ילדי היהלום

הילדים של העידן החדש 2012-2015
מאת אריאלה ארדיטי
יולי 2015
עריכה לשונית: סמדר ברגמן    

                 

ילדי היהלום הם ילדים שנולדו החל משנת 2012. חלקם נולדים עם נשמות חדשות לגמרי וחלקם הם נשמות שחזרו. ילדי היהלום הם ילדים נאורים ביותר שמביאים איתם לעולם מתנות המיוחדות להם בלבד. כמו כן, הם בעלי תכונות ייחודיות בולטות, אותן אפשר לזהות מרגע לידתם או במהלך שנת חייהם הראשונה. ילדי היהלום הם ילדים מאוד ״ברורים״, רהוטים במילים ומדוייקים במעשים שלהם.


על ההיבט הפיזי


הדבר הראשון שאני רואה בילדים האלה, הוא את צורת העיניים שלהם. עיניים בצורת שקד, לעתים עם נטיה לעיניים מלוכסנות, אשר מספרות את סיפור חייהם מכל הזמנים והגלגולים או אם הם נשמות חדשות אפשר להבין מהם מה קורה בעולם הנשמות טרם חזרו לגוף. לעתים, עלולים להופיע אצלם כאבי ראש או בעיות ראיה וזאת בעקבות טריגר רגשי כלשהו. כמו כן, רגישות לכמויות אוכל גדולות בארוחה אחת עלולה ליצור אצלם לחצים באזור הראש והעיניים. לילדי היהלום מבט של מתיקות, הם פעילים, אוהבים לפטפט, לגעת, להרגיש ולחוות את החיים על פני האדמה. רגישותם הגבוהה תושפע מאורות חזקים, מרעשים צורמים, מאכזריות,  ממזג אוויר או טמפרטורות קיצוניים.


 על ההיבט הרגשי/מנטלי


ילדי היהלום נולדים עם רמת ידיעה גבוהה ועם חוכמה אינטואיטיבית. את הידע הטמון בהם הם משחררים רק כאשר הם מחליטים לעשות זאת. לעתים ניכרת בהם ביישנות קלה או לחילופין ניכרות תכונות ברורות של מנהיגים מלידה. הם בעלי יכולת נתינה גבוהה מצד אחד, אך שומרים על השייך להם בצורה קפדנית מצד שני. במקרים קיצוניים, הם עוברים בקלות מסקרנות, שאלות ושיח – לשתיקה מוחלטת.

ילדי היהלום הם בעלי שפת דיבור גבוהה, שפה חדשה כמעט שלרוב האנשים, להוריהם או לבני משפחתם היא תהיה לפעמים לא ברורה או מובנת לחלוטין. מרגע שנולדו, הם מזהים בקלות את האנרגיה של הוריהם וחשים ברגשותיהם של המבוגרים בסביבתם כלפי בני אדם, בעלי חיים, צמחים או מינרליים. ילדי היהלום, ברגישותם, פתוחים ל״חברים דמיוניים״. והם ישוחחו עמם על כל נושא שיעלה על דעתם. כמו כן, הם פתוחים ״לראות״ קרובי משפחה שנפטרו שישבו עמם לארוחת הערב ולשוחח איתם, כיוון שבאו להדריך אותם. לכן, האפשרות לחוש בהם ולזהות אותם מרגע הלידה היא גבוהה, בייחוד על ידי אנשים שנשמתם חוותה גלגולים רבים.

מיום לידתם, ילדי היהלום מרגישים בכאבם של האנשים סביבם, בייחוד של הוריהם וקרוביהם וכמו כן הם מרגישים בכאב ממלכות כדור הארץ: בעלי החיים, עצים, צמחים, מים, מינרלים, קריסטלים ויהלומים. הם נמשכים לחפצים מבריקים וזוהרים, ומתלהבים במיוחד כאשר יש בסביבתם חפצים נוצצים. הם מסוגלים ״לשמוע״ שיח ודברים המתרחשים בקרבת עצים ואף להרגיש את מכאוב האוקיינוסים, הם מרגישים את מחזורי הגאות והשפל בתוכם, כיוון שמבחינתם אין הבדל בין ממלכות האדם ושאר ממלכות כדור הארץ.

על ההיבט הרוחני והאנרגטי

האנרגיה של ילדי היהלום מהדהדת עם צ׳אקרת הכתר, הנמצאת במרכז הראש ועם צ׳אקרת העין השלישית, הנמצאת בין הגבות. בנוסף, התדר האנרגטי והתקשורת הטלפתית שלהם גבוהים. החישה האנרגטית הגבוהה שלהם מגיעה ממקור תודעה גבוה של העידן החדש, דרגה גבוהה של תודעה אשר הינה תודעת אמת מוחלטת. ילדי היהלום יהיו מרפאים טבעיים, הם ידעו להניח את ידם בדיוק במקום שבו הגוף זקוק לאנרגיית ריפוי. למעשה, הם מרפאים מלידה בכל הרמות הפיזיות והרגשיות, ואף ברמת הנשמה – הן בריפוי בני אדם והן בריפוי בעלי חיים צמחים ועוד. הם יודעים כיצד לקחת את הכאב אליהם ואז לשחררו אל האינסוף.

הוריהם של ילדי היהלום צריכים להיות ערניים לאחריות שילדים אלה לוקחים על עצמם, כיוון שילדים נאורים אלה מביאים לעולם מתנות ותכונות שאינן מקובלות או מובנות להורים עצמם או למחנכים שלהם. הוריהם של הילדים הללו נבחרו לתפקיד זה משתי סיבות: האחת, לפתוח ולפתח את ״התודעה הכבולה״ שלהם (ההורים) ושל הסובבים אותם. השניה, לחזק את דרכם של הורים בעלי נשמות עתיקות, בעלי אופי רוחני וידע נשמתי גבוה להתמודד ולזרום עם ילדיהם, בנוסף להתלהבות ולאהבה אשר יאפשרו להם צמיחה.

ילדי היהלום יהוו אתגר להוריהם, למחשבות, לאמונות ולרעיונות של כל אדם מבוגר, שהרי הם חכמים מרגע חייהם הראשון. כעס לא יהווה שיטת חינוך טובה מבחינת ילדי היהלום, קבלת דבריהם, דרכם ומעשיהם ופתיחות כלפיהם תהווה דרך טובה יותר. הוריהם של ילדי היהלום צריכים להיות מודעים ליכולות ולאינטליגנציה שלהם, עליהם להבין שכל נשמת ילד יהלום מגיעה עם צרכים מיוחדים ובאחריות ההורים והמטפלים להיות פתוחים לעולמם הפנימי והחיצוני. ילדי היהלום רגישים לא רק שכועסים עליהם אלא גם בזמן התנהגות קשוחה מצד ההורים או המבוגרים בכל הרמות.

ייעודם של הילדים הללו הוא בעיקר ללמד ולרפא גם יחד. בנוסף, הם יכולים לנצל את כישוריהם ולהיות מנהיגי עולם. יש להם נטייה להורות וללימוד נושאים שקשורים לתכונות2 חומרים הקיימים בעולמנו או נושאי טכנולוגיה של יצורים מפלנטות מקבילות לפלנטת  ארץ.

לסיכום, כאשר התחלתי לפגוש בילדי היהלום לפני כמה שנים ובייחוד במהלך השנה האחרונה, לא יכולתי להפסיק להביט בעיניהם, שהביעו טוהר ושהשרו עליי שלווה. מאז אני חוקרת את ילדי היהלום, מכמה היבטים – פיזיים, רגשיים ורוחניים.

קחו מתוך הכתוב את מה שמהדהד לכם. הנכתב הינו חומר שלמדתי ושחוויתי מהמפגש עם ילדי יהלום או עם נשמתם במהלך השנים ומהידע שהתקבל על ידי ההדרכה הגבוהה שלי.

באהבה,

אריאלה ארדיטי

מטפלת הילינג רוחני, מדריכה רוחנית ומתקשרת.  

ליצירת קשר: 052-2833205

מייל: arusha1@gmail.com

אתר: www.ariela-arditi.com

אריאלה ארדיטי 2015 © כל הזכויות שמורות