גוף האור האנושי

מאת קייט ספרקלי

נכתב בשנת 2010

http://www.spiritpathways.co.za

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כבני אדם אנו מורכבים מארבעה גופים: פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני. ארבעה גופים אלה קשורים ומחוברים אלה לאלה ויחד הם יוצרים את הגוף האנושי כולו. ההוויה שלנו מחוברת לכל הקיים באמצעות גוף האור שלנו.

גוף האור שלנו גדול הרבה יותר מהגוף הפיזי שלנו והוא אינו מוגבל על ידי העולם הפיזי או כבול על ידו. גוף זה מסוגל לנוע דרך הזמן והמרחב, לחבר אותנו לממדי מציאות אחרים ולצורות חיים אחרות שקיימות ברחבי הבריאה.

גוף האור נושא את מהות העצמי הרב-ממדי שלנו ועל ידי שינוי התודעה שלנו ויצירת גישה לגוף האור אנו יכולים לנוע מבעד לממדים השונים ולצפות במציאויות אחרות. באמצעות גוף האור יש לנו את היכולת ליצור קשר ולתקשר עם ממדים שונים לטובת הצמיחה, הלמידה וההתפתחות שלנו.

ברוב המקרים תהליך תקשורת זה מתרחש באופן לא מודע או בעת החלום. אבל חלק מתהליך ההתפתחות שלנו כרוך בבנייה של גוף האור ובשילובו אל הצורות האנושיות שלנו. על ידי שילוב גוף האור שלנו נוכל במודע להתחבר לממדים אחרים ולתקשר עמם, לאסוף מידע, חוכמה והדרכה. על ידי המודעות להדרכה ולחוכמה הנגישות לנו, נוכל אז ליישם ידע זה בחיינו, בריפוי העצמי שלנו, בעולם, והדבר יאפשר לנו להתקדם בנתיב התפתחות הנשמה שלנו.

במשך אלפי שנים, החיים נשלטו על ידי מערכות אמונה שהוחזקו על ידי החברות והתרבויות שלנו. מערכות אמונה אלה הפכו לתרשים שעל פיו אנו בוראים את חיינו ואת המציאות שלנו. אנו מאמינים באמונות של אנשים אחרים ובוראים מחדש את המציאות שלהם, ובכך משכפלים את הנזק וההרס של האנושות וכדור הארץ. שכפול זה ברא דפוס אנרגיה שהשתרש, באמצעותנו, בשדה האנרגיה של כדור הארץ.

התרשים המקורי של כדור הארץ היה תרשים של שלום, אהבה והרמוניה בין כל היצורים החיים. תרשים זה קיים עדיין, מתחת לדפוסי ולמבני האנרגיה שאנו, כבני אדם, יצרנו.

בנקודה מסוימת בהיסטוריה שלנו, אפשרנו לעצמנו לחשוב שאנו נעלים על כל שאר צורות החיים שעל הפלנטה. אפשרנו למחשבות הללו להפוך לבסיס דפוסי האמונה שלנו, ובכך התחלנו את מסע ההפרדות שלנו ואת השתרשות הדפוסים הללו אל תוך שדה האנרגיה של הפלנטה.

אימא אדמה היא שדה אנרגיה חי ונושם ובעת שאנו צועדים על גופה, נוצר חיבור אנרגטי בינינו לבינה. באמצעות חיבור אנרגטי זה, כל המחשבות, התחושות והבריאוֹת שלנו מותמרות, מתקרקעות ומוחזקות בשדה האנרגיה של הפלנטה. שדה אנרגיה זה הוא שמסייע לנו לברוא את המציאות הפיזית שלנו.

בעת יצירת המציאות הפיזית, אנו מתחברים אל דפוסי הזיכרון האנרגטיים הללו. אם הזיכרונות הללו הם של דפוסים ישנים, שליליים, שפג תוקפם, נתקשה מאוד לברוא חיים של אהבה, שלווה והרמוניה. כולנו נמצאים כאן על אימא אדמה כיוון שעלינו להירפא ולהתפתח כדי שנוכל לעשות את הדרוש כדי לשנות את דפוסי האמונה, המבנה וההתנהגות שלנו.

ככל שאנו מתפתחים, גדלים וצומחים, אנו מתחילים להתחבר לאמת הפנימית שלנו, השוכנת בהיבטים העמוקים יותר של עצמנו. כאשר אנו חושפים את האמת הפנימית שלנו, אנו מבינים שהעולם החומרי לא מגדיר את המהות שלנו והחיפוש שלנו אחר משמעות עמוקה יותר לחיים מתחיל. במסע זה אנו מגלים שרק באמצעות הרוח אנו יכולים להבין מה מתרחש בעולמנו. באמצעות הבנה זו אנו מסוגלים להתחיל בתהליך הריפוי: לשחרר דפוסי אמונה והתנהגות ישנים ולאפשר לרוח להדריך אותנו בחיי היום-יום.

כאשר החיבור שלנו לרוח מתחזק, אנו מסוגלים להתחבר למהות האמיתית של עצמנו, שמהותה היא האהבה. רק באמצעות הריפוי העצמי שלנו אנו מסוגלים להתחבר למהות האהבה, ורק באמצעות אהבת העצמי אנו יכולים למשוך אור אל תוך הגופים הפיזיים שלנו, ובכך להפעיל, לבנות ולשלב את גוף האור שלנו אל תוך הישות הפיזית.

כאשר אנו מתחברים למהות האהבה האמיתית ומאפשרים לאנרגיה זו לעבור דרכנו, אנו מסוגלים להתחיל להתמיר דפוסי אנרגיה המוחזקים בתוך כדור הארץ, ולאפשר לתרשים המקורי של האהבה, השלום וההרמוניה להתגלות.

התחברות למהות האהבה האמיתית גורמת לשינויים במבנה התאי שלנו, ומאפשרת לנו להתחיל לבנות את גוף האור שלנו. כאשר אנו בונים את גוף האור, אנו מאפשרים להיבטים שלנו שנרפאו להתמזג ולהתאחד עם האהבה של המהות האמיתית שלנו, ובכך מאפשרים לגוף הפיזי להחזיק יותר ויותר מגוף האור שלנו.

המשימה שלנו היא לרפא את עצמנו למזג את כל ההיבטים של עצמנו עם המהות האמיתית שלנו, ובעודנו עושים זאת, האתגרים שלנו יתעצמו וההיבטים שלא נרפאו עדיין יעלו לפני השטח, יסייעו לנו לרפא כל הפרדה שאנו ממשיכים לשאת. דבר זה בתורו יתמיר את דפוסי האנרגיה המוחזקים בתוך אימא אדמה, יאפשר לנו לבנות ולשלב את גוף האור, ובסופו של דבר, להפוך לאור ולאהבה של המהות האמיתית שלנו בצורה האנושית.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר