חזון המילניום החדש

ג’ון פאין מתקשר את אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות, אני אומני, אני מברך אתכם שוב ואנו שמחים לחלוק זמן ומרחב אלו אתכם. נבואות רבות מאוד נובאו בנוגע לסופו של המילניום [נכתב ב-1999], ונבואות חדשות רבות יתפתחו בשנים הבאות בנוגע לשנים הראשונות של המילניום הבא.

כאשר אנו מביטים באנושות ובכדור הארץ שלכם, איננו חוזים אסונות גדולים. יהיו שינויים גלובליים, כן, ומעט יותר פעילות מן הרגיל, אבל, לדעתנו, אסונות גלובליים אינם עומדים לפקוד את המין האנושי. האור המחלחל למישור הארצי התגבר בהתמדה במאה השנים שעברו, ועם כל עשור שחלף, העוצמה של האור הזה התגברה. להתגברות האור מהממדים הגבוהים יותר ולעוצמה של האור הזה היו השפעות מרחיקות לכת על ההתפתחות של האנושות. כאשר אור מעודן יותר וגבוה יותר זה מתחיל לחלחל אל תוך המישור החומרי, הוא מתחיל להשפיע על כל הדברים הבאים עמו במגע. אור גבוה יותר זה גורם להעלאה ברטט החומר עצמו והשדות המגנטיים של כדור הארץ מגיבים לכך בשינוי.

ככל שאור זה יהפוך עוצמתי יותר ויותר, כך יותר ויותר תחומים של החיים האנושיים יושפעו על ידו. אלה מכם שרגישים יותר לשינויים הללו כבר חשו ברוחות השינוי בחייהם האישיים וכבר חוו רעידות אדמה רגשיות ששינוי מביא לעתים. ככל שאנו נעים לקראת סופו של המילניום ולקראת השנים הראשונות של המילניום החדש, יותר ויותר תחומי חיים אנושיים יושפעו על ידי האור הגבוה הזה. הוא יתחיל בכך שישפיע באופן גלובלי על מבני הממשלה, התעשייה והכלכלה. זהו יקום של תהודה, וככל שאור הרצון הגבוה יותר ואור המשיח הקוסמי הופכים גלויים יותר, אותם צורות ומבנים שאינם יכולים להחזיק באור הזה, יתחילו להתפוגג. כבר הייתם עדים להיעלמותן של ממשלות טוטליטריות ומיליטריסטיות רבות. ראיתם את אירופה שבעבר הייתה מחולקת הופכת מאוחדת פעם נוספת, וראיתם את נפילת האפרטהייד בדרום-אפריקה. יותר ויותר האנשים שואלים את עצמם שאלות לגבי הסביבה, ערך החיים והחירות והם משקפים זאת באמצעות הממשלות שבהן הם בוחרים ותומכים ובאמצעות המוסדות שבהם הם תומכים כלכלית או בדרכים אחרות. חלה התפשטות אדירה של שינוי בחמישים השנים האחרונות והיא צוברת תנופה. אומות מעריכות את מערכות היחסים שלהם עם מה שמכונה העולם השלישי, ואת חובו, ומחפשות אחר דרכים יעילות יותר לתמוך באומות מתפתחות.

איננו חוזים את סופה הנורא של האנושות כפי שאתם מכירים אותה, אף על פי שכמה שינויים עשויים להתרחש במהירות או באופן לא-צפוי. מה שאנו רואים הוא הצטברות של מומנטום של פתיחת מרכז הלב של האנושות. עבודת היסוד לפתיחה זו נעשתה על ידי שני בנים דגולים של אלוהים, אלה המכונים ישוע ובודהה, ועל ידי מורים רבים אחרים ידועים פחות, כמה מהם צועדים על פני האדמה היום. האנושות אינה זקוקה להצלה, ושובו של המשיח היא חוויה פנימית. עקרון המשיח הוא עקרון האהבה, ההבנה והחמלה. תכונות אלה מתעוררות בתוך לבבות האנשים בכל רחבי העולם. בכל יום, יותר ויותר נשמות מתעוררות, ויותר ויותר נשמות מתמתחות מעלה לכיוון האור.

עבור חלק מהאנשים, השנים הבאות עלולות להיות מפחידות. זה חלק מהתפקיד שלכם כישות מודעת, לסלק את הפחד על ידי כך שתראו לאנשים את הפוטנציאל של האנושות וכיצד ניתן להשתמש באור חדש זה. צורות חדשות רבות נוצרות. כמה יתווספו למה שיש לכם, כמה מהצורות הללו יחליפו את מה ששוב אינו משרת את טובתה הגבוהה יותר של האנושות.

אל תתמקדו בשלילי, במקום זאת, ראו את רוחות השינוי כהזדמנות להגיע למקומות גבוהים יותר ומוארים יותר.

אחד השינויים הגדולים ביותר שתחווה האנושות בשנים הבאות תהיה הידיעה הברורה שהפלנטה אינה יחידה ומבודדת ביקום. צורת המחשבה הקשורה לקשר עם ישויות אחרות כבר נזרעה והשתרשה בקרב מספר גדל של אנשים. קשר בקנה מידה גדול לא היה אפשרי בעבר, מכיוון שלא היה זה במסגרת המודל של היקום שאתם בראתם עבור עצמכם. מה שאתם מאמינים, בורא את המציאות שלכם, לא רק על בסיס אינדיבידואלי, אלא גם באופן קולקטיבי כגזעים וכמינים. המין שלכם עבד עם רעיון זה באופן אינטנסיבי למדי בארבעים השנים האחרונות לערך והטלוויזיה, הסרטים ותכניות הרדיו שלכם שיקפו זאת. בעשר השנים האחרונות, אתם נעתם במידה רבה מהרעיון שכל או חלק מצורות חיים זרות תהיינה עוינות, ואמצתם את הרעיון האומר שקשר מיטיב אינו רק מקובל אלא כמעט צפוי. בעודכם קוראים זאת, אתם עשויים לחשוב שאנו עומדים לנבא נחיתה של כלי טייס מסוג כלשהו. לא, אנו לא עומדים לעשות זאת. אופן הקשר אינו חשוב. אלא הקבלה הפסיכולוגית של האנושות שאינכם לבד היא הנושא העומד על הפרק. אופן ההתגלות, יהיה אשר יהיה, הוא חסר חשיבות.

האנושות הופכת למין טלפתי, ויחד עם פיתוח הטלפתיה, ראייה בו-זמנית לממד זה ולממדים אחרים תתחיל אף היא להתפתח בקרב רבים. כולכם ישויות רב-ממדיות, נשמות החוות חוויה אנושית. לכן, ככל שהאור על הפלנטה גובר, אתם תהיו מודעים יותר לרב-ממדיות. כאשר זה יקרה, החיים מעבר למה שמקובל כרגע, יהפכו ברורים יותר.

בנוסף לשינויים האלה, אנו חוזים שיתוף פעולה רב יותר בין ארצות ועבודה קבוצתית רבה יותר. אולם, לא כל המדינות נעות באותו קצב, וכמה מהן עשויות להתנגד לרוחות השינוי. תהיה ההתנסות שהאנושות מחליטה לחוות בעשר עד חמש-עשרה השנים הבאות אשר תהיה, היו סמוכים ובטוחים שאתם תמיד במקום הנכון, בזמן הנכון.