לתקשר עם הרוח

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

בולדר, קולורדו, ארה״ב

10 בינואר, 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בבולדר, קולורדו, ארה״ב.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. ישנם אלה שממשיכים לומר שהתקשור הוא דבר מוזר. הוא לא מתאים למה שהם למדו לגבי האמת. ולכן מתבקשת השאלה: ״מהי האמת ומה אמיתי?״

אני המאסטר המגנטי. פגשתי בשותפי על הפלנטה הזאת בשל בחירה חופשית שלו לפני 26 שנים. הוא סיפר לכם פעמים רבות כיצד נפגשנו ועל חוסר רצונו להאמין שאני אמיתי. אולי הוא סיפר לכם על הפעם הראשונה שבה היה לבד בחשכה וישב בכיסא ואמר: ״אם אתה שם, הראה לי!״ באותו רגע, הארשת שלו, המוח שלו, הלב שלו ובלוטת האצטרובל שלו היו כולם מסונכרנים וביקשו אות. המהנדס לא האמין, אבל הוא הביע את רצונו ״לדעת״.

הדבר העניק לי רשות להיכנס לתחום התפיסה שלו, אבל הוא לא ציפה למה שקיבל. כיוון שכאשר ״ישב בכיסא״, הוא בכה. היה זה רגש שעלה מתוכו, הדמעות זלגו על לחייו והוא זינק מיד מהכיסא! הוא כעס! זה לא מצא חן בעיניו! ״הייתה זו צורה של שליטה״, הוא אמר. הוא לא ביקש לחוש ברגש כלשהו, אך כך חייב היה להיות. אז הוא עשה זאת שוב, ושוב, משום שהמהנדס, המדען-לכאורה שבו, קיבל מערכת של סיבה ומסובב שאותה לא יכול היה להסביר – לכן הוא עשה זאת שוב. לא היו מילים, לא היו מסרים, לא הייתה עצה, רק רגש. יקרים, זה היה הרגע שבו לבו התעורר והרגע שבו הוא התחבר למה שהייתה הפרסונה האמיתית שלו. זה היה הרגע שבו היינו מסוגלים לצאת מראשו ולהתבונן בלבו. נדרשו לו שנים להבין מה התרחש ולחוש בנוח בקשר לכך, ולהבין סוף סוף שיש לחלוק זאת אתכם.

השותף שלי מספר לאנשים ש״אלוהים הפך גדול יותר״ מכל דבר שאי פעם נאמר לו. הוא החל להשתמש במונחים כגון ״הפיזיקאי המאסטר של היקום הוא אלוהים״. הוא הבין שככל שאתם לומדים יותר על המדע, כך אתם לומדים יותר על הבורא ושאין הפרדה בין פיזיקה ורוחניות. אלה נשים וגברים, שמתוך רצון חופשי והגיון, בוחרים להפריד את עצמם מהוד האלוהים.

אז הנה אנחנו כאן, בוחנים מה עשויות להיות האמת והמציאות. אלה שמאזינים מאמינים או שלא מאמינים שזה יכול להיות מסר אמיתי והם עדיין סקרנים לגבי השאלה מי אני. אולי אני חלק מכם? אולי ה״אתם״ שיושבים שם [אתם עצמכם] גדול יותר מכפי שנאמר לכם? הייחודיות (סינגולריות) של הדעה המוטה שלכם קובעת שאני חייב להיות ישות אחת יחידה, מרוחקת, ואולי משונה. יש אנשים שרוצים לצייר אותי, לצייד אותי בכסות עור ובכנפיים, לתת לי שם, להפוך אותי למלאך ולייחודי. אני ״דבר אחד״, כיוון שאתם מאמינים שאתם ״דבר אחד״, אף על פי שבמציאות אתם לא – ממש לא. אילו יכולתם לראות את המהות של מה שאתם מכנים ״הנשמה שלכם״, הייתם מבינים שיש רבים בתוך רבים מכם, כיוון שאלוהים אינו יחיד. מה שמכונה בפיכם אלוהים אינו ״דבר אחד״. מה שנתפס בעיניכם כמקור הבריאה אינו יחיד ואינו ״דבר אחד״. זהו מרק של אנרגיה אלוהית ואהבה נדיבה במערכת של קוונטיות שלא ניתן לכמתה או לסייגה. זו מהות כל היש, וזו גם מהותכם! התחפושת שיש לכם היא התפיסה בממד השלישי שאתם יחידים.

אתם מתעוררים בבוקר ומביטים במראה וזה הפרצוף שאתם רואים במשך כל השנים הללו, וזו בדיחה. זה טריק ממדי מוגבל. אתם הרבה יותר גדולים! אולם לטובת המבחן הזה, יקרים, ולטובת החוויה הפלנטרית הזו, יקרים, כך חייב להיות. על אף קיומו של הצעיף התלת ממדי, רבים מכם מתחילים לראות אמת גדולה יותר. ככל שהאמת הופכת גדולה יותר, כך היא נדיבה ויפה יותר. מעולם לא הענקתי לכם מסר שלא היה מלא ברכות – מסר יפה של אהבה, בשל מה שאתם עושים על הפלנטה, בשל המקום בו הייתם ומה שהפכתם להיות והמקום ממנו באתם.

מעולם לא נתתי לכם מסר שופט או אמרתי לכם שאתם חייבים להיות מישהו אחר או במקום אחר. רק אמרתי שעם בחירה חופשית, יש ארגז כלים אזוטרי נפלא שנגיש לכם, שאם תפתחו אותו הדבר ישנה את חייכם. יכולתי להתחיל למנות את הכלים עליהם דיברתי במשך שנים, אבל הגדולים מביניהם הם היכולת לחוש אהבה; היכולת לא למהר לכעוס; היכולת לשנות את מה שאתם מכנים בשם הטבע האנושי; היכולת לרפא את עצמכם; היכולת להישאר על הפלנטה בחיים הללו, מעבר לזמן המצופה.

ביומיים האחרונים הללו, שמעתם את המדען אומר לכם את אותם הדברים שלימדנו במשך שנים. אמרנו לכם לפני שנים ששינוי האקלים שלכם הוא מחזורי. אמרנו לכם שההתחממות מגיעה לפני ההתקררות במחזורים ידועים ושמעתם היום את המדע הקשור לכך. אמרנו לכם שלא בראתם את השינוי הנוכחי, ועכשיו שמעתם את המדע מספר לכם את אותו הדבר [מתייחס למצגת שניתנה על ידי המדען גרג בראדן מוקדם יותר באותו יום]. המחקר המדעי שבבסיס כל זה הוא פשוט מחקר של מערכות מקור הבריאה [אלוהים].

המחזורים נבראו בשל סיבה, וההגיון מאחורי האנרגיות המחזוריות של הפלנטה הזו, של חייכם, של הביולוגיה והכלכלה, נמצא שם כחלק מקבוצה מתחדשת של מערכות בריאה וחיים פלנטריים. אלה הם מחזורים שאתם יכולים למדוד ולחזות, לראותם ולחוש בנוח לגבי השינויים. אתם יכולים להבין זאת ולומר: ״הנה זה מגיע שוב״, ואז אתם יכולים להתכונן או לנהוג כרצונכם. אז השינויים אינם זעזוע, אינם הפתעה, ואמרנו לכם זאת.

אבל במקרה הזה, אתם יושבים כאן באנרגיה שהיא חדשה, שלא חוויתם מעולם קודם לכן, אף פעם. הציוויליזציה המכונה בפיכם כדור הארץ ניצבת על סף בחירה, אבל לא כזו שמתרחשת באופן מיידי. חלקים מהחברות שלכם עבדו עמה במשך חמישים שנים. היתרי תזוזת האנרגיה ומחזורי האנרגיה נמשכים עשורים. הם לא מתרחשים ״כהרף עין״, כפי שאתם אומרים, ורבים מכם היו מעורבים במה שאנו מכנים ״התעוררות רוחנית פלנטרית״ במשך זמן רב מאוד. זו הכנה כביכול לאירוע העיקרי. היה זה פוטנציאל אפילו לפני חמישים שנים, ועכשיו הוא התגשם.

אלוהים נמצא בפנים! אתם אלוהים וחלק מהמערכת. נתנו לכם מידע יפהפה זה למן ההתחלה. נכון שנפלא לדעת שאין לכם ישות כלשהי בשמים שתשפוט אתכם? במקום זאת, החיים הם חלק מתרחיש אוהב שאתם הצבתם ובראתם למען עצמכם. המערכת נדיבה ותמשיך להיות כזו, אבל משהו מתרחש. אתם מבינים, בשעה שהאנרגיה מתחילה להשתנות על הפלנטה ומאפשרת לכם להפוך מודעים יותר לדברים שלימדנו בסוף השבוע הזה, התקשורות מהצד האחר של הצעיף מתחילות אף הן להשתנות במֶתוֹדוֹלוֹגְיָה שלהן.

התודעה מתחילה לגדול

הבוקר, בתקשור קצר*, נתנו לכם דוגמה לשיטות הורות המתאימות לילד בן שמונה בניגוד לבחור בן תשע-עשרה. הדבר נעשה כדי שתוכלו להבין שממש כפי שהתודעה שלכם משתנה מילד לבוגר צעיר, יש לה את אותם פוטנציאלים ביחס לטבע האנושי הכללי. מסרים ממקור הבריאה אל האנושות, בעיקר באמצעות נשמות עתיקות, מתחילים להיראות ולהרגיש שונים ולהיות מפותחים יותר. הדבר מפחיד חלק מהאנשים, כיוון שהוא מייצג שינוי.

דוגמה וחזרה

לפני זמן מה, נתנו לכם עצה לגבי תקשורת עם הרוח. אמרנו לכם שבני האדם והרוח [אלוהים] מתקשרים תוך שימוש בפרדיגמות זמן שונות. תפיסת הזמן שלנו אינה זהה. אין זמן במצב הקוונטי. קשה לכם לדמיין זאת, אבל הזמן שייך לכם. הוא לא המציאות שלנו. הזמן שלנו נמצא במעגל. אם אתם רוצים רמז לכך בעולמכם, בחנו את האנרגיות הקוונטיות שמתגלות בנוגע לזמן, ותראו שההשקפה התלת-ממדית היא נוקשה מאוד, ארוזה בקופסה ומחולקת. אבל ברגע שאתם יוצאים מהממד השלישי, אינכם מגיעים לרביעי, לחמישי, לשישי או לשביעי. אתם מגיעים לכולם! לאחר הממד הרביעי, הפיזיקה הופכת רב-ממדית. לא ניתן למספר את הממדים כחמש, שש או שבע, כיוון שאז אתם סופרים עדיין במערכת לינארית. אתם תהיו עדיין בשלוש [הממד השלישי]. כן, זה מבלבל ולכן בממד השלישי אתם עדיין סופרים אותם, אף על פי שאין דבר כזה ״הממד החמישי״. אבל זה עוזר לכם, בשל תפיסת הזמן והשלבים שלכם.

מסרים מהרוח

אולם, אם אתם מבינים זאת הרי שאתם מבינים מדוע אתם חייבים לחשוב באופן שונה כאשר חלקכם מקבלים מסרים מהרוח שאומרים לכם שמקומכם בעיר אחרת [לדוגמה]. עברו לשם והדברים יתחילו להתרחש עבורכם. אבל רבים מכם קופצים, מוכרים הכול ועוברים דירה – ואז כלום לא קורה! זוהי חזרה, ואמרנו לכם זאת פעמים רבות מאוד. השותף שלי מלמד זאת והמונח שבו הוא משתמש הוא: ״מי אמר לכם לעשות זאת עכשיו?״ הרוח תגלה לכם דברים שהם פוטנציאלים עבורכם זמן רב לפני שהם מתממשים בממד השלישי שלכם. המסרים הללו הם הדרכה עבורכם לעתיד. חושו בתזמון והיו נבונים. עברו מקום כאשר אתם מרגישים שנכון לכם לעבור. עכשיו, זהו רצון חופשי, אבל עם דחיפה קלה. לא יהיה זה רצון חופשי אם הרוח תגיד לכם לקום ולעבור מקום מגורים! לכן, כאשר אתם מקבלים את המסרים הללו, היו שקולים והבינו שניתן לכם מסר יפהפה, שמייצג יותר עבורכם מבחינה פוטנציאלית במקום אחר. אז הבינו, התבוננו סביב וחושו בתזמון. השתמשו בעוצמה האינטואיטיבית שלכם ובכלים שאתם מגלים כדי לדעת מתי לעבור.

זו הייתה חזרה על דברים שאמרנו בעבר, אבל יש עוד, יקרים. יש עוד הרבה, משום שהדברים מתחילים לזוז ולהשתנות וכיוון שבני האדם חושבים בדרך מסוימת ומגיבים בדרך מסוימת, ועליכם לדעת מה שונה באנרגיה הזאת.

כאשר למדתם לקרוא, קיבלתם את ספר הלימוד הראשון שלכם. חלקכם זוכרים ספר זה, וכאשר הנוירונים מתחברים ומתאחדים בגופכם והשפה הופכת לשלכם, אתם מזהים את האותיות ואת המילים ומתחילים לקרוא. ספר הלימוד הראשון היה כלי בו השתמשתם ועבור התודעה שלכם, במסגרת החברה שלכם, הוא עבד. עכשיו ברצוני לשאול אתכם משהו: היכן ספר הלימוד הראשון הזה היום? האם אתם נושאים אותו אתכם? והתשובה היא לא, כמובן שלא. זאת משום שכל מה שהוא הכיל נספג במה שאתם מכנים האינטלקט שלכם, ובידע ובמבנה התאי שלכם. עכשיו אתם פשוט קוראים.

חזיונות, מסרים ומתנות אזוטריות

אני רוצה שתתחילו ליישם זאת בהקשר לדרך שבה הרוח עובדת עמכם. איך נראה למישהו שלא מאמין משהו שנמצא מעבר למה שהוא מצפה. בדרך כלל, באמצעות חזיונות או חלומות. אז לאדם יש רצון חופשי להתבונן או שלא. הדבר מעורר עניין.

נניח שחלמתם חלום, או שיש לכם תחושה עוצמתית מאוד בקשר למשהו. בחלום זה, אתם רואים משהו חדש, הנוירונים מתחילים להתחבר ואתם מתחילים להבין שיש יותר לחיים מכפי שלימדו אתכם. אתם מבינים שאתם עדים, פשוט כמשמעו, לחזיונות! לאט אתם מבינים שמראים לכם את הדברים הללו כדי לעזור לכם. אתם חושבים שזו מתנה ואתם חוגגים אותה. ״נכון שאלוהים נפלא? תראו, קיבלתי מסרים שמגיעים אליי על בסיס קבוע״. אז לפתע, הם מפסיקים.

כאשר מתנה אזוטרית עוזבת, מה בדרך כלל עושים בני האדם? בדרך כלל הם נכנסים לחדר חשוך ואומרים: ״אלוהים יקר, היכן שגיתי? זה נעלם״. הרושם הראשון הוא שהאדם נכשל! האם חשבתם מעודכם שאולי ההפך הוא הנכון? במשך הזמן, ועל פני חזיונות וחלומות רבים, היה חיבור שהיה קבוע. אינכם צריכים עוד חזיונות כיוון שעכשיו הם אינטואיטיבים ונמצאים בתוככם. עכשיו אתם יכולים להלך על הפלנטה עם הידע שפעם הגיע אליכם עם ספר הלימוד – החזיון! מה דעתכם על כך? סיימתם את בית הספר. לכן לאלה מכם שתוהים אם איבדתם את זה, חשבו על הדבר הבא: אולי במקום זאת פשוט סיימתם את בית הספר?

אתם מבינים, זה לא מה שאתם חושבים. חלק מהרגשות ומהתחושות המוקדמות שהביאו אתכם לכאן, שאהבתם, השתנו עכשיו ואתם מהלכים עם הרוח באופן שונה. היא נמצאת בתוככם! אתם יודעים את האמת, ואינכם זקוקים עוד לדברים הפשוטים הללו שיקחו אתכם למקום של אופוריה או שלווה בוגרת. אינכם זקוקים עוד לקביים הפשוטים כדי לקבל מחשבות אינטואיטיביות. במקום זאת, אתם מתבקשים להפיק אותן בעצמכם. אותם רגשות ותחושות שהיו לכם בחלום מתרחשים בתוככם. אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם. בעצמכם, כיוון שאתם חלק ממקור הבריאה שהתעלה לתודעה גבוהה יותר. האם אוכל להסביר זאת באופן ברור יותר? זה רק עניין אחד.

לא הכול קורה בבת אחת

ישנם עוד דברים עליהם לא דיברנו מעולם. אתם מניחים שהדברים הם לינאריים ויחידים, כיוון שכאלה הם הדברים שסביבכם. דיברנו על היותכם נשמה מתעוררת. יקרים, הבינו שיש יותר מכפי שנאמר לכם בנוגע לדברים שמעבר למציאות. כאשר אתם מתחברים למהות הרוחנית שלכם, זה עניין אישי מאוד. אתם חלק ממקור הבריאה ואתם הופכים מודעים וערים לפוטנציאלים אחרים ולאהבה המדהימה של האלוהים האישי. אתם מבינים שאתם חלק מהכול.

סוף השבוע שחוויתם הכיל הוראה משמעותית בנוגע למחזורים [מדבר אל המשתתפים, שחוו את ההוראה שהעניק המדען גרג בראדן]. אם שמתם לב, ראיתם שמחזורי החיים הרבים הם ייחודיים לפרדיגמה של הדבר שבו התבוננתם. אלה הם מחזורים ארציים, מחזורים רוחניים אישיים, מחזורי מזג אוויר, מחזורים כלכליים ואפילו מחזור אישי של חייכם המבוסס על ההתנסויות שהיו לכם. אך לעתים, בדרך כלשהי, קיים הרעיון שאם אתם מתעוררים והופכים מודעים לרוח, הכול יתחבר ויתאחד בבת אחת. יקרים, זה לא עובד כך. ההיפתחות לאנרגיות אזוטריות מחייבת תרגול וזמן להתפתחות חכמה.

נשמות מתעוררות רבות מוטרדות. ״רוח יקרה, גיליתי אותך! אני יודעת שאת שם ואני יכולה לחוש באהבה! אני ערה, אני ערה, אני ערה! אלוהים נפלא ואני חיה את האמת שלי. תודה לך שהענקת לי שלווה שכזו לגבי עצמי ולגבי חיי. אבל מדוע הדברים האלה מתרחשים בגופי? מדוע אני לא יכולה להיפתר מההרגל? מדוע אני לא משיגה את העבודה שאמרת שאני יכולה להשיג? אני מאמינה בך״. אז מגיעה הדעה המוטה האנושית: שוב אתם נכנסים לחדר חשוך כשאף אחד לא מסתכל ושואלים: ״היכן שגיתי?״

כמה סבלנות יש לכם בנוגע לתהליך זה, יקרים? כל הדברים מתרחשים כפי שהם אמורים להתרחש במסגרת המחזורים שיצרתם בעצם התעוררותכם. זו תוכנית יפהפייה, בזמן הנכון ובמקום הנכון, ואילו היו דברים מתרחשים מוקדם מדי או מאוחר מדי, המערכת לא תעבוד. האם ידעתם שאתם למעשה שולטים בהם, וככל שתבינו יותר את הגלים והמחזורים הללו ואת התזמון שלהם ביחס למצב שלכם, כך תוכלו להירגע יותר ולומר: ״תודה לך. אני יודעת שזה מגיע״?

יש אנשים בחדר שמחכים לריפוי שביקשו. אנחנו יודעים מי אתם. האם אתם יודעים שהוא יגיע ושהוא יגיע באופן הולם בזמן המתאים? היום ישנם שמונה אנשים בחדר הזה שצריכים להיפטר מהרגל כדי לחיות חיים ארוכים יותר. אתם יודעים למי אני מתכוון. אולי אמרתם: ״ניסיתי וזה לא הצליח״. אולי קשור לכך תזמון מיוחד. האם חשבתם על כך? האם הקשבתם היום? האם בחנתם את מחזורי חייכם והבנתם שישנם זמנים שבהם השינוי הולם יותר מבחינתכם או שהוא עשוי להיות קל יותר לביצוע? האם אתם מבינים מדוע קיימת אנרגיה באסטרונומיה ובנומרולוגיה? הסיבה היא שהדברים הללו שנמצאים סביבכם הם חלק מכם ומסייעים לכם עם התזמון והמחזורים.

לפני שנים, אמרנו לכם שהרשת המגנטית של כדור הארץ היא חלק מהתודעה שלכם. המדע הראה לכם שהיא מגיבה לתודעה שלכם ושאתם מושפעים על ידה. הרשת המגנטית של השמש היא חלק מכל זה [ההליוספרה של השמש], כיוון שגם היא משפיעה על הרשת. משמעות הדבר היא שמערכת השמש מחוברת אליכם ואל התודעה שלכם. אין פלא שהאסטרולוגיה עובדת. האם חשבתם על כך? ישנם מחזורים אותם תוכלו לבחון! האם באמת בחנתם את סוג הדברים הללו כדי להבין שיש אולי זמן הולם יותר שיהיה טוב יותר לריפוי עבורכם?

היו סבלניים כלפי המחזורים

חלקכם ניסה להתקדם במשך זמן רב כל כך וניסה לצאת ממחזור חוסר השפע. האם שמתם לב שקשה למעשה לנוע קדימה? דבר אחד קורה ומבטל את האחר. לכן אתם דואגים ואז הופכים לחלק מתרחיש הפחד. הדבר שהופך את העניין לגרוע אף יותר הוא העובדה שאתם לא מבינים שמדובר בגלים, ולכן אתם שוב מתוסכלים. הפחד יוצר ניתוק מהרוח, וזה קשה לכם.

יקרים, לא הכול מסתדר בבת אחת. אחד הדברים שעליכם להבין הוא שההתעוררות מתרחשת תחילה. היא יוצרת נתיב רוחני עבורכם אשר יבשיל עם הזמן. הבשלות יוצרת אז חיבור שמאפשר לכם לראות דברים שמתרחשים ולראות אותם בעתידכם. היא מאפשרת לחכמה לנוע קדימה בצורה נכונה. אתם משערים השערות לאורך הדרך, ואז מבינים שאולי לרוח יש משהו טוב יותר להציע! דבר אחד מוביל לדבר אחר, ובמשך הזמן אתם מתפתחים ומגיעים למצב שבו הדברים מתחילים להסתדר במקומם. אז זה מתחיל, ואתם מוצאים את עצמכם בזמן הנכון ובמקום הנכון, נפטרים לאט מההרגלים הללו שהיו לכם, או פותרים את בעיות השפע שהיו לכם.

חלקכם אמרו במבט לאחור: ״זה לקח הרבה זמן!״ אבל אתם לא מבינים שזה היה התזמון המושלם. האם חשבתם שמדובר בעונש – ההמתנה הארוכה הזו? האם חשבתם שאינכם ראויים? אם כך חשבתם, הרי שספגתם את ההוראה הלינארית של מערכות רוחניות אחרות של הפלנטה, שמספרות לכם שביסודו של דבר אינכם ראויים בעיני האלוהים – שנולדתם חוטאים. האם אתם נמצאים באותה קופסה?

כמה מכם כבר ויתרו? ״טוב, חלק מזה עשיתי כמו שצריך, אבל אין לי מושג לגבי החלק האחר. זה לא קורה״. אולי אתם לא מבינים שהוא מגיע, שהוא נמצא בעתיד שלכם? מתי ההמתנה היא ״ארוכה מדי״? מה אתם עושים בזמן שאתם מחכים? האם אתם מתופפים באצבעותיכם ואומרים: ״הנה, הנה זה קורה, רוח״. האם אתם עצבניים? אולי אפילו כועסים ולא מבינים למה זה לוקח כל כך הרבה זמן.

הרשו לי לתת לכם רמז ולספר לכם סוד: רבים מכם חוסמים את הבריאה של הדבר אותו אתם מבקשים באמצעות חוסר הסבלנות, הפחד ואפילו הכעס שלכם כלפי אלוהים. אתם חוסמים את הבריאה הזו. יכול להיות שהזמן בא והלך! אל תדאגו, יגיע מחזור נוסף. האם אתם הולכים לתופף באצבעותיכם במשך כל אותו מחזור גם כן? זה זמן להצהרות חיוביות. בבגרות ובחן, ראו זאת בעיני רוחכם כמוגשם, בעתיד שלכם, וחגגו את היותכם שופעים ובריאים. ראו את עצמכם מקבלים את הדברים שביקשתם, יקרים, כיוון שאנו רוצים שתשארו כאן.

אתם בוראי המציאות, אבל אינכם יכולים לעשות זאת באמצעות פרדיגמות תלת-ממדיות. אינכם יכולים לעשות זאת כפי שלמדתם בילדותכם. אינכם יכולים לעשות זאת באמצעות משמעת וענישה וכל הדברים שלימדו אתכם על דרכי האלוהים. זה לא עובד ככה. האם זה מפתיע אתכם? יקרים, זה מורכב יותר מכפי שאתם חושבים ואף על פי כן, כה פשוט. כאשר אתם מתעוררים ומגלים חמלה ואהבה כלפי עצמכם, אתם יכולים אז להעניקן לאחרים. אמרתי זאת בעבר. אתם חייבים לאהוב את עצמכם תחילה! זה המקום בו מתחילה החמלה להיווצר, באופן כה טהור. זה מה שראיתם במאסטרים. זו הסיבה שאנשים ימשכו אליכם. איזון וחכמה נראים, אתם מקרינים אותם. כך אתם משנים את הפלנטה. זו חמלה והיא משנה את סביבתכם.

אנרגיה חדשה, כלים חדשים, עוצמה חדשה

הדברים משתנים. היה זמן שבו אמרנו לכם שאתם יכולים לדבר אל המולד שלכם [לדבר אל התאים שלכם] ולעשות זאת בשקט. אמרנו לכם לעשות זאת פעם או פעמיים, ושהמולד ישמע. אלה היו זמנים עברו, כיוון שלפתע דיבור בקול רם מכיל אנרגיה של מאסטר! זהו קולכם שלכם, מדבר אל סביבתכם, חוזר אל אוזניכם באמצעות התודעה שלכם, אתם שומעים את עצמכם אומרים משהו שיש לו יותר עוצמה משהייתה לו אי פעם בהיסטוריה של הפלנטה! עם שינוי האנרגיה, עם התנועה של הרשת המגנטית, עם כל הדברים עליהם דיברנו, יש כאן פרדיגמה חדשה שמעניקה לכם עוצמה רבה הרבה יותר לגבי גופכם.

דברו את האמת שלכם בקול רם ואשרו דברים שאתם מאמינים שהם הפוטנציאל שלכם. הם יהפכו למציאות, וככל שתאשרו אותם יותר באוזניכם, כך הם יהפכו אמיתיים יותר. האם ידעתם שיש בכוחכם לכוונן את המחזור שלכם? חזרו על ההצהרות החיוביות בכל יום. נראה אתכם מעזים! [צוחק] כיוון שאתם תרגישו שזה מתרחש, ואתם תדעו שאני צודק. הדבר דומה לתרגול אנרגיה. ככל שאתם שומעים זאת יותר, ככל שאתם אומרים זאת יותר, כך הנוירונים יתאחדו כדי לברוא זאת. אתם מבינים? אתם חושבים על דברים והם הופכים למה שאתם. זה מעגל – אתם עם עצמכם – והוא מעולם לא היה עוצמתי יותר. זה שונה. זה שונה מכפי שהיה כאשר דיברתי אתכם כשהגעתי בשנת 1987, שונה מלפני עשר שנים. הרווחתם זאת.

יקרים, אנו נותנים לכם מידע זה לא משום שאתם עושים משהו לא נכון, אלא משום שאנו רוצים לקדם אנרגיה חדשה זו, שהיא כה נגישה לכם עכשיו. אני רוצה שתעזבו מקום זה שונים מכפי שבאתם.

וכך הוא.

קריון

~~~

* קובץ אודיו – מיני-תקשור [באנגלית]