אחדות המדע והרוח – חלק 3


מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 25, ששודרה ביום 1.9.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

 עמיחי: תוכנית זו הינה המשך לתוכניות הקודמות, מס’ 23 ומס’ 24, שעסקו באחדות המדע והרוח, ובקרן הירוקה, היא קרן ריפוי, מדע וההגשמה.

נתחיל במסע למקדש הקרן הירוקה, מקדש אבן הירקן, שנמצא בעיר האור טלוס, שם נזמן את קהילת המדענים מערי האור השונות. לשם כך נתכוונן בלב לצאת למסע, נפתח חלון בזמן ובמרחב, ניכנס דרכו לממד בו נמצא המקדש. במרכז המקדש יש מזרקה עם אבן ירקן, ובתוכה בוערת הלהבה הירוקה.

לכל אחד שמגיע למקדש, מוצמדים שלושה מדריכים. אחד מופקד על ריפוי הגוף הפיזי, השני, על ריפוי הגוף הרגשי; והשלישי, על ריפוי הגוף המנטלי. כל אחד מכם מוזמן לשכב על מיטת הריפוי, ולקבל מהם טיפול קצר, על מנת להחזיר אתכם לאיזון והרמוניה.

כעת נשלח קריאה למדענים שונים מערי האור השונות, להגיע אלינו.

נועם: אני רואה שהגיעו שלושה מדענים מטלוס, כאשר במרכזם נמצא המדען בעל סמכות יותר גבוהה, ואילו השניים האחרים הינם מדענים מדרג נמוך יותר.

מדען מעיר האור הלמוריאנית “טלוס”

מהו מדע עבורכם?

שלום לכם. מדע עבורנו אינו נפרד מהחיים עצמם, כיוון שהוא בא לידי ביטוי בכל אחד מתחומי החיים שלנו. בין אם מדובר בהעברת מידע או ידע, בין אם מדובר בהגשמה של מחשבה לחומר, בין אם מדובר בהבנת חוקי היקום ומימושם, בין אם מדובר באמנויות, צבע, צליל, בין אם מדובר בעבודה עם אנרגיות, ובחלוקת משאבים נכונה אנרגטית, בין אם מדובר בהזנה של כל המערכת הדואגת למזון, לאור, לחשמל… לכל אחד מהדברים הקיימים בחיי היום יום.

מדע הוא גם חינוך, כיוון שהחינוך אצלנו אינו מנותק מהחיים עצמם. הוא מחובר להגשמה, למהות יכולות הילד, להיררכיה הרוחנית, ומתוך כך, גם לחוקים הקוסמיים השולטים בכל מקום. נוכל לומר כי עבורנו המדע הוא התנסות, קבלה והעברה. התנסות מתוך חוויה, מתוך למידה. למעשה מדע הוא אנרגיה, הוא החיים עצמם.

באילו תחומי מדע אתם עוסקים?

 עליך להבין, איש יקר, כי יש הבדל בין המדע כפי שהוא נתפס בממד החמישי, לבין האופן שבו הוא נתפס בעולם שלושת הממדים: כנפרד מהרוח ומחיי היומיום, כתחום שיש ללמוד אותו, או כתחום שבו חלק מהאנשים אצלכם עובדים בצורה מסויימת ומוגבלת מאד.

עליכם להבין כי בממד החמישי, והדבר מתאים לערי אור רבות, אך אנו נתמקד בעיר האור שלנו, המדע (כפי שנאמר) הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, כיוון שהמדע עוסק בתקשורת, בחשמל, בהעברת אנרגיה, בהגשמה, בעבודה עם רטטים, בתדרים. ולכן, דיבור הוא מדע, צליל הוא מדע, יצירה היא מדע, ריפוי הוא מדע. למעשה כל דבר הקיים הינו מדע.

אנו עוסקים בריפוי ברמות שונות. אנו עוסקים בחקר הצמחייה והחי. אנו מחפשים מערכות שיאפשרו את החיים בצורה הרמונית ושיוויונית יותר. אנו עוסקים בחוקים הקוסמיים, אלה הם החוקים שעל פיהם פועלים אנו. ולכן, תחומי המדע הינם רחבים כתחומי החיים, כפי שנאמר קודם לכן.

מדעי התקשורת, המחשב, האומנות, היצירה, המוזיקה, הריפוי, ההגשמה, היצירה דרך תבניות, דרך רטטים, ועוד תחומים רבים אחרים.

מה הקשר בין תחומי המדע שבהם עוסקים המדענים של העיר טלוס, לבין התחומים הנלמדים במקדש של מסדר מלכיצדק (שהינו המקדש הראשי של טלוס)? כלומר, מהו החיבור ושיתוף הפעולה שבין תחומי הרוח לתחומי החומר?

 במקדש המרכזי נלמדים מדעים הקשורים לחוקי הבריאה, לחוקי היצירה, לחוקי השימוש בחומר וברוח, להגשמה. גם למדעים יש רמות שונות, החל מההגשמה הגבוהה ביותר, מהרוח אל החומר שהינו מוצק יותר, ולאחר מכן הגשמת החומר שהינו מוצק יותר, עד להגשמתו בפיזי באופן מעשי יותר.

במקדש המרכזי נלמדות גם תורות רוחניות רבות. נלמד שם ידע רב שנלמד בעבר בבתי הספר למיסתורין שהיו באטלנטיס, במצריים ובלמוריה. חלק מהן קשור לשימוש נכון בכוחות הטבע, בכוחות החשמל, בכוחות המחשבה. מסדר מלכיצדק מכיל בתוכו את  הידע של כל המדעים כולם, באחדות שלמה.

כפי שנאמר קודם לכן, אנו פועלים לפי החוקים הרוחניים, חוקי היקום, ולכן לנו ברור כי המדע הפיזי שאנו רואים בעינינו, מקורו ברוח. אנו פועלים מתוך נקודת אחדות הרואה ברוח ובחומר את אותו הדבר, בדרגות מיצוק שונות. ולכן, דווקא כיוון שאנו יודעים ומכירים את כל התהליך שבו נוצרת הבריאה על-ידי האלוהות, ובאה לידי ביטוי בחומר, אין אנו רואים כל ניגוד בין הדברים, כי אם השלמה. למעשה, מקור החומר הוא ברוח, ולכן אין כל בעיה ואין כל ניגוד בדרך שבה אנו רואים את הדברים.

כיוון שאחד הכלים העמוקים ביותר שקיבלתם בשלושת הממדים, הוא כלי ההפרדה, נוצרו אצלכם אסכולות שונות, שחלקן מאמינות ברוח, חלקן מתנגדות לו, ואתם בוחנים את החומר כפי שהוא נראה בעיניכם בשלושת הממדים בלבד, את התוצאה המוגמרת, בלי לראות את כל ההשתלשלויות שהובילו להיווצרותו של החומר, בלי לראות את כל השדות האנרגטיים ואת כל הקודים האנרגטיים הבונים חומר זה.

כאשר אנו עוסקים במדע אצלנו, אנו עוסקים ביצירה ובבריאה שמקורה באלוהות, ולכן עבורנו הכל אחד. כאשר אנו עושים ניסויים – וזאת כפי שתואר כבר על-ידי המלאכים, מסדר האלוהים, והמאסטרים – אנו עושים זאת בממדים הפנימיים שלנו פעמים רבות, כיוון שעבורנו הרוח והחומר הם אחד.

גם אצלכם היה מדען מסויים, אלברט איינשטיין, שטען שחומר הוא אנרגיה, ושאנרגיה היא חומר, אך אצלכם טרם הצליחו להוכיח את הדברים, עד לרמה העמוקה ביותר הקיימת: רמת החלקיקים. כיוון שיש חלקיקים שהינם חלקיקי הרוח, חלקיקי האהבה, שטרם הגעתם למצב שבו תוכלו להבחין בהם, להפעיל אותם וליצור באמצעותם. אך כיוון שאנו יודעים את המקורות, ויודעים כיצד להשתמש ברטטים שונים על מנת ליצור חומר, יודעים בדיוק מהו מקור כל הדברים, ולכן עבורנו הכל הוא שלמות אחת.

מדען מעיר האור האטלנטית “פוסיד”

מהו מדע עבורכם, ובאילו תחומים של המדע אתם עוסקים?

עבורנו מדע הוא דרך, דרך ללמידה, דרך להעמקה, דרך למימוש דברים מהרוח לחומר. המדע שאנו עוסקים בו עובד יותר על רטטים ותדרים אנרגטיים.

פעמים רבות המדעים בעירנו תואמים את המדעים שנלמדו באטלנטיס, שהם: מדעי הקריסטלים, מדעי החשמל, התקשורת, ההגשמה, השליטה בכוחות הטבע, האסטרונומיה, הפיזיקה, המתמטיקה, הכימיה; כל נושא הנוסחאות, היצירה והבריאה באמצעות צורות גיאומטריות ורטטים הקשורים לפעימות מסויימות, ואורכי גל מסויימים.

אנו עוסקים גם במדעי הטלפתיה, כיוון שכפי שנאמר לכם בעבר על-ידי נציגינו, רוב התקשורת בינינו נעשית באמצעות טלפתיה, ומערכות מחשבים מתוחכמות הבנויות על עיקרון הקריסטלים. מדע בשבילנו הוא תקשורת, הוא התפתחות. מדע בשבילנו הוא גם המקום שבו אנו זוכרים את זיכרונותינו, ולכן אנו משתמשים בו כיום ביתר זהירות מכפי שהשתמשנו בו בעבר.

כיום קיים בתוכנו גם ידע העוסק בריפוי הדנ”א, במחלות שונות ובסוגי ריפוי שונים. גם כיום קיים בתוכנו ידע היכול ליצור חומרים מאין, ולהפוך חומר לאין, אך כיום אנו משתמשים בכל היכולות האלו ובמידע זה במשנה זהירות.

כיצד הצלחתם להתעלות לממד החמישי לאחר הנפילה של אטלנטיס, והאם הצלחתם למצוא ריפוי למצבים שגרמנו לנפילה של אטלנטיס?

ראשית נאמר כי עירנו מהווה נקודת מוקד מסוימת עבור התוכנית האלוהית. אנו את הלקחים שלנו למדנו, אך טרם למדנו כיצד לממש אותם בפועל עד תומם. למדנו כיצד להשתמש בתדרים של אור וצליל בדרך שאינה פוגמת ואינה מזיקה. למדנו להשתמש בכוחות הטבע בצורה שתזין את כל החי והקיים בתוך המערכת.

אחד מהדברים שנגרמו כתוצאה מאותו זיכרון, הינו ההבנה השכלית שעלינו ליצור חיבור עמוק יותר אל הלב, וליצור הרבה יותר דרך הלב. אך עדיין, רוב העשייה, היצירה, והמדעים שלנו, מתבססים על יכולות העין השלישית ועל יכולות הקריסטלים הקיימים בתוך גופינו, שלמדנו לתפעלם בצורה כזו כך שהם מסוגלים להביא לריפוי בתוכנו, ולהפעיל בתוכנו דברים שונים. לאמיתו של דבר, מבחינה פיזיולוגית כמעט ואין מחלה בתוכנו, כיוון שהגענו למקום שבו הידע הטכנולוגי שלנו כה עמוק, עד שההזדקנות כמעט ואינה קיימת, וכאשר אדם בוחר לסיים את חייו, הדבר נעשה מתוך בחירה, ולא מתוך כפייה.

ניתן לומר שהשיעור העמוק ביותר שלמדנו מאטלנטיס היה הפחד והזהירות. אותו מקום של לנסות ולהתבונן כל הזמן, ולבחון מאין הדברים באים. אך עדיין קיים בתוכנו המקום שטרם למד עד תומו את השימוש ואת החיבור לאנרגית הלב.

ניתן לומר כי הדבר שאיפשר את ההתעלות שלנו לממד החמישי, היה הרצון שלנו להישאר מחוברים. עליכם להבין כי כאשר מאסטר אורלט במקדש המרכזי בחר לרדת אל הים יחד עם מקדשו, בכך למעשה הוא פתח לנו פתח, שעבורנו היה הזדמנות לעשות חשבון נפש עמוק להיות אנושיים יותר, ופחות אנשי אור המנותקים מרגש, ובכך עזר לנו ואיפשר לנו להיוולד מחדש בתוך אותם גופים.

ברצוננו לציין כי הקבוצה המקורית שיצרה את פוסיד, הייתה מורכבת ממספר אנשי מועצה וממספר אנשים אחרים, שנלחמו בכל מאודם כדי לא לאפשר לחושך להשתלט. ולכן, בצורה מסויימת, ביקשה נשמתם ללמוד את הלקח ולצמוח ממנו, ולכך ניתנה לה הרשות. ולכן זכו מייסדי עיר זו להגיע עם הידע הקדום שהיה בתוכם, מתוך הבנה עמוקה מה היו הטעויות העמוקות כל-כך שגרמו להרס, הן ברמה הרוחנית, והן ברמה הפיזית והביולוגית.

כפי שאירע במצרים העתיקה לאחר מכן, חלק גדול מאותו הידע שהיה באטלנטיס צונזר והושמד מתוך כוונה תחילה, על מנת שלא ניתן יהיה להשתמש בו לרעה, מתוך אינטרסים, מתוך רצון לשלוט. כעת אנו מחוברים להיררכיה הרוחנית, ופועלים בהתאם לחוקים שלה, ובהתאם לכך, אנו מקבלים גם הדרכה והכוונה באמצעות הקרניים לגבי איזה תחומי מדע עלינו לפתח יותר. ניתן לומר שאנו מנסים ללמוד יותר ויותר כיצד להתחבר אל החלק שאליו עדין לא התחברנו, והוא הלב. אנו יודעים כיצד להתחבר אנרגטית, אך לא הצלחנו עדיין להתחבר לגופינו הרגשי, כיוון לא למדנו עדיין כיצד לבנות אותו באופן ההולם. עלינו לציין כי זהו המחקר וזהו האתגר הגדולים ביותר העומדים בפנינו בשנים אלה.

האם קיימת הקבלה כלשהי בין תהליך לימוד בניית הגוף הרגשי שאתם עוברים כעת, לבין תהליך לימוד החיבור לגוף הרגשי בממד השלישי, הואיל ורוב בני האדם בממד השלישי מנותקים כיום מגופם הרגשי?

עליך להבין כי הגופים שלנו מפותחים הרבה יותר מהגופים שלכם. הן הגוף השכלי והן הגופים הגבוהים יותר מפותחים הרבה יותר מאלו שלכם. גם גופנו הפיזי הוא גוף אור הרבה יותר משלכם. ולכן, גם גופנו הרגשי אמור להיות בהתאם ובסנכרון לשאר הגופים הפועלים בנו.

אך עליך להבין כי במצבנו הגוף המשותק ביותר כעת, שפועל בצורה המצומצמת ביותר, הוא הגוף הרגשי. אנו משתמשים בגוף הפיזי הפועל אצלנו רק לצורך של חיים, פעילות יומיום, ואיננו משתמשים בו לצרכים אחרים.

החיבור לגוף הרגשי אצלנו, וגם לגוף הפיזי, הינו רוחי יותר. אך עדיין המקום בו התאפשר לכוחות החושך לחדור בעבר היה בדיוק אותו מקום של אנרגית הרגש שלא הייתה קיימת.

אצלכם, בני האדם, הגורמים להתנתקות מהרגש הם שונים, כיוון שאצלכם, פעמים רבות החיים שלכם בממד השלישי טעונים ברגשות, כיוון שרגשות הינם אחד מכלי העבודה העמוקים ביותר שיש לכם.

פעמים רבות כאשר אתם מתנתקים מהרגשות, ועושים זאת מתוך בחירה, מביא הדבר למצבים של התנתקות מהמציאות הקיימת בעולמכם. אך עליכם להבין כי ישנו הבדל גדול, כיוון שאצלכם גופי הרגש קיימים, ורובכם נולדים כאשר הנכם מחוברים לגופים אלה. הנתק מגופים אלה נעשה ברוב המקרים במשך החיים של האדם, שבוחר מתוך חוויות של קושי וכאב להתנתק מגוף זה, ולהתנתק מהחיים באופן מעשי, ולהתחבר יותר לעולם הרוח.

אצלנו, רובנו נולדים עם גוף רגש מצומצם מאד, ושאיננו מצליחים ואיננו יודעים עדיין כיצד לתפעל אותו.

מדען מעיר האור של השקופים,”ירושלים של מטה”

 עמיחי: “השקופים” הם בני הגזע הראשון, העתיק ביותר, של בני האדם שחי על פני כדור הארץ במחזור הנוכחי של הבריאה, מלפני כ-250,000 שנה. אחריהם הגיעו הענקים/”הנפילים” שמוזכרים גם בתנ”ך, ורק אחריהם הלמוריאנים והאטלנטיים.

מהו מדע עבורכם, ובאילו תחומים של המדע אתם עוסקים?

שלום לכם.

מדע עבורנו בעבר היה בריאה. בריאת כדור הארץ: היסודות שבו, החומרים הפעילים שבו. בריאה ומדע עבורנו היו בריאת כוכבים נוספים ביקום.

מדע עבורנו היה עיצוב ואיזון של לחצים ואנרגיות בתוך ומחוץ לכדור הארץ.

מדע עבורנו קשור בכל מה שתקראו כיום “האקלימים” השונים הקיימים מסביבכם.

מדע עבורנו הוא תקשורת וחיבור עם עולמות אחרים באמצעות טכנולוגיות עתיקות וחדשות.

מדע הוא ריפוי, ולעתים החייאת מתים, כאשר ניתן הדבר לעשות, וכאשר מתאים הדבר לתוכנית האלוהית עבור אותו אדם.

מדע עבורנו הוא חיבור בין ניגודים ויצירת חומר חדש.

מדע עבורנו הוא שמירת כדור הארץ והאיזון הקיים בו, בין האנרגיות החיוביות לאנרגיות השליליות. הוא איזון בין המאזן האקולוגי לבין יכולתה של אמא אדמה להתפתח, להזין, להצמיח ולצמוח, למרות כל הפשע שנעשה בה.

מדע עבורנו הוא יצירת כוכבים, יצירת קשר בין כוכבים.

מדע עבורנו הוא בנייה, הגשמה, עבודה של יצירת קודים אנרגטיים פועמים, שיוצרים בתורם אטומים, מולקולות, תבניות.

מדע עבורנו הוא הדרך לשרוד ולחיות בצורה מאוזנת.

מדע עבורנו הוא חיבור עם האינסוף, והגשמתו פעמים רבות לתוך משהו סופי.

אין פער עמוק ואמיתי בין חומר לרוח. הפער היחידי הוא רמת הדחיסות המשתנה ועיני המתבונן.

כבני האדם העתיקים והותיקים ביותר על פני כדור הארץ, מה תוכלו לייעץ לתרבות שלנו כיום בהקשר הזה של המדע והרוח, ושמירת כדור הארץ?

כאשר תבינו מתוך לבבכם כי הכל הוא אחד, תבינו כי כשאתם פוגעים באיזון, אתם פוגעים בעצמכם, כאילו פגע חלק אחד בגופכם בחלקו השני. כאשר תבינו שחומר ורוח חד הם, או אז תוכלו לראות את ההשלכות של הדברים שנעשים לעתים מתוך בורות, לעתים מתוך תמימות, ומשפיעים לרעה על כל החיים ועל כל האטמוספרה הנעשית כאן.

כאשר תלמדו ותבינו מתוך לבכם כי הדבר העוצמתי ביותר הוא אהבה, הוא נטיעה, הוא מתן חיים בתוך כדור הארץ, או אז תצליחו להעצים ולהעמיק את החיבור שלכם לשפע, לאור, לשמחה, לאחדות. כאשר תצליחו לעשות זאת, גם ראייתכם תשתנה, וכבר לא יהיו עבורכם גבולות כל כך חדים וחצויים בין רוח לחומר.

ברוכים תהיו.

מדען מעיר אור לא מזוהה

שלום לכם. למעשה, הדבר המשותף לכל ערי האור, הוא כי עבורן אין הבדל גדול ואין הפרדה בין המדע לבין החיים עצמם. עבור החיים בממד החמישי, הרוח והחומר חד הם. ולכן הם יודעים להפעיל את הרוח כדי להשפיע על החומר, ויודעים לשנות דברים בחומר על מנת להשפיע על הרוח.

בכל הערים הקשורות לממד החמישי קיימת ידיעה, תודעה והבנה המחברת בין הידע של ההיררכיה הרוחנית הגבוהה, לבין תודעת הלב המתרחבת, וזהו הדבר, וזוהי המטרה, שנועדה להיות מוגשמת על פני כדור הארץ, בעולמכם.

ברוכים תהיו.