האומנות בערי האור – חלק 7 – על ארכיטקטורה


חלק ב’

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

בשיתוף עמיחי ים

(מתוך תוכנית מס’ 38, ששודרה ביום 12.1.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

תוכנית זו הינה תוכנית המשך לשש התוכניות הקודמות שעסקו באומנות בערי האור.

בתוכנית האחרונה בנושא זה התחלנו לתקשר עם המאסטר ג’רמיין הקדוש לגבי חוקי הארכיטקטורה ואופן בניית המקדשים בממדים הגבוהים, ובתוכנית זו נמשיך לשמוע את דבריו.

ג’רמיין הקדוש 

נשמח לשמוע את המשך ההסבר על אופן יצירת המקדשים בממדים גבוהים.

שלום לכם, כאן מאסטר ג’רמיין הקדוש. רוב המקדשים בנויים מצורות גיאומטריות הנובעות מהעיגול (לצורותיו), ומהמשולש. פעמים רבות הפירמידה הינה המבנה המעגן את האנרגיה מהממדים הגבוהים יותר אל הנמוכים, ומקרקע אותה למקום זה. ואף העיגול, פעמים רבות, יוצרים ממנו חרוט או גליל, צורות גיאומטריות שונות, אשר בשילובים שונים יוצרים מרחבים שמחזקים, מעצימים, ואף מעגנים, את האנרגיה המקודשת הספציפית שעמה אנו מעוניינים לעבוד. פעמים רבות, מתוך שילובים שונים אנו מגיעים למבנים או קוביית טטרהדרון, ומבנים אחרים נוספים אשר גם הם יוצרים צורה של מחוללים.

כאשר אנו רוצים לעבוד עם כלים אנרגטיים, עם תאים אנרגטיים, ברוב המקרים העבודה תיעשה על ידי כלים משושים, מחומשים, או על ידי כלים שמשלבים מספר צורות גיאומטריות, והיוצרים מבנים כדוריים, אך בעלי פאות רבות. ומתוך כך, מצטברת האנרגיה, באמצעות הפאות הקולטות אותה, ומעבירות אותה אל מרכז הכלי. שם נעשית ההתמרה, ההעצמה של האנרגיה והקרנתה אל אותו אדם/מושג שעובר התמרה זו.

ניתן לומר כי אבני היסוד של הבנייה, הם אותם אבני היסוד של המוזיקה ושל המתמטיקה. כידוע לכם, המוזיקה והמתמטיקה שלובות זו בזו, וכאשר אנו יוצרים בממדים הגבוהים, וכאשר אתם יוצרים בממדים הנמוכים יותר, קיימים מספר כללים של מרווחים וטונים, שבאים לידי ביטוי ומימוש בחומר דחוס יותר, בנוגע לנוסחאות, כיחסים בין גובה-אורך-גובה, יחסים הקשורים לקוטרים, שטח, היקף. כל אותם דברים שאתם רואים כנוסחאות שונות, הם למעשה תדרים אנרגטיים, שבמקורם מהווים תבניות אנרגטיות שונות, שמפרשות תדרים אלה, יוצרות להם תבניות מורכבות יותר, וכך, מממד לממד, מתלבשת אנרגיה דחוסה יותר, עד שנוצרת הנוסחה כרצף של תדרים ורטטים, אשר כשימוש בה, אתם יוצרים בחומר את המבנים הרצויים לכם.

אינכם יודעים זאת, אך כאשר מפעילים רטט של צליל על תדר מסויים, התדר משתנה, הוא יכול לעלות, והוא יכול לרדת. ובאמצעות זאת, ניתן לשלוט בחומר שממנו בונים את הדברים, ניתן למצק אותו יותר, לדחוס אותו יותר, או להפוך אותו לקליל וגבוה יותר ברמת התדר והדחיסות שלו.

כמובן שכל מקדש, כל מבנה מקודש, נבנה בהתאם למטרה שעבורה הוא נבנה, ובהתאם לתדרי האנרגיה שהוא אמור להכיל. ולכן, כאשר אנו בונים בממדים הגבוהים יותר, אנו יוצרים אותם מחומר אתרי, שעבורכם הוא נראה כחומר שקוף-זוהר, אך עבורנו זהו אחד החומרים שאנו משתמשים בהם, ושאנו מעבירים אותם התמרה ברמות שונות של אנרגיה ותדרים. כאשר אנו בונים את המבנים האלה, אנו מעבירים עליהם פעמים רבות את תדרי הצליל השונים, בהתאם להעלאת התדרים או הנמכתם, לפי הצורך.

כמובן שהרטט שעבורו נוצר המקדש, משפיע ומושפע מאד, הן על המבנה המקדש, והן מצורתו. מבנה המקדש והרטט שמאחסן את הקרן הסגולה, למשל, שונה במהותו וברמת הדחיסות של החומר והרטט, ובמבנה וביחס שבין הדברים, למקדש שמכיל את הלהבה הצהובה, למשל, שמתאים לאיכות ולמהות אותה להבה ואותה קרן, ואשר מתאים לתדר אותו היא מעבירה.

האם תוכל להדגים ולפרט מהם ההבדלים בצורה ובתדר שבין שני המקדשים שהזכרת לעיל?

ראשית מדובר בספקטרומים שונים. כלומר, עבורנו מדובר ברמת רטט שונה, שמול עיניכם באה לידי ביטוי ברמת צבע שונה, אך עליכם להבין כי הנכם רואים את הספקטרום הנראה בלבד, בעוד שאנו פועלים גם בספקטרומים רחבים וגבוהים יותר. לכן, לעתים, מקדש הלהבה הצהובה ייראה שקוף יותר מאשר צהוב, כיוון שהתדר עמו השתמשנו על מנת לבנות מקדש זה, גבוה יותר ברטטיו מספקטרום הצבע הצהוב, שאליו אתם רגילים. ולכן, אכן תראו במקדש גוון צהבהב, אך לא תוכלו להצביע ולומר במפורש כי זהו צבע צהוב, אלא תראו את הגוון, הרושם, של אותו הצבע.

כאשר תתבוננו במקדש זה, תראו כי הוא בנוי כמעין טיפות קריסטליות-אנרגטיות שמרכיבות אותו, וכאשר תתבוננו פנימה, תראו שהוא מכיל אנרגיות שונות הנמצאות בספקטרום הצהוב, כגון: אנרגיות זהב בהיר, אנרגיות זהב, אנרגיות פלטינה, אנרגיות צהבהב, אנרגיות צהוב, ואף אנרגיה שקופה ואנרגיה לבנה. כל אלו יוצרים את הספקטרום המורחב של הגוון הצהוב.

הרטט שממנו בנוי חומר זה, הוא רטט שניתן לומר שהוא גס יותר מהתדר שבו בנויים המקדשים של הלהבה הסגולה. אך רטט זה מכיל בתוכו את אותו החיבור לידע, את אותו המקום עם נקודת הזהב בתוכו, שמחבר לרמת ולעוצמת הידע האלוהי בכל רמותיו, ובהתאם לרמת התדר שבה נבנה המקדש, ובהתאם לממד שבו הוא בנוי. כיוון שמקדש שנבנה בממד העשירי שונה במהותו ממקדש שנבנה בממד הרביעי, לדוגמה. אך אנו מדברים בעיקר על הממדים החמישי, השישי ומעלה. ואכן רמת התדר שונה בהתאם לדיירי המקדש ומטרתו. כיוון שהאור המקורי היוצא ממסדר האלוהים, והנובע מהבורא, עובר סינונים ודילולים רבים, עד שיש ביכולתו הגיע לשלושת הממדים שבהם אתם חיים, מבלי לשרוף אתכם, להזיק לכם ולצרוב אתכם. ועל מנת שתוכלו להיות במגע עם אנרגיה זו ולהשתמש בה, גם המקדשים המעבירים אליכם את הקרניים מהממד החמישי ומעלה, מותאמים יותר ברמת הרטט שלהם לרמה כזו שגופכם האתרי וגופיכם הנמוכים האנרגטיים, יהיו מסוגלים להכיל תדר של אנרגיה זו.

האם נבנו בעבר בממד השלישי מקדשים לקרניים האנרגטיות, והאם ניתן כיום לגלם את הקרניים הללו בממד השלישי?

הדבר שניתן לעשות הוא לגלם את האיכות של הספקטרום הרחב בו מופיעה אותה קרן, אך לא ניתן לגלם את הקרניים עצמן.

כמובן שבכל קריסטל, גם אלו הנמצאים באותו ספקטרום של צבע, קיימים רטט, עוצמה ותדר שונים. כך, אבן האמטיסט, היא בעלת רטט מסוים, ששונה מרטט של אבן סגולה אחרת, בדיוק כפי שאבן הטופז הצהובה, שונה במהותה וברטטיה מאבן הספיר הצהובה. כיוון שלכל קריסטל יש את התדר שלו. התדר משתנה גם אם האבן מעובדת, או לא מעובדת. ולכן, גם דברים אלה משפיעים על הדבר שנעשה. הדבר החשוב ביותר הוא הכוונה בבניית הדבר, והשימוש באבנים ובמוצרים שעברו התקדשות, ברכה כלשהי, עבודה מסוימת של התאמת התדרים וכיוונון.

שוב, כפי שנאמר, אין באפשרותך לגלם את הקרניים עצמן, אך יש באפשרותך להביא לידי מימוש או ביטוי את הספקטרום הרחב בו נמצאת הקרן הזו. הספקטרום הצהוב, הספקטרום הסגול, הספקטרום הכחול. אך לא ניתן לממש באופן עמוק ופיזי את מהות הקרן עצמה.

בעבר נבנו פירמידות עבור אנשים, לשבת בהן, לעמוד בהן. פירמידות צבעוניות. אך הדבר נעשה באמצעות בדים ואורות. ניתן לומר כי בתכשיטים העתיקים הנמצאים בארצות שונות, החל ממצרים העתיקה וכלה במקומות נוספים, נוצרו פירמידות בעלות קריסטלים מסויימים, כמעין כתרים, כחפצי קדושה, כחפצי נוי, ואף כחפצים מתמירי אנרגיה ומחוללי אנרגיה. אך לא היה שימוש בהם כעבודה עם הקרן עצמה, באופן מלא.

גם באטלנטיס ובמצרים העתיקה היו קיימים מקומות שבהם היו באים להיטען באנרגיה באמצעות הקריסטלים, אך לא היה מדובר בשיטה או בדרך אליהן אתה מתכוון. היה מדובר בתדרי אנרגיה שחוללו סוג של אנרגיה, כחשמל, שהתפרקה בצורה של ברקים, והטעינה את האדם שישב במרכז המבנה. היה זה חלק ממרכזי ההתחדשות, היה זה חלק מהעבודה שנעשתה לצורך התמרה ומעבר בין רמות רטט ותדר שונות, ובין רמות חניכה שונות.

כיצד הבתים נבנים בממד החמישי?

עליכם להבין כי החומרים שבהם משתמשים לבניית בתים בממד החמישי, שונים לחלוטין מהחומרים המוכרים לכם כאן. הדבר היוצר את הבסיס הוא המחשבה. אין צורך באדריכלים, בבנאים, במהנדסים, ובכל אותם מקצועות שמתכננים את המבנים. כיוון שאין מדובר בכוח הכבידה ובכוחות נוספים שיש לקחת בחשבון, מאחר שמדובר בממד גבוה הרבה יותר, שמידת הפיזיות שבו פחותה בהרבה לעומת המקום שבו אתם חיים, אין צורך בעיגון של יסודות חזקים, ואין צורך בתכנון מדוקדק ומפורט.

כאשר אדם הוגה במבנה מסוים ובוחר ליצור אותו, הוא רואה אותו במחשבתו, ומקרין אותו החוצה. כאשר מקרין האדם את המבנה החוצה, המבנה לובש צורה, באופן של קווי המתאר. לאחר מכן, האדם בוחר באילו חומרים לבנות, לחזק וליצור את הבית. מבנים אלה גמישים ביותר ויש אפשרות להרחיבם, לצמצמם, לשנות את צורתם ללא כל קושי, גם לאחר שנבנו, כיוון שהחומרים הבונים אותם גמישים וקלים. תוכלו לדמיין אותם כמעין יריעות פלסטיק, למרות שמדובר בחומר אחר, יציב וחזק הרבה יותר, אך קל, באופן שניתן להזיזו ולהרימו בקלות רבה.

פעמים רבות האנשים היוצרים את בתיהם משתמשים לצורך קירות, גם בתדרים שונים, שאותם הם רוצים להכניס לבתיהם. כפי שלעתים אתם בונים בתי בוץ זכוכיות בצבעים שונים, כך אנשי הממד החמישי בונים את הקירות, בהתאם לרטטים שהם רוצים להכניס לאותו המבנה. וכך, ייתכן שאותו החומר הבונה את הגג, יהיה בספקטרום מסויים של צבע, וייתכן אף בספקטרום משתנה ובצורה מסוימת, ולעומתו, קירות אחרים יהיו בנויים בספקטרום אחר, וכן הלאה, בהתאם למטרה ולרצון של האנשים.

יש אנשים שיבנו גם חדרים שונים בתדרים שונים, בהתאם לרצונם. למשל, תדר אדום – כאשר מדובר בהפעלה, בהיטענות; תדר כחול – כאשר מדובר בהירגעות ובריפוי; תדר כתום – כאשר מדובר באנרגיה, ביצירתיות, במיניות, וכד’; ואף בהתאם לאיכויות הקרניים: תדר צהוב – כאשר הכוונה היא להתחבר למטרה של הידע האלוהי; תדר כחול – כאשר הכוונה היא להתחבר ליכולת המנהיגות, וכן הלאה, וכן הלאה.

לכן, עליכם להבין כי החוקים שאתם מכירים לגבי בניה, אינם תקפים כלל וכלל בממד החמישי. ולכן, גם כאשר מתרחשות אצלכם רעידות אדמה, אמנם גם הממדים מושפעים מרעידות אלה, כיוון שהממדים נמצאים האחד בתוך השני, אך בערים אלה אין מקום ואין מצב של התמוטטות מבנים, כיוון שקווי המתאר עשויים מאנרגיה קלה וקשיחה, והקירות והחלונות הבונים את המבנים עשויים מחומרים קלים מאד, קשיחים אמנם, אך גמישים ביותר.

נועם: מראים לי שהם מורחים באמצעות כף היד שלהם חומר מסוים בין המסגרות, שנראה כמו דבק שקוף-קריסטלי, ואם הם רוצים תדר מסוים, הם מקרינים את התדר הזה לתוך הקירות לאחר שהם כבר בנויים, והקירות בנויים מחומר שנראה כמו פלסטיק, אך בפועל הוא הרבה יותר חזק ועמיד מפלסטיק, ועם זאת קל מאוד.

ידוע שג’רמיין הקדוש מנהל מקדש המכונה “The Cave of Symbols” (“מערת הסמלים”), שם נמצאת חבורת מדענים שממציאה כל מיני המצאות חדשניות, אותן הם יגלו לאנושות ביום מן הימים. האם תוכל לספר עליהם?

אנו יוצרים טכנולוגיות חדשות, המתאימות לכדור הארץ החדש; לעיגון של אנרגיה בתוך האדמה, בתוך החומר; ליצירת חומרים, מבנים, טכנולוגיות וכלים שיאפשרו קשר ישיר יותר עם אחינו בכוכבים ידידותיים אחרים; דברים שייאפשרו לחבר במידה רבה יותר את כדור הארץ למהות הרב-ממדית שלו, יותר מכפי שהוא מחובר כיום, ומכפי שבני האדם מחוברים להוויה הרב-ממדית שלהם. מדובר ברבדים עמוקים ועוצמתיים הרבה יותר מכפי שאתם מכירים כיום. מדובר גם בהמצאות טכנולוגיות פיזיות, ברמות אחרות. דברים הקשורים לטכנולוגיות חדשות של מזון, שיהיה קל להשיגו ואשר באמצעותו ניתן יהיה לפתור את בעיית הרעב, כאשר תיפתר הבעיה שמאחוריה.

נועם: ההערה האחרונה של ג’רמיין הקדוש רומזת לבעיות הפוליטיות שגורמות לעתים לרעב וכד’ .

האם בני האדם שבממד השלישי יכולים ליצור בריאה משותפת עמך ועם קבוצת המדענים עמם אתה עובד, במטרה להביא את הטכנולוגיות הללו לעולמנו?

אני שואל אותך: האם ניתן ליצור בריאה משותפת עם הבורא? (ודאי). מהו מקור שאלתך אם כך? האם המאסטרים נעלים מהבורא? (ברור שלא). ואם ניתן ליצור בריאה משותפת עם הבורא, ניתן ליצור בריאה משותפת עם כל אחת מהקרניים ומהצינורות שהוא שולח. ולכן, אין הגבלה. ההגבלה, יקיריי, הינה אך ורק במוחכם, באמונותיכם ובהגבלות החברתיות שהטלתם על עצמכם בעבר, ושאיפשרתם להטיל על עצמכם בעבר הרחוק עוד יותר. ולכן, הדבר היחיד שמגביל את יכולת הבריאה, את יכולת המימוש, הוא אמונותיכם.

כמובן שבממד השלישי קיימות מגבלות מסוימות שיש להתחשב בהן, כיוון שמערכת החיים כאן שונה ממערכת החיים בממד החמישי ובמימדים הגבוהים ממנו. ולכן, עליכם לזכור כי כל נושא הזמן-מרחב-מקום אינו קיים באופן פיזי-פעיל בממדים הגבוהים יותר. הוא ניתן לכם לצורך למידה. ולכן, כל יצירה, כל בריאה, כל עשייה משותפת עם הבורא או עם אחד משלוחיו, ניתנת כרגע להגבלת הממד השלישי, כל זמן שאתם חיים בו. אך למעשה, דברים רבים ניתן ליצור, שקיימים ברבדים הגבוהים יותר ובאים לידי מימוש גם בממד השלישי, ההולך ומשתנה, ההולך ומתעלה, יחד אתכם. אך כאמור, שוב, כל אותן בריאות אמורות להתחשב בחוקים של בריאת היקום, בחוקים של בריאת כדור הארץ ובחוקי הממדים השונים.

לגבי נושא שיתוף בני האדם בהמצאות שאנחנו ממציאים: יקר, עליך להבין כי האנשים שיש להם מה לתרום ומה להיתרם מידע זה, ושיכולים להכין את הקרקע לקראת ייצורו, יקבלו את המידע. אין כל מניעה מאיתנו להעברת המידע, אך כיוון שעברו של כדור הארץ מלא בתאונות מתוכננות ובתאונות שהתרחשו, אין ברצוננו להביא את כדור הארץ להשמדה פעם נוספת. ולכן, המידע יועבר אך ורק לאנשים שיש לנו ביטחון מלא בכך שלא ישתמשו בידע זה לרעה, להשמדה או לניצול שאינו הולם. ולכן, האנשים שאמורים להיחשף לידע זה, ייחשפו אליו אט אט, ולאחר מכן יקבלו גם את הדרכים והכלים כדי ללמוד ולהבין מה משמעותו, מהותו וכיצד להשתמש בו.

במסגרת הכניסה לעידן הדלי, קיבלת תפקיד בשם “מאהא כוהן” (הכוהן הגדול). האם תוכל להסביר אודות תפקיד זה, וכן לומר מהו ייחודו של עידן הדלי?

עידן הדלי, במבט למעלה, מאופיין בהתרחבות, בהיפתחות, בעלייה של דברים רבים על פני השטח. עידן הדלי מאפשר לאדם, לאדמה, ולכל החי על פני כדור הארץ, להתפתח, להתקדם ולהגיע למקום של מימוש מהותו האמיתית, בקלות יתרה יחסית למערכות חיים קודמות. בתפקידי הזה, הנני מקבל את האור ממסדר האלוהים, ומפצל אותו למאסטרים השונים, בהתאם לתפקידיהם ולרמות הרטט השונות שיש להעביר לכל אחד מהממדים ומהמקורות שזקוקים לקבל אור זה.

הנני מקבל את האור, מווסת, מתמיר, משנה ומתאים אותו בהתאם למטרה שאליה אני שולח אור זה. יש אור הנשלח לאדמת כדור הארץ; יש אור הנשלח לליבות ולהילות בני האנוש; יש אור הנשלח אל היקום כולו, הברוא, ולאטמוספירה המכילה את כדור הארץ. לכן, בהתאם לתפקיד שעל הקרניים למלא, כך אני מווסת, שולח אותן, ומתמיר את הרטטים בהתאם למטרה. זהו למעשה תפקידי בעת הזאת.

אחד הגלגולים הידועים שלך ושל המורה שלך, מאסטר R, היה בתור אפלטון וסוקרטס. האם תוכל אולי לספר אודות היחסים ביניכם (שלפי הידוע לנו נפרשו על פני אלפי שנים), מה תפקידו של מאסטר R כיום, והאם אתה עובד עמו כיום בשיתוף פעולה?

מאסטר R מהווה את מה שאתם אוהבים לכנות בשם “הבמאי האלוהי הגדול”. למעשה, הוא אחד מאדוני הקארמה, מהבכירים שבהם. הוא מנהל כיום את כל פעולותיהם של אדוני הקארמה. הוא זה אשר נותן את האישור לשינוי, הוא זה אשר חותם על השינוי.

אכן, גם הוא וגם אני עברנו אלפי גלגולים, כאשר פעמים רבות הופענו זה לצד זה, הן במטרה להעלות את כל התדר האנרגטי של אותו דור, של אותה אנושות שחייתה באותה תקופת חיים, והן על מנת לקדם שינויי ענק בהתפתחות של האנושות בתקופות מסוימות, והן כדי ליצור אבני דרך עבור האנושות.

ניתן לומר כי אף פעם תפקידינו לא היו אישיים בלבד. כל אחד מתפקידנו על פני כדור הארץ נועד לשרת את האנושות כולה, כאשר פעמים רבות הדבר היה בשינוי צורה, בשינוי דרך, אך כל אחד מאיתנו היווה זרז עבור ההתפתחות של השני, עבור מימוש מלא יותר של השני, ולמעשה תמכנו האחד בשני כין ויאנג, גם אם שנינו היינו בעלי אותו מין. כיוון שהקשר בינינו היה קשר של יצירה ולידה ברוח ובחומר, במימוש רעיונות, בהוצאתם לפועל, ובקידום האנושות על פני כדור הארץ.

בכל אחד מהצמתים החשובים שעברה האנושות בכדור הארץ, אנו הופענו ותרמנו את חלקנו במימוש השינוי, בדחיפה לשינוי. ולכן, ניתן לומר כי הקשר בינינו היה קשר של הזנה ומימוש, כאשר בכל פעם תמכנו האחד בהתפתחות תפקידו של השני. כל אחד מאיתנו היה ככלי האוצר את חוכמתו וידיעותיו של השני, ועוזר להוציאם לפועל, ואף באמצעות מימוש, בין אם במערכות מסוימות של יצירת ארגונים בתוך האנושות, שבאו לקדם סדר יום חדש יותר של חופש, התפתחות, שיחרור מעול, בחירה בעצמאות ובחירה בהתפתחות עמוקה יותר.

האם יש אולי עוד דבר מה שתרצה לומר לקהל המאזינים?

זיכרו יקירים, לעתים אתם עוברים תקופות קשות. לעתים, נראה לכם שהעבודה אינה נגמרת. אך עליכם לזכור כי חלק מכם בחרו לחוות גלגול זה כגלגול אחרון בחומר ובגוף. וזאת לא מתוך אסון כלשהו, אלא מתוך בחירה להמשיך את דרככם מעולמות החומר אך ורק בעולמות הרוח. לכן, יקירים, כל מי שבחר בחירה כזו, פעמים רבות עליו להשלים עבודה רבה בגלגול חיים נוכחי, שעוזרת ללמוד את כל השיעורים שטרם נלמדו, בכל הגלגולים שחוותה נשמתו בגוף ובמקום כלשהם.

ולכן, יקירים ואהובים, גם אם הדרך נראית לכם ארוכה, והעבודה לעתים אף סיזיפית, אל לכם לדאוג. עליכם להבין כי בחרתם זאת על מנת שתוכלו לסיים את מעגל החיים שלכם בגוף על פני כדור הארץ, ולעבור ללא רבב אל המקומות הגבוהים יותר, לשם עבודת שירות עבור כל האנושות כולה. כמו כן, אחד מהדברים הקשים לכם ביותר הוא סליחה ומחילה לעצמכם, שלא מתוך ויתור לעצמכם, אלא מתוך מקום שמכיר בטעות ושלומד ומתקדם ממנה.

לכן, כעת יקרים, אני מנחה אתכם לעומק לבכם. ראו שם פרח, כפרח הרקפת. ראו כיצד פרח זה צבעו סגול-אדמדם. הרגישו את האהבה האצורה בפרח זה. ראו כי קיימת בתוכו מעין פנינת קריסטל, טהורה וזוהרת. בקשו להיזכר במקום מסוים, או פשוט בקשו להתחבר לאיכות הסליחה והמחילה בתוככם, עבור עצמכם (כיוון שלאחרים קל יותר לסלוח). ומתוך איכות זו, צללו פנימה אל תוך אותה פנינת קריסטל. הרגישו כיצד האנרגיה הנמצאת בתוכה מרככת, ממיסה, מלאה בחמלה ובאהבה.

ואנו נקרא לקוואן-ין, ונבקש ממנה להקרין באהבה חמלה, מחילה וחסד; ואנו נקרא גם לישוע בן יוסף, לאייזיס, וכמובן לבורא האחד, ונבקש מכולם להקרין אהבה ללא תנאי, מחילה, וחמלה, אל תוך אותו מקום. ראו כיצד פנינת הקריסטל מתחילה לזהור בכל צבעי הקשת, ואפשרו לעצמכם לחוות את המקום הרך, האוהב, והסולח בתוככם.

השתמשו כעת במנטרה לשריפת הקארמה- קה-מאר-אב-סו (ka-mer-ab-su) וכאשר אתם עושים זאת, התכווננו למחילה עמוקה, ובקשו מאדוני הקארמה לסלק את כל מה שעוד נותר לסלק, על מנת שתוכלו למחול לעצמכם, ממקום עמוק, טהור ושלם.

הנכם מוזמנים לחזור למקומכם, להווייתכם בממד השלישי.

ברוכים תהיו, שלום ושלווה על כולכם.