ביי ביי 2014, שלום מחזור חדש

ג׳ניפר הופמן

28 בדצמבר, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

זה סופה של שנה קשה למדי ואחד הדברים להם אני אסירת תודה הוא שלא היה עליי להתמודד עם אתגרים בריאותיים כמו בשנים קודמות. אני שמחה שהשנה הזאת מסתיימת משום שברמות רבות, זו נשימה של אנרגיה חדשה, המלווה בתנאים מסוימים. זה גם סופו של מחזור אותו חווינו מאז 2006 ועבדנו קשה מאוד בתשע השנים האחרונות. עכשיו אנחנו יכולים להתקדם לדברים אחרים ולהתחיל ליישם את מה שלמדנו לכדי פעולה. מה משמעות הדבר עבורכם? כל משמעות שתבחרו אבל תחילה, בואו נדבר על אותם תנאים.

הרבה כל כך מתשע השנים האחרונות הוקדש לניקוי, לריפוי, לכיול מחדש של אנרגיה, לשילוב ״הורדות״, לפתירת בעיות ולפעילויות מסוג זה, עד שהן הפכו להרגל. הקדשנו זמן רב כל כך לריפוי ולניקוי שנתקענו במחזורי ריפוי. כן, זו הייתה עבודה חשובה והכרחית, והייתה זו העבודה שבאנו לעשות, אבל היא מצטמצמת שעה שאנו מתכוננים להרפתקות חדשות. האם באמת סיימנו? האם אנו מעזים לשקול פעולות אחרות, רק כדי להימשך חזרה למסע ריפוי נוסף? מי יעשה את עבודת הריפוי במקומנו? לאחר ניקוי תקופות חיים של קרמה וגורל, האם אנו מוכנים לבריאה ולהגדרה עצמית ולהסכים לכך שסיימנו בהצטיינות חלק זה של מסענו?

תנאי נוסף לכניסה למחזור החדש שלנו הוא נקיטת פעולה. אני שומעת לעתים כה קרובות מלקוחות: ״אני מחכה שהיקום יגיד לי מה לעשות״ ואני יודעת שהם אומרים זאת משום שהם רוצים לעשות את הדבר הנכון (ולא לעשות משהו מוטעה) ולכן הם מחכים לרשות ולהוראות. אבל הם גם מכחישים את המאסטריות ואת האמת האלוהית שלהם, ולא בוטחים בעצמם. כל פעולה מתחילה בצעד קטן וכדי לחוות את הפרדיגמות החדשות בדרך מהנה, אנו חייבים להיות מוכנים לפעול באמצעות הכוונה שלנו ולא לחכות שמישהו או משהו אחר יגיד לנו שזה בסדר לעזוב את מחזורי הריפוי שלנו ולהתקדם.

תנאי שלישי הוא שנתמקד בעצמנו ובאינטרסים שלנו. משמעות הדבר היא שאנו משתמשים ביכולת ההבחנה כדי להעריך את מה תהיה השפעת הצעד הבא שלנו על עצמנו. אחת מהסיבות מדוע קשה לנו כל כך לפעול היא שאנו מתחשבים בצרכים של כל האחרים ואז מנסים להתאים את הצרכים שלנו לשלהם. עכשיו עלינו לשים את הצרכים שלנו במקום הראשון, לתמוך בעצמנו, בחלומות ובכוונות שלנו, ולתת לכל האחרים לבחור כיצד הם יגיבו אלינו. השאלה העוצמתית ביותר שאנו יכולים לשאול היא: ״כיצד הדבר משרת את הכוונה שלי לחיי עכשיו?״ ולהניח לתשובה להדריך אותנו לכיוון של בחירות שמשרתות אותנו. הבחנה אינה סוג של שיפוט, שמאפשרת להחליט האם דבר מה הוא טוב או רע. היא תהליך של היערכות ותהודה, החלטה האם משהו מתאים לאנרגיה שלנו ולפרדיגמת כדור הארץ החדשה של חיינו, או לא.

האם זו יכולה להיות שנה נהדרת, מהנה, מלאה בשמחה ובשפע? כן, היא יכולה, בדרכים שהשנים האחרות לא יכלו להיות, כיוון שהיה עלינו להקדיש את הזמן לניקוי ולריפוי, לעיבוד אנרגיה, לשילוב ״הורדות״ ולביצוע כל העבודה שהיה עלינו לעשות במחזור זה, עבודה אותה סיימנו, או סיימנו ככל שניתן ברגע זה. בעתיד יהיה עלינו לרפא עוד, אך בדרכים חדשות שהן מאוזנות ומשולבות עם הנתיב, התכלית, הפוטנציאל וההתעצמות החדשים שלנו.

כל דבר בחיינו, מנקודה זו ואילך, חייב להיות ערוך עם הכוונה שלנו, להדהד עם האנרגיה שלנו, להרחיב את הפוטנציאל שלנו, לשרת אותנו בדרכים שמחות, להיות חלק מהתכלית המהנה שלנו, ולהעצים אותנו.

זו לא בקשה גדולה מדי; עבדנו קשה מאוד כדי להביא את עצמנו לשלב התעלות זה, והגיע הזמן שנהנה מפרות עבודתנו ושנצא להפסקה ראוייה ביותר. זה לא אומר שעלינו לשבת על הספה ולחכות שהיקום יאמר לנו מה לעשות או יעניק לנו רשות. משמעות הדבר שעלינו לפעול, להיות ערוכים עם הכוונה שלנו, לבצע פעולות שמשרתות את האינטרסים שלנו ושמעצימות את השמחה שלנו, ולדעת שהיקום פשוט אומר ״כן״ לכל שאנו עושים ותומך בכל שאנו עושים. יש לנו עכשיו ״אור ירוק״, הגיע הזמן לעזוב את הצמתים ולסלול נתיב לעתיד מלא בשמחה ובהנאה.