מהות הטכנולוגיה בערי האור – חלק 1


מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

ובשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 28, ששודרה ביום 6.10.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

תוכנית זו תעסוק במהות הטכנולוגיה בערי האור. לשם כך נזמין את אנשי ערי האור השונות, וכמובן גם את כל המאסטרים הנעלים הקבועים שבדרך כלל מגיעים לתוכניותינו.

ממה עשויים המחשבים שישנם בערי האור, ולמה הם משמשים?

לורד מלכיצדק

שלום לכם, כאן לורד מלכיצדק.המחשבים שבערי האור עשויים מחומר, שאת מצב הצבירה שלו, כפי שהם משתמשים בו, טרם הכרתם על כדור הארץ. מדובר בחומר העשוי הן אנרגיה קריסטלית, אנרגיה הקיימת באבני הקריסטל המוצקות, והן חומר פלסמתי מסוים, הכולל בתוכו סוג של מידע חי. זהו החומר (העשוי משני החומרים הללו גם יחד) המרכיב את המחשבים מבחוץ. חומר זה הופך את המחשבים לקולטנים רגישים של דברים פיזיים, דברים ביולוגיים ודברים רוחיים הנמצאים מסביבם. תפקיד המחשבים בערי האור הוא תקשורת והעברת מידע.

פעמים רבות העברת המידע נעשית באמצעות תחנות ממסר, העשויות מאותו חומר, כאשר הינו מגובש יותר. מדובר בגלים, בסוגים של תדרים, שבוקעים מהמחשבים המרכזיים אל תחנות הממסר שקיימות במספר מקומות בערי האור. תחנות הממסר הללו נראות כגושי קריסטלים, והן קולטות, מעבדות ומשדרות את הידע לכל המחשבים בו זמנית.

ניתן לומר כי תחנות הממסר מחוברות ישירות אל המידע המתקבל דרך הקרניים ודרך ההיררכיה הרוחנית. קרני הקריסטל, התדרים והגלים היוצאים מתחנות הממסר המרכזיות, משדרים את הידע בו זמנית לכל המחשבים. המחשבים שבערי האור שונים מהמחשבים הנמצאים אצלכם, כיוון שקיים בהם גם רכיב ביולוגי, הנותן בהם משהו מן החי, ולכן הם גם מגיבים לאנרגיות, לתנודות ולרגשות.

המחשבים משמשים הן ברמות התקשורת, הן ברמות הידע, ולעתים משמשים גם כמעבירי אנרגיה לממלכות נוספות הקיימות מסביב, כגון: ממלכות האבנים, החי והצומח. הם מהווים מעין גנרטורים, במובן מסוים, שאוצרים, שמפיקים, ושמעצימים אנרגיות, ומשדרים אותן לכל רחבי עיר האור.

אדמה

שלום לכם, כאן מאסטר אדמה, הכהן הגדול מטלוס. אני שמח לפגוש בכם שוב. אצלנו בטלוס המחשבים משמשים גם כמאגרי מידע, שמשמשים בכמה כיוונים ובכמה מישורים. למשל, כל מערכת העבודה וההפעלה, לרבות ההפעלות האוטומטיות של מערכות ההשקייה של כל הדברים היוצרים באופן אוטומטי את תנאי החיים הבסיסיים על מנת שנוכל להתקיים ולחיות, מתוכנתים ופועלים באמצעות המחשבים.

המחשבים גם מזינים ומקבלים מידע לגבי בארטרים שאנשים רוצים לעשות עם אנשים אחרים. הם גם מסדרים את סידורי העבודה של האנשים במקצועות שהם רוצים, ובמקצועות שבהם הם התחייבו למלא תפקיד, בהתאם לרצונותיהם וזמנם של האנשים. בנוסף לכך, המחשבים מהווים גם תחנות ממסר של העברת ידע וחיבור לידע הקוסמי כפי שתואר קודם לכן.

ברוכים ואהובים תהיו,

מאסטר אדמה.

[עמיחי: קיים מידע נוסף על נושא זה במאמר מאת שארולה דאקס ובאמצעות דיאן רובינס, בשם “סודות הערים התת-קרקעיות”, אשר פורסם אף הוא באתר אהבה].

נציג מעיר האור “ירושלים של מטה” (עיר האור של השקופים)

נועם: מופיע נציג מ”ירושלים של מטה”, עיר האור של השקופים, שאומר כי מבחינתם, המחשבים מהווים גם דרך לתקשורת בין ערי האור השונות. כיוון שקיימת תקשורת כלל עולמית בין ערי האור, העברת ידע והעברת טכנולוגיות, כך שיש שיתוף פעולה נרחב מאד בין כל ערי האור, כאשר חלק נכבד מאותה עבודה נעשה באמצעות אותם מחשבים.

מהם כלי הרכב בהם משתמשים בערי האור? הן לתנועה בתוך ערי האור, הן לתנועה בין ערי האור, והן לתנועה בין כוכבים (חלליות)?

מיונארה, נציג מעיר האור “פוסיד” (עיר האור של האטלנטים)

 שלום לכם, שמי מיונארה. בעיר האור שלנו, כאשר ברצוננו לעבור ממקום למקום, אנו פשוט מפעילים את גופי האור שלנו, ובאמצעותם אנו עושים העתקה ממקום למקום. כלומר, בתוך ערי האור אין לנו צורך בכלי רכב שיוביל אותנו ממקום למקום. גופי האור שלנו מהווים מעין מרכבה, שנושאת אותנו גם באופן פיזי ממקום למקום, בהתאם לרצוננו.

כאשר ברצוננו לנוע מעיר אור אחת לעיר אור אחרת, פעמים רבות אנו שולחים תשדורות לאותה עיר אור, בצורה של קרני אנרגיה העוברות מעיר אור לעיר אור אחרת, כמעין כבלים של הרכבל הקיים אצלכם, שפתוחים למעבר. כלומר, הם פשוט פותחים פתחים למעבר, שניתן לעבור דרכם מעיר האור שלנו לעיר האור שאליה אנו רוצים להגיע, כך שאין לנו כל צורך להופיע מחוץ לערי האור. התקשורת היא פנימית גם בין ערי האור.

כאשר ברצוננו לצאת מחוץ למסגרת ערי האור ולמסגרות של כוכבים אחרים, קיימים מספר כלים (לשם כך). ראשית, קיימת מרכבה, במבנה שאתם מכירים. אנו נכנסים אליה, ומפעילים אותה, כך שהיא הופכת להיות כלי רכב יחידני, ולעתים זוגי, ולעתים אף גדול יותר, אך בדרך כלל הוא אינו משמש לקבוצה שגדולה יותר ממספר קטן של אנשים, כחמישה-שישה אנשים בו זמנית.

קיימת מרכבה כפולה, שיקשה עלי לתאר עבורכם את המבנה שלה (נועם: מראים לי תמונה, המתארת מרכבה בתוך מרכבה בתוך מרכבה, שיוצרות מבנה מורכב מאד). המרכבות האלו בנויות ליציאה לכוכבים קרובים, מקומות שבהם אין בעיה של מעבר דרך זמן ומרחב וכדומה, הואיל והם עדיין בנויים לממד השלישי.

כאשר ברצוננו להגיע לכוכבים רחוקים, או לעשות מסעות שדורשים מאיתנו התגברות על מושגי זמן ומרחב, או אז יש לנו כלים מסוימים, שאתם מכנים בשם “חלליות” או “צלחות מעופפות”. אלו הם מבנים שמאפשרים ושמספקים לנו את התנאים הייחודיים על מנת לעבור ממקום למקום.

ברצוננו שתדעו כי קיימות חלליות אם וחלליות בת, כאשר חלליות בת הינן יותר כמכוניות, כלומר: פחות מתוכננות לחיים טווח ארוך, אלא יותר משמשות למעברים.

עליכם להבין כי הזמן והמרחב אינם מוגבלים אצלנו, ולכן הדברים יכולים להתרחש בן רגע, ובו זמנית יש באפשרותנו להיעלם, להופיע, להיעלם ולהופיע שוב, בכוכבים אחרים, בממדים אחרים, לעבור בחורי תולעת ודרך חורים שחורים, ולהגיע גם באמצעותם ליקומים אחרים. ולכן, כל עניין המרחב-זמן-מקום-ותנועה הקיים בממד השלישי, שעמו אתם מתמודדים כעת (עדיין ללא הצלחה רבה ביחס לטכנולוגיות המפותחות אצלנו), איננו מהווה מכשול כלשהו בעבורנו, כאשר ברצוננו לנסוע ליקומים אחרים, לעשות שם עבודה מסויימת, או להעביר מידע מסויים, ולחזור בחזרה לעיר האור שלנו.

מלך השקופים, מעיר האור “ירושלים של מטה” (עיר האור של השקופים)

שלום לכם. כיוון שעיר האור שלנו נמצאת פיזית בתוך קרום כדור הארץ, מתחת לפני השטח, חלק מהמעברים בינינו לבין ערי אור אחרות נמצאים בתוך הקרום עצמו, כמנהרות שלא נראות לעיני אדם רגיל (הרגיל לראות את רטט שלושת הממדים בלבד), ולעתים יוצרים גם אנו רשתות אור, שעוזרות לנו להגיע מעיר אור אחת לאחרת.

לעתים אנו בונים גם רשתות אור בינינו לבין ממדים אחרים, ובינינו לבין כוכבים אחרים. רשתות אור אלה עוזרות לחלליות שלנו לדלג בין המרחבים של הזמן והמקום, בטכנולוגיה שאינה דורשת מאיתנו הפעלת האצה כלשהי. פשוט, רשת אור זו מעבירה אותנו, בצורה קלה  – ללא צורך בהפעלת מנוע או הפעלת מאמץ כלשהו – בין מקום למקום. זוהי שיטת הדילוגים. פעמים רבות אתם רואים חלליות שבאות ונעלמות, ומופיעות שוב במקום אחר. פעמים רבות כאשר אתם רואים חלליות בצורה זו, הן משתמשות בשיטת הרשתות הזו, כיוון שהרשתות אינן דו-ממדיות או תלת-ממדיות, אלא רב-ממדיות, ולכן כל פעם כאשר אנו קופצים מנקודת רשת אחת של הצטלבות, לנקודת רשת אחרת של הצטלבות, הדבר נעשה לעתים בממדים שונים הרחוקים זה מזה. כלומר, לא מדובר במרחק פיזי, אלא במרחק תדרים.

הנה שיטה נוספת שבה אנו משתמשים עבור החלליות שלנו, כאשר אנו רוצים להגיע למקומות רחוקים יותר. אנו משתמשים בחומר מיוחד, שהינו תוצר של אנרגית קריסטל שעברה תהליכים ועיבודים שונים. אנרגיה זו מעורבת באנרגית מים ובאנרגיות נוספות, שאינן משאירות אחריהן סימן, או זיהום כלשהו. אנרגיה זו מתאכלת בצורה איטית ביותר, כיוון שהיא מתפרקת באיטיות רבה, וכך אין לנו צורך לספק אנרגיה לכלי החלל שלנו באופן סדיר, בצורה כה עקבית, כיוון שאנרגיה זו מספיקה למסעות רבים וארוכים.

כפי שידוע לכם, ושמא לא, תזונתנו שונה מתזונתכם, ולכן אין לנו צורך במחסני מזון, כפי שלכם יש צורך בחלליות האם, כאשר אתם נוסעים למשימת מחקר כלשהי. חלליות האם שלנו מכילות את הצרכים הבסיסיים עבורנו על מנת שנוכל להתקיים, אך כיוון שגופינו הינם גופי אור הרבה יותר מאשר גופיכם, גם הצרכים הבסיסיים שלנו שונים בהרבה מהצרכים הבסיסיים שלכם. ולכן, הטכנולוגיות הקיימות בחלליות האם שלנו מופעלות פעמים רבות (וזאת גם התחילו לספר לכם האשתאר-קומאנד, בביקור אשר ערכו אצלכם) – על ידי מחשבה בלבד, וכן על ידי מגע במסכים.

דרך המגע במסכים, החללית כבר מתחילה לעבד את המידע הניתן דרך מגע האצבע, דרך החום המועבר דרך האצבע, ומפרשת את המידע לפקודות, שגורמות לה לפעול ולהגיע, או לנסוע, או לעצור, בהתאם לצורך.

בנוסף לכך, באמצעות המחשבה ניתן להגיע במהירות הגבוהה ממהירות האור, ללא שינוי בחומר ובתדרי החומר הנמצאים בתוך החללית, לכל מקום: ביקומים שונים, מחוץ ליקומים, בין יקומים, ליקומים מתהווים, לתוך כוכבים קורסים, לתוך כל מקום שאליו ברצוננו להגיע – למטרות חקר, למטרות צפייה, למטרות ביקור, למטרות העברת מידע – ללא כל קושי או מאמץ, כיוון שפיתחנו לנו טכנולוגיה מחומרים מסוימים שמסוגלים לעמוד בטמפרטורות גבוהות ביותר, כולל בתוך השמש עצמה(!), מבלי להיפגע, להישרף ולשנות את הטמפרטורה הנמצאת בתוך החללית עצמה, ללא כל השפעה.

מה זה “מאיץ מולקולרי”?

 עמיחי: המורה הרוחנית שלי, ליידי עמנואלה, סיפרה לי כי בעתיד יהיה בכדור הארץ מכשיר בשם “מאיץ מולקולרי”. האם תוכלו לספר לנו עליו?

ישוע בן יוסף

שלום לכם יקרים ואהובים. ברוכים תהיו בני ביתי, ברוכים תהיו אהובים. שאלתם שאלה שבקרוב מאד אייזיס תעביר את המידע לגביה באופן מוחשי ובאופן משורטט.

נועם: המידע הזה כנראה יועבר דרכי. מראים לי כרגע תמונה, אותה אנסה לתאר: מדובר במעין מבנה שטוח, בצורה בעלת כ-16 צלעות. המבנה הינו בגובה של כשניים עד שניים וחצי מטר בלבד, אך הוא פרוש על שטח ענק, בגודל של איצטדיון.

כיום קיים בשוויץ “מאיץ חלקיקים”, שמטרתו למצוא את החלקיק של החומר האפל, החלקיק היסודי ביותר שמחבר בין כל החלקיקים, וזאת באמצעות האצת אלקטרונים והפצצת אלקטרונים אחד בשני. זה למעשה מצב של פירוק. כלומר, הם מנסים לפרק חומר לגורמים הכי בסיסיים שלו.

המאיץ המולקולרי, לעומת זאת, נועד לקחת מולקולות שכבר קיימות בחומר, כבר קיימות באופן פיזי, ולהאיץ את החלקיקים שלהן. הוא כאילו יעביר אותן בתוך צנטריפוגה עצומה, שתאיץ גם את המהירות וגם את העוצמה, ובכך הוא יעלה את התדר של המולקולות במידה רבה מאוד.

תהליך זה יתמיר את החומר לרוח, באמצעות המאיץ הזה. שהרי ממה למעשה בנוי החומר? החומר בנוי ממולקולות, הבנויות בהרכבים מסוימים ומקשרים מסוימים ביניהן, כאשר כל מולקולה בנויה מאטומים מסוימים, בקשרים מסוימים ביניהם. לפיכך, המאיץ המולקולרי יאיץ את התנודות של האטומים שבתוך המולקולות, ושל המולקולות בינן לבין עצמן ובתוך החומר, כך שכל התהליך הזה יתמיר את החומר לעוצמה אדירה, לאנרגיה שבאמצעותה ניתן יהיה לעשות דברים רבים.

ניתן לומר, שברמה קטנה ביותר, כי בעבר, בתקופות אטלנטיס, למוריה ומצרים העתיקה, המנגנון שעבד דרך עץ החיים באמצעות התמרת האנרגיה המינית, הוא זה שברמה ובצורה אחרות יעבוד דרך המאיץ המולקולרי. כלומר, התוצאה תהיה אותה תוצאה: לקיחת חומר, התמרתו דרך האצת אנרגיה ושינוי מהות החומר באמצעות המאיץ המולקולרי, ובדרך זו להגיע לאנרגיות שיאפשרו לנו לעבור דרך זמן-מרחב-ממד בלי בעיה, וגם ליצור ולברוא דברים בדרך אחרת ממה שאנו מכירים היום, כאשר רובינו לא בדיוק מכירים דרך לברוא וליצור “יש מאין”, אלא יותר “יש מיש”.

האם המאיץ המולקולרי יכול לעשות גם פעולה הפוכה, כלומר להתמיר רוח לחומר?

נועם: קודם כל, למאיץ המולקולרי יהיו כמה דרגות הפעלה. כלומר, בהתאם לצורך שבו ירצו להשתמש בו, כך ניתן יהיה להגדיר פי כמה רוצים להעלות את התדרים של אותו חומר, של אותה מהות ולאיזו מטרה. ולכן, למשל, העלאת התדר של החומר ברמה כזו של יצירת אנרגיה שתאפשר את המעבר בין זמן ומרחב, תהיה שונה, למשל, מהפעלת המאיץ הזה לצורך של יצירת חומרים חדשים, שעדיין לא קיימים במציאות של שלושת הממדים.

כעת, כיוון שקיימת האפשרות הזו, קיימת גם אפשרות הפוכה. כלומר, חומר שנמצא בדרגה גבוהה מאוד, משמע, בדרגת רוח גבוהה מאוד, ניתן יהיה להתחיל איתו בדרגת הרוח הגבוהה, ואז להנמיך את התדר. וככל שהתדר יונמך – כך המיצוק של החומר ייעשה יותר ויותר ברמה הפיזית.

לפי מה שמראים לי כעת, כנראה שמה שהראו לי קודם הוא המרכז. כמו שיש תחנת ממסר, מוקד מרכזי, יהיו גם מאיצים מולקולריים בכל מיני תחנות בעולם, כאשר אחד מהם ישמש כמאיץ המרכזי, והיתר כמאיצים קטנים יותר. המאיצים הללו, במובן מסוים, יחליפו את הכורים הגרעיניים המשמשים כיום להפקת חשמל (וחשמל בלבד. לא מדובר, חלילה, ביצירת אנרגיה שתתועל ליצירת כלי הרס ומלחמות).

מדובר בשידרוג עצום של הפקת אנרגיה במקום דלקים, חשמל, ודברים נוספים, כך שהמאיץ המולקולרי יוכל לשמש כתחנות לייצור האנרגיה הזו עבור הצרכים השונים. כך, יהיה מאיץ מרכזי אחד, ובנוסף מרכזים נוספים שונים, במקומות שונים בעולם, שיפעלו בשיתוף פעולה מלא בינם לבין המאיץ המרכזי. במאיץ המרכזי יהיו שותפים נציגים מכל מקום בעולם, כלומר, לא יהיה שם מאבק של שליטה והשתלטות, אלא יהיו שם נציגים מכל מדינה (כמו באו”ם כיום).

ישוע בן יוסף

יקרים, מטרתו של המאיץ המולקולרי היא מטרת שלום ואחווה, מטרת חיבור ואהבה. מטרתו של מאיץ זה היא לעזור לכם להגיע לטכנולוגיות גבוהות יותר שיעצימו אתכם, ולא בכוח. שיעצימו אתכם ברמות העוצמה, הרוח, וגם החומר, אך בעיקר בחיבור שבין הרוח לחומר, והרוח לחומר.

אנרגיה זו תעצים אתכם,  הן כעולם שדייריו שותפים ומשתפים פעולה במטרה עולמית גבוהה, והן בחיבור עם תרבויות כוכביות אחרות, שהשימוש בטכנולוגיה זו, יקל עליכם בהרבה להיפתח ולפתח טכנולוגיות שיאפשרו לכם לצאת מקליפתכם, שאתם נמצאים בה עדיין, ולהגיע למעשה לממדים וליקומים שונים, שיש לכם הרבה לקבל מהם ואף לתת להם.

מטרתו של מאיץ זה היא להעביר את העולם שלכם כולו לרמת תדרים ירוקה יותר, כלומר: לרמה שתהיה בשיתוף פעולה מלא יותר עם גאיה ועם התרבויות הגבוהות יותר, הכוכביות. עבודה זו תוכל להפיק אנרגיה ברמות כאלה אשר לא יזהמו, לא ילכלכו, לא יפגעו, ולא יפגמו בכדור הארץ, ובכל הממלכות הקיימות עליו, וגם לא בכוכבים אחרים, ובאטמוספירות, ובחלל הקיים ביניכם ולבין כוכבים אחרים.

עליכם להבין כי כאשר תקבלו מתת זו, תהיה זו מתת של שלום, של אהבה, של אחווה.

ברוכים תהיו, מכיוון שבליבותיכם ובתודעתכם, הנכם פועלים לקראת הגשמת אותו המקום.

ברוכים ואהובים תהיו.

איך אתם בונים את הבתים שלכם?

 נציג מעיר האור “ירושלים של מטה” (עיר האור של השקופים)

שלום לכם. אצלנו נהוג לשלב בין רוח לחומר בבניית הבתים שלנו. כלומר, ראשית, באמצעות כח המחשבה שלנו, בונים אנו את תבנית האב, אשר בנויה מאנרגיה קריסטלית. באמצעות המחשבה שלנו בונים אנו בדיוק: רואים אנו את המבנה, ויוצרים אותו כקווי מתאר, אשר בשלב מאוחר יותר נשלב בתוכו גם את החומר, ומייד נסביר.

ראשית רואים אנו את הבית כפי שהיינו רוצים שיהיה בנוי, הן מבפנים והן מבחוץ. מבנה הקירות בנוי מקווי אור, בצורת מרובעים, מלבניים, עגולים, או בכל צורה שאנו רוצים לבנות את בתינו. לעיתים בוחרים אנו לבנות את בתינו בצורות גיאומטריות מורכבות שונות, לעיתים בצורה פשוטה. הדבר תלוי באדם עצמו, ישות האור אשר בוחרת לבנות את הבית, וברצונה.

לאחר שיוצרים אנו את המבנה הרב-מימדי של הבית בו אנו בוחרים לחיות, לוקחים אנו את תבנית הקיר האחד, יוצרים אותה באמצעות קרני אור, וממלאים אותה באמצעות רצוננו ומחשבתנו בחומר קריסטלי, אשר הינו ברמת תדר שבין ג’ל – לבין מים – לבין זכוכית (משהו שטרם הכרתם בעולמכם בן שלושת המימדים), ולמעשה אנו באמצעות מחשבתנו ורצוננו, ולעיתים אף באמצעות ידינו, פשוט ממלאים את הקיר באמצעות חומר זה, ומחזירים אותו אל המבנה. אותו חומר בשלב מסויים מתגבש ומתקשה, כך שהוא הופך להיות מצד אחד – חזק מאד ועמיד מאד, ומצד שני – גמיש ואף שקוף, אם ברצוננו להתבונן החוצה.

עליכם להבין כי ברצוננו ליצור דברים רבים, והדברים פועלים באמצעות רצוננו.

אם ברצוננו ליצור שכבה ממסכת בתוך אותו קיר, על מנת שלא ניתן יהיה להתבונן פנימה, או על מנת שלא ניתן יהיה לאור לחדור מבחוץ פנימה, אזי יוצרים אנו שכבה ממסכת באמצעות אנרגית עשן מסויימת אשר מכניסים אנו אותה גם כן, באמצעות רצוננו, לתוך אותו מבנה.

כך למעשה בונים אנו את קירות הבית, וגם את גגות הבית. באמצעות רצוננו וחיתוך דרך קרן לייזר העוברת דרך אצבענו, יוצרים אנו את פתחי החלונות, פתחי הדלתות, וכך למעשה יוצרים אנו את הבתים בצורה המתאימה לנו.

בנוסף לכך, מכיוון שאנו למעשה מייצרים את הקירות, ומחברים אותם קיר לקיר באמצעות אנרגיה, אזי אם ברצוננו לשנות את בתינו במהירות – ניתן לפרקם, להחזירם לחומר המקור, ובאמצעות המחשבה והרצון שלנו ליצור מבנים חדשים נוספים, ולמלא אותם באותו חומר אשר יוצר את קירות הבית.

אין יסודות לבתים שלנו, מכיוון שאין בכך צורך. הבתים מאד עמידים, וגם אם חלילה קורית רעידת אדמה, לא קורה להם דבר, מכיוון שהחומר ממנו הם עשויים הינו קל כיריעת פלסטיק אצלכם. הוא אינו כבד ואינו תופס נפח, ומקום רב. לכן גם אין צורך בהחזקה של יסודות, מכיוון שאין בו כובד כלשהו.

מבחינת האור בתוך הבית: אנו נעזרים בקריסטלים, אשר אנו מבקשים ומאירים אותם, והם נדלקים ומאירים, וכאשר ברצוננו לכבותם, הננו מתבוננים בהם, ואז האור שבתוכם דועך, עד שנשארת גחלת קטנה, אשר מפיצה אור נעים בלבד, אשר אינו מפריע לשינה, לחיים או לדברים אחרים.

הדברים מופעלים רבות באמצעות תדרים, היוצאים הן מליבנו והן ממוחנו כאחד, כח האהבה וכח הרצון כאחד, והם אלו היוצרים, המפעילים, והמאפשרים לנו טכנולוגיות אלה, על מנת ליצור את הדברים שאנו רוצים, ובמקרה זה – בתים.

מיונארה, נציג מעיר האור “פוסיד” (עיר האור של האטלנטים)

שלום לכם. אנו בונים את בתינו בצורות של קריסטלים. פעמים רבות משתמשים אנו בתדרים ורטטים של קול, צליל, וצבע, ובשילוב ביניהם על מנת ליצור חומר, על מנת ליצור תבנית, שהינה, ראשית, אנרגטית, ולאחר שאנו בונים את התבנית האנרגטית באמצעות קודים אשר אנו יוצרים בהתאם לרצוננו, אשר משלבים אורכי גל של קול, צליל, תדר, ותנועה – כך נבנית תוכנית האב של הבית. לאחר מכן, באמצעות שימוש בתדרי קול שונים, בעלי רטטים ואורכי גל שונים, יוצרים אנו את קירות הבית בהתאם לצורך ולרצוננו.

פעמים רבות אנו משתמשים גם בתדרים של מחשבה, אשר מארגנים את החומר בצורה שמתאימה לבנות את קירות הבתים. לעיתים באמצעות המחשבה ובאמצעות הרצון, ושימוש ביצירת חומר (מכיוון שיש באפשרותנו ליצור חומרים גם באמצעות המחשבה), יוצרים אנו חומר דמוי ג’ל קריסטלי, אשר באמצעותו ממלאים אנו מקומות שברצוננו למלא, בכדי לתת יותר נפח, או מקום, או יציבות, למבנה מסויים.

ברוכים תהיו.