כניסה אל קו-זמן גבוה יותר של אור – שער הליקוי

מלני בקלר

אוגוסט 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

מחזור הליקוי – היערכות עם רמות אור גבוהות יותר

ליקויים במהותם הם מאיצים. ידוע שהם מאיצים אירועים, בעיות ומצבים בחייכם כדי שתוכלו להתמודד עמם. תכופות, שינויי חיים הכרחיים מופעלים באמצעות הליקויים מתוך כוונה לערוך אתכם מחדש עם התכלית הגבוהה ביותר שלכם ולהעניק לכם דחיפה בכיוון הנכון.

כדי להפיק את המירב משער ליקוי זה של אוגוסט (7-21 באוגוסט, 2017), הביעו כוונה להתכוונן ללבכם, ולהיכנס לשקט ולדממה הפנימיים. היו מוכנים לאמץ שינויים, להיות פתוחים לשינוי, להתמודד עם האתגרים שבנתיבכם ולעשות את הדרוש כדי להגשים את המטרות והחלומות האמיתיים שלכם.

שער הליקוי יעודד אתכם, יתמוך בכם וידחוף אתכם לצמוח מבחינה רוחנית באופן אישי ולהתחבר לאור ולעצמי האותנטי שלכם. שער הליקוי עשוי להיות מלא באנרגיה קסומה ומתגמלת של סינכרוניות, שמחה, יצירתיות ושפע.

עד כמה אתם מוכנים לשחרר את הדפוסים, האמונות והמחשבות ששוב לא משרתים אתכם? האנרגיות הללו תורגשנה כאנרגיות מאתגרות וקשות או כאנרגיות קלילות ומלאות באהבה, הדבר תלוי באופן שבו אתם נענים ומגיבים.

זכרו בעת הליקוי או בתקופת הליקוי…. (ותמיד):

לבחור באהבה, לאהוב את עצמכם, לאהוב את החיים ולהגיב לכל שינוי ומצב באהבה. כאשר עוצמת האהבה לצדכם, הכול אפשרי עבורכם. אנו אכן חיים בזמנים מדהימים, בזמנים שבהם גלי אור חדשים ממשיכים לזרום אל הפלנטה. שערים נפתחים, מתרחשות הפעלות דנ״א, לבבות נפתחים ועוד ועוד אנשים ״מתעוררים״ למציאות של תקופת ההתעלות העוצמתית שבה אנו חיים.

רמות אור חדשות שזורמות אל הפלנטה, ובבסיס כל השינויים שמתחוללים עתה בחייכם האישיים, כל הדרמות שמתרחשות על במת העולם וכל השינויים שמתרחשים ברמה האישית, ברמה הפלנטרית וברמה הקולקטיבית – קיימת תכלית גבוהה יותר. במילים החכמות של פרמהנסה יוגאננדה: ״קיימת תוכנית אוניברסלית אלוהית והיא יפהפייה ומלאה בשמחה״. אז ככה…

שער הליקוי מפעיל גל של אור, תדר והתעוררות כדי לרומם את הרטט של האנושות וכדור הארץ, וזהו דבר יפהפה. אבל ״גלי האור״ הללו נוטים להניע דברים מרבצם. לכן, ודאו שאתם ממשיכים לסלק ולנקות את הדברים ששוב לא משרתים את התדר הגבוה ביותר שלכם או תומכים בו.

צרו מרחב לדברים שאתם רוצים להגשים מבחינה רוחנית בחיים הפיזיים שלכם. במילים אחרות, אם אתם לא לובשים את הבגדים הללו – תרמו אותם! אם משהו לא מרומם אתכם – שחררו אותו!

הקדישו זמן למדיטציה, לטעינה מחדש, להעלאת הרטט ולעריכת התודעה וההוויה שלכם עם תדרי הרטט של מה שאתם רוצים לראות בחייכם וברמה הגלובלית.

גל אנרגיית האור יגיע לשיאו בזמן הליקוי ב-21 לאוגוסט. ועם כוונה מודעת, אתם תהיו מסוגלים להשתמש בזמן זה כדי להיערך עם קו זמן ואור בעלי רטט גבוה יותר. כן, זה נכון. חוויה בעלת רטט גבוה יותר נגישה לכם, אבל עליכם לבחור בה, עליכם להיערך עמה במודע ומבחינת הרטט שלכם. אז כיצד יראה הדבר מבחינתכם? האמת היא שעליכם להחליט על כך.

למה אתם פתוחים ומה אתם מוכנים לקבל? למה תואם הרטט שלכם? שפע אמיתי? אהבה זוהרת? גלים של שלווה, אור וחסד לכל הישויות? היערכות רבה יותר עם האמת האותנטית שלכם והאור הגבוה ביותר?

כל רגע הוא הזדמנות לבחור בחוכמה. לבחור באהבה ולהתעלות מבחינת הרטט. אז אם אתם שוקעים באנרגיות נמוכות יותר, בצעו אתחול! אם אתם כושלים – קומו!

זכרו שכולנו חווים זאת יחד ושתמיכה מדהימה נגישה לכם. המשיכו לבקש סיוע מהמלאכים שלכם והמשיכו להתבונן פנימה. כן, בקשו עזרה מהמלאכים, אבל גם קומו והיערכו עם הטבע האמיתי שלכם כישויות ריבוניות אלוהיות. משמעות הדבר היא קבלת אחריות כלפי החיים שלכם, עריכת השינויים שעליכם לבצע, אינטגרציה עם האור, השיעורים והאתגרים שלכם. והניחו לעצמכם לזהור לגמרי עם האור הפנימי המדהים שאתם נושאים בתוככם.

אנשים רבים כל כך שואלים מה עוד הם יכולים לעשות כדי להפיק את המירב משער הליקוי ומהזדמנות אדירה זו להיכנס, כפרטים וכקולקטיב, אל מציאות חדשה עבור כדור הארץ. בחרו באהבה, בחביבות ובחמלה. המשיכו להתכוון ולהתמקד במעבר שלכם (ושל כדור הארץ) למצב חדש של שלום, איזון ואושר. שהו בטבע. מדטו. הכניסו אהבה ושמחה לשדה שלכם, וחזרו למצב קוֹהֶרֶנְטִי של אהבה.