כסף ושפע

פמלה קריב מתקשרת את מרים

מאנגלית: סמדר ברגמן

אני היא מרים שמדברת. היום, אני מזמינה אתכם להשקיע את עצמכם באנרגיה של מרחב זה שבו המלאכים מתכנסים כדי להקל על הכבדות והעייפות שלכם.

אתם הייתם מלאכים בעצמכם פעם, ועמוק בפנים, אתם עדיין מלאכים. מלב ישותכם יוצא צינור אל ממלכת המלאכים. המלאכים מייצגים אנרגיה גדולה, עדינה ורכה הרבה יותר מהמציאות הארצית, על הדחיסות והכבדות שלה. פתחו את עצמכם לאנרגיית המלאכים, שעשויה להיראות רחוקה מאוד, אך שנגישה לכם באמצעות הזמן והמרחב האינסופיים. אתם מלאך בלבכם.

אפשרו לעדינות ולנחמה של ממלכת המלאכים לזרום אל תוך ההילה שלכם, ולהקיף את ראשכם, כתפיכם, לבכם, ולהתמקם בו. אז הניחו לאנרגיה ורודה ורכה זו לזרום אל אזור הבטן והבטן התחתונה. הרגישו כיצד היא נוגעת בכל החלקים העייפים והכבדים שבאזור הבטן שלכם. ניצוצות אור זעירים בכל צבעי הקשת רוקדים באזור הבטן שלכם ומעניקים לכם תחושה של אושר וקלילות. הם מזכירים לכם את הממד נטול הזמן שממנו הגעתם.

כעת, שעה שאנרגיית המלאכים זורמת אל המותניים והירכיים שלכם, אל הברכיים, השוקיים והקרסוליים, התמקדו ואפשרו לאנרגיה לזרום אל כפות רגליכם. באמצע כף הרגל שלכם, האנרגיה מוצאת פתח היוצר ערוץ אל כדור הארץ. בעומקי הווייתה, אימא אדמה גם היא מלאך, מלאך יפהפה שהתגלם בגוף כדור הארץ. הרגישו כיצד מלאך זה, שהוא כדור הארץ, הוא בעל עוצמה אדירה ויכול לתמוך בכם ולספק לכם כוח, ביטחון ויציבות.

הרגישו כיצד אתם נכללים במעגל האהבה של כדור הארץ והשמים. אפשרו לאנרגיות הללו לעשות את עבודתן ולעטוף אתכם בדממה, והיכנעו להן. אינכם צריכים לעשות דבר לשם כך או לחשוב עליהן. אלה אנרגיות שתמיד מלוות אתכם ושתיהן שייכות לכם. אפשרו לריפוי לזרום למקומות בגופכם ובנפשכם הזקוקים לריפוי יותר מכול. ואל תשכחו לעולם שאתם חלק מהממד החופשי ונטול הזמן בו שוכנים המלאכים.

הגעתם להרפתקת החיים על כדור הארץ מרצונכם החופשי. אך בכל פעם שאתם מרגישים כבדים, חשוב שתחזרו לממד חסר זמן זה ותיזכרו מי אתם באמת ומדוע הגעתם לכאן: ללמוד, לחוות הרפתקה ולהתנסות בדברים מסוגים שונים. זו אמורה להיות הרפתקה שמחה.

ברגע בו עובדת היותכם בני אנוש הופכת יותר מדי עבורכם, למעמסה גדולה מיד, הרגישו חופשיים לטעום את ממד המלאכים כמה שתרצו, ושם נשמו נשימה עמוקה. אינכם צריכים לעשות הרבה כל כך; אתם יכולים לוותר על כל המאמץ והעבודה – שחררו אותם. הכוונה היא שתנשמו עמוק את ממלכת המלאכים, כדי שתזכו שוב בהשראה להביא את ממלכת המלאכים והשמים מטה לכדור הארץ. זו העבודה האמיתית שלכם, ולא הדאגות, החששות, התוכניות הרבות וארגון הדברים שהם חלק מהיותכם ״עסוקים״ בספרה הארצית. לא, העבודה האמיתית שלכם היא להיכנע לאנרגיות המעודנות של מהותכם האמיתית, שאינן מוגבלות על ידי הזמן והמרחב. זוהי עבודת אור, וכאשר תעשו זאת, אתם תבחינו שהחיים על כדור הארץ הופכים קלים יותר, פשוט כמשמעו.

היום, נדבר על נושא ״כסף ושפע״. אני מזמינה אתכם לבחון נושא זה מנקודת המבט של מערכת היחסים האישית שלכם עם כדור הארץ. כוונת ההתגלמות שלכם היא לחוות שמחה בעת הנוכחות על כדור הארץ. מתנתכם לכדור הארץ היא היותכם כאן. הגעתם מממלכת המלאכים, מממדי השמים, כדי לגלות ולהעניק את היופי שלכם, האהבה שלכם, הטוהר שלכם לכל החיים על כדור הארץ – זו מתנתכם.

מציאות כדור הארץ, בה אתם שוהים, מכירה בכם, מברכת אתכם ורוצה להפוך את דרככם לקלה ככל האפשר כדי שתוכלו להקרין שמחה ואור רבים יותר. אימא אדמה רוצה לתמוך בכם ולהזין אתכם. היא רוצה שתשתמשו בהזדמנויות שנמצאות כאן כדי למצוא אושר כבני אנוש על ידי כך שתיהנו מכל הקיים כאן. תכופות אתם משייכים ערך גבוה יותר למתנות הרוחניות עמן הגעתם ומפחיתים בערך היותכם כאן בשמחה פשוטה. קל לכם יותר לתת מאשר לקבל.

אני רוצה להציע הדמיה פשוטה באמצעותה תוכלו לבחון באיזו מידה אתם מקבלים די מהממלכה הארצית. דמיינו מגלשה גבוהה וארוכה. אתם יושבים בקצה העליון, הממוקם בממלכת המלאכים. בעודכם יושבים שם, גם אתם מלאך. הבחינו במראכם. אין לכם עדיין גוף אנושי, אבל אתם עטופים בגלימה בעלת צבע שקוף ויפהפה. אתם חשים חופשיים ומחוברים במידה שווה לכל החיים, כיוון שאתם מבינים בתוככם כל חלק מהחיים, ואתם יודעים שבקרוב, תחליקו מטה אל הממלכה הארצית.

תחושות רבות עשויות לעלות לפני השטח בעת הירידה שלכם, אבל אני מבקשת מכם להתמקד עכשיו בתחושת האמון שאתם מרגישים עמוק בתוך ישותכם. אתם מרגישים שטוב שאתם הולכים, ושהירידה מטה הגיונית ובעלת משמעות. דמיינו שידיכם אוחזות עדיין במגלשה, אבל אתם עומדים לגלוש – ועכשיו אתם אכן מתחילים לגלוש מטה. אתם חשים מעט מתוחים, כמו שילד עשוי להרגיש כאשר הוא עושה דבר מה מפחיד, אבל מהנה ומרגש בעת ובעונה אחת. והנה, אתם גולשים מטה! אינכם רואים עדיין את הקצה התחתון, אתם פשוט גולשים וגולשים.

ברגע מסוים, אתם רואים כיסוי עננים דרכו אתם עומדים לעבור. הדבר מפחיד מעט, אך ״כיסוי העננים״ הוא למעשה הצעיף העוטף את העולם התלת-ממדי. ההנמכה שלכם חלקה ונעימה, ולכן אתם מחליקים הישר דרך הצעיף, כיוון שאינכם מתנגדים כלל. ההנמכה שלכם מעמיקה עוד ועוד אל תוך הממלכה הארצית, ולבסוף אתם מגיעים לתחתית המגלשה. אז מגיע הרגע שבו אתם נפרדים מממלכת השמים, צועדים אל תוך המציאות החדשה ומתגלמים כתינוק.

אך על סף הממלכה הארצית נמצא שומר כלשהו, מלאך שמביט בכם בחמלה עמוקה וברצינות רבה גם יחד. מלאך זה רוצה להזכיר לכם ברגע האחרון לא לשכוח מי אתם, והוא אינו רוצה שתשכחו זאת. מבטו של המלאך נוסך בכם אומץ.

המלאך גם אומר לכם דבר מה שקשור לשפע בחייכם. הוא מעניק לכם אנרגיה בצורת שק מלא זהב, ואומר: ״שק זהב זה שייך לך. הוא דבר שאת יכולה לתבוע לעצמך ולעשות בו שימוש בחייך להנאתך ולברוא את כל ששייך לעבודת חייך. קבלי עושר זה ודעי שהוא תמיד שם עבורך. את יכולה לתבוע אותו לעצמך, כיוון שהוא חלק ממך; זה האוצר שלך!״ ואז אתם ממשיכים בדרככם.

כעת חזרו בבקשה להווה. עברתם רבות בחיים האלה, והבה נראה עתה כמה מאוצר זה שנתן לכם המלאך כבר תבעתם לעצמכם. דמיינו שאתם רואים לפניכם שק מלא באנרגיית זהב ואתם פותחים אותו. שם, בשק זה, נמצאת אנרגיית השפע, עושר שהוא יותר מרווחה חומרית ותו לא, אלא כולל גם דברים חומריים. שק זהב זה שנמצא לפניכם הוא חיבור ברור מאוד בין היקום לכדור הארץ, אבל הוא גם דבר אישי; זה השפע שלכם, העושר שלכם.

ראו אם אתם יכולים לפתוח את השק בקלות והאם אתם יכולים לקבל את האנרגיה שנובעת ממנו. ראו אם אתם יכולים לאפשר לאנרגיה להגיע אל זרועותיכם, אל לבכם ואל כל ישותכם. הניחו לאנרגיית הזהב לעטוף אתכם לגמרי. אז שאלו אותה: ״האם יש דבר מה שאני יכולה עכשיו להעניק לעצמי, שקודם מנעתי מעצמי, משהו שאני צריכה כדי לחיות בשמחה?״ היו פתוחים למה שאנרגיה זו רוצה לתת לכם. השפע מסייע לכם להגשים את משימת הנשמה שלכם על כדור הארץ.

קיים גם שטף של כסף שמתאים לכם. תכופות יש לכם רעיונות לגבי הדברים להם אתם ראויים ואינכם ראויים, והדבר מונע את המידה המלאה שבה יכולה האנרגיה הזאת להגיעה אליכם. תכופות אתם מודדים ומשווים אותה לאנשים אחרים, מה הם מבקשים, מה הם מקבלים, אבל הרעיון הוא למצוא את שטף האנרגיה שלכם.

למעשה, כאשר הנתינה והקבלה מאוזנות בחייכם, השטף החומרי תומך בטבעיות ברוחני; והם ערוכים זה עם זה. אתם יכולים לחשוב על זה כך: החלק הרוחני שלכם זקוק לתמיכה מכדור הארץ, מהמציאות החומרית, כדי שיוכל לשגשג כאן באמת. אפשרו לעצמכם שפע חומרי כדי שתוכלו להגביר את האנרגיה הרוחנית שלכם, כדי שזו תוכל להיות ברורה וגלויה יותר ולזרום אל העולם, וכדי שאחרים יוכלו לראותה ולקבל ממנה השראה. במובן זה, כסף ושפע חומרי יהיו בעלי השפעה חיובית על הסביבה שלכם, כמו גם עליכם.

אתם יכולים גם לחשוב על הכסף כעל שטף לכיוון הגשמה, לכיוון ביטוי פיזי של הטבע האמיתי שלכם. אם אתם מבטאים את האור שלכם במציאות ארצית ואתם משתמשים בכסף שמגיע אליכם כדי לאפשר לכם לעשות זאת, אתם יכולים לטפל היטב בעצמכם, כמו גם להועיל לאחרים. החלק הראשון לא מבטל את החלק השני. אתם יכולים לשחרר את הדימוי הישן של הכסף כאמצעי לצבירת כוח, להתעלות מעל השליטה בזולתכם. אתם יכולים לשנות את הדרך הישנה בה נעשה שימוש בכסף ולהשתמש בו על פי תשוקת נשמתכם, כדי לבטא את עצמכם בממד הארצי.

אל תפנו גבכם לכסף או לשפע חומרי רק משום שהוא משהו שנעשה בו שימוש לרעה על ידי אנשים מסוימים. זה יהיה בזבוז משאבים. הרגישו שמותר לכם לתבוע לעצמכם שפע חומרי, שמותר לכם לקבל ולתת גם יחד. אם אתם מאפשרים לאוצר הזהב שלכם לזרום אל תוך חייכם, דרך הביטוי הטבעית של נשמתכם תהפוך עוצמתית יותר, כיוון שהיא מקבלת למעשה תמיכה ברמה המעשית. אל תפחדו מכסף, כסף יכול לתמוך ב״הוויה״ וב״עשייה״ של נשמתכם. אפשר להשתמש בכסף בדרך לא אנוכית.

כולכם נושאים אתכם מסורת ישנה בה למדתם לדכא את הצרכים שלכם לטובת אלה של אחרים. ובשל מסורת זו אתם עשויים להתקשות לקבל כסף ושפע באופן מלא בחייכם. נסו לראות זאת כך: אם יש לכם יותר, יש לכם יותר לחלוק. שיתוף מעניק שמחה, ושמחה בוראת שפע רב יותר. משמעות הדבר שהאומץ לקבל יכול לברוא ספירלה חיובית מאוד.

אל תפחדו מהכסף; בטחו ביושרה שלכם. כל הנוכחים כאן כבר קיבלו את ההחלטה, והם נחושים לחיות על כדור הארץ חיים מהלב. אינכם כאן כדי לעשות שימוש לרעה בכוח; אתם שחררתם דרך הוויה ישנה זו. לכן, העזו להיות כאן באופן מלא כמלאכים שאתם, ולקבל לגמרי את מה שאתם צריכים כדי להאיר באורכם. כדור הארץ זקוק נואשות לאנשים שחיים מלבם ושבו בזמן, מכירים בצרכים האנושיים שלהם ויודעים שהם ראויים לקבל שפע וליהנות מהחיים.