המערכת – חלק שני

הבינו מי אתם

קריון באמצעות לי קרול

גרנדה, ספרד

19 באוגוסט, 2007

מאנגלית: סמדר ברגמן

תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. פעמים רבות הפגישות הללו, הנערכות בארצות שונות, מכילות מידע בסיסי מאוד מאת קריון, אך הרבה מועבר באופן רגשי, וזאת הדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. תקשור מול קהל זה כלל תרגום לספרדית והתמליל המקורי הופך אפוא את הקריאה לקשה. הוא כולל משפטים קצרים רבים באנגלית והוא קטוע (משום שאינכם שומעים את המתרגם). לכן, כדי להקל על הקריאה ולהגביר את ההבנה, הוא נערך כך שיזרום באופן טוב יותר. בנוסף, התקשור הורחב על-ידי קריון כך שיכלול את הבהירות שקיימת רק בעת התקשור עצמו. הנה אפוא להנאתכם החלק השני של המסר שניתן בגרנדה, ספרד, ב-19 לאוגוסט, 2007.

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. הדלת נפתחת במהירות עם שותפי, והסיבה היא שלעולם איני עוזב. הוא התרגל לאנרגיה של קריון ולכך שאני תמיד נמצא מעברה השני של הדלת. אולי קשה לכם לדמיין זאת, אך אין זה שונה משיחה עם העצמי הגבוה שלכם. תמיד הזמנו את האנושות לתקשר בדרכים רבות. אתם יכולים לקרוא לדבר בכל שם שתרצו, אך כאשר אתם מביטים באמנות הדגולה של הפלנטה, האם אתם יכולים לפקפק בכך שהיא הגיעה מאלוהים? היא תוקשרה! כאשר אתם מקשיבים למוזיקה הדגולה ביותר של הפלנטה שלכם, האם אתם מבינים שהיא הגיעה וזרמה דרך הצינור? אנרגיה זו תמיד נגישה, תמיד חלק מהמערכת. 

אתם סבורים שחלף יום מאז דיברתי לאחרונה, מאז השיחה האחרונה שלנו. אך עבורי, היה זה רק לפני רגע. כעת אנו ממשיכים אפוא בהוראה ביום השני. דיברנו על המערכת. אמרנו לכם שזהו מקום מבולבל, אותה בין-ממדיות המכונה בפיכם הצד האחר של הצעיף. אמרנו לכם שאין זה מקום אלא מצב בין-ממדי של אנרגיה, מצב שאתם יכולים להיכנס אליו בכל עת, אם תבחרו. אך בשל החוויה התלת-ממדית שלכם, אתם רוצים שזה יהיה מקום. כך רוצה לראות זאת המציאות שלכם. אך אם אתם זוכרים את ההוראה, אתם תבינו עכשיו שאנרגיה בין-ממדית זו תמיד נמצאת סביבכם. וכאשר אתם מציבים את עצמכם במרחב זה, תכופות הוא נראה מבלבל וקאוטי. כאשר אתם נמצאים במצב זה, אינכם יכולים להבין מה מתרחש.

כעת הניחו לי להתחיל לשרטט עבורכם את ההגיון שדומה שחסר. במרחב זה שהוא בין-ממדי שוכנים כל הפוטנציאלים שלכם. אלה הם פוטנציאלים של מה שתעשו, האנשים שתפגשו ומהי תכליתכם בחיים. הסיבה שהדברים הללו נראים מבלבלים היא משום שאף אחד מהם לא התגשם עדיין. ולכן, במארג אנרגיה זה נמצאים כל הפוטנציאלים של חייכם, בנוסף לאחרים שסביבכם. הנה ההגיון: כאשר אתם נכנסים למקום זה בכוונה תחילה, כאשר אתם מתחברים לאנרגיה הבין-ממדית, אתם מושכים קווי אנרגיה אשר “מחפשים ומוצאים” את הפוטנציאלים שאתם מבקשים. ובשעה שאתם עשויים לחשוב שהדבר אינו הגיוני, ישנם אנשים אחרים שעושים זאת גם כן. הסינכרוניות היא המקום בו נפגשים הקווים הללו. איני מצפה מכם להבין זאת, משום שזוהי שפה בין-ממדית. אך אני אומר זאת בכל מקרה, כדי שאלה מכם שנמצאים באותו מצב קריאה מדיטטיבי יראו זאת בדמיונם.

אתמול אמרנו לכם שהיום יהיה יום מעשי אשר בו נדבר על בני האדם והמערכת, וכך נעשה. נתחיל בכך שניתן לכם שישה עקרונות יסוד. איננו רוצים לומר כללים, ולכן נאמר שאלה הם רמזים מסייעים. אלה הם רמזים שיעזרו לכם להגשים את המערכת ולעבוד עמה. באומרנו להגשים את המערכת, אנו מתכוונים למצב הממשי שבו אתם יוצרים עמה קשר ומשתמשים בה. בשום מצב לא נבקש מכם להבין אותה. שמעתם פעמים רבות את המשפט: “אלוהים פועל בדרכים נסתרות”. ובכן, הן נסתרות רק ליצור התלת-ממדי! למעשה יש במערכת הגיון ותכלית. היא אינה מסתורית כלל. כמה מעקרונות היסוד הללו עשויים להישמע מוכרים, משום שהשתמשנו בכמה מהם בעבר בשיעורים אחרים. אולם, זו הפעם הראשונה ששילבנו אותם יחד באופן זה.

עקרון היסוד הראשון הוא החשוב ביותר: אל תשערו השערות לגבי שום דבר. זאת אומרת שעליכם להשליך את התפיסה התלת-ממדית שלכם לגבי דרך הפעולה של הדברים בכל הקשור לכם ולרוח. בכל הקשור לעבודה עם המערכת, אל תשערו השערות לגבי שום דבר. זה הדבר הקשה ביותר עבור בן האדם! אפילו בעת מדיטציה עמוקה, יש לאנשים השערות. הם יושבים, פותחים את הדלת ומנסים להבין מהיכן מגיעים הקולות. מיד נאמר שנית: “אל תנסו להבין אותה”. במקום זאת, אנו אומרים: “פשוט השתמשו בה”. כאשר אתם מבקשים שיראו לכם את הנתיב שלכם, אל תשערו שאתם יודעים מה יהיה. אל תשערו שאתם יודעים כיצד הוא יופיע בפניכם! אל תשערו דבר, התקדמו ותופתעו.

עקרון יסוד שני: ראו את עצמכם כחלק מהתוהו ובהו. אינכם ניצבים לבד כיצור תלת-ממדי שמוכנס לפתע אל תוך מרק פוטנציאלים זה. במקום זאת, אתם חלק מהפוטנציאלים של המרק. לכן אנו מבקשים מכם להבין שאתם חלק מהמערכת ולתבוע זאת לעצמכם. לפעמים אנו אומרים: “קבלו על כך בעלות”, והפכו זאת לחלק מכם. יש שאומרים: “ובכן, זה נשמע די קל. אעשה זאת”. זה לא קל, משום שאתם תופסים את עצמכם כנפרדים מאלוהים. אתם אומרים: “אני כאן, אלוהים שם. אני מנסה להגיע לאלוהים”. אך אנו אומרים שאתם חייבים לראות את עצמכם כחלק מאלוהים, ואי לכך, כחלק מהמערכת.

הנה עקרון היסוד השלישי: אל תפחדו לצעוד אל תוכה. אתם עושים זאת בדרכים רבות. אמרנו לכם במשך שנים רבות שהדבר הטוב ביותר שהאדם יכול לבקש אי פעם הוא: “אלוהים אמור לי מה עליי לדעת”. כך אתם צועדים אל תוך המערכת. כך אתם נכנסים אל התוהו ובהו לכאורה. זו הכרה בכך שאתם מוכנים לדבר-מה שאתם יכולים לעשות, אפילו מבלי להבין מהו.

שלושת עקרונות היסוד הראשונים עוסקים אפוא בכם. אל תשערו השערות, קבלו בעלות על המערכת, והכניסה אליה נשמעת כעניין קל. אך הבינו שרוב האנשים אינכם עושים זאת בדרך זו, והם מתקשים. שוב, תפיסת האלוהים גורסת שאתם נפרדים, ישויות נפרדות ושאינכם מאוחדים עם אלוהים. הנה אתם, יושבים על כדור הארץ ומאמינים להוראה שהאנרגיה של הרוח נפרדת מן האדם. אולם אם ברצונכם להשתמש במערכת בכל יום בחייכם, אתם חייבים להציב את עצמכם בתוכה. הדבר לא נשמע הגיוני והוא מנוגד לכל שלמדתם, אך הוא חייב עתה להפוך למציאות שלכם. אי לכך, ערך עצמי עומד להיכנס לתמונה, נכון? משום שהאדם שמרגיש שהוא חסר ערך לעולם לא יהיה מסוגל להבין את העובדה שהוא חלק מאלוהים.

עקרון היסוד הבא, הרביעי, הוא זה: בטחו באינסטינקטים הראשונים שלכם ופעלו על פיהם. כלל זה קובע שעליכם לבטוח באינטואיציות הראשונות שלכם ולפעול על פיהן. כמה פעמים נתקלתם במצב שבו אמרתם: “אילו רק הייתי פועל על פי המחשבה הראשונה שצצה בראשי”? זה למעשה חלק מהמערכת, וכך הדבר מתרחש. לעתים קרובות, אמצו את האינסטינקט הראשון שלכם לגבי מצב כלשהו. יש שמכנים זאת אינטואיציה, אך זה רבה יותר מכך.

כמה מכם חייבים ללמוד לעשות זאת, משום שרבים מכם לא יודעים כלל כיצד “מרגיש” האינסטינקט הראשון. לכן, חלק מהמערכת הוא להתחיל להבין כיצד נראים ומרגישים האינטואיציה והאינסטינקט. “ובכן, קריון, כיצד נעשה זאת?” בקשו אולי? “רוח יקרה, אפשרי לי להבחין בסימנים כאשר אני מרגיש בהם ושומע אותם, ולהבין מה הם”. ההבטחה היא שאתם תמיד תקבלו אותם, אך השאלה עד כמה בהירים הם יהיו במוחכם תלויה בכם. ישנם אנשים מסוימים שמדחיקים את האינסטינקטים שלהם. הם לא אוהבים אותם משום שהם מפריעים להתנהלות ההגיון שלהם. רבים אינם חושבים כלל באמצעות לבם, אלא רק באמצעות המוח שלהם. אך לעתים קרובות למדי האינסטינקט הראשון הוא תהליך של “חיבור לב”.

עקרון היסוד הבא, החמישי, אינו מובן כלל. חלפו הימים שבהם האדם ישב והמתין שאלוהים יעשה משהו. המערכת מקיפה אתכם מכל צד. היא מוכנה להיענות לצורכיכם, אך אם אינכם פותחים את הדלת, דבר לא יתרחש. אך האנשים ממשיכים להתפלל. “אני רוצה כל-כך להירפא”, הם אומרים. “אני כל-כך רוצה בדברים הללו! אני רוצה שותף לחיים. אני רוצה לדעת מה אני אמור לעשות בחיי”. ולכן הם מתפללים ומודטים בכל יום, מבקשים, ולעולם לא עוזבים את הבית, מתפללים ללא הרף. זו דרך נהדרת לפגוש מישהו, נכון?

אתם חייבים לקום ולפתוח את הדלתות. הנה עקרון היסוד החמישי: אתם חייבים לפעול. והפעולה יכולה ללבוש צורות רבות ולכבד את הדברים בהם תומכת התרבות שלכם. אך באופן כללי, משמעות הדבר שעליכם לצאת מהבית וללכת למקומות שבהם אתם יכולים לקיים אינטראקציה עם הפוטנציאלים של הסינכרוניות. אין זה משנה מה אתם רוצים, הוא יכלול את המערכת של האנושות. לכן, אינכם יכולים לשבת בחדר לבד ולצפות לתשובות.

רבים אומרים: “רוח יקרה, הראי לי מה אני אמור לדעת”. אז הם יושבים ודבר לא קורה… ודבר לא קורה… ודבר לא קורה. לכן בייאושם, הם קמים והולכים לחנות הספרים האזוטריים. הם הולכים לבד במעבר בין כונניות הספרים וספר נופל על ראשם! הרגע אלוהים דיבר! אז הם אומרים: “זה הספר שחיפשתי. איזו התגלות היא עבורי. תודה לך, אלוהים”. וכך הדברים עובדים. אתם חייבים לקום וללכת, וכאשר אתם עושים זאת, עקרון היסוד הגדול, השישי, הוא: צפו לסינכרוניות.

הסינכרוניות מוגדרת כאנרגיות שנערכות מתוך תכלית. מצבים אלה נראים כמקריים, אך הם אינם מקריים. הקשיבו, זה הסוד. שמעתם שאין צירופי מקרים, אך יש אנשים שלא מאמינים ואומרים: “זה טירוף. זה לא נכון”. הסינכרוניות נראית כצירוף מקרים. תכופות היא נראית כמקרה, אך אין זה כך. אלה אתם, במקום הנכון, בזמן הנכון, והפוטנציאלים נערכו כפי שביקשתם. אך אם אתם מעונינים בסינכרוניות ובהיערכות הפוטנציאלים, עליכם לצאת ולחוות אותם, נכון? לכן אתם צריכים לפעול, ובין אם זו שיחת טלפון, או תקשורת אלקטרונית, או אתם בגופכם, אתם חייבים להציב את עצמכם במקומות שבהם הסינכרוניות והמערכת יכולות לפעול. ואני אומר זאת לאלה שבחדר ולאלה ששומעים ושקוראים עכשיו. יש בכם אנשים שלא יעשו זאת, משום שהם מאמינים שיש קדושה מסוימת בתפילה ובפסיביות. במקום זאת, נסו להבין את איזון הדברים. יש זמן לבקש וזמן לקבל. הם מתבצעים במקומות שונים! אם תשהו כל הזמן במקום הבקשות, הקבלה לא תתרחש.

אלה הם עקרונות היסוד. כעת ברצוני לתת לכם כמה דברים מעשיים ליישום עקרונות היסוד הללו. אנו נדון בכמה מצבים ונראה לכם כיצד הרוח פועלת. כמה מכם יודעים את הדברים הללו, אך אולי מעולם לא שילבתם אותם.

הראשון והקשה ביותר לבני האדם הוא התזמון. אתמול אמרנו שהשעון שלכם אינו השעון של אלוהים. אמרנו גם שבלתי אפשרי ליישם מסגרת זמן תלת-ממדית לפוטנציאל בין-ממדי. האנשים מתוסכלים מכך שאלוהים נותן את הדברים לא בזמן שביקשתם אותם, אלא רק כאשר אתם זקוקים להם. אתם מבינים, אין זה הגיוני כלל בעינינו לתת לכם תשובה שתוכלו לשים בכיסכם. משום שכאשר אתם מגיעים למקום שבו חשבתם שתזדקקו לה, ותוציאו אותה מהכיס, זו תהיה התשובה הלא-נכונה! במקום זאת, היא חייבת לפגוש בתרחיש של הסינכרוניות ובאנרגיה של הרגע.

הרשו לי לספר לכם על אדם מסוים. הוא חשב שהוא משתמש במערכת ועושה כמיטב יכולתו. למעשה, הוא לא הבין באמת כיצד היא עובדת, והיו לו כמה השערות. לאדם זה הייתה משימה. הוא היה אדם עדין מאוד, ועבד כמנהל במפעל. הוא היה אחראי על פועלים רבים והיה מפקח טוב, משום שאהב את עובדיו, הכיר את משפחותיהם וכיבד את כולם. אולם עמד בפניו אתגר משום שהיה עליו לפטר את אחד העובדים. הוראות הגיעו מהממונים עליו, שעליו לקצץ בכוח העבודה ולפטר אדם אחד. לכן, אחד מהאנשים שבפיקוחו יאלץ לעזוב את עבודתו.

הנה גישה שכיחה ומעשית לחיים. אתם נתקלים במצב ורוצים לדעת כיצד להתמודד עמו. זו בקשה טובה, נכון? זו בקשה מכובדת מאלוהים. “רוח יקרה, אני מכיר איש זה, אני אוהב איש זה ומכיר את משפחתו. אנא הדריכי אותי. מה אני אמור לומר? כיצד לעשות זאת? מהי הדרך הטובה ביותר? אני חרד”. ומשום שהוא אדם רוחני, הוא כורע על ברכיו והוא מבקש. הוא קבע פגישה עם העובד, והוא יודע שיהיה עליו לעשות מעשה בתוך שלושה ימים. אך הוא לא מקבל תשובה כלל. הוא לא חווה אינטואיציה, ועל כך הוא מסתמך. הוא לא חש שום אינסטינקט. במקום זאת, דומה שאלוהים יצא לחופשה, ועכשיו בכלל לא אוגוסט. אין תשובה.

ביום השני, הוא שוב כורע על ברכיו. “אני יודע שאת מקשיבה, אך איני מקבל דבר. ואני חייב לדעת משום שהפגישה תיערך מחר. רוח יקרה, העניקי לי מידע כדי שאוכל לבצע זאת בדרך המכובדת ביותר. מהי דרך הפעולה הטובה ביותר?” כלום. אין כל תשובה.

זה השלב שבו האדם מתחיל לחוות תסכול. “אני תקוע, אלוהים לא מקשיב. לאלוהים לא אכפת ממני. משהו חשוב עומד להתרחש, אני התפללתי ואין כל תשובה”. זה השלב שבו אנשים מסוימים מרימים ידיים. אה, אבל הם לא מכירים את המערכת! אם אינכם מקבלים תשובות כלל, מה לדעתכם עומד לקרות? אני אומר לכם שבמערכת ~ המקום שאתם מחשיבים לתוהו ובהו ~ דברים רבים מתרחשים. אין תשובה תלת-ממדית לבד מהתשובה: “היו שקטים. היו שקטים, בני משפחתי, ובטחו ברוח”.

היום השלישי מגיע. העובד נכנס למשרד ויושב. עדיין לא התקבלה כל תשובה והמנהל מזיע. הנה הוא במרחק של שניות מביצוע המעשה, ואין כל תשובה, כל הדרכה לבד להיות שקט. לבסוף, הוא מביט באיש שיושב. הוא מחייך כפי שהוא עושה תמיד. המפקח חושב על ילדיו של האיש וליבו כבד. המשרה כה חשובה לו! הוא מושך את הזמן ומציע כוס קפה. אז הם מתיישבים והמנהל מהרהר.

אך לפני שהוא מספיק לדבר, העובד מדבר ראשון.

“אני שמח שזימנת אותי למשרד. אני לא יודע איך לספר לך אבל מצאתי עבודה טובה יותר. אני מאוד מצטער. אני יודע שאנחנו ידידים ושאתה סומך עליי, אבל אני חייב לעזוב את המפעל. זה יהיה שינוי משמעותי עבור המשפחה שלי”.

המנהל מחייך ואז הוא יודע ~ התשובה לא הייתה במה שהוא היה אמור לבשר לאיש זה, היא הייתה הבשורה שהאיש היה אמור לבשר לו!

כך זה עובד. זוהי הסינכרוניות, ואף-על-פי-כן, אינכם יכולים להתחיל להבין את שנראה כתוהו ובהו או כמקריות. האדם יתפתה לומר: “איזה צירוף מקרים” ולא לתת קרדיט לאלוהים או לעצמו. אך המציאות היא שהפוטנציאל היה קיים במערכת כל הזמן.

אל תשערו השערות בנוגע לתזמון. אמרנו לכם זאת למן ההתחלה. כאשר בני אדם מבקשים דבר-מה, הם מרגישים שהם קנו כרטיס לרכבת. אז הם מצפים שהרכבת תגיע ואלוהים בתוכה. זה לא עובד ככה. אין זה כרטיס כלל וכלל. זו בקשה לסינכרוניות, ללא השערות בנוגע לתזמון.

יכולנו לומר את אותו הדבר בנוגע למתן התשובות. זה הדבר השני שבני אדם עושים. הם מבקשים דבר-מה והם מצפים לתשובה מלאה. זה מה שאתם מקבלים בממד השלישי, נכון? כאשר אתם נכנסים לחנות וקונים מכונית, אתם מקבלים את כל המכונית, נכון? לכך אתם מצפים, נכון? קרוב לוודאי שתתנגדו אם תקבלו את הצמיגים היום ואת הרכב מחר. אך כך פועלת הסינכרוניות. מה שאנו אומרים הוא שבמקרים רבים התשובות מגיעות בחלקים ואתם צריכים לחבר אותן יחד. אל תשערו השערות לגבי הדרך שבה תגיע התשובה אליכם, או האם היא תהיה שלמה או חלקית, או אפילו מהיכן היא תגיע.

“קריון, מה הנתיב שלי? מה אני אמור לעשות? אני רוצה לדעת מה מטרתי בחיים?” אנו שומעים זאת לעתים כה קרובות. אנשים יקרים, עצם השאלה הוא מעשה כל-כך תלת-ממדי מצדכם! אתם החלטתם שיש לכם נתיב אחד. נתיב אחד! האם זה כל שאתם מסוגלים לעשות, דבר אחד? האם אתם אמורים להגיע אל הפלנטה ולעשות דבר אחד? אתם חיים את חייכם ושואלים את הרוח: “מהו הדבר האחד שאני אמור לעשות? אני באמת מחפש אחריו. אני לא יודע עדיין מהו”. האם אתם חושבים שעליכם לחפש אחר פרס לאורך הנתיב ששמכם רשום עליו? ואז אתם עושים זאת למשך כל חייכם? אה, אנשים יקרים, אין לכם מושג מי אתם. הפוטנציאלים שלכם כה מורכבים.

אמרנו זאת בעבר, אך עליכם לשמוע זאת בהקשר ההוראה הנוכחית. הנתיב המקודש שרשום בדנ”א שלכם הוא להיום. והאירוניה היא שאפשר שאתם כבר צועדים בו. יכול להיות שאתם כבר עושים זאת, משתתפים בכך ובו בזמן משערים השערות לגבי מהות הנתיב. וכך אתם יושבים על הרצפה, זועקים לאלוהים: “מהו הנתיב שלי?” המערכת זקוקה לעוגן של אור. היכן אתם מתגוררים? היכן אתם עובדים? האם קשה לכם שם? אולי זהו נתיבכם ~ להיות במקום קשה ולהחזיק באור? אור רב דרוש באזורים קשים כדי לברוא את הקדושה שם נמצאת החשכה, להחזיק בשמחה ולהיות האדם היחיד באזור שמסוגל לעשות זאת, משום שבכך אתם מצטיינים. וכל הזמן הזה אתם אומרים: “אני לא עושה דבר למען אף אחד. אני חייב לדעת מהו הנתיב שלי… חייב לדעת”. והאדם מתוסכל, לעולם לא מבין שהנתיב הוא מה שהוא כבר עושה באופן טוב כל-כך, ומחר זה עשוי להשתנות!

כל יום בחייכם, אתם מחזיקים במרחב למען האור כדי שאלוהים יוכל להיכנס ולהאיר. לעתים קרובות אלה הם מקומות שבהם אף אחד אחר אינו מחזיק באור מלבדכם. האם חשבתם על כך? קיימים נתיבים כמספר הימים בשנה. זוהי הסינכרוניות. מהי תשוקתכם? אם תגשימו אותה, לשם יוביל אתכם הנתיב שלכם.

“הנתיב” שלכם הוא בר שינוי והוא אינו “דבר” אחד. אך פעמים רבות, האנשים מחליטים שהם יהיו דבר אחד. “אני עומד להיות מרפא”, הם אומרים והם חושבים שזה מה שאלוהים רוצה. הם הבינו הכל. אולם הם שיערו השערה, השערה אחת, כאילו ערכו פגישה כלשהי עם אלוהים ואלוהים הסכים! מבלי שהם יודעים, הם ערכו הסכם זה בינם לבין עצמם. אלוהים מעולם לא היה שם כלל. ואז כאשר הם נתקלים במכשולים, הם אומרים: “איך זה יכול להיות? אני אמור להיות מרפא”. הם שיערו שמה שהם “רואים” הוא אפוא הנתיב שלהם. אין כל סינכרוניות בכך. הם לא חלק מהמערכת, אתם מבינים? הם לא פועלים במסגרת המערכת. במקום זאת, הם חורשים תלם שהוא חזון אישי ותלת-ממדי. לעתים קשה להסביר זאת ליצורים תלת-ממדיים שעובדים בכל יום במציאות הזאת ולבקש מהם “להרגיש” את ההבדל בין מה שהם מדמיינים לעצמם ובין מה שהמערכת הכינה להם במקום זאת.

לכן השאלה הבאה צריכה להיות: מהו קול האלוהים? “רוח יקרה, חיכיתי לתשובה. אני זקוק לפרטים”. כעת האנשים חושבים שהם עומדים לשמוע דבר-מה בראשם. אולי משהו ייכתב על הקיר! אומר לכם שוב ~ הסיבה שאנו אומרים לכם לפעול על פי האינסטינקט הראשון שלכם היא שאמצעי התקשורת הוא האינטואיציה. האינטואיציה היא תוצר של הסינכרוניות. זו דרך אמיתית מאוד של אלוהים, המערכת, התקשורת עם האנושות. בני האדם אינם אוהבים זאת משום שנראה שהם חשבו על כך, ושהדבר לא הגיע מאלוהים. ככלות הכל, הם המתינו לתשובה מאלוהים, לא מעצמם.

אצל כמה מכם צצה מחשבה בראשכם ואתם אומרים: “ובכן, חשבתי על כך בעצמי. זה לא יכול להיות אלוהים”. זה בדיוק מי שזה! אלה אתם שמשתמשים בסינכרוניות משום שהבעתם כוונה לצעוד אל תוכה. האם אינכם ראויים לקבל את המסרים הללו בדרך זו? האם אינכם מקודשים? האינטואיציה היא הדרך. כך זה עובד. אך שוב, ההשערה היא שאלוהים הוא גדול ואתם קטנים. לכן, מה שאתם חושבים באופן אישי הוא לא מה שאלוהים אומר לכם (לדעתכם). התרגלו לכך שהאינטואיציה היא התשובה. כאשר השותף שלי החל בתהליך התקשור הזה, אף-על-פי שהוא פתח לקריון את הדלת, אף-על-פי שהוא קיבל מסרים, הוא לא האמין. על אף האישורים מאלה שידעו את האמת, במוחו האינטלקטואלי הוא אמר: “אני ממציא את כל זה”. זאת משום שכאשר הוא מתקשר, ההרגשה היא שהמוח האנושי מעורב בתהליך. ובכן, זה נכון! כך חייב להיות. כל הדנ”א שלכם מעורב, וגם המצב הרגשי שלכם והאינטלקט שלכם ~ הכל מחוברים למקור.

בסופו של דבר הוא ויתר והבין שגם הקדושה שלו מעורבת בתקשור. אז הוא הפך בהיר יותר. בטחו באינטואיציה שלכם, משום שאלה הם דברי האלוהים. יש שאמרו אפילו שאלה הם מסרים ממה שרבים כינו בשם “הרוח הקדושה”. זו דרך אחרת לומר “העצמי הגבוה יותר”. למערכות אמונה רבות יש שמות שונים לאותן אנרגיות, אך זה תמיד קשור לאופן שבו אתם מקבלים את המסרים. אתם מבינים, אתם חלק מהמערכת.

היו גם שאלות רבות הקשורות לעסקים. אמרתי לכם שהמסר הזה יהיה מעשי, לכן אתן לכם שתי דוגמאות. הנה עצה לאלה שמנסים לברוא במשותף משרות כדי שיוכלו לפתח את השפע הדרוש במסגרת החברה, כדי שהיו מסוגלים להשתכר למחייתם. ראשית, יקרים, אלוהים אינו נמצא בחשכה. אלוהים מכיר את החברה בה אתם חיים. הרוח מבינה שאתם זקוקים לשפע כדי להישאר במקום שלכם, כדי לקנות מזון, כדי לנסוע ממקום למקום וכן הלאה. אלוהים אינו מתנגד לכסף! ברגע שתבינו זאת, תהיו שלווים הרבה יותר. למעשה, עליכם להגשים באמצעות הסינכרוניות את השפע הדרוש לכם כדי לחיות. במילים אחרות, כסף הוא חלק מהמערכת. הוא אלוהי כמו כל חלק אחר בנתיב שלכם כאשר אתם מתייחסים אליו באופן רוחני.

האם מישהו סיפר לכם אי פעם שהרוח רוצה שתסבלו קצת? אולי אתם אמורים ללכת לעבודה ולא לנסוע ברכב? אולי אתם אמורים להיות רעבים? אולי אתם אמורים לקפוא קצת מקור כיוון שאינכם יכולים למצוא קורת גג? איזה מן עובד אור הוא זה? כאשר אחרים בוחנים אתכם, האם הם אומרים: “אני רוצה להיות כמוהו ~ חסר-כל, אומלל, רעב, קפוא”. זה לא הגיוני, נכון? לא. ההפך הוא הנכון. הרוח רוצה שתחיו בשפע, השפע מוגדר כהזנה בכל יום בתורו, בשמחה. כיצד תוכלו להחזיק באור אם אתם נמצאים במוד הישרדות?

מהו מקור השפע שלכם? האם אתם דואגים בגינו, או האם אתם מחשיבים אותו לחלק מהמערכת? האם אתם מעניקים אותו לרוח או האם אתם אוגרים אותו משום שאתם חושבים שאלוהים לא מבין את נושא הכסף? מבורך הוא האדם שמשלב הכל בחברתו ובעצמו ומבין שהדבר אלוהי. משום שאלה הם עובדי האור הבריאים, המאוזנים והניידים. הם אלה שמחוללים שינוי על הפלנטה. אלה הם עסקים.

הכסף הוא אנרגיה מאתגרת רק כאשר הוא נאגר, מהווה מקור לדאגה או שאינו בשליטתכם. אז הוא הופך לאלוהים בזכות עצמו, ועוטה את האנרגיה המאתגרת ששויכה לו. ההזמנה היא לראות אותו פשוט כדבר נוסף הנמצא בארגז הכלים שלכם ~ כמו האהבה, החמלה והשמחה. פחד מפני מחסור יברא מחסור בכסף.

חלק אחר של העסקים קשור לשותפות עם אדם כלשהו לטובת פרויקט. כדאי שתשתמשו במערכת שהרגע נתתי לכם, שהיא סינכרוניות ופוטנציאלים. העצה היא למצוא מישהו שאוהב אתכם רוחנית. השותפות הזאת תימשך כל עוד תבחרו בכך, ולעולם לא תתרחש בגידה. הקיפו את עצמכם באנשים שאוהבים את לבכם, והשותפות תשרוד. ואני מדבר על עניינים כלכליים ועל עסקים. אני מדבר על כל דבר שאתם עושים בחברה שלכם שהוא מסחרי. “זה משונה. קריון מדבר על עניינים מסחריים”. כן, נכון. אם אתם חיים בחברה, זה חלק מכם. אם אתם חיים בתרבות, זה חלק מכם. לכן מדוע שלא תשתמשו בכלים האלוהיים שיש לכם כדי לגרום לזה לעבוד כחלק מכם? אין הפרדה של דברים מסחריים ודברים רוחניים בעיני האלוהים. הם כולם חלק מצעידתכם מיום ליום, ונתפסים כחלק מהאנרגיה של הזמן שלכם על כדור הארץ. אלה שרוצים להפריד אותם ולהחשיב חלק למקודש וחלק לפחות מקודש אינם לוקחים בחשבון את “שלמות” (מלשון שלם) המשימה שלכם על הפלנטה. משום ששוב אני אומר שכדי להחזיק באנרגיית האור על הפלנטה, אתם חייבים לראות את כל שאתם עושים כמקודש, וכל מקום שאליו אתם הולכים כחלק מהמערכת של אלוהים.

מערכות יחסים הן קשות. ושוב, קיימת השערה שיש “אדם אחד שנועד לכם”. אך אין זה כך בהכרח. אלה עשויות להיות מערכות יחסים רבות במשך תקופת זמן שבאופן סינכרוני מתרחשות בחייכם למטרה שהופכת ברורה רק בשלב מאוחר יותר. הרשו לי לגלות כמה דברים בנוגע למערכות יחסים ~ גילוי בנוגע לרומנטיקה. לרבים מכם יש בני זוג בחיים. לאחרים אין. והדברים מכוונים לאלה שאין להם וגם להשכלת אלה שיש להם, כדי שיוכלו ללמד את ילדיהם על המערכת.

האם תהיתם מעודכם מדוע אתם כה שונים אינדיבידואלית מאלה שבחרתם? עבור אלה שמחפשים אחר שותף, יש לכם מושג מה מקובל ומה לא. מהיכן מגיעות התכונות הללו, משום שכל אחד מכם כה שונה מרעהו? כעת אני עומד לגלות דבר-מה: במערכת קיימים סינכרונים ופוטנציאלים הקשורים לשותף העשוי להימצא שם בחוץ. לכן בתוך התודעה שלכם, ניתנות לכם התשוקות שאמורות להתאים את הסינכרונים לאלה שנמצאים שם בחוץ, ובכך, המערך הושלם. זה האדם אותו אתם מחפשים, וזו הסיבה. ואתם כל-כך שונים, אך משם מגיעה התשוקה לתכונות מיוחדות. זו לא רק בחירה אישית. זה אינסטינקט! קיים פוטנציאל שם בחוץ שנראה בדיוק כמו זה אותו אתם מדמיינים. ואני מתכוון לכל הדרכים ~ כיצד נראה לבם, כיצד נראית התודעה שלהם, כל הדברים. מה אתם מרגישים בקשר לכך? זה לא קשור רק למה שאתם מרגישים לגבי מה שאתם רוצים. הבחירות האישיות שלכם הוצבו שם כיוון שביקשתם זאת.

הרשו לי לספר לכם על מרי. מרי שיערה השערות, כמו כל אחד אחר. היא עובדת אור והיא רווקה והיא מחפשת אחר שותף. לכן מרי התפללה לאלוהים: “אני רוצה שותף. אני יכולה לדמיין אותו: יש לו עיניים חומות גדולות, הגבות שלו מעט עבותות, יש לו זקן. אני אהבת גברים עם שיער”. די ספציפי נכון? מרי ידעה שהיא מחפשת גבר שנראה כך. “אלוהים, הבא לי גבר זה. אני אהיה סבלנית. הבא גבר שכזה”.

ונכון, גבר הופיע בחייה והוא אמר: “שמתי לב אליך. יש לנו מסיבת ריקודים במשפחה… מפגש. פסטיבל משפחתי, ואנו עושים זאת פעם בשנה. אני לא יודע כיצד לבקש ממך, אבל האם תבואי למפגש איתי?” ובכן, לגבר זה לא היו גבות עבותות, לא היו לו עיניים חומות גדולות. הוא לא היה כלל הטיפוס שלה. לא היה לו גם זקן. בדרך כלל, מרי הייתה פשוט משיבה בשלילה. ככלות הכל, היא יודעת מה היא מחפשת. היא הייתה אומרת “לא” כיוון שלא הרגישה שזה מה שאלוהים היה שולח לה. אך במקום כלשהו מרי שמעה את המידע ~ אל תשערי השערות לגבי שום דבר. היא חשבה על כך ארוכות, אך לא רצתה להוליך את הבחור שולל. היא לא רצתה להניח לו לקוות שהיא תהיה בת זוגו. עקב כך, היא לא רצתה לומר כן, אך היא גם לא רצתה לפגוע ברגשותיו.

לכן מרי החליטה ללכת. “בסדר, זה לא יכול להזיק. אלך למסיבת הריקודים”, היא אמרה. “כן, אני מסכימה”.

הם הגיעו לכינוס המשפחתי והגבר שהזמין אותה נתקף לפתע בביישנות. “מרי, לא הייתי כנה איתך”, הוא אמר. “אנא סלחי לי. אבל יש לי אח נורא ביישן שממש רצה שתבואי כדי שהוא יוכל לפגוש בך”. מרי הביטה סביב והנה הגבר, בעל עיניים כחולות כהות, גבות עבותות וזקן! מרי חייכה וחשבה לעצמה: “הכל נכון חוץ מצבע העיניים. אקח אותו!” כן, זה היה בן הזוג! האם אתם מבינים את הנקודה? אינכם יכולים לשער את ההשערות הרגילות שאתם רגילים לשער. כמו כן, אתם לא תמיד צודקים במאה אחוזים במה שאתם רואים, אך אתם די קרובים כדי לדעת שזה נכון.

בהחלטה תלת-ממדית, מרי יכלה הייתה לומר: “לא” לגבר. היא יכלה לחשוב לעצמה: “אני ממתינה לאדם הנכון”. אך היא כיבדה את הסינכרוניות. אלה שמנסים להבין הכל בממד השלישי לא מכירים את המערכת, אתם מבינים? הם לא מכירים את הסינכרוניות. יקירים, אל תנסו להבין אותה, פשוט השתמשו בה. חכו להזמנות וקבלו אותן, ודעו שאין נתיב אחד פשוט כלשהו. אנשים רבים דרושים כדי להוביל אתכם לפוטנציאלים של המטרה הסופית, אך רק אם תאפשרו לעצמכם להיות גמישים וללכת לאן שאתם אמורים ללכת. הניחו לאינטואיציה שלכם לשרת אתכם בדברים הללו. כמעט וסיימנו.

בריאה משותפת היא נושא שקשה מאוד להסבירו. אנו יכולים לספר לכם סיפורים רבים, אך הכללים הם אותם הכללים, והכלל הראשון הוא “אל תשערו השערות”. אדם מסוים מנסה לברוא במשותף מכונית לעצמו. הוא לא יכול ללכת לחנות מכוניות, משום שהוא לא יכול להרשות לעצמו מכונית חדשה. הוא לא יכול אפילו להרשות לעצמו מכונית משומשת במקומות שם הן נמכרות. הוא זקוק לנס. “אלוהים, תן לי מכונית. אני צריך אותה כדי לנסוע לעבודה. אני צריך להגשים כלי רכב”. הקשיבו, משום שרבים מכם חוו בעבר מצב זה בדיוק. מידע מעשי: כך המערכת עובדת.

היה לו ידיד שאמר: “אני לא יודע בקשר למכונית, אך יש לי חבר שיכול לתת לך טרמפ לעבודה”. וזה המקום שבו רוב בני האדם היו אומרים: “לא, אני לא צריך טרמפ. אני צריך מכונית. אני אבזבז זמן אם סתם אתפוס טרמפ. אני צריך למצוא מכונית”. אך אדם זה ידע על המערכת והסינכרוניות. לכן הוא ניצל את ההזדמנות ולקח את הטרמפ לעבודה. כאשר החל לשוחח עם בעל הרכב, האיש אמר: “אתה יודע, אני מוכר את המכונית הזאת”. אתם יודעים את סוף הסיפור. כמובן, הוא קנה את המכונית. כך עובדת הרוח. תשובה נפלאה מצויה מחוץ לקופסת ההיגיון, במסגרת דבר-מה שנראה כתוהו ובהו. זו הדרך שבה חוטי המארג מחברים את הפוטנציאלים של האנרגיה. וכדי שהאדם יוכל להשתמש במערכת, עליו להבין שהוא חלק ממנה ולהתחיל להגשים אותה. אך רוב האנשים חושבים שזה לא הגיוני ואפילו מטופש. לא יכול להיות שקיימות תשובות מקריות למה שאתם מתכננים. אתם מבינים, קיימת מערכת והיא מוכנה להגשים עבורכם. כן, יהיו אתגרים ושיעורים. כאלה הם פני הדברים. אך התשובות למאמצים כה רבים של בריאה משותפת כבר צפים במערכת, אם תאפשרו לה לעבוד עבורכם.

אנו עומדים לסיים ולעזוב את המקום הזה. אין זה מקרה שאנו נמצאים בספרד, משום שהסינכרוניות ברורה. האנשים בהם פגשתם בסוף השבוע הזה הם חלק ממה שהשותף שלי מכנה “הצוות של קריון”, והם כאן בעזרת הסינכרוניות. אין זה מקרה. כמו כן, אין זה מקרה שאתם יושבים בכיסא ומקשיבים. אז מה בנוגע לריפוי? האם אנו כבר מוכנים? האם אתם מתחילים כבר להבין? אולי לא באתם רק כדי לקבל ריפוי מקריון. אולי יש כאן מישהו שאתם אמורים לפגוש שיש בידו תשובה? הגעתם מסיבה אחת, אך אתם עוזבים בהבינכם אחרת. האם השתדלתם היום לפגוש מישהו שלא הכרתם? זה לא מאוחר מדי. אך כעת אתם יודעים שאולי יש בקבוצה אנשים רבים שבאו באופן מסונכרן לפגוש באנשים אחרים. אולי יש להם תשובה שתסייע לכם בנתיבכם הנוכחי. האם ניצלתם זאת או לא? זוהי בחירה חופשית של האדם. אך אני אומר לכם, המערכת מדהימה, והיא פועלת כאן. מבורך הוא האדם שהגיע כדי להירפא, משום שכך יהיה. ואתם תדעו זאת, יקירים, משום שזו התעוררות בנשמתכם הזקנה, הבנה שאומרת: “נכון, אני אלוהי”. ואתם הבנתם זאת בעת שאתם מוקפים במשפחה שאוהבת אתכם. זה המסר של קריון.

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שבאתם. הבינו שמקום זה אינו המקום בו נמצא קריון. אין זה המקום בו נמצאת הרוח. אין זה המקום בו נמצאת השושלת שלכם. השושלת הרוחנית שלכם נמצאת בכל מקום בו אתם נמצאים על הפלנטה, נגישה כל העת, בכל מקום. כך הוא קריון וכך היא הרוח. זו המשפחה אשר זימנתם היום. כך זה עובד, בני אדם יקרים.

וכך הוא שהצוות עוזב את המקום הזה. האם הרגשתם באהבה של אדם אחד לרעהו? האם הרגשתם בה חודרת מבעד להבדלי התרבות והשפה? משום שזו מטרת הפגישה, להביא אתכם למקום שבו תבינו שהמכנה המשותף שלכם הוא שכולכם חלק ממשפחת האלוהים. קשה להיפרד. אלה הם זמנים שבהם אתם מאפשרים לקריון להיכנס למציאות התלת-ממדית שלכם לרגע. וזה רגע יפהפה עבורנו.

וכך הוא.

קריון