האקאשה מתעוררת


לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

אורלנדו, פלורידה, ארצות הברית

26 לינואר, 2013

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ-כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. וכך אנו מגיעים לסוף היום והסיום עמוס ברגשות. המצגת שניתנה שלפני התקשור אפשרה לכם לחוות אירוע, את האירוע הראשון על הפלנטה שיצר פעולה חומלת באמצעות שמחה וחגיגה. וכך אתם רואים את שני צדדיו של מטבע הרגש. ונניח שהייתי אומר לכם שהפלנטה מתקדמת לכיוון שבו תחוו זאת הרבה יותר? מה תהיה לדעתכם התגובה במזרח התיכון, אם לפתע הם יהפכו לחברים? יש כאן אנשים ששומעים ואומרים שזה בלתי אפשרי, כיוון שהאנשים שנאו אלה את אלה במשך אלפי שנים. חכו, וכשזה יתחיל להתרחש לא תאמינו.

מה יקרה אם מדינות שהיו נפרדות משך כל ימי חייכם יתאחדו לפתע? אם המנהיגות הבכירה תתחיל לשנות את מהלך העסקים הרגיל ו”פעולה חומלת” תהפוך לדבר שהם יבקשו לעשות בהקדם האפשרי. “האם זה אפשרי, קריון?” בני אנוש יקרים, ראינו זאת בעבר. וזה יהיה נושא התקשור היום.

כל הלמידה היום עסקה באקאשה. מה קיים בה? מה משמעותה? איפה היא מאוכסנת? מה אתם יכולים לעשות איתה? ובהוראות אלו קיבלתם את המסרים הרגילים של קריון – שהרשומות האקאשיות של האנושות הן רב ממדיות. הן אינן ליניאריות. לכן חלק מהדברים העתיקים ביותר זמינים ממש כמו הדברים החדשים ביותר.

ומה הם אותם דברים עתיקים וכמה עתיקים הם? עלינו להיזהר, משום שרבים לא יבינו את העתיד להיאמר. ניתן לכם מונח חדש, כי איננו רוצים שתבינו לא נכון. הסוד לשלום על פני האדמה טמון בפתרון “הנשמה האחת”. והנשמה האחת היא אתם! כל אחת ניצבת לבדה ובכל זאת כולן יחד. אנו רואים את הנשמות מאוחדות, כאילו הן אחת. הנשמה האחת מייצגת את “העיר על הגבעה” (ירושלים). ואני יודע שזה לא ברור, אך זו התגלמות אהבת האל וגאיה שמתאחדת, מכבדת את האקאשה של כל הנשמות על הפלנטה, ואין זה משנה מה גילן.

אמרנו לכם שעתידים להתרחש שינויים. מנינו אותם באוזניכם. אמרנו לכם שחוכמה ואינטואיציה חדשות מגיעות. הפצרנו בכם לאמץ סוג הישרדות חדש. אמרנו לכם שדברים אלו יהיו רעיונות שמעולם לא היו לכם קודם לכן. זה לא מדויק לגמרי, לא היו לכם אותם מעולם על כדור הארץ.

נשמות עתיקות, אספר לכן משהו שמתרחש בתוככן. אנרגיה חדשה זו מתחילה להפעיל משהו, באופן איטי מאוד. היא מפעילה הבנה שההיסטוריה שלכם דגולה הרבה יותר מזו של כדור הארץ. אקח אתכם שוב אחורה בזמן, פעם נוספת. אני רוצה לתת לכם תמונה רב ממדית, אינכם יכולים לראותה, אינכם יכולים עדיין, אך חלקכם יכולים לחוש בה.

מה אם אומר לכם שלגלקסיה שלכם יש אימא. שזו הייתה האנרגיה של המרכז ושהייתה שיטה ותכנית בהן הייתה אנרגיה זו מעורבת. שאתם הייתם קשורים לחלקה האחרון ביותר. מה אם אומר לכם שזה כבר קרה בעבר. חלקכם שמעו זאת, כי שמעתם את המסרים, אך לא בדיוק באופן זה.

מהיכן הגעתם? מדוע אתם נשמות עתיקות? מי הייתם לפני שהגעתם לכאן? והאם זה משנה? והתשובה היא שזה משנה. האנושות מתחילה להיות רב ממדית הרבה יותר ומתחילה להבין דברים קוונטיים. אתם מתחילים לתבוע לעצמכם את האנרגיות שאינן ליניאריות. רבים מכם מנקים את חייכם בתהליך שאינו ליניארי כלל. תהליך שמסתמך על פוטנציאל, על מעגל הזמן, על דברים שמעולם לא הייתם משייכים להיגיון כפי שאתם מבינים אותו.

חלקכם מביטים על המבנה התאי שלכם ודורשים ריפוי, רק כדי לגלות שהוא מתרחש! חלק מכם מתחילים להבין את כוחה של תודעת הנשמה העתיקה. חלקכם מתחילים להבין: זה מה שהראו לכם המאסטרים. איני רוצה להכניס מילים לפיהם, אך היו אלו המאסטרים שאמרו לכם שאתם יכולים להזיז הרים, לשנות את מזג האוויר, ליצור חומר במקום שבו אין חומר – איך זה נשמע? זה נשמע כמו הדברים שעליהם אנו מדברים היום.

פלנטה שנעה באיטיות לכיוון מודעות של התעלות. אל תתלהבו יותר מדי, כי לקח לכם זמן רב להגיע לכאן. הרשו לי אפוא לקחת אתכם שוב לאחור. מיליארד שנים. מיליארד שנים! מעט יותר מעשרה אחוזים, אולי, מגילה של הגלקסיה. בערך ארבע הקפות מסביב למרכז. מה קרה אז? אומר זאת שוב: ניצוץ החיים על פלנטה שעליה לא דיברנו מעולם. אף פעם לא נקבנו בשמה, ולא נעשה זאת. בני האדם רוצים לשייך “סולם חשיבות” לכל שם שניתן לכם. אתם תצמידו היררכיית חשיבות לכל דבר שנאמר לכם שקשור בזמן. קיימים חיים בגלקסיה זו שלכם מזה זמן רב מאוד. אך כל כמה מאות מיליוני שנים, יש פלנטה עם חיים מיוחדים, שנזרעו על ידי פלנטה אחרת שהחיים בה התעלו. חיים שהגיעו ממרכז היקום.

המרכז הוא שמש מרכזית גדולה. היא אינה מה שאתם חושבים ואמרנו לכם זאת פעמים רבות. אתם עשויים לחשוב שזה חור שחור, אך אין זה כך. זו אנרגיה בעלת קוטביות. חלק יאמרו שהדבר דומה לדואליות, אך אין זה כך. קיימים שני חלקים במרכז הגלקסיה. חלקים אלו מושכים ודוחפים האחד את השני, בריקוד יפהפה שיוצר את מנוע אהבת האלוהים. הם מחוברים, בו זמנית, למרכז של גלקסיה אחרת כלשהי. זה כל שעליכם לדעת.

יהיו אנשים שאמרו: איננו אוהבים שמגדירים את האלוהים בעזרת הפיזיקה. גם אנחנו, ולא זה מה שעשינו. אלוהים הוא אלוף בפיזיקה ולכן לכל תפקוד של כל מערכת יש היגיון וחוקים קוונטיים. יש תוכנית, וזו תוכנית ארוכת ימים.

ארבע הקפות מסביב לגלקסיה. במסגרת זמן זו, פלנטה אחת זרעה אחרת, ואחרת זרעה אחרת. וכל פלנטה שנזרעה הייתה לבד בגלקסיה. הייתה רק אחת כזו. יש חיים רבים מסביב, אך לא כמו אלו שנזרעו באלוהות. ולפני זמן לא רב, הפלנטה שלכם הייתה אחת שכזו. לא מזמן. היא נזרעה על ידי הפליאדים ובואו נדבר על כך.

אנו חוזרים לאקאשה. בואו נשאל פליאדי: “איך זה היה כשחציתם את הסמן? כשיצאתם ממה שאתם קוראים לו ‘ימי הביניים של הפליאדים’? לפני למעלה ממיליון שנים, ההיסטוריה השתנתה בעבורכם, איך זה היה?”

אומר לכם מה הם היו אומרים לכם. לחמנו אלה באלה, היו לנו בעיות עם הסביבה ומכונות גדולות שלא יכולנו לשלוט בהן. נשמע דומה מאוד לכאן. ולאט לאט אימצנו רעיונות חדשים ומודעות חדשה ששכתבו את הפרדיגמות שגרמו לבעיה. ובסופו של דבר, הגענו למציאות אחרת, מחוץ לשלושה ממדים. המצאנו המצאות, הם יאמרו לכם, ולא כולן היו מכונות, והנחנו להן לראות אנרגיה קוונטית. והם הביטו בכדור הארץ והבינו מיד שהוא האופק הבא. ובסופו של דבר הם יגיעו ויזרעו את האנושות באותו אופן שבו הם נזרעו.

הם היו דומים מאוד לכם, יקרים. ואלו שזרעו אותם היו דומים מאוד להם. ואלו שזרעו אותם היו דומים מאוד להם. הגיע הזמן לגלות לכם דבר שאתם צריכים לדעת. ככל שתהפכו קוונטיים יותר, מודעות האקאשה שלכם תתחיל לגדול. והיא לא תתרחב רק עד לתקופת חייכם הראשונה על הפלנטה. אתם תתחילו לזכור מה קרה בנקודה המרכזית של שינוי המודעות בפלנטה הפליאדית. דרך אגב היו יותר מאחת. הוסיפו זאת לפאזל שלכם. אינכם יכולים להסתדר ביניכם לבין עצמכם. מה אם הייתה פלנטה קרובה, האם אתם יכולים לשער מה הייתם עושים להם? זה נותן לכם מושג מה הפליאדים היו מסוגלים לעשות. לאחד משהו שהתחיל באופן אחד והסתיים במודעות טהורה מאוחדת.

הישראלים והפלשתינאים – מודעות אחת טהורה ומאוחדת. האם אתם יכולים לדמיין זאת?

אז מהיכן יגיעו אליכם רעיונות אלו, יקרים? נשמות עתיקות, מהיכן יגיעו רעיונות אלו, שהרי הם מעולם לא התקיימו על הפלנטה הזו. והתשובה היא שהם יגיעו מהוריכם. לא הוריכם הביולוגיים. ההורים שאתם הייתם, ההורים הפליאדים. כיוון שיש לכם את הדנ”א שלהם. האם הבנתם זאת? להם יש את הדנ”א של אלו שהיו לפניהם. האם הבנתם זאת? טמונים בכם הסודות של שלום על פני האדמה. טמונים בכם הסודות והחוכמה שאיש עוד לא חשב עליהם כאן. ובשל כך הנשמות העתיקות חייבות לשוב. עליכן לשוב. אתן מוכרחות לשוב.

נשמות עתיקות, אתן עתיד הפלנטה. אתן היחידות שנושאות בתוככן את הדנ”א הפליאדי שהוא גם דנ”א למוריאני טהור. אתן היחידות שיכולות להעמיק מטה עד כדי כך ולהעלות לפני השטח רעיונות אלו, כיוון שכבר בראתם אותם בעבר וזה לא היה כאן. זה הפתרון של הנשמה האחת. הנשמה האחת שהיא הנשמה העתיקה.

לא יושמעו לכם רעיונות שלא שמעתם בעבר. אתם תתחילו להיזכר במה שעשיתם. ומה שקרה על הפלנטות הפליאדיות יקרה גם כאן. אתם תתחילו באתגרים תלת ממדיים ותפתרו את כולם. אנשים יתבוננו ויאמרו: “מדוע לא חשבנו על כך קודם? כמה תלת ממדי מצידנו”.

עשיתם זאת בעבר ואנו צריכים שתעשו זאת שוב. וזה אומר שתחזרו לכאן שוב. אני מבטיח לכם שבפעם הבאה שבה תתעוררו על פני פלנטה זו, באנרגיה החדשה, אתם תזכרו מי אתם. לא תאלצו לעבור שוב את מה שעברתם הפעם. תהיה לכם התבונה לבחור את בחירות ההישרדות הנכונות, תהיה לכם חוכמת האבות הקדומים, כך שתדעו מיהו בן הזוג המתאים לכם ומי אינו כזה, איזה עסק נכון עבורכם ואיזה אינו כזה, מהי תשוקתכם ומה אינה. תהיה לכם תחושה של ביטחון עצמי לשלוט בחייכם. הכול מאחר שתדעו מי אתם. זוהי ההבטחה.

אל תחששו מעוקץ המוות. הוא זמני כל כך. חלקכם יחזרו מהר מאוד ואתם תגיעו לפלנטה זו במודעות מלאה. ברמה מסוימת, כשמוחכם יתחיל להתפתח, תהיה לכם תחושת דה ז’ה וו גדולה: “חזרתי”. זה ההבדל בין הדרך בה היו הדברים לבין האופן בו הם כיום.

אני רוצה שנשמות עתיקות שמאזינות למסר יבינו זאת. פתרון הנשמה האחת של הנשמות העתיקות נחוץ כיום לפלנטה. הוא מצוי רק בידיהן של הנשמות העתיקות ביותר, כיוון שהן היו למוריאנים ופליאדים. אנו צריכים שתחזרו.

הענקנו לכם כעת הסבר ליניארי על מערכת קוונטית. ויש עוד הרבה כל כך לספר. מה עומד לקרות עם מערת הבריאה, כעת כשהקריסטלים הופכים קוונטיים יותר? מה יקרה על הרשת הקריסטלית, כשהאנרגיה שהאנשים מניחים עליה הופכת לאנרגיה רב ממדית? היציאה מהליניאריות תשנה את “העידן החדש”. היכונו האסטרולוגים שביניכם, כיוון שהאסטרולוגיה הקוונטית קרובה, גם הנומרולוגיה הקוונטית קרובה וריפוי קוונטי תמיד היה כאן.

אז זהו המסר להיום. אלו הנוכחים כאן בחדר זה ואלו שמאזינים ושקוראים צריכים לדעת שמסר זה לא הגיע אליכם בטעות. פעם נוספת נאמר שאתם תקוות הפלנטה, במערכת שמלאה באהבת אלוהים והיא יפהפייה.

וכך הוא.

קריון