לחמם את התנור

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

מוסקבה, רוסיה,

25 למאי, 2013

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

לפניכם תרגום שבוצע ישירות מקובץ השמיעה של התקשור ולא מהטקסט המתומלל, שקריון מרחיב ומוסיף לו הסברים.

ברכות יקרים הנני קריון מהשירות המגנטי.

רבים שאלו מהי התחושה. לאן הלך שותפי שבכיסא? כיצד הוא חווה את התהליך? איני יכול לענות על כך, כל שאני יכול הוא לומר כיצד אני חווה אותו. לא תמיד היה כך. במשך 23 שנים שותפי תרגל “תזוזה הצדה”. וכשהתחלנו לראשונה הוא פחד. כיוון שהוא חשב באופן ליניארי על מהות התקשור. הוא ראה אותי כישות זרה, שתשתלט על גופו ותאמר את מה שרצתה לומר. הוא לא הבין. עכשיו הוא מבין.

במהלך התהליך של התרגול שלו, הוא גילה דבר מה. הוא גילה שאם הוא יכול לסור מהדרך של המוח שלו עצמו, קורה דבר מה. הוא התחיל לחוש שהיו קיימות בתוכו רמות מודעות נוספות, שהרחיקו לכת הרבה מעבר למה שהוא יכול היה לחשוב עליו. לקח לו הרבה זמן להניח בצד את האינטלקט שלו. הוא למד גם שתקשור אינו דבר שאתה עושה ומפסיק וחוזר חלילה. הוא לא דומה לביקור במקום המשמש לסגידה וחזרה הביתה. ככל שהוא התקרב למודעות בה חש, הפכה מודעות זו לחלק ממנו יותר ויותר. הדבר היה קשה, כיוון שהדבר פועל בניגוד להגיון שלימדו אתכם. הוא ציפה שאגיע כישות, הוא לא ידע שאגיע כחלק ממנו, משום שהיה בתוכו זרע הבורא. וכשהוא גילה אותו, היה זה כאילו הופעל המתג והשער נפתח. ובמקום ישות ששמה קריון שנכנסת לחייו, זרמה בשצף פנימה אנרגיה שהוא זיהה, מרק של תבונה מהצד השני של הצעיף שהיה לו שם.

נתנו לכם את השם “קריון”, אך אנו קבוצה. אך מאחר ובני אנוש אינם מבינים כיצד קבוצה יכולה לדבר אליהם, האנרגיה המלאכית של הפלנטה בוחרת לעתים קרובות בשמות, על מנת שיהיה לכם נח יותר. האמת היא שזו אנרגיה רב ממדית שמעבר למציאות שלכם. קבוצה שיכולה לדבר אליכם ולרגש אתכם בו גם יחד.

היתה לו בעיה. כשהוא תקשר, הוא רצה להמשיך ולהיות במצב התקשור. הוא חש בקריאה מהבית. במהלך הדקות הספורות שהייתי איתו, אמרתי לו שהמבנה התאי שלו לא מזדקן ולפתע הוא היה מושלם בפני אלוהים. שאילו נרגע וזז הצידה, המיזוג שבינו לבין המשפחה וקריון יוכל להעביר מסר. וזה מה שמתרחש כעת.

היכן שותפי? הוא כאן איתי. וקשה להסביר גם את זה. הוא שומע כל מילה. הוא יכול לזכור מה אמר, הוא לא נמצא במצב תודעה שונה, אלא במצב של אהבה טהורה. ואין זה מצב תודעה שונה, זה המצב הטבעי. ולקח לו שנים למצוא זאת. איש לא אמר לו שזה יהיה ככה. עכשיו הוא יודע.

וזה הנושא. כיוון שדברים מתכיילים מחדש על הפלנטה. המילה עצמה קשה להגדרה. כיול מחדש. מרכוז מחדש של הדברים המצופים, הנורמליים או המתפקדים.

כאשר מהנדסים מכיילים הם פונים למקורות מוכרים של איכות וכמות. באופן מטפורי – המכיילים מודדים את המדדים המעודנים, באמצעות מכשירים שלעולם אינם משתנים כדי לכייל מחדש את הדבר הדורש כיול.

נשמות עתיקות יקרות, מה שאנו רוצים לומר לכן הוא שהכלים משתנים. המהות של מה שאתם חשים כנורמלי משתנה. היא חייבת להשתנות. אם דברים לא ישתנו, הטבע האנושי יישאר זהה. הטבע האנושי ידוע בדבר מה, בהפרדה, בהרחקה, בפחד ובכיבוש. זהו הטבע האנושי. אמרנו זאת בעבר. אך זה מה שבני אנוש עושים בחשכה. הם אינם יכולים לראות באמת אלה את אלה, ולכן הם מתקבצים בקבוצות קטנות. זה מטפורי לציוויליזציה. הם חשים ביטחון בקבוצה ואז הם בונים חומה. וכשנגמרים להם המשאבים, הם תוקפים מישהו אחר על מנת לקבלם.

הסיבה להתנהגות זו אינה בהכרח בשל האופן שבו הם חושבים, אלא בשל כמות האור שיש להם. אם יוכלו כולם לראות אלה את אלה, הם יראו שהם זהים. הם לא יצטרכו להתקבץ בקבוצות לשם בטחון. הם יתבוננו סביב ויראו את הדברים המשותפים להם, הם יוכלו ליצור בריתות ושותפויות. זהו כיול מחדש של הטבע האנושי. 

וכך האנרגיה שאתם מכנים גאיה, שהינה המודעות של הפלנטה, שאתם ואנחנו רואים כישות חיה, מתחילה לשתף פעולה עם המאמצים שלכם. אל תטעו, אתם “יושבים” באנרגיה של גאיה. היא אנרגיה פלנטרית. היא יודעת מי אתם. תפקידה הוא לשתף פעולה עם המודעות האנושית ולשקף אותה. אם תיצרו מודעות נמוכה של מוות, הרס, פחד ומלחמות, גאיה תשתף פעולה ותיתן לכם מחלות ומגפות שישקפו את התודעה האנושית.

ולפתע אתם בנקודת הכרעה. אתם דנים בדברים האלו היום, שנראו כה רחוקים לפני שנים רבות. כיצד אתם יכולים ליצור עולם השונה משהיה בעבר.

וזה הנושא של התקשור. על הטבע האנושי להשתנות על מנת שזה יקרה. המודעות חייבת להתרחב. מה מתרחש מסביבכם? זוהי המטפורה של האור. כשהאור גדל על הפלנטה והמודעות גדלה גם היא, לא רק שרבים רואים טוב יותר, אלא שגאיה מתחילה לשתף פעולה. היא מתחילה לכייל את עצמה מחדש, וכך גם אתם. 

אנו פותחים בנושא שלימדנו בעבר, אך שאתם צריכים לשמוע אותו בשפתכם (רוסית). כיצד תוכלו לעשות שינוי על פני הפלנטה? כל מה ששמעתם ביומיים אלו, אתם הרי מעטים, תעזבו את האולם, תתפזרו על פני ערים רבות. אתם כה מעטים. והנה התשובה: האנושות מניחה הנחות ליניאריות. היא מתבוננת בגודלה העצום של האנרגיה באמצעות מספרים וכמויות. לכן אתם רואים את עצמכם כמעטים, משום שאינכם מבינים כיצד זה עובד.

מתרחש דבר מה שעליכם לדעת. מתחילה לחול עליה בתפקיד האנרגיה לנשמות עתיקות על הפלנטה. אתם חושבים על עצמכם כעל שווים לכל האחרים ביחס לאנרגיות של האנושות. בדרכים רבות זה נכון. אך במובנים של תבונה ואור – זה לא נכון. קיימת היררכיה של אור.

לאלו שמגיעים לראשונה לפלנטה דרושות שנים על מנת להבין מה משמעות היותם בני אנוש. אלו שהיו כאן זמן מה – הם רק מתרגלים לכך. אך הרשו לי לדבר על אלו שיושבים בחדר.

מה אתם עושים כאן? מדוע באתם לשבת בחדר במשך יום שלם? אספר לכם, משום שאתם נשמות עתיקות. אתם מתעוררים להנחת יסוד חדשה שהביאה אתכם לכאן. אתם יודעים שיש תוכנית גדולה יותר, אתם חשים בה. אני יודע מי כאן. חלקכם הגיעו לבד. חלקכם כלל לא ידעתם שתהיו כאן לפני שבוע. אני יודע מי כאן. אתם חושבים שאתם לבד בכיסא? אתם בחברת משפחה, שאף היא מתעוררת לדבר מה עצום וגדול יותר ולהנחת יסוד חדשה.

לנשמות העתיקות יש את חוכמת העידנים, רבדי לימוד בתוך הדנ”א שלהן ממתינים לזמנים כגון אלה, כאשר כנגד כל הסיכויים, הן יכולות ללכת בניגוד לעבר וליצור פרדיגמה שמעולם לא נראתה קודם לכן.

ועל מנת לעשות זאת, הן מתעוררות להנחת יסוד זו: התבונה שאתן נושאות שוות ערך לתבונה של אלפי בני אדם. האם אתם שומעים אותי? חדר כגון זה יכול לשנות את הרשת הקריסטלית של הפלנטה. חדר כגון זה, שמתאחד במחשבה אחת, המבוססת על כל החיים שחייתם, ועל החותם העצום שאתם משאירים על הפלנטה, אתם יכולים לשנות את העיר הזו עם אור.

אולי תשאלו: “קריון איך נעשה זאת?” יקרים, זה לא יהיה ליניארי. עליכם להתרגל להנחת יסוד שאינכם מבינים ושאינכם מאמינים בה. בעצם קיומכם אתם יוצרים אור. אלו המצויים בעיר זו ושלעולם לא יגיעו לפגישה שכזו עדיין מסתמכים על האור. בשל קיומכם הם רואים טוב יותר. יתכן ולעולם לא תפגשו בהם, אך בעצם קיומכם אתם משנים את כדור הארץ.

“מהו התהליך, קריון?” או כמה תלת ממדי מצדכם. תמיד צריך להיות תהליך. תמיד אתם צריכים להגיע מנקודה אל”ף לנקודה בי”ת. הרשו לי להסביר לכם מהו התהליך. הכוונה עצמה מתכיילת מחדש. הכוונה הטהורה לייצר אור היא אהבה. ואף פעם לא היה לה כל כך הרבה כוח. משום שבני האדם הפרידו אותה, הניחו אותה בקופסאות והוציאו אותה החוצה רק כשחשבו שזה הולם. אהבה לבן או בת זוג, אהבה להוריכם, האהבה שיש לכם לילדיכם, האהבה שלכם לגאיה, לטבע ולבעלי החיים. כל הקופסאות הללו. ואתם שמים אותן על מדף ואינכם רוצים לאהוב.

כשאתם הולכים לחנות. הרשו לי לשאול אתכם שאלה, האם אתם אוהבים כאשר אתם הולכים לחנות? אתם תענו לא. זה מגיע מאוחר יותר. כאשר אני רוצה לסגוד ולחוש באהבת האלוהים, אני מתכונן והולך למקום מיוחד לשם כך. כשאני מגיע הביתה יש לי אהבה לילדיי. אך כאשר אני נוהג אין בי אהבה רבה (צוחק). זהו הטבע האנושי והוא מתכייל מחדש.

אתן לכם ארבע דוגמאות על האופן שבו הוא מתכייל. אני מבקש שתקשיבו, אני כל כך רוצה שתבינו. אני רוצה שתפסיקו להתבונן על “רשימת דברים שצריך לעשות” והביטו בכך באופן אנרגטי במקום באופן ליניארי.

נניח שתחליטו: בסדר, אני רוצה לעזור לעצמי. יש כל כך הרבה דברים ששמעתי על הבמה היום, המורים ברוס וטוד – אלו לא שמותיהם האמיתיים (צוחק), אני רוצה לעשות מה שהם אמרו. שמעתי הכל ורשמתי. לכן אני אלך לכאן ואעשה כך ואתחיל בזה. אני אעבוד על עצמי. יש לי את האנרגיה הזו והאחרת שאני רוצה לנסות ואהפוך לאדם טוב יותר. אשנה את סביבתי, אתחיל לחשוב אחרת, אשלח הוראות אחרות לאנטנות של המבנה התאי שלי. אהפוך לאדם טוב יותר.

אומר לכם משהו, אני מבקש שתשכחו מכל זה לרגע. אני רוצה שתיישמו זאת, אך עדיין לא.

אם אתם רוצים לבשל ארוחה, רצוי שתוודאו שהתנור חם. מה יועיל לכם? כמה שעות תבזבזו על הבישול אם התנור אינו חם? הוא לא יבשל, נכון? אך אם מישהו יצפה בכם הוא יחשוב שאתם מבשלים, זורקים מצרכים לסירים ומערבבים. אך אם התנור אינו חם – אין ארוחה.

הרשו לי לספר לכם על התנור.

אם ברצונכם לעזור לעצמכם, עליכם להתחיל לעשות משהו. זהו הדבר הקשה ביותר לאדם לעשות. עליכם להתאהב בעצמכם. ואני מתכוון לכך. להתאהב בעצמכם! התבוננו במראה ואמרו: אני אוהב אותך. לא בדרך אגואיסטית, אלא כיוון שיש בכם את זרע הבורא שנותן לכם רשות לחוש באהבת האלוהים ומשום שאתם יודעים שאתם כאן מסיבה מסוימת ובכוונה.

למה הערך העצמי הוא אחת הבעיות הנפוצות ביותר של עובדי אור על הפלנטה? הידעתם זאת? יש לכך סיבה טובה. אולי עליכם לשמוע זאת לראשונה בשפתכם (רוסית). מאחר ובמשך עידנים נרדפתם בשל הדברים שבהם האמנתם ונאלצתם להתחבא בשל הדברים שבהם האמנתם. חלקכם עדיין מתחבאים, מסתכלים לפעמים מעבר לכתפכם כשאתם מדברים על אלוהים. זה חייב להיפסק, כיוון שאתם בעידן חדש עכשיו. עידן חדש שמצפה לכך שהאור יבוא מכם.

עליכם להתאהב בעצמכם. אין זה כה קשה להוקיר את מי שאתם. אם בן/בת זוג יכול להתאהב בכם, מדוע אתם אינכם יכולים להתאהב בעצמכם? אל תתחילו לדבר על חולשותיכם וחסרונותיכם. אינני מדבר כאן על שלושה ממדים, אלא על ההולמות של האלוהים בתוככם. אתם ראויים להיות כאן. התאהבו בדמות שלכם בדרך מקודשת ואז, כל הדברים יגיעו אליכם. התהליכים שהתחלתם ללמוד מהמורים שעל הבמה יתחילו לעבוד. והם יעבדו בדרך עוצמתית הרבה יותר משעבדו אי פעם, יקרים. התנור חייב להיות חם. האיכר אינו זורע זרע לפני שהאדמה מוכנה. ואתם אינכם יכולים לעבוד על עצמכם לפני שתעשו דבר זה.

חלקכם שואלים כיצד אוכל לעזור לאחרים. יש מרפאים  בחדר, יש מסייעים ומאפשרים, יש כאן סטודנטים למטפיזיקה. הם לומדים תהליכים שיעזרו לאנשים סביבם. אני רוצה לשאול אתכם משהו על כך: כמה חם התנור שלכם?

רגע, קריון, זה היה על מנת שאוכל לעזור לעצמי. בואו נדבר על דבר אחר. עד כמה חם התנור של אנשים אחרים? אתן לכם הנחת יסוד חדשה. מרפאים, מסייעים ומאפשרים, יהיה לכם קשה הרבה יותר לעשות את מה שעשיתם בעבר, ולא תקבלו את התוצאות להן אתם מצפים, משום שמתרחש דבר מה חדש. כיול מחדש של הכשרונות והתבונה שלכם. יהיה עליכם להתאהב בכל אדם ואדם שיכנס לחייכם שיש לכם עניין עמו ושתרצו לעזור לו. יש מאפשרים ומרפאים בחדר שאומרים: “אוי לא, אינכם יודעים מי אני ועם מי אני צריך לעבוד”. כן, אנו יודעים (צוחק). איני מבקש מכם לגור איתם או ללכת איתם הביתה או אפילו לצאת איתם לארוחת ערב. אני מבקש מכם להתבונן בהם ולראות את הבורא שבתוכם, שזהה לבורא שבתוככם.

אשאל אתכם שאלה: מי משגע אתכם? ממש כעת. בשל מה שעשו או מי שהם. אני מבקש שתדמיינו אותם ממש כעת ואני רוצה לומר לכם דבר מה – הם הגיעו מאותו מקום שממנו הגעתם אתם, הם הגיעו בכוונה בדיוק כמוכם. אולי כדי לקיים עמכם ממשק בדרך זו ואתם חייבים לאהוב את החלק הזה שבהם, לפני שתוכלו אי פעם לעזור להם.

מרפאים, הדבר עומד ליצור דפוס חדש בחייכם. מישהו יגיע אליכם לעזרה ואתם עשויים לבזבז חמש דקות על כיול ואיזון מחודשים של האנרגיות שביניכם, לפני שבכלל תתחילו את הפגישה. הכיול מחדש יהיה כיול מחדש של האהבה שביניכם. יתכן וכלל לא תאמרו להם מה אתם עושים, הם אינם חייבים לדעת, אך אתם כן. האם אתם יכולים לראות את הבורא שבהם? האם אתם יכולים להתחבר אליהם כך שהדבר ימחק את כל שאר הדברים בשלושת הממדים? עליכם לחמם את התנור הזה בטרם תוכלו להגיש את ארוחת הריפוי שלכם. אם לא תעשו זאת, תגלו שהסיוע שאתם נותנים אינו יעיל במיוחד.

הרגע עניתי על שאלה שחלק מהנוכחים כאן שאלו אותי: “מהי האנרגיה שחוסמת אותי”. הרגע עניתי לכם – כמה חם התנור שלכם? והשאלה הבאה צריכה להיות ברורה מאליה: “כיצד אני יכול למצוא בתוכי את אהבת האלוהים?” זה יותר מאשר להתאהב בעצמכם. וכעת אתם שואלים את השאלה הגדולה – אינכם מתאהבים בעצמכם אלא בתפיסה שחלקכם עדיין לא מוכנים לקבלה. אלוהים מצוי בכל תא.

תיארנו מהו נמצא בדנ”א. אמרנו לכם שלא התפתחתם מבעלי החיים שעל הפלנטה. סיפרנו לכם שיש לכם ההורים ביולוגיים שזרעו אתכם, שאפילו מיזגו כמה כרומוזומים והעניקו לכם 23 בעוד לכל שאר בעלי החיים יש 24. זה סיפור הבריאה שהעניק לכם את תפיסת האור והחושך, שהעניק לכם את הבחירה החופשית. אנו עומדים לבקש מכם שתמצאו זאת בתוככם. זהו הבורא שבתוככם. אתם רוצים לאהוב את אלוהים ולקבל אהבה בחזרה? אז מוטב שתהיו חלק מאלוהים.

הדבר לא מתרחש באופן אינטואיטיבי, נכון? מינקות לימדו אתכם שהאלוהים בשמים ואתם על פני האדמה. אלוהים יכול לעשות הכול ואתם אינכם יכולים לעשות כלום. בכמה מקומות על הפלנטה אתם רואים אנשים משתחווים וכורעים על ברכיהם לפני אלוהים? הגיע הזמן לשכתב זאת. 

כמה חם התנור שלכם? יקרים, כאשר זה נוגע למציאת הזרע האלוהי הפנימי שבכם, האם באמת תכרעו על ברכיכם ותסגדו לעצמכם? האם תבקשו מחבר לעשות זאת? לא, יש כאן פרדיגמה חדשה. מציאת אלוהים בפנים. פירושה, מציאת הזרע של מי שהנכם.

האם יתכן שאבותיכם היו מהכוכבים? כן. ומה הם ידעו שהעניק לכם חלק זה בדנ”א? התשובה היא שהם ידעו כיצד להיות התנור (צוחק). הם לא ידעו כיצד לחמם את התנור, אלא הם למדו כיצד להיות התנור עצמו. זה מה שיש בתוככם. בכך עוסק העידן הזה. הוא כבר לא עוסק בתהליכים, עד שתוכלו לחמם את התנור. התהליכים יעבדו מצוין וארוחות תתבשלנה, אם תדעו כיצד לחמם את התנור. זהו טבע אנושי חדש. 

אנו רואים פוטנציאלים, איננו רואים מה מתרחש כרגע, אנו רואים מה מתרחש ב”עכשיו” שלנו, שהוא הפוטנציאלים של כל הרעיונות, הפעולות והמחשבות של האנושות, כולן ביחד, ברגע זה. אתם יודעים מה אנו רואים? נשמות עתיקות על הפלנטה מחוללות שינוי, מקשיבות למורים שעל הבמה ומשנות את פני הדברים. זה מה שאנו רואים. אנו רואים זאת כבר 23 שנים. זו הסיבה בשלה אני כאן. אתם חושבים שבאתי לכאן על מנת לראותכם נכחדים? זה לא עובד כך. זה לא עובד כך. 

הנה הדבר האחרון. סיפרתי לכם זאת כבר קודם, יקרים. כה רבים מכם שואלים מה אני יכול לעשות בעבור הפלנטה?

בפרדיגמה התלת ממדית אתם נשפטים על פי עבודותיכם. האקדמיה היא עוד יותר אקדמית אם יש להם יותר עבודה אקדמית. מקשיבים לסופרים אפילו יותר אם יש להם ספרים רבים יותר. המומחים הם אפילו מומחים יותר, אם הם עוסקים בעבודתם זמן רב. אתם מבינים כמה זה ליניארי? אתם אומרים – אבל קריון יש בזה הגיון. אז למה התנור שלכם לא חם? כמה ניסיון יש לכם עם האלוהים שבפנים? אלפי שנים על פני כדור הארץ, נשמות עתיקות יקרות.

אני מבקש שתכנסו פנימה לרגע ותשאלו את האני המולד שלכם: האם חיי הנוכחיים הם היחידים שהיו לי? והתכוננו לצחוק. המבנה התאי שלכם רוצה שתדעו שכמו טבעותיהם של העצים, יש לכם אלפי ביטויי חיים על פני פלנטה זו. אתם יודעים כיצד הדברים עובדים. אלמלא כן, לא הייתם יושבים בכיסא. אתם מוכנים להתפוצצות הרוחניות כאן, אתם פשוט לא יודעים כיצד זה יקרה.

אז אומר לכם. אני רוצה שתפסיקו להכין רשימות ולנסות להבין כמה פעולות אתם צריכים לעשות על מנת לבנות דבר מה שכלל לא עתיד לחולל שינוי. רוצים לדעת מה אתם יכולים לעשות בעבור הפלנטה? כבר עשיתם את זה. הידעתם זאת? לא, לא ידעתם. אתם תמיד מסתכלים קדימה. כדאי שאעשה כך וכדאי שאעשה כך. כבר עשיתם זאת. והרשו לי לומר לכם מהו הדבר, כיוון שהוא חבוי ונסתר בכולכם. אתם חיים כרגע בכוונה, נשמות עתיקות. אני הייתי איתכם, הייתי איתכם כשפסעתם לתוך עולם זה, כשנשמתם את נשימתכם הראשונה ואמרתם: “אני רוצה להיות כאן ברגע זה. לא אפסיד זאת”. ולא הפסדתם. הקיום שלכם על הפלנטה הוא העזרה הגדולה ביותר שאי פעם תהיה לפלנטה זו.

הקשיבו לי, נשמות עתיקות. הקשיבי לי אימא. כל היום את מטפלת בילדייך, מכבסת את הכביסה, עושהאת הסידורים, מנקה את הבית ומגדלת את ילדיך – זה מה שאת עושה כל חייך. את מבורכת על ידי אלוהים, משום ששאת מצויה כאן בכוונה ועושה בדיוק את הדבר לשמו באת.

האנרגיה והתבונה של הנשמות העתיקות נמזגת לתוך הפלנטה, מאחר שאתן כאן. אינך צריכה לכתוב ספר, אינך צריכה להפוך למרפאה, כל הדברים האלו שאת חושבת שאת צריכה לעשות – את יכולה לעשות אותם אם זה מה שאת רוצה. חלק מכם הגיעו לכאן על מנת לעשות דברים אלו, אך רובכם לא. רובכם הגעתם על מנת למזוג את החוכמה של השושלת של עברכם לתוך הפלנטה 

קריון כיצד אנו עושים זאת? בעצם היותכם. בעצם היותכם. 

אני רוצה שתעזבו מקום זה שונים. נראה אתכם מעזים! זה סוג של בדיחה ששותפי משתמש בה לעתים. הנה אתגר, כשתהיו לבד בחדר מול מראה, אני רוצה שתתבוננו בעיניכם ותאמרו: “הנני אשר הנני. הכל כשורה בנשמתי. אני כאן לשם מטרה. אני שמח/ה להיות אני. אתן לחוכמת עברי להימזג לתוך הפלנטה כקפסולת הזמן שתוכננה להיות. בשל האנרגיה החדשה שזה עתה הגיעה ושמפעילה בתוכי דברים שבהם אני יכול לחוש”. זה כל שעליכם לעשות. לשם כך הגעתם.

יום יבוא ואפגוש כל אחד ואחד מכם בצד הצעיף שלי. ותשהו שם רק זמן קצר, משום שתהיו קצרי רוח לחזור לפלנטה, שקיימת בה ההבטחה של שלום על פני האדמה. משום שכאשר אתם בצד הצעיף שלי, אתם יכולים לראות את אורכם. כך שהאתגר הוא זה: ראו את אורכם. ובתהליך זה חממו את התנור על מנת שתוכלו להכין את הארוחה הקרויה שלום על פני האדמה, התעלות הפלנטה וטבע אנושי חדש.

לא היינו אומרים דברים אלמלא כך היה. הרגישו שהם מדויקים ונכונים. זה המסר שלנו ותמיד יהיה.

נשמות עתיקות איני רוצה לעזוב, כיוון שחלקכן יחשבו שכאשר אני אומר “להתראות” ו”כך הוא”, פירושו של דבר שאני עוזב. זו המחשבה הליניארית שיש לכן. תמיד הייתי כאן ותמיד אהיה, חלק מכן, אנרגיית הבורא שבתוככן. אני חלק מהתנור.

וכך הוא.

קריון