איננו שלמים בלעדיכם

פמלה קריב מתקשרת את מרים

מאנגלית: סמדר ברגמן

אני היא מרים שמדברת. אני מברכת את כולכם באהבה מתודעת הלב שמחלחלת בעוצמה רבה ביותר אל כדור הארץ ושעוטפת אותו. אתם בקרב האנשים הראשונים שמקבלים תודעת לב זו ומשדרים אותה לכדור הארץ ולאנשים הסובבים אתכם, ואנו מודים לכם בשל כך. קבלו את תודתנו על היותכם ערוץ לאנרגיה חדשה על הפלנטה.

אתם אמיצים, אתם בחרתם להיות כאן ועכשיו על הפלנטה בזמן שבו הרבה משתנה לטובה, אך בעת שקיימים גם דברים כואבים שצצים ועולים בצורת פגיעות וצער ישנים. הם עולים לפני השטח בדרך קיצונית בזמן הזה, ונכון, גם תוככם.

כולכם נושאים את ההיסטוריה האישית שלכם, שמשתרעת על פני תקופות חיים רבות. הייתם על כדור הארץ פעמים רבות, ובכל פעם ניסיתם להגשים חלק מההשראה העמוקה ביותר שלכם, שהיא התשוקה עיקרית להיותכם כאן על כדור הארץ. כיוון שאתם כה מחוברים לפלנטה, הגעתם לכאן כ״ילדים״ שרצו לגדול וללמוד, ובו בזמן, אתם גם סוג של ״הורה״ עבור כדור הארץ, השומרים שמזינים את החיים בנוכחותם. לכן אתם גם ״ילדים״ וגם ״הורים״ במסגרת מערכת היחסים שלכם עם כדור הארץ. ברגע זה בזמן, כדור הארץ רוצה לשאת אתכם על פני גשר אל תודעה חדשה, מציאות חדשה, חיים מהלב.

בנוסף, ישנם מלאכים ומדריכים בספרה הקוסמית שסביב כדור הארץ שרוצים לתמוך בכם. אנו נרגשים מאוד שעה שאנו עומדים לצדכם ומחבקים אתכם רוחנית. אתם כה יקרים לנו, כיוון שאתם אלה שעושים את העבודה, כאן ועכשיו, על כדור הארץ. אולם תכופות יש לכם ספקות רבים, כיוון שעליכם להתמודד עם פחדים ישנים.

הגעתם לסוף נתיב ספציפי של תקופות חיים; אתם משלימים מעגל. בתקופות החיים הרבות שהיו לכם על הפלנטה, עברתם בהדרגה מתודעת אגו לתודעת הלב. תודעת האגו היא למעשה תודעה נודדת, תודעה ששוב אינה יודעת לאן היא שייכת ומהיכן הגיעה. זו תודעה מנותקת, נפרדת ובודדה ביקום. בשל כך, היא מוכרעת על ידי פחד, ומתוך פחד זה, האגו הקטן מנסה להיאחז בשליטה מסוימת בחיים ובסביבה שלו. גם אתם ניסיתם לעשות זאת במסע הארוך שלכם להגשמה עצמית. תודעת האגו היא חלק ממחזור זה, שלב בהתפתחות שלכם.

אולם מה שאירע בזמן שלב האגו הותיר סימנים עמוקים בתודעה שלכם, משום שהיו תקופות זמן שבהן עשיתם שימוש לרעה בכוח ובשליטה. במסעכם ברחבי היקום, היה זמן שבו השתמשתם בכוחות המניפולטיביים שלכם בכבדות רבה מדי ועם תוצאה הרסנית. אני מזכירה זאת עכשיו במטרה להפוך אתכם מודעים שאתם הדחקתם בושה ואשמה בשל מעשיכם אלה, והתוצאה היא שכעת אתם מתקשים ליישם את עוצמתכם באופן מלא. עם המעבר מתודעת האגו לתודעת הלב מגיעה חרטה על מה שעשיתם בעבר, מעשים שאינכם מתכוונים לחזור עליהם לעולם. התוצאה היא שרבים מכם מרחיקים לכת יתר על המידה בכיוון ההפוך, מוותרים על הכוח והביטחון העצמי שלכם. אתם מפחדים אפילו מעצם הרעיון של היותכם עוצמתיים ובעלי ביטחון עצמי בעולם. כולכם הפכתם ל״עכברים״ קטנים ומתחבאים, כיוון שאתם מתנגדים לשימוש המלא במודעות העצמית שלכם מפחד פן תעשו שימוש לרעה בכוח.

בסדרת תקופות החיים הארוכה שחייתם על הפלנטה, היו גם פעמים רבות שהתודעה והאור שרציתם להעניק מלבכם נתקלו בחוסר הבנה ובהתנגדות, והדבר הגביר את הפחד שלכם. הדחייה שחוויתם הרפתה את ידיכם. חוויתם את שני התרחישים הללו: מצד אחד, אגו כוחני שהיה גדול מדי וגרם לכם אחר כך לתחושות בושה ואשמה, ומצד שני, הבעת עוצמה מלב אוהב מאוד שלא התקבלה על ידי החברה ממנה הייתם חלק.

כן, היה זה מסע ארוך מאוד. חוויתם את שני הצדדים ובשל כך, אתם חיים עכשיו עם שאריות העבר, עם חוסר וודאות: ״מותר לי להיות כאן?; אני טוב מספיק?; מה בכלל אני מביא לכאן?; מי אני שארצה להרים את ראשי?״

ברצוני לספר לכם היום מי אתם. אתם מלאכי העידן החדש. באתם לכדור הארץ כדי להביא זמן חדש, ובאתם כשפניכם לשלום. שוב אינכם מגיעים לכאן עם חרבות של אגו מתפרע, אתם באים לכאן כשפניכם לשלום. עכשיו הוא הזמן לאמץ שוב את כוחכם ולהעז להאמין בעצמכם. כן, אתם מלאך שלום זה, כיוון שבמחזורי החיים שלכם סגרתם מעגל: מחשכה לאור, מאגו ללב, ועכשיו אתם רוצים לאמץ את התודעה המבוססת על הלב שהיא התוצאה של כל ההתנסויות הללו. אתם רוצים לחלוק אותה עם אחרים, כיוון שאתם מרגישים: ״אנו אחד. כולנו כאן יחד על כדור הארץ, וכולנו חלק מאותה תודעה. כן, אפילו כדור הארץ חלק מאיתנו״. בכול יופייכם, ובכל העושר הפנימי שרכשתם, אתם ניצבים עתה על כדור הארץ ומוכנים לצעוד מעבר לסף. זה הזמן שלכם!

אך תכופות עלינו לטלטל אתכם כדי להעירכם, כביכול. עלינו לוודא שאתם נשארים ממוקדים בשלב הבא שלפניכם, כיוון שתכופות אתם טובעים בספקות עצמיים. לפעמים אתם נלכדים בעולם התלת ממדי הסובב אתכם ומוכרעים על ידו, על ידי הדברים שאתם רואים בחדשות וקוראים בעיתונים. הפחדים, הדברים עליהם אנשים מדברים, כל שאתם שומעים, מה שנראה כבלתי אפשרי, כל שאינו כשורה – כל המסרים השליליים הללו מדכאים אתכם. ואז יש פחות מדי מקום לאור שהוא המהות שלכם, האור אליו אתם משתוקקים, שאתם נושאים שלא מדעת בעוצמה רבה כל כך בתוככם. אתם מפחיתים בערך המציאות שלכם, המהות שלכם, הגדולה והעוצמה שאתם מגלמים, ולא במובן של כוח מניפולטיבי, אלא עוצמת  נוכחות אלוהית שבכם.

מה שהכרחי עבורכם בזמן הזה הוא איזון נכון של עוצמה. לא עוצמת האגו, אלא עוצמת העצמי הרוחני שלכם, של החלק שלכם שיודע שהוא נישא על ידי אחדות המחלחלת לכל החיים. אם תוכלו שוב להתכוונן לעוצמה זו, להיערך עמה, תרגישו בבית כאן על כדור הארץ, מאוחדים עם הרוח, עם ליבת מהותכם.

זה מה שאתם מחפשים, והדבר יכול להיות האור המדריך שלכם למציאת דרככם ויעודכם על כדור הארץ. יש כאן מקום לכולכם; יש שפע שממתין לכם, עושר שרוצה לבוא אליכם בלבוש של מערכות יחסים, תנאי עבודה נעימים, מעון יפה, כסף. בכל הרמות הללו, כדור ארץ והמציאות הארצית רוצים לקבל אתכם. רק הספק העצמי שלכם הוא שגורם לכם לחרדה ולא מאפשר לכם לקבל את הדברים הללו.

אנו מבקשים מכם, אנו מפצירים בכם, להאמין בעצמכם! אתם פורצי הדרך על כדור הארץ, האנשים להם כדור הארץ ממתין, להם הפלנטה ממתינה. אתם האנשים להם אנו מחכים, כיוון שאיננו יכולים לעשות זאת עבורכם. אנו יכולים לעודד אתכם, שוב ושוב, ולעולם לא נתעייף, אבל עליכם לצעוד את הצעד ההחלטי, לבטוח באמת בלבכם, בלחישות האינטואיציה שלכם.

כדי לעזור לכם מעט בדרך ומעל לכול לעודד אתכם, אנו רוצים לקחת אתכם אל העתיד. אנו מבקשים מכם לצאת איתנו למסע בלבכם ובדמיונכם. דמיינו שאתם שם, על כדור הארץ החדש, ושתודעת הלב הפכה למציאות. דמיינו שהטון הקובע של המציאות הארצית הוא שלום ושמחה.

דמיינו שאתם נמצאים בבית הממוקם באזור טבעי ויפה. זהו ביתכם, המשכן שלכם והחומר מרגיש חי. הביטו סביבכם: הקירות, החלונות, תקרת הבית, הרגישו כיצד הם חיים יותר מכפי שאתם רגילים לחוש בחומר ארצי. הרגישו במסתורין כדור הארץ והחיים שנובעים ממנו, כיוון שאתם חלק מהחיים הללו. היקום הוא המקור שלכם, אבל עכשיו אתם חלק מהמציאות הארצית, ואתם מחוברים לשני האלמנטים הללו.

כעת אתם קמים ויוצאים החוצה. אולי יש דלת, אולי רק פתח, ואתם עומדים בכפות רגליים יחפות על האדמה. השמש זורחת והשמים כחולים, ואתם מרגישים לרגע את אנרגיית השמש. דומה שגם לשמש תחושה שונה: בוהק, זוהר, חירות שלא הייתה שם קודם – והלב שלכם פועם בשמחה.

הלידה החדשה התרחשה, ואתם מרגישים כה מאושרים שאתם רוצים לחגוג זאת עם אחרים. אתם מודעים לכך שכפות רגליכם נושאות אתכם למקום שבו נאספו אנשים אחרים. שם, בקרבת מקום, במקום פתוח, בכיכר אולי, אתם הולכים בעקבות צלילי הקולות. אתם רואים פנים של אנשים שמחייכים אליכם ושמברכים אתכם: ״חיכינו לך״, הם אומרים. ״איננו שלמים בלעדיך״.

אתם עומדים עמם ומרגישים שייכים בדרך שקטה, עדינה ושלווה. אתם מי שאתם באופן פשוט ומלא; אינכם צריכים להיות שונים מכפי שאתם; אתם מי שאתם ומרגישים מחוברים.

האנשים מתיישבים, משתרר שקט וכולם מאזינים. מגיע מסר: ״עזרתך דרושה״. זוהי קריאה מכדור הארץ הישן שמגיעה אליכם. זהו כדור הארץ שלכוד עדיין בתודעה הישנה, כדור הארץ שאתם, בעודכם יושבים שם, עדיין חלק ממנו; זהו כדור הארץ שרוצה להיוולד מחדש.

אתם שולחים את האנרגיה שלכם מן העתיד אל כדור ארץ ישן זה, אל המציאות הישנה שלו המבוססת על תודעת הפחד החווה תהליך הלידה המלווה בצירים כואבים. אתם שולחים אליו את תחושת הביטחון שלכם, את הידיעה שלכם, את האומץ שלכם, לאותה מציאות ישנה ואל עצמכם בעודכם יושבים כאן בחדר.

חזרו להווה וקבלו את אנרגיית העתיד ואפשרו לה לשטוף אתכם. חופש זה שבו אתם יכולים באמת להיות מי שאתם שוב אינו רחוק כל כך. הרגישו כיצד העצמי הגדול שלכם תומך בכם, בקשו את עצתו. שאלו את העצמי העתידי שלכם, שכבר קיים, שחי למעשה בתוככם עכשיו! הזמן אינו קיים; הכול הוא אשליה. אתם יכולים עכשיו להתחבר לעצמי זה שסיים את תהליך הלידה.

כאשר תחזיקו ברטט של העצמי העתידי שלכם בלבכם, כל הפחדים, כל הכאב הישן של ירידתכם לכאן, כל המאבקים, יהיו מאחוריכם. אתם יכולים עתה לחגוג את החיים. אתם יכולים עכשיו לאחוז בידיהם של אנשים אחרים ההולכים בדרך ולהעביר להם את המתנות הנפלאות שברצונכם לחלוק – ואתם יכולים למעשה לחלוק אותן עכשיו! דמיינו שהאור שלכם, האיכויות הייחודיות שלכם, היופי שלכם – כולם – סובבים בחדר זה. אתם מקרינים אותם החוצה והם משפיעים על האנשים שכאן, ונתיבם הופך קל יותר בשל כך. אפשרו זאת: אפשרו לחכמה שלכם לזרום דרך גופכם – דרך הלב, דרך הבטן, דרך צ׳אקרת השורש. קבלו משמים, קבלו מכדור הארץ, קבלו מהעתיד את העזרה שמצויה שם עבורכם.

וכאשר אתם מרגישים את הקלילות המתלווה לכך, הגעתם למירב התועלת. אז התחברתם למי שאתם, לליבה העמוקה ביותר שלכם. וזה כל שעליכם לעשות כדי למצוא את דרככם בחיים: להתחבר לאור ההוא, לפשטות ההיא, לקלות ההיא. מה שזורם בחופשיות הוא שמביא את מירב התועלת.

באופן מהותי, החיים אינם קשים. אתם ערוץ; חכמה ואור זורמים דרככם, ובכל פעם שאתם מאפשרים את החיבור לכדור הארץ וחולקים את המתנות שלכם עם אנשים אחרים, אתם מחוללים שינוי בעולם זה ובו בזמן אתם משחררים את עצמכם ממנו. אתם משתחררים, אתם מותירים מאחור נתיב לאנשים אחרים, כיוון שיבוא יום שבו גם הם ירצו לשחרר את התודעה המבוססת על פחד.

לכן, ברכו את עצמכם והיו גאים בעצמכם. אל תביטו בדברים שאתם רוצים עדיין להשיג. הביטו בכל שכבר עשיתם, וברגשות, בפחדים ובהגבלה שלכם, עליהם כבר התגברתם.

היו גאים שהתגלמתם בגוף אנושי שעה שחשתם בהבטחת שחר של מציאות חדשה, הן בחוץ והן בפנים. צעדתם צעד מתוך אמונה. זו עדות לאומץ ולעוצמה שלכם! לכן, הניחו ללב שלכם להדריך אתכם בחיי היום-יום, וקבלו החלטות התואמות לאנרגיה שאתם מרגישים עכשיו, לקלילות של כדור הארץ החדש. אל תפעלו בניגוד לתחושות הבטן שלכם, העזו לבטוח. אנו אוהבים אתכם, הרגישו בנוכחותנו.