מחשב ביולוגי – המשך

מאת עמיר כהן

יולי 2018

אהובים יקרים, כפי שציינו בשיחות קודמות, אתם מחשב ביולוגי אותו יצרתם במו ידיכם, בזמן ובמרחב אחר, כדי שתוכלו לחקור את גוף הרגש ולהשביח את עצמכם. אלא שמאותו הזמן שהגדרתם את עצמכם כ”מחשב” הרי שלדבר משמעויות שאת חלקן נפרט בשיחתנו זו:

תקשורת

כשאתם בוחנים כיצד מחשבים בנויים מובן לכם, בין היתר, שהם עובדים במסגרת של רשתות תקשורת, כלומר קבוצה של מספר מחשבים מחוברים ביניהם כל העת ומעבירים ביניהם נתונים. רשת האינטרנט היא דוגמה לרשת של העברת נתונים המתקיימת בעולמכם.

מה שלמטה הוא שלמעלה, וגם ביניכם ובין היקום מתקיימת תקשורת. היקום הוא גוף אחד שבו הכול מצוי בכול, ומשום כך גם התקשורת המתקיימת בעולמכם מצויה בכול וחשופה לכול. בין חלקי היקום מתקיימת כל העת העברת מידע, במסגרתו התודעות השונות משתפות במידע המתקבל מהחוויות שהן חוו. השיתוף מסייע בהתפתחותכם.

ביקום מיליארדי מיליארדים של תודעות חוות, ובכולן ללא יוצא מן הכלל קיים רצון להתפתח ולהעשיר את אורן, ואחת הדרכים לעשות כן היא באמצעות חקירת המתקיים בעולמות אחרים. חקר זה יכול להיות ישיר, כשישות כלשהי מתגלמת וחווה בגוף (לדוגמה בגוף של בן אנוש), או עקיף, באמצעות תקשורת שוטפת הנעזרת באמצעי חישה.   

אמצעי חישה

חוקרים כגון פיזיקאים, ביולוגים או אסטרונומים אינם מוגבלים לעולמכם, ותודעות מפותחות אחרות ברחבי כל היש חוקרות אף הן את הבריאה. כיוון שרבים אינם יכולים להגיע בעצמם לחלק מהעולמות, אחת הדרכים לחקור היא בעזרת הטמנת אמצעי חישה אצל חלק מהישויות החוות ושיתוף במידע שמתקבל. וכך, תרבויות רבות שלא יכלו לשלוח לעולם זה נציגים פיזיים שיתגלמו בצורת בני אנוש הצמידו לכם, בהסכמתכם, אמצעי חישה, כדי שיוכלו לחוות דרככם את המתרחש בתקופה זו בעולם זה.

טרם הגעתם לחוות בעולמכם הסכימו יוצריכם ותודעות חוות אחרות להטמין בגופכם אמצעי עזר, שיאפשרו גם להן לחוות את המתרחש בכוכב הבחירה החופשית ולחקור אותו. מדובר באמצעים שאינכם מודעים לקיומם ושאינכם חשים בהם, כאלה שבשום צורה אינם משפיעים על החוויה שהגעתם לחוות.

מדובר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שאינם מוכרים לכם, אך לצורך הדוגמה בלבד, נציין שאם היה מוטמן במקום כלשהו בגופכם שבב שגודלו פחות ממילימטר אחד, לא הייתם מבחינים בו לעולם (כאמור, מדובר בדוגמה לצורך המחשה בלבד).

לו “הפשטנו” אתכם לרגע קט היה נגלה בפניכם עולם נוסף המצוי בגופכם, עולם של שבבים ואמצעי חישה זעירים הקולטים ומשדרים אותות ליקום כולו.

גם אם אתם חשים שאתם לבד – אינכם לבד. היקום רוחש וגועש חיים, ואתם חלק ממארג אדיר של תודעות המקיימות ביניהן שיתוף פעולה כדי שנוכל כולנו להעצים את אורנו. היקום כולו מצוי כאן ועכשיו, כל התודעות החוות כולן מצויות כאן ועכשיו, אך כאמור, חלק מהן לא יכלו לשלוח נציג פיזי לחוות בעולם זה, ולכן הן חוקרות אותו דרככם.

אנו משדרים וקולטים אותות מהיקום

הקלטה מיוחדת

תכונה נוספת המשויכת למחשב ביולוגי היא היכולת להקליט את שמתרחש. תארו לעצמכם שאתם אוגרים בתוככם את כל האירועים שחוויתם מיום צאתכם לעולם, במעין זיכרון שבו מוקלטים כל המשתתפים באירועים השונים, על שלל תחושותיהם, מחשבותיהם, רגשותיהם ועוד.

ההקלטה המיוחדת הזו היא מעין סרט המשלב יכולות חושיות מיוחדות. אתם יכולים לא רק לזכור אלא לדעת, לגעת ממש בכל אירוע שחוויתם במהלך שהותכם בעולם זה או אחר: לטעום את טעמו, לראות אותו, לחוש את הרגש שבו ולהבין את התחושה שהוא מעניק לכם ולשאר המשתתפים כמו גם את איכויות האור שבו.

למעשה, כל פעולה שאתם מבצעים ושביצעתם אי פעם מתועדת ונשמרת, ובכל רגע נתון אתם יכולים לחזור ולהחיות אירועים מעברכם ואף מעתידכם. אומנם, תוך כדי החוויה יכולותיכם מוגבלות, אך בחזרתכם הביתה ההקלטה המיוחדת כל כך שהקלטתם עומדת ברשותכם וברשות הקוסמוס כולו לצורכי לימוד. מניתוח האירועים שעברתם אתם מסיקים מסקנות, ומבקשים לחוות חוויות חדשות שיש לעולם זה או אחר להציע לכם.

כדי שתחליטו אם מיציתם התנסות כלשהי מתקיים תהליך של  לימוד, שבמסגרתו הנשמה מחייה אירועים וההקלטה המיוחדת שבה היא צופה מסייעת לה, ולשאר משתתפי האירועים השונים לתכנן טוב יותר חוויות אחרות. מתכונת הלימוד קבוצתית: שעה שנשמות רבות דנות באירועים שעברו ויעברו יחדיו ומנתחות אותם, כדי שהחוויה, כאמור, תמוצה עד תום.

כשאתם מתכננים את הופעתכם הבאה, התכנון שלכם נוגע לפוטנציאלים, כלומר לאירועים שסביר להניח שתחוו. עם זאת, במסגרת החוויה בעולמכם מוקנית לכם בחירה חופשית מלאה, ומכאן שפוטנציאל הוא אפשרות להתרחשות אירוע. אתם הם אלו היוצקים לתוך תמונת חייכם תוכן, אתם מחפשים את החוויה שתעניק לכם את מרב האור ובוחרים בעצמכם את נתיב חייכם. זכרו שבכל אירוע, בכל נתיב חיים, גלום פוטנציאל של אור שברצונכם לחוות. 

עדכוני גרסה

כיוון שהבריאה מתפתחת כל העת, וכיוון שהכול דינמי ומצוי בתנועה, הרי שיש צורך כל העת לשנות תוכניות. בזמן שאתם ישנים “תוכנת ההפעלה” שלכם מתעדכנת, ואתם עוברים כיוונון עדין כדי שתוכלו לעמוד בצורה המיטבית במשימות שביקשתם לחוות.

כיוונון משמעו התחברות חלקים אחרים שלכם לתוכנה המצויה בכם. בזמן ההתחברות חלקים גבוהים שלכם מתחברים לחלקים אחרים בגופכם הקוסמי, ומתבצע הליך הדומה לעדכון גרסה במחשב הביתי.

בכל לילה אתם מנותקים לחלוטין מההוויה המקומית למשך חלק מהזמן, אתם רדומים ומצויים מחוץ למציאות השוטפת. ברגעים אלה, בהסכמה הן של הנשמה והן של הגוף, עליונים ותחתונים מתאחדים – הרבדים הגבוהים יותר שלכם מתחברים לתוכנת הפעלה המצויה בכם ומבצעים עדכון. הליך זה שאתם חווים הוא קבוע ושגרתי, והוא מסייע לכם, כאמור, להתכוונן טוב יותר להתנסויות שבחרתם לחוות.

~~~

החוויה בכדור הארץ מציעה שילוב נדיר של בחירה חופשית עם גוף רגש עוצמתי, ובתקופה זו של התעלות, הנעשה בעולמכם מעורר עניין עצום ברחבי הבריאה כולה, עד שנדמה שהחוויה שלכם נצפית בכל “בית” ברחבי הקיום כולו. מה שלמטה הוא שלמעלה, וכשם שאתם צופים בתוכניות טלוויזיה גם עולמכם מספק ריגושים רבים לבריאה כולה, תובנות שאתם, מנקודת מבטכם המקומית, אינכם יכולים להבין.

אף שעוצבתם בידי רמות גבוהות מכם, הרי שבאמצעות בחירה חופשית המוענקת לכם אתם יוצרי המציאות של עצמכם. משום כך אינכם נשלטים בידי שום גוף, לרבות יוצריכם. אומנם המסגרת של חייכם ידועה, ואתם אף מקבלים סיוע וכיוונון מהרמות הגבוהות יותר, אך זכרו: בידיכם בחירה חופשית מלאה להחליט כיצד תעצבו את חייכם בעולם זה.

בשל אמונות ותפיסות מציאות שונות אתם נוטים להאדיר נתיבי חיים אחדים ולהעדיפם על אחרים, אך אנו נמליץ לכם לצעוד בנתיב המיטיב עימכם ולנוע בנתיב אישי הנכון אך ורק לכם. דעו שאין אמת אחת בודדת ואין תורה אחת בודדת. ישנן אמיתות ותורות רבות, לכן בחרו מתוך הקשבה פנימית את הנתיב הטוב לכם. כך תיהנו יותר מהמסע שבחרתם, ותפיקו את המרב מההתנסות שבחרתם לחוות.

הבחירה החופשית המוקנית לכם מעצימה עד מאוד את גוף הרגש שלכם, ומלמדת את כולנו, את הבריאה כולה, פרק חשוב ביצירה.

תודה לכם,

הבית, אתם עצמכם בזמן ובמרחב אחר 

*****

קישור למחשב ביולוגי – המאמר הראשון

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר