להתחבר – חלק שני

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

10 באפריל, 2016

קולומבוס, אוהיו, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן קולומבוס, אוהיו.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. הפמליה עדיין פה והמאזינים מן העתיד נמצאים כאן. מאזין יקר מן העתיד, האין זה מעניין שברגע זה, עבור כמה אנשים, זהו העבר? אבל בדרך כלשהי כולנו יחד בהווה.

למדנו היום, שעל פי התכנון, האדם הופך רב-ממדי מעט יותר בכל שנה. תהליכי המציאות והחיים שלכם יכולים להשתנות באופן זה כיוון שהכלים החדשים הופכים לחלק מהחיים הרגילים והמודעים שלכם. טבע האדם יתחיל להשתנות, ושינוי במודעות שלכם קרב ובא. כל הדברים הללו יעזרו לכם לתרגל את נטישת ההרגלים הישנים ודרכי החיים הישנות, אם תרצו.

שינוי הוא דבר קשה. השינוי קשה משום שהוא יוצר דברים שאף הם קשים. אתם משנים דבר אחד ודברים אחרים סביבכם משתנים. אינטואיטיבית אתם יודעים זאת ומתנגדים לשינוי. ההתנגדות נורמלית ושכיחה לגמרי, ובסופו של דבר אתם תתגברו על חוסר הנוחות. הדבר המעניין שברצוננו לספר לכם עליו, ואולי אפילו לשכנע אתכם שהוא נכון, הוא הדבר הבא: השינויים שאתם מחוללים היום יבראו לא רק שינויים נוספים, אבל גם נדיבות אוהבת רבה יותר. האלוהים כה מאוהב בכם עד שאלוהים זה, מקור הבריאה, רואה מה אתם עושים ומתאים את הנדיבות האוהבת באמצעות סינכרוניות.

תפיסה זו כולה קוראת תגר על המציאות ועל הפיזיקה שלכם. קשה לבטוח בבלתי נראה! אולם, לרוח יש רב-ממדיות ולכם אין. הרוח אוהבת אתכם כל כך שהגמול עבור האמון שלכם יהיה שכל שתעשו יואר ב״אור הנדיבות״. אתם תרגישו טוב יותר מאי פעם לגבי מה שאתם עושים, ותיהנו ממה שאתם עושים.

דמיינו שאתם צועדים אל הלא נודע ובמקום לפחד – מתרגשים. דמיינו שאתם שועטים אל גשר הלא נודע, עליו דיברנו לפני שנים רבות כל כך, ומאיצים לקראתו במקום ללחוץ על המעצור. זוהי גישת האמונה שהרוח עדה לה, והיא מעידה רבות על מהותכם.

הדנ״א שלכם, שמכוונן גם לתודעה שממנה אתם נהנים, רואה זאת גם כן. כך גם לבכם, בלוטת האצטרובל והמוח הלוגי שלכם. כולם רואים זאת גם כן. זו העוצמה שקיימת במה שתיארנו בעבר כ״כוונה טהורה״ או ״פעולה רחומה״. כל הדברים הללו עובדים יחד כדי שיהיה לכם נוח. זהו דבר חדש. בעבר כאשר התחלתם לחיות את אמונתכם, לא היה צוות תמיכה כפי שיש היום. באנרגיה ישנה יותר, הוא לא היה שם כפי שהוא היום. לא בראתם אותו עדיין, אבל עכשיו כבר כן. ושוב אנו אומרים: הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים, ומה שאתם מנסים לעשות שוב היום עשוי להצליח, גם אם בעבר נכשל.

ברצוני לקרוא למסר קצר זה בשם: ״להתחבר – חלק שני״. הוא תוספת למסר האחרון שנתתי אתמול. המסר האחרון היה מסר שיהיה נגיש לכולכם, כדי שתוכלו לשמוע אותו אם תרצו. אבל מסר זה אמור גם לעמוד לבד, בזכות עצמו.

חיבור מסוג חדש

להזכירכם, דיברנו על כך שהדנ״א שלכם הוא גם רב-ממדי. משמעות הדבר היא שהוא גם קוונטי בחלקו [יש לו תכונות קוונטיות שהוכחו אפילו]. בנוסף גם אמרנו לכם שבשל כך, הדנ״א שלכם יכול להפיק ״אירוע קוונטי״ קטן. אמרנו לכם גם שאנרגיה חדשה זו הנראית על הפלנטה משנה את כל האנושות, לא רק את הנשמות העתיקות. רבים מתחילים להתעורר לאפשרויות מסוג חדש, והם משתמשים באפשרויות הללו כדי לעשות דברים רבים שעשויים להיראות לכם כקסמים, כיוון שהם כה שונים.

אמרנו לכם גם שהתיעוד האקאשי שלכם שוכן בזיכרון העצום של הדנ״א שנראה לאחרונה על ידי המדע כמחסן של נתונים ומידע שלא היה ידוע קודם לכן. המדענים יודעים עכשיו שמה שקודם לכן כונה ״דנ״א זבל״ מכיל כמות מדהימה של מידע. האקאשה שלכם היא חלק מזה (כפי שאמרנו לכם לפני שנים), והיא תתחיל לצוץ בדרכים שאינכם מצפים להן – ואתם לא תאמינו למתרחש.

דברים יתחילו להתרחש אצל אנשים אינדיבידואלים שאתם תבטלו כלא אמיתיים, בגלל האנשים שאתם, ומי שאתם מכירים ואוהבים, התקיימו עד כה רק בממד השלישי [ממדיות מוגבלת]. לא תצפו גם לדברים קוונטים במקצת. מה עושה האנושות, בייחוד באנרגיה הישנה, כאשר היא מגלה מישהו בעל יכולות על-חושיות מלאות? כולם או שרוצים חתיכה ממנו או שבורחים מפניו. לעתים קרובות הדבר מכונה קסם או רשע. הממשלה רוצה אותו, אפילו אם הדבר לא מובן לגמרי. רבים פשוט מכחישים ולא יודעים מה לעשות. מה אם הייתי אומר לכם שדוגמה פשוטה זו היא רק הצצה למה שעומד להתרחש? האם אתם מוכנים לכך?

אדם על-חושי ביותר, אדם שיכונה אולי נביא אפילו, הוא אדם שיכול לקלוט את הפוטנציאלים של המציאות שקיימים במעגל הזמן. אולם אדם זה ידבר על האירועים כאילו כבר התרחשו. פוטנציאלים נושאים את אותה האנרגיה כמו הדבר האמיתי. לפעמים אנשים אלה זוכים להערצה או נלקחים לחדר סודי. יכול להיות שהם צודקים במה שהם רואים, או לא, בהתחשב במה שהאנשים עושים עם הפוטנציאלים. אבל הם נראים כשונים, ולעתים כמפחידים.

אדם על-חושי יכול לעזור למשטרה שוב ושוב, אך שוטרים רבים יטרקו את הדלת, יגלגלו עיניים ויאמרו שזה לא אמיתי. זה לא אמיתי מבחינתם משום שזה לא משהו שעמו הם יכולים להתמודד בממד השלישי. אתם מבינים את דבריי? מדובר בשינוי. במידה גוברת והולכת, אנשים יתחילו להפוך מודעים לדברים המיוחדים שרק הם יכולים לעשות. תהיה להם יכולת היזכרות מיוחדת והם לא ידעו מה לעשות בקשר לכך. הם עשויים אפילו לקלוט פוטנציאלים הנמצאים סביבם.

הדוגמה של וו

אני רוצה לפשט את הדברים, כיוון שאז ההבנה היא הטובה ביותר. אני רוצה להציג בפניכם את וו. אין זה משל כמו האחרים, רק דוגמה. גילו של וו בין ארבע לשש שנים והוא באנרגיה החדשה. וו מתחיל לספר להורי מי היה בעבר. הוא מתחיל לספר להם מה הרגיש כשהיה שייך לאותה משפחה, אבל בדרך שונה. הוא אומר לאימו: ״את האימא הטובה ביותר שהייתה לי עד עכשיו״. וו מתחיל לספר דברים מוזרים ומשונים, כיוון שילד זה זוכר פרטים רבים לגבי דברים שהוא לא אמור לדעת, שהתרחשו בזמן אחר.

הרשו לי לספר לכם מדוע וו מסוגל לזכור את האקאשה שלו. הוא ילד חדש, באנרגיה החדשה, עם יעילות דנ״א מוגברת. הוא מייצג את ההתחלה של מה שכינינו בשם ״התפתחות התודעה״. בשל כך, יש לו דנ״א שונה במקצת. אינכם יכולים למדוד אותו מבחינה כימית, אבל אתם יכולים להיווכח בכך במה שהוא אומר ועושה. תרצו אולי לומר שוו חכם ופיקח יותר, אבל אנו אומרים שהוא שונה. הוא רוטט ברטט גבוה יותר – יש לו תודעה שונה שמאפשרת לו לזכור דברים מגלגולים ארציים קודמים במהירות רבה מאוד. הוא הופך רב-ממדי במידה מסוימת. אולם לילד אין היסטוריה כבוגר בחייו הנוכחיים, ולכן יש לו סייגים חברתיים מעטים. אין לו עדיין קופסת אמונה.

וו תמים ולכן הוא פולט את מה שהוא רואה, מרגיש וזוכר. הוא גם רגיש מאוד לתגובה של הוריו. הוריו הם כל עולמו. האם הם מאמינים לו? האם ישתיקו אותו? האם יאמרו לו שזה רק חלום? או האם יקשיבו? האופן בו יגיבו יקבע כיצד וו ירכיב את המשפט הבא שלו, ואת המשפטים האחרים מעתה והלאה, לגבי האמת שלו.

וו ממשיך לספר להם מי היה, היכן היה ומה עשה. אין מגבלות לזיכרונו הטרי ואין כללים עדיין להתנהגות חברתית. הוא לא חי עדיין סביב אנשים אחרים. הוא לא יודע לשתוק שמא יחשבו שהוא מוזר, הזוי או משונה. רק הוריו לצדו והוא מביט בהם בקפידה עכשיו. הוא יכול להרגיש איך הם מקבלים את דבריו. הוא פשוט אומר את האמת והוא התעורר באנרגיה חדשה מאוד, כילד. אבל כילד, הוא צריך שיקבלו אותו.

עצה להורים לילדים כגון וו

אז הדבר הראשון שברצוני לומר לכם הוא שלרבים מכם עשוי להיוולד ״וו״ – שכבר נמצא כאן או שעומד להגיע. מה תעשו עם הילדים או הנכדים שלכם שמתחילים לעשות זאת? אני מדבר כעת אל האם המצפה לילד, אבל היא לא נמצאת בחדר הזה. יקרה, הילד שלך יספר לך דברים כאלה! יש לך עכשיו מערכת אמונה שנמצאת בקופסה מוגדרת. אני יודע אל מי אני מדבר. אני לא רוצה שתפחדי. אתן לך הנחיות שהן הנחיות המיועדות לכולם, והנה הן: כאשר ילד כלשהו מתחיל לדבר על מה שהוא זוכר מהאקאשה שלו, הקשיבו. אין זה משנה מה אתם עושים, עצרו והקשיבו. אם אתם מאחרים לבית הספר, אני רוצה שתעצרו ותקשיבו. בית הספר יכול לחכות. אם אתם מאחרים לעבודה, אני רוצה שתעצרו ותקשיבו. העבודה יכולה לחכות.

הסיבה שאני מספר לכם זאת היא כיוון שסוג זה של היזכרות לא יישאר בהכרח רק אצל ״וו״ שלכם. יכול להיות שלא תשמעו זאת שוב משום שהילד יגדל, הילד ילמד על הקופסה, על מה שהסובבים אותו, ובכלל זה, בני גילו, חושבים שמדויק ונכון. הוא ידבר על המלאך שבחדר, שאליו הוא מדבר ושיהיה אמיתי מבחינתו. הוא יישאר אמיתי עד אשר הוא יספר לבן גילו שלא מוכן לשמוע. אולי זה חבר מבוגר מעט יותר שיצחק עליו על שהוא מאמין ב״פיית השיניים״ וכל שאר הישויות המזויפות. אז הילד ישתוק.

תגובות מצד בני גילו וגישות הוריות הן האנטנות שלו, והן כולן מאזינות בתקווה לשמוע קבלה. אם תבטלו את דבריו או לא תקבלו אותם, הוא ישתוק מעתה והלאה, ובסופו של דבר, ישכח. אני רוצה שתפסיקו לעשות את מה שאתם עושים ושתקשיבו. אני רוצה שתראו לילד שאתם מתעניינים ושאתם מאמינים לסיפורים, ושאתם סקרנים. אמרו לילד שאתם אוהבים את מה שאמר. עצרו והקשיבו.

אני רוצה שתפגינו שאתם מקבלים את כל מה שוו הפרטי שלכם אומר לכם. אם יש הזדמנות, אני רוצה שתשאלו שאלות. ״ספר לי עוד! איזה מידע נפלא! נהדר שאתה מספר לי את הדברים האלה. אני אוהב אותך אפילו יותר בשל כך. ספר לי עוד בבקשה״. אם הילד רואה קבלה זו, אימא ואבא, אגיד לכם משהו: לא משנה מה יעשו בני גילו, משום שתמיד יהיה לו ידיד עמו יוכל לדבר על המלאך שבחדר או על מי שהוא היה פעם, או כמה פעמים חי. זה יקרה יותר ויותר על הפלנטה, ועם בחירה חופשית, לכם – הורים חדשים – יש את היכולת לקדם את השלב הבא בדרך שבה אתם מתייחסים לילד שמתחיל לזכור את ״התמונה הגדולה״. זהו אדם שהופך מעט קוונטי.

האם תאפשרו לאקאשה שלכם לחשוף דברים?

בואו נשאיר את וו בביתו עם הוריו לעת עתה ונבחן דוגמה אחרת. התודעה הגבוהה שלכם כנשמה עתיקה עשויה אף היא לראות את המלאך שבפינה. אולי הוא מופיע בפניכם ואולי אתם יכולים אפילו לתקשר עמו – לא עם רוח רפאים – אלא עם התגלמות של אהבת הבורא. הידיד הקסום הזה שהיה לכם אולי כשהייתם ילדים קם לחיים פעם נוספת!

לכן, הרשו לי לשאול אתכם: האם תאפשרו זאת או האם זה מאוחר מדי? האם אתם כבר ארוזים יתר על המידה בקופסה ולא יכולים להשתנות? כאשר אתם מתחילים להיזכר באקאשה שלכם, במי שהייתם, מה תעשו? אולי הזכרונות יופיעו כחלומות ברורים שמנסים להראות לכם את נפלאות תכליתכם על כדור הארץ. האם תתייחסו אליהם כאל חלומות בלבד, כאל פנטזיות או אולי כאל סתם משהו מוזר? האם תשכחו אותם ותסגרו את הדלת ולא תספרו על כך לאף אחד? או האם תצעקו זאת בקול רם באוזני מי שיקשיב, שיאמין, שיבין ושיחגוג זאת? אתם מבינים, זה עשוי להתרחש.

נשמות עתיקות, אתן אלה שמתחילות לחלום חלומות אלה, מציאויות חדשות אלה. כאשר יעילות הדנ״א שלכם מתחילה להתעצם ואתם מעניקים רשות לתודעה גבוהה יותר, הדבר עשוי להתרחש. זה לא יקרה רק לילדים. הם לא יכולים להיות היחידים, כיוון שאתם אלה בעלי הניסיון הרב ביותר כרגע. הילדים יגיעו לשם בסופו של דבר, כיוון שגם הם נשמות עתיקות, אבל לכם יש את החוכמה להבין זאת עכשיו.

כאשר הדברים הללו יתחילו לקרות לכן כאנשים בוגרים, ואין זה משנה מהו גילכן, נשמות עתיקות, יש נטייה להדחיק זאת. אולי תפקפקו במתרחש ותלכו למישהו ותגידו: ״קרה לי משהו מוזר״. אל תעזו לומר את זה! זה לא מוזר; זה נורמלי! הדבר המוזר היחידי הוא אדם שחי עם הפוטנציאל המדהים הזה במשך עידנים ולעולם לא עשה בו שימוש! זה מוזר!

אם אתם אנשים שמסוגלים להמיר זמן, ויש כאן כמה שיודעים בדיוק על מה אני מדבר, אני רוצה שתתבעו זאת לעצמכם. אם אתם נמצאים כאן או מאזינים וחוויתם את מה שאני מכנה בשם ״התנסות רב-ממדית״, אני לא רוצה שתגידו למישהו שזה היה מוזר. אני רוצה שתקומו ושתקחו בעלות על כך שאתם יוצאים מהקופסה התלת-ממדית ושאתם מתחילים להבין שאתם חווים חוויות אותן הרווחתם ביושר! השינוי כאן והנשמה העתיקה מתחילה להרגיש בכלים החדשים!

חלקכם יחוו חוויות שיהיו משונות רק משום שהן נמצאות מחוץ לקופסת האמונה הקודמת שלכם. האם יש לכם את האומץ לחגוג את הקול בראשכם המכונה אינטואיציה, שאתם שומעים בפעם הראשונה? או האם תרוצו לרופא? הבחירה בידכם. זו התוספת שאני רוצה להציג כדרך נוספת להתחבר לאלוהים. החיבור שלכם אינו רק הכרה בדברים רוחניים. הוא הווייתם! החיבור הוא חלק מהשינוי ומהאנרגיה החדשה של הפלנטה. חלפו הימים שבהם רק ישבתם והתבוננתם בכל הדברים. עכשיו, אתם עוזרים לברוא אותם.

זה מספיק להיום, למדתם די בחדר זה כדי לדעת על מה אני מדבר [מתכוון לשני ימי הסמינר].

אשמח מאוד אם תעזבו מקום זה שונים מכפי שבאתם. קוראים, הדבר נכון גם לגביכם. שבו לרגע וחשבו האם הדברים נכונים מבחינתכם או לא. מה שנאמר ושנלמד היום מרחיק לכת אל מעבר לקופסה שבתוכה חייתם כל חייכם, ששמה ״נורמלי״. עליכם לדעת שמעבר לקופסה נמצא העולם האמיתי. העולם שבו חייתם הוא העולם המוגבל.

מודעות זו לבדה תאפשר לנמצאים בחדר ולקוראים לשנות את הצורך הזה שבכם לנתח כל זאת באופן אינטלקטואלי. זכרו: כל שעליכם לנתח באופן אינטלקטואלי הוא את ההתנסויות הישנות שלכם בקופסה! כל שעליכם לשפוט בנקודה זו הוא את מה שכבר חוויתם. לכן, אם זה משהו חדש לגמרי שלעולם לא נחווה, כל שיש בידכם כדי להעניק לו תוקף הם כלי הניתוח הישנים. כל שיש לכם באמת הם האמון והאינטואיציה אם זה אמיתי או לא. האדם שדבק ב״שחור ולבן״, אשר רואה צבע בפעם הראשונה, נוטה לפקפק בראייתו, במקום ליהנות מהעולם החדש, הצבעוני והנפלא. הרבה ישכנעו את עצמם שלא ראו כלל צבעים וישארו בשחור ולבן. הבנת מכשול אנושי זה תעזור לכם להתגבר על החשיבה הישנה שאולי מונעת מכם להאמין בדברים הללו.

שינויים גדולים נמצאים עתה בהישג ידכם. בפעם הבאה שתעשו מדיטציה, אמרו: ״רוח יקרה, אני מאוהב במקור הבריאה ואני חלק ממנו. אני לא מבין הרבה אבל משמעות היותי מאוהב היא שאני לא חייב להבין. רוח יקרה, הראי לי מה עליי לדעת. העניקי לי את האינטואיציה שתדריך אותי למקומות בלתי צפויים, ובתהליך זה הביאי שמחה לחיי. בעודי צועד אל מה שנראה כחושך, הניחי לי להבין שלאמיתו של דבר, מדובר באור מושלם מסוג חדש – אור שלא ראיתי מעולם קודם לכן״.

וכך הוא.

קריון