החיים הם מִשְׁתֶּה

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

יוני 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

דמיינו משתה ערוך לפניכם, עם כל סוגי המזון שתוכלו לדמיין. הכול מוצג באופן יפה, הכמויות בלתי מוגבלות, ואתם יכולים לקחת את כל שאתם רוצים ובכמות שאתם רוצים. אולם לפני שאתם ניגשים לבופה, אתם חייבים לבחור צלחת שבה תניחו את המזון. הצלחות מהן אתם יכולים לבחור הן בכל הגדלים, מצלחת קטנה מאוד ועד למגש גדול.

הצלחת שתחברו קובעת כמה מזון תוכלו להניח עליה.

  • אנשים מסוימים, גם אם הם גוועים ברעב, יבחרו בצלחת הקטנה ביותר, כיוון שהם חושבים שהם לא ראויים ליותר מכך.
  • אנשים אחרים יבחרו בצלחת קטנה, כיוון שהם חוששים שאנשים אחרים יחשבו שיש להם עיניים גדולות.
  • יש אנשים יבחרו בצלחות הגדולות ביותר, לא משום שהם חושבים שמגיע להם יותר אלא כיוון שהם מפחדים שהאוכל יעלם לפני שתהיה להם הזדמנות לאכול לשובע.
  • יש אנשים שמאמינים שהם ראויים לאכול לשובע מהבופה ורוצים לדעת שיש להם יותר מאשר לאנשים אחרים.
  • אנשים מסוימים לא יבחרו צלחת כלל, כיוון שהם סבורים שהבופה לא מיועד להם. למעשה, רק מעטים יבחרו את הצלחת שהם רוצים, כיוון שהיא מוצאת חן בעיניהם.

המשתה מייצג את השפע הלא מוגבל הנגיש לכם, מבחינה רוחנית, אנרגטית ומנטלית, והצלחות מייצגות את מה שאתם מסוגלים לקבל בחייכם במונחים של אהבה, שמחה ושפע. יהיה גודל הצלחת שתבחרו אשר יהיה, ואין זה משנה כמה מזון תניחו על הצלחת שלכם, האמונה שלכם לגבי מידת היותכם ראויים לסעוד על שולחן משתה החיים היא שתקבע זאת. אם תתייחסו לחייכם כאל משתה, אתם יכולים לראות שאולי הגיע הזמן לבחור צלחת גדולה יותר. כיוון שאם אין לכם מספיק ממשהו בחייכם, הסיבה היא לא שהדבר לא נגיש לכם, אלא שאתם חייבים לבחור להתחבר עמו ולקבל יותר ממה שאתם רוצים.

אין גבול לשפע של היקום ולאנושות קשה מאוד לקבל זאת. החיים בחברות שבהן דומה שרק מעטים נהנים מהטוב ומהשפע של כל הדברים מביאים רבים מכם להרגיש שיש כמות מוגבלת ושאין די לכולם מהכול. ונכון, אם לכולם תהיה הזדמנות לקבל הכול, לא יהיה צורך או הזדמנות להשוואה.

אין זה משנה היכן אתם נמצאים בחייכם, בחרו להתבונן במשתה ההזדמנויות שלפניכם ולמדו ליהנות מהסעודה המונחת לפניכם. בחרו בצלחת הגדולה ביותר ואז מלאו אותה לגמרי. גם אם בחרתם בעבר בצלחת קטנה, אתם יכולים לשנות את בחירתכם בכל רגע ולבחור ליהנות מהכמויות הגדולות של המשתה הבלתי מוגבל שהיקום פורש לפניכם בכל יום.