זמן ל-13 ואין יותר זמן

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אנו מתכוננים לליקוי שיחול ב-15 לאפריל, שהוא מערך פלנטרי משמעותי של צלב קרדינלי גדול, ב-13 מעלות. למספר 13 יש משמעות עצומה במונחים של גיאומטריה מקודשת, עם 13 פלנטות במערכת השמש שלנו (לא כולן התגלו עדיין), ישוע ו-12 השליחים שלו, 26 אותיות באל״ף-בי״ת (13X2), 13 חודשי ירח בשנה, 13 שבטי ישראל [כך במקור], האות ה-13 באל״ף-בי״ת האנגלי היא M, וכאשר הופכים אותה היא W, שני חצאי השלם, גבר ואישה, אנרגיה נשית אלוהית ואנרגיה גברית אלוהית. יש 13 תווים באוקטבה מוזיקלית, 13 מערכות עיקריות בפרח החיים, ו-13 בטארוט הוא קלף המוות, המסמל טרנספורמציה. הוא נחשב מספר מקודש הרבה לפני שהכנסיה הקתולית הפכה אותו לביש מזל.

מדוע זה כל כך חשוב? כיוון שעם כל המיקוד הזה על המספר 13, ביצענו מעבר חשוב ועיקרי אל תוך שער ממדי חדש. קרוב לוודאי שאם מרגישים בהשפעות אם אתם מרגישים שיצאתם מאיזון, לא במיטבכם, מעט מצוברחים, עצבניים ורגשניים, מאבדים דברים, לא יכולים לצאת מהמיטה בבוקר, או אינכם מצליחים להירדם בלילה. קצבי הגוף שלנו משתנים כיוון שמערכת היחסים שלנו עם הזמן משתנה. אנו מסיימים את הזמן התלת-ממדי, הליניארי, עם-כיוון-השעון ונכנסים לזרימה אוניברסלית, לא-ליניארית, כנגד כיוון השעון. הכול בטבע וביקום, ובכלל זה המסילות הפלנטריות, זורם כנגד כיוון השעון. רק בני האדם מנסים לשלוט בשטף האנרגיה, כביכול, על ידי כך שהם מאלצים את עצמם להתבונן בחיים על פי כוח לא טבעי ולאלץ את האנרגיה להתנהל בדרך שלהם, עם כיוון השעון. אבל דבר זה משתנה.

כיוון הסיבוב האנרגטי שתודעת האנושות בראה לעצמה, שהוא סיבוב ״עם כיוון השעון״, מאט עכשיו כדי שיוכל להשתלב עם כיוון הסיבוב הרגיל של שאר היקום, ובכלל זה הפלנטה, שהוא ״כנגד כיוון השעון״. ברגע זה אנו נעים בכיוונים הפוכים (דמיינו שני אובייקטים המסתובבים בשני כיוונים שונים ומנסים להתאחד, הם ידחו זה את זה) והסיבוב של אנרגיית האנושות אינו יכול להשתלב עם הסיבוב של הפלנטה ושאר היקום (שסובבות ״כנגד כיוון השעון״).

יש להאט את הסיבוב עד אשר יעצר, דבר שאני מאמינה שיקרה בין ה-20 ל-29 באפריל, עם הצלב הקרדינלי הגדול, ואז הסיבוב יחל מחדש ברגע שנשתלב אל הסיבוב הטבעי יותר של אנרגיית הפלנטה. זכרו שזהו תהליך אנרגטי, לא פיזי, אף על פי שנחווה, קרוב לוודאי, תסמינים פיזיים, כפי שאתם עשויים להרגיש עכשיו. כדי לצאת מהממד השלישי הליניארי, עלינו גם לצאת מכל מה ששומר אותנו בתוכו, והסיבוב האנרגטי הלא-טבעי שלנו הוא חלק מתהליך זה, שהוא חלק מהתודעה ומהמחשבות שלנו והם יוצרים שדה אנרגטי שמונע מאיתנו להשתלב באופן מלא באנרגיית הפלנטה, כמו גם עם שאר היקום. אנו נשתמש עדיין בשעונים שלנו כדי לוודא שאנו מגיעים לפגישות בזמן, אבל התהליכים האנרגטיים שלנו שוב לא יהיו מחוץ לסינכרון עם אלה של שאר היקום.

אם אתם ״מאבדים זמן״, נופלים או כושלים, מרגישים שיצאתם מאיזון, מאבדים חפצים, אתם כבר מרגישים בהאטה, שתהיה אינטנסיבית במשך עשרת הימים הבאים. אם אתם מרגישים מנותקים מאוד מכל זה, שלווים, מרגישים שאתם על פלנטה אחרת, אז כבר עברתם תהליך זה והסיבוב שלכם כבר השתנה, ומשמעות הדבר שיהיה עליכם להעניק תשומת לב רבה יותר להתקרקעות, אתם תהיו רגישים יותר לאנרגיה רגשית שסביבכם, וקרוב לוודאי שתמצאו סיבות להישאר בבית, לבד, בעשרת הימים הקרובים.

ראו מה נכנס אל חייכם ומה עוזב, הדלת המסתובבת, עליה דיברתי בפוסט קודם, תהיה פעילה מאוד עכשיו. כאשר אתם פותחים את השערים כדי להזמין אנרגיות חדשות אל תוך החיים שלכם, אתם מאפשרים לכל דבר שלא מהדהד עמם לעזוב באמצעות אותו פתח. המרחבים הממדיים החדשים שלנו פועלים על תהודה, יושרה, חירות ואנרגיית האהבה (שמזמינות מערכות יחסים חדשות, מאוזנות ושלמות אל תוך חיינו).

תיהנו מזמן זה, הוא חסר תקדים בהיסטוריה של האנושות ואתם חלק מהתהליך. כל אחד מאיתנו חשוב ואנו צועדים בנתיב יחד. כאשר אנו מתמקדים קולקטיבית בטוב, באהבה, בחמלה, בשלום ובשמחה שאנו רוצים להביא אל תוך חיינו, אנו מרחיבים את האנרגיות הללו והשערים הרב-ממדיים דרכם הן נכנסות. זוהי לידה של כדור ארץ חדש, האם אתם מוכנים להיות רב-ממדיים, חסרי-זמן, מועצמים ועוצמתיים?