מהות הטכנולוגיה בערי האור – חלק 2


מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

ובשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 29, ששודרה ביום 29.10.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

תוכנית זו באה בהמשך לתוכנית הקודמת, ותעסוק גם היא במהות הטכנולוגיה בערי האור. לשם כך ניכנס (בדמיוננו) לתוך פירמידת אור (על מנת לחוש באנרגיה המתוקשרת), ונזמין שוב את אנשי ערי האור השונות, וכמובן גם את כל המאסטרים הנעלים הקבועים שבדרך כלל מגיעים לתוכניותינו.

כיצד עבדה מערכת האנרגיה המעין-חשמלית של אטלנטיס, שסיפקה אנרגיה לכלי הרכב שלהם, לתאורה, וכד’?

מאסטר אורלט

שלום לכם, הנני מאסטר אורלט. ראשית, ברצוני שתדעו כי הכוח שהחזיק את היבשת כולה, ברמה האנרגטית העמוקה ביותר, היה קריסטל ענק שהיה בנוי במרכז היבשת, בתוך האדמה עצמה. קריסטל זה הכיל בתוכו המון ידע, ותיפקד כפי שכיום פועלים אצלכם מחשבי על. למעשה, מערכת החשמל, מערכת האנרגיה, שעבדה באטלנטיס, עבדה בשילוב של מספר כוחות.

ראשית, באמצעות כוח הקריסטלים. הקריסטלים היו גנרטורים שעבדו באופן פעיל, וכפי שהכילו מידע והעבירו מידע זה לזה ברשת טלפתית, באותה מידה הם היו מסוגלים לאגור בתוכם, ולייצר בתוכם, ולהעצים, אנרגיה נוספת, ולהעבירה מקריסטל אחד לקריסטל אחר.

מקורות האנרגיה בהם השתמשו במצב זה, היו מספר דברים. תחילה, להזכירכם, הגופים היו גופי אור. לגופי אור הייתה מוליכות אנרגטית גבוהה הרבה יותר מאשר לגופים הפיזיים. כלומר, גופי האור יכלו להכיל בתוכם ולהעביר דרכם עוצמות אדירות של אנרגיה, ללא פגיעה. כיום, אם אתם מתחברים, ללא הבנה כלשהי, למערכת החשמל שלכם – תינזקו. גם גופיכם הפיזיים יינזקו, ואתם גם עלולים לקפח את חייכם. אך באותו זמן, כאשר גופי האור היו גדולים ורחבים, הייתה אפשרות הכלה גבוהה הרבה יותר.

עליכם להבין גם כי אנשים רבים אשר חיו באטלנטיס, ובעיקר הכוהנים והכוהנות, בעיקר אלו שלמדו בבתי הספר למסתורין, היו בעלי ידע גבוה ורחב מאד כיצד להשתמש בכוחות הטבע, על מנת להתמיר אותם, על מנת לעבוד איתם גם כמערכת חשמלית.

באטלנטיס הייתה קיימת אנרגיה, שטרם למדתם להכירה. זוהי אנרגיה קריסטלית במהותה, שהינה נוזלית, ועם זאת מכילה בתוכה מצבי צבירה שונים בו-זמנית. כלומר, זוהי אנרגיה שמצד אחד אינה מיימית מדי, ומצד שני, היא מכילה בתוכה אלקטרונים, פרוטונים, אטומים ומולקולות שהתזוזה ביניהם ושיתופי הפעולה ביניהם, החיבורים והניתוקים ביניהם, הם אלו שמאפשרים מוליכות דרך אנרגיה זו.

סוג אנרגיה זה, שהינו בעל מצב צבירה מסויים, שהיה קיים באטלנטיס, היה אחד המוליכים החזקים ביותר עבור האנרגיה, וכן אחד המקורות העוצמתיים ביותר לאגירת אנרגיה מכוחות הטבע, ולמעשה לאנרגיה זו הייתה יכולת הפעלה של אנרגיה מחדש.

ברצוני להזכיר דבר נוסף. היה קיים מקדש התחדשות באטלנטיס, שגרם להפקת אנרגיה בעוצמות אדירות, באופן לפיו כאשר אדם שכב שם, כל האנרגיות הישנות היו עוזבות אותו, והאנרגיות החדשות היו נכנסות לתוך גופו. ההפעלה של מכשיר זה נעשתה באמצעות קריסטלים, וחיבורים שנעשו דרך האוויר, מאחר שגם מצב דחיסות האוויר באטלנטיס היה שונה מהמצב הקיים אצלכם. הדבר שאפשר לאנרגיה זו לעבור דרך האוויר, היה מגנטים אנרגטיים, שמשכו את האנרגיה הזו למטה, ולא איפשרו לה לברוח למקומות אחרים. אנרגיה זו עברה מתחנה אחת לתחנה אחרת, ובכך יצרה זרימה.

אותה זרימה יצרה את מה שאתם מכנים כיום “אנרגיה חשמלית”, למרות שכפי שנאמר, החומר של אותה אנרגיה, שבאמצעותו הפיקו חשמל ואגרו את הכוחות של כוחות הטבע, כמו למשל, עוצמות הברקים, עוצמות השמש, עוצמות הפירוק, כיוון שגם אצלנו היה, כפי שיש אצלכם, סוג מסויים של אנרגיה גרעינית, שלא הייתה בדיוק קשורה לפירוק אטומים, אך הייתה קשורה לפירוק יסודות מסויימים ליסודות המרכיבים אותם, ובאנרגית פירוק זו, השתמשנו על מנת לאגור אנרגיה זו ולהפעילה מחדש, על מנת להשתמש בה ובאנרגיות אחרות נוספות לצרכינו.

למה שימשו הפירמידות, ארון הברית, ואבני החושן, שכפי שידוע לנו, מקורם היה באטלנטיס?

מאסטר אורלט

הפירמידות היו סוג של לכידת אנרגיה, התמרתה ומיצוקה באדמה. חלק מהפירמידות אף שימשו כמקדשים שונים, ששירתו סוגים שונים של קרניים והיררכיה רוחנית. כפי שדובר על כך בעבר, במרכז אטלנטיס שכנה הפירמידה המרכזית/המקדש המרכזי, ושאר הפירמידות היו כמו קרני שמש היוצאות מהמרכז. כל הפירמידות/המקדשים האחרים ניזונו מהאנרגיה ומהעוצמה של המקדש המרכזי, שהיה פירמידת קריסטל.

(עמיחי: אגב, שמו של המקדש המרכזי היה “אונאל”, כאשר בספר לוחות הברקת של המלך תות’, מאסטר אורלט כונה “השוכן באונאל”).

כפי שבשלב מאוחר יותר השתמשו כוחות החושך בצורה דומה בפירמידות ובגנרטורים על מנת לאסוף אנרגיה, כך הפירמידות באטלנטיס ייצרו והעצימו אנרגיות, כך שנוצרה מערבולת אנרגטית שהטעינה גנרטורים מסוימים תת-קרקעיים, ואותם גנרטורים הפיצו את כח האנרגיה בכל רחבי היבשת. כך הצליחה להישמר אותה טמפרטורה בכל רחבי היבשת, וכך נוצר איזון אנרגטי וכן איזון בכל הכוחות האחרים, על מנת לאפשר ליבשת לפעול ברמה מאוזנת. כמובן שהדבר אירע עד אשר הגיעו הכוחות שנשלחו כדי לקיים את מטרת הבורא, לצורך התוכנית ההמשכית שלו.

כאמור, חלק מהפירמידות שימשו כמקדשים. למעשה, היו סוגים רבים של מקדשים: היו מקדשים שהוקדשו לנושא הפיריון; היו מקדשים שהוקדשו לחיבור עם התרבויות הגבוהות יותר, הכוכביות; היו מקדשים שהוקדשו לריפוי. היו מקדשים שונים, ברמות שונות, בעוצמות שונות, כאשר הפירמידות והמקדשים שהיו פחותים מבחינת מעמדם ותפקידם, נוצרו והתמקמו (בין אם מדובר בממדים הנראים לעין, ובין אם מדובר בממדים הגבוהים ביותר), ברחבי היבשת, קרוב לגבולותיה, כאשר מהמרכז והחוצה יצאה האנרגיה העוצמתית ביותר.

עליכם להבין כי מעל אטלנטיס, בממד העשירי, היה קריסטל קוורץ ענק, היווה תקשורת וחיבור עם ממדים אחרים, כוכבים אחרים. קריסטל זה היה אנטנה ענקית שקלטה אנרגיות מהיקום, מבין הכוכבים, מהכוכבים עצמם, מהתרבויות עצמן, וקריסטל זה מיזג, התמיר וערבב אנרגיות אלה, ושידר אותן לתוך אטלנטיס.

עליכם להבין כי קריסטל זה היה ראשה של פירמידה אנרגטית קריסטלית ענקית, שכיסתה את כל רחבי יבשת אטלנטיס, והוא זה שיצר חיבור עמוק עם הקריסטל המרכזי שהחזיק את אטלנטיס מתחת לפני האדמה. כך נוצר החיבור, האיזון, שהותיר את אטלנטיס במצבה היציב, וזהו אותו מקור שדרכו התקבלו המידע/האנרגיה/העוצמות/החיבור הרוחני עם ההיררכיה הרוחנית הגבוהה. היה זה המוליך המרכזי אשר איפשר את כל פעילות האנרגיה, ואת כל פעילות הדברים, בין אם מדובר היה בטכנולוגיה חשמלית יותר, או בטכנולוגיה של מחשבה, או בטכנולוגיה של אנרגיה (פירוק או חיבור של חומר מסוים), או ידע של האצת מולקולות ואטומים, או ידע של חיבור של אטומים בצורות שונות למולקולות שונות, וחיבורים עמוקים מאד ברמת החומר.

כל אותו ידע התקבל במהותו המקורית, הנקייה ביותר, דרך הקריסטל העליון המרכזי, שם הוא עבר התמרה, ומשם הוא הועבר למקדשים ולקריסטלים הרבים שהיו פזורים ברחבי היבשת. כך הידע עבר, ולאחר מכן התקבלו גם הטכנולוגיות של העשייה בעזרת המדענים ואנשי הקריסטלים, תוך שיתוף פעולה עם האנשים שהייתה להם ידיעה ושליטה בכוחות הטבע.

ארון הברית היה גנרטור ענק. ארון הברית היה חיבור בין שני קטבים עוצמתיים ביותר. תדרי ארון הברית היו מסוגלים להחזיק אנרגיה רבה מאד, עוצמתית ביותר. למעשה הדבר המדהים בארון הברית היה החיבור העמוק שהיה קיים בו בין האנרגיה הזכרית לאנרגיה הנקבית, ובין אנרגית השמים לאנרגית הארץ.

ארון הברית הוא זה שהעמיק, העצים, והתמיר את האנרגיה שעברה מהקריסטל המרכזי בראש הפירמידה לקריסטל מרכזי שהיה נעוץ בתוך האדמה. הוא קיבל ואסף לתוכו את שתי האנרגיות, ויצר בתוכו שדה אלקטרומגנטי חשמלי אדיר. ארון הברית שידר את השדה הזה ברמות שונות, אך כיוון שהעוצמה שלו הייתה כה חזקה, מדי פעם היו לו התפרצויות של אנרגיה כמעין ברקים. אותם ברקים נכלאו בתוך קריסטלים, שהעבירו  את העוצמות האלה למקומות בהם נעשה עיבוד של האנרגיה, לצורך שימוש בה, אשר יפרה את כל המערכות שם ויעזור להן, לרבות מערכות השקייה, תאורה, והזנה של חומרים רבים ומכשירים רבים שאותם רצו להפעיל.

אבני החושן היו 12 קודים של חיבור לכוכבים אחרים, לידע עתיק. אלה היו 12 קודים של הפעלה, כאשר כל אחת מאבני החושן הייתה מחוברת לעוצמה מסוימת, לידע מסוים, וכן למהות העמוקה של שבט מסוים. אך עליכם להבין כי האבנים אשר היו על החושן, היו מחוברות גם לעוצמות אנרגיה שהן שידרו מאותה תרבות שאליהן הן היו שייכות ושאותה הן ייצגו, לעיגון של אותה אנרגיה לכדור הארץ, המתאימה לאותו שבט. כלומר, נניח שהייתה אבן מסוימת שייצגה כוכב מסוים, או, יותר נכון, את התרבות, המהות, הידע והמתנה שיש בכוכב זה, אז היא זו שהיוותה את החיבור לאנרגיה זו, היא גם זו שאיפשרה את החיבור של האנרגיה הזו, מאותו כוכב, אל תוך כדור הארץ. המהות והמקור של השבט שאליו הייתה מיועדת אנרגיה זו, התאימו למתנה שהוא היה אמור לקבל מאנרגיה זו. הוא זה אשר היה לו את הידע כיצד להתחבר לאותה תרבות כוכבית, כיצד להשתמש בידע הזה, לעבד אותו, ולהפוך אותו לדבר אשר יוכל לעזור לכל היבשת כולה.

האם נכון ש-12 השבטים קובצו והובאו לאטלנטיס מכל מיני מקומות בכדור הארץ, וכי הם תיקשרו עם התרבויות הכוכביות השונות באמצעות חיות טוטם?

מאסטר אורלט

אין המדובר בחיות טוטם. מדובר במהות אנרגטית מסוימת אשר ייצגה את המהות העמוקה של השבט. פעמים רבות כל שבט יוצג בשמים על ידי קונסטלציה של כוכבים, שהייתה מוטבעת בו, במהותו.

היו שבטים שהובאו מאותה היבשת, אך ממקומות מרוחקים יותר בה, יותר לכיוון שהיה מיושב. למעשה, באטלנטיס הייתה תערובת אנושית, אם ניתן לכנות זאת כך, כיוון שחלק מהתושבים היו דיירי תרבויות כוכביות אחרות שבחרו לבוא ולהתיישב בכדור הארץ, באטלנטיס, כדי להיות חלק מהניסוי הגדול, וגם כיוון שהם רצו להשתלב ולהתערבב באוכלוסיה המקומית שהייתה כאן. מעבר לכך, היו מספר שבטים, אך לא כולם (2 או 3 שבטים בלבד מתוך 12 השבטים), שאכן הובאו ממקומות אחרים על פני כדור הארץ. חלק מהם הובאו, והם בחרו להתרבות ביבשת אטלנטיס.

מה היה תפקידם ושימושם של ארון הברית ואבני החושן כשהם הובאו למצרים העתיקה, ומה היה תפקידם ושימושם לאחר מכן, כשהם עברו לידי העם היהודי?

מאסטר אורלט

תפקידו של ארון הברית, כאשר הוא הגיע למצרים, היה גשמי יותר, כיוון שעם נפילת אטלנטיס, גם רמת הרטט שהייתה בכדור הארץ ירדה עד מאד. כל אותם דברים שקודם לכן היו הרבה יותר אווריריים, רוחיים, מוארים, הפכו להיות דחוסים יותר לרמת החומר, ולכן גם תפקידו של ארון הברית השתנה, ברמת הרטט.

כלומר, באטלנטיס, תפקידו היה אנרגטי הרבה יותר, רוחי, חיבור בין שמים וארץ, אך במצרים, הוא היה קשור יותר לחיבור אל האדמה, כאשר באטלנטיס הוא לא היה קיים על האדמה, אלא נמצא באיזה שהוא רובד, באיזה שהוא תא בין ממדי, משם הוא פעל והשפיע.

במצרים העתיקה, ארון הברית היה נתון פיזית בממד השלישי, בתוך מקומות מסוימים, אשר בתחילה היו מוסתרים מעין בני האנוש, על מנת שלא ייפגע מהם איש.

האנרגיה העוצמתית שהייתה בארון הברית, נותרה עוצמתית עד מאד, הרבה יותר מכפי שהאדם, אחרי הנפילה, היה מסוגל לסבול ולהכיל. למרות שגם האנרגיות שהיו בתוך ארון הברית (ושנוצרו כתוצאה מהשדה האלקטרומגנטי שנוצר מהחיבור בין הכרובים, כאשר כל אחד מהכרובים ייצגו מהות אנרגטית שונה: האחת גברית, והשנייה נשית, האחת שמים, והשנייה ארץ), היו אדירות, אז ארון הברית כבר היה בתדרים דחוסים יותר, חומריים יותר, אך עדיין בעוצמה כזו שבני האדם לא היו מסוגלים להכילה בחיבור ישיר.

עליכם להבין כי השדה האנרגטי אשר יצר ארון הברית, היה כה עוצמתי וכה רחב, ולכן כל מי שהיה בסביבתו (כלומר, במרחק גדול ממנו פיזית, אך עדיין תחת השפעת השדה שלו), נאלץ להגיע למקום או של התמרת הרטטים האישיים שלו עד שיהיו באיחוד עם אותם הרטטים של ארון הברית, או שאותו אדם לא היה מסוגל לעמוד ברטט, ולמעשה גופו היה מתפרק מעוצמת האנרגיה של שדה ארון הברית.

ארו הברית שימש במצרים כאחד האמצעים להעברת האנרגיה הגבוהה, ולהתמרתה לאנרגיה דחוסה יותר, כדי לאפשר חיים ברמה נמוכה יותר, ברטט נמוך יותר מכפי שהיה באטלנטיס בטרם הנפילה.

כאשר ארון הברית עבר ביציאת בני ישראל ממצרים, וגם על זאת יש רבות לומר, אך לא נרחיב כעת בעניין זה, אלא נאמר רק כי ארון הברית יצא ממצרים בהסכמה מלאה, כחלק מהעברת התפקיד הקוסמי של החזקת האנרגיה, מאטלנטיס למצרים, וממצרים לעם ישראל, אשר נועד ליצור מרכז גשמי לאותה אנרגיה הרבה יותר מאוחר, בעזרת דוד המלך, ובעיקר שלמה המלך, שבנה בית מקדש פיזי שאיפשר לאותה אנרגיה של ארון הברית לקרקע את האנרגיה של ערי האור מלמעלה, לקרקע את האנרגיה של ההיררכיה הרוחנית, אל תוך החומר, כפי שהדברים היו בהתאם לתוכנית האלוהית, כפי שניתנה ההדרכה באהבה רבה, על ידי הבורא.

בני ישראל היו למעשה “ממלכת כוהנים וגוי קדוש”, כפי שנאמר, כיוון שכולם היו כוהנים, אם כי לא ברמה המקובלת אצלכם, של “כוהנים, לוויים וישראל”, אלא ברמת הקדושה ועוצמת הידע, הואיל וכולם עברו חניכות לכהונה.

כאשר ניתן ארון הברית לבני ישראל בדרכם החוצה ממצרים, אז כיוון שהתדר של ארון הברית היה כה חזק ועוצמתי, היה צורך כי כל בני ישראל יתאימו את רמת התדר שלהם לרמת התדר של ארון הברית.

כאשר סופר על אותם כוהנים שניסו לגעת בארון הברית, ומתו מעוצמת האנרגיה, למעשה מדובר באנשים שלא הצליחו לשמור את רמת הרטט שלהם באופן שווה לרטט שנבע מארון הברית, ועם זאת ניסו להתקרב לשדה האנרגיה שלו יותר ויותר, והאנרגיה של ארון הברית פשוט הדפה אותם, כפי שהיא הייתה הודפת כל דבר שלא היה ברמת הרטט שלה.

יקרים, רבים מהסיפורים על קריעת ים סוף, חציית הירדן, ונסים רבים נוספים שקרו, קרו בעזרת ארון הברית, כיוון שלארון הברית הייתה יכולת אדירה לשלוט בכוחות הטבע, מאחר שעוצמת האנרגיה שהייתה בו הייתה גבוהה בהרבה מעוצמת האנרגיה של כוחות הטבע, וברגע שניתנה ההנחיה האלוהית, והדבר תאם את התוכנית האלוהית, אז העוצמה האנרגטית שהייתה בארון הברית הצליחה לגרום להתמרת האנרגיה של הטבע, ולהביא אותה לכניעה בפני הכח הגדול יותר, לצורך מימוש הרצון האלוהי.

וכך, עמוד האש, עמוד הענן, ארון הברית, הם העוצמה שקרעה את ים סוף, שחצתה את הירדן, והזרימה את מימיו לאחור, היא זו שגרמה לשמש בגבעון דום וירח בעמק איילון, ולעוד כוחות רבים נוספים ששירתו את עם ישראל במסעו.

עליכם להבין כי משום שהאנרגיה הייתה כה רחבה, בני ישראל היו חייבים שוב ושוב להתמיד ולהתמיר כל אנרגיה שלילית, כדי שיוכלו להתקיים בתוך אנרגיה זו, אשר חסתה בכנפיה על כל העם.

מהי מהות הטכנולוגיה של המרכבה (שהיא כלי אנרגטי בצורה של מגן דוד תלת-ממדי), ולמה היא משמשת בערי האור?

לורד מלכיצדק

שלום לכם, הנני לורד מלכיצדק. מהות האנרגיה של המרכבה היא יצירת אנרגיה עוצמתית בתדר גבוה הרבה יותר מהתדר הקיים בממד השלישי, בכדור הארץ. באמצעות יצירת שדה אנרגיה זה, ניתן להתגבר על מכשולים של זמן ומרחב, הקיימים בעולמכם הפיזי בממד השלישי.

למעשה, כיום אנרגית המרכבה אינה פיזיולוגית כפי שהייתה בעבר. אך בעבר, בתקופת מצרים העתיקה, המרכבה שימשה את האנשים עצמם גם כדי לעבור באופן עצמאי, פיזי, ממקום למקום, מממד לממד, וגם כדי להגיע ממקומות בכוכבים או מערי אור, לערי אור אחרות, כפי שנאמר כבר בתוכנית הקודמת או התוכנית שלפניה. כיום אנרגית המרכבה היא רוחית הרבה יותר, כיוון שטרם למדתם להתאים את הרטטים הפיזיולוגיים שלכם לרטטים שבהם עובדת אנרגית המרכבה.

אנרגית המרכבה פועלת כפי שקיים האטום, ישנו כוח מסוים שפועל עם כיוון השעון, כח אחר שפועל בכיוון המנוגד, וכח אחר, ניטרלי, שלמעשה מחזיק את שני הכוחות בו זמנית, ומאפשר להם להתקיים וליצור שדה אנרגטי של תנועה. אותו שדה אנרגטי עוצמתי של תנועה עוטף את כל המרכבה, ומאפשר לה להתנתק מהממדים ומההגבלות של האנרגיה-זמן-מרחב, ולנוע בין ממדים, בין מקומות, בין כוכבים.

המרכבה משמשת היום ככלי רכב אנרגטי כדי להגיע ממקום למקום, וכן לשם עריכת מסעות בזמן, במרחב, ובממד. עוד משמשת המרכבה להפקת אנרגיה, ליצירת שדות אנרגיה חדשים, שמחליפים את אנרגית החשמל הנהוגה בעולמכם. באמצעות סיחרור אנרגית המרכבה, נוצרת אנרגיה שיש בכוחה להרים דברים, להעביר דברים, להתמיר דברים, וליצור אנרגיה בעלת תנועה, שמעבירה ויוצרת תנועה שאינה תלויה בכלי או במחולל חשמלי כלשהו.

ניתן להשתמש באנרגית המרכבה גם על מנת ליצור דברים. כלומר, להתמיר אנרגיה פנימית בתוך הגוף, להביא אותה ליקום, ליצור את הדבר אשר רוצים, ולהוריד את הדבר אל פני כדור הארץ, לצורך מימוש. אנרגיה זו עובדת על התמרה אנרגטית, על שינויים אנרגטיים.

ניתן להשתמש באנרגיה זו גם כמכשיר מתמיר, מחולל אנרגיה, שיכול לאפשר רמה עמוקה ועוצמתית של התחדשות בתוך הגופים. עליכם להבין כי ככל שתעבדו ותפתחו יותר את גופי האור, כך עבודתכם עם אנרגית המרכבה תהיה יעילה, עוצמתית, מהירה, גבוהה, ומעשית יותר מכפי שהיא כיום בעולמכם, בממד שבו אתם נמצאים עדיין.

לעתים נצפות חלליות של אנשי הכוכבים שנעלמות פתאום. האם זה קשור למעבר בין ממדים, ואם כן – כיצד הם יכולים לעשות זאת מבלי לאבד את צורת החללית?

לורד מלכיצדק

עליכם להבין כי כדי ליצור דבר כזה, עליכם למצוא מהו החומר שמסוגל לנטרל את השדה החשמלי והאלקטרומגנטי בעולמכם, בצורה המוכרת לכם עתה. אך עליכם לעשות בזהירות רבה, כיוון שכאשר תעשו זאת, אתם עלולים להביא את כדור הארץ למקום בו הוא יפסיק לפעול, ויתחיל לפעול הפוך, ולכן דבר זה עלול לגרום לכאוס. אך קיימות טכניקות שונות שניתן לעבוד איתן כדי לפתח שדה אלקטרומגנטי חדש, שאינו תקף לחוקים הקיימים בעולמכם ומסביבו, שאינם קיימים במערכת השמש. זאת כיוון שעליכם להבין כי האנרגיה שבה משתמשים אנשי הכוכבים האחרים, אכן מייצרת שדות, אך שדות אלו שונים ומנוגדים לשדות שאתם מכירים בעולמכם, ולכן אנרגיה זו מאפשרת להם, בשעת הצורך, להיעלם, לעבור בין ממדים שונים, לקפץ בין ממדים.

כפי שהוסבר לכם בעבר, גם בתוכנית אחרת, קיימת גם רשת אנרגטית שהחלליות משתמשות בה פעמים רבות כבתחנות מעגן או תחנות המראה, כיוון שרשת זו הינה רב-ממדית, וקיימות בה הרבה נקודות הצלבה. באותן נקודות הצלבה קיימות עוצמות, אנרגיות אדירות, שניתן להיטען בהן ללא צורך בכל מניע חיצוני שהוא (גז, דלק, פחם), אלא בכח האנרגיה בלבד, כח הידיעה וההבנה כיצד להזרים את כל האטומים והאלקטרונים, כיצד להשתמש בכל אותו כח מגנטי ואלקטרומגנטי על מנת לעבור בין תחנות העגינה, וכיצד להשתמש לצורך הנסיעה  באנרגיה בלבד.

כאשר תעברו לעבודה על תחום האנרגיה, וכאשר תבדקו כיצד ניתן ליצור שדות אנרגטיים שאינם כבולים לחוקי התנועה, הזמן והמקום, שעולמכם כובל אתכם, או אז תוכלו לראות ולהבין כיצד ניתן לבנות חלליות כאלה.

ברצוני לומר כי יש מקומות בעולמכם, אשר בעת זו ממש שוקדים על בניית כלי רכב כאלה, עם טכנולוגיות שכבר התגלו, אך הדבר נשמר בסוד, כיוון שאין רצון שהדבר יעורר בהלה או מירוץ חימוש חדש נוסף.

אם כבר נגעת בנושא זה, האם תוכל אולי לומר עד כמה מתקדם הידע שיש בידי בני האדם לגבי בניית חלליות כאלו?

לורד מלכיצדק

לא אכנס לתיאוריות כאלה ואחרות הרווחות בשפע בעולמכם. הדבר היחיד שניתן לומר הוא כי יש מספר מקומות בהם מדענים שוקדים על נסיונות, יצירה של דברים, לרבות מתוך חלליות שהגיעו לביקור מכוכבים אחרים, וכידוע לכם, היו מצבים של התרסקות חלליות ממקומות אחרים.

למעשה, אותם דברים נשמרו בסוד, ואותם שטחים הוכרזו כשטחים סגורים, שלא ניתן לבן אנוש רגיל להתקרב לשם, לראות ולדעת, אך נשלחו מדענים על מנת לחקור, לחקור את החומרים, את הדברים והדרכים, ומשם, וממקורות נוספים אחרים, שכעת לא נרחיב בעניין, הצליחו לאסוף מידע.

כיוון שלא הצליחו ליצור קשר עם החלליות, או חבריכם שנמצאים בהן באופן ישיר, קיימות עדיין מספר נקודות עיוורות, מספר מחסומים, שאותם טרם הצליחו לפתור כדי להגיע להשלמת הפרויקטים, שבהם התחילו כדי לבנות כלי חלל כאלה, שעובדים על סוגי אנרגיה כאלה, ועל שיטות שהינן חדשניות ביותר עבור כדור הארץ.

כל הידע הקיים כעת, שנאסף מתוך מקורות אלה, נערך על פי מסקנות, בדיקה, חשיבה, אך ללא הוכחה חיה כלשהי. כיוון שעל פי הממצאים, ניסו לגלות את הגורמים, וכיוון שמדובר בחומרים הזרים לכדור הארץ, בטכניקות שונות, בטכנולוגיות שונות, פעמים רבות ניסו לגשר על פערי הידע ולקשר ביניהם באמצעות ניחוש או הסקת מסקנה, שלא תמיד הייתה בקו אחד עם האמת.