ההיה או חלמתם חלום?!

רגעי חשיפה נדירים בהרמת מסך 2016
שלי שרון
ספטמבר 2015
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

היא מחפשת את האור תחת עץ התפוח. נשמה עדינה ויפה, בעלת עור חיוור, אוזניה עדינות ומעוצבות כמו כנפי הפרפר, עיניה כמו השקד ויש לב זנב ארוך ודק. היא עוצמת את עיניה ומשתנה אל תוך דמות מנהלת בכירה בעיר. לבושה בלבוש דקדני וזורמת עם תנועת הרחוב. שם יש לה חיים שלמים. אך זהו מצב חלום, או כך אנו אומרים. אולם עצימת העיניים תחת עץ התפוח בהחלט משנה אותה. היא אוהבת את הטרנספורמציות הללו. היא מרגישה את עצמה באופן שונה, היא מאכלסת גופים שונים, והיא מודעת שכאשר היא משתנה היא חודרת אל עולמות מוגבלים. אך היא כמהה אל החוויות הללו שיש לה שם, הן מרחיבות אותה. היא מיומנת ברמה גבוהה. היא רק צריכה לפקוח או לעצום את עיניה כדי לצעוד פנימה או החוצה. הגשר בין לבין מותנה אצלה בפנים. היא אוהבת את עץ התפוח, את השדה הפתוח, את האור ואת הטרנספורמציות הללו. הם הנקטר שלה. 

ההתניה האנושית משתנה

המושכות בידים שלכם ולמדתם להחזיק בהן. עכשיו יש לקחת את הניווט, את הכיוון ולומר לאן ללכת. בעצימת עיניים המציאויות שלכם משתנות, וכעת לא רק בחלומות. ברפרוף עפעפיים אתם נוגעים באור ההשתנות. וכמו ניתוב של חיה נכחדת, שחזרה לעולם, חזרה לפלנטת ארץ, היא רוצה לצהול משמחה ולרקוד ריקוד שאמאני דמיוני. היא מעיפה את כל צלחות החרסינה ממדפי הויטרינה מרב התלהבות, וממילא הגיע זמנם של עתיקות להתפנות. המושכות בידיכם והשמחה היא שלכם, כי את החלום הזה חלמתם, את החלום הזה רקמתם והחלום הזה הוא המציאות שאתם עומדים לחוות.

החוכמה שרכשתם עד כה, האמת שליקטתם בעמל רב, מתחילה לבהוק. היא תבהק כל כך חזק, והלבבות המוכשרים ידעו כיצד שלא להסתנוור. משום שאלו שלא הכשירו את לבבם יסתנוורו ויחוו בלבול עמוק, שיאלץ אותם למצוא את האמת. הדבר יעשה מתוך כאב ותסכול. ואתם מאסטרים יקרים, תעטפו אותם בחמלה שלכם, בחמלה שהבאתם מבית ספר האור. אני היא סרינה, אם כל החמלה, ורוצה אני למסור לכם את אותה אמת שהחזקתם עד כה במגירת הנשמה. 

הזמן לשלוף את האמת מהמגירה

שנת 2016 היא שנה של גילוי האמת הפנימית. כתר-מלכות-שלמות הוא עידן של ביטוי. הסמכות היא האותנטיות העצמית. העליונות היא של אמת שמנצנצת מטבעה. הזרימה היא של תדר האהבה. השפע הוא של אנרגיה מקורקעת וענווה. כתר-מלכות-שלמות הוא עידן שלא ראיתם כמותו במהלך כל החברות האנושיות שהתקיימו עד היום. הרגישו את ההתלהבות והתחילו להתאמן במיומנות של משיכה במושכות. 

הגעתם לשנה של קבלת הדרכה ישירה מהרוח. יותר ויותר צינורות להעברת מסרים נפתחים. שיתוף הפעולה של הלבבות המוכשרים עם הרוח יתבטא בהבנות חדשות ויוצאות דופן לגבי טבע המציאות והטבע האנושי, ולפיכך נדרשת עצמאות רגשית, עצמאות של הלב. ללא עצמאות, לא ניתן להגיע לחדשנות שכזו. ללא עצמאות, לא ניתן לגעת באמת קוסמית שכזו. לפיכך, יקרים, התכוננתם לעידן זה. אין אנו מדברות אתכם על חיים בעולם שבו המסים יותר נמוכים או שישנם פחות חיכוכים בין-מדיניים, מקום שבו החידושים הם מכשירים טכנולוגיים יותר מתוחכמים, אלא על מציאות חלומית, שבה סדרי העולם ישתנו כליל, משום שההתניה האנושית משתנה, והסמכות העצמאית האותנטית של כל אדם ואדם תחשוף את גן העדן שעלי האדמה. 

שימו לב כיצד הכל פוגש אתכם בעוצמה ישר בפנים. ההגירה של החיות משנה כיוון, תנועה וקצב בשל השינויים במזג האוויר. ההגירה של בני האדם בין מדינות וגבולות מציפה אתכם בבעיות, שכיסיתם את עיניכם מפניהן. ההצפות של המים ורעידות האדמה מפגישות אתכם עם כוחה של אמא אדמה להגיב ולדבר את שפתה. בדיוק כפי שילד קריסטל היהלום אינו מסתפק בתשובה סתמית ופשטנית מהוריו: ״כי ככה אמרתי״, אלא דורש חיבור ותשובה מהלב, אחרת הוא ממשיך באג׳נדה שלו! אתם מתחילים לראות את ההקשרים, את טבעה של התודעה, סביכות קוסמית בפעולה. 

שנת 2016 היא שנה של אמת. הרי זוהי השלמת מעגל, לא כן? ככל שז׳ארגון העידן החדש מתפשט, כך מתפשטת האמת על פני פלנטת ארץ, והיא מראה את עצמה בביטויים הארציים המגוונים. מילים כמו קוונטים, תדרים ורטטים חדרו לשפת היומיום לכם, וישנם גם זרמים רוחניים שתבחנו האם הם חושפים את האמת או מכסים עליה בעוד מילים. היו עדינים עם הרגשות שלכם כי הם רוקדים לשמע הצלילים המכוונים.

 אחריות גיאומטרית 

וזו האחריות שלכם. אחריות אינה עונש. היא אינה עול או מרשם של איסורים וחובות. אחריות היא פשוט עצמאות. עצמאות רגשית. אחריות היא יצירת מציאות. לקחת אחריות משמעותו להיות בעצמאות רגשית. לא להטיח את השאלות שלכם כלפי חוץ ולבקש תשובה לעוסה מראש רק כדי שלא תשאו באחריות, שלא תהיו עצמאיים. שהו עם החקירה שלכם במרווח שבין הנשיפה לשאיפה. מצאו בתוך המרווח העדין של תנועת המכלול את משכנה של הבריאה, לימדו כיצד הידע עולה מתוך המרווח הבלתי נראה הזה שבין נשיפה לשאיפה, שלו תקראו ביקום חור שחור. 

למדתם על אחריות בבית ספר, למדתם על אחריות בתוך המבנים החברתיים, וכעת אנחנו רוצות לדבר אתכם על מה שאתם מכירים כיצירת מציאות. יש משהו בפעילות התודעה שמבלבל אתכם. אם התודעה שלמה, אינסופית, יודעת כל, עצמאית – מדוע נדרש לה ללמוד או להתרחב? מה חסר לה, תשאלו. 

בעולם שהטון הדומיננטי הוא מגבלה, בעבורכם למידה היא על מנת לתקן משהו קיים. למידה היא על מנת לשנות משהו קיים. אתם חושבים שילדכם לא ידעו כיצד להסתדר בעולם אם לא יבקרו בגן ובבית ספר, ופתאום מגיעים ילדי קריסטל היהלום והם עצמאים, יודעים מה הם רוצים, מסתדרים בכוחות עצמם. ״אבל יש לי אחריות״, תגידו. אחריות על מה או על מי, אנחנו נשאל. 

שימו לב מה קרה לכם בתהליך הלמידה בבית הספר. עברתם חוויה. ומהי החוויה המרכזית? המפגש האנושי, ההתנסויות במשחק עם הרגש, ההבנה של המכל האישי לכם. כמה מכם כאן שינו את מהותם בעקבות שיעור בתנ״ך או בספרות? לעומת החוויה העמוקה שהיתה לכם עם המורה לתנ״ך, או המורה להתעמלות?! מה שפוגש בחומר הנלמד הוא הרגש. 

רגשות האהבה, החמלה והנדיבות יפתחו בשערים הפנימיים את ההסכמה. הם יעוררו את המרחב הגאומטרי שבגוף האנושי אל המבנה הקיים. ההתנסות ברגש היא התנסות שקיימת לבן אנוש, שהיא הלמידה הקוסמית המשותפת. הדבר דומה למשחק שאתם משחקים, כשאתם מכסים לאדם את העינים בצעיף, שלא יראה. והוא, העיוור הרגעי, מחפש אתכם כדי לתפוס אתכם. הרי הוא לא איבד את יכולת הראייה שלו, אז לשם מה אתם משתעשעים בכל מיני משחקים שכאלה? חידות, פאזלים, משחקי קלפים. בכולם יש אלמנט של חיפוש אחר משהו שהוא למעשה כבר קיים, כבר ידוע והריגוש מהתהליך לא נפגם בשל עובדה זו. זאת משום שכאשר התודעה לומדת, המציאויות מתערבבות, הן מסתנכרנות ומתאפשרת חוויה חדשה, שלא היתה מתאפשרת ללא הצעיף. 

התודעה אינה מחפשת להשלים את החסר כי אין חסר. התודעה אינה מבקשת לתקן דבר, כיוון ששום דבר אינו פגום או לא כשורה. גם ההתרחבות שאליה אתם מתייחסים בלשונכם, אינה תודעה שמגיבה ממצב מכווץ אל עבר התרחבות. זוהי רגיעה אל עבר אחריות גאומטרית, עוד טבעת בפרח החיים, עוד ספירלה בתנועת הכוכבים, עוד שכבת צבע וצליל למארג הנשמה ומרקם הבריאה. 

אין לכם ברירה אלא להבין את המסרים הללו מהלב! ומי שלבו לא הוכשר לשלב זה חווה מבוכה. ״אני רוצה לספר לכם על חוויה מוזרה, הזמנתי זוגיות וזה קרה״, תגיד אישה אחת, שלהזמין אהבה מעולם לא עלה על דל שפתה. ״שמעתי מסר ממלאך וזה היה מעניין״, יגיד הגבר שמעולם לא ישב אתכם בערבי תקשור, אך המסר הגיע אליו בדרכים לא צפויות, לא מתוכננות. מאסטרים אהובים, הכילו אותם בחמלה ואהבה, הם נבוכים מהצבעים המרהיבים של האור, נבוכים מעוצמת גדולתם, זה הכול. 

התעלות והתמרה הן הכלה

השפה המילולית היא אמצעי לייצר תפיסה אנושית. השפה הסמלית היא הדרך של הרוח להעביר מידע נצחי, מידע היישר מהבריאה. הכוח הגנוז נפתח כפרח הלוטוס בלבכם, כשהוא אינו מאבד משכבותיו, אלא מעובד במנגנוני הלב באופן עצמאי וישיר. השפה של הרוח היא קידוד אור מממד אחד לממד אחר, ממציאות אחת למציאות אחרת. ואתם רק מתחילים להבין את האור, שהרי הפיזיקה לא מזמן סיפרה לכם כי שני מצבים אפשריים לאור – נקודה וגל בו זמנית. 

המתמטיקה והפיזיקה משתמשות באותה שיטה. את מה שהמדענים מבינים מהמציאות הם מקדדים למספרים ולנוסחאות. אך אלו הם סמלים של מציאות לינארית שחותכים נתח ממהות הבריאה ושמים אותה בצד. כמו חלום שאותו אתם זוכרים ביקיצה ושעליו אתם מספרים לחברה, אך הממד החלומי חי בתוככם בגוונים ובעוצמות מרהיבים ועשירים, שלא עוברים דרך צינורות הזיכרון והשפה. 

האור משליך את עצמו דרככם. אתם השמש, שמקרינה את הקרניים, שמאירות את הסביבה. 

לכן אתם רואים בברור את גרעונות האחר, את סבלות האחר, כמו גם את הבעיות או השגיאות או הטעויות שתאמרו על האחר. זוהי השלכה. תהיו שמש. שמש מאירה, מראה, מחיה, ולא בוררת או מסננת את קרניה. קרניה אינן חוזרות אליה. ורק ענני התודעה שמפחיתים את עוצמתה. 

התעלות והתמרה אינן פעולות. התעלות היא הכלה. התמרה היא הכלה. כשהאנרגיה שלכם הותמרה, אתם מכילים את שאר הממדים – ממציאות למציאות אינכם עוד מבחינים ההיה או חלמתי חלום. 

כל זמן שאתם מאכלסים גוף אנושי, אינכם זונחים את הממד השלישי. אתם מכילים את הרב-ממדיות, וכעת לומדים להכיל את המציאויות האלה. הגופים של הלבבות המוכשרים רוטטים בתדרים שלא יפרקו את המבנים הקיימים אלא יוסיפו עליהם. יוסיפו עליהם. יכילו אותם. 

כדי שדבר מה יצמח, הוא צריך להיות מוכל. וכאן תבינו בוודאי את התשובה לשאלה שנשאלנו רבות: ״אם הנשמה שלי אינה מוגבלת ומתמזגת עם גופי, מדוע אני מוגבל?״

הידעתם שצמיחת הצמח מתרחשת הודות להורמונים שזורמים בקליפות ושמקריבים את מותם של תאים לטובת צמיחה? הטבע הוא ספר פתוח ומספר הכול אודות הבריאה. הנשמה מוכלת דרך מרחב הגוף ומתרחבת מתוך המגבלה.

כמו בסדרת פיבונאצ׳י, ככל שהמספרים מתרחקים ומתקדמים בגודלם, כך הקשר ביניהם מתקרב לדיוק הזהב. ההתרחקות מובילה להתקרבות, החלוקה מובילה לדיוק הזהב והמגבלה מובילה לשלמות. מאסטרים יקרים, אלו אינם הפכים, אלו הם חלקים פרקטלים של השדה הקוסמי. כך הם גם אהוביכם שמתחילים להבין את שפתכם, שפת האור. אם לא תדברו את שפת האור שלכם, לא תתנו להם הזדמנות הוגנת לבהוק את קרני האור. אל תסתירו את האמת הפנימית לכם. הגיע הזמן לשלוף אותה מהמגירה, ללא מבוכה, באהבה. באהבה. 

האלוהות מתגלה בתבניות גיאומטריות, בתבניות אלוהיות. האלוהות אינה מתגלה במצבים יומיומיים מוגבלים, עד שלא תכילו את המצבים היומיומיים המוגבלים בתוך תבנית אלוהית. צקו אותם אל תבנית אלוהית. לכן, מי שלומד את שפת הגיאומטריה המקודשת, את שפת הבריאה, לומד לחקור כמו נשמה חרוצה את המגבלה מפרספקטיבה של התמונה המלאה. כדרך מיקרוסקופ קוסמי, מתגלה ״הרווח״, בשפתכם, שבתוך המגבלה האנושית. 

כעת אהובים, אתם מגלים את המיזוג. אתם יצרתם אותו, אתם אחראים עליו אחריות גיאומטרית. זהו מיזוג שמתחולל ברב-ממדיות. רב ממדיות היא הכלה, ההתמרה וההתעלות.

הספרים הקדושים

העולם הוא ספר פתוח למי שיודע לקרוא. מרבית האנשים הם עדיין אנאלפביתים כשזה מגיע לקריאת שורות הטבע ודפיה של גאיה. עוד יבנו בתי הספר שילמדו אתכם במקום אחריות חברתית, אחריות גיאומטרית. החברה לא תהיה מושתת על רעיונות, אלא על תבניות אלוהיות.

תינוק נושא את היכולת המולדת, כקסם, לרכוש שפה מילולית. הוא יודע לזהות את התבניות והמקצבים ואת הטונים של השפה, כך לכל אדם היכולת המולדת להרגיש את גאיה ולהתחבר לגאיה. זוהי יכולת חיה ונושמת, גם אם היא מתקיימת על להבה קטנה, בשלב כלשהו בחייכם היא מתחילה להאזין לצלילים הקסומים של גאיה. לעולם לא מאוחר להפיח אהבה ביכולות קריאת אוצרות העולם. 

אל תפסיקו לקרוא את שפת פלנטת ארץ ושפת היקום. הסימנים, הפסיקים, הנקודות, האותיות המצטרפות ובונות, הכול נמצא בין שמים וארץ, מעליהם ומתחתיהם. זהו שפע במלוא הדרו. 

בניגוד למכשירים הסלולאריים ולנווטים הטכנולוגיים שלכם, לאותות של גאיה יש קליטה בכל אזור על פלנטת ארץ. הספר הקדוש הוא סיפרה של גאיה וזהו ספר חי ונושם. הוא מתחדש על פי הצורך ומספר לכם את הנבואה העדכנית האחרונה. קראו לזה פוטנציאל, קראו לזה נבואה. זהו לוח השנה הטבעי. אותו ידעו התרבויות העתיקות לייצר עבורכם. הם לא כתבו לכם את השנים, אלא כתבו עבורכם את המחזורים הטבעיים של הספרים הקדושים. אתם ממתינים בקוצר רוח לתחזיות של השנה הבאה, אולם ביכולתכם לקרוא אותן בתוך הלב שלכם עצמכם. 

לוח השנה של הטבע הוא חי, דינאמי, נושם. וישנם זמנים רבים לחגיגה. בשנת 2016 שלכם, הלבבות המוכשרים יחגגו. הם יהדהדו את מזמור הלב ולב האדמה. האמת והאהבה נחשפות בעוצמה חזקה. אלו שמזהים את האנרגיה מהנהנים בשמחה. האמת והאהבה מקבלות עוד עידוד ועוד תמיכה. רבים ישאלו בשנת 2016 ״מהי האמת?״  

רבים יחקרו את כל מה שעד היום למדו וקראו ותרגלו, וישאלו: ״האם זוהי נבואת גאיה העדכנית, האחרונה?״ רבים מכם הקוראים זאת כאן, אהובים, יתערטלו בקלילות מהקליפות שהסתירו את האמת השאמאנית ויתחילו לבהוק, כל אחד בסגנונו האישי והייחודי, את אור הבריאה. כולם ישאלו ״מהי האמת?״ כי האנרגיות שעומדות לעטוף אתכם לא ישאירו אף אדם אדיש למבנים הקיימים. לא יותירו אף אדם מאחור, וכל לב יצטרך להשתמש בזכות הבריאה, זכות הבחירה של בן האנוש! 

מחסום ה״אני יודע״ וההיזכרות בשליחות

המגבלה דחקה אתכם עוד ועוד פנימה, והאיצה בכם כמו דבורה הנכנסת אל מבוכי המחומש של הכוורת, להכין את מזון המלכה. 

לאהבה אין בעלים, אין לה שייכות ואין לה חוסר שייכות. היא לא רכושנית ולא חסרת רכוש. הנכס שלה הוא עצמה. זהו אותו עקרון של הבריאה. הנכס שלכם הוא עצמכם. ובמקום ליצור את עצמכם עם עצמכן, הקדשתם זמן לבניית חומות מסביב לאהבה, והלבנים היו רעיונות ודעות. 

מי הם עובדי האור? מי הם שליחי האור? אתם שואלים. את, ואתה ואתם. כולכם שליחי אור. שאלו: ״כיצד אני יכולה להקרין את האור שלי?״ שאלו: ״מהי הדרך הקלילה והשמחה ביותר להקרין את האור הייחודי שלי?״ 

״הרבה שנים אני במסע הרוחני״, אתם אומרים. בוודאי! כולכם במסע הרוחני, שהרי הגוף התחתן עם הנשמה. התמזגות אלוהית. וכשאתם מרימים את גלימת המלכה החדשה, אתם מגלים בכיסים את כל הפתקים שהחבאתם עבור עצמכם מהשיעורים הקודמים. המסרים מחיים קודמים מחכים לכם שתקראו אותם, כעת – כמו מגילת העצמאות של הלב. כמו הצהרת המלכה המכריזה על לקיחת המושכות. 

״הרבה שנים אני במסע הרוחני״, זוהי הצדקה להימנעות מיצירה. אל תראו זאת כהאשמה ואין מה להרגיש מבוכה. נולדתם אל תוך מסכת של בגדי המלך העירום, ולקחתם אל ידיכם את יצירת היצירה החדשה. אתם יודעים את הכול! אתם בונים עוד חומה כשאתם אומרים: ״את זה אנחנו כבר יודעים״. תנו לנו לתת לכם עצה, הכוונה. שנו את האנרגיה באמירה: ״אה, אני נזכרת״. ״אהה, את זה אני מזהה״. מוססו את החומה עם החמלה של ההיזכרות. 

המשימה שלכם לשנת 2016 היא להעיר בנחישות חומלת את ההיזכרות. רצועת פטורות האור תומכת בתהליך ההיזכרות. 

שימו לב מה קורה לכם כשאתם נזכרים בדבר מה. הלכתם לסופר במטרה לקנות את מה שחסר לכם בבית. אך משהגעתם לסופר, שכחתם מהו הדבר. לא הכנתם רשימה. לא הכנתם פתקים ושכחתם. אתם מסתובבים בסופר ומנסים להיזכר. משהו מדגדג לכם, משהו מציק לכם. מהו הדבר? הולכים בין מסדרונות המדפים, אולי משהו יעיר את זכרונכם. אתם במתח, בעירנות, כל החושים פועלים. אולי חושבים לוותר ולחזור בפעם הבאה. אולי חווים יאוש ותסכול. אולי נחושים להמשיך עד שתזכרו. 

ופתאום, אתם נזכרים. אהה. איזה שמחה, איזו הקלה. הכול נרגע, אפשר להמשיך במסע, אולי להגיע לקופה, לשלם ולהגיע הביתה ליהנות מהקניה. 

כך בדיוק קורה לכם בסופר הרוחני. העולם הוא ספר פתוח. וכשאתם נזכרים בשפה, אתם מתחילים לקרוא בטבעיות ובנינוחות. אין מקום לאמירה חוסמת מסוג ״אני יודעת״ כשהחוויה היא היזכרות. יש הנהון, הלב נפתח ורונן. זוהי האמת. האמת מזכירה לכם ולכל דרי פלנטת ארץ את מהותכם, את ההתמזגות של הממדים. 

וורטקס הלב – קסם מעשי

שדה הקוטביות המאוחד הוא המציאות ההולוגרפית. זהו שדה שמכיל בתוכו את כל המורכבויות, את כל השלמויות. אתם לא רק גוף עם נשמה או נשמה עם גוף. אתם לא רק ראש עם לב או לב עם ראש. אתם הוויות מאגיות קסומות. אתם ההוכחה לקיומה של אלכימיה. זוהי סיבה לחגיגה. תחגגו את הנסיבות הללו. מתי התכנסתם עם עצמכם לחגוג את עצמכם? אתם נוהגים לחגוג על בסיס חגים שקובעים בלוח השנה. עוד רגע 2016 מתמזגת עם ספירלת תנועת היקום ואתם כבר עסוקים בהכנות לחגיגה. 

איזה הוא קסם זה שדה וורטקס הלב?! פורטל עוצמתי למציאות רב-ממדית שעוצמתו נחשפת בשפע. בשפע. עוצמת וורטקס הלב היא האיחוד של כל הזורם דרכו. קסם בפשטות הוא מה שחוצה את גבול קו האפשרות מבחינתכם. והקסם הזה הוא מעשי. כשאתם משתמשים בשער הלב, המציאות והחלום מתערבבים לממד אחד של שדה מאוחד.

האמת והאהבה שקופות הן. אולי לפיכך תבחרו לרדוף אחרי הצללים שהן מותירות. תוכלו לבחור גם ללכת בטוח בין טיפות שקופות של אהבת אמת הרוח.