חמש התרמיות של האנרגיה הישנה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

סולט לייק סיטי, יוטה, ארה״ב

21 בינואר, 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. לאהבה פנים רבות, וחמלה היא מילת המפתח של האנרגיה החדשה שמתפתחת על כדור הארץ.

שהיתי במחיצתכם זמן רב, העברתי לכם מסרים על מה שאפשרי ועל מה שאתם יכולים לעשות באנרגיה חדשה זו. הנושא הערב עוסק במה שהיה באנרגיה הישנה ובאמיתות שהיו לכם אז. נקרא למסר הזה ״חמש התרמיות הגדולות של האנרגיה הישנה״. במסר זה כולו, אנו מתארים את מה שהיה, לא את מה שעדיין קיים.

יקרים, קשה מאוד לתאר באוזניכם הנחה בסיסית מבלי להעליב, אבל בני האדם מתחילים לגדול. גם בעת שאני יושב לפני קבוצות אלה וחש באינטואיציה שלכם, אני יכול לחוש בשאלות שיש לכם. אני יכול לחוש שערך החמלה מתחיל להופיע, והאנשים עצמם שנמצאים כאן בחדר זה מתחילים להתפתח מעבר למה שהיו לפני ארבע שנים.

יש שאלות חדשות שנשאלות שהן חכמות ושלא משקפות בהכרח אנרגיה ישנה, אך הדבר הגדול ביותר, המכשול של כל האנשים שמקשיבים למסר הזה, הוא כיצד להיפטר מהדעה המוטה של האנרגיה הישנה. היא הכתימה אתכם, השפיעה עליכם, והפכה אתכם לפחות ממה שאתם באמת. לכן, אני כאן כדי להצביע עליהן (על התרמיות) כדי שתוכלו לגבור עליהן. חלקן יהיו מוכרות לכם.

מעולם לא מניתי פרטים אלה יחד באופן זה. זה זמן לחגוג, כיוון שכל דבר ודבר שאני עומד לומר לכם הוא עכשיו אנרגיה ישנה השייכת לעבר. אף על פי כן, אתם חייבים לשמוע זאת כדי שתוכלו לומר: ״זהו, נגמר, איננו״. מסר זה מיועד גם לאנשים שמתחילים להבין: ״כן, אני יודע שהתעלנו מעל לכל הדברים הללו, אבל אני מרגיש עדיין מעט מהם בתוכי״.

יקרים, אינכם יכולים לחיות תקופת חיים שלמה בפרדיגמה אחת רק כדי להשליך אותה ולאתחל את עצמכם לגמרי בתוך כמה שנים. אתם נושאים איתכם שאריות של התרמיות הללו, וכמה מכם צריכים אולי לשמוע זאת.

כאשר ילדים גדלים, יש תמימות ויופי רבים בחייהם. יש משלים, מטפורות, סיפורים ומיתולוגיה יפהפייה שתכופות אתם מספרים לילדים שלכם כדי לגרום להם להרגיש טוב יותר ביחס לעצמם. אתם נותנים להם דברים יפהפיים להאמין בהם, ועונות מיוחדות עם ציפיות מרגשות כדי שיהיו אז מוכנים לחיים בדרך טובה וחיובית יותר. אז הם גדלים, רוכשים בהדרגה חוכמה ונוטשים חלק מהמיתולוגיה וכמה מהסיפורים. הם רואים אמת עמוקה יותר. הם מתחילים להתמקד במהות החיים והדברים הילדותיים נעלמים.

אני לא רוצה לומר את המילים, אבל אני חייב: האנרגיה הישנה מלאה בדברים ילדותיים. אלה הם דברים שהאנושות האמינה בהם במסגרת פרדיגמה שהייתה תרמית, כיוון שהאנרגיה הישנה מציירת ציור, מיתולוגיה, ואני רוצה למנות אותן באוזניכם אחת אחרי השניה. כל אחת מהן היא חגיגה, כיוון שהיא אינה קיימת עוד.

חמש התרמיות הגדולות של האנרגיה הישנה

מספר אחת: הנה משהו שהאנרגיה הישנה מלמדת אתכם: ״הכול חוזר על עצמו, ובשל כך, אין חדש תחת השמש״. לכן, העתיד יהיה פשוט עוד מן העבר, ללא תקווה לשיפור. היא נותנת תחושה של חוסר תקווה כאשר אתם מבינים שאין שום דבר חדש. היא נאמרת בעיקר בהקשר לתודעה האנושית ולטבע האדם. כאשר אתם מביטים קדימה, יש לכם רק מודל אחד להתייחסות, והוא הזוועות של מה שאירע בעבר.

יקרים, נכון, כך היה פעם. כל הדברים להם יכולתם לצפות היו מבוססים על דברים שחזרו על עצמם, ששבו והתרחשו שנית. תרמית האנרגיה הישנה אומרת שלעולם לא תנערו מעליכם את הטבע האנושי, שהביא לכם מלחמה אחר מלחמה. רבים יאמרו שאתם זוכים עכשיו להפסקה נחמדה ומרעננת, אבל אז תגיע, כמובן, מלחמה נוספת. הסיבה היא שכך היה תמיד. הטיעון של תרמית זו הוא: מדוע שתצפו לדבר מה שונה מכפי שהיה לכם? למה טבע האדם צריך להשתנות? תשובת האנרגיה הישנה? אינכם יכולים לצפות לדברים שנמצאים מחוץ למעגל ההיסטוריה האנושית. אין חדש תחת השמש. ההיסטוריה חוזרת על עצמה.

התרמית במקומה נמצאת, אפילו היום. בעודכם מתבוננים בפלנטה ומקשיבים לאלה שמדברים, מה הם אומרים? הם מצפים שהעבר יחזור על עצמו! הם מקוננים כיוון שמה שאירע בעבר יהיה תבנית העתיד, והם כבר מצפים לכך.

יקרים, העברתם את הדף ועברתם את הסמן שהנביאים העניקו לכם כנבואה. הדבר עליו לוחשות לכם האינטואיציה והחוכמה שלכם מתחיל להאיץ, ואתם מתחילים בהתפתחות שלכם למקומות בהם לא הייתם מעולם קודם לכן. העתיד שפרוש לפניכם מעולם לא נכתב. הוא לא מצוי כלל וכלל על פסי העבר. עם כל אחת מהתרמיות הללו, אבקש מכם לשכתב אותן בנפשכם. תוכלו לומר בזה הרגע: ״רוח יקרה, אני מבינה את זה. אני יודעת שהעתיד שוכתב והוא מלא בטוהר, ביופי ובחמלה של שינוי חדש. אני יודעת שאני יכולה לנווט את חיי אל תוך אוקיינוס יפהפה ורגוע זה שמעולם לא היה קיים קודם לכן, המכונה העתיד שלי״. זו האנרגיה החדשה שנמצאת כאן! אתם יכולים גם לומר: ״בזאת אני נוטשת את התרמית הגורסת שהעתיד חייב להיות משהו שכבר ראיתי קודם לכן. העתיד לבוא חדש לגמרי״.

מספר שתיים: אינכם יכולים להתקדם. ניסיתם וניסיתם, אבל תמיד יש משהו שימנע מכם את מטרתכם, כולל אתם עצמכם. אתם מרגישים שקיים מישור שאליו אתם יכולים להגיע ושהוא כמעט שם. אז משהו תמיד קורה וגוזל מכם את מה שאתם צריכים. הסיבה הניתנת לכך היא שהאנרגיה החשוכה על הפלנטה תמיד הותירה אתכם בקופסה זו. לכן, קיימת שאננות שאומרת: ״זה מספיק טוב״.

חברים אומרים לכם דבר מה שונה. הם אומרים: ״היו חיוביים יותר ביחס לעצמכם״. ואתם אומרים: ״כן, זה דבר נחמד בשבילך, אבל אני מכיר את מציאות הפרדיגמה שבה אני חי. לא אצליח להגיע מעבר לרמה מסוימת. אף פעם לא אוכל להתקדם״.

איזו תרמית היא זו! האנרגיה הישנה בנויה כדי להשאיר אתכם בתלם, יקרים. התרמית היא כלי של האנרגיה הישנה, שמטרתו למנוע מכם לראות אמת גדולה יותר. אם האנושות תרגיש תקועה, היא תהיה תקועה! אתם יודעים כמה קל לאחרים לשלוט בכם כאשר אתם חושבים שלעולם לא תוכלו להתעלות מעל למקום שבו אתם נמצאים? קל.

אין זה סוד שהיו רבים ששלטו בכם במשך שנים. הם שולטים בפלנטה ובכלכלות שלמות, ויש לכם אפילו שם עבורם. הם הצליחו במשך מאות שנים בגלל אנרגיה ישנה יותר, חשוכה יותר, וכיוון שאתם מרומים להרגיש שלעולם לא תוכלו לעבור נקודה מסוימת. זה כל שדרוש – כניעה ופחד מפני הציבור.

הפרדיגמה החדשה שהתפתחה מאז שנת 2012 מוחקת זאת כליל ואומרת שאתם מתחילים להתעורר, פשוטו כמשמעו, עם אקאשה שזוכרת. היא ״זוכרת״ שאתם עוצמתיים ויכולים לברוא מציאות אחרת. היא מתחילה לומר לכם: ״יש כאן כישרונות עבורכם שמעולם לא היו לכם בתקופת החיים הנוכחית, שמתחילים להציץ ולהופיע. אתם צועדים בנתיב שלא ראיתם עדיין ושייקח אתכם שנות אור הלאה מהיכן שאתם עכשיו. כל דבר שברצונכם להגשים באנרגיה הזאת הוא אפשרי, והרוח נושבת בגבכם״.

הנה משהו שתוכלו לומר: ״רוח יקרה, לעולם לא אומר שוב ׳איני יכולה׳. רוח יקרה, אני יודעת שישנם דברים עבורי מעבר למה שאני מסוגלת לדמיין. לא משנה בת כמה אני, אני יודעת שאני יכולה להרחיק לכת יותר מאי פעם. למעשה, אני כבר שם, כיוון שאני חלק מהשינוי ולא חלק מהתרמיות הישנות״.

מספר שלוש: אתם לא ראויים. אה יקרים, אפילו כמה מהתקשורים האחרונים ביותר שהעברתי עסקו בנושא זה בדרך עמוקה. איך אעשה זאת שוב מבלי להעליב את הילד שבתוככם? איך תוכלו להאמין לדבריו של אדם כלשהו שנולדתם טמאים? איך ייתכן שאתם מאמינים בכך כאשר קיימת בכם גדולת הבורא? זה בכל מקום סביבכם – האלוהים שבפנים!

איך יכול מישהו לומר: ״אני לא ראוי לאלוהים״? האם הייתם אומרים זאת לילדיכם? דמיינו את ילדיכם לפניכם ואימרו: ״נולדתם טמאים. לא אוהב אתכם עד אשר תעשו משהו כדי להיות ראויים לכך״. האם הייתם אומרים זאת לילדיכם? האם בורא האהבה יעשה זאת לכם? עד כמה ילדותית היא התרמית הזאת, ואף על פי כן, זו הפרדיגמה של הפלנטה השייכת למודעות של אנרגיה ישנה – בחשכה – ושם הייתם.

האנושות מוכנה כל כך להאמין בדברים הלא-אלוהיים הללו, ושיתפה עמם פעולה במידה כה רבה וכה גדולה במשך מאות שנים, שאף על פי שאין בכך שום הגיון רוחני, הם מקובלים. שוב ושוב אמרנו לכם שהגעתם עם דעה מוטה של היותכם לא ראויים, ולשם דגש, כל האנשים החשובים סביבכם אומרים לכם שזה נכון. יש אנשים שדעתם כה מוטה שהם מאמינים שהם לא ראויים להימצא כלל על הפלנטה! אז המנטרות מתחילות: ״אלוהים לא אוהב אתכם כיוון שאתם טמאים. האנושות כולה לא ראוייה לאהבת האלוהים״.

יקרים, זו תרמית. זה השקר הגדול ביותר של האנרגיה הישנה שאי פעם נאמר על הפלנטה הזאת. הוא מותיר אתכם בפחד ובחשכה. ילדים עשויים להאמין לתרמית הזאת, אבל לא מין מתקדם של בני אנוש שמתעוררים לאמת של מהות האלוהים – ולעובדה שלבני האנוש יש אלוהות בתוכם. זו משמעות ״נברא בצלם״! אתם ראויים להיות כאן!

קחו נשימה עמוקה ואמרו: ״לא רק שאני ראוי, אני ראוי מאוד״. מעולם בהיסטוריה האנושית לא הייתם ראויים כפי שאתם ראויים עכשיו לפתור את הבעיות של הפלנטה ולהגיע למצב שבו לא תהיינה עוד מלחמות בעתיד. אתם תהיו תרבות שיכולה להתחיל לנקוט בפעולה רחומה. התעלמו מכל מה שאתם רואים בחדשות! זאת משום שהן ידרדרו אתכם מטה. החדשות מדווחות רק על האנרגיה הישנה, שמתם לב לכך? כל שמשודר תואם כמעט באופן בלעדי לאנרגיה הישנה. זאת משום שפרדיגמה מסוימת זו לא מתה עדיין עבורם. למעשה, הם נשואים לפרדיגמת שידור ישנה שגוססת לאיטה, והם יבחינו בכך בקרוב.

נשמה עתיקה, את כבר יודעת. את ראוייה! שבי שם לרגע ודעי שאת ראוייה. כל מאסטר שאי פעם צעד על הפלנטה אמר לכם זאת – אלוהים נמצא בפנים! האל הכל יכול, שברא את הגלקסיה הזאת, ברא אתכם בצלמו היפהפה. לכן תוכלו לקחת רגע, לנשום ולומר: ״שלא כמו האנרגיה הישנה ותרמית שלה, שוב לא אוכל להאמין למה שנאמר לי. נולדתי לנפלאות, כיוון שהאלוהים נמצא בתוכי וכל שאני רואה בא מן האלוהים. אני רואה את אלוהים בכל מקום, בכל אדם, ואני מכבד אמת יפהפייה זו. אני ראוי לראות זאת, ואני הוא הדבר. אמן״. זו הייתה התרמית השלישית.

מספר ארבע: התרמית היא כה עמוקה וכה ברורה שדיברתי עליה במשך יותר מעשרים ושש שנים. היא כל כך עמוקה, ואף על פי כן, כל כך לא מובנת. מדוע שתיקחו את מקור האהבה הכל יכול של היקום ותלבישו לו תודעה אנושית? אלוהים אינו בן אנוש!

אין דבר טהור יותר ביקום מאשר אהבת האלוהים. אין לכם מושג עד כמה הוא טהור. הדבר נמצא מעבר ליכולת ההבנה שלכם, מעבר לכל דבר שתוכלו לדמיין. עוצמת האהבה היא אנרגיית הבריאה של החיים עצמם. אהבה וחמלה הן המרכיבים הטהורים של אלוהים ותו לא. אז איך קרה שהחשיבה ״המודרנית״ מתארת את ההיסטוריה של אלוהים כאילו היא כוללת מלחמות בגן עדן, או מלאכים ״שנפלו״ בגלל אי הסכמות עם אלוהים? אז נאמר לכם: ״אלוהים לא מרוצה מכם, כיוון שעשיתם מעשה זה או אחר. למעשה, אלוהים עומד להעניש אתכם לעד, כיוון שעשיתם מעשה כזה או אחר״. כמה אנושי ובעל תפקוד לקוי הוא האלוהים שלכם? אתם מבינים את המיתולוגיה ואת התודעה הילדותית שמאמינה שאלוהים מתנהג כבן אדם? האם עלה בדעתכם אי פעם שזו עלולה להיות תרמית?

אלוהים הוא בורא היקום. תודעת האלוהים רחוקה שנות אור מדרך החשיבה האנושית, ואף על פי כן, הרבה כל כך ממה שאתם מאמינים או ממה שנאמר לכם על האלוהים סובב סביב שיפוט, ענישה ואימת העינויים שלאחר המוות עבורכם ועבור ילדיכם. אף אחד מהדברים הללו לא נובע מן האלוהים. כולם נובעים מתודעה אנושית נמוכה, שמוצגת כאידיאל האלוהים. יקרים, זו פרדיגמה של אנרגיה ישנה שבוראת מיתולוגיה שאלוהים נוהג ממש כמו אבא אנושי רע.

נולדתם ראויים ונפלאים! נולדתם בצלם האלוהים! כזה הוא בן האנוש. נולדתם על פי תוכנית אלוהית שמעניקה לכם בחירה בין אור לחושך, בחירה חופשית לראות את האלוהים שבפנים או לא לראות. שכתבו את מה שנאמר לכם, את מהות האלוהים, וראו אותה במדויק. מהנשימה הראשונה שנשמתם, אלוהים הוא הורה נדיב, כה אלוהי שרק האהבה מצויה בו, ואין זה משנה מה אתם עושים. לא הגעתם לכאן כדי להיענש! אלוהים מעניק לכם רק סיוע ונדיבות, לא משנה מה אתם עושים. באמצעות הבחירה החופשית אתם יכולים לעשות כל דבר, אבל כאשר יש לכם בחירה חופשית לראות את מהות האלוהים, החיים שלכם מתחילים להשתנות ואתם מתחילים לראות את היופי העצום שתמיד היה שם, הטמון בשותפות אמיתית עם מקור הבריאה.

אלוהים לא מסוגל לשפוט אתכם. האם הבנתם שבני האדם ציירו את האלוהים כבעל תפקוד רוחני לקוי, הנוהג בכם באופן גרוע הרבה יותר מכפי שאתם הייתם נוהגים בילדיכם? בן אנוש לעולם לא יעשה לילדיו את מה שהוא מאמין שאלוהים עושה לכם. השתמשו בחוכמה ובהגיון הרוחני שניתן לכם על ידי האלוהים והתעוררו לאמת שהיא נהדרת ומלאה בחמלה, באהבה וביופי. מי הוא אלוהים? האם אלוהים הוא בורא היקום וחלק מהתאים שלכם או ישות כלשהי שמתבוננת בכם בדרך שמעוררת יראה ומעלה בכם את רוח הגיהינום אם תיכשלו? הגיע הזמן לראות תרמית זו ולדעת שהאמת שונה לחלוטין ומלאה בתפארת אלוהים אישי, נדיב ואוהב.

מספר חמש: החשכה נמצאת בשליטה. תרמית זו קשורה לתרמית השניה, אך באופן מורחב. הייתם עדים לה במלחמות ובדיקטטורים שדומה שהייתה להם תמיכה מלאה של הרשע. הייתם עדים לכך בהיסטוריה האנושית, כאשר אדם בוחר בחושך במקום באור. אנרגיה נמוכה תמיד הייתה בשליטה, והמין האנושי תופעל לשם רווח. זאת אמרו לכם כל חייכם.

התרמית היום היא שהדבר עדיין מתרחש, שהמין האנושי ממשיך להיות מתופעל כפי שהיה במשך כל קיומו על ידי אנשים תאבי בצע, עשירים, הנמצאים בעמדות כוח. יקרים, שאריות התרמית הזו עדיין נמצאות כאן, בעודכם מתעוררים לאט לאמת נעלה יותר. אך עליכם לדעת שהאור מנצח. החשכה שוב אינה שולטת בפלנטה.

הראיה לכך ברורה למדי, ואם אתם חושבים שאין זה כך, מה אירע בשנות השמונים כאשר לא התחוללה המלחמה אותה ניבאו? מה אירע כאשר חציתם קו ולא התרחש הארמגדון בשנת 2000? מה אירע בשנת 2012 עם חגיגות חציית הסמן? נאמר לכם שזהו קצו של העולם! ממש. במקום זאת, הייתה זו ״תחילתו של זמן חדש״. כדור ארץ זה אינו נשלט עוד על ידי החשכה. הוא מתעורר ומבטל את כל הנבואות הישנות, ואף על פי כן, התרמית שקובעת שהוא נשלט על ידי החשכה עדיין טבועה בכם, נכון? קונספירציות קיימות עדיין בשפע, למרות שהמהות נעלמה מהמקור שלהן.

יקרים, תרצו אולי להקדיש רגע ולהכריז על אנרגיה חדשה זו כך: ״רוח יקרה, אני שולט בחיי. האור שולט בפלנטה ויאיר לאיטו את הצללים, יבריח את החשכה כפי שלא עשה מעולם. האור מנצח באנרגיה חדשה זו״. לעולם לא תחשבו עוד שהחשכה שולטת, כיוון שתתחילו לראות פלנטה שמתחילה להוליד דרך חשיבה חדשה, אשר בה החמלה היא תחום עניין גדול הרבה יותר מאשר הדרמה.

יש אנשים שישמעו תקשור זה ויאמרו: ״קריון הוא ׳אופטימיסט חסר תקנה׳״. הכול פשוט נפלא. השמש תזרח על הפלנטה ויהיו אור ופתרונות לרוב לכולם״. יקרים, לא אני אומר זאת! זוהי נבואת אנשי קדם!

אתם מתחילים במסע אל האור, מסע שהוא נבואה שנחקקה על פני פירמידות וקירות אבן רבים. זוהי נבואת נקיפת ימי השיוויון, והנבואה של העיט והקונדור. זו הסיבה להיותי כאן.

כאשר תשלפו החוצה את הכלים החדשים שניתנים לכם, הם יפחידו את החשכה שהייתה בשליטה. יהיו מוסדות אשר ילחמו בכם, מוסדות ששקועים עדיין בתאוות הבצע ובחשכה. קרב זה כבר החל, ומה שמתרחש לאיטו הוא שהם מאבדים מכוחם, וכאשר תהיו עדים לכם, אתם תבינו את דבריי.

לסיום, אומר לכם שני דברים: (1) לנשמה העתיקה יש את החוכמה לבצע זאת, (2) אבל הנשמה העתיקה גם תתמודד עם אתגר סילוק הדעה המוטה של התרמיות הישנות. דעה מוטה זו לא תהיה מנת חלקם של הצעירים שמגיעים זה עתה והדבר יהיה ברור לעין. הם יתבוננו בחלקכם ויאמרו לעצמם: ״מה לא בסדר איתם?״ הם לעולם לא חוו את היותם לא ראויים. יש להם אקאשה שזוכרת דברים טובים. המטרות שלהם לעתיד זוהרות, והם יודעים רק שהם יכולים לברוא כל דבר. בינתיים, הם מתבוננים בכם משתופפים בפינה, מלאי דאגה ומצפים שהגרוע מכול יתרחש.

לצעירים יש את התפיסה ללא התנסות האנרגיה הישנה, ולכן נשמות עתיקות, הגיע הזמן שתלמדו כיצד לסלק את הישן כדי שתוכלו לצעוד בראש. אלה הם הדברים הניצבים בפתח כרגע. האנרגיה החדשה משתנה גם בעודי מדבר. הקרב בין החושך והאור קרב. אמרנו לכם שהוא קרב, שלא ניתן יהיה עוד לשבת על הגדר ושהאור מנצח. קל מאוד לומר – כעת לכו וגלו זאת, ניתן כבר לראות זאת!

זו חגיגה, נכון? כל התרמיות עליהן דיברתי הן בזמן עבר. אף אחת מאלה שציינתי אינה נכונה לפרדיגמה שבאה בעקבות השינוי של 2012. לכו וגלו זאת, יקרים, באהבה, ובעודכם עושים זאת, אתם תראו את יד הרוח היפהפיה אוחזת בידכם ותבינו שאני צודק. אני צודק. התודעה המצויה במרכז היקום היא תודעה של אהבה, שהיא מקור הבריאה ושחיה בתוככם בכל יום. האם תוכלו לחייך לנוכח הדברים הללו?

וכך הוא.

קריון