הפכו את האינטואיציה לשותפה

30 בדצמבר, 2017

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

איך תדעו עכשיו, כאשר הכול משתנה, מה נכון ומה לא נכון? הממד השלישי ממשיך להתפורר או להתפרק, היסוד של מה שהכרתם כמציאות שלכם משתנה מחומריות לפוטנציאליות. כללי החומר שוב אינם חלים והם מוחלפים על ידי אפשרות ופוטנציאל. ה״בלתי אפשרי״ הוא עתה שיקול ופוטנציאלים חדשים מעוררים אפשרויות חדשות. איך תדעו במה לבחור? האינטואיציה היא המדריכה שלכם עכשיו, היא האור שיאיר את נתיב הממד החמישי שלכם ושידריך אתכם אל ממלכות חדשות של פוטנציאל והוויה.

האינטואיציה שלכם היא הקול הקטן והשקט שאתם יכולים לשמוע כאשר אתם מאזינים באמצעות לבכם הנעלה, כאשר אתם פתוחים לחיבור עם העצמי שלכם, וכאשר אתם מאמינים בעוצמה האלוהית שלכם ומקבלים אותה. האינטואיציה שלכם היא יותר מאשר מערכת הדרכה פנימית, היא נקודת החיבור שבין האנושי לאלוהי, החיבור שלכם למקור, הקול שבאמצעותו העצמי הגבוה שלכם מדבר, מקור מידע שנקי מדעות מוטות, מפחדים ומרגשות. האינטואיציה שלכם מדברת באמצעות התדר האנרגטי ופוטנציאל הרטט הגבוהים ביותר שלכם, ולכן היא פועלת בנקודת המפגש שבין האנושיות והאלוהיות שלכם.

הקשבה לאינטואיציה שלכם משמעותה שאתם בוטחים שהחיבור שלכם למקור תמיד קיים ועובד לטובתכם הנעלה ביותר. האם אתם יכולים לתת אמון בחוכמתו ובהדרכתו והאם אתם מוכנים לחיות מנקודת עוצמה זו? האם אתם מוכנים למוטט את יסודות דחיסות הממד השלישי ואת מגבלותיו ולהתרחב אל תוך היצירתיות והחיבור של הממד החמישי?

הפוטנציאל יכול להיות מרגש בעוד שהשינויים הדרושים לשם טרנספורמציה יכולים להיות מאתגרים. ההזדמנויות שלכם לא נעלמות אם אינכם מוכנים, הן ימתינו לכם עד שתגיעו לנקודות היערכות חדשות ולכן אתם יכולים להתמסר לטרנספורמציה זו. האינטואיציה שלכם תזכיר לכם את נוכחותן. זו החלטה שאתם חייבים לקבל בעצמכם, כאשר אתם מוכנים לבטוח בעוצמה שלכם. רבים מכם מפחדים שהאינטואיציה שלכם תאמר לכם את הדבר ״הלא נכון״ או משהו שאינו נכון עבורכם, אך היא נובעת מהאור ומחוכמת המקור, לכן היא לעולם לא יכולה לשגות או להיות לא נכונה. אם אינכם בוטחים בה, אולי אינכם מוכנים עדיין לאמץ את הפוטנציאל המעצים שלה.

כיוון שהאינטואיציה היא חלק משדה האנרגיה שלכם, ההדרכה שלה לא יכולה להטעות אתכם. אם לעתים דומה שהיא שונה ממה שציפיתם או חשבתם שיקרה, הסיבה היא שבנקודה זו במחזור ההתעלות ומיזוג הממד השלישי והממד החמישי, אתם מאותגרים להרחיב כל היבט של נתיב החיים שלכם ולפתוח את עצמכם לכל האפשרויות הנובעות מהפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם. כאשר האינטואיציה שלכם מספקת לכם הדרכה שאינכם מבינים, בקשו אישור. והאמינו שהוא יינתן לכם.

עידן האור החדש נגיש לכל מי שמוכן להתרחב מדחיסות ליצירתיות, להפוך לבורא-שותף ברמות הוויה חדשות. ההתעלות היא תהליך של עלייה לתדרי אנרגיה חדשים, היכולת לאפשר לתדרים הללו להפוך לחלק משדה האנרגיה שלכם ולהתגשם במציאות שלכם. האינטואיציה היא המדריך שלכם לפוטנציאל של מציאות הממד החמישי ולמה ששוכן מעבר לנתיב הממד השלישי. היא תסייע לכם לקבל החלטות שישרתו אתכם בכל רגע. אל תשפטו את עצמכם בשל הפחדים שלכם; הכירו בכל צעד חשוב במסעכם וכאשר תהיו מוכנים להיערך עם פוטנציאל חדש לחייכם, האינטואיציה שלכם וההדרכה שלה נוכחות כדי לעזור לכם.

אינכם יכולים לחקור את ממלכות המקור, האנרגיה והרוח ללא ההדרכה האינטואיטיבית שלכם ולכן צעדו צעדים קטנים ופיתחו את לבכם כדי להתנסות בשמחה, בהגשמה, בשלווה, בפוטנציאל ובתכלית שנגישים לכם. כל הדרכה מבלבלת או לא מוכרת שאתם מקבלים מהאינטואיציה שלכם, נובעת מרמת פוטנציאל גבוהה יותר מזו שאתם חווים עתה. היא קיימת כדי לגרום לכם להפוך מודעים למגוון האפשרויות הנגיש לכם עכשיו. בטחו בהדרכה ובחוכמה שלה, קבלו אותה כשותפה שלכם, וצעדו קדימה בבטחה, מתוך ידיעה שכאשר אתם מקשיבים לאינטואיציה שלכם אתם נערכים עם התדרים והפוטנציאלים האנרגטיים הגבוהים ביותר שלכם, וממזגים את האנושיות שלכם עם העצמי האלוהי שלכם, להגשמת משימת האור שלכם של שילוב הממד החמישי.