מאפייני הנשמה העתיקה

לי קרול מתקשר את קריון
באלי, אינדונזיה
29 במארס, 2015
תורגם מאנגלית על ידי סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בבאלי, אינדונזיה ב-29 במארס, 2015.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. המערכת קיימת ונמצאת תמיד במקומה, ובמקרה מסוים זה של האנרגיה החדשה, המערכת מכבדת את הנשמה העתיקה כפי שעשו כל המערכות עד כה.

יקרים, אמרנו לכם פעמים רבות בעבר שאלה שמחוללים את השינוי על הפלנטה שלכם בנקודה חדשה זו בזמן הם האנשים בעלי הניסיון הרב ביותר. כאשר אנו אומרים ״בעלי הניסיון הרב ביותר״, אנו מתכוונים לאנשים שחיו שוב ושוב על הפלנטה באנרגיה של כדור הארץ שלכם. אלה הן אכן הנשמות העתיקות עליהן אנו מדברים, והן בעלות ניסיון של גלגולים רבים.

ברצוני לספר לכם משהו שאולי אינכם יודעים. הנשמות העתיקות הן אלה שמתעוררות עכשיו לתפיסות ולרעיונות חדשים. נשמה עתיקה יכולה להיות בת פחות מעשרים שנים או יותר משמונים שנים. זה לא משנה, משום שהגיל הכרונולוגי שלכם מודד רק את תקופת החיים הנוכחית. הגיל האקאשי שלכם מתייחס למספר תקופות החיים שהיו לכם ועד כמה אתם חכמים היום בשל כך.

גם עכשיו יהיו מי שישאלו: ״האם אני נשמה עתיקה?״ לפני שתוכלו לענות על שאלה זו, ברצוני לתת לכם כמה פרמטרים בהקשר לנשמה העתיקה, עליהם תוכלו לחשוב ברגעים אחרונים אלה של הפגישה הזאת. אבל לפני שאעשה זאת, ברצוני לומר לכם דבר מה פעם נוספת. אני רואה את המתיקות ואת היופי ואת תכלית היותכם כאן. אני מגיע מהצד האחר של הצעיף, שם אין זמן ויש תפיסת מציאות שהיא שונה מאוד מזו שכאן. באותו מקום שבו אני נמצא, אם ברצונכם לכנות זאת מקום, קיימת הכרה בכול שאתם. אנו רואים את התסכולים של החיים הנוכחיים ובו בזמן את יופי החיים שחייתם בעבר. ראינו מה חוויתם ומה אתם מאמינים שהיא תכלית היותכם כאן. אנו רואים את כל הדברים הללו בו-זמנית, בכל גדולתם, ועדיין אתם תוהים: ״האם אני נשמה עתיקה?״ מפליא אותנו שבעודכם יושבים כאן ומקשיבים, אתם שואלים כלל שאלה זו.

יקרים, יש כאן הרבה כל כך שברצוני שתרגישו שלא אוכל לציין הכול. אני רוצה שמסר זה יהדהד באמת שלו, כדי שתדעו מי אתם. אני רוצה לצאת למסע שיסייע להעניק תוקף למה שאתם כבר יודעים ברמה מסוימת. אתם נשמות עתיקות. הרשו לי להצהיר הצהרה. אני יודע מי נמצא כאן, וכל האנשים שמקשיבים לקולי ברגע זה בחדר הם נשמות עתיקות – כולכם, כל אחד ואחד מכם.

קיים מגוון עצום אצלכם ביחס למשך הזמן שכל אחד מכם שהה על הפלנטה. חשבו על מה שחוויתם, על התרבויות השונות בהן חייתם, על הקרבות בהם נלחמתם ועל הסיבות לבואכם. אני רוצה לספר לכם שהניסיון של קבוצה זו הוא מדהים והוא לא מה שאתם חושבים. אתם חושבים באופן ליניארי ואתם חושבים שאתם פשוט חיים כמות של תקופות חיים כבני אדם מסוגים שונים. במקום זאת, אנו רואים את תקופות חייכם כזרזים עבור כדור הארץ.

אנו מכנים תקופת חיים בשם ״התנסות, או ״ביטוי״ של נשמה על כדור הארץ. מה אתם חושבים על נשמה שמגיעה לשלושה חודשים ואז עוזבת? אתם עשויים לחשוב שמשהו שם אינו כשורה, שזו טרגדיה של ילד שאבד. אבל במציאות, הדבר נעשה על פי הסכם שנקבע מראש עם נשמות ההורים. זאת כדי שניתן יהיה ללמוד, לחוות שיעור או לתת הזדמנות להורים להפוך רוחניים באמצעות הצער שלהם. מה דעתכם על כך? האירוע מייצג תקופת חיים בעלת פוטנציאלים עמוקים, הנמשכת שלושה חודשים בלבד! תכופות, התנסות תקופת חיים זו מוענקת רק על ידי נשמה עתיקה. אתם חושבים שעשיתם אולי משהו כגון זה? הוא כה בסיסי, כה עמוק וכה משמעותי! אולי אימא התעוררה מבחינה רוחנית ושאלה את שאלות חייה בגלל מה שעשיתם ומה שהסכמתם לעשות, הגעתם והסתלקתם בתוך שלושה חודשים בלבד.

מה בנוגע למצב שבו אתם מגיעים לכדור הארץ וחיים רק עד גיל 19 ואז נהרגים בשדה הקרב על ידי סכין שחודר לגופכם? אתם עשויים לומר: ״איזו תועלת יש בכך למישהו? אלה חיים מבוזבזים!״ ברצוני לומר לכם, אנשים יקרים, שכל נשימה שאתם נושמים כנשמה עתיקה על הפלנטה היא בעלת משמעות, היא נחשבת, היא מתועדת והיא יפהפייה. חלקכם היו בשדה הקרב כלוחמים שנפלו וחלקכם היו בשדה הקרב כמנצחים. זו היא התנסות, והיא דרושה על ידי הנשמה העתיקה ברגע זה בזמן. מה התועלת בכך? אולי תזכרו אותה במידה מספקת שיום אחד יהיה לכם את העוז לומר: ״לא יהיו עוד שדות קרב!״ החכמה שלכם תבין שאין זה משנה אם אתם מנצחים או מפסידים, כיוון ששני המקרים מייצגים אנרגיה נמוכה ולא הולמת עבור כדור הארץ החדש. המלחמה אינה מקובלת! רק נשמה עתיקה תדע זאת בשל ניסיונה.

אני רוצה למנות באוזניכם את תכונות הנשמה העתיקה, לאט, ואני מבקש מכם בחינה עצמית. במילים אחרות, אני רוצה שתנתחו דברים אלה באופן אישי. אל תשקרו לעצמכם. אל תכחישו. אני רוצה שתשבו ושתכינו את עצמכם לכך עכשיו. האם אלה התכונות שלכם?

תכונה ראשונה

הסיבה הראשונה בגינה עליכם לדעת שאתם נשמה עתיקה היא כיוון שאתם מקשיבים למסר זה כאן! אין כאן חדר שמלא באנשים היושבים למולי שהגיעו פשוט בשל סקרנות. ברמת הלמידה המיוצגת פה, באנרגיה מסוג זה, רק נשמות עתיקות נמשכות לכאן.

האם רציתם לבוא? הרוב יאמרו ״כן״, אבל כמה מכם נגררתם לכאן על ידי מישהו שרצה שתראו מה מתרחש. אני יכול לומר לכם שזוהי סינכרוניות ולא מקריות. אפילו אלה שאפשר שלא בחרו להיות כאן ושנמצאים פה בגלל אנשים אחרים הם נשמות עתיקות. הנאמר נכון גם לגבי המאזינים שאולי מקשיבים זו הפעם הראשונה. זה לא במקרה!

הסיבה הראשונה בגינה תדעו שאתם נשמה עתיקה היא משום שאתם כאן. יקרים, מה אתם שומעים או על מה אתם חושבים כאשר אנו מדברים? האם אתם שומעים את קריון או האם אתם חושבים על ארוחת הערב שתוגש אחר כך? היו כנים. נשמות עתיקות הן סקרניות! כאשר הן מגיעות לאנרגיה הזאת, הן נמשכות אליה כמו פרפר אל האש. נשמות עתיקות, אתן יודעות מדוע אתן כאן וברמה מסוימת אתן רוצות עוד. אתן סופגות מידע כספוג, ולא רק בגלל סקרנות, אלא כיוון שהמידע מתחיל לצלצל באמת העידנים. זו התכונה הראשונה.

תכונה שניה

חלק מכם מתחילים לחוות את מה שאני מכנה בשם ״חוויות היזכרות עוצמתיות״. אתם מכנסים זאת ״דה ז׳ה וו״, מושג שמשמעותו שאתם סבורים שאולי חוויתם את האנרגיה בעבר. ״אני מרגיש שאני זוכר, אבל אני לא יכול לזכור אם זה קרה או לא״. חלקכם חווים זאת לעתים קרובות יותר ויותר. אולי אתם פוגשים אדם, אז עוזבים את המקום וברמה מסוימת משוכנעים שכבר ראיתם אדם זה בעבר? אחר כך, אתם מבינים שמעולם לא פגשתם בו. אולי הלכתם לכינוס ופגשתם מישהו ידידותי שמרגיש מוכר מאוד, כמו בן משפחה, אבל לא פגשתם בו מעולם קודם לכן. בדרך כלשהי, למרות הכול, אתם מבינים שזה חייב להיות ידיד ותיק ואתם מציתים מחדש ידידות עמוקה עם משפחה אקאשית. אולי פגשתם באם או בבת מגלגול קודם? גברים יפגשו בידידים, כלפיהם הם מרגישים בדרך כלשהי תחושת קרבה, והם יכנו אותם ״אחים״ או ״אחוקים״ או בכל צורה שמביעה באופן מילולי את הרצון לשהות בחברתם. זה אף יותר מכך.

חלקכם ימצאו שאתם חולקים תודעה דומה, אבל זה יותר מכך. אתם מתחילים לזכור דברים, אנרגיה שאכנה בשם ״התעוררות אקאשית״. יותר ויותר אתם מובלים למצבים שנראים מוכרים, ואתם רואים פרצופים שאתם חושבים שאתם מכירים, ואף על פי כן, זה המפגש הראשון בחיים האלה! השותף שלי חווה זאת כאשר הוא מגיע למדינות ולתרבויות בהן לא ביקר מעולם קודם לכן, ושם הוא פוגש באחים ובאחיות. קשה לו לעזוב. רבים לא מדברים בשפתו והשיחה יכולה להתנהל רק בעזרת מתורגמנים, אך הוא מביט בעיניהם והוא יודע שהם משפחה. מרחיק לכת ככל שזה עשוי להישמע, חוויותיו בכל רחבי הפלנטה הן עם אנשים שהוא מכיר. הוא פוגש משפחה.

הדבר מאפיין נשמה עתיקה וכמה מכם חווים זאת שוב ושוב. בנוסף לכך, כמה מכם רואים 11:11 על השעונים באופן קבוע? אתם רואים את צירופי המספרים הללו לעתים קרובות מדי מכדי שהדבר יהיה מקרי.  האם ידעתם שזוהי מערכת קשר לנשמות עתיקות כדי שהן תדענה שהן נשמות עתיקות? בכך מדובר. זו מערכת תקשורת, של אהבה, שאומרת: ״אנו יודעים מי את, נשמה עתיקה!״

תכונה שלישית

אולי את אישה ומעולם לא ילדת ילדים, אך ברמה מסוימת, כן ילדת! את יודעת ומרגישה זאת. אולי מעולם לא ילדת ילדים והחלטת שלא תעשי זאת! אינך צריכה, כיוון שאת מרגישה שהיו לך ילדים שוב ושוב ועכשיו הגיע הזמן לנוח. אבל את מכירה את תחושת האמהות, נכון? את באמת יודעת, נשמה עתיקה. היית כאן די פעמים והאקאשה שלך מלאה בחוויות אמהות עמוקות. הדבר נכון גם לגבי גברים. גבר שמזגו עדין ושמעולם לא יפגע באדם אחר עשוי לדעת אינטואיטיבית שהוא היה לוחם. הוא מרגיש, או אפילו חולם, שהוא פילח בחרב אדם אחר כמה פעמים והוא מכיר את ההרגשה המתלווה לנטילת חיי אדם. עכשיו, אם אתה גבר שכזה ואתה מאזין לי עכשיו, אני מאתגר אותך ללכת לשם בדמיונך יחד עמי. אתה תרגיש בכך ותדע שלקחת חלק במעשים נוראים. הם מצויים באקאשה שלך, והדבר חלק מהמבנה התאי שלך. עדין ככל שאתה עשוי להיות, או מכובד ככל שאתה עשוי להיות הפעם, אתה יודע שהלוחם קיים בתוכך.

עכשיו, אם אתם רוצים באמת לעסוק באזוטריה, הקשיבו לזה. נשים שבקהל, אתן יודעות שיש בכן לוחם גם כן ואתם מרגישים בו. פעלתן בשדות הקרב של כדור הארץ ואתן יודעות זאת. אף על פי שייתכן ואינכן מזדהות עם תחושת היותכן גברים בעבר, אתן יכולות להגיב לאנרגיה של ההימצאות בדרמת הקרב. ההישרדות או אי ההישרדות בשדה הקרב מוכרת לכן. היסטוריה רבה כל כך קשורה לקרבות בהם ניצחתם או הפסדתם ומשמעות הדבר היא, שכולכם היושבים בחדר, השתתפתם ברבים מהם. לפעמים נפלתם למען אלוהיכם ולפעמים נהרגתם לחינם, אבל ההתנסות של מוות מהיר ודרמתי בגיל צעיר מוכרת לכולכם. גברים ונשים, אתם נושאים את אנרגיית העבר הזאת, ובפעם הבאה, היא משפיעה עליכם, ואתם יכולים להחליט האם ברצונכם לעשות זאת שוב או לא. באנרגיה ישנה יותר, רבים מכם החליטו לעשות זאת שוב ושוב, ומשפחות של גברים ונשים שהם אנשי צבא נולדות. אחרים מתעוררים לתחושה שהם סיימו עם כל זה. יש גברים שבעי קרב שהופכים לאימהות. [חיוך]

תכונה רביעית

ישנם סימנים רבים כל כך המעידים על כך שאתם נשמות עתיקות, שאולי אינכם מודעים להם. חלקם נסתרים. הנה תכונה שאני רוצה שתבחנו בעודכם יושבים שם: האם אתם חכמים או תמימים? אני מודע לכך שאדם תמים לעולם לא יחשוב שהוא תמים. אני מדבר על חכמה – חכמה רבה יותר מכפי שנותיכם. האם אתם חכמים יותר מכפי שנותיכם? התשובה בכל מקרה היא ״כן״. אתם יודעים זאת, ואתם יושבים שם בכל הכנות, בגופכם, בתודעתכם, ואתם יודעים זאת. יש כאן כמה אנשים צעירים שמרגישים זאת בעוצמה – חכמים יותר מכפי שנותיכם. איך זה אפשרי? כיצד תתארו את התחושה המתלווה לכך? יקרים, הרגע נתתי לכם את אחד המפתחות שיאפשרו לכם לדעת שאתם נשמות עתיקות ואני גם יודע שאתם אף פעם לא מדברים על כך עם אף אחד.

איך תוכלו לומר דבר שכזה למישהו מבלי שהוא יחשוב שהאגו שלכם יצא משליטה? אם תאמרו: ״אני חכם יותר מכול הסובבים אותי״, אנשים יטילו ספק במניעים שלכם ואולי לא ירצו לשהות בחברתכם. אבל בכנות, רק בינינו, נכון שזה מרגיש כך? יקרים, הנה סוד שכולכם מחזיקים, והוא משותף לכם כקבוצה. אתם פוגשים בהם ומבינים שמצאתם משפחה חכמה. החכמה שלכם נובעת מניסיון. שילמתם עבורה, יקרים. כך אתם יודעים שאתם נשמה עתיקה.

תכונה חמישית

עם התכונה הבאה קשה להתמודד, ודיברנו עליה בעבר בתקשורים האחרונים. יש דבר אחד שהאקאשה יוצרת באישיות שלכם. תקופות חיים רבות באנרגיה ישנה יוצרות בעיות של ערך עצמי. במשך עידנים התמודדתם עם האנרגיה הישנה והצלחתם בכך. האנרגיה הישנה הייתה תמיד בשליטה והיה עליכם להסתתר מפניה או להילחם בה. רבים מכם מתו בגללה. בכל ההיסטוריה, היא לא השתפרה. תקופת חיים אחר תקופת חיים שהיתם במצב זה, תמיד מוכים ונסוגים לאחור, עד עכשיו.

כעת אתם מתעוררים בזמן על הפלנטה שחזו אנשי קדם. הוא מלא בפוטנציאל לשינוי, והנבואות מתגשמות. סוף סוף האנרגיה לטובתכם ולצדכם ודיברנו על כך בשנים האחרונות. אולם, בשל הקרב הזה עם האנרגיה הישנה, מהי התכונה שאתם נושאים? תכונה זו היא היעדר מוחלט של ערך עצמי. לא אבקש מכם להרים יד עכשיו כדי להעניק לכך תוקף, כיוון שרובכם מרגישים כך. בחנו את נשמתכם ותדעו שאני צודק. יכול להיות שאתם אסרטיביים מבחוץ ואתם עשויים להיחשב חזקים בעיני אחרים, אבל כאשר אתם לבד, אתם תוהים מי אתם. אתם תוהים אם תצליחו; אתם תוהים אם אתם צודקים. זו הנשמה העתיקה.

ניסיונכם במשך ההיסטוריה גרם לכם לעשות חשבון נפש ולבחון אם אתם ראויים להיות כאן עכשיו באנרגיה החדשה הזאת. ההיגיון שלכם שוקל כל זאת ותכופות מגיע לתוצאה הזאת: ״אולי איני ראוי להיות כאן״, או ״האם זה יקרה שוב?״ או ״אני עייפה כל כך מכול זה!״ אלה הן המחשבות שלכם, נכון? היעדר ערך עצמי הוא תכונת הנשמה העתיקה. זה מובן לחלוטין. כמה פעמים תפסידו באותה תחרות לפני שלא תרצו עוד לקחת בה חלק? אבל התחרות השתנתה.

האנרגיה של הפלנטה מתחילה לסוב לאחור, ואיזון האור והחושך של התודעה משתנה במידה רבה. ככל שתלמדו מי אתם, מדוע אתם כאן ומדוע אתם מרגישים כפי שאתם מרגישים, הדבר יתחיל להיות הגיוני. אין דבר טוב יותר מגילוי האמת, כיוון שהיא פותרת את העבר. גילוי האמת בנוגע לעבר גם מציב את העתיד בפרספקטיבה ואתם מתחילים לרכוש את הערך העצמי לו אתם ראויים.

קרבות החשכה והאנרגיה הישנה מתנהלים בכל מקום סביבכם ואתם צופים בהם מתנהלים על ידי החברה בדרכים שונות לגמרי. קיימת תחושה כללית שבני האדם רוצים, קולקטיבית, שיוויון, חיים נוחים, הוגנות, איכות חיים טובה ויושרה במנהיגות הממשלתית, בכל מקום. זה הקרב העיקרי היום – חילופי המשמר, מעשיית דברים באותה דרך למעבר למשהו שהאנושות לא ראתה קודם לכן.

תכונה שישית

גילוי תכלית. לנשמה העתיקה יש ניסיון עבר רב כל כך והיסטוריה רבה כל כך, שרבים מביטים סביב ואומרים: ״מהי תכלית היותי כאן?״ תכופות, האנשים מחפשים תשובות אצל אנשים אחרים. הם עשויים ללכת לפגישות שבהן הם מרגישים בטוחים למדי שהם יודעים מהי, אבל עמוק בתוכם, אין להם מושג. הם שואלים: ״מהי התכלית שלי? מה אני עושה כאן?״ כיוון שזו אנרגיה שונה.

כנשמה עתיקה, אתם שואלים את השאלות האזוטריות הללו כיוון שחלקכם, אם לא כולכם, מרגישים ברמה מסוימת שמה שאתם עושים לא מספק אתכם. אתם חושבים שאינכם עושים די או שפניתם בכיוון אחר מכפי שחשבתם שתפנו בהתחלה. נשמות עתיקות, השאלות שלכן מראות למעשה שאתן נשמות עתיקות! באנרגיה החדשה, ללמוד להתמצא היא משימה מבלבלת ומתסכלת! לא משנה כמה פעמים חייתם בעבר, אף פעם לא חייתם באנרגיה הזאת.

זוהי אנרגיה ראשונית עבורכם, ולכן אתם מרגישים מעט אבודים או אולי שתכלית חייכם אינה ברורה, כיוון שהאנרגיה החדשה לא מעניקה לכם את המשוב שקיבלתם מהאנרגיה הישנה. אתם לא יודעים, כיוון שאינכם בוטחים בתחושות שלכם. לכן אתם שואלים: ״האם אני עושה זאת נכון? האם יש משהו שאני צריך לעשות טוב יותר או לעתים קרובות יותר?״

אומר זאת שוב. נשמות עתיקות, כאשר אתן מתחילות לשחרר את עצמכן מהדרכים הישנות, עוצמתכן מתחילה להיראות באמת. אתן מתחילות להבין לא רק מי אתן, אלא שאתן ראויות להיות כאן. הגעתן עם ניסיון רב כל כך שאתן מתחילות להסתמך עליו מבחינה אקאשית. יכול להיות שאינכן מבינות כלל שאתן עושות זאת, אבל כך אתן עושות. האינטואיציה הופכת חזקה יותר, ואתן מתחילות לקבל עצות בנוגע לחייכן. הסינכרוניות עוזרת לכן לדעת לאן ללכת ומה לעשות, הכול מבוסס על היותכן נשמה עתיקה היום.

האנשים שזה עתה מגיעים לפלנטה, יקרים, רק מביטים סביב ולומדים כיצד הדברים פועלים. הם רק שורדים. אין להם עדיין את הכלים שמעניק הניסיון שיש לכם. יהיו להם, אבל הם רק מנסים להבין זאת. אולם אתם יודעים במה דברים אמורים, ויש לכם את חכמת ההיזכרות. אתם תחילים לפתור את בעיות האנושות, ולפני זמן מה אמרנו לכם מהי תכלית חייכם.  אמרנו לכם להירגע ופשוט ״להיות כאן״. אמרנו לכם שלא משנה מה אתם עושים, ושהעבודה שלכם אינה כה חשובה כמו הנוכחות שלכם. זו תפיסה שלא מתיישבת עם מה שההורים שלכם סיפרו לכם.

הקשיבו: לא משנה מה אתם עושים! האור שלכם מסייע לפלנטה, לא העבודה שלכם. החיפוש אחר המהות שלכם הוא שמסייע לפלנטה. עצם הישיבה שלכם בכיסא היום מסייעת לפלנטה! הרשת הקריסטלית זוכרת מה אתם עושים והאנרגיה שנוצרת על ידי החיפוש המודע שלכם תתקיים במשך דורות רבים. בעצם היותכם כאן כנשמה בעלת ניסיון, אתם מוסיפים את התנסות החכמה שלכם אל רשתות הפלנטה, את אנרגיית בגרות תקופות חייכם. זה מה שאתם עושים עכשיו.

אנרגיה חדשה מסוימת זו על הפלנטה, בזמן הזה, היא כספוג שסופג את הניסיון והעוצמה האקאשית שלכם, כדי שהדור הבא יזכה במה שאתם למדתם כנשמות עתיקות. קיימת כאן מערכת שהיא הרבה מעבר למה שאתם חושבים שהיא יכולה להיות. פשוטו כמשמעו, בעודכם יושבים מיואשים ותוהים אם אתם ראויים להיות כאן ומהי תכלית חייכם, הפלנטה סופגת את כל שעשיתם והיא מתבגרת בשל כך. זו מערכת שהנשמות העתיקות צריכות להכיר.

הירגעו והיו. דעו שיש תכלית להיותכם כאן. הירגעו והניחו לסינכרוניות לדחוף אתכם למקום שיהיה נדיב ויפהפה עבורכם, אם תאפשרו לו. תקופות חיים רבות כל כך סבלתם שקל לכם לחשוב שחזרתם כדי לסבול שוב. לא נכון! הורים, האם הייתם מביאים את ילדיכם לעולם זה בכוונה תחילה כדי שהם יסבלו יחד אתכם? זה לא הגיוני. אין בכך היגיון רוחני בריא! אתם חייבים להתחיל להשתמש בחכמת הרוח ששואלת: ״מה הייתי עושה אילו הייתי אלוהים אוהב ונדיב?״ אז, ברמה מסוימת, קול פנימי יאמר: ״כזה אתה! אתה חלק מהבריאה כולה״. אתם יכולים לענות על השאלות ההגיוניות שלכם אם תרצו, כיוון החכמה שלכם מעניקה לכם מבטים חטופים לתודעת הבורא, שיש בהם הגיון בריא.

תכונה שביעית

לבסוף, תכונה שביעית, ויכול להיות שמעולם לא העלתם אותה בדעתכם. יקרים, יש דבר מה שאתם מרגישים באופן עמוק וברור. אולם אתם חושבים שהוא קיים אצל כולם. לא נכון. לנשמה העתיקה באנרגיה הזאת יש את היכולת להרגיש שאלוהים אוהב אותה אהבה עזה, אבל אנשים אחרים לא מרגישים כך. דרושה בגרות לשם כך! דרושה התנסות בתקופות חיים רבות כדי להבין את נדיבות הבורא, כיצד היא מורגשת פנימה ומה משמעותה.

לכן קשה כל כך לנשמה צעירה לבצע את המעבר מתחושת היותה קורבן לתחושת היותה אהובה על ידי אלוהים. אין להן מושג מה מהות התחושה הזאת! אתם יודעים! הנה משהו שמעולם לא אמרתי לשותף שלי בעבר, ואני מגלה זאת כאן בפעם הראשונה. במשך השנים הוא סיפר לכם את הסיפור של קריון פעמים רבות והוא סיפר לכם מה קרה לו כאשר ישב בכיסא בפעם הראשונה וזימן אותי. הוא חש ברגש! זה היה הזרז שלו והדבר אפשר לו לשבת בכיסא שוב ושוב. לא רק שהוא הרגיש בכך, הוא אהב את זה. ברמה מסוימת, המהנדס הכיר את התחושה וידע מהי. הוא היה נשמה עתיקה! הוא נשמה עתיקה, והוא היה מוכן לחוש באהבת האלוהים. הוא זיהה משפחה, יקרים, הנשמות החדשות לא מזהות. הן לא מבינות את התחושה שיש לכם, שהיא היותכם אהובים על ידי הבורא. הן יבינו, אבל דרוש ניסיון לשם כך.

אם אתם נשמות עתיקות, אתם יכולים להרגיש בכך. אם אתם יכולים להרגיש בכך, אתם נשמות עתיקות. ברכות לכולכם על שאתם מי שאתם. אתם אלה שישנו את הפלנטה. הגעתם לחדר זה ממקומות רבים – מארצות רבות ואתם דוברים שפות רבות – ולכולכם יש מכנה משותף אחד: אתם יחד ואתם יכולים לחוש באהבת האלוהים.

עובדי אור, אתם תשנו את הפלנטה בעצם נוכחותכם כאן. הרשת הקריסטלית סופגת את האור שאתם נושאים, שהרווחתם ושהבאתם לכולנו. זו מערכת רבת עוצמה, והאנרגיה החדשה של הפלנטה זקוקה לניסיון של הנשמות העתיקות ולחכמה של הנשמות העתיקות כדי להשפיע על אלה שיוולדו בעתיד. המערכת היא אזוטרית, קשה לתיאור ורבת עוצמה ועומק. חשבו על כך. בעצם חייכם כאן היום, אתם מטמיעים ברשתות את הידע והחכמה לטובת הדורות הבאים.

איך לדעתכם תוכל האנושות אי פעם להתבגר ולהתפתח מבחינה רוחנית ללא הידע הזה? התשובה היא שהיא לא תעשה זאת אלא אם יתחולל שינוי, והזרז לשינוי זה הוא הניסיון האקאשי של הנשמה העתיקה. אתם אלה שמטמיעים זאת הישר אל תוך רשתות הפלנטה פשוט בעצם היותכם כאן והבנתכם את הדברים הללו. דבר זה, ופתיחת קפסולות הזמן*, יבראו לאט פלנטה מתעלה. אתם זורעים את זרעי העתיד בעצם היותכם בחדר זה ובכך שאתם מניחים לנו לדבר אליכם.

אסיים. מה תעשו עם המידע הזה? אני רוצה שתחשבו על התכונות הללו אם תוכלו, אם תרצו. אני רוצה שתחשבו על כולן ושתשאלו את השאלה: ״האם ייתכן שאני יותר ממה שחשבתי שאני? האם ייתכן שאלוהים מכיר אותי בעודי יושב כאן עם כל בעיותיי ותסכוליי הארציים? האם לאלוהים באמת אכפת מכל המטלות שיש לי או הילדים שאני צריך לגדל? האם לאלוהים אכפת מכל קרובי המשפחה או הבוסים בעבודה שאני צריך לרצות? האם ייתכן שאלוהים אוהב אותי לנוכח כל הדברים הללו?״

התשובה היא כן, כן, כן וכן!

נשמות עתיקות, אתן כה חשובות! ברכות ואיחולים. זו תכלית היותכם כאן – רק לחיות ולדעת שאתן אהובות.

וכך הוא.

קריון

* קפסולות הזמן