מדריך עובדי האור – פרק שני

להבין את הדואליות שלכם

קריון באמצעות לי קרול

סן דייגו, קליפורניה

28 ביולי, 2007

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הערה מאת לי: תמליל זה הוא למעשה שילוב של שלושה תקשורים בנושא, שניתנו בתקופה של יותר מחודשיים. הוא מייצג את אחד הנושאים הקשים ביותר של העידן החדש, וקריון רצה שאדייק! אם תאזינו להקלטה, תקבלו רק מעט ממה שהוצג כאן בתמליל. זה נושא קשה, שרבים סבורים שהוא בלתי יאומן, פוגע או חשוך. הוא מעורר כעס אצל אנשים מסוימים וחוסר אמונה אצל אחרים, אבל זו אמת מהותית וחייבים להבינה. משום שללא ידע זה, מחסום גדול ימשיך להתקיים, עמו תתמודדו לנצח במסעכם אל ההארה. 

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. יהיו אלה שיאמרו שסוג זה של תקשורת אינו אפשרי. “מה התהליך”, הם שואלים, “מה מאפשר לבן אנוש לדבר כאילו יש לו לאדם חיבור שכזה?” ואני אומר לכם, קל להסביר תהליך זה, משום שהאדם הוא מלאך על כדור הארץ. יש צינור ישיר אל הרוח ואתם כיניתם אותו בשם “העצמי הגבוה יותר”. חלק רוחני זה של האדם הוא כאנטנה, מתנודד ברוח במשך כל חייכם. כמה מכם יודעים מה לעשות עמו ומתחברים אל צינור מקודש זה. הרוב לא עושים זאת. אבל כאשר אתם מתחברים, אז מתרחשות המדיטציות המשמעותיות ביותר שלכם. במסגרת האנרגיה הזאת מוגשת לכם הזמנה ללמוד לפתח את הצינור הזה ולהתכוונן אל האנרגיה הזאת.

ישנם אנשים רבים שמתחילים רק עכשיו להתכוונן אל האנרגיה של העצמי הגבוה יותר. אלה הם האנשים שמגלים בפעם הראשונה בחייהם שאלוהים הוא יותר מכפי שחשבו. במשך 18 שנים סיפרתי לכם שכדור הארץ מתחיל לרטוט ברטט גבוה יותר. מה שאתם רואים במשדרי החדשות שלכם היום הוא את הזעזוע שמתרחש וזעזועים נוספים יגיעו. רבים מתנתקים מהמיתולוגיה שלהם, שואלים את השאלה: “מה אמיתי; מה לא אמיתי?” הם שואלים: “מדוע אני מרגיש בלבי ובנשמתי שאלוהים גדול יותר מכפי שנאמר לי?” כמה יקראו את הדברים שאמרתי במשך 18 השנים האחרונות, והם יופתעו מההוראה. “היכן עליי להתחיל?”, הם ישאלו, או “מה עליי לעשות עתה? היכן ספר הלימוד למתחילים, כך שלא אצטרך לדשדש בכל החומר למתקדמים כדי למצוא את היסודות למתחיל?” התשובה היא מה שאתם שומעים וקוראים, ואני הסמכתי את השותף שלי לקיים סדרת תקשורים ששמה “המדריך לעובדי האור ~ ההתחלה”. הוריתי לו להפוך סדרה זו נגישה כמה שיותר, כך שכמה שיותר אנשים יוכלו לקרוא אותה, לבחון אותה או שלא, מתוך בחירה חופשית.

ישנם אלה שמתחילים במסע, שהגיעו זה עתה, שיושבים כאן ושואלים את השאלה: מה אני מרגיש? האם יכול להיות שזה אמיתי שבן אנוש עושה את שדומה שהוא עושה? [מתקשר] ואם הוא אינו עושה זאת, מדוע אני מרגיש כאילו הוא כן עושה זאת?” אלה הן שאלות טובות, והתשובה היא שכדור הארץ אכן רוטט ברטט גבוה יותר, מתחיל לאפשר לתודעה להיפתח. לכל אחד ואחד מכם תכונות למוריאניות ~ אם לא באופן ישיר, אזי באופן עקיף. זאת אומרת שאתם שייכים לשושלת הגזע הלמוריאני, לאלה שראו את היקום באופן קוונטי, שהתעוררו ראשונים למידע על מהותם. הנה אתם, יושבים ביום הזה, כאשר התעוררות נוספת מתרחשת, ואתם בחזית… משום שהנשמות העתיקות הן הראשונות להתעורר. אמרנו לכם זאת בעבר. לכן, נשמה עתיקה, אפשר שחווית כל זאת, אבל הכללים הארציים התלת-ממדיים עדיין חלים עליך, ויש לך גם מיתולוגיה תרבותית שקובעת מי את ומי הוא אלוהים.

אפשר שהדברים הבאים יהיו מנוגדים למה שלמדתם, ואם כך הוא, עצרו ושיקלו את אנרגיית האמת. אל תניחו שכל שאתם קוראים או שומעים נכון באופן מוחלט, משום שאנו רוצים שתשתמשו במנוע ההבחנה האישי שלכם. השתמשו באינטלקט המשולב עם הלב, ושאלו את הרוח: “האם כך הוא? האם זה נכון?” משום שכמה מהדברים הללו יאתגרו את מערכת האמונה העמוקה ביותר שלכם, את כל שלמדתם. לכן אנו אומרים היום… חשפו את הצד האפל.

אני מצהיר שזהו השיעור השני בסדרת המדריך לעובד האור. השיעור הראשון ברא הבנה שיותר מתרחש על כדור הארץ מכפי שאתם חושבים ~ ההתחלה ~ ההתכנסות ההרמונית ~ הכלים המתרבים, האינטואיציות החדשות והפתיחה של האנרגיה בה אתם לוקחים חלק. כל זה הועבר בשיעור הראשון. לכן בחרנו במקום נבון זה לשיעור השני [סן דייגו]. ידעו הקורא והמאזין שמקום זה בו ניתן המידע הנוכחי הוא מקום המוצא של קריון. יושבים כאן בני משפחה, אשר בגופים האנושיים שלהם היו סבלניים וחביבים כלפי המהנדס, השותף שלי, באותם ימים מוקדמים של תקשור. הם סלחו לו על חוסר ניסיונו ואפשרו לו לגלות את שהיה עליו לגלות. וכך נסגר המעגל והוא חזר לכאן, לאנרגיה שבה הכל החל, לא רחוק מהמקום בו התחיל הכל באופן פיזי. הסיבה שבחרנו במקום זה היא משום שהנושא הוא קשה ועליכם לדעת עליו. החדשות אינן חדשות רעות. הן פשוט חדשות משמעותיות. התכוננו, משום שאם לא שמעתם זאת בעבר, הדברים יאתגרו אתכם ויזעזעו את מערכת האמונה שלכם. יהיו אלה שיתרגזו, ואלה שלא. כמה ירגישו צורך להשיב מלחמה… הרוב לא. משום שאלה הן האנרגיות שנמצאות בלב הדואליות שלכם… בחינת האור והחושך בתוככם.

הגדרת הדואליות

 הדבר הראשון שאתם חייבים לדעת מעבר לעובדה שקיימת בכם אלוהות הוא שעל הפלנטה הזאת קיים דבר-מה המכונה דואליות. דואליות זו מציגה את עצמה כאיזון לאלוהות… האנרגיה החשוכה ביותר שתוכלו אי פעם לדמיין, שהיא אתם ושמכם רשום עליה. היא מגיעה אתכם בלידתכם ואינה עוזבת עד נשימתכם האחרונה. יש שכינו אותה בשם העצמי המוצלל. יש שכינו אותה בשם העצמי האפל. יש שקראו לה רשע, ויש שקראו לה “הצד האפל”. לתכונה זו שלכם יש שם והיא מכונה דואליות. 

הדואליות הולמת לחלוטין, משום שהיא חלק מתוכנן שלכם. היא משויכת לכם בלידה ואינכם מביאים אותה מהצד האחר של הצעיף, כיוון שהפלנטה הזאת היא קדרת הדואליות, היכן שהניסוי נערך. בניסוי זה, מלאכים מעמידים פנים שהם בני אדם שהגיעו כדי ליצור שוויון במשחק, ועם הדואליות [חושך ואור], הם מנסים למצוא את האיזון בין השניים. זהו מבחן של אנרגיה, לא של בני האדם, אבל התחושה היא שזהו מבחן לנשמתכם. כפי שאולי שמתם לב, כל אדם חייב להחליט בעצמו אם הדבר נכון או לא נכון. אתם חייבים להחליט באופן אינדיבידואלי, ללא הטפה מצד ארגון כלשהו, ללא אנשים שאומרים לכם במה להאמין ובמה לא להאמין. תמו הימים בהם הנחתם את אמונת הנשמה שלכם בתוך עגלת ההיסטוריה והמיתולוגיה שהיא מייצגת. משום שהאנרגיה החדשה מעודדת בחינה אישית של הדברים הרוחניים… תשוקה לדעת באמת את האמת.

כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ, אתם מקבלים משהו שלא תכננתם לקבל, ואני רוצה לספר לכם עליו. אני רוצה לספר לכם עד כמה הוא עוצמתי, ואני עומד לתת לכם דוגמאות. אז אני רוצה לספר לכם מה אתם יכולים לעשות בקשר אליו. לפני שנמשיך, הרשו לנו לספר מה האנרגיה הזאת של הדואליות עשתה בהיסטוריה שלכם, משום שהיא הבסיס והלב של כל המיתולוגיה הדתית. היא אפילו הבסיס והלב של האלים היווניים. הדואליות של האנושות הייתה המקור לכל הסיפורים הקיימים על קסם וכישוף, על טוב ורע, על חושך ואור ~ על הכוחות שקיימים כאן.

בן האדם למד, אפילו בתרבות המודרנית שלכם, שלפני זמן רב, התחולל מאבק בגן העדן. דרך אגב, הדבר לא התרחש. אין שום מאבק בצד האחר של הצעיף. מאבק וקונפליקט אלה הם תפיסות המבוססות על הדואליות. חשבו על כך. אלוהים אינו חולק את ההתנסות התלת-ממדית שלכם, אבל אתם ממשיכים לבסס היסטוריה רוחנית רבה כל-כך כאילו כך היה. המלאכים לא נלחמים, אין כל מאבק כוחות והפרדיגמה של התודעה שלכם אינה תואמת לדרכי הפעולה של הרוח.

אבל במיתולוגיה הזאת, מלאך נפל למעשה מגן העדן ושמו היה לוציפר. זה קשה, משום שגן העדן אינו קיים! שוב, אתם בראתם “מקומות” במצב בין-ממדי וזה בלתי אפשרי. רק הבית קיים, המקום בו אתם נמצאים כאשר אינכם כאן… ואין זה מקום. זהו מצב של אנרגיה בין-ממדית והיא נטולת זמן. אבל כפי שגורסת המיתולוגיה, אותו מלאך שנפל היה אחראי לפיתוח מקום משל עצמו, מקום רע המכונה גיהינום, שאליו אתם מגיעים אם אינכם מתנהגים כשורה.

כעת עצרו את הסיפור. האם זה באמת נשמע לכם כמעשה ידי האלוהים? או האם זה נשמע לכם כמעשה ידי האדם! אני שואל רק משום שבנקודה מסוימת אתם חייבים לבחון את האמת, ולהפריד את מה שנאמר לכם מהאינטואיציה אשר זועקת אליכם עתה. המשיכו לקרוא וחשבו האם המשפחה שלכם הייתה יוצרת מצב זה: גיהינום שאליו אתם מגיעים באופן אוטומטי כאשר אתם מתים! (על פי המיתולוגיה) שם אתם סובלים לנצח. נקודה. אלא אם, כמובן, אתם עושים משהו שבשעה שאתם על כדור הארץ, למשל להצטרף, להיות, להצהיר או להיכנס אל תוך אחת מקופסאות האמונה של התרבות שלכם. שוב, האם זה נשמע כבריאה של אלוהים או האם זה נשמע כבריאה של האדם?

יקירים, אנו שבים ואומרים, לוציפר אינו קיים. אומר לכם דבר-מה, וזה מעניין מאוד לגבי האנושות. כל דבר טוב שקורה לכם אתם אומרים: “אלוהים הוא טוב, אלוהים עשה זאת עבורי. לכן אני שמח להיות קרוב לאלוהים, משום שאלוהים עשה זאת!” וכאשר דבר רע קורה, בני האדם אומרים לעתים קרובות: “זה נורא; זה הצד המרושע. השטן אחז בי. איני יודע מה קרה”. משמעות הגישה הזאת, כמובן, היא שבני האדם אינם אחראים לשום דבר ~ טוב או רע! הם רק שטים להם, מקווים שלא ישאבו אל תוך האנרגיה הלא נכונה בשעה שהם עוסקים בענייניהם! אבל אם הם בני מזל, המאבק שבין האלוהים לבין השטן לא ייגע בהם. בן האדם ינצח בסופו של דבר, ויגיע לגן העדן לאחר מותו, אם יתנהג כשורה ויעניק את עוצמתו למיתולוגיה של ההיסטוריה… שאותה ניתן למצוא ביותר מ-700 גרסאות של אמונה רוחנית על הפלנטה הזאת, במבנים בעלי צורות רבות וכללים מגוונים רבים. נשמע כמו אלוהים? זו המיתולוגיה של האדם, המוגשת לעתים קרובות בשילוב יושרה רבה על-ידי מנהיגים רוחניים שבטוחים שהאמת שלהם היא האמת הנכונה.

הדברים לא נאמרים כשיפוט. זו פשוט אמת היסטורית. אמרנו לכם מההתחלה שאנו מכבדים כל חיפוש אחר האלוהים. אבל שוחר האנרגיה החדשה צריך להתחיל למצוא את האמת האישית שלו, ולכן אנו מסייעים בכך… נותנים לכם פרספקטיבה שונה. משום שהיא תשנה את העתיד ותביא לרטט גבוה יותר לפלנטה.

שימו לב שאין בכוונת המסר הזה למשוך אתכם אל תוך קופסה רוחנית אחרת! משום שאין ארגון סביב העבודה של קריון, או העידן החדש באופן כללי. אין דבר שצריך להצטרף אליו, אין מבנה שיש לבקר, אין נביא אנושי מההיסטוריה שיש לסגוד לו ואין ספר כללים מרכזי. זוהי פרדיגמה רוחנית חדשה, אשר בה מיליונים יתחילו לבחון את האמת ששוכנת בתוכם ~ את כל הכללים, את כל הדוקטרינות, את כל האהבה שהביאה אותם למקום זה. הם יבחנו זאת לנוכח מה שהם מרגישים ומה שהם רואים סביבם. רבים יתהו כיצד קבוצה עולמית של אנשים יכולה להיות קולקטיבית כל-כך במחשבותיה, ללא מבנה או מנהיגות או חברות בשום דבר. זו הדרך החדשה של הדברים, המקום שבו אתם תגלו בתוככם מה אמת ומה אמיתי, במקום מה שנאמר לכם על-ידי אלה שמהדהדים את המיתולוגיה של ההיסטוריה.

מה שתורם לתקפות המיתולוגיה הזאת על האנרגיות המושכות והדוחפות על כדור הארץ הוא אמיתי מאוד. זה חוסר הרצון שלכם להאמין שאפשר שיש לכם דבר-מה כה אפל בתוככם, או חוסר האמונה שמשהו כה דגול, כאלוהים, עשוי לשכון בכם גם כן. אתם לומדים שאתם כלום, שנולדתם חוטאים ולכן אתם מוותרים על עוצמת הטוב ומוותרים על עוצמת הרע. הנה אתם יושבים, חסרי אונים ואין לכם מושג ששני הכוחות הגדולים הללו מצויים בתוך נשמתכם. אתם מבינים? במצב זה של חוסר ערך, אתם נופלים כפרי בשל בידיו של כמעט כל אחד שיכול ללכוד אתכם במערכת האלוהים האישית שלו. שמונים וחמישה אחוזים מאוכלוסיית כדור הארץ בראו לעצמם את הקופסאות באמצעותן הם יכולים להסביר כל זאת באופן תלת-ממדי. מה הדבר הראשון שהאדם עושה כאשר הוא מתבגר? הוא מתחיל לחפש אחר התשובות הללו. מעניין, נכון? זה האלוהים שבתוך הדנ”א שלכם שדוחף אתכם לחפש אחר הבורא.

הנה האמת. יש חלק של אלוהים שמגיע אתכם ~ ודיברנו על כך בפעם האחרונה. הוא שוכן בכם וממתין שתעירו אותו, וזוהי אנרגיה קוונטית. [בין-ממדית, לא מהממד השלישי] היא יפהפייה. היא אור. יש סיבה לכך שאתם נמשכים ונדחפים “לשבת בכיסא”, כפי שנהוג לומר, כדי שתדעו שאתם חלק מהכל. לא במקרה אתם כאן, או קוראים את הדברים. נתתם לכך רשות מלאה, אתם יודעים? ואפשר שאינכם יודעים עדיין מה אתם אמורים לעשות בקשר לכך, אבל דעו זאת: עצם השאלה שלכם משנה את הפלנטה. האם ידעתם? הימצאותכם כאן וההקשבה שלכם, עוזרות לפלנטה. זה מסר ליום אחר. לחלק זה של אלוהים שבכם מתווסף צד אחר שמאזן אותו, משום שגם האפל שבאפל שוכן בכם, ושמכם רשום עליו. זוהי הדואליות. כבר אמרנו זאת, אבל היה עליכם לשמוע את הדברים שנית.

הגישה התלת-ממדית למאבק 

הגישה התלת-ממדית למאבק היא שאם יש לכם אויב, אתם מנצחים אותו. בממד השלישי, אתם יוצאים לקרב ואתם הורגים אותו. כאשר הוא מושמד ואתם יוצאים מנצחים, אתם אומרים: “הדבר שהיה החלק הרע שבי הושמד ואיננו”. זה הגיוני בעיניכם. לכן ישנם מקומות רבים שאליהם אתם יכולים ללכת כדי “להרוג את המפלצת הפנימית”, ואינכם צריכים לחפש רחוק. אך אין זה נכון לגבי הדואליות, משום שהיא מלווה אתכם כל ימי חייכם. משמעות השמדתה היא מות האדם. אבל רבים יאמרו: “זה לא הגיוני שיהיה בתוכי אויב כה עוצמתי… ושעליי פשוט להניח לו. אני חייב להתמודד עמו”. אבל אתם אכן מתמודדים עם האנרגיה הזאת שבכם ללא תפיסת ההשמדה. במקום זאת, אנו קוראים לזה איזון… וזוהי, יקירים, היא תפיסה מתקדמת כמעט לכל אדם החי כיום. משום שהיא חייבת לבטל את דחף ההישרדות במובן העמוק של המילה. היא מתעלה על הדחף להימלט או להילחם, ומחליפה אותו בחכמה שאנו מנסים להעניק לכם מזה 18 שנים.

לכן, השיעור השני הזה עוסק בהכרה במה שקיים בכם, שאינכם רוצים כלל להודות בקיומו. קשה להאמין שאלוהים קיים בכם… אבל לא קשה כל-כך למצוא אותו. אבל להאמין שהרוע המהותי גם הוא קיים בכם הוא עלבון לאינטלקט שלכם וליושרה שרובכם נושאים, לרצון לחיות חיים ישרים. במילים אחרות, את התפיסה הזאת כולה אתם חייבים לבחון “מחוץ לקופסה”.

גילויי האמת בנושא הדואליות

הדואליות באה לידי ביטוי בדרכים שונות רבות. איני צריך כלל למנות אותן, אבל למען אלה שמתחילים רק עכשיו, אעשה זאת… מהדברים הקטנים לגדולים.

הראשונה היא דרמה. דרמה. האם פגשתם באותם אנשים ששורדים רק על-ידי יצירת דרמה? האירוניה היא שהם אלה שירימו אליכם, עובדי האור, טלפון, כיוון שאתם מאוזנים ונושאים אור שמושך את אלה שאינם מאוזנים. הם יאמרו: “יש בחיי דרמה רבה יותר מכפי שאני מסוגל לסבול. יש את הדבר הזה ואת הדבר האחר. חשבתי שכבר טיפלתי בדברים הללו, אבל הם חוזרים”. את תעניקו להם בסבלנות את חכמתכם, בפעם המאה, וטוב יהיה הדבר, כמו תמיד. אבל כאשר אתם מניחים את השפופרת, אתם יודעים מה קרה, נכון? הם לא ישעו לעצה שלכם כלל. הם רק רוצים קול בצד האחר שיאמר להם את מה שהם כבר יודעים! אז למחרת שוב תקבלו צלצול והם יאמרו: “ובכן, דבר זה קרה ודבר זה התרחש וגם הדבר ההוא. זה פשוט ממשיך וממשיך”. לבסוף אתם עשויים לומר להם את האמת… אתם עשויים לומר: “האם אתה מודע לכך שאתה מושך כל זאת אליך? שזו מהות החיים עבורך?” והם יאמרו: “לעולם לא! לעולם לא הייתי מבקש דבר שכזה!” אבל זו האמת. ואומר לכם מדוע: כיוון שהמצב נוח להם. משום שאם לא הייתה דרמה בחייהם, היה עליהם לראות את השאמאן שבתוכם! מבורך הוא האדם שנוטש את הדרמה ורואה את הצד הרוחני, משום שלעתים קרובות הדרמה מסתירה משהו משמעותי לא פחות ~ אור שיזרום אל תוך חייהם. אבל הם מפחדים ממנו! לכן, הדרמה מסתירה אותו ומאפשרת להם להימנע מלהתמודד עם המציאות, הדרמה הופכת למצב נוח.

דאגה היא הדרך השניה. דאגה לגבי הכל! אלה שדואגים הם אלה שמרגישים שאין בכוחם לברוא דבר! יש אנשים שמתעוררים בשלוש לפנות בוקר, דואגים משום שאין להם דבר לדאוג בגינו! כאשר אתם מתחילים לאזן את הדבר האפל שבכם המכונה דואליות, הדאגה היא אחד הדברים שנעלמים, משום שאתם מרגישים שהמערכת מתחילה לעבוד ושאינכם לבד, שיש תוכנית… והדאגה מתחילה להיעלם. אבל הדבר האפל הזה הוא שרוצה להעיר אתכם ולומר: “תראה את זה! בוא נדאג בקשר אליו”. הוא מעניק לכם את מה שאתם נוהגים לכנות בשם “רשימת מכולת” של דברים שיש לדאוג בגינם. ואז אינכם יכולים כלל לחזור לישון ואתם קמים. אתם מכירים את התחושה, נכון? זה אנושי לגמרי.

דרמה ודאגה מובילות להיעדר ערך עצמי ולפחד. אתם מביטים בעצמכם במראה, כולכם רואים אדם מזדקן ואתם חושבים שרק בכך עוסקים החיים. “היכן הנעורים שלי?” אתם תוהים. “מדוע איני יכול להחזיר את השעון לאחור?” אתם שואלים. “מה מהות החיים? אני חלק קטן כל-כך מהמערכת הזאת”. ואז הדבר האפל שבכם אומר: “בדיוק! הבנתם במדויק. אתה כלום! לעולם לא תהיה משהו. אתה כאן במקרה. כאשר תמות, זהו, לא תהיה עוד”. ומסיבה כלשהי, בן האדם מרכין את ראשו ואומר: “נכון”.

לתפיסתכם, אפשר שמה שאני עומד לומר לא ישמע הוגן. אבל זוהי תפיסה תלת-ממדית עבורכם, והיא אינה מייצגת את הגדולה של מה שבני האדם יצרו לעצמם על הפלנטה. משום שקל לעורר בכם את הצד האפל. לא קל לעורר בכם את הצד האלוהי. האירוניה היא שקל כל-כך לעורר אותו בכם, שאתם הכחשתם את קיומו ובראתם ישות שאחראית לו… השטן. לכן דומה שהשטן נמצא בכל מקום! ואלוהים אינו נמצא בשום מקום. המציאות היא שזהו האיזון של הדואליות. עליכם לחפש אחר האלוהים, אבל הצד האפל שלכם תמיד “לוחץ על המתג”. הוא נברא בדרך זו והוא הוגן באיזון שלו. אתם תבינו מדוע בחלק האחרון, משום שגילוי העצמי האלוהי משנה את האיזון לתמיד. יש סיבות משמעותיות לכך, אבל קשה להסביר זאת בממד השלישי. חייב להיות איזון, ין ויאנג לכל הדברים שבטבע. תמיד מדובר באיזון. מבחן האנרגיה על כדור הארץ נעשה על-ידי אלוהים המחופש לבני אדם. הם באים והולכים, משנים חלקים במשחק האנרגיה. הם לא נבחנים, אלא מבצעים את הניסוי בעצמם. לאן יפנה האיזון כאשר יוענק להם הן אור והן חושך? מה יקרה לכדור הארץ? התשובות נסתרות מעיניכם, אבל הן חלק מהיקום עצמו ומהמארג של כדור הארץ, הפלנטה היחידה של הבחירה החופשית, לעת עתה.

אלה שמוסרים את עצמם לידי האנרגיות החשוכות הללו של הדואליות שלהם, יפלו עמוק אף יותר אל רובד החשכה הבא ~ זעם, שנאה, אלימות, מוות, רצח ללא חרטה. “נכון”, אתם תאמרו, “עכשיו, מר קריון, אתם מדבר על הרוע”. באמת? ומהו הרוע? אני אומר לכם. זה הצד החשוך של מה שקיים בבן האדם המוכן להתפתח ולהתבגר.

אם אתם רוצים לבחור בצד זה ~ להיות אדם מרושע ~ כל העוצמה שתרצו עומדת לרשותכם. אתם יכולים להתחיל בכך מיד, זו בחירה חופשית. אלוהים לא יעמוד בדרככם, האם ידעתם? אנשים רבים כל-כך יאמרו: “ובכן, זה הרגע שבו מתערב השטן. הוא יעזור לי. הוא יוריד אותי שאולה”. וישנן כתות שסוגדות לדבר זה עצמו. האמת? אף אחד לא מושך אתכם לשום מקום, אנשים יקרים. זוהי הבחירה החופשית שלכם. אנשים רבים פונים לכיוון זה משום ששם הם מוצאים את כוחם. שם הם יכולים לשלוט באנשים אחרים… לברוא דאגה, דרמה ושליטה.

זה המקום בו מצאו הדיקטטורים של הפלנטה הזאת, בעבר ובהווה, את כוחם. הם גורמים לאנשים לשים לב אליהם. אם הם רוצחים די בני אדם, הם חורצים חריצי פחד בחגורת הכוח שלהם. זה מה שהם עושים, ואני לא חייב לספר לכם זאת. אתם כבר יודעים. אך אומר לכם, אף-על-פי שזהו רשע, זהו האדם שמתרגל את עוצמת הרשע. אולי לא תרצו לשמוע זאת, אבל עליי לומר לכם כדי שתוכלו להבין לגמרי את השלב הבא.

בן האדם עוצמתי בשני הכיוונים. יש לו במהותו אנרגיות של מלאך או של שטן. “קריון היקר, הרגע אמרת שאין דבר כזה שטן. אני לא מאמין בכך. אני הייתי במקומות ואני ראיתי את הכישוף. אני ראיתי שדים שמוצאים מתוך בני אדם. אני ראיתי צורות פיזיות שזוחלות על הרצפה ומסתלקות”. בני אדם, האם אתם מאמינים בנסים? אם כן, מי אמר לכם שהם תמיד שייכים לאור? האם אתם זוכרים מה אמרתי לכם על איזון? כישוף שחור הוא פשוט נסים שנבראים מהעוצמה האפלה של האדם. האדם יכול לעשות זאת.

יהיו אלה שיאמרו: “אני ראיתי וודו, זה אמיתי. זה אמיתי מאוד. אנשים מתמסרים. הם מתים והם חולים רק בגלל השאה. זה רשע”. ושוב אומר לכם, ברוכים הבאים לעוצמת האדם. בחנו את ההיסטוריה שלכם. בחנו את הדיקטטורים אשר דבריהם שכנעו אנשים כה רבים שהם צודקים רק כדי שיוכלו לרצוח מיליונים. אני אומר לכם שזוהי היכולת של האדם והיא עוצמתית. 

הצד האחר של המטבע

עכשיו, מדוע אני מספר לכם את הדברים הללו? אל תפחדו מהם, משום שסיפרתי לכם רק על מה שקיים בלב המהות שלכם… והשליטה בידכם. יש צד אחר. יקירים, אם אתם קוראים ושומעים זאת בפעם הראשונה וזהו השיעור השני עבורכם, אני רוצה לומר לכם שזה עומד להשתפר! החלק החשוך שבכם אומר עתה: “אני לא מאמין. אל תמשיך לקרוא! הפסק להקשיב”. מדוע? כיוון שאני עומד לספר לכם את שארית הסיפור.

החלק האפל יודע שאם תמשיכו להביט, הכל ייגמר. משום שאתם תראו דבר-מה שהוא אינו רוצה שתראו… בחירה חופשית לראות את הכוח המאזן… ואיזה כוח! אילו יכולתם לראות את שרשרת המלאכים שבמרחב שלכם עכשיו, הנוטלת את האנרגיה של העניין שפיתחתם, הייתם נדהמים. משום שהם מתכוננים להילחם את מלחמתכם עבורכם. אתם מגיעים לפלנטה הזאת עם חלק של אלוהים בתוככם. הדבר האפל שבכם מתוכנן לחזק את האנרגיה ההתחלתית אשר בוראת קרמה. יש סיבה להימצאותו שם, ואתם נולדים עמו. כמה מכם לימדו את ילדיהם לכעוס כאשר ילד אחר רוצה לשחק בצעצוע שלכם? כמה מההורים כאן לימדו את ילדיהם לקנא או לזעום? ואתם אומרים: “לעולם לא לימדתי את הילד שלי דבר מכל זה”. ואני אומר: אני יודע. הם הגיעו מצוידים כבר, וכך גם אתם. האם אתם מתחילים להבין?

עכשיו אנו מגיעים לחדשות הטובות. אתם יכולים לאזן זאת או שלא. רוב האנושות פשוט יושבת ומאפשרת. זאת אומרת שהתפיסה היא שהדבר קיים בכם ושהוא מאוזן וחזק ממש כמו הצד האחר. אתם רואים זאת בתרבות שלכם בכל יום. אתם לומדים שעליכם ללכת ולדווח לבניין ולהתוודות על כל הדברים הנוראים שקיימים בראשכם. זו המתקה זמנית של חרון האלוהים. אז חוזר הדבר האפל ואתם חוזרים לבניין ומתוודים שוב! איזו תפיסה של כניעה. אלה ין ויאנג קבועים, נכון, מעבר בין ניקיון ללכלוך? איזו מיתולוגיה! האם אתם חושבים שאלוהים ברא את המערכת הזאת?

הנה מה שאלוהים ברא: קיימת בכם מערכת אלוהית לאיזון הדואליות הזאת בדרך שבה היא לא תצליח להשיג דריסת רגל. אמרו מתוך כוונה טהורה: “אלוהים יקר, עייפתי. הראה לי מה עליי לדעת כך שאוכל להציב זאת בפרספקטיבה”. זו ההתחלה, משום שהיא מייצגת אתכם במצב של כוונה, בו אתם דוחפים את הדלת אל הצד האחר של הצעיף, מבקשים לגלות את האלוהות הפנימית. פנימה תיכנס תחילת האיזון. ואנו אמרנו לכם זאת בשיעור הראשון ~ פנימה תיכנס מערכת שלמה ומוחלטת. היא תניח את הצד האפל שלכם במקום שבו לא תצליחו כלל למצוא אותו.

הדואליות של החושך והאור נבראה לטובת המערכת של הפלנטה הזאת. אבל אלה הן שתי אנרגיות שונות ביותר. לחשכה שבכם אין כל מושג מה אתם עושים מבחינה רוחנית. חשבו על כך. אלה מכם שמקבלים החלטות רוחניות ופועלים על פי האינטואיציה וההבחנה, אשר מסתמכים על החלק האלוהי שבהם, בוראים אנרגיה שהיא בלתי נראית לצד האחר של הדואליות שלכם! לצד האפל אין מושג מה אתם עושים או מה עשיתם. הוא פשוט כועס שהוא אינו יכול יותר להגיע אליכם.

ברגע שאתם צועדים אל האור ומתחילים במסע זה, אותו דבר שגרם לכם לבעיות כל חייכם הופך לא הכרחי. הוא כילד במושב האחורי שחובט בגב מושב, מעצבן אתכם ורוצה לדעת: “הגענו כבר?” זה כל מה שהוא יכול לעשות ~ לחבוט בגב המושב. אבל הוא תמיד שם ולפעמים הוא קולני יותר מפעמים אחרות.

יש כאלה שמתעצבנים, אפילו אנשים שהם עובדי אור. הם אומרים: “למה יש לדבר הזה אופי מחזורי כל-כך? חשבתי שהעבודה הרוחנית שלי תגרום לו לשתוק לגמרי”. אין זה כך, כיוון שהוא תמיד מוכן להסתער. אלה הם מחזורים של חולשה; שוב, זהו איזון. עכשיו, האם היה עליי לומר לכם זאת? עובדי אור יקרים, אל תכו את עצמכם רגשית על כך שאתם חווים מחזורים אלה. לפעמים קשה יותר ולפעמים קשה פחות. יש רגעי שפל ורגעי שיא, וזה נורמלי לחלוטין. זה נורמלי כיוון שאתם תמיד עובדים על הפאזל של אנרגיית האור ואנרגיית החושך. זה קרב מתמשך שלעולם לא יסתיים עד נשימתכם האחרונה. אבל לאלה מכם שצעדו אל האור יש יתרון. אף-על-פי שהדבר עשוי להישמע פשוט מאוד, אזכיר לכם את הוראת האור שלי מזה שנים רבות: אצטדיון חשוך לגמרי, המכיל 10,000 איש, יושפע על-ידי אדם אחד שמדליק אור אחד. כיוון שכאשר אתם מדליקים את אורכם האחד, אין זה משנה עד כמה חשוך, החשכה ~ כפי שהוגדר ~ אינה יכולה להתקיים. זו העוצמה. אתם רואים את הצדק שבכך? אף-על-פי שהצד המאתגר של האנושות מראה את עצמו באופן אינטואיטיבי, והאלוהים שבפנים אינו עושה זאת… כאשר אתם מוצאים את האור, הוא דוחף את הדואליות למצב של לימבו, שם החשכה לכודה. לכן, הכוח נמצא בידיו של האור. האור פעיל והחשכה סבילה. החשכה אינה יכולה להופיע ולשנות חדר מואר! אבל האור ישנה לחלוטין חדר חשוך.

אולי הגיע הזמן לנסות? מתוך כוונה טהורה, אמרו: “אלוהים יקר, אמור לי מה עליי לדעת”. כך מתחיל התהליך. אל תאמרו לאלוהים מה לעשות בחייכם. במקום זאת, אמרו: “אני מוכן לדעת”. זו הצהרה של חכמה, ואז אתם מתחילים לגלות מי אתם. אל תופתעו אם האהבה תזרום אל תוך לבכם. אל תופתעו אם תגלו שמלאכים אוחזים בידכם ואינכם יכולים להסביר את התחושה. אל תופתעו אם תחוו שלווה בלתי מוסברת… ופחד? זה עניין רציני. ראו היכן מתחיל הפחד. הוא מתחיל בבטן. זוהי תכונה של האנרגיה הנמוכה יותר של האנושות. הוא מתחיל בבטן. אין לכך שום קשר להארה שלכם או לעין השלישית שלכם. הוא מתחיל במקום שבו אתם יכולים לשלוט בו. אבל אם אינכם יכולים, הוא עובר במהירות לראשכם.

בפעם הבאה שיש לכם תגובת פחד, האם יש לכם את האומץ, את החכמה, את היכולת לומר: “עצור! אני יודע מה אתה עושה. אל תזוז”. אל תאפשרו לחשכה ולפחד הללו להרחיק לכת אל מעבר לקרקעית לבכם. אפשרו לחכמה שלכם ולאהבה שלכם ולידע שלכם על האלוהים שבכם להשתלט. אז תגלו שהפחד יעלם. הוא יתפוגג. לפעמים הוא ינסה לאחוז בכם באמצע הלילה! אבל אפילו אז, אתם יכולים לשלוט בו לחלוטין. חשבו על אהבת האלוהים הנמצאת לצדכם במצב מגונן ומואר. אמרו: “הסתלק. כנס למושב האחורי. אני יודע מי אתה. אתה החלק האפל שלי, אבל אתה לא נוהג יותר”.

זה נשמע פשוט… אולי טיפשי? האם אפשר שהתשובה לאתגרי חיים רבים כל-כך היא עד כדי כך קלה? שאלו אחרים. זה לא קל. אבל זה צעד אמונה משמעותי שמתחיל להפריד אתכם מבפנים מחלק שלכם שחשבתם שהוא ממקום אחר. רבים מרגישים בחרדת הנטישה! אפילו סיפרנו לכם על כך בספר הראשון של קריון. קראנו לזה “השתל”. זו שתילה של רשות לשנות את הדואליות! זה עובד האור.

אומר לכם את שאמרתי לשותף שלי [לי] כאשר התחיל לראשונה לעשות זאת. אמרתי: “שותף יקר, יש לך עכשיו את היכולת לעמוד עם אורך בתוך המיתולוגיה הגבוהה ביותר על הפלנטה הזאת ~ לעמוד בפנטגרם. עשה זאת בשעה שהם מתלבשים בתחפושות מצחיקות ולוחשים מילים מוזרות כדי לפגוע בך. אפשר להם לנסות את הכישוף שלהם עליך, כל שעליך לעשות הוא לחייך לנוכח ניסיונותיהם. משום שהאור שלך דגול הרבה יותר מכל דבר שבן אנוש יכול להמציא מתוך החשכה שלו… גדול הרבה יותר מכל חשכה שאפילו קבוצת אנשים יכולה לברוא. משום שאתה התחברת למקור”. שאלו אותו. הוא עשה זאת. משום שהיה זמן שבו קבוצה שילחה בו את הכישוף שלה בזמן הנסיעה הראשונה לאומות המאוחדות, והתוצאה הייתה שום דבר. חשכה המשולחת כנגד האור אינה משפיעה כלל. זו האמת.

יקירים, מטרת השיעור הזה היא שתשמעו את האמת שאתם עוצמתיים יותר מכל דבר אפל על הפלנטה, עוצמתיים יותר מכל שד שנאמר לכם שעשוי לשכון בתוככם. ואם אתם רוצים הוכחה, פתחו את הדלת לאלוהים. אפשרו לנו להיכנס, ואתם תדעו שמה שסיפרתי לכם היום הוא אמת. לכן הם מכנים זאת בשם צעיף, משום שהוא מסתיר לגמרי את שמצוי שם למעשה.

שימו לב, היום לא ביקשנו מכם להצטרף לשום ארגון, נכון? שימו לב, היום לא ביקשנו מכם לציית לכללים כלשהם שמחייבים אתכם לקנות ספרים או קלטות. במקום זאת, אנו מזמינים אתכם לקרוא את ההוראות שבתוך הדנ”א שעמן הגעתם. אפשרו למאסטריות להראות את פניה, שאמאנים!

זה המסר להיום. זה המסר היחיד מסוגו שניתן. זה חומר למחשבה עבורכם בשעה שאתם בוחנים את משיכת ודחיפת האנרגיות על הפלנטה הזאת. מבורכים הם אלה שהרגישו באנרגיה ביום הזה ושל השיעור הזה. משום שאתם אהובים מאוד על-ידי ישות שרק רוצה לשהות במחיצתכם… וישות זו היא אני. עכשיו אתם תוהים מי בא לראות את מי, נכון?

וכך הוא.

קריון