בעבר. כל הסיווג של הרוח הוא ארגון אנושי שלכם, אתם מעניקים להם שמות ורמת חשיבות. זו תכונה אנושית, יקרים, ואין זה אלוהים. לאלוהים אין מערכת ניהול או תרשימי זרימה. אצל אלוהים אין היררכיה של מי אחראי על מי. במקום זאת, זו מערכת שידועה לכול הנמצאים בצד הצעיף שלי. היא יפהפייה, מקודשת ומושלמת. אין כאן סינגולריות.

יש מדענים שצופים ביקום ומתחילים להבין שהוא לא יכול היה להתרחש באקראי. מלמדים את בני האדם שהדברים התרחשו באופן אקראי ושהדבר הוביל להתפתחות. מדענים מסוימים מתמודדים עכשיו עם מה שהם רואים, כיוון שהדברים נמצאים מחוץ למציאות האבולוציה של החיים כדבר אקראי. הסיכויים שזו הייתה מערכת תכנון נדיבה הם אדירים.

זה נכון: הגלקסיה שלכם תוכננה באופן זה. היא נבראה למען החיים ותוכננה בדרך שתאפשר את הדברים שמתרחשים עכשיו – שתאפשר לכם לשבת על כדור הארץ הזה ולשמוע את המילים הללו. הכול קשור אליכם ולבחירה חופשית למצוא את חלק האלוהים, את הנשמה שבתוככם. זה נכון. הכול סובב סביב בן האנוש על הפלנטה הזאת ובעלי החיים יודעים זאת ברמה מסוימת. אולם, הבאתכם לכלל הבנה זו הייתה איטית. לכן עכשיו, המשימה היא להבין טוב יותר את המערכת הרוחנית שתומכת בכם.

לא מדובר בכם נגד העולם

אינכם תומכים במערכת כאשר אתם יוצאים החוצה ומביטים בדברים שאינכם סבורים שאתם יכולים לשלוט בהם. דברים קורים לכם; לפעמים דומה שמזג האוויר הוא האויב שלכם, ולפעמים אתם פשוט קופצים ממקום למקום. רבים חשים שאלה אתם נגד כל הסובב אתכם. האם כך אתם חשים? האם ידעתם שכל הדברים הללו מזמינים אתכם להשתנות? אולי אתם מכירים אנשים שהיו לכם חיים חסרי מזל? כל דבר רע אפשרי קרה להם בכל צומת בדרכם! בני אדם יקרים, אדם מסוים זה קיבל למעשה הזדמנות גדולה להגיע לנקודת האפס ולאחוז ביד האלוהים, אולי שוב ושוב! אבל במקום זאת, הוא נוטל את תפקיד הקורבן ובסופו של דבר תובע אותו לעצמו! זה מי שהוא, ולכן הדברים ימשיכו להתרחש. עם בחירה חופשית, רבים הפנו גבם לרעיון שהם עשויים לשלוט בחייהם באופן טוב יותר, וסוג זה של החלטה יוצר אקראיות רבה יותר של אירועים וחוסר שליטה בחיים. זה הנתיב שהם בחרו מרצון. חלקם יתפלשו בצער החיים וחלקם יאחזו ביד האלוהים וינועו קדימה.

אלה הן נקודת ההחלטה שאנו מעניקים לאנושות שוב ושוב. יקרים, למידה לא מתרחשת תמיד באמצעות צער! אתם מבינים? לפעמים אנו מושכים את תשומת הלב שלכם באמצעות שמחה וחגיגה. הדבר תלוי במי שאתם, במה שאתם מאמינים ובמה שעשוי למשוך את תשומת הלב שלכם. האם ידעתם שדברים ״אקראיים״ הם רק תחילת תרשים המציאות שלכם? האם ידעתם ש״ממוצע״ הוא רק מצב מציאות שקיים אם אין אנרגיה אחרת שמעורבת ושמשנה אותו? אני רוצה שתחשבו על נקודה זו – ואולי נלמד עוד על כך בהמשך.

הנשמה שלכם נצחית. היא בלתי ניתנת לשינוי. היא מושלמת ויפהפייה. איך אתם אומרים? העצמי הגבוה? זה שם טוב. זה העצמי שרוטט ברטט גבוה יותר מהרטט שלכם – חלק של אלוהים. אבל אתם עדיין רוצים שלעצמי זה יהיה שם, נכון? האם ידעתם שלנשמה אין אישיות? אין לנשמה תכונות אנושיות כלל. אילו רק יכולתי להראות לכם את התמונה הגדולה! הייתי רוצה שתראו אותה! קיימת שלמות ביקום שאתם חולקים עם כל אדם אחר על הפלנטה. היא בפנים, מוכנה להתפתח. האם אתם יודעים מהי באמת תודעה אנושית מועצמת? היא בונה גשר לחיבור עם הנשמה. היא מצב שבו אתם מתחילים להבין באמת שכולכם אותו הדבר.

האם הדתות על הפלנטה ישרדו את האנרגיה החדשה?

דיברנו בעבר על התפתחות מערכות רוחנית [דת] על הפלנטה. אמרנו למה ניתן לצפות, ואמרנו לכם לראות כיצד הדת המאורגנת תשתנה. למעשה, הדבר כבר מתרחש – הבנה איטית מאוד שהמערכות שלכם פשוט משקפות ענפים של אותו עץ, ושהן לא מנוגדות זו לזו אלא פשוט שונות. אנו מתארים זאת שוב, כיוון שהדבר מראה כיצד הנשמה הקולקטיבית ממלאת תפקיד במודעות.

נשאלה השאלה: ״האם הדת תשרוד?״ והתשובה היא כן. אמרנו לכם בעבר שאין זה משנה כיצד בני האדם מוצאים את אלוהים. זה באמת לא משנה! יהיו רמות רבות של מודעות אנושית המיוצגות על ידי דרכים רבות לסגוד ולצמוח. תרבויות לא צריכות להתמזג לכדי קבוצה אחת כדי להפוך נאורות. חשוב שכל התהליכים השונים יוותרו, כדי שבני האדם שרק מתחילים יוכלו לחוות את התהליכים הרוחניים שהם רוצים ולקבל די זמן לכבד את תזמון הלמידה שלהם. החיפוש אחר האלוהים הוא ייחודי לכל אדם ואדם.

אז מה בנוגע לדת המאורגנת? כיצד היא תשתנה? היא תתחיל לראות חיבוריות (מלשון, חיבור), וזה מה שאנחנו מלמדים. כאשר הדתות על הפלנטה יצטרפו יחד בדיאלוג ויבינו בסופו של דבר שהן ייחודיות, אבל שיש להן תכלית רחומה זהה, הן ירגעו. כאשר הן יראו שזה בסדר לסגוד בדרך שהן רוצות, החכמה תתרחב. אתם תראו התרחבות זו של המודעות הרוחנית של הפלנטה, עם ידע, הבנה וחמלה רבים יותר. אך כל עוד הן נותרות קבוצות נפרדות, שבהן כל אחת טוענת שהיא הדת האמיתית והן אינן מדברות זו עם זו, לא תוכל להיות צמיחה. אבל אתם יודעים את זה, נכון?

הדתות לא יתפוגגו או יעלמו. למעשה, הן יגדלו! צפו להבנה טובה יותר בין מערכות אמונה. כאשר תראו הפרדה וקיצוניות, הדבר יראה לכם מבהיל – אך דברים אלה היו מאז ומתמיד. באנרגיה החדשה מאוד, הן יתחילו להיראות כתודעה נמוכה יותר שאינה מן האלוהים. השינוי נמצא בכל מקום.

נכון שזה מעניין שעל הפלנטה שלכם קיימת הבנה מלאה לגבי אלוהים מונוטאיסטי? יש אלוהים אחד, נושא שבא לידי ביטוי אצל רוב בני האדם על כדור הארץ. רוב אנשי כדור הארץ מאמינים שיש חיים לאחר המוות [משהו לאחר המוות]. אולם אתם מפרידים את עצמכם לאלפי ״פיסות דוקטרינה״, מחליטים מי זוכה לסגוד לאלוהים האחד באופן הנכון. אלה שאינם עושים זאת נכון, יוותרו מאחור בדרך כלשהי. תכונה זו תשתנה. מדובר בחיבור ובחמלה כלפי התהליך של האחר.

נשמה מצטרפת – שיתוף נשמה

מה שאני עומד לספר לכם עכשיו יאתגר את תפיסת החיבוריות במידה רבה. אנו מדברים על נושא שיתוף נשמה. אתם לא תאהבו זאת, יקרים, כיוון שהדבר שובר את הפרדיגמה של החשיבה המסורתית שלכם.

נתחיל בדברים פשוטים ונתקדם למורכבים. שיתוף נשמה: האם שמעתם על נשמה מצטרפת? רבים שמעו. בואו נסביר מהי, מה אתם חושבים שהיא, מה למדתם על כך, ואז על הבעיות הקשורות להגיון ולסינגולריות שקיימות בשל כך. הנה מה שאומרים לכם לעתים קרובות: אדם ימות ואז יחזור. אבל כדי לחזור במהירות ולדלג על שבע עד חמש עשרה שנות ההתפתחות הראשונות, הוא הופך ל״נשמה מצטרפת״. כדי להגשים דברים רוחניים במהירות רבה יותר, הוא יחלוק נשמה על פי הסכם, ו״יצוץ אל תוך״ חיי אדם קיים שגילו שמונה עד שלוש עשרה שנים. זוהי נשמה מצטרפת כפי שאתם רואים אותה. אז, עכשיו, לכאורה יש לכם שתי נשמות בגוף אחד. עוקבים אחריי עד כה?

לנשמה המצטרפת יש תכונה לגביה שאלתם. ״מה קורה לנשמה הראשונה? האם היא לוקחת תפקיד של ׳כינור שני׳? אם שם הראשונה סאלי והנשמה השניה הנכנסת הייתה פעם הנרי, איך זה עובד?״ זה מבלבל. ״מה הנרי חושב על כך, להיות ממגדר אחר מאשר סאלי? האם הם יכולים להתקיים יחד? האם האחד הופך משני? האם האחד מקבל את המקום הראשון? האם השני פשוט מוותר וחוזר? מהו התהליך הכרוך בכך?״

בני אדם אזוטריים תוהים ועורכים דיונים שבהם הם מתווכחים ואומרים: ״איך זה יכול להיות ואיך נבין זאת?״ ואנו יושבים בצד, מביטים ואומרים לכם: ״על מה אתם מדברים? מה הבעיה״

יש לכם ויכוח תלת-ממדי וכל מזימות ההגיון שלכם חושפות את הדעה המוטה הסינגולרית שלכם. הנרי וסאלי מרגישים טוב מאוד לגבי כל זה! אתם מבינים, מה שאינכם יודעים, ומה שעדיין לא גיליתם, הוא שאין שתי נשמות בגוף זה! יש רק אחת והיא מכונה אלוהים. ההפרדה של הנרי וסאלי היא רק מה שאתם עושים ממנה. נשמה אחת שמצטרפת לאחרת היא כמו אלוהים עם אלוהים. אתם עם עצמכם. אתם רק גדלים. מרק אחד שמצטרף לאחר, ועכשיו יש מרק גדול יותר.

יהיו שאלות כגון: ״ובכן, אילו תכונות של האקאשה שייכות לסאלי ואילו תכונות של האקאשה שייכות להנרי״ מה אם הייתי אומר לכם שהם מאחדים אותן? מה אם הייתי אומר לכם שהדברים רק גדלו בשל הנשמה המצטרפת? זה יהיה בסדר? ונניח שהייתי אומר לכם שכל המטרה של הנשמה המצטרפת היא אקאשה משולבת? שהחוויות של תקופות חיים רבות יוכלו להשתלב באדם אחד. זה מבלבל, כיוון שאתם רוצים שהם יהיו רק אחד. אתם מבינים, הנושא גדול מכפי שאתם חושבים.

אין חידות שיש לפתור ביחס למלכות האלוהים. נשמות מצטרפות הן שכיחות מאוד, בייחוד אצל נשמה עתיקה שעוברת וחוזרת במהירות אל תוך נשמה שכבר צמחה ביולוגית. זו מערכת נדיבה ומערכת של ״מסלול מהיר״ שמאפשרת לדברים להתרחש טוב יותר מכפי שהיו מתרחשים באופן אחר, וכמו כן נמשכת פחות זמן. עכשיו, זה היה קל. אבל ההסברים הללו יהפכו מבלבלים יותר, אם אתם כבר מבולבלים.

נשמות תאומות/שיתוף נשמה

הנושא הבא הוא נשמות תאומות. הוא לא תמיד מה שאתם חושבים. הנה דוגמה: אדם אחד פוגש באחר ויש ביניהם חיבור. אין זה משנה אם לא מדובר ברומנטיקה, אף על פי שגם זה קורה ובאמת מבלבל את העניינים. יכול להיות שהחיבור הוא מגלגול קודם – אח, אחות, אם או אב, אבל הם מכירים זה את זה. הם חושבים כאיש אחד. הם יכולים לשוחח בלי מילים ועל ידי התבוננות זה בעיני זה והם נדהמים. הם בילו בוודאי תקופות חיים יחד כדי לחלוק כך מחשבות ודרך חשיבה של רעיונות ותשוקות. קיימת משיכה להיות עם אדם זה ופשוט להישאר איתו, כיוון שהוא מייצג משהו כה מיוחד – אתם יכולים לקרוא לזה ״נשמה תאומה״.

נניח שהייתי אומר לכם שהרגע פגשתם חלק מעצמכם? אמרתי לכם, יקרים, זה הולך להיות מפחיד ומוזר. ומה אם שיתוף נשמה הוא פשוט תכונה שבה אתם פוגשים חלק מעצמכם באדם אחר? זה המקום שבו רבים יניחו את המידע הזה, יצאו מהחדר ויגידו: ״זה לא בשבילי. זה לא יכול להיות בשבילי״. אנשים יקרים, אני רוצה שתשתמשו עכשיו ביכולת ההבחנה שלכם ובהגיון רוחני. אם אלוהים אינו סינגולרי ואתם חלק מהשלם, כולם בכם ואתם בכולם, מדוע זה כה מפחיד ומוזר? כאשר אתם רואים חלק מעצמכם באדם אחר, מדוע זה כה בלתי רגיל? זה פשוט חלק מהדרך שבה שיתוף נשמה עובד. במקום לראות את אלוהים באדם זה, אתם רואים בו את עצמכם! זו התחושה, נכון? אולי הייתם יחד כנשמה מצטרפת בעבר, חלקתם גוף אנושי אחד? עכשיו אתם שוב בשני גופים נפרדים. זו מהות הנשמה התאומה. אין פלא שאתם נמשכים אליה ושהיא נמשכת אליכם!

לא ניתן להסביר באופן מספק את נושא שיתוף הנשמה לאף בן אנוש החי בממד חד-ספרתי, וכל דבר שאעשה עכשיו פשוט יסבך זאת עוד הרבה יותר.

גלגול נשמות/שיתוף נשמה

הניחו לי לספר לכם על המרכיב המסובך ביותר, ואז ברצוני לתת לכם דוגמה. אמרתי לכם שיש מערכת של גלגול נשמות שמכבדת את המשפחה ושלכל הפחות, המערכת ״מדלגת״ על דור אחד כדי להתגלגל שוב בתוך אותה משפחה. ברוב הפעמים מדובר בשני דורות, אך לעתים קרובות מדובר ב״דילוג״ על דור אחד. הדבר מאפשר לנשמות חדשות לבוא ללמוד ולנשמות עתיקות להיות הילדים וההורים שלהם. הדבר מסייע לשני הצדדים. נשמה עתיקה, קרוב לוודאי שהילדים שלך אינם נשמות עתיקות, אבל הנכדים שלך כן (או שיהיו). דילוג על דור או שני דורות הוא השכיח ביותר. שכיח מאוד לראות את ההורים שלכם בעיני הילדים הללו.

חלקכם יודעים למה אני מתכוון, כיוון שבדרך כלל אתם אומרים שאתם מכירים את הילדים שלכם הכי טוב, אבל כאשר הנכדים שלכם מגיעים, אתם רואים בהם משהו שאתם מזהים כבלתי רגיל. כעת, ברצוני להבהיר זאת הבהר היטב, אך איני יכול לעשות זאת בקלות. כל הדיבורים האלה על גלגול נשמות ועל ״דילוג״ על דורות מובן לכם מאוד וזה בסדר, כל עוד הסבא והסבתא אינם. אבל אם הם עדיין בחיים, אז יש בעיה. איך ההורים החיים שלכם יכולים להיות הנכדים שלכם אם עודם בחיים? מה דעתכם על כך? אתם מביטים בעיני הילדים שלכם ואתם יודעים מי הם, אבל זה לא יכול להיות! או שכן?

התשובה היא שהם יכולים להיות ושזה שיתוף נשמה. זה לא מסובך אם ההורים שלכם עברו מן העולם, אבל מסובך מאוד אם הם עדיין בסביבה. האם אתם מבינים שזו חידה אנושית ליניארית? זו לא חידה עבור אלוהים. האם שמעתם שבפיזיקה הקוונטית, האור יכול להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת? ברוכים הבאים למציאות חדשה! זה לא כל כך מסובך כאשר אתם מוציאים זאת מהקופסה התלת-ממדית שלכם.

יש עוד, ומחר אדבר על התורשה שהיא שונה באקאשה ובכימיה. אנחנו הולכים באמת לסבך את העניינים. אז עכשיו לאחר שערערתי את כל מה שנאמר לכם וסיבכתי הכול, מי אתם? האם ייתכן שככל שאתם מכירים אלה את אלה טוב יותר, כך אתם רואים בכולם את אותו אלוהים? החיבוריות היא שפותרת את בעיות ההבדלים האנושיים – את המצב שבו אינכם מסתדרים אלה עם אלה במשך מאות בשנים.

יבוא יום, יקרים, אם תמשיכו להתקדם כמו אלה שקדמו לכם על פלנטות אחרות, יבוא יום שבו תכירו באלוהים הזהה בכל בני האדם תחילה ורק אז בהבדלי האישיות. זה הסוד לשלום על פני האדמה.

התבוננות באנשים אחרים והבנה שהתשוקות שלהם דומות לשלכם היא סוג של חמלה. דבר זה בורא בסופו של דבר נדיבות, לא ביריונות וכיבוש. אתם מתחילים לראות את המכנה המשותף ולא את ההבדלים. רבים יצפו בכם ויבחינו בנדיבות ובבגרות שלכם וכיצד אתם חיים מיום ליום. זה הכלי היחיד באמצעותו עליכם ללמד את נושא האלוהים לאנשים אחרים. הניחו להם לראות את תכונות האלוהים בכם.

הסיפור של אוולין, העץ הנצחי

הרשו לי לספר לכם סיפור קטן ואז נסיים. אני רוצה לדבר על אוולין, העץ הנצחי. אתם יודעים, לפעמים משלים אינם מובנים כל כך. משום שהם אלגוריים, עליכם לשכוח קצת מההגיון התלת-ממדי ורק להקשיב. אוולין לא באמת קיימת בטבע, אבל זה סיפור שמתקרב מספיק למה שהטבע עושה, כך שתוכלו להבין.

לאוולין העץ יש מהות. מהות גאיה הייתה שם והיא ידעה שהיא אוולין העץ. הייתה לה תודעה של צמח נהדר. התכלית שלה, התכלית היחידה שלה, הייתה לצמוח ככל שתוכל, גבוה ככל שתוכל, לבצע את חלקה במשימת אספקת החמצן לפלנטה עבור האנושות.

אוולין העמיקה שורשים כפי שעצים עושים, והיא הרגישה שהשורשים שלה יורדים עמוק מטה. הם היו ספגו את ההזנה הדרושה לצמיחתה, את משאבי הקרקע של כדור הארץ. אוולין התנשאה גבוה אף יותר. ככל שהמשיכה לצמוח, השורשים שלה התפרשו עוד ועוד כדי לעגן את גודלה ואת ההוד שהיא ייצגה ביער שלה.

עכשיו, אוולין כבר לא הייתה מודעת לשורשים, ממש כפי שאתם אינכם מודעים לכל שערה ושערה על ראשכם. היו כה רבים! אבל שורש אחד מיוחד, במרחק רב מאוד, מצא את דרכו חזרה אל פני השטח והחל לצמוח כלפי מעלה. הוא צץ וצמח, והפך לעץ אחר. נצר קטן זה הפך גם הוא מודע לגאיה והחל לצמוח כפי שאוולין עשתה. היה לעץ זה גם שם – מרתה.

אוולין מודעת עכשיו לעץ השכנה שלה, כיוון שהיא גדולה עתה. אוולין צופה במרתה גדלה. אבל מרתה היא השורש של אוולין. למעשה, הן עדיין מחוברות! לאורך תקופת זמן, מרתה גידלה שורשים ודבר דומה התרחש שנית. בו בזמן, היו לאוולין נצרים נוספים שצצו על פני השטח בכיוון האחר. כולם היו שורשיה של  אוולין, עדיין מחוברים לאוולין, אבל צומחים כעצים אחרים בעלי שמות אחרים. אתם רואים לאן אני חותר?

בסופו של דבר נוצר יער שבו כל השורשים היו מחוברים, כולם היו מחוברים. כוח החיים של הזנת הפלנטה פעם בכולם. אין סוף או התחלה לשורש מסוים, כיוון שכולם מחוברים אלה לאלה ולכולם שמות ו״תודעת עץ״ אידיבידואליים.

עכשיו, בואו נראיין את אוולין. ״אוולין, מי את? כשאת מביטה סביבך ביער, האם את אוולין או האם את גם מרתה, ג׳ורג׳ וסאלי? מי את?״ אוולין תאמר בזקיפות קומה: ״אני כולם, וכולם ממני, כיוון שהשורשים שלנו משולבים יחד מאותו מקור״.

אני רוצה שתקראו סיפור זה ותבינו שהמטפורה הזאת מתארת אתכם. בטבע, אתם צופים בדברים מסוג זה ואומרים ״כמה ייחודי״. אינכם רואים זאת כפי שאתם רואים את עצמכם, עם אישויות וחיים אינדיבידואליים החיים כבני אדם אינדיבידואליים. אבל הסיפור של אוולין נכון יותר לגבי בני האדם מכפי שאתם חושבים. חיבוריות, ההבנה והאחידות שלה, יהיו גאולת האנושות. אבל עליה להתחיל, פשוטו כמשמעו, עם ההבנה שלכם שהנשמה שבתוככם גדולה יותר מכל דבר עליו חשבתם אי פעם.

אמרתי לכם לפני רגע שלנשמה אין אישיות, לא כפי שאתם חושבים. אבל יש לה תכונות. יש לה שלמות, אהבה ונדיבות. זה מה שאתם מרגישים כאשר אתם נמצאים בקשר עם הליבה. יד הנשמה, שהיא אלוהים, תמיד מושטת לכם, תמיד. מהרגע שאתם נולדים, ההזמנה היא לגלות מי אתם, ולאחוז ביד הזאת ולהתחיל לשנות את המציאות שלכם. נועו לעמדה שבה אתם יכולים לשנות את הפלנטה על ידי כך שתחיו מציאות מקודשת של מודעות. אתם יודעים שאני צודק, כיוון שאחרת לא הייתם קוראים מסר זה.

לבסוף, עצה: ההחלטות הללו חייבות להיות מתוך רצונכם החופשי ומתוך כוונה והבנה מלאה שלכם. אתם שומעים את עצמכם אומרים: ״זה מה שאני רוצה לעשות״. אל תעשו שום דבר בגלל שאתם צריכים או כיוון שהגעתם לפגישה ושמעתם תקשור שאילץ אתכם לעשות משהו. אל תעשו זאת. אני רוצה שתשבו בגפכם, לבד בכיסא ותשאלו את גופכם: ״יש עוד?״ היו כנים והקשיבו לתשובה. הוא ירעד בתגובה (צמרמורת) והדבר הראשון שהוא ישיב לכם יהיה: ״למה זה לקח לכם כל כך הרבה זמן?״ הוא יאמר: ״כן!״ וזו תחילת הגילוי.

זו אכן ההזמנה השקטה, יקרים, לכל אדם על הפלנטה. אם תרגעו ותדברו אל החלק המולד של גופכם ותניחו לו להדריך אתכם אל האמת, אתם תקבלו אותה. אל תקשיבו לי או לאדם שעושה זאת. אני רוצה שתתחילו להקשיב לעצמכם. האם תקשור זה אמיתי או לא? השתמשו בשיקול הדעת ובהבחנה שלכם והבחינו באנרגיה של מסר זה באמצעות האלוהים שבכם.

חלף זמננו הערב, שבו נתתי לכם מסר של אהבה הנובע מהמקור שבתוך כולכם. עליכם להבחין בקול קטן, לא הקול האנושי, אלא הקול האחר שדיבר אליכם בשפה השלישית כל העת הזאת. הוא לחש: ״הקשיבו, הקשיבו, הקשיבו, לשם כך באתם״. זה נכון! נשמות עתיקות יקרות, אתן תקוות הפלנטה. כל מי שמקשיב למסר ומזהה את האמת שבו יבין שזהו הזמן שלכם. צאו לדרך.

וכך הוא.

קריון