לחיות את חוק האהבה

ג’ון פאין מתקשר את אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות אהובים, אני אומני. באנו אליכם בדרך זו, בעת הזאת, כדי לחלוק אתכם את החוק האוניברסלי החשוב ביותר, כדי שתוכלו ללמוד ליישמו בהתנסות החיים שלכם על כדור הארץ. ברצוננו להסביר לכם מהו חוק האהבה וכיצד אתם יכולים ליישמו.

רבים מכם שואפים למצב של אהבה ללא תנאי, אך למעשה הוא חומק מרובכם. מהותי לחוק האהבה הוא האּפשור [allowing]. ראשית, לאפשר לעצמכם, ואז לאפשר לכל האחרים, לאפשר את היצירות והמחשבות שלהם. אהבה, אהובים, היא הקבלה המושלמת והמוחלטת של מה שהוא, זוהי האהבה בהגדרתה הפשוטה ביותר. אופן פשוט אף יותר, אנו יכולים להגדיר את האהבה כאּפשור.

אתם מקבלים אנרגיה אוניברסלית בכל רגע, שכן ישנה זרימה קבועה של אנרגיה יצירתית ועוצמתית זו בכל עת. היכולת שלכם להשתמש באנרגיה הזאת למטרות בריאת החיים שאתם רוצים לחיות, תלויה במידה רבה ביכולת שלכם לאפשר [to allow]. לא מדובר רק ביכולת לקבל, משמעות הדבר היא גם לחיות בחוסר-שיפוט, זאת אומרת, לאפשר לעצמכם להיות מי שאתם בכל רגע ורגע ולאפשר לאחרים להיות מי ומה שהם.

הסיבה מדוע רובכם כלואים בחוסר-אפשור, היא שאתם מאמינים שבדרך כלשהו יכול אדם אחר להשפיע על ההתנסות שלכם, להשפיע על חייכם. אין זה כך. אף אחד לא יכול להשפיע על החיים שלכם, אלא אם אתם מזמינים אותו או אותה לעשות זאת. אינכם חייבים להזמין אותם באופן מודע, אך כפי שאתם מאמינים וחושבים, כך קורה במציאות. אם אתם מאמינים שאחרים יכולים להשפיע על החיים שלכם באופן שלילי, אזי כך הוא, אם אתם מאמינים שאינכם יכולים למצוא שלווה עד אשר נסיבה זו או אחרת תשתנה, אזי כך יהיה. כל מחשבה שאתם משדרים ליקום מושכת אליכם את אובייקט תשומת הלב שלכם. כל דבר שבו אתם מתמקדים לא רק שנכנס לתוך ההתנסות שלכם, הוא גם גדל.

באמצעות תרגול חוק האהבה, שהוא אפשור ללא-תנאי, אתם למעשה מכירים בכך שאתם הבורא של התנסות חייכם. כאשר אתם מאפשרים לאחרים להיות מי שהם רוצים להיות, אתם בתורכם מאפשרים לעצמכם לקבל יותר מאנרגיית עוצמת החיים המתוקה הזורמת אליכם.

אהבה היא אפשור לכל האחרים לברוא את החוויה שהם חווים ולדעת שיש לכם את העוצמה לברוא את ההתנסות שאתם רוצים. משמעות הדבר היא שאין זה משנה מה נאמר על הכלכלה או על המצב העולמי, אתם יכולים לברוא אי של שפע ושלווה משלכם. אתם בוראים את ההתנסות שלכם עצמכם, והשתתפות באמונות ההמונים שאינן משרתות את שמחתכם ואת הווייתכם הפנימית היא בחירה. איננו מציעים שתפרשו מן העולם מכיוון שזהו “מקום רע”, אלא שתשמשו דוגמה באמצעות ההתמקדות רק במה שאתם סבורים שהוא טוב ומרומם-רוח, ובכך שלא תושפעו מהפחדים הכלליים של ההמונים. אל תשפטו את חבריכם בני האנוש על שאינם “רוחניים” או חיוביים מספיק. שכן כל הישויות הן ישויות רוחניות, בין אם הן יודעות זאת או לא. לכל הישויות היו תקופות חיים רבות, בין אם הן יודעות זאת או לא. המשימה שלכם היא לחיות חיים של שמחה. אם בתהליך אתם מסוגלים לחלוק את חזון העולם שלכם ואת ההתנסות שלכם עם אדם אחר, אזי עשו זאת. אך אל תחשבו רעות עליהם אם הם אינם מאמצים את נקודת מבטכם. נקודת מבט היא בדיוק מה שהיא. אמת היא אינדיבידואלית, והאופן שבו אתם חווים את העולם או אפילו חמאת בוטנים, שונה למדי לאופן שבו חווים אחרים דברים אלה. בכל פעם שאתם נעים לתוך חוסר אפשור, אתם עוצרים את זרימת אנרגיית כוח החיים דרך המערכת שלכם. לא רק שדבר זה מרחיק אתכם עוד יותר מהמקור שלכם, מהעצמי הפנימי שלכם, הוא גם מקשה עליכם לברוא את שברצונכם לברוא.

ייתכן שאתם חשים שמכיוון שאתם צועדים בנתיב הרוחני שזוהי חובתכם ליידע אחרים בכל הקשור לתובנות שלכם. עשו זאת רק אם התבקשתם וכאשר הם מבקשים הדרכה או שואלים לדעתכם. אולם, הניחו להם להיות, אפשרו להם להיות מי שהם. כבדו את האהבה והאור שבתוכם, מכיוון שהם מושלמים ממש כמוכם. רבים מכם מאמינים עדיין שאתם נמצאים כאן כדי להוכיח את עצמכם כראויים לאלוהים, שבדרך כלשהי אתם לוקים בחסר ושאתם נמצאים כאן כדי לרכוש את מה שחסר בכם. אין זה כך כלל. אין סמכות גבוהה יותר שאליה עליכם להיות ראויים, רק היכולת ללכת בעקבות התשוקות הפנימיות שלכם. העבודה שבאתם לעשות בתקופת החיים הזאת הייתה להפוך מיומנים בחוק האהבה, להפוך בקיאים באמנות האפשור. אפשרו לכולם להיות בחוויה שלהם, אפילו בחוויה הפוגעת בכם. אין כאן הכוונה שעליכם לאפשר למי שפוגע בכם לחצות את הגבולות שלכם, אבל אנו מעודדים אתכם לשאול את עצמכם מדוע משכתם אנשים אלה לתוך ההתנסות שלכם. שכן כל הנמצא בהתנסות שלכם הובא לשם באמצעות משיכה [attraction] והמחשבה שלכם היא שמושכת.

מה שאינכם מאפשרים מובא לתוך ההתנסות שלכם רק כדי שתוכלו לשחררו. אתם מבינים, היקום אינו מבין כן ולא, הוא מבין רק התמקדות. ולכן תחושה חזקה של חוסר אפשור בנוגע לדבר זה או אחר, היא מיקוד בזכות עצמו. לכן, מה שאינכם מאפשרים ימשך אליכם. התגובה שיש לרובכם כלפי אותם דברים שאינכם מאפשרים היא להתנגד אליהם, לנסות להרחיקם. דבר זה בתורו מהווה מיקוד רב עוד יותר על הדבר שאינכם רוצים, ואי לכך, עוד מאותו דבר בדיוק ימשך אל חייכם מכיוון ששם נמצא המיקוד שלכם.

אפשרו לעצמכם להיות מי שאתם ברגע זה ממש. אתם מושלמים בכל הדרכים, מושלמים ואהובים בדיוק כפי שאתם. אינכם שלמים, ממש כפי שהיקום אינו שלם, שכן התנסות יוצרת למידה ותשוקה נוספת להתנסות וללמידה, וכן הלאה עד אין קץ. אף אחד ביקום הזה אינו שלם, אך כולם מושלמים. רבים מכם שוקעים במנהג חוסר האפשור מכיוון שאתם מדמיינים שהארה או התעוררות רוחנית הן נקודת סיום מוגדרת. אין זה כך, יקירים, אין סוף, אלא רק התחלות חדשות רבות מאוד. אנו מזמינים אתכם להביט לא על התוצאה הסופית, אלא ליהנות מהמסע על כל גילוייו הנהדרים. אתם כאן כדי לברוא חיים של שמחה, לא יותר ולא פחות. מצאו את שמעניק לכם הנאה ועשו זאת, ואפשרו לכל האחרים להיות בדיוק כפי שהם, והעניקו מתנה זו גם לעצמכם!