כוכב השביט ״לאבג׳וי״ וההפרעה הסיריאנית/פליאדית

מסר מאת סליה פן

19 בינואר, 2015

מאנגלית: סמדר ברגמן

זה השני מתוך שידורי זרעי-כוכבים שלנו לשנת 2015. בזמן הזה, אנו מרגישים בעוצמה רבה מאוד את השפעת כוכב השביט לאבג׳וי (Lovejoy) החולף בחלק הגלקסיה שלנו, באזור אוריון, סיריוס והפליאדות. לחלק זה של הגלקסיה חיבור חזק לכדור הארץ, וזרעי כוכבים רבים הגיעו מסיריוס ומהפליאדות, כמו גם מורים קוסמיים רבים שמתקשרים עם כדור הארץ כדי לחלוק מידע על התפתחות הפלנטה ביחס למערכת השמש והגלקסיה.

שמו של כוכב השביט מעניין ללא ספק, כיוון שהשילוב של ״אהבה״ (love) ו״שמחה״ (joy) מרמז על כך שלכוכב שביט מסוים זה תפקיד מיוחד במעברו דרך חלק היקום שלנו. במסגרת ההבנה המטפיזית שלנו לגבי טבעם של ״אירועים״ שמימיים, כוכבי שביט תמיד מייצגים הזדמנות לשינוי משמעותי על כדור הארץ והגעה של אנרגיות חדשות.

אבל, כאשר התכווננתי לערוץ השידורים כדי לראות מה אוכל ללמוד על אירוע זה, שמעתי בברור רב את המילה ״הפרעה״*. מספר פעמים. לא היה לי מושג מה משמעותה ולכן פתחתי מילון. יש לה מספר רמות של משמעות. משמעות אחת היא חלק ממערך תיאוריות מתמטיות בפיזיקה הקוונטית שהייתה פשוט מתמטית מדי עבורי, אך היא קשורה בברור לתזוזות ולשינויים בתוך מערכת.

מצאתי כמה הגדרות פשוטות יותר שסייעו להבהיר לי את משמעותה.

ההגדרה הראשונה הייתה ״חרדה וחוסר שקט מנטלי״. ההגדרה השניה הייתה ״סטיית מערכת, אובייקט נע או תהליך ממצבו או נתיבו הרגיל, הנגרמת על ידי השפעה חיצונית״.

עניין אותי הקשר בין מצבי חרדה מנטליים, והתוצאות של השפעה חיצונית שיוצרת חוסר איזון ושינוי במערכת.

הנה הגדרה נוספת: ״שינויים במסלול מתוכנן, של פלנטה, שנובעים מהשפעה של גוף חיצוני אחד או יותר״. כוכב שביט יכול אפוא להיות גוף חיצוני שגורם ל״הפרעה״ זמנית ולהשפעות על מסלול של פלנטה, כגון כדור הארץ.

כן, זה נשמע הגיוני!

אנשי קדם ידעו היטב שלמעבר של כוכב שביט יש השפעות גדולות על כדור הארץ, וככל שהוא קרוב יותר ונראה יותר, כך השינויים שיבואו בעקבותיו יהיו גדולים יותר.

החיבור בין סיריוס, הפליאדות ואוריון

כוכב השביט נע עתה דרך חלק הגלקסיה שלנו, בקרבת אוריון, סיריוס והפליאדות. הוא פועל כאובייקט חיצוני זמני שיוצר הפרעה בשדה האנרגיה. להפרעה זו יש את היכולת להשפיע על כוח הכבידה והמסלול של גופים שמימיים, כמו גם על קווי זמן.

כן, קווי זמן מעוגנים באנרגיות אלקטרומגנטיות גם כן, והפרעות בשדה יכולות אף הן לגרום להפרעות ולשינויים בקווי הזמן.

במקרה זה, ההפרעות בשדה יוצרות פוטנציאל למערכת יחסים חדשה ולקו זמן חדש עם סיריוס, אוריון והפליאדות שמשקפים את המעמד החדש של כדור הארץ בגלקסיה כפלנטה מתעלה רב-ממדית.

משמעות הדבר היא, כפי שנאמר לי בשידורים, שכדור הארץ יקבל מעמד של כבוד במועצה הסולרית, וגופים חברים נוספים אלה יעבדו בהרמוניה ובשיתוף פעולה עם מועצות כדור הארץ. לא מדובר עוד במצב שבו ידידינו מאומת הכוכבים פועלים כמנטורים וכמדריכים התפתחותיים, אלא במקום זאת, הם יעבדו עמנו כשווים ואנו נאמר להם מה דרוש לנו ואיזו עזרה נחוצה לנו בעבודתנו.

סיריוס תפקד במשך אלפי שנים כמנטור וכמורה אנרגיה, ואנשים עדיין נוסעים למצרים כדי להתחבר ל״שער הכוכבים של סיריוס״ שבגיזה. הפליאדות השקיעו אף הן אנרגיה רבה בתוכנית טרה/כדור הארץ, וישויות מאוריון היו בעלות עניין קבוע בענייני התפתחות כדור הארץ. אבל עכשיו הגיע הזמן לסיום מערכת היחסים שבין מורים לתלמידים ולתחילת מערכת יחסים של שיתוף פעולה בין שווים.

כדור הארץ החדש מוכן להיות ציוויליזציה פלנטרית אחראית. יכול להיות ״שזה לא מרגיש ככה״ שעה שאנו חווים את השלבים האחרונים של מערכת הממד השלישי ״הישנה״ המתפוררת, אבל יש דרך חיים חדשה שצומחת שבה יתמכו אומות הכוכבים הידידות שלנו כמו גם זרעי הכוכבים וילדי הכוכבים על כדור הארץ.

אבל משמעות הדבר היא שעלינו להיות אחראים לכדור הארץ שלנו ולמה שאנו בוראים עליו. או לכל הפחות, אלה מאיתנו שחשים שאנו כאן כדי לסייע להתעלות הפלנטה ולהולדתה כגוף רב-ממדי במערכת השמש. ישנם גלים של נשמות אור יהלום שנכנסים ומתגשמים כילדי קריסטל היהלום אשר יסייעו לעגן אנרגיה חדשה זו ויעזרו לנו לממש את האחריות החדשה שלנו.

ההשפעות הפיזיות

אז בזמן הזה ממש, רבים מאיתנו מרגישים את ההשפעות הפיזיות של כוכב השביט לאבג׳וי.

בתחילה, הייתה עלייה ברמות החרדה אצל אנשים רבים, כאשר גלי האנרגיה על קווי הזמן יצרו הפרעת כבידה בשדה האנרגיה שלהם.

אנשים רבים דיווחו על נושאים הקשורים למערכת העיכול, כאב וחוסר נוחות בצ׳אקרות מקלעת השמש והלב.

הסיבה לכך היא בעיות ישנות מאוד של תלות מנטלית ורוחנית במדריכים ובמורים חיצוניים המגיעה אל סופה. אנו יוצאים מ״אזור הנוחות״ של ״הילדות והתלות״ הרוחניות והופכים ל״בוגרים״ המנהלים מערכות יחסים משלהם עם הגלקסיה והיקום.

כאשר אנו משלבים אנרגיה חדשה זו, אנו גם משחררים שנים ותקופות חיים של שליטה והתעללות ״דתיות״ ו״רוחניות״, שהיו תוצר לוואי של הקשרים שלנו עם חלק מאומות הכוכבים ועם שערי הכוכבים החשוכים והלא-יציבים שבמזרח התיכון. שחרור זה של כאב וחרדה מנטליים ישנים מורגש בגוף הפיזי ככאב, כחרדה וכאי נוחות. אבל הוא עולה כדי להשתחרר וכדי לאפשר להפעלה של התבנית האלוהית המקורית בדנ״א, לטובת בגרות רוחנית, ולטובת התפתחות על פי תבנית האדם האלוהי.

אנו משחררים את הפחד מפני שליטה, את הפחד מפני שימוש לרעה ברוחניות ואת הפחד מפני מחסור וסבל. שכולם ״נזרעו״ על כדור הארץ באמצעות האינטראקציות שלנו עם אומות הכוכבים קודם לנפילת אטלנטיס. עכשיו הגיע הזמן לשחרר סוף סוף את אותם פחד וחרדה ולהיכנס לגן האהבה והשמחה. כיוון שזוהי מטרתו של כוכב השביט לאבג׳וי, לסייע לנו לזכור את הגן ופעם נוספת להפוך את הבית הפלנטרי שלנו לגן של אהבה ושמחה!

חזרה אל הגן

אם אתם רוצים לעבוד עם כוכב השביט לאבג׳וי ועם האנרגיות הנכנסות, אתם יכולים לבצע מדיטציה פשוטה זו. היא גם תסייע לכם לשחרר כל אי נוחות שאתם עשויים להחזיק באזורי מקלעת השמש והלב שלכם.

התחילו בכך שתרגיעו את הגוף ותנשמו עמוק. עקבו אחר השאיפה והנשיפה עד שהגוף שלכם ירגע.

התמקדו במרכז הלב ואפשרו לעצמכם להתחבר עם הלהבה האלוהית שבתוך לבכם. הרחיבו אור זה אל תוך גוף האור שלכם והרגישו בהתרחבות האהבה, האור והמודעות.

כעת התמקדו לרגע בתמונה זו של כוכב השביט.

ResizedImage600600-cometlovejoy

לאחר זמן מה, תרגישו את האנרגיה מפעילה את מרכז הלב ותרגישו בהתעוררות האהבה והשמחה בהווייתכם.

בעודכם מרגישים באנרגיה עולה זו, אפשרו לעצמכם לשחרר את כל האנרגיות והדפוסים הישנים של פחד והתעללות הקשורים לשליטה דתית ולצורות ישנות של שימוש לרעה ברוחניות על כדור הארץ. פשוט הרגישו בדפוסים הישנים הללו בעודם מתפוגגים ונעלמים אל האור.

כעת… התמקדו בגן – בגן שכדור הארץ אמור להיות. דמיינו כיצד, פעם נוספת, כדור הארץ הופך לגן יפהפה, מלא בשפע, באהבה ובשמחה.

אתם יכולים לראות את גופי המים של הפלנטה כנקיים וכטהורים, רוקדים עם אנרגיה אלמנטלית. אתם יכולים לראות עצים ויערות, צמחים, עשבים ופרחים, בעלי חיים, ציפורים, חרקים ואנשים, חיים כולם בהרמוניה בגן כדור הארץ, כפי שתוכנן במקור. שמיים נקיים, קשת בענן, ענני סערה וכוכבים זוהרים ממעל. והיערות מלאים בחדי קרן, בפיות, בדרקונים ובישויות קסומות אחרות!

והרגישו באהבה ובשמחה!

  

* באנגלית Perturbation.