הפרקטל היסודי

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

11 ביוני, 2016

הוט ספרינגס, ארקנסו, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בהוט ספרינגס, ארקנסו.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. ברצוננו להקדיש רגע ולכבד את המדע שהוצג היום ואתמול [מתייחס להרצאות שניתנו בכנס].

במשך 26 שנים נתתי לכם שוב ושוב מסרים שנשמעו לכם מוזרים אולי. כאשר סיפרתי לכם על אמיתות שעדיין לא אושרו, או סיפרתי לכם דברים שלא השתייכו לדעות המקובלות, הם היו פשוט דברים נטולי בסיס. שנה אחר שנה, כמה מהדברים הללו הבשילו לאיטם, אבל רק עכשיו אתם מתחילים לראות את המסר של קריון זוכה לאישור ולתוקף בדרך זו. אני רוצה למלא את החסר, רק במעט, במסר אחרון זה היום.

המדע, כפי שנלמד בסוף השבוע הזה, הוא שלם ומדויק. עבור אלה שלא היו כאן ושמאזינים (וקוראים) זאת, דומה שהוא נתלש מדף מבין מסריו הרבים של קריון שניתנו במשך הזמן. אמרנו לכם לפני שנים רבות כמה זמן באמת האנושות הייתה כאן. נתנו לכם את קו הזמן של האנושות מאז ״ההזרעה״ (כפי שאנו מכנים זאת)  לפני 200,000 שנים. סיפרנו לכם סיפורים, שאולי לא האמנתם להם בזמנו. נתנו לכם מספרים לבחינה, ונתנו לכם אפילו היסטוריה לא ידועה לשיקול דעתכם. הנה היא עתה, זוכה לאישור לנגד עיניכם – הטבלאות, הגרפים, המחקר.

המדענים הגיעו רק לקצה האמת, מעניקים לכם את מה שהם יכולים, ויש לכך סיבה טובה. האמיתות עליהן הם מדברים זקוקות לאישור, להוכחה ולמחקר. הם לא יכולים לעשות זאת עדיין, אבל הם יכולים לקחת אתכם לסף אותו תוקף על ידי כך שהם מראים לכם את הראיה. הוכחה היא חמקמקה יותר, והמדע רוצה הוכחות. לכן הם מציגים את המחקר שנערם לכדי מסקנות של הגיון בריא ומחברים את הנקודות.

נכון, הוצג שוב ושוב שהמחקר יצביע על כך שאפשר שהמקור הביולוגי שלכם לא הגיע מכדור הארץ. החולייה החסרה נשארת חסרה. אמרנו זאת לפני שנים. אמרנו לכם שהיא תמיד תהיה חסרה, כיוון שלא הגעתם משום דבר שנמצא כאן, ועכשיו המילים הללו מהדהדות בהוראה שניתנה ביומיים האחרונים. מורים-מדענים אלה לוקחים אתכם אל הסף, אבל הם לא אומרים לכם ״מי״ עשוי להיות מעורב בהתחלה שלכם. האזוטריות הקשורה לכך היא העבודה שלי, ואני אתחיל להשלים את התמונה, ותשלב אז את עצמה במדע.

המדענים מספרים לכם על פרקטלים. פרקטלים הם דרך כל הפיזיקה, כל הביולוגיה. אם תשאלו פיזיקאים על הפרקטלים, הם יתנו לכם את כל המתמטיקה – גדולה לקטנה, גדולה יותר, קטנה יותר – והכול מייצג פרקטלים דומים. ביולוגים יודעים שהכול הולך מהקטן לגדול בפרקטלים. זו פשוט מהות העניינים. המורה גרג (גרג בראדן) הציג את המחקר שהוא מדויק במאה אחוזים כאשר החל לדון בפוטנציאל של זמן שחוזר על עצמו, משהו ששמעתם כל חייכם. ברור שהוא, אכן, דומה שחוזר על עצמו, אבל האם ייתכן שהוא עושה זאת בדרכים שלא גיליתם עדיין? גרג צודק.

אני רוצה להביא זאת לרמה הבאה. ישבתי בטורקיה והעברתי לכם מסר על ״ההיסטוריה הלא ידועה״. היה זה מקום טוב להעברת אותו תקשור. אמרנו לכם שתגלו תרבויות לגביהן אין לכם תיעוד, ושאתם לא מאמינים שהתקיימו. אמרנו לכם אפילו שהפלנטה הזאת כללה כמה תרבויות לפני התרבות שלכם, ושהן השמידו את עצמן בדרכים שונות. עכשיו, הנה מגיע המדע, כפי שהוצג היום, עם אותו מסר עצמו. הדברים מתחילים להתחבר, נכון, יקרים? לימדתי אתכם את כל הדברים המשונים והאזוטרים מזה שנים, ועכשיו אתם שומעים זאת מאחרים שמתחילים להעניק להם תוקף. כעת דנים בהם, מגלים אותם, חוקרים אותם – והתמונה מתחילה להתחדד.

אני רוצה לדבר לרגע על הפקטלים של הזמן. אם לא הייתם כאן בכנס, ייקשה עליכם להתקדם לשלב הבא. אולם חשוב שתדעו מה נאמר, כיוון שדיברנו על אותם דברים בעבר. המילים שלנו לא כללו ״פרקטלים״, אבל דיברנו על תיבנות, מערכת ותזמון, שכלולים במה שמתרחש.

המורה, גרג, ביצע את המחקר שלו היטב והציע שאדוות הזמן חוזרות על עצמן.* הן מציגות את עצמן בדרך שתאפשר לכם לחזות ולחשב מתי הן עשויות להתרחש שוב. הן מגיעות כך שהן מחזקות זו את זו ואולי עשויות להיות אפילו חזקות יותר מכפי שהיו בעבר. אתם רואים אפילו בברור שהמתמטיקה של הפרקטלים מראה לכם שאתם נמצאים בסופו של מחזור, המחזור עליו דיברנו. הוא צודק, וזה נכון.

אנשי המאיה סיפרו לכם דבר דומה, ועמים אחרים שהיו להם לוחות שנה בדומה ל״ספירה הארוכה״ של המאיה, אמרו את אותו הדבר. האצטקים והטולטקים החזיקו בלוח שנה דומה. הנבואה הייתה בכל מקום! הנה היא אפוא השאלה הגדולה: מה מונע מכם עכשיו לחזור על ההיסטוריה העתיקה? היא חוזרת אליכם שוב ואף על פי כן הפרקטלים נמצאים שם וההיסטוריה ברורה. הדפוסים נמצאים שם, והם אותם דפוסים שוב ושוב. מדוע שלא תחזרו עליהם? מדוע שלא תפתחו במלחמה הסופית ותשמידו את האנושות פעם נוספת? אני עומד להשלים את התמונה עבורכם מבחינה אזוטרית ממש עכשיו.

יקרים, קיים פרקטל שאני עומד לקרוא לו ״היסודי״. פרקטל זה לא נידון בהכרח אתמול, אבל אני בטוח שהמורה גרג מכיר אותו. לפעמים כאשר אתם עוסקים בדיון על תבנות וחזרה, קיים אותו דבר שהוא לכאורה בלתי נראה, כיוון שהוא לא נתפס במסגרת התודעה האנושית הרגילה שלכם. פרקטל ההתחלה היסודי של הזמן הוא זה שעליו נבנים האחרים. הוא ההתחלה, הגל היסודי, ואני אראה לכם אותו. הכול מהדהד מהיסודי בכפולות. אתן לכם אפילו כמה מספרים.

הפרקטל היסודי של זמן כדור הארץ שלכם הוא נקיפת ימי השוויון של הפלנטה. כל אדוות הפוטנציאלים נבנות ממנה. נקיפה זו נגרמת על ידי התנודה הפיזית (התנדנדות) של הפלנטה, שנמשכת 25,630 שנים. זה הזמן שלוקח למחזור אחד או לתנודה אחת, לחזור להתחלה. כיוון היא כה ממושכת, יכול להיות שינוי של עד כדי אחוז אחד, אבל לא יותר. מדידת תנודת הפלנטה עומדת על 25,630 שנים.

אם תקחו את ״הספירה הארוכה״ של לוח השנה של המאיה, חמישה לוחות שנה שכאלה כוללים במדויק את 25,630 השנים של התנודה. ״הספירה הארוכה״, כפי שתוארה על ידי המאיה, היא 5125 שנים.* זהו גם מניין השנים שהתרבויות הלא ידועות הקודמות שלכם, עליהן דיברנו, התקיימו לפני שהשמידו אחת את השניה. הכול מתחיל להיות מובן. הפרקטל היסודי, יקרים, הוא המפתח לסיבה מדוע המחזור הנוכחי שונה. זאת כיוון שאתם יושבים בסוף ובהתחלה – בנקודת המרכז של נקיפת ימי השיוויון. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית. הזמן פשוט לא חוזר על עצמו כפי שעשה בעבר. זה המרכז. זו הנבואה של אנשי קדם ושל המאיה, ולכן לוח השנה הישן עוצר עכשיו, ומתחיל שוב עם ספירה ארוכה נוספת.

המרכז היסודי, נקיפת ימי השיוויון, מעניק אנרגיה שלא הייתה לאף אחד מהמחזורים הקודמים. במחזור פרקטלי מרכזי זה יש לכם אפשרות לשנות ולהזיז. ההוכחה לכך הם קלפי ״הג׳וקר״ [אירועים בלתי צפויים] שאתם רואים סביבכם. כבר התחלתם! נפילת ברית המועצות היא דוגמה טובה לקלף ״ג׳וקר״. זהו שינוי בטבע האנושי שמתחיל בתהליך הרמוני של חיבור דברים יחד, במקום הפרדתם. הדבר נכון במיוחד כאשר אתם רואים אותו מתבצע באומות שהיו אויבות במשך מאות שנים. זה שונה! זה חדש! ההיסטוריה לא תחזור על עצמה.

״ובכן, קריון״, אומרים כמה, ״יש כמה אדוות ופרקטלים שמגיעים שהם מסוכנים. למעשה, יש מחזור עיקרי אחד שמתחיל בשנת 2017 שנראה מאיים״. יקרים, אתן לכם סיבה עיקרית אחת מדוע היא שונה עכשיו מהספירות הארוכות החוזרות האחרות. יש חלון בן 36 שנים לנקיפת ימי השיוויון. החלון הוא 18 שנים למרכז [שהיה ה-21 בדצמבר, 2012] ו-18 שנים הלאה מהמרכז. אתם נמצאים עדיין ב-18 השנים האחרונות. אתם נמצאים עדיין בשארית האנרגיה של הספירה הארוכה האחרונה. פרקטלי הזמן עדיין נמצאים שם וקיימים עדיין פוטנציאלים עיקריים שמורגשים. נכון, הם יכולים עדיין להתרחש, אבל זה לא הכול, ועל כך אני רוצה לספר לכם. זה רק דבר אחד מני רבים שיגרום לזמן הזה להיות שונה. בואו נשאל שוב את השאלה העיקרית: מדוע הפעם זאת תהיה שונה?

אתם ממוקדים בנבואה של אנשי קדם ובסוף המחסור היסודי של 25,630 שנים. דבר זה לבדו מעניק לזמן זה אנרגיה מיוחדת, אבל זה לא הכל. לפני זמן רב אמרתי לכם מי זרע אתכם ודיברנו על התפתחות התודעה האנושית שמתחילה עתה, לאחר שהייתה מנוונת זמן רב כל כך. סיפרנו לכם שהפליאדים הם המקור של הדנ״א הנוכחי שלכם (והחוליה החסרה). נתנו לכם תקשור ששמו ״גורם החמלה״ כדי שתדעו מהו ההבדל האמיתי, ומה באמת עומד לשנות את האנושות – החמלה. אך אתם כה לינארים וכה תלת-ממדיים שאתם אומרים: ״האם הכימיה של הדנ״א תשתנה? האם נוכל לראותה משתנה?״ והתשובה היא כמובן שהיא תשתנה, אבל לא כפי שאתם חושבים.

הנה מטפורה: לחקלאי יש שדה בו עבד במשך שנים. הוא חוזר הביתה ומכריז: ״יש יבול מסוג חדש. יש סוג יבול נפלא והוא יגדל בקרוב״. האם אתם יוצאים החוצה כדי לראות אם האדמה השתנתה? לא. הזרעים הם שהשתנו. הדנ״א אינו מה שאתם חושבים, ומידע זה ניתן לכם אתמול [מתייחס למידע של ד״ר ברוס ליפטון]. הדנ״א אינו קבוצת כימיקלים בלתי משתנה וסטטית. במקום זאת, הוא מסגרת התרשים עבור הגוף האנושי; הוא האדמה שעליה צומחים זרעי ההתפתחות, והזרעים מייצגים את התודעה שלכם, לא את הכימיה. אל תבחנו את הכימיה ותחפשו בה את ההתפתחות האנושית. במקום זאת, בחנו את השינוי בתודעה של הפלנטה. אבל זה לא הכל.

אני רוצה שתתחילו להשתמש בהגיון רוחני, משהו שיהיה ברור יותר עם הזמן. הפליאדים הם ההורים הרוחניים שזרעו אתכם. רוב האנשים לא יאמינו לכך. סיפור הבריאה המקובל שלכם נשמע זהה ואפילו התזמון זהה, אבל הוא לא יכול לכלול חוץ-ארציים, משום שאז רובכם לא תאמינו לו. עצם המחשבה על חוץ-ארציים תמיד כרוכה באלה שהגיעו, שכבשו אתכם או שפגעו בכם. זוהי הדעה המוטה שלכם והיא משקפת את התודעה האנושית ואת מהות ההיסטוריה הקצרה שלכם. אתם עושים זאת, ולכן אתם מצפים שכל שאר צורות החיים יעשו זאת.

אמרנו זאת בעבר. לפליאדים יש תרבות שקמה מיליוני שנים לפני התרבות שלכם, יקרים. איך לדעתכם היא עשויה להיראות? היא תרבות מתקדמת מאוד שעברה את הדברים שאתם עברתם. יש להם תודעה חכמה וגבוהה מאוד שיכולה אפילו לשלוט בפיזיקה באמצעות המחשבה, והם הגיעו לכאן על פי תוכנית אלוהית כדי להעניק לכם את הידע על האור והחושך ואת הבחירה החופשית של הדואליות כדי שתוכלו לפתור את הפאזל. האלוהים שלהם הוא האלוהים שלכם – מקור הבריאה. זה מה שהם עשו כאן, והם כמו ההורים המקוריים הביולוגיים שלכם ואכפת להם מכם. אסור להם להתערב, אבל אכפת להם.

הפליאדים עצמם הציבו הגבלת זמן לצמיחה שלכם, ועליה אתם מסתכלים בזמן הזה. זוהי תחילת סוף נקיפת ימי השיוויון, אמצע המחזור היסודי, 25,630 שנים. היו לכם כמה תרבויות שהחלו ונעצרו במשך הזמן הזה, ואם לא הצלחתם עד עכשיו, הרי שלא תצליחו כלל. זה היה הסיכוי האחרון.

התחלתם להשתנות בעשורים האחרונים, ובשנות השמונים המאוחרות היה ברור שאתם הולכים לחולל תמורה. ההתכנסות ההרמונית של שנת 1987 הייתה נקודת המפנה. אז הגעתי בשנת 1989. בתחילת שנת 1992 מוססתם את ״המלחמה הקרה״. השינוי החל להתרחש!

כאשר הפליאדים זרעו אתכם, הם הקימו מערכת למקרה שתצליחו, ואנו נתנו לכם מידע זה בעבר. אלה הם הצמתים ונקודות האפס של הפלנטה. הצמתים ונקודות האפס פשוט ישבו שם רדומים כקפסולות של זמן, המתינו לזמן הנכון שבו יופעלו. זמן זה הגיע, וזיהינו את כולן עבורכם, והן מתחילות להיפתח.

״קריון, מעולם לא שמענו על זה. זה כל כך אזוטרי, ואין לנו שום ידע על כך. גם אין כתבים עתיקים שמציינים זאת״. יקרים, השתמשו בהגיון שלכם. כמובן שלא ידעתם על כך, כיוון שלא הגעתם לקו הסיום של ה-21 בדצמבר, 2012! זה היה מידע שיועד לאלה שיצליחו להגיע, לא לפלנטה שתמיד הייתה על סף השמדה עצמית. ראינו מה התרחש כאשר פרקתם את מלחמת העולם השלישית של התרבות שלכם מנשקה. ההוכחה לכך שהייתה זו נקודת מפנה, שהתרחשה בדקה התשעים, היא שכולם עדיין מצפים לה!

אני רוצה לשאול אתכם שאלה הגיונית. כאשר יש לכם ילדים ומגיע זמנם לרכוב על אופניים, מה התהליך? ראשית, אתם קונים אופניים. מה השלב הבא? האם אתם נותנים להם את האופניים ואומרים: ״בהצלחה, ילד! אני יודע שאתה עלול ליפול ולהיפצע, אבל ככה זה עם אופניים״? לא! הורים אוהבים לא יעשו זאת. במקום זאת אתם מרכיבים להם גלגלי עזר ומלמדים אותם. אתם מחזיקים את האופניים עד אשר הם מתרגלים; אתם רצים לצד האופניים עם גלגלי העזר מחוברים עד שהם לומדים. אתם מחייכים בשמחה כשהם לומדים את שיווי המשקל ואתם יודעים שכל ילד ילמד בסופו של דבר, ואז הם מפדלים הלאה בלעדיכם ולצלילי העידוד שלכם.

ובכן, יקרים, הפרקטל היסודי נמצא בהישג יד וגלגלי העזר הם הצמתים ונקודות האפס. הם פתוחים, מופעלים, מסודרים בזוגות, ומתחילים לסלק חלק מהשליליות והחשכה של הפלנטה הזאת כדי להעניק לכם נתיב מהיר לתודעה גבוהה יותר. אמרנו לכם זאת במשך שנים – איך הם עובדים וכיצד הם מסירים את האנרגיה הישנה באמצעות הרשת הקריסטלית, הרשת של גאיה. הכנס כולו עסק בהיזכרות ואף על פי כן, רבים אומרים: ״היזכרות במה?״ אומר לכם מה לזכור. אני רוצה שתזכרו את המידע המקורי שהפליאדים העניקו לכם כאשר הגעתם לכאן! זה מה שאתן זוכרות, נשמות עתיקות, וזה מה שצומת זה עומד למזוג אל תוך הרשת הקריסטלית. הוא מתחיל למחוק את זיכרון המלחמה והסבל מהפלנטה. הוא ישנה את פרקטלי הזמן עצמם, כמעט כמו אתחול של הרשת הקריסטלית.

מה שאתם חייבים לדעת הוא שהרשת הקריסטלית אחראית באופן חלקי לזיכרון של פרקטלי הזמן הישנים. אלה הם הפרקטלים שאומרים שההיסטוריה תחזור על עצמה, למרות שאתם בוראים עתיד חדש ונמנעים מהם. כאשר הם מתחילים להימחק ולהיבנות מחדש, הדבר דומה לאתחול של האנרגיה של האנושות.

אני רוצה לשאול אתכם, האם לא הייתם עושים זאת למען ילדיכם? האין זה הגיוני שהפליאדים, שהביאו לכם את האנרגיה היפהפייה של אהבת האלוהים, לא יעזרו לכם לעבור התפתחות חדשה ולא ידועה זו של התודעה? אתם לא חושבים שהם היו נותנים לכם גלגלי עזר? האין זה מתחיל להיות הגיוני מבחינה אזוטרית, שראשית המחזור היסודי החדש תכלול משהו יפהפה במידה ותצליחו? ובכן, הנה הוא, והוא הגיע, ותחילת מחזור זה היא שונה!

אל תניחו לאף אחד לומר לכם: ״הנה זה בא שוב. המלחמה כבר הייתה אמורה להתרחש, ולכן היא מגיעה!״ רק משום שעשיתם זאת בעבר, אין משמעות הדבר שהיא תתרחש בוודאות שוב. המחזור שונה.

זה היה המסר במשך 26 שנים, הוא לא הוצג בהכרח במונחים הללו, אבל זה היה המסר מיד בפרסום הראשון שלי, בפרק הראשון של הספר הראשון של קריון: ״לא תהיה מלחמת עולם שלישית. לא יהיה ארמגדון. הנבואות העתיקות לא תתרחשנה״. לפני 26 שנים ראינו את בוא השינוי שלכם. הפרקטל היסודי מתכייל מחדש ומתכונן להתחיל שוב עם מערך אנרגיה שונה, ולכן אתם לא תחזרו על העבר.

נגמר זמנם של גלגלי העזר שלכם. יש לכם בחירה חופשית ואתם יכולים להפוך זאת קשה או קל כרצונכם. אפילו עם גלגלי העזר, אתם עשויים עדיין ליפול, אבל עם העזרה שמוגשת לכם באנרגיה החדשה הזאת, אתם תעלו חזרה ותמשיכו קדימה. זה עשוי להיות מסע קשה עבור אנושות ישנה להתחיל מערכת חדשה של תודעה. אומר זאת שוב: שני צעדים קדימה, צעד אחד אחורה. זה חלק מהאדם החדש ואתם בדיוק במקום הנכון, בזמן הנכון.

אתם לא מרגישים בכך? היום ואתמול שמעתם את פרדיגמת האמת. האם אין צליל של אמת בכך שמשהו מיוחד ושונה מתרחש? ואני אומר לכם מהו: אתם ממשיכים הלאה! יש לכם תודעה גבוהה יותר, כיוון שאתם יושבים כאן ושואלים את עצמכם: ״מה אני מרגיש שהוא שונה כל כך?״ הקשיים שחוויתם ביחס לכיולים מחדש, עליהם דיברנו, כולם חלק ממעבר איטי זה אל תודעה חדשה. אתם עומדים לחלוף הישר דרך הפרקטל הישן והפוטנציאלים הישנים!

ברכות, נשמות עתיקות יקרות, על שהגעתן לפלנטה בזמן הזה, מתוך ידיעה שאלה יהיו זמנים קשים. לא עמדתן לפספס את המסיבה, נכון?

וכך הוא.

קריון

* Fractal Time מאת גרג בראדן. (קישור)

** קישור