אתם מורי החברה

מסר מאת ישוע באמצעות פמלה קריב

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני שמח מאוד להיות כאן. הרגישו בשמחתי. אני אוהב לראות את כולכם כאן, מאוחדים כאחים וכאחיות. זו מהותו של כדור הארץ החדש. כאשר אנשים נפגשים אלה עם אלה בלב פתוח, כאשר הם מתכנסים במעגלים כגון זה, משהו חדש נולד, משהו שהוא הרבה יותר מסך הפרטים. לכן, הרגישו באנרגיה שבראתם יחד בימים אלה. זו האנרגיה שלכם.

עליכם להיות גאים בעצמכם, אתם נושאי אנרגיית המשיח היום, ואני רוצה להעביר את הלפיד אליכם. דמיינו שאתם אוחזים בלפיד בידכם הימנית ומחזיקים אותו לפניכם, אל תחששו. כעת הביטו סביב, מה הדבר הראשון שאתם רואים? האם אתם רואים אנשים אחרים סביבכם? יש אנשים סביבכם שרוצים ליהנות מהאור שלכם ולקבל אותו, כיוון שהלפיד שלכם בוער באופן ייחודי, אתם ייחודיים.

לפעמים אני נעצב לראות כיצד אתם מחביאים את הלפיד שלכם, את האור שלכם, שהוא כה נדרש על כדור הארץ. אני מפציר בכם היום לקום ולהאיר באורכם את העולם. אתם תחושו סיפוק עמוק אם תעשו זאת, זו המשימה שלכם, זה הנתיב האמיתי שלכם.

כאשר אני אומר לכם להאיר את העולם באורכם, אני יודע שזה מפחיד כמה מכם, כיוון שההתנהלות שלכם בעולם לא הייתה חלקה; לעתים היא הייתה כואבת וקשה. כמה מכם היו מעדיפים להימנע מן העולם. אתם מרגישים שאינכם שייכים אליו; אינכם מרגישים כאן בבית.

אתם מרגישים שאתם יכולים להיות מי שאתם רק על ידי השארת החברה מאחור, אבל החברה ממתינה לכם. אתם נכנסתם אל תוך החשכה כדי לשנות אותה מבפנים, ואתם עושים זאת בתוך עצמכם. בעבר ביקשתי מכם להביט אל מעבר לשליליות, אל מעבר להתנהגות הרסנית ולראות את הילד המפוחד שבתוככם. עכשיו אני מבקש מכם לעשות דבר דומה ביחס לחברה. אל תיכנסו למאבקים עם האנרגיות שבה. היכנסו אליה בתחושת שלווה. כאשר אתם נאבקים בחברה, אתם נמצאים עדיין בממלכת הדואליות.

אתם מרגישים שיש בחברה כוחות תוקפניים ושאתם עבדים להם או מתנגדים להם, אבל שני התפקידים הללו שייכים לתחום הדואליות. אינכם רוצים להיות עבד לחברה ובמשך תקופות חיים לקחתם על עצמכם את תפקיד הלוחמים, המורדים שנלחמים כנגד מוסכמות החברה. אבל התפקיד האמיתי שלכם היום הוא לא זה, ולא זה! אתם לא עבדי החברה. אתם לא אויבי החברה. אתם מורי החברה, ואתם מלמדים מהלב. משמעות הדבר שאתם מביטים אל מעבר להופעה החיצונית ונכנסים הישר ללב הדברים, המצבים, האנשים. כמורים, אתם יודעים ומבינים שלא תמיד מקבלים או מעריכים את האנרגיה שלכם ואתם מקבלים זאת, ולכם אינכם מרגישים דחויים על ידי החברה. אתם מודעים מאוד לעצמכם ופועלים מתוך אהבה וחמלה, והכי חשוב, אתם יודעים מתי לפעול ומתי לא לפעול. אינכם חייבים לשנות את העולם. הצורך לשנות דברים נובע ממקום של מורת רוח או אפילו שיפוט. אתם כאן באמת כדי להיות מורים של אהבה. אני מעביר לפיד זה אליכם ומבקש מכם להיות בעולם אך לא מן העולם, תמיד למצוא את האמת הפנימית שלכם, אבל גם להיות נגישים ומוכנים לחלוק אותה עם אחרים.

אני מבקש מכם עכשיו לראות את האנרגיה של החברה כילד ולראות בדמיונכם פני ילד. דברים רבים כל כך מתרחשים עכשיו; האנרגיה הקולקטיבית של האנושות נמצאת במצב של בלבול. כעת דמיינו אותה כפני ילד. חשבו על המבנה הישן שפעיל עדיין: על ההיררכיות, הסמכות שאינה במקומה. ואפילו אם אתם חושבים שהיא מכוערת מאוד, ראו אם אתם יכולים למצוא שם פנים של ילד. אם תביטו עמוק מאוד, תוכלו לראות ילד אבוד כלוא בתוך המבנים הגבריים התוקפניים של החברה המסורתית. זהו למעשה ילד (ולא ילדה) שהופרד מלבו, שהפך לחלק זר בגופו. הרגישו בעצבות של ילד זה לרגע. הוא איבד את דרכו לפני זמן רב. הוא משתוקק לאימו, לאנרגיית האם, ובו בזמן הוא מתנגד לה. הוא רוצה לשלוט, רוצה למשול בעולם באמצעות שכלו, באמצעות האגו שלו. אבל זהו מצב נורא להימצא בו והוא אינו מאושר כלל וכלל.

מה תעשו אפוא עם הילד הזה? ברגע זה, הוא נואש ומוכן להשתנות. ראו מה דרוש לילד זה יותר מכל – למעשה, הוא זקוק לכם יותר מכל. האנרגיה שאתם נושאים בתוככם תרפא אותו. לכן, דברו עם הילד הזה וצרו עמו קשר. הוא חלק מכם וחלק מהאנושות, וגם אתם, חלק מהאנושות.

כולכם מילאתם תפקידים שונים בתקופות החיים הרבות שלכם על כדור הארץ. היו לכם תקופות חיים שבהן הייתם קורבן לאנרגיה גברית תוקפנית על כדור הארץ. אך היו גם תקופות חיים שבהן השתייכתם לצד השני, ובעצמכם נתתם ביטוי לצורה זו של אנרגיה גברית. זהו חלק מהמסע שלכם על כדור הארץ, ולכן הייתם גם נפגע וגם פוגע. והיום אתם מורים ומותירים את שני התפקידים הללו מאחור.

כעת אתם כאן כדי להושיע את האנרגיה הגברית. האנושות זקוקה לכך ואתם זקוקים לכך. אתם צריכים לאפשר לאנרגיה הגברית שלכם לבטא את עצמה בעולם, אף על פי שהן גברים והן נשים מסתייגים ממנה. בשל העבר, האנרגיה הגברית הפכה משויכת לאגו ולתוקפנות. אך אין זה טבעה האמיתי ואנו זקוקים להגדרה חדשה, לתחושה חדשה ביחס לאנרגיה הגברית, כיוון שהיא חלק הכרחי מהבריאה. האנרגיה הגברית והאנרגיה הנשית הן אנרגיות שמשלימות זו את זו.

אבקש מכם עכשיו לבחון את האנרגיה הגברית שבתוככם. ראו אם אתם יכולים לראות דמות גברית בתוככם. אפשרו לאנרגיה הגברית לבטא את עצמה בגופכם, בין אם אתם גבר או אישה. הרגישו בכוח הטבעי של האנרגיה הגברית, בצלילות שלה, בנחישות שלה, ביכולת שלה לבטא ולהגשים. אתם צריכים אנרגיה זו כדי להביא את אורכם לעולם. כוננו עמה שלום.

הרגע סיפרתי לכם שבעבר הרחוק היו לכם תקופות חיים שבהן אתם בעצמכם עשיתם שימוש לרעה באנרגיה הגברית, תקופות חיים שבהן ערכתם ניסויים עם אנרגיות של שליטה וכוח. במסע שלכם כנשמות, התחרטתם עמוקות על תקופות החיים הללו. שוב לא רציתם כל דבר ועניין ביחס לאנרגיה זו, ולכן נכנסתם למחזור של תקופות חיים שבו הייתם קורבנות התוקפנות והשתלטנות, כיוון שהייתה התנגדות בתוך לבכם להגן על עצמכם. אבל אתם זקוקים לשתי האנרגיות כדי לחיות חיים אנושיים מלאים.

לכן היום, אני מבקש מכם להפסיק לפחד מהאנרגיה הגברית שלכם. היו צלולים, היו גלויים לעיני אחרים. העזו לדבר, העזו להבדיל את עצמכם מן האחרים. האנרגיה הנשית הרוחנית שלכם קשורה לחיבור עם אחרים, והאנרגיה הגברית שלכם קיימת כדי להגן עליכם בשעת הצורך ולהתנתק כשיש הכרח לעשות זאת. השתמשו בשתיהן!

כעת ברצוני לסיים שיחה זו ולהזמין אתכם לחלוק את האנרגיות שלנו. הרגישו בעדינות שבלבכם אך גם בעוצמה שלכם, ביכולת שלכם להיות מורים ולהפוך למורים שאתם. חשוב לפגוש באנשים אחרים שנמצאים בנתיב דומה, כמו האנשים שנאספו כאן היום. אני מעודד אתכם לברוא מעגלים משלכם, להיות יחד ופשוט ליהנות אלה מחברת אלה, לחלוק את המתנות שלכם ולספר את סיפוריכם. דברים אלה יתמכו בכם ויעזרו לכם לברוא אנרגיה חדשה.

תודה רבה לכולכם.