המסנן הגדול מכולם

לי קרול מתקשר את קריון
18 ביולי, 2015
סולט לייק סיטי, יוטה, ארה״ב
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בסולט לייק סיטי, יוטה, ארה״ב ב-18 ביולי, 2015.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. לפעמים דרוש לכם רגע או שניים כדי לעבור לאזור תודעה שיאפשר דבר שכזה [את התקשור]. פעמים כה רבות שאלנו: ״האם האדם היושב בכיסא מתקשר או רק מביע את דעתו שלו שלא בדרך תקשור? האם התהליך שאנו טוענים שקיים כאן, באמת קיים? האם יש דלת שנפתחת לרוח ברגע זה, או לא?״

התשובה ייחודית לכל אחד מכם, והיא קשורה לתפיסה האינדווידואלית שלכם. דיברנו על המסננים האנושיים הרבים*, וחשפנו אפילו כמה מסננים אקאשיים**. אלה כמה מהדברים שמונעים מכם לזהות את הרוח, או הדברים שמונעים מכם לזהות אמת בסיסית, פשוט בגלל מה שלמדתם בעבר. האם זה נכון או לא?

אלה הם פני הידע. הוא עזר לכם פעמים רבות, אבל לא תמיד. למשל, שוב: האם תקשור זה אמיתי? אתם חייבים לבחון את תהליך התקשור ולאשר אותו לפני שתוכלו כלל להאמין למסר זה. יש לכם בחירה חופשית, אנשים יקרים, לבדוק ולהחליט אם הוא מדויק ואמיתי או לא. חשוב שתעשו זאת כאן, בנוגע למסר מסוים זה, משום שאני מתכוון לדון במדע וכמו כן לתת דוגמאות לחשיבה גרועה. כל זאת מוגש לכם כדחיפה אוהבת, כדי שתזהו כמה מהדברים שעומדים להתרחש ואולי תשנו את הדרך שבה אתם חושבים.

המסנן הגדול ביותר שמעכב את האמת הוא הידע המוטה שלכם

המסנן הגדול ביותר של האנושות, המסנן שמונע מבני האדם את האמת הממשית, האמינו או לא, מכונה ״ידע״. אנו מדברים על מה שהאנושות תופסת כיום כידע. מה שאינכם יודעים הוא אפוא ״ידע עתידי״. עכשיו, כל מדען מבין את ההבדל – כל מדען – כיוון שהוא יודע שמה שיתרחש ילמד אותו את מה שאינו יודע עדיין. הדבר מהווה חלק מהתהליך המדעי. אף על פי כן, המדענים נוטלים את מה שהם יודעים, או את מה שהם חושבים שהם יודעים, ומאפשרים לו לפגוע לגמרי בניסויים שבודקים את שאינם יודעים. הם מבססים את העתיד על מה שהם יודעים או מאמינים, אף על פי שהם יודעים שזו טעות!

רופא יבחן את העבר ויזכר בזמנים שבהם האנשים היו פונים לספר ולגלב לצורך ריפוי. שם היו מקיזים לאנשים דם לטובת הריפוי. דרך אגב, מסיבה זו ניצבים עמודים עם פסים לבנים ואדומים בפתח המספרות – כדי לציין את המסורת שבה ספרים וגלבים נהגו להקיז דם. באותם ימים, הלכתם לספר כדי להירפא על ידי הקזת דם! פעולה זו הובילה כמובן למקרי מוות רבים, כיוון שאז לא הייתה הבנה בנוגע לחיידקים או לחיטוי ולא היה להם את ההגיון הבריא של זמננו. רופאים יודעים זאת, והם צוחקים בראותם עד כמה התקדמתם מאותם ימים. לכן רופאים יודעים באופן מוחלט שמה שיבוא בעתיד יעמיד באור מגוחך את מה שמתרחש היום, ואף על פי כן, הם אטומים לחלוטין למה שעשוי להיות. הם חושבים שהחדש רק יהווה ״שיפור למה שהם כבר יודעים״.

כמו כן, דעה מוטה זו זהה כמעט בכל תחום. איש מחשבים אוהב את ההתקדמות – המתרחשת מהר כל כך! במקרה שלו, הוא מצפה לדברים מתוך מה שראה בשנים האחרונות. לכן, הוא יחזה מה עומד להתרחש תוך שימוש במודל של מה שאירע עד כה, כגון שבבים לשיפור מהירות העיבוד, שינוי המידות ויכולת הזיכרון. הרשו לי לתת לכם רמז לאן פני הדברים מועדים, לגביהם אין לו כלל מודל מההיסטוריה הקצרה שלו. בעוד חמישים שנים מעכשיו, עדיין יהיו מחשבים, אבל הם יהיו שונים לגמרי. במקום לשנות שבבים אלקטרוניים, אתם תשנו שבבי חיים. יהיו חלקי מחשב שיהיו חייבים להיות בחיים כדי לפעול. ביו-מחשב הוא העתיד. דרך אגב, הדבר מעניק משמעות חדשה לגמרי למצבים של ״וירוסים״ במחשב. [צחוק] זה מגיע; זה חייב לקרות.

יהיה שילוב של מעגלים חשמליים וביולוגיה חיה משתכפלת שתצמח על גבי שבב. הדבר יעצים את כוח החישוב והזיכרון ומה שאתם מחשיבים ל״מחשב״ יהיה שונה מאוד. הדברים שתבקשו מהמחשבים שלכם לבצע בעוד חמישים שנים יהיו מגוחכים בהשוואה לדברים שאתם מצפים מהם לעשות היום. יכול להיות שבעתיד תעניקו שמות למחשבים שלכם, כמו שאתם מעניקים כיום שמות לחיות מחמד! יהיה עליכם ״להאכיל״ אותו! אבל המחשב עדיין יהיה קיים. אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים ולכן, הטבע האנושי לוקח את מה שהוא יודע ומסיק מתוך זה למה עליו לצפות.

אני עומד לדבר על חמישה תחומים. בתהליך זה, אגלה מידע חדש וכמה פוטנציאלים, גם לגבי מה שהוא ידע מטפיזי.

פיזיקה – היצמדות לידוע

פיזיקאים הם מדענים שמצפים לשינוי באמצעות תגלית ושיודעים לחלוטין שהם אינם מודעים לאופן שבו הכול עובד. הדבר מהווה חלק מהיותם פיזיקאים. אולם הטעויות שהם עושים בשל דעתם המוטה הן זהות לאלה של איש מדעי המחשב. הם לוקחים את האמת שלהם מהפיזיקה המוחלטת הידועה שבממד השלישי ומיישמים אותה לכל דבר שהם אינם יודעים.

אני מצביע על החשיפות והתגליות של האסטרונומית ורה רובין. כאשר היא גילתה שכוכבים שנעים במרכז הגלקסיה שלכם לא מתנהגים על פי חוקי הכבידה של ניוטון או חוקי התנועה הפלנטריים של קפלר, הייתה זו תגלית משמעותית. מערכת השמש שלכם נעה סביב השמש על פי חוקי תנועה תלת ממדיים ברורים. הגופים שרחוקים יותר מהשמש נעים לאט יותר. הגופים הקרובים יותר לשמש נעים מהר יותר. אולם, התגלית שלה הראתה שאצל הכוכבים שחגים בגלקסיה, המצב הוא הפוך! הכוכבים שמרוחקים יותר מהמרכז נעים מהר יותר. מה שהיא גילתה היה שכל הכוכבים נעים באותה מהירות ביחס למרכז, כאילו היו דבוקים לצלחת, כולם חגים יחד סביב המרכז. הם לא פועלים על פי חוקי הפיזיקה המוכרים לכם.

אז מה עשו הפיזיקאים והאסטרונומים עם מידע חדש ומשמעותי זה? במקום לראות פרדיגמה חדשה לגמרי, במקום זאת הם השתמשו בחוקי ניוטון וחישבו מה חייב להיות ״שם בחוץ״ כדי לגרום לדבר להתרחש. חומר שחור! חייב להיות חומר מסתורי ובלתי נראה שגורם לתכונה ניוטונית חדשה לגמרי ומוזרה לחלוטין. תכונה ניוטונית. במקום להתבונן ולומר: ״יש חוק פיזיקה חדש שמתרחש כאן ושאיננו מכירים עדיין״, הם השאירו זאת בתוך הקופסה הניוטונית וקראו לכך בשם ״דינמיקה ניוטונית מתוקנת״. זה מצחיק! במידה שווה, כאשר גיליתם שכדור הארץ הוא עגול, יכולתם לקרוא לו ״עקרון כדור הארץ השטוח המתוקן״!

השם ניוטון עדיין קיים, אבל החוקים התלת ממדיים שלו אינם קשורים כלל לגילויים של רובין. חומר שחור כלל לא קיים! זו אנרגיה מומצאת שנועדה לספק חוק ישן שאינו ישים! במקום זאת, יש חוק פיזיקה חדש שעדיין לא ראיתם. זהו חוק רב-ממדי הקשור לשזירה מתוקנת. גופים בשזירה מתוקנת נבראים בגלל מה שנמצא במרכז הגלקסיה. האנרגיה התאומה הדוחפת-מושכת בעוצמה רבה שנמצאת במרכז כל גלקסיה אינה פשוטה כלל כמו היחס של השמש למערכת השמש שלכם. חוקי קפלר לא חלים, כיוון שזו לא מסה שפשוט חגה באופן טבעי. אולם, כך אתם סבורים, כיוון שהדבר נראה זהה: לגלקסיה יש כוכבים שחגים בחלל. יום אחד, אתם תבינו מה עשיתם, ותשנו את החוקים.

עכשיו לאסטרונומיה אזוטרית: ראו מה עשיתם עם הרעיון שהגעתם מהפליאדות. ישנם מדענים שצוחקים עכשיו ופשוט אומרים בזחיחות שהמיתולוגיה שהפליאדים הם זרעי הביולוגיה שלכם פשוט אינה אפשרית. היא לא אפשרית בגלל היסטוריה אסטרונומית, ומה שהם יודעים עתה על מערכת הכוכבים עצמה.

הקשר הפליאדי: מיתולוגיה?

בואו נדבר על המערכת הפליאדית, שבע האחיות. בואו נדבר על האמת שבה, ואז נדבר על מה שהמדע אומר שזו המיתולוגיה שלה. אנו נספר לכם את מה שאינכם רואים ומבינים, פשוט בגלל הידע הקיים שלכם.

אתם מכנים קבוצת כוכבים זו בשם שבע האחיות [M45]. העובדות הפיזיות הן שישנם מאות כוכבים בקבוצה פליאדית זו. סביב הכוכבים הללו חגה נבולה (חלקיקי אבק וגז). הדבר יוצר את הגוון הכחול הנפלא שאתם יכולים לראות בשמים בלילה בהיר. בשל המרחק וההפרעות האטמוספריות הפועלים נגדכם, העין הבלתי מזוינת יכולה רק לתפוס את מה שנראה כשבעה כוכבים (או מצבורים), ובשל כך ניתן השם ״שבע האחיות״. אולם, למעשה ישנם תשעה כוכבים הנראים דרך המיקרוסקופ. כל אחד מהם זוהה וניתן לו שם, אבל שוב, למעשה ישנם מאות כוכבים.

שבע האחיות נמצאות במרחק של 440 שנות אור לערך. מנקודת המבט של האסטרונומיה והמרחקים, זה קרוב – קרוב מאוד! כעת, הנה מה שלטענת המדע שגוי לגבי המיתולוגיה שלכם על הפליאדים: קבוצת הכוכבים צעירה מדיי! כל מערכת הפליאדים צעירה מדי מכדי לפתח חיים. היא בת רק 100 מיליון שנים לערך – תינוקת! הגלקסיה בת ארבעה מיליארד שנים [על פי המדע שלכם] וגיל הפלנטה שלכם לפחות מיליארד שנים. אולם, גיל הפליאדים רק חלק קטן מכך, רק 100 מיליון.

אז הנה מה שהמדע אומר: על פי המיתולוגיה, רוב עמי קדם על הפלנטה טוענים שזרעיהם מן הפליאדות. אולם הדבר אינו אפשרי בשל גיל הכוכבים. ההשערות והלוגיקה מיושמים בדרך זו: מה שראיתם על כדור הארץ מתרחש בכל מקום בגלקסיה. זה לא נכון ומשעשע למדי! הדעה המוטה שלכם קובעת שהחיים מתפתחים בדרך מסוימת, דעה שמבוססת על הדרך שבה הם התפתחו כאן. לא רק שהדבר לא נכון באופן כללי, אלא שכלל לא נידונה האפשרות שאולי, רק אולי, החיים הפליאדים כפי שאתם חושבים שקיימים הושתלו שם למעשה! מה דעתכם על כך? אולי הם לא התפתחו שם כלל וכלל! ולכן ביטול מוחלט של האפשרות הזאת רק בגין הידע שיש לכם כאן עשוי להביא למסקנה לא הגיונית לחלוטין. ואז נשאלת השאלה: ״איך הפליאדים התקדמו במהירות רבה כל כך?״ [קריצה]

אלה רק נקודות אפשריות קטנות שאני זורק לכם הערב כדי לתת לכם חומרים למחשבה. הפליאדים שנמצאים כאן מחייכים, והם מכירים אתכם היטב. יכול להיות שאתם הילדים החדשים בשכונה, כיוון שהחיים התפתחו במקרה על הפלנטה שלכם, אבל לפליאדים יש תרחיש שונה לגמרי מהתרחיש שלכם. כדי להפוך לפלנטה מתעלה, הם הזדקקו לדחיפות מסוימות מפלנטות מסוימות אחרות. גם להם זרעי ביולוגיה משלהם! יקרים, חשוב להתחיל לחשוב מחוץ לקופסת הידע שלכם ולהיפתח לאפשרויות שאינן הדברים להם הייתם עדים כאן.

רפואה – לאן מועדות פניה

אני רוצה להראות לכם כמה תחומים אחרים לגביהם עליכם להפעיל שיקול דעת. ישנן כמה קטגוריות עליהן נרצה לדבר, אין חשיבות לסדר שלהן, לבד האחרונה. בואו נדבר אפוא על רפואה. כיצד תראה רפואת העתיד?

רוב התחזיות האלגנטיות לגבי הרפואה לא מתקרבות למה שעומד להתרחש באמת. כיום הרפואה שלכם היא גישה ״הייטקית״ לכימיה מעוצבת. כעת, כיוון שהגוף מורכב מכימיה, נראה לכם הגיוני לבחון כימיה זו ולעבוד עמה. יש הגיון מוחלט בניסיון לגלות כיצד היא מגיבה למחלה ואז לתכנן תרופה באמצעות עוד כימיה. דרך הפעולה שלכם נורמלית לגמרי, אבל היא תגיע לסופה בקרוב. כיוון שעתיד הרפואה הוא פיזיקה, יקרים, לא כימיה.

אתם תתחילו להבין ולפתח פיזיקה רפואית חדשה. אתם תגלו שפיזיקה-רפואית ״תדבר״, פשוטו כמשמעו, אל המבנה התאי ותעניק לו הוראות, ללא חומר כימי אחד המעורב בכך. תמיד יש תגובה לחומרים הכימיים, נכון? תמיד יש תופעות לוואי. כאשר אתם דוחפים דבר אחד, דבר אחר מגיב, נכון? איך זה מוצא חן בעיניכם עד כה? התרכובות הכימיות האלגנטיות ביותר שלכם, אלה שמסייעות לרפא את המחלות הגרועות ביותר על הפלנטה – לכולן יש תופעות לוואי – וכמה מתופעות הלוואי הללו הן מוות! אני שואל אתכם: זה מוצא חן בעיניכם?

זה באמת נראה לכם אלגנטי? או אולי זו רק דרך מתוחכמת יותר להקזת הדם שבוצעה אצל הספר? יקרים, כך תתייחסו לרפואה זו בעתיד! תגלגלו עיניים ותאמרו: ״זוכרים איך פעם עשינו הכול עם כימיה ותרופות?״

נכון לעכשיו, שינויים מסוג זה כבר החלו בכמה תחומים. יש כמה תגליות שמרפאות כמה מהמחלות הנוראות ביותר שיש לכם. אגלה אחת, כיוון שאין זה סוד. תמיד אתן לכם מידע שכבר עובדים עליו או שהוא כבר בגדר השערה באמצעות בחירה חופשית על הפלנטה. זה הקו המנחה של התקשור. איננו יכולים לתת לכם את המידע. אתם חייבים לפתח אותו בעצמכם. אולם, אנו יכולים לשים אתכם באנרגיה שיש בה פוטנציאל גילוי מהיר יותר – זאת אומרת, תגליות שהן ברורות יותר.

אלצהיימר היא מחלה שוברת לב. מיליונים על הפלנטה פיתחו מצב זה והם מתרבים כל העת. תוחלת החיים שלכם עולה וחומר דמוי פלאק שמערפל, ופשוטו כמשמעו, את הזיכרונות המצויים במוח, הופך שכיח יותר. הוא נצמד לחלקי מוח מסוימים, מצפה ומגביל אותם, כולא את יכולת האדם לזכור ובסופו של דבר לעבד מידע לחלוטין. התוצאה היא מוות, מוות איטי. הדבר נגרם בשל הסביבה שלכם, עובדה שתתגלה בסופו של דבר. אבות אבותיכם שחיו שנים רבות מאוד לא סבלו ממנה.

אתם תרפאו אותה בעזרת פיזיקה. המדע שלכם מתחיל לגלות שהחומר דמוי הפלאק הוא בעל תהודה שתאפשר להחליש אותו באמצעות צליל. צליל בעל תדר גבוה, המכוון לתדר ולאמפליטודה מסוימים, יגרמו לקליפות להיחלש, להתפוגג ולהתקלף. עדיין יש מחקר רב שיש לבצע, אבל זהו רגע של אֶאוּרֶקָה [גיליתי, מצאתי!] – ההבנה שפיזיקה לבדה, ללא הכימיה, יכולה לשנות את מבנה הביולוגיה. והדבר יעשה ללא תופעות לוואי כלל. זה קרוב, זה מגיע.

יש היום אנשים שעובדים עם תאי גזע טריים שנלקחים מחבל הטבור, שמשתמשים בפיזיקה טהורה כדי להוביל תאי גזע אלה ליעד מסוים בגוף במטרה לתקן מערכות כושלות. יקרים, עתיד הבריאות והריפוי לא טמון בכימיה טובה יותר, ואף על פי כן, הרפואה ממתינה עדיין לכדורים טובים יותר! האם חיברתם את הנקודות והבנתם שכל הביולוגיה מבוססת על פיזיקה? במבנה התאי נמצאים מגנטיות, מינוף, האנרגיה של התודעה, חשמל ועוד הרבה יותר. עם הפיזיקה לבדה, אתם יכולים ״להתכוונן״ למחלה ולהשמיד אותה! אתם יכולים לכוונן כיוונון עדין את המערכת שלכם עם תהודות קוֹאוֹפֶּרָטִיבִיות ולהאריך את החיים באמצעות סיוע פיזיקלי אוהב. לפני שש-עשרה שנים סיפרתי לכם זאת כאשר דיברתי על ״מקדש ההתחדשות״. תיארתי את הקירור הקיצוני שדרוש לשם כך ועל הטמפרטורות הדרושות כדי לעבוד עמו (מינוס 55 מעלות צלזיוס). זו פיזיקה!

כעת, הציפיה השגויה לכימיה עתידית נעלה וטובה יותר נגרמת לחלוטין בשל מסנן הידע. מה שיש לכם ומה שאתם יודעים מייצר את הציפיה למה שיתרחש בעתיד. ידע זה לא מאפשר לכם, פשוטו כמשמעו, לראות כמה מהפוטנציאלים העומדים לרשותכם.

מלחמה – אף אחד לא רואה את העתיד לבוא

בואו נדבר על מלחמה. בואו נדון במשהו שמעטים יטרחו להרהר בו. הדברים להם אתם מצפים בעתיד הם לגמרי ולחלוטין מחוץ לפרספקטיבה של העתיד לבוא, כיוון שיש לכם רק סוג ידע אחד בנוגע למלחמה. המלחמה שלכם התקדמה במשך ההיסטוריה, עם פיצוצים גדולים יותר, ביצועים טובים יותר וכלי נשק מהירים יותר. גרעין, לייזר, קול – הם דרכים יעילות בהרבה להשמיד חיים. כך התפתחה המלחמה. אולם לא היה באמת שום דבר שכונה ״כלים אנטי-מלחמתיים״, נכון?

אני מזמין אתכם לגלות זאת וכמה כבר נמצאים בשלבי הכנה לכך. שדות רב-ממדיים משנים את המציאות התלת-ממדית. נקודה. אמרתי לכם שבעתיד ״אורבות״ לכם תגליות שיעזרו לכם עם כל היבט של חייכם, בעיקר בשל הגילוי של ״מה שגורם לפיזיקה הבסיסית לעשות את מה שהיא עושה ברמה האטומית״. אם תבינו לגמרי את הרב-ממדיות, תוכלו לתפעל את הנוסחה של המסה וליצור גופים חסרי מסה. אתם יכולים אפילו לעשות זאת עם הכלים המצויים בידכם עתה.

קיימת פיזיקה אפשרית שיכולה לברוא שדות מסוימים – הקשיבו לי – שדות רב-ממדיים מסוימים שעד כה לא נצפו, שלא יפגעו בביולוגיה שלכם, אך שישנו את תכונות הממד השלישי. שדות אלה הם שדות מעוצבים, הם מבודדים ומתוכננים ספציפית למטרה אחת. כאשר נמצאים בשדה זה, תגובות של פיצוצים קונבנציונליים לא יכולות להתרחש. האם אתם יכולים לדמיין הפעלת שדה בתוך חדרים של בניין, כך שאין זה משנה איזה כלי נשק יופעל, בין אם מכונת ירייה או אקדח, הוא פשוט לא יעבוד?! מה בנוגע ליירוט מטוס כאשר הוא מפיל פצצה והיא לא תתפוצץ? זו פיזיקה טהורה. השינוי של המציאות התלת ממדית באמצעות שדות רב-ממדיים מעוצבים, קטנים וגדולים גם יחד, עומד להגיע. אני יודע שאתם לא מאמינים, אבל חכו וראו. כאשר תגלו את הפיזיקה הרב-ממדית ואת היכולת לשלוט בה, אתם תגלו שיש לסוג פיזיקה זה ״גישה נדיבה ואוהבת״. אינכם יכולים להפוך אותה לנשק בקלות שבה אתם עושים זאת בממד השלישי. זה סוג מציאות שונה לגמרי.

שוב, אני אומר לכם שכאשר תבינו כיצד מסה נוצרת ברמה האטומית, אתם תלמדו כיצד ליצור גופים חסרי מסה. דרך אגב, יש לכך שם אחר. אתם קוראים לכך ״אנטי-כבידה״, אבל אין דבר כזה. זו רק היכולת לשלוט סוף סוף בנוסחה שיוצרת כבידה עם מסה. אתם מבינים שזוהי פיזיקה פשוטה, נכון? וקל מאוד לתפעל אותה לשימושים טובים באמצעות שדות אחרים שאתם מכירים. ממש כמו שלמדתם לשלוט בסוגי פיזיקה תלת-ממדיים, אתם יכולים גם לשלוט בפיזיקה הרב-ממדית. דמיינו פלנטה שבה לא משנה איזה כלי מלחמה יש לכם, הוא לא יעבוד עוד! מה דעתכם על כך? דמיינו פיזיקה שיש לה את היכולת לפרק את המולקולות של נשק ביולוגי. האם אתם חושבים שהדבר ישנה את הפוליטיקה בעולם? הדבר קורה, הוא יקרה. הוא נמצא במעבדה היום. אתם קרבים לגילוי של פיזיקה רב-ממדית. אתם קרבים ליכולת לשלוט במה שאתם סבורים שלא ניתן לשלוט בו. הדבר יחולל שינוי גדול מאוד במין האנושי!

אתם לא מאמינים, כיוון שהידע שלכם על דרך הפעולה של הדברים פשוט לא מאפשר דבר שכזה. זה המסנן שלכם.

בריאות

בריאות טובה רגילה הופכת לפיזיקה פשוטה עבור כמה מהדברים הפשוטים ביותר. סוגי מזונות חדשים גדלים בעזרת פיזיקה חדשה, לא כימיה. אלה יהיו מזונות-פיזיקליים [כך מכנה אותם קריון] שאינם עוברים שינויים גנטיים או כימיים, אלא מועצמים על ידי הפיזיקה! הדבר גורם לסוג של צמיחה מועצת שיכולה להזין את הפלנטה בדרך שבה לא הוזנה מעולם קודם לכן. הדבר יברא מזון שעמיד לכל הדברים באופן מוחלט – למזיקים, לבקטריות ולמחלות – הכול באמצעות פיזיקה. מי חשב על כך? מה שאתם מצפים שיקרה בעתיד בכל הקשור לבריאות מבוסס על העבר. המסנן הגדול של ידע העבר מונע מכם לחשוב מחוץ לקופסה. אינכם יודעים את שאינכם יודעים.

רוחניות

לבסוף, אני רוצה לדבר על רוחניות. שוחרי העידן החדש, אני רוצה שתהיו אמיתיים איתי לרגע. אנו מתקדמים לקראת פלנטה מתעלה. כל שאמרתי לכם במשך 26 השנים האחרונות עסק בכך. בני האנוש מתחילים לפתח את הרוחניות. הדנ״א מתחיל להפוך יעיל יותר ורבים מרגישים בכך. המאסטרים של הפלנטה, שאת שמותיהם אתם מזהים, הם דוגמאות לדנ״א הפועל בשמונים אחוזים. כל אחד מהם, על כל התורות וההוראות שלהם, ניסה להראות לכם זאת. כולם היו בני אנוש; אף אחד לא היה מלאך. יש לכך סיבה, כדי שבן האדם יוכל לעמוד מול בני אדם אחרים ולומר: ״ראו אותי, ראו מה אני יכול לעשות! גם אתם יכולים, אם תתחברו למה שקיים בתוככם, שהוא זרע הבורא״. כאשר שמעתם עצה זו מהם, התחלתם להתפתח והתחלתם לרכוש חכמה וידע. הדבר יכול לברוא שלום על פני האדמה ויותר מכך.

שוחרי העידן החדש, המטפיזיים שביניכם, איך תראה פלנטה שהתעלתה? אין לכם מושג, נכון? בהתבסס על הידע שלכם ועל מה שאתם מדמיינים, כיצד היא תראה? החזון שלכם: ראשית, הדתות יחדלו להתקיים. כולם יהיו בעלי גישות דומות. אתם תרחפו סביב; אולי אפילו תשנו צבעים כרצונכם! פלנטה נעלה תהיה פלנטה שבה תהיה לכם רק תודעה, ולא יהיה צורך בגוף. כך אתם חושבים, ואני כאן כדי לומר לכם שהחזון שלכם שגוי.

מדובר במשהו גדול יותר! האמינו לי, גדול יותר מכך! איזו מן בחירה חופשית תהיה לכם אם אין אפשרויות מהן ניתן לבחור? האם אתם חושבים שההתעלות תגרום להומוגניזציה ולתכנות רוחני מחדש של כל האנשים? הקשיבו לי: אתם לא גורמים להומוגניזציה של פלנטה באמצעות חכמה. מה שאתם עושים באמצעות החכמה הוא להסתדר אלה עם אלה. אתם לא הופכים זהים! תמיד תהיה לכם בחירה חופשית על הפלנטה הזאת, אבל ככל שהפלנטה תהפוך חכמה יותר, כך תגדל היכולת למצוא פתרונות חכמים לכל דבר. ככל שהחכמה תגדל, כך תגדל היכולת לגלות את הבורא הפנימי. זה הנתיב שבו ילכו יותר מתשעים אחוזים מהאנושות. תמיד יהיו אנשים שלא יסכימו, אבל אתם תסדרו איתם. הפרדיגמה על פיה אתם מתנהגים אלה לאלה תשתנה לחלוטין, והטבע האנושי ישתנה.

תהיה חכמה, וכיוון שכך, לא תהיה עוד מלחמה. רק באנושות לא מפותחת אנשים הורגים אלה את אלה. ככל שתתפתחו, סוגים מסוימים של פיזיקה והמצאות יעזרו לבטל את אפשרות המלחמה. יהיו טכניקות ריפוי חדשות וחיי האדם יתארכו פי שלושה וארבעה. אז תגיע גם החכמה שתאפשר לכם לשלוט בילודה ככל שאתם מתפתחים. אתם תגיעו לנקודה שבה תראו כפי שאתם היום, אבל תהיו חכמים הרבה יותר ותסתדרו אלה עם אלה.

הדת? היא פשוט תהפוך חכמה יותר! משמעות הדבר היא שהדתות יאמצו דרכי חשיבה חדשות לגבי עצמן ולגבי הדתות האחרות. יקומו מנהיגים חדשים שיטענו דברים מסוגים חדשים. אז יגיעו הדוקטרינות המשודרגות והשינויים באנרגיה יהיו מבוססים יותר על הגיון רוחני בריא מאשר על מידע היסטורי שגוי. מנהיגים חדשים ודגולים יהיו בעלי קשר עם הבורא ויקימו כנסיה טובה בהרבה עבור המאמינים. הם יבינו שזה בסדר לאמץ כל סוג שהוא של דת שונה. אתם יכולים להישאר בקופסה שלכם, להחזיק באמונה שלכם, ועדיין לאהוב מישהו שנמצא בקופסה אחרת. זו חכמה, נכון? הדבר שונה מכפי שחשבתם, נכון? תהיה הכרה שאנשים רבים יכולים לסגוד לאלוהים אחד בדרכים רבות ושאין רק ״דרך אחת״.

לפליאדים הייתה פלנטה שהפכה כה מפותחת שהם יכלו לשלוט בהרבה מה״מציאות״ שלהם. הפיזיקה נשלטה על ידי התודעה. לשם פניכם מועדות גם כן, ורבים מהמאסטרים שלכם עשו זאת למעשה והראו לכם יכולת זו. עבור הפליאדים, ניתן היה אז להגביל את כוח החיים לתודעה ללא גוף, ובאמצעות שזירה הם יכלו ״לנסוע״ למקום אחר. מקום זה היה כדור הארץ והם עדיין כאן!

הפיזיקה של הצהרה זו מחייבת אתכם להבין: אם תעשו זאת, לא תוכלו לחזור לפיזי ותהיו חייבים להישאר במצב תודעה חסר גיל, ללא עצמי גשמי. זו פיזיקה פשוטה, חד-סיטרית. אני יודע שמבחינת חלקכם אני דובר חידות, וכמה מכם יודעים בדיוק לאן אני חותר. גם אתם יכולים להיות כאלה, אבל רק בעוד כמיליון שנים. הדבר יקרה לאט, אבל הוא קרה בעבר. אתם נמצאים על סף גילוי כיצד חלק מהדברים הללו פועלים, אבל הם לא יפעלו באמצעות שום דבר שאתם מכירים.

נשמות עתיקות שכמותכן, שחושבות מחוץ לקופסה, לומדות לאט להכיר ולהסיר את מסנן הידע, את המגבלה הגדולה ביותר שיש לכם לאמת. אתם אלה שיחוללו את השינוי על הפלנטה.

המסנן האחרון – מסנן הרוחניות – חשוב לכם מאוד. אני רוצה שתאמצו את תכונות המאסטריות. אני רוצה שתפסיקו להיראות כאנשים מוזרים שדומה שמאמינים בדברים משונים. במקום זאת, חשבו כמו המאסטרים של הפלנטה, אדם אוהב שאנשים רוצים בחברתו. היו מאוזנים ורחומים. אם מישהו ניגש אליכם, הרגישו בנוח כדי להחזיק בו, לחבק אותו, להקשיב למה שיש לו לומר, לבכות איתו ולצחוק איתו בשמחה. כך עשו המאסטרים של הפלנטה. המאסטרים הבינו את טבע האדם. אתם נשמות עתיקות, הייתם שם ועשיתם זאת. אין סיבה שלא תבינו זאת, כיוון שזו המורשת שלכם. זו המהות שלכם. אני קריון, מאוהב באנושות.

וכך הוא.

קריון

* המסננים האנושיים

** Akashic Filters – קובץ אודיו באנגלית