התפתחות רוחנית – האנרגיה של העתיד

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

7 בדצמבר, 2014

ניופורט, קליפורניה

מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בניופורט, ב-7 בדצמבר, 2014.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. תקשור מסוים זה יהיה מלא במידע, כפי שקורה לעתים קרובות, אבל יש גם דבר מה אחר שאנו מעניקים. אנו קרבים לסיום שנת 2014, זמן שנועד להרהורים ובחדר מסוים זה, האנרגיה שאנו רוצים ליצור עם הפמליה הסובבת אתכם היא אנרגיה של ברכות ואיחולים.

אני רוצה שתשבו ותתענגו על הכבוד, וברגעים הבאים, אני רוצה שתנסו להתנתק מהנושאים והבעיות עמם הגעתם. בעודכם יושבים שם, אם אתם חשים כאב בגופכם – תתנתקו. אם יש כאב בלבכם – תתנתקו. מבחינה גופנית, אנו מבינים לחלוטין שאתם מה שאתם, ושאתם חייבים לחוות את מה שאתם חווים, אבל יש לכם את הכוח להתנתק זמנית מכל זה ברגעים הבאים.

אין זה משנה מהו המסר שימסר עוד מעט או מה יאמר, יש אנרגיה אחרת שממלאת את החדר. היא יושבת לצדכם ומרחפת מעליכם, מביטה בכם, זוכרת אתכם, מודה לכם ומכירה אתכם. כאשר נתחיל למסור את המידע, אנו מבקשים שתרגישו ושתבינו את ריבוי המסרים המועברים ושתיהנו מהשפע שלהם, ברגעים הללו.

אבולוציה תאית

אם אתם מאזינים למסר או קוראים זאת, ואינכם פיזית בפגישה, עלינו לחזור על משהו – השערה. ישנם מדענים וחוקרים מסוימים שמאמינים שמוח האדם מכיל את כל שאי פעם יוכל להכיל. זאת אומרת, הוא מכיל גאונות, אינטליגנציה, הגשמה בחומר ומאסטריות בכל תא אנושי. אבל התכונות הללו חסומות ובדרך כלשהי, בהתחשב בכימיה ובאנרגיה שהיא רב-ממדית בכל מוח אנושי, יש מצב אנרגטי שמותיר אותן נעולות. האמונה היא שאולי, בזמן הנכון, אנרגיות מסוימות יגיעו וישחררו אותן. זו התיאוריה – שבני האדם שלמים ומפותחים ומוכנים לכול.

תיאוריה זו מנוגדת לתיאוריה אחרת שמספרת לכם שהמוח האנושי אינו שלם והוא תוצר של התפתחות תאית מתמשכת ועתידית. היא גורסת שאינכם חכמים יותר מהיכולת המלאה של הגוף להיות חכם. שאין שום דבר בגופכם מעבר למה שאתם רואים, ושאתם תגדלו בסופו של דבר תאים שיבראו אדם מפותח יותר. מבין שתי התיאוריות הללו, אספר לכם שהראשונה היא הנכונה. האבולוציה מעתה והלאה תהיה מבוססת על אנרגיה, לא על כימיה, ותשחרר חוכמה נסתרת ויעילות תאית – דברים מובנים שכבר קיימים.

לפעמים ההוכחה להשערה זו מגיעה בדרכים משונות, יקרים, ואתם עדים לה ואינכם מבינים אותה. פגיעה מוחית תחולל היזכרות אקאשית ולפתע אדם שמעולם לא עסק באמנות יהפוך לאמן. לפעמים משהו יקרה, מכה בראש, חבטה אולי, ויצוץ גאון במקום שבו לא היה גאון קודם לכן. אלה הן הראיות הקטנות שיש לכם לכך שאולי התיאוריה הראשונה נכונה לגמרי, זו שאומרת: ״הכול קיים בתוככם, ממתין לצאת החוצה״.

ראו את ההפוגה הספונטנית, זו חידה, ויש שחושבים נס. איך יכול להיות שהגוף מרפא את עצמו מיידית מחוסר איזון ומאחת המחלות הגרועות ביותר המוכרות לאנושות? אך הדבר מתרחש שוב ושוב. כך אתם נכנסים לתחום של מה שלימדנו, שהוא הגיון רוחני. בחנו את מה שאמרתי בעבר: האנרגיה הישנה, שנמצאת עכשיו על הפלנטה, נעלה את תפקוד הדנ״א שלכם בשיעור של 33 עד 34 אחוזים. המאסטרים החכמים שהאריכו ימים שצעדו על הפלנטה הזאת היו בעלי דנ״א שפעל ב-80 עד 90 אחוזים. כל שהם עשו היה להראות לכם מה אתם יכולים לעשות. לימדנו זאת שוב ושוב. לאור הנחה זו אנו מתחילים.

הפיזיקה הכרוכה בכך: סקירה

כעת לקצת פיזיקה ואכנה זאת ״פיזיקה רוחנית״ כדי שלא תהיה מורכבת מדי. בשנת 1993 פרסמנו ספר ששמו ״זמני הקץ״. בספר זה הצהרנו כמה הצהרות. דיברנו על הרשת המגנטית של כדור הארץ, ואמרנו לכם שהיא חייבת להימצא שם כדי שבני האדם יוכלו לשרוד – וכך הוא. באותו זמן, המדע לא הסכים לכך, אבל עכשיו הרבה רואים זאת. המשכנו ונתנו לכם את החלקים האזוטריים של המידע, מה שהשותף שלי מכנה ״קצת הזויים״. בתוך הדנ״א שלכם, מולקולה רב-ממדית, קיים כל שהיקום יודע. היא נושאת את התיעוד האקאשי שלכם, את כל תקופות החיים שלכם, כל התכלית הרוחנית שלכם, ההוויה הרוחנית והקרמה שלכם. הכול נמצא בתוך הדנ״א שלכם. הדבר לא יוכח אף פעם, כיוון שזו תכונה רוחנית. הדנ״א יוצר שדה המכונה ״המרכבה״ (המילה בעברית).

כמו כן אמרנו לכם שהשדה המגנטי של כדור הארץ, אנרגיה רב-ממדית, מעביר דברים מסוימים אל הדנ״א שלכם על בסיס יום-יומי. הרשת הופכת אז למערכת העברת אנרגיה עיקרית. זה היה אמור ״לחבר את הנקודות״ אצל כמה מאלה שהעניקו תשומת לב – משום שאם הרשת משתנה, יקרים, גם אתם משתנים. אמרתי לכם שהרשת תשתנה יותר בעשר שנים מכפי שהשתנתה במאה שנים, וכך עשתה. אתם יכולים למדוד את תנועת הרשת המגנטית בעזרת מצפן. בין 1993 ו-2002, היא נעה במידה רבה, יותר מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה האנושית המודרנית. אמרנו שכך יהיה, וכך היה. קבוצת הרשת שלנו עזבה בשנת 2002, כפי שאמרנו שתעשה.

שוב, אלה ששמו לב היו צריכים להבין שמשהו מתרחש. אמרתי לכם גם במסגרת המסרים הראשונים הללו, אז באותם ימים, שלא יתרחש ארמגדון, וכך היה. כמו כן, שלא תהיה מלחמת עולם שלישית, ולא הייתה. לנוכח כל הנבואות שאמרו לכם משהו שונה, אנו אמרנו לכם שקיים פוטנציאל שהאנושות תחצה את הסמן, תשרוד ותתחיל לחולל אנרגיה חדשה על כדור הארץ. אמרנו לכם שזה יהיה תחילתו של שלום עליי אדמות, וזה המקום בו אתם נמצאים היום. לפני כל אותן שנים, סיפרנו לכם על הפוטנציאל שבו אתם מצויים היום, מקשיבים למסר הזה ושואלים מה הלאה. ולכן אתן ברגע זה כותרת לתקשור: ״האנרגיה של העתיד״.

האנרגיה של העתיד

בשבוע עבר, העברתי תקשור שבו סיפרתי לכם למה אתם יכולים לצפות בשלוש השנים הבאות. המסר הערב יספר לכם על האנרגיות שתתגשמנה לאחר זמן זה, על כמה מהשינויים להם תוכלו לצפות ומדוע הם  יתרחשו. תרצו אולי להקשיב לתקשור זה מספר פעמים, כיוון שהוא כולל סקירות ומידע חדש.

אז לפני שנתחיל, על מה דיברנו?

ראשית, גאונות ומאסטריות נעולות בתוך הדנ״א של הגוף האנושי, דנ״א שעובד ביעילות של כ-34 אחוזים.

שנית, הרשת המגנטית של הפלנטה קובעת את כל הקשור לדנ״א שלכם. היא גם קשורה במידה רבה למה שאתם מכנים ״הטבע האנושי״, מה שאתם רוצים ומה שאתם בוראים. דומה שהוא סטטי, לעולם אינו משתנה, ונתפס כ״דרכו של עולם״. אולם, אנו נקרא לכך ״נעילה זמנית״ של הדנ״א. אתם מבינים, כאשר התודעה האנושית והבגרות הרוחנית שלכם יתחילו לזוז בשנים הבאות, הדנ״א שלכם יתחיל להשתנות. אין לכך כל קשר לכימיה, הכול קשור לאנרגיה המאוחסנת בתוכו ושכתוב המידע. אנרגיות חדשות ישחררו חלקים מסוימים שהיו נעולים, חלקם הם החלקים עליהם סיפרתי לכם זה עתה בתחילת התקשור הזה – הדברים המפתיעים ביחס לריפוי ולאקאשה.

הצמתים ונקודות האפס – אנרגיות לעתיד לבוא

כעת בואו נתקדם. בשנתיים האחרונות סיפרנו לכם על פתיחת הצמתים ונקודות האפס, על קפסולות הזמן של הפלנטה שהמתינו לאנרגיה חדשה זו. סיפרנו לכם מי הניח אותן במקומן, ושמקור הבריאה עצמו הוא האחראי לכך. סיפרנו לכם שהן היו שם במשך יותר מ-100,000 שנים, המתינו להיפתח אם תחצו את הסמן, וכך עשיתם. הן נפתחות לאט, ואנו זיהינו אותן וסידרנו אותן בזוגות עבורכם [קישור]. הן מתחילות להיפתח.

מה הן עושות? אספר לכם. הן שופכות מידע אל תוך הרשת המגנטית, הרשת הקריסטלית ורשת גאיה – שלוש הרשתות הבין-אישיות הפעילות של הפלנטה, אלה שמקיימות ממשק ביניכם ובין התודעה שלכם. לשם הולך המידע שלהן. נכון שזה מעניין? המידע לא זורם ישירות אל התודעה שלכם, אלא אל הרשתות. עכשיו, הדבר מאפשר בחירה חופשית, כיוון שהמידע לא עובר אל השכל שלכם. מצב כזה היה מבטל את הבחירה החופשית. במקום זאת, הוא מגיע אל הרשת. באמצעות בחירה חופשית, כל אדם יכול להתעלם מכל מה שאמרתי ולצאת מהחדר. הוא יכול לומר: ״הבחור שיושב שם הוא זיוף. המידע מגוחך; זה מטופש!״ בו בזמן, לצדו של הספקן ישב מישהו שנרפא היום באורח קסם. זה ההבדל. בחירה חופשית לקבל או לדחות דברים סביבכם היא המפתח למתן כבוד לתודעה האינדיבידואלית שלכם.

אנרגיית החלל החדשה המתקרבת

אילו יכולתם לראות אנרגיות רב-ממדיות, והייתה לכם היכולת לעמוד ולצפות במערכת השמש שלכם שעה שהיא סובבת סביב מרכז הגלקסיה, הייתם יכולים לראות פס של אנרגיה אותו אתם חוצים עתה. בזמן הזה, מערכת השמש שלכם, אפשר לומר, נמצאת בבועה של אנרגיה מגוננת מאז החלו החיים על הפלנטה. זהו מדד אסטרונומי המוכר למדע. יש לו אפילו שם. ולכן הוא אינו אזוטרי. ככל שבועה זו מתפזרת ואתם נעים לאזור חדש בחלל, פס זה של אנרגיה שאתם פוגשים עתה הוא שונה. למעשה, הוא מייצג אנרגיה גבוהה יותר ויש מי שיכנו זאת ״קרינה״.

שעה שמערכת השמש שלכם נעה בקביעות אל תוכה, זו הפעם הראשונה שדבר זה מתרחש כאשר יש בני אדם על כדור הארץ. נדרשים מיליוני שנים למערכת השמש שלכם לבצע סיבוב אחד שלם סביב המרכז. לכן, לא הייתם כאן בפעם האחרונה שהדבר קרה. אתם נושאים עתה את תודעת זרע הבריאה שבכם, והנה מגיעה הקרינה, בדיוק בזמן. אמרנו זאת בעבר ותקשרנו זאת, כיוון שאין זה מידע חדש. אבל עכשיו נצרף את הנקודות.

הדבר הראשון שהקרינה הזאת פוגשת הוא את הגוף הגדול ביותר במערכת השמש שלכם – השמש. השמש היא מנוע גרעיני, ויש לה את האנרגיה הרבה ביותר במערכת שלכם. הקרינה החדשה מקיימת ממשק עם השמש שלכם ומיד השמש משנה את האנרגיה שלה. השמש תפציץ אז מידע חדש זה באמצעות הרוח הסולרית (ההליוספרה של השמש) הישר אל כדור הארץ. הוא ייורט מיידית על ידי הרשת המגנטית שלכם (כמו תמיד), כיוון שהרשת המגנטית שלכם תמיד מיירטת כל אנרגיה שמגיעה מההליוספרה. ההליוספרה (הרשת המגנטית של השמש) חופפת לרשת המגנטית של כדור הארץ, והעברת המידע מתרחשת באמצעות מה שמכונה הַשְׁרָאוּת. כעת היא בתוך הרשת המגנטית שלכם. זכרו מה לימדנו אתכם: כל תכונה שהיא שנמצאת ברשת המגנטית שלכם מועברת לדנ״א שלכם. חברו את הנקודות ממסר בן 25 שנים: האנרגיה החדשה משפיעה על השמש. השמש מעבירה את האנרגיה אל הרשת שלכם, והרשת שלכם מעבירה אותה אל הדנ״א שלכם. אתם מושפעים.

[www.newscientist.com]

״המסר״ החדש מהחלל

הרשו לי לומר לכם מהו המסר שמועבר: שחררו ל-44 אחוזים! זה המסר: המין האנושי חצה את הסמן והוא מוכן לשלב האבולוציה הבא. אני מדבר על נשמות עתיקות. אתם אלה שיהיו הראשונים שיקבלו מסר זה. אתם וכמה מהילדים שלכם בעלי ״הנשמות העתיקות״, שמתחילים להרגיש ולקבל זאת!

הרשו לי לספר לכם בשיעור זה היום שהדבר הראשון ש״פתיחה״ זו תחל לברוא יהיה מה שנכנה ״חדות אקאשית״. אתם תתחילו להיזכר והגיע הזמן. האם תוכלו לחגוג זאת? הגיע הזמן שכאשר תוולדו לא תתחילו מבראשית, בחשכה, ותעשו הכול מהתחלה. במקום זאת, אתם תזכרו!

אני רוצה לדבר אל כמה אנשים שמאזינים ושנמצאים בחדר הזה. האם לנכדים שלכם היה העוז לספר לכם מי הם היו בעבר? אל תרימו יד; אני יודע שאתם כאן. הם מרגישים והם יודעים, ומפיהם הצעיר נובע המידע המשמעותי ביותר שהפלנטה שמעה מעודה! הם יודעים מי הם היו! חלקם יצביעו עליכם ויגידו: ״אתה לא זוכר? הייתי אימא שלך בחיים אחרים״. זה קצת מטריד, לא?

אני רוצה שתזכרו את אחת מהנחות גלגול הנשמות, זו שנתנו לכם שוב ושוב. אתם מתגלגלים בקבוצות משפחה. יש לכך סיבה, כדי שיהיו נוחות ושמחה. כדי שלא יהיה עליכם ללמוד את האנרגיה של כל קרוב וקרוב, שוב ושוב, בכל פעם. האנרגיות של המשפחה נשארות יחד ואתם יכולים להגשים יותר בדרך זו. תמיד יש סיבה נדיבה לדברים הללו. כל תכונה ותכונה של מערכת החיים האזוטרית, בין אם אלה הן הרשתות שלכם או גלגול הנשמות, היא נדיבה. שמעתם? זו מערכת יפהפייה ולא אקראית. לא מדובר בשיפוט; לא מדובר בעונש. במקום זאת, מדובר באהבה שהאלוהים רוכש לכם, ומה שאני עומד לספר לכם הוא שהאנרגיה משתנה.

חדות אקאשית

אמרנו שאתם נעים אל תוך קרינה חדשה זו ואמרנו שהיא פוגשת בשמש. השמש שולחת אותה אז אל השדה המגנטי שלכם (באמצעות הרוח הסולרית) והשדה המגנטי מדבר אל הדנ״א שלכם. לפתע, מופיע פוטנציאל על פיו ישתחרר חלק מהדנ״א שלכם. תכונות החדות האקאשית המשתחררת יעזרו לכם לזכור מי הייתם. עכשיו, עם זיכרון זה מגיעה אנרגיה – לא לגבי מי שהייתם, אלא הזיכרון מעניק לכם את האנרגיה של מה שעשיתם. אני לא מתכוון באופן פיזי; אני מתכוון באופן אנרגטי ומנטלי. נשמות עתיקות נושאות עמן ניסיון. כאשר תביטו בעיניו של ילד, אתם תראו חוכמה שרק מחכה לפרוץ החוצה. יקרים, ילדים אלה הם שונים. הם לא יחוו את מה שאתם חוויתם! יש להם מערך חדש לגמרי של בעיות, ורוב הבעיות שלהם כרוכות בניסיון לנווט בין בעיות ישנות שאתם בראתם עבורם!

יש משהו שדיברנו עליו בתקשור קודם שמכונה ״גורם החוכמה״. גורם החוכמה נגרם על ידי חדות אקאשית. לאחר שחייתם חיי אנוש שוב ושוב, אתם מתחילים לזכור את החוכמה שרכשתם באותן תקופות חיים קודמות. אתם לא זוכרים בהכרח מי הייתם, אלא את העובדה שאכן הייתם ואת החוויה שהייתה לכם. דמיינו ילד שמגיע אל הפלנטה ויודע כיצד לקרוא? דמיינו ילד שמגיע אל הפלנטה ויודע לא לגעת במשהו חם? מהיכן זה בא? אתם תראו ראיות לכך ותחושה של ״הייתי שם – עשיתי זאת״.

חדות אקאשית היא זיכרון של התנסות מגלגול קודם. כאשר הילד מתבגר, זיכרון זה הופך לחוכמה טהורה. כאשר הילד מתחיל להתעורר ובלוטת האצטרובל מתחילה להיפתח, משהו אחר קורה. הרשת מתחילה לדבר אל הילד באמצעות הדנ״א, וברשת גם קיים המידע מקפסולות הזמן עליהן דיברנו בתקשורים קודמים. קפסולות הזמן מתחילות להזין את הפלנטה בחוכמה ובידע רבים יותר. אתם לא צריכים להתגלגל מחדש כדי להתעורר אף יותר! חדות אקאשית משמעותה שלפתע בני האדם יודעים יותר ממה שידעו ילדים אחרים בעבר – הרבה יותר.

מסלול מהיר

זו התוכנית וזו מערכת של מסלול מהיר, מערכת אנרגטית להתעלות פלנטרית. ידרש זמן רב ליישם אותה, יקרים, אבל היא מתחילה עכשיו. אתם תראו עדות שולית להתחלה זו בשנים 2015, 2016, 2017. אתם תראו זאת במידה מסוימת במקומות רבים. האנרגיות הללו זקוקות לזמן רב כדי להבשיל, ולא כולן תתרחשנה במהירות ובאופן מיידי. חלקכם יהיו משוכנעים שהעולם נמצא במקום חשוך ושכולכם נגררים יחד עמו. זאת משום שאינכם רואים את השינויים כפי שהם, ואתם לא מבינים מה באמת מתרחש. אמרנו זאת בעבר, שכאשר אתם מאירים אור רב במקום חשוך, הדברים שתמיד היו בחשכה מתנגדים. זה מה שאתם רואים עכשיו, ותמשיכו לראות. הדברים החשוכים תמיד היו שם, אבל האור לא האיר אותם כפי שאתם מאירים עכשיו.

מודעות עצמית

חדות אקאשית יוצרת חוכמה, וחוכמה זו מתרגמת למשהו אחר שברצוננו לספר לכם עליו. איך אציג זאת? כאשר אורגניזם הופך מורכב יותר, הוא עובד באופן טוב יותר. תאים רבים יותר מתאחדים, מתקשרים ועובדים טוב יותר. ככל שהתפתחתם ככוח-חיים, המערכות הפכו מורכבות ובוגרות יותר. התוצר הסופי היה אדם בעל יכולת חישה. זאת אומרת, מודע לכך שהוא כאן. אתן לכם תקשור נוסף בקרוב שיסביר את התפתחות החיים על כדור הארץ. תאי חיים משכפלים את עצמם, חיים וצורכים אנרגיה שעדיין לא ראיתם באמצעות המדע.

מודעות לעצמי היא אחת מהתכונות הראשונות של האינטליגנציה הרוחנית, וכאן אתם נמצאים. היום, אתם מפותחים הרבה הרבה יותר מבעלי החיים הנמצאים מתחתיכם. אתם מביטים בעיניהם ואתם יכולים לראות רגש ואהבה, ואתם יכולים לראות אינטליגנציה, אבל הם לא יודעים מי הם, לא ממש – לא כפי שאתם יודעים. המוח שלכם הוא המוח הטוב ביותר על הפלנטה, וזה קרה כיוון שהוא הפך מורכב יותר והמערכות עובדות יחד בדרכים שעדיין לא הבנתם.

כעת, מדוע אני מספר לכם זאת? זאת משום שאמת בסיסית זו לא משתקפת כלל מבחינה חברתית. האם שמתם לב לכך שככל שארגון גדול יותר, כך תפקודו לקוי יותר? עכשיו, האם אוכל לציין באוזניכם שזה בדיוק ההפך ממה שהתרחש במשך הזמן עם המבנה התאי? משהו חסר! התאים משתפים פעולה אלה עם אלה בדרכים שעדיין לא גיליתם. תא אחד יודע מה האחר עושה, ויש איזון כימי וחשמלי שמתרחש. כולם מנסים להתאזן יחד. זה יופיה של מערכת שיש בה התמזגות ולכידות. היא מאחדת הכול כדי שלכולם יהיה אותו מידע וכולם יעבדו יחד לטובת מטרה אינטליגנטית זהה. איך ייתכן שיש לכם טריליונים על טריליונים של תאים בגוף האנושי שעובדים יחד, חיים זמן ממושך, משתפים פעולה ועושים כמיטב יכולתם להישאר בחיים, אך אתם מקבצים יחד כמה מאות אנשים והם לוקים בתפקודם?

אתם יודעים שאני צודק. ככל שהארגון החברתי גדול יותר, כך גרועה יותר עבודתו. אז אתם מגיעים לממשלה. אני לא צריך לספר לכם. דומה שבמקרים מסוימים הארגון פשוט טיפש, כיוון שיש אנשים רבים מדי שמנסים לעשות את אותו הדבר. מה לא בסדר בתמונה הזאת? הרשו לי להראות לכם, כיוון שזה עומד להשתנות.

תודעה מתמזגת

הנה מונח חדש: תודעה מתמזגת. בני האדם יתחילו להפגין את אותו סוג תכונות תודעה ממנו נהנים התאים שלכם. הם יהיו מחוברים. הם יתחילו לדעת מה האחר חושב. לא מבחינה אישית או פרטית, אלא אינטלקטואלית וקואפרטיבית. הגיון בריא יהיה המדריך. בקרוב מאוד אתם תהיו עדים למשהו שלא חשבתם שיכול להתרחש: ארגונים גדולים יתחילו לתפקד טוב יותר מבעבר. דיברנו אפילו על יום שבו יוכלו להיות תאגידים נטולי הנהלה. הכול חלק מזה, יקרים. האם אתם יכולים לדמיין מצב שבו אף אחד לא עומד בראש? זה יכול לקרות רק אם כל האנשים יכירו את הבעיות יחד. אתם מבינים מה אני אומר?

זה, יקרים, הוא גורם החוכמה. האם אתם יכולים לדמיין כיצד הדבר ישפיע על הכול? בואו נתחיל במשהו פשוט: מערכות יחסים, עסקים באופן כללי, תאגידים, פוליטיקה וממשלה. אם התודעה היא פיזיקה (כפי שציינתי), משמעות הדבר שיש חוקים פיזיקליים מוחלטים לחוכמה, ומשמעות הדבר שניתן לראותם ולעבוד עמם.

זוכרים את הקרינה שמגיעה לכיווננו ממערכת השמש? זוכרים שהיא עומדת לפגוש ברשת המגנטית? הדבר יתחיל לפתוח את הדנ״א שלכם. הוא יפתח רק את מה שיש לכם בחירה חופשית לקבל, יקרים. הדבר לא יתרחש אצלכם אלא אם תעניקו לכך רשות. המשימה שלי היא לומר לכם לצפות לכך!

כולכם תחזרו, ואמרתי לכם זאת. בלי קשר למה שהגוף העייף שלכם אומר עכשיו, אתם תחזרו. דמיינו גוף צעיר עם הידע שרכשתם בחיים האלה, מצב שבו לא תצטרכו לחזור על אותן שגיאות! אתם תחזרו רעננים, יפים וזוכרים! אתם לא תפספסו את המסיבה, יקרים. בכל פעם שראיתי אתכם בצד הצעיף שלי, הייתם קצרי רוח לעשות זאת פעם נוספת, בייחוד אם ישנה גאולה כלשהי שמגיעה. הקדשתם זמן רב למאבק באנרגיה הישנה, יקרים. עכשיו, למה שלא תיהנו ממה שהרווחתם? יש עוד.

מגרש המשחקים, פעם נוספת

אמרנו לכם בשבוע שעבר שהמטפורה המתארת כל זאת היא של ילדים במגרש משחקים. האם אתם זוכרים את שהותכם במגרש המשחקים? זוכרים את הבריונים? זוכרים שהרגשתם לא ראויים או אולי הייתם בריונים בעצמכם? יכול להיות שגילמתם את מה שאולי עשיתם בתודעה הצעירה שלכם, וילדים אחרים עשו זאת גם כן. זו הייתה הישרדות והתמודדתם כמיטב יכולתכם.

אך הדבר השתנה ככל שהתבגרתם וכאנשים בוגרים צעירים לא התנהגתם עוד כפי שהתנהגתם במגרש המשחקים. לא התגרתם או השלכתם אבנים או קיללתם. עכשיו אתם יודעים להתנהג כיוון שהתבגרתם והחכמתם. כעת, חשבו על אנושות שאף פעם לא יצאה ממגרש המשחקים, עד עתה. באנרגיה חדשה זו שלאחר 2012, ניתנים לכם כלי הבגרות שרכשתם. אתם רואים את התרבות בעיניים חדשות, ומגרש המשחקים מתחיל להיעלם. חוכמה מתחילה להבין כל זאת.

יקרים, האנושות לא תאמץ חוכמה חדשה זו כל עוד ישנם ברברים שנלחמים. דרך אגב, זה כל מה שעשיתם במשך עידנים! למדתם כיצד להרוג אלה את אלה טוב יותר ויותר במשך השנים, ולפתע התודעה משתנה. בני האדם מתחילים להבין בקנה מידה גדול ש״זה לא מה שאנו רוצים״. אה, האמינו לי, הויכוח על כך ימשך, אך לאט לאט הרוב יבין זאת.

ממש כמו בחיים האמיתיים, אתם מבינים שכמה מהבריונים לא יתבגרו אף פעם והם משחקים עדיין על פי ״כללי מגרש המשחקים״. אתם רואים כמה מהם על הפלנטה בזמן הזה. הם היו שמחים לקחת את האנרגיה החשוכה הישנה ולהחזיר אותה בדיוק למקום בו הייתה לפני 2012. הם ישמחו לגרום לכם פחד, אבל זה לא יקרה. החוכמה משתנה.

המולד שלכם יתחיל להשתנות. המולד הוא ״אינטליגנציית הגוף החכם״ (זו האנרגיה עמה אתם מתקשרים כאשר אתם עושים מבחני שרירים). הגשר בין הגשמי והמולד חסר, והוא יתחיל להיבנות. הניחו לי לומר זאת במושגים פשוטים. בסופו של דבר אתם תהיו הרופאים האינטואיטיביים של עצמכם. אתם תדעו מה מתרחש בכל איבר ואיבר בגופכם ובכל בלוטה – אתם תדעו אם קיים חוסר איזון בדמכם! אתם לא סבורים שהמוח שלכם אמור ליידע אתכם על כך? המולד שלכם כבר יודע זאת! הוא תמיד מנסה לאזן את עצמו, והדבר היחיד שנותר מחוץ לתמונה הוא המודעות שלכם! האם מערכת עכשווית זו נשמעת לכם שלמה? היא לא פועלת כהלכה. אבל כאשר תתחילו לתפקד ב-44 אחוזים, מצב זה יהפוך למציאות. זו רק ההתחלה, יקרים.

דמיינו אדם שיודע דברים אלה. אתם עשויים להתבונן בו ולומר שהוא על-אדם. איך הוא עושה את זה? ברוכים הבאים לעתיד! שלום עליי אדמות הוא רק ההתחלה ולא קשה להבין זאת, כפי שהשותף שלי היה אומר, כיוון שהוא מגיע באופן אוטומטי יחד עם החוכמה. הפסקתם להרביץ אלה לאלה במגרש המשחקים כאשר התבגרתם. פיתחתם בגרות ומעט אלגנטיות. סדר היום שלכם השתנה, והיה עליכם ״להסתדר״ אלה עם אלה.

זה הפוטנציאל שאנו רואים עבור הפלנטה! זו התחזית שלנו. היא לא מיידית, אבל היא תתחיל עכשיו. אנו נותנים לכם את האל״ף-בי״ת כדי שתבינו כיצד זה עובד וכדי שהדבר יהיה אמיתי עבורכם כאשר יתרחש. הסבר זה ניתן כדי שתבינו שלא מדובר בשיקוי קסם של אנרגיה שיתפשט ברחבי כדור הארץ ויביא שלום. זה לא זה. המנוע לכך מגיע מהדנ״א שלכם, מהחוכמה שלכם, מהגלגולים שלכם וממה שהחלטתם לעשות. זה המסר. זה עובד!

תמיד ישנם אנשים ששואלים: ״מתי זה יגיע? זה נשמע טוב כל כך״. אני רוצה שתזכרו: כמה מכם היו כאן לפני עשרים שנים כאשר השותף שלי הביא אותי לחדר דומה מאוד לחדר הזה ובפעם הראשונה הוא אפשר לי להיפתח ולהעניק לכם מסר. באותה נקודת זמן, נתנו לכם מידע שניצב עתה לפניכם, ומתרחש. ראינו את הפוטנציאלים לעתיד לבוא ולמה שתעשו. לא הייתה זו נבואה מבוזבזת, משום שהיא התגשמה!

הרוח לא יודעת מה יביא העתיד, משום שזוהי הבחירה החופשית של האנושות. אבל אנו יודעים מהן המגמות שהתרחשו בעבר על פלנטות אחרות. ראינו את מה שאתם עושים עכשיו, ויש לנו זווית ראייה רחבה שאין לאף אדם. אנו יודעים מה מתרחש בסדקים. אנו רואים דברים להם לא תאמינו, שכולם דוחפים אתכם קדימה. מתי? זה תלוי בכם. יש דברים רבים כל כך שפועלים לטובתכם, ובכלל זה מה שמתרחש במערכת השמש שלכם, והכול מגיע בזמן הנכון עבור בן האנוש החדש.

נקיפת ימי השיוויון וסוף 2012 סימנו את תחילת התודעה האנושית שמתחילה להגיע לבגרות. זו הייתה נבואת אנשי קדם. השלב הבא הוא עידן ההתרגלות. אני לא מתכוון לומר לכם כמה זמן הוא ימשך. על פלנטות אחרות, הוא היה קצר להפליא. הפוטנציאל הוא שאתם תבצעו זאת במהירות. יקרים, שילמתם את המחיר. כל תקופות החיים בהן עבדתם כדי לפתור פאזל זה הגיעו לשיאן בנקודה זו, ועכשיו יש לכם את החופש לראות את סיומו. יש צורך בהתאמות כדי לנוע מהישן אל החדש, ובמסגרת ההתאמות ״כיול מחדש של מציאת תדר חדש״ עומד לפניכם. היציאה מהפחד ניצבת לפניכם.

לבסוף, אומר לכם משהו שאמרתי בעבר, ואני רוצה שתשמעו זאת שוב ושוב. הסיבה לחזרה היא כדי שתבינו מה אתם רואים. החשכה תנסה לנצח, כעת משהודלק האור. יש להם כלי אחד, שהוא יעיל – ממש יעיל. כלי זה יכול להשפיע על הנעלה ביותר ולהרוס אותו. הוא יכול להשפיע על עובד האור, על המרפא ועל המתקשר. זו מילה בת שלוש אותיות – פחד.

אם אתם מפחדים, הם ניצחו. אני רוצה שתחשבו על זה. הם יודעים זאת. הניחו לאור שלכם להאיר בדרך כה מדהימה עד שהמילה הזאת בת שלוש האותיות תאבד את השליטה הנוראה שלה. תחדל להתקיים. צעדו בזמנים הללו וזכרו אותם, כיוון שחוויתם אותם והתכוננתם לקראתם. פעלו לקראת מילה חדשה בת ארבע אותיות – אהבה.

הישארו לרגע וחגגו אלה את אלה.

וכך הוא.

קריון