האם ניתן להימנע מאסונות טבע?

מאת אומני
באמצעות ג’ון פאין
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הגיע הזמן שתבינו שאתם תמיד בטוחים. יש ביטחון בצורה הפיזית, וביטחון בצורה הלא-פיזית. אתם פוחדים מדברים שכאלה כיוון שאינכם מאמינים עדיין שאתם בוראים את ההתנסות שלכם. כפי שאמרנו פעמים רבות בעבר, הדבר אליו אתם מכוונים את תשומת הלב שלכם, הוא הדבר שתמשכו אליכם, זהו חוק, ואין כל דרך אחרת. חוק התהודה האוניברסלי גורס שכל הדברים הדומים נמשכים זה אל זה. לכן, מקדו את מחשבותיכם באסון ובתחושות היותכם לא בטוחים, וזה בדיוק מה שתקבלו.

שני אנשים הגרים באותו בניין יכולים לחיות בשתי מציאויות שונות. ברור שאתם חוששים למשפחה שלכם, אפילו לחיים הפיזיים שלכם, כיוון שאתם יודעים שאסונות טבע הם אמיתיים וההתנסות שלכם אומרת לכם שהם אכן מתרחשים. אך אם נאמר לכם שאסונות טבע נגרמים על ידי האנושות, לא על ידי תנועת כדור הארץ, או הרוחות הנושבות, או השמש הקופחת כל כך עד שהאדמה הופכת צחיחה? כפי שהאנושות בוראת מלחמות, כך אתם בוראים גם אסונות, באופן קולקטיבי.

הנבואות מלפני אלפי שנים, או אפילו מלפני מאות שנים, הן תצלומי-בזק של מה שהייתה התודעה הקולקטיבית בתהליך הבריאה באותו זמן. אולם בשנים האחרונות, בגלל עבודתם של עובדי האור וכל אלה השואפים לחיות את חייהם במלואם כעצמי הגדול יותר, האמיתי יותר, או כעצמי הנשמה, כפי שאתם מכנים אותו, עוצמת השינוי נחלשה. אולם, דומה שיש עדיין די פחד מנטלי כדי לברוא שינויים מסוימים אשר יגרמו לאי-נוחות במקומות מסוימים.

אהובים, אתם בוראים את המציאות שלכם. הפחדים שלכם הם אך ורק פחדים. הם אינם אמיתיים, אבל הם יהפכו אמיתיים אם תכוונו אליהם את תשומת הלב הבלעדית שלכם. אתם חייבים להבין שלכל הדברים יש קוטביות, הימצאותו של דבר מסוים בחייכם, והיעדרו של דבר מסוים מחייכם. לכן, יש ביטחון ויש היעדר ביטחון, יש חיים פיזיים ואין חיים פיזיים, יש כסף ואין כסף, יש בריאות ואין בריאות. בכל פעם שאתם חושבים על דבר-מה ומעניקים לו את תשומת לבכם, אתם נמצאים במצב של בריאה, אני חוזר, בכל פעם שאתם חושבים על דבר-מה ומעניקים לו את תשומת לבכם, אתם נמצאים במצב של בריאה! אתם בוראים בין אם יש לכם מחשבות חיוביות בנוגע לאותו דבר או לא! חשבו על אסונות ועל היעדר ביטחון, וזה מה שתקבלו, אין דרך אחרת, זהו חוק היקום.

אהובים, העניקו אפוא את תשומת לבכם לדברים שאתם משתוקקים לראות במציאות שלכם ואל תעניקו תשומת לב לדברים שאינכם רוצים. לכל המחשבות כוח בריאה ואותן מחשבות הנתמכות על ידי רגש, בין אם הוא רגש חיובי או שלילי, יתגשמו במהירות רבה אף יותר, כיוון שרגש הוא אנרגיה בתנועה. הרגשות שלכם הם שיגידו לכם אם אתם מקדישים תשומת לב לדבר התומך בכם או לא. לכן כאשר אתם פוחדים ממשהו, זהו סימן מנשמתכם שאתם מקדישים תשומת לב לדבר שאינו תומך במי שאתם באמת! לכן הפסיקו לעשות זאת מייד!

אנו שומעים קול שאומר: “אבל אנחנו חייבים להכיר במציאות”. אנו אומרים בתגובה: לא, להכיר במציאות הוא הדבר האחרון שאתה צריך לעשות ילד אהוב. ‘ההכרה במציאות’ היא לב הבעיה שלך, כיוון שאתה מכיר במציאות הקולקטיבית, או במציאות של מישהו אחר. אתה מכחיש את העובדה שאתה אלוהים במציאות שלך ושאתה המקור של כל שקיים בעולמך. אל תכיר במציאות, שנה אותה!

זהו חוק, אהובים, הדבר בו אתם משקיעים את המחשבות והאנרגיה שלכם הוא שיתגשם. אולי יתרחשו שינויים גלובליים באזורכם ואולי לא. אולם באמצעות ההתמקדות בדבר שאתם רוצים, ולא בדבר שאינכם רוצים, אתם תחוו את מה שמשקף את מי שאתם. משמעות אפשרית לכך היא שאתם עשויים להיות במקום אחר בעת התרחשותם של אירועים שכאלה, או שעבודתכם תיקח אתכם לעיר או לאזור אחרים, או שההשתתפות שלכם באירועים שכאלה באמצעות התנסות ובריאה-משותפת תלמד אתכם שיעורים רבי-ערך שלא תלמדו בשום דרך אחרת.

זכרו זאת אהובים, אתם מוגנים תמיד, אהובים תמיד ובטוחים תמיד. אינכם יכולים למות, כיוון שאין מוות. הילדים, ההורים, הסבים והסבתות שלכם אף הם אינם יכולים למות, כיוון שאין מוות. מוות פיזי הוא רק טרנספורמציה. אתם בוראים את המציאות שלכם, בראו את שמביא לכם שמחה. אל תתמקדו בדברים שאינכם רוצים, כיוון שגם זו בריאה, התמקדו רק בדברים שאתם מבקשים לחוות בעולמכם.

היו שלום.

אומני