השאר תלוי בהם

ג’ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

תכופות אני נשאלת מה יקרה לאלה שאינם רוצים או מוכנים לעבור לפרדיגמה החדשה שנבראת, והתשובה היא שהם יעשו זאת בזמנם ובדרכם שלהם. אל לנו לשפוט או לבקר את הבחירות שלהם, ואם נעשה זאת, אנו “שופכים” את האנרגיה שלנו אל תוך הנתיב שלהם בשעה שאנו זקוקים לכל האנרגיה שלנו עכשיו. אף על פי שבחירות של אנשים אחרים אינן בשליטתנו, אנו יכולים להשפיע עליהן באמצעות הבחירות שאנו מקבלים בעצמנו. עלינו לחיות את האמת, האור והעוצמה שלנו ולעשות את מה שטוב ביותר עבורנו. מה שאנשים אחרים בוחרים תלוי בהם.

קרמה רבה מאוד מתנקה ומשתחררת עכשיו ואנו מרגישים, באמצעות הרגשות שלנו, את הפחד פן לא נהיה נוכחים, שלא נמלא את הצד שלנו בחוזה הנשמה ושלא נממש את האחריות שלנו כלפי אחרים. אך השמחה, ההצלחה, השלווה, השפע וההגשמה שלהם מעולם לא היו באחריותנו מלכתחילה. אנו לקחנו אחריות זו כחלק מהקרמה שלנו עם אנשים אחרים, האמנו שאם נעשה משהו באופן שונה, גם הם יעשו משהו שונה. ואף על פי שלעתים היינו המתעללים, הרודנים, המדכאים והאכזריים, עשינו זאת לבקשתם, כדי שיוכלו ללמוד על עוצמתם.

יש היבט גבוה יותר לכל שיעור, ונתיבים רבים מהם נוכל לבחור. אבל כאשר אנו מתמקדים במה שמישהו אחר עושה, יש רק נתיב אחד שנגיש לנו, הנתיב שכולל את הריפוי שלהם ומהו ריפוי זה לדעתנו. כעת אנו בנתיב שלהם, מקווים לחזור לנתיב שלנו כשהם בעקבותינו, אבל איננו יכולים לעשות זאת עוד. כאשר אנו עובדים במסגרת העוצמה שלנו, מתחברים למאסטריות האלוהית שלנו, הכללים ברורים מאוד – עלינו להישאר על הנתיב שלנו ולהניח לאחרים לצעוד בנתיב שלהם. אנו יכולים להשפיע על חייהם בעוצמה רבה על-ידי מימוש העוצמה האישית שלנו ולמרות זאת, גם כאשר אנו מהווים את הדוגמה הטובה ביותר שאנו יכולים להיות, השאר תלוי בהם.

אלה הם זמנים רבי עוצמה ואנו חיכינו במשך זמן רב מאוד להגעתם, ואף על פי כן אנו מדללים את העוצמה שלהם כאשר אנו שוקעים בחרטה, באשמה, ברצון שאחרים ישתנו או בתקווה שנצליח להשלים את הריפוי שאנו מאמינים שהוא חלק מסגירת המעגל הקרמתית שלנו. זה לא נכון. אנו מרפאים את הקרמה שלנו כאשר אנו מוציאים את עצמנו מהאנרגיה שלה, כאשר אנו מקבלים החלטות אישיות עוצמתיות, ללא קשר למה שאחרים עושים. וכאשר אנו מקבלים את החלטות האחרים ויודעים שהשאר תלוי בהם, אנו נעים קדימה בנתיב שלנו בלב רגוע, כשכל האנרגיה שלנו נמצאת ברשותנו, כדי לתדלק את החיים החדשים שאנו בוראים לעצמנו, את גן העדן האישי שלנו עלי אדמות. ואנו זקוקים לכל האנרגיה שלנו כדי לעשות זאת.