השדה – חלק ראשון

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

3 ביולי, 2016

לגונה הילס, קליפורניה, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בלגונה הילס, קליפורניה.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. אני רוצה שתנשמו. כעת הביטו במציאות שלנגד עיניכם. אתם יושבים בחדר חשוך, אחר הצהריים ביום ראשון יפהפה, מקשיבים לאיש שבכיסא. אומרים לכם שזהו ״קול שמגיע ממקום אחר״. כן, זה נכון, אבל האם כך תתארו זאת כאשר שכן ישאל אתכם: ״מה עשית היום?״ אם כן, הרבה גבות יורמו בשכונה.

תהיה זו קבוצה מיוחדת שתראה אירוע זה כמסר אמיתי של אהבה וחכמה ממקור בלתי נראה שמעבר לצעיף. אפילו בתוך הקבוצה הזו, ומבין אלה שמאזינים במקומות אחרים, יהיה ספק שהמסר הזה הוא אמיתי. זוהי הדעה המוטה הטבעית של האנושות. אתם לומדים דבר אחד, וכאשר דבר אחר מגיע, אתם מפקפקים בו. תמיד נשאלת השאלה: ״האם זה אמיתי?״ אלה הם הדברים שעמם אתם מתמודדים אפוא, והדברים שעמם מתמודד מקור הבריאה. האם יבוא יום שבו האנושות תאפשר מרחב כלשהו בחשיבה שלה למה שהיא לא מאמינה שאפשרי? האם יבוא יום שבו האנשים יתחילו לבחון את הפיסות והחלקים של המציאות שלהם שאולי שונים מכפי שהם חושבים, שיפתחו אז את הדלת לתקשור, שיעניק מידע על מערכת יפהפייה?

אלוהים הוא הפיזיקאי הדגול

נתתי תקשורים בעבר, ואחד מהם נקרא ״פיזיקה עם דעה״ (אפריל 2011). הוא מתאר פיזיקה ששונה מכפי שאתם חושבים, כיוון שדומה שהיא בעלת דעה מוטה – זאת אומרת, לא מאוזנת באופן שווה בדרכים הלינאריות להן אתם מצפים. חברו את הנקודות והשתמשו בהיגיון בריא רוחני לרגע. מי ברא את הפיזיקה? מי בורא כל הדברים? התשובה היא ה״אני הנני״ הדגול, מקור הבריאה – אלוהים. זהו אותו אלוהים שקיים בכם, שאוהב אתכם לאין שיעור ושברא את המציאות שבה אתם חיים. לכן מציאות הכול, הפיזיקה של הכול, נבראו מהמקור המרכזי. האם לדעתם, במסגרת אותה פיזיקה יהיו, אולי, אנומליות נדיבות שיצביעו על כך שאלוהים נמצא בתמונה במקום כלשהו? האם אתם חושבים אולי שישנם דברים שלא התגלו עדיין, שמתחילים עכשיו להיבחון ואשר יראו לכם משהו שלא ציפיתם לו? נדבר עוד קצת על ״פיזיקה עם דעה״, אבל הדעה היא הרמוניה, אחדות, סינכרוניות ואהבה. על כך ברצוני לדבר.

השדה

לא יחלוף זמן רב עד שהמדענים שלכם יתחילו לראות את הדבר שאני מכנה בשם ״השדה״! כעת, הוא כבר נראה במידה פחותה ונלמד על ידי המורים המטפיזיים הגדולים של ימינו. הוא כבר קיים שם בחוץ, נראה ונבחן. הנה מה שנאמר: לכולכם יש ״רטט״ משלכם, כמיתר על כלי נגינה שרוטט. אם אתם רוטטים באופן שונה במעט, אתם יכולים להתכוונן ליקום. הם משתמשים בדוגמה של תדרים מתהדים [מלשון ״תהודה״] שמשפיעים אלה על אלה. האם שרתם פעם במקלחת? בעת שאתם שרים צלילים או רטטים מסוימים של מוזיקה, מרחב המקלחת ירטוט בעוצמה רבה יותר בצלילים אלה. הסיבה לכך היא שהצליל שאתם שרים הוא תדר שמתהד במרחב המקלחת. לכן, הרגע גיליתם את התדר המתהד [שיש לו תהודה זהה] של המקלחת באמצעות קולכם, והוא נשמע רם וברור יותר, וכיף יותר לשיר.

המורים יאמרו לכם שאם תפרטו על מיתר אחד של כלי נגינה בעוצמה מספיקה, הוא ישפיע על כלי מיתר אחר הנמצא לידו, בעל כיוונון מיתרים זהה. הכלי האחר יתחיל לרטוט מעט גם כן, גם אם לא נגעתם בו. כזה הוא גם אפקט התדרים המתהדים.

יקרים, הפיזיקה של הפלנטה מלאה באפקט זה. הדבר שאנו מכנים בשם ״השדה״ הוא המרחב הפיזי שסביבכם שיכול לתהד עם מקור אחר. אלוהים ברא זאת בדרך שהיא מוטה לטובתכם. דומה שתוכננתם לתהד עם משהו שאינכם מודעים אליו, אם אתם מודעים לכך. גישה זו של תהודה מכווננת לאחדות ולהרמוניה, ואתם מתחילים להתבקש לתהד עם השדה.

כעת, יש לדבר מילים מזהות אחרות, ויכול להיות שחלק כבר חוו זאת. היו תקשורים ואנשים אחרים שתיארו כיצד הגיעו למקום שבו הם תהדו [הייתה תהודה זהה] עם הסובב אותם. זהו ״השדה״. השדה הוא רטט נדיב והרמוני, ואם תתהדו עמו באמצעות התודעה שלכם, אתם תפעילו את המבנה התאי שלכם ותחיו זמן רב יותר. האם ידעתם שכאשר אתם מתהדים ונמצאים בהרמוניה עם השדה בתוך התודעה שלכם בזמן הנכון ובמקום הנכון, אתם יכולים לחולל למעשה הפוגה ספונטנית? האם תהיתם מעודכם כיצד הדבר אפשרי? אלה שיכולים לקיים הרמוניה מוחלטת ושלמה עם השדה, יכולים למעשה לשלוט ובפיזיקה הידועה ולשנותה! האם שמעתם אי פעם בהיסטוריה על מאסטר כלשהו שדומה שמשל בפיזיקה? כן, רבים מהם עשו זאת. ישנם אנשים עכשיו על הפלנטה שיכולים לעשות זאת. לא מזמן נפטר בהודו אדם שיכול היה לעשות זאת.

אני מספר לכם משהו שעליכם לדעת באנרגיה חדשה זו. מאז שנת 2012, השדה הגביר את מודעותו ועוד ועוד נשמות עתיקות מגלות שהן יכולות להיות עמו בהרמוניה ולמצוא את תדרי התודעה שנמצאים בשדה. כפי שאמרנו, המדע שלכם מתחיל למצוא לכך שמות, כיוון שהוא חש בו ורואה אותו. הוא נמצא מחוץ ללינאריות והם קוראים לו סחיפה או שזירה קוונטית. מילים רבות שמתארות את אותו הדבר. משמעות המילים היא: ״דברים שרוצים לעבוד יחד בדרך מוזרה ולא לינארית, שהיא נדיבה והרמונית״. דברים שפשוטו כמשמעו לא עובדים יחד בדרך כלל, עושים זאת כאשר הם נחשפים ל״שדה״. הדבר מתרחש יותר ויותר.

שימוש בשדה

אני רוצה לספר לכם מדוע אני מדבר על כך. יקרים, ישנם רבים מכם שיושבים ואומרים: ״נו, ניסיתי וניסיתי. אני הולך למקום זה ולמקום אחר, ואני לא מצליח למצוא את אותה נקודה מתוקה. אני לא יכול למצוא את אותו מקום הרמוני שרוטט עם מקור הבריאה״. יקרים, השדה נברא עבורכם באנרגיה חדשה זו, עבור נשמות עתיקות. הוא ממתין, פשוטו כמשמעו, שהתדר המתהד של התודעה שלכם יופעל.

״קריון, אתם מדבר סחור סחור!״ יקרים, קשה לתת לכם מסרים מסוג זה ביחס למציאות שלא ראיתם בעבר, שאינה ליארית או נמצאת במערכת האמונה שלכם. האין זה הגיוני, בייחוד באנרגיה חדשה, שהרוח, שמקור הבריאה, יעמיד פיזיקה שהיא נדיבה ומסייעת? האין זה הגיוני שיהיו כמה דברים שתגלו אולי, אליהם תוכלו להתחבר, אשר יהיו הגיוניים ויבראו פתרונות?

שותפי מדבר על כך שהוא בורא סינכרוניות ושינוי של מה שאתם מכנים ״גורם המזל״. הדבר נעשה בעזרת השדה. כאשר הוא יורד ממטוס שחזר לשער היציאה בגלל בעיות מנוע, הוא מצפה לעזרה, והוא מתהד עם השדה. זה מה שמכוון אותו לפתרון הרמוני שהוא לא היה מקבל אף פעם לבדו. תוכלו לכנות זאת אינטואיציה מוגברת, אם תרצו. השדה הוא שמסייע לאלה שמכווננים עמו והוא מתאם דברים. הוא מצרף דברים יחד. הוא מביא דברים שונים לכדי הרמוניה ומאפשר להם לרטוט באותו תדר. בואו נפרש הרמוניה זו כפתרון וחיים שיש בהם הגיון. זו אנרגיה שפותרת בעיות כאשר אתם לא חושבים שישנם כלל פתרונות!

קיימת מערכת מהירה שמסייעת לכם להתחבר לשדה. יכול להיות שעשיתם מדיטציה; יכול להיות שביקשתם; יכול להיות שהתפללתם, ולכן אני רוצה לעזור לכם כאן קצת. האם אתם יודעים מהו ה״מולד״? המולד כונה ״הגוף החכם של האדם״. כמעט כמו רגישות גוף שנמצאת מחוץ לכם ובתוככם, היא חלק מהגוף שעונה למבחני השרירים [קינסיולוגיה]. האם ידעתם שאתם יכולים לשאול את גופכם שאלות בדרך מסוימת ולקבל תשובות שהתודעה שלכם לא יודעת? זה הגוף החכם. קיים חלק בגוף שיודע יותר מכם, שמכונה ״המולד״. חלק מהאנרגיה החדשה הוא תכונה שמתחילה לבנות גשרים ביניכם לבין המולד. כאשר הגשר יבנה בסופו של דבר, תהיה לכם אינטואיציה רפואית משל עצמכם! בזמן הזה, אין לכם. אולם המולד הוא הסוד, והתשובה לאופן השימוש בשדה. המולד כבר מחובר לשדה. משמעות הדבר היא שאתם כבר מחוברים לשדה.

האם תהיתם מעודם כיצד עובדת ההומיאופתיה? אתם שמים תמצית תחת לשונכם, שיש בה חלקים פעילים מעטים כל כך שכמעט לא ניתן למדוד אותם. התמצית היא ״כוונה״, מוכנה לומר לגוף מה אתם רוצים שיעשה. היא מעבירה לגוף הוראות בעזרת כימיה מזערית שקטנה מדי מכדי לעורר תגובה, ואף על פי כן, הגוף שלכם רואה אותה מיד. ההומיאופתיה מקובלת ונהוגה בהרבה ארצות, ואף על פי כן, לא ניתן להוכיח אותה מדעית. המולד רואה את ההוראה שתחת הלשון ומיד מעביר לגוף את ההוראות. הגוף החכם הוא חכם מאוד. הוא אחראי לראות את המסרים ולפעול על פיהם כדי לחבר אתכם אל השדה. השדה הוא סוג של פיזיקה נדיבה והרמונית, שנמצא סביבכם שמעצים את הריפוי, יוצר שלווה, מאפשר לכם לשמוח, והוא בכל מקום. יום אחד, השדה יקבל שם אחר, אבל כרגע אני אומר לכם שהוא סוד האנרגיה החדשה. אם אתם מנסים להתחבר לשדה, אתם מודטים ומבקשים וחווים תסכול, הגיע הזמן להתחבר, במקום זאת, למולד שלכם. הוא כבר שם, והוא מובנה בתוך גופכם.

בואו נדבר לרגע על הדרך שבה תוכלו לדבר אל המולד שלכם. אני רוצה שתבינו ושתתבוננו במה שלימדנו אתכם מזה שלוש שנים. יש כוחות חדשים ומשפיעים שאינכם יודעים עדיין על קיומם. אלה אתם, המדברים בקול רם אל המולד שלכם. אתם שנותנים הוראות לגופכם, אומרים לו את מה שאתם רוצים שישמע. זו העצמה חדשה מאוד של הנחה ישנה.

הכוח הגדול ביותר, והמשפיע והחדש ביותר בזמן הזה, הוא ההצהרות החיוביות המובנות היטב. הצהרה  חיובית הנאמרת בקול רם היא חיזוק חיובי ועוצמתי למי שאתם. אתם לא מבקשים שום דבר באמצעות הצהרה טובה. אתם גם לא מתפללים לשום דבר. במקום זאת, אתם מצהירים דבר מה ששייך לכם, והמולד הוא הראשון ששומע זאת ופועל על פי הדברים. המולד מאזין כל הזמן! ערכתם בדיקות שרירים בעזרתו במשך שנים. השתמשתם בהומיאופתיה דרכו במשך שנים! הוא שם ויש לו אנטנה בעזרתה הוא מוכן להקשיב, ואין השפעה גדולה יותר מקולכם והתודעה שלכם המצהירים את מהותכם בקול רם.

לפני שנים רבות, באנרגיה ישנה יותר, קריון נשאל: ״האם הכרחי להצהיר הצהרות חיוביות בקול רם, או האם נוכל לומר אותן בשקט בתוך עצמנו?״ התשובה הייתה:, אמרו אותן בשקט, כיוון שזה לא משנה״. עכשיו, באנרגיה מועצמת זו, אני משנה את הסיפור שלי. באנרגיה חדשה זו, השדה התעצם. הוא נגיש יותר לסינכרונים שלכם, לשזירות שלכם, יותר מאי פעם. הוא מוכן לחבר מצבים, ביולוגיה ותודעה עבורכם. הוא מוכן לחשוף אתכם לעצמי הגבוה שלכם בדרך לה יכולתם רק לקוות בעבר. הכלי העיקרי הוא הדיבור שלכם אליו, ובזמן הזה, הדרך הטובה ביותר היא באמצעות תודעת ההצהרה הקולית.

זו הסיבה בשלה תהיו עדים לשטף של הצהרות אפשריות בכל רחבי הפלנטה. הן היו כאן יותר ממאה שנים, אבל יקרים, עכשיו הן ישגשגו. הסיבה לכך היא כדי שתוכלו להתחבר למה שמצוי בגופכם החכם, וכבר מחובר לפיזיקה הנדיבה המכונה ״השדה״.

נמצאים כאן אנשים שאומרים: ״ובכן, הלוואי והבנתי מה קריון אמר. לפעמים כל כך קשה להבין״. לא תמיד אתם חייבים להבין, וזה נהדר, נכון? אתם לא חייבים להבין! נתתי לכם כלי מעשי בממד השלישי ואמרתי לכם כיצד הוא פועל, את הפרטים ואת הסיבות לכך. אולם, רק אתם יכולים לאשר זאת. כל שאומר לכם הוא: היזהרו במה שאתם אומרים. בטאו את מה שאתם אומרים לגופכם בדרך חיובית, שהיא ההצהרה שלכם למי שאתם.

עכשיו, הישמרו, משום שישנם אנשים שהם ליניארים מדי מכדי לעשות זאת. אתם חולים, משתעלים ואז מתחילים להצהיר שאתם בריאים. אתם עשויים להיווכח בכך ולומר: ״אני סתם בהכחשה. אני משתעל ובו זמנית טוען שהבראתי?״ אינכם יכולים כלל להתחיל להבין את הפיזיקה של מעגל רב-ממדי. מה שאתם עושים הוא להעצים את פרקטל הזמן של העתיד. אתם בוראים את שלא נמצא שם עדיין (על פי חשיבתכם), אבל הדרך שבה אנו רואים זאת, השדה תמיד שם ופועל לפתרון המצב. הוא כבר קיים.

אתם מבינים את הפוטנציאל הטמון בכך? האם תוכלו להצהיר זאת מבלי שהמוח שלכם ינסה לחבר דברים שאינם שווים? האדם החולה יכול לומר בקול רם: ״אני בריא, אני שלם, תודה לך״. ואז ברגע הבא הוא ישתעל! האדם שאין בידיו שפע יכול לומר: ״יש לי שפע בחיי, ואיני חייב לדאוג מיום ליום. יש לי את כל הדרוש לי, משום שאני ראוי לכך״. ובדיוק באותו הזמן, חשבון הבנק שלו ריק. האדם שמוטרד בשל מצבים או מערכות יחסים יכול להצהיר על ניצחון מוחלט! ״אני רגוע. תודה לך רוח על שעזרת לי לצלוח דבר נורא זה״. אז כאשר הוא מתעורר מהצהרתו, הוא עדיין נמצא בתוך אותו דבר נורא!

אתם מבינים את דבריי? אתם מתחילים להצהיר מי אתם, משום שזה מי שאתם הולכים להיות. בזמנכם הלינארי הדבר עדיין לא התרחש, אבל מבחינתנו – הוא כבר התרחש! הקשיבו, כל אחד מכם שמאזין (ושקורא), אני יודע שיש לכם משהו לומר לגופכם; אני יודע. הגיע הזמן להתחבר לשדה! זה לא הסוף, כיוון שיהיה חלק שני לתקשור הזה.

יקרים, אתם כבר מצויידים. החיבור שלכם לשדה כבר קיים. כן, לפיזיקה יש דעה, והדעה היא נדיבה, ידה מושטת והיא אומרת: ״בואו נראה איך אני יכולה לעזור״. זה יופיו של הבורא וזו האנרגיה היום. היא מבקשת מכם להדהד דבר מה יפהפה, ואז להמתין ולראותו עובד.

וכך הוא.

קריון