ג’רמיין הקדוש על חוקי היקום הקוסמיים


ותהליך אלכימיה באמצעות הלהבה הסגולה

מאת המתקשרת נועם קורל – גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

 (מתוך תוכנית מס’ 37, ששודרה ביום 29.12.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

 עמיחי: בתוכנית הקודמת התחלנו לתקשר עם המאסטר סיינט ג’רמיין לגבי חוקי הארכיטקטורה בממדים הגבוהים, במסגרת סדרת התוכניות אודות האומנות בערי האור, ובתוכנית זו, סיינט ג’רמיין ביקש לסטות מהנושא ולדבר איתנו על אלכימיה.

 סיינט ג’רמיין הינו מאסטר ששימש בתפקידים רבים לאורך ההיסטוריה האנושית, במסגרת גלגוליו על פני כדור הארץ. כך, למשל, הוא ייסד את תנועת הבונים החופשיים בגלגולו כפרנסיס בייקון, הוא גילה את אמריקה בגלגולו כקולומבוס, הוא היה יוסף, אביו של ישוע , וביחד עם המורה שלו, מאסטר רקוצי, הם התגלגלו כאפלטון וסוקרטס, ועוד ועוד.

בנוסף, באחד מגלגוליו, הוא היה אלכימאי שידע ליצור קריסטלים יש מאין, להפיק זהב, להיעלם ממקום אחד ולהופיע במקום אחר, לנגן בכלי נגינה רבים ללא תווים ועוד.

ג’רמיין הקדוש היה הכוהן של הלהבה הסגולה וכיום הוא משמש ככוהן של כל הלהבות, וכן אחראי על האנרגיה של עידן הדלי, הוא העידן החדש שאנו נכנסים אליו עתה.

לשם התקשור נתחבר לאחד ממקדשיו של סיינט ג’רמיין, שנמצא מעל טרנסילבניה, ושבו עוסקים במיוחד בתחום האלכימיה. נתמקד באיזור הלב, ומהלב נצא למסע במרחב ובזמן, ודרך שער אנרגטי נכנס למרחב בו המקדש נמצא.

נועם: אני רואה מעין אדי ערפל של אנרגיה בצבעים מעורבים של סגול וזהב. במרכז יש להבה סגולה, שנראית במבנה של פרח בצורת טוליפ (צבעוני), אבל גם קצת מזכיר את מבנה פרח עץ הרימון, בגווני סגול עד בורדו. מהלהבה הזו יוצאים כל האדים הללו. במרכז הלהבה הסגולה יש להבה נוספת, שהיא זו שמבצעת את תהליכי ההתמרה באמצעות האלכימיה, וזאת בכל מיני רמות, החל באלכימיה אנרגטית ברובד הנפשי/הפיזי/האנרגטי, וכלה באלכימיה פיזית ברובד החומרי. להבת האלכימיה קשורה יותר, אמנם ברובד האנרגטי, לשינוי כימי של חומרים בכדור הארץ (מחומר אחד לחומר אחר).

לגבי המקדש: מבפנים המקדש נראה כמו צורה גיאומטרית מורכבת מאוד, באופן שקשה מאד לתארה. כל אחת מפאות מבנה המקדש היא למעשה שער לממדים, לאנרגיות ולרבדים שונים, שקשורים לעבודת הלהבה הסגולה. מבחוץ, המקדש נראה כמו מבנה גותי רגיל, כמעין טירה הבנויה מאבנים רגילות עם צריחים ומגדלים רבים, העומדת בראש ההר וסביבה רק טבע ונוף, עם הרבה ציפורים, ללא שום מבנה נוסף.

כעת אני רואה את סיינט ג’רמיין, כשהוא מחזיק בידו סמל, המזכיר את הסמל של ארבע רוחות השמים.

עמיחי: סמל זה נקרא “הצלב המלטזי” (The Maltese Cross) והוא אכן סמל שמזוהה פעמים רבות עם סיינט ג’רמיין.

ג’רמיין הקדוש

האם תוכל להסביר אודות הסמל שאתה מחזיק בידייך, ואשר מכונה “הצלב המלטזי”?

שלום, הנני מאסטר סיינט ג’רמיין. הסמל שרואים אתם בידיי, הוא חיבור בין כל העולמות, כל הממדים וכל הרבדים, לנקודה מרכזית אחת, שמאחדת בין כל ארבעת הכיוונים. הזרימה האנרגטית מתרחשת הן מבפנים החוצה, והן מהחוץ פנימה.

כעת מזמין אני אתכם לקחת מספר נשימות רכות, לבקש להתמלא באור של אהבה, אור של איזון, להרגיש כיצד אור זה ממלא את הגופים הפיזי, האתרי, הרגשי והשכלי. כאשר תהיו במקום שקורן אנרגיה זו, אני מזמין אתכם להתבונן בתוך אותו סמל, שככל שמחזיק אני אותו בידי, הוא זוהר יותר ויותר, והאנרגיה שבו פורצת לכל הכיוונים. אני מזמין אתכם להתמקד במרכזו של הסמל ולנשום אליו. כאשר תעשו זאת, תראו כיצד הסמל גדל עד מאד, ובמרכזו נוצר מעין פתח, המכוסה במעין מסך, סגול אף הוא.

יקירים, אני מוביל אתכם כעת אל חדר המלאכה שלי, שבו פעלתי בעבר ושאני פועל בו גם כעת, ליצירת אלכימיה חדשה ומתחדשת בכל עת. אני מזמין אתכם להרים את המסך ולהיכנס לחדר שכולו עגול. חדר זה זוהר באלפי נגוהות בגווני הסגול השונים. ברגע הראשון אינכם רואים דבר מלבד הנגוהות, אך אתם רואים שמוכנים עבורכם מושבי קטיפה סגולים, רכים ומכילים. שבו עליהם, יקירים, ופשוט שאפו פנימה לתוככם את הווייתו של חדר זה.

כאשר תתרגלו לאור הנמצא בחדר, תראו כי קיים מעין מעמד במרכזו, שעליו עומד כדור בדולח גדול, שמהווה מכשיר וכלי להתמרת אנרגיות, לשינוי דחיסויות, להוספה ולגריעה של אטומים, לשינוי במבנה של מולקולות. כאשר תתבוננו היטב, תראו כיצד מקירות הכדור של החדר שבו אתם יושבים, יוצאים ברקים אל אותו כדור בדולח, שמתמירים את הדבר שנמצא במרכזו של הכדור.

הובאתם לחדר זה, והנני עומד כאן מולכם, לבוש בגלימתי הסגולה, ובא להעביר לכם ידע מסויים. יקרים, עליכם להבין, כפי שדובר בפעם הקודמת, כי כל דבר שנוצר ושנברא, נברא מאבני יסוד עמוקות וזהות, שכולן מושבן ומוצאן הוא הרוח. כלומר, כפי שתואר, קיימים מבנים אנרגטיים בסיסיים של צורות גיאומטריות, של צבעים, שמסמנים אורכי גל שונים של צליל, שגם הוא מייצג רטט ועוצמה ובתדר שונה. השילוב של המבנים הללו בסדרים מסויימים, הוא זה שיוצר ושבורא את הדברים הפיזיים שאתם רואים בעולמכם, אך דברים אלה תלויים במספר גורמים.

ראשית, עליכם להבין כי מלכתחילה, כאשר נבראו היקום והכוכב שלכם, היו אינסוף הרכבים של צורות גיאומטריות שיצרו רטטים שונים. אך חלק מאותן מורכבויות יצר דיסהרמוניות, יצר תדרים קשים ושליליים, שהרסו את כל מה שהיה בסביבותיהם. ולכן, על מנת למנוע השמדה מראש של הדברים, חלקן נפסלו לשימוש, חלקן הוצאו מחוץ לחוק הקוסמי, וחלקן הוכנסו, אך בצורה מוחלשת ומעודנת ביותר.

כדוגמה אתן את הרטטים שהוצאו מחוץ לחוק הקוסמי. עליכם להבין כי היום אתם משתמשים לעתים במבנים גיאומטריים קשים על מנת ליצור חומרי הרס, כמו פצצות שעלולות להשמיד בקלות הן את כוכבכם והן את כל היקום שבו אתם חיים. עליכם להבין כי פצצות אלו הן תוצרים של דבר שבמקור הוצא מחוץ לחוק הקוסמי, אך כיוון שניתנה לכם הבחירה החופשית, ניתנה לכם גם האפשרות, באמצעות כוח מחשבתכם והבנתכם, לברוא וליצור בעצמכם מבנים. ולכן, למרות שאנרגיה מסוג זה הוצאה מחוץ לחוק הקוסמי, כיוון שהיא הרסנית, הגעתם אליה ובחרתם להשתמש בה, וכל זאת על מנת לייצר את הדבר שהיא מייצרת.

[נועם: אני אסביר את דבריו של סן ג’רמיין: כל דבר בעולם הזה וביקום הזה נברא, ראשית, על ידי תדרים פשוטים ביותר, אחר כך צורות גיאומטריות פשוטות, ואחר כך שילובים של תדרים וצורות גיאומטריות. מלכתחילה נבראו אינסוף הרכבים של צורות גיאומטריות, אך חלק מהם החל להפיק תבניות של אנרגיה שלילית והרסנית, שאם היו נותנים להן ביטוי באותו זמן, הן היו מפרקת את העולם ולא מאפשרת לו כלל להיווצר. ולכן, התבניות הללו הוצאו מחוץ לחוק מבחינה קוסמית. כלומר, לא השתמשו בהן, ולמעשה השמידו את המקור שלהן, כדי לאפשר את בריאת העולם והיקום. אך מאחר שבראו את האדם עם בחירה חופשית, אזי הבחירה החופשית שלו יכולה להגיע לכל דבר, וכיוון שהיו אנשים שהתדר שלהם התאים לאותו התדר שנפסל, הם הצליחו להתחבר לתדר ולממש אותו באופן פיזי באמצעות פצצות שייצרו בעולם.

סיינט ג’רמיין מנסה להסביר את החוקים הקוסמיים, כאשר אחד מהחוקים הקוסמיים הללו קבע שכל דבר שאמור לפגוע בהתנסות העמוקה של כוכב הבחירה האנושי, נפסל והוצא אל מחוץ למשחק. זה בעצם היה חוק אחד. ולכן, כל  התבניות הגיאומטריות שכיום ניתן לבנות איתן (למעט אותן תבניות שאיתו ניתן לייצר פצצות וכדומה), הן יחסית בעלות אנרגיות שיכולות לייצר דברים חיוביים יותר].

חוק היקום השני, הינו שימוש מגוון ברטטים, בתדרים ובמקצבים שונים. כיוון שכפי שידוע לכם, היקום וכדור הארץ נעים ברטטים ומקצבים מסויימים. ולכן, כאשר בונים דבר מסויים, הוא חייב להתחשב בחוקי היקום הקשורים לפעימות, למרווחים, לאורכי גל שונים. למשל, בעולמכם ניתן לראות זאת באופן פיזי, כאשר אתם בונים בית, אתם חייבים להתחשב ביחסים של אורך ורוחב, אתם חייבים להתייחס לפרופורציות; כאשר אתם מנגנים ויוצרים דבר מה, אתם חייבים להתייחס למרווחים הקיימים בין אוקטבה לאוקטבה, בין תן לתו, מרווחים של רבעי טון, חצאי טון, טונים שלמים. בכוכבים אחרים קיימים אף מרווחים נוספים, שטרם התחברתם אליהם.

למעשה, לא ניתן לבנות דבר שאינו עומד במערכת היחסים והמקצבים, במערכת החוקים, כחוקי המשיכה, כחוקים קוסמיים נוספים החלים על פני כדור הארץ. ולכן, כל דבר חייב להתחשב בחוקים אלה. החוקים באים לידי ביטוי בצורות וברמות שונות ביקומים כולם, אך הם באים לידי ביטוי פיזי ממשי יותר בכדור הארץ, בצורה הדחוסה והגשמית ביותר, כפי שאתם מכירים אותה. כלומר, חייבת להיות שמירה של איזון כאשר בונים דבר מה המבוסס על מרווחים, מקטעים ואנרגיות בעלות תדרים שונים, כדי שלאותו דבר יהיה קיום מאוזן ונאות.

כעת, ברצוני להזמינכם לתהליך.

יקיריי, אני מזמין אתכם, כל אחד ואחת מכם, להתמקד בליבו או בליבה, לבדוק, לחפש ולבקש מהו הדבר שהייתם רוצים יותר מכל להתמיר ולהעבירו אלכימיה בתוך עצמכם. התבוננו פנימה אל תוך לבכם, בדקו, שאלו את לבכם, את הווייתכם, את נשמתכם: מהו הדבר העמוק ביותר שהייתם רוצים לשנות בתוככם, בין אם מדובר באמונות, במציאות, בחוויה או בדרך יצירת המציאות שאתם מכירים כעת? מהו הדבר הקיים בחייכם שברצונכם להתמיר יותר מכל?

התבוננו בתוך לבכם, ונשמו אל דבר זה. ולאחר מכן, אני מזמין אתכם לשדר דבר זה מתוך לבכם בעוצמה באמצעות הלהבה הסגולה אל תוך מרכזו של כדור הבדולח הגדול הנמצא בחדר. עשו זאת, יקירים. בקשו ושילחו את הדבר שאינכם רוצים בו עוד, אל מרכז הכדור, על מנת שיעבור התמרה.

יקירים, כאשר אתם מבקשים שדבר מה יעבור התמרה, הבה ואגלה לכם סוד, אהוביי, פעמים רבות אתם חושבים כי התמרה לדבר מסוים שבו רוצים אתם, הוא הדבר הנכון. אך פעמים רבות דבר זה הינו חלקי בלבד, ואינו באמת לטובתכם העליונה. ולכן, הדבר שאני מציע הוא שתבקשו שדבר זה יעבור את ההתמרה הגבוהה, העוצמתית, המיטבית ביותר, שיכולה להיות עבור טובתכם הגבוהה. תוכלו כמובן לשדר בדמיונכם את התמונה של הדבר שאותו תרצו להשיג, אך עליכם לזכור חוק נוסף, אהוביי, שרבים מכם שכחתם דווקא בתקופה זו, שהוא חוק כל כך נחוץ. החוק הוא “חוק הבריאה המשותפת”. כאשר אתם בוראים בריאה משותפת עם הבורא ועם האנרגיות הגבוהות יותר, עליכם להשאיר מקום גם לאנרגיות אלה לבצע את תפקידן. כיוון שכאשר אתם נאחזים בתוצאה מסוימת אחת, אינכם מאפשרים לבורא לפעול בהתאם לטובתכם העליונה, כיוון שאתם מגבילים את הטובה לאותו דבר בלבד. לכן, הדבר המתבקש מכם הוא כי כאשר אתם מבקשים לעשות אלכימיה בחייכם, בקשו לעשות בריאה משותפת עם הבורא. אימרו לבורא מהי המטרה הגבוהה שאתם רואים עבור חזון זה, שאתם רוצים להתמיר, אך בקשו מהבורא שדבר זה יתממש אך ורק אם הוא בהתאם לטובתכם העליונה. בקשו מהבורא ומחבר מלאכיו ועוזריו, ליצור עבורכם את המציאות הטובה ביותר, בהתאם לתוכנית האלוהית, בין אם היא מתאימה לרצון הגבוה שלכם שלו אתם מודעים, ובין אם היא שונה ממנו. כיוון שעליכם להבין כי כאשר אתם מאפשרים לבורא לתת את דברו, הדברים הופכים להיות מעל ומעבר למה שאתם מבקשים, גם אם ממבט ראשון, הדברים אינם נראים כך, מהמבט התלת ממדי המוגבל.

כעת הקרינו דבר זה שאתם רוצים להתמיר למרכז כדור הבדולח, בקשו את רצונכם, ושחררו אותו אל הבורא, וראו כיצד הברקים מצידי הכדור של החדר שאתם יושבים בו, מפציצים ומתמירים את כדור הבדולח, ומשנים בתוכו את ההווייה של כל אותם דברים שביקשתם לשנות. זכרו כי הכול נעשה למען טובתכם העליונה, בהתאם לרצונכם, ובהתאם לרצון הבורא. אך עליכם להבין כי כאשר אתם פועלים לבד, אתם מסוגלים להשיג חלק, אך כאשר אתם פועלים בשיתוף פעולה עם הבורא, קיימת זרוע שתומכת בכם מאחור ושמזניקה אתכם קדימה, במעלה ההר, במעלה השביל, אל המקום שאליו אתם רוצים להגיע.

אפשרו לתהליך להתרחש עכשיו. יחד עם זאת, ראו כיצד מקירות החדר שבו אתם יושבים, בוקעות קרניים סגולות עדינות, בגווני סגול שונים, אל תוך לבכם, ומתחילות ליצור התמרה אוהבת ורכה של הכאבים והפצעים שבתוך לבכם. בקשו והתכווננו כי התמרה זו תעשה במקומות שמכשילים אתכם ביותר, במקומות שמפחידים אתכם ביותר, במקומות שמונעים מכם לחיות את חייכם בצורה העוצמתית, המלאה והאפשרית ביותר עבורכם, גם כעת, כאשר הנכם נתונים בגוף תלת ממדי. אפשרו לתהליך זה להתרחש בו זמנית.

כעת, אני מזמן גם את אנרגית הזהב ליצור עבור כל אחד ואחת מכם סמל. לא סמל חיצוני, אלא סמל שיהווה את המהות של אותו דבר אישי עמוק, שאותו אתם רוצים לשנות. כלומר, ניתן לעשות את העבודה, הן ברמת האישיות, הן ברמת הנשמה והן ברמת הרוח. אך יקרים, פעמים רבות הדבר החשוב הוא להתחיל ברמת האישיות, כיוון שכאשר שם דברים אינם פתורים, הם אינם יכולים לבוא לידי ביטוי בצורה מאוזנת ברמת הנשמה והרוח.

בקשו וראו כיצד אנרגית הזהב מתחילה ללבוש צורה של סמל עבור הווייתכם, עבור נשמתכם. סמל שיהווה את הדבר החדש, את המקום החדש בתוככם, שאליו אתם שואפים להגיע. צרו את הסמל מתוך האנרגיה, ושאפו אותו לתוך לבכם. שאפו אנרגיה זו פנימה אל תוך לבכם, והרגישו כיצד אנרגית החדש מתחילה להתמזג בתוככם פנימה.

כעת, התבוננו בכדור הבדולח הגדול. ההתמרה שבתוכו מסתיימת. והנה הוא מתחיל להבזיק ניצוצות של סגול בגוונים שונים ושל זהב. ראו כיצד זרמים של ניצוצות סגול וזהב זורמים אל תוך ההילה שלכם, ומתקבעים בגופים השונים שלכם, בהתאם לרמת התדר שלה אתם זקוקים. וראו כיצד פתאום כדור הבדולח משנה לאט את צורתו, והופך להיות למעין פרח, מעין כלנית סגולה, של אש. אתם מוזמנים לגשת אל הכלנית הזו, שמכילה בתוכה את מתנת הזהב של ההתמרה, ופשוט קרבו כלנית זו אל לבכם, והטמיעו אותה עם המתנה הנמצאת עבורכם. הרגישו את העוצמה החדשה, הרגישו כמה אנרגיה זו מאפשרת לכם להיות הרבה יותר משאתם באמת, הרבה יותר קיימים, עוצמתיים, נוכחים.

אני רוצה להזכיר לכם שבכל פעם שתרצו, חדר זה קיים עבורכם. תוכלו לבקש להיכנס אל המקדש, ובתוכו אל תוך הלהבה, אל תוך הסמל שאני מחזיק, אל מרכזו, אל החדר הנמצא בו, ולעבור את ההתמרה שאותה אתם מבקשים לעבור. כעת נשמו נשימות רכות. התחילו לחוש בחזרה את גופכם. הנני שולח לכל אחד ואחת מכם זרם של אהבה ללא תנאי, המכיל בתוכו התמרה עמוקה.

וכעת אתם מוזמנים אט אט לקום ממושבכם, לראות כיצד נוצר כדור קריסטל ענקי נוסף בתוך החדר, במקום אותו כדור שהפך לפרח בתוככם, להודות לתהליך, לפתוח את הדלת, ולחזור לאט לאט אל המקדש, משם עמיחי יחזיר אותנו אל כאן ועכשיו.

עמיחי: כעת נעבור בשער המרחב והזמן חזרה ללבנו, ונביא עמנו את כל המתנות שקיבלנו בתהליך שבו הונחינו על ידי סיינט ג’רמיין. ראו כיצד הגוף האנרגטי שלכם, ששלחתם למסע, מתאחד עם הגוף הפיזי ושאר הגופים שלכם, וכך שתי המציאויות מתאחדות למציאות אחת.