החיים כנשמה

ג’ון פאין מתקשר את אומני
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות! אני אומני ואני מברך אתכם בשם האור החי האחד! החיים כנשמה שלכם על כדור הארץ הופכים חשובים יותר ויותר ככל שהזמן וההתפתחות שעל הפלנטה שלכם נעים קדימה. זה חלק מהמשימה של פיתוח נשמה כגון שלכם, להביא את האנרגיות המעודנות הגבוהות יותר מטה לתוך העולם הפיזי. לרבים מכם זיכרונות מעורפלים על קיום מעבר למישור המציאות הזה, שבו הדברים נוצרו בקלות ובשמחה רבים יותר.

כל אחד מכם הוא אחד מנשמות רבות אין-ספור המהוות כל צבא-אור שמשימתו היא הנחתת אור המשיח כאן על כדור הארץ. אף על פי שכל אחד מכם הוא אחד מאין ספור נשמות, כל אחד ואחד מכם הוא יקר-ערך לאלוהי, וכל אחד ואחד מכם נחשב, ידוע, זכור וחשוב ביותר להתפתחות היקום.

עמוק בתוך לבכם קיימות ארבע להבות, הלהבות הנושאות את המורשת האלוהית שלכם. אלה הן להבות התשוקה האלוהית. הן נושאות אתכם מהרפתקה אחת לשניה, מתקופת חיים אחת לשניה, מושכות אתכם כמגנט אל שייך אליכם. להבות אלה הן בצבעים ורוד, ירוק, זהב וטורקיז והן מייצגות את ארבעת תכונות/איכויות החיים השייכות לכם לשם הנאה ויצירה על מישור הקיום הארצי. כל אחת מהלהבות מייצגת תכונה אלוהית בעולמות החומר – אלה הן:

הלהבה הורודה – אהבה ללא תנאי

הלהבה הירוקה – בריאות זוהרת ומושלמת

להבת הזהב – שפע

להבת הטורקיז – ביטוי ויצירתיות אלוהיים

בלב הלהבות הללו נמצאת להבה לבנה בהירה, זוהרת ונוצצת שהיא להבת הנצחיות, היא מסמלת את האחדות המושלמת והאינסופית שלכם עם האלוהי על כל צורותיו.

ביטוי ארבעת התכונות הללו בחייכם הוא סימן לאופן שבו אתם מחוברים אל נשמתכם ולמטרתה האלוהית. ולכן, כנסו פנימה ושאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

כיצד אני מרגיש/ה בנוגע לאהבת עצמי? האם אני מרגיש/ה אהוב/ה ומוערך/ת? האם אני מרגיש/ה מחוברת לחיים באמצעות קשר של אהבה? האם אני מרגיש/ה שלווה בכל המצבים?

מה מצב בריאותי? מה אני מרגיש/ה בנוגע לגופי? מה מבקש גופי?

כמה שפע אני מרגיש/ה? כיצד אני מודד/ת שפע? האם יש לי די שמחה, הנאה, ידידות ופעילויות בחיי? האם אני תמיד מרגיש/ה נִצְרָךְ/כת או האם אני מרגיש/ה תחושה כללית של חוסר בחיי? האם אני מרגיש/ה עני/יה ושהאושר מיועד אך ורק לעשירים?

האם אני מבטא/ת את עצמי בדרכים אליהן משתוקק לבי? האם אני מעניק/ה לעצמי את הזמן לפתח את תחביבי ואת הדברים שאני אוהב/ת לעשות? האם אני דוחה דברים שאני רוצה לעשות זה שנים רבות?

תוכלו לשבת ולכתוב את השאלות הללו, התחברו לתחושות העמוקות ביותר שלכם, והתחילו לכתוב את התשובות. אין צורך במיומנות רבה ואינכם חייבים להיות תרפיסטים מומחים או פסיכולוגים כדי לצלול לתוך עולם הרגשות שלכם. הרגשות והרעיונות שלכם לגבי הדברים הללו אינם כה רחוקים מכפי שאתם עשויים לחשוב, אפשרו לעט שלכם לנוע בחופשיות על גבי הנייר ותופתעו על ידי החכמה והתובנות שאתם מסוגלים להעניק לעצמכם.

לכל אחת מהתכונות שהזכרתי יש מורה-מאסטר המסייע לנשמות על פני כדור הארץ להשיג שלמות בכל הקשור לתכונות הללו בעודן נמצאות על המישור הארצי. אתם יכולים לבקש עזרה ממורים-מאסטרים אלה. אתם יכולים לשבת בשקט בכיסא נוח ולמדוט או להתפלל. דמיינו את הלהבה ואת הצבע של התכונה שאותה הייתם רוצים לפתח יותר מכל בעת הזאת. ליותר אהבה, דמיינו את הצבע הורוד והזמנו את המאסטר של הלהבה הורודה. ראו את עצמכם יושבים בתוך הלהבה הורודה ומתאחדים עמה. בקשו מהמאסטר למלא אתכם בתכונה זו ברמה העמוקה ביותר, והיפתחו כדי לקבל את האור הנוסף.

תוכלו, אם תרצו, להפוך זאת לחלק משגרת המדיטציה היום-יומית שלכם ולעבוד בכל יום על כל אחת מהלהבות שהוזכרו, או פשוט להתמקד בתכונה לה אתם זקוקים יותר מכל בזמן נתון. מדיטציה והדמיה הן דרכים עוצמתיות להביא דברים אלה לתוך חייכם. אתם אכן יוצרים את המציאות שלכם, ולכן מה שאתם מרגישים ומדמיינים כאמיתי עבורכם, יופיע בחייכם, ויביא לכם יותר אהבה, שמחה, שפע ובריאות.

נאמסטה

יש רק שתי בחירות אמיתיות.

אתם יכולים לבחור בין האהבה לבין הפחד.

 

-אומני