אוסף תקשורים מאת צביה כהן צדק

תקשור עם אדמה הכהן הגדול מטלוס

 9.1.11

צביה יקרה ואהובה, הנני מברך על הקשר שאפשרת לו להתקיים בינינו והרי עשייה משותפת רבה לנו.

גופכם הפיזי עובר התאמות חדשות המאפשרות לגוף להכיל אנרגיות חדשות.

שמת לב לכך שלפעמים הינך חווה עצבות רבה, את לא לבד, רבים כמותך חווים היום שינויים רבים במצבי הרוח לאור השינויים הפיזיים בגופכם הפיזי ובגופי האור שלכם.

נתתם הסכמתכם לשינוי ברובד הגבוה של נשמתכם וגופכם של כאן ועכשיו שותף להחלטה ולבחירה זו.

רבים מכם ,עובדי אור, מצויים הינכם כבר כעת במודעות של המימד החמישי ואף פועלים על פיו.

אתם עוברים תהליך של שחרור הישן ועל זה העצב הפוקד אותך ורבים אחרים. אבל על הישן שעוזב.

הקיפו עצמכם באהבה וחמלה. זהו כלי ריפוי רב עוצמה שניתן לעבוד איתו עם גופכם לצורך איזון והרמוניה עם האנרגיות הנטמעות בגופכם.

החיבור שנעשה בינינו בלילה  של יום שישי הינו חיבור ראשון לעשייה משותפת למען הפלנטה והאנושות המבקשת שינוי.

כפי שהנחיתי אותך עם  האנרגיה של אהבה וחמלה – מעתה הוא הכלי איתו תעבדי. אין צורך בחיבורים נוספים, אהבה וחמלה זורמת לכל דורש ויוצרת ריפוי עמוק של הגוף הפיזי והגופים הנוספים שלכם.

התחברו אלי אהובים וחושו את אנרגיית האהבה והחמלה, תנו לה לחדור לתוך גופכם הפיזי כעמוד של אור הזורם מעל דרך קודקוד ראשכם עד כפות רגליכם ולאמא אדמה. הרחיבו את עמוד האור כך שיכיל את רוחב גופכם ועוד ועוד, חזקו את האור האוהב ותנו לו להיטמע בגוף כולו ובמעמקי האדמה. תנו לחוויה להתרחש כעת.

כך אני מציע לעשות עם כל המבקש מכם עזרה וריפוי לגוף. עוצמה רבה ללא תאור לריפוי אוהב וחומל זה.

זהו כלי היוצר שינוי רב תחומי המאפשר לתדרים חדשים להחליף את אלה שכבר אינם תואמים את גופכם הפיזי.

נסו ותיווכחו בעצמכם.

ולך צביה יקרה, אל דאגה גופך מגיב לאנרגיה שהטמעתי בך בליל שישי. גופך מגיב לאנרגיה זו עד שיכיל אותה כולה. אינך חולה, החולשה נובעת מהתמודדות של הגוף עם האנרגיה החדשה. תני לעצמך מנוחה ואפשרי קבלת האנרגיה  במלואה לכל תא ולכל אבר בגופך.

את ורבים אחרים במודעותכם כבר חיים במימד החמישי ונודדים למחוזות גבוהים אף יותר. השכלתם להביא לעולמכם זה כלים ואנרגיות מהמימדים הגבוהים העוזרים לכם ולאחרים להתעלות ולגרום לכדור הארץ כולו לעבור שינוי.

מבורכים אתם בני האנוש על פלנטת ארץ על בחירתכם בשינוי מבורך זה. כולנו שותפים לשינוי ויד ביד תומכים ועוזרים לכם לעבור אותו בהצלחה.

זכרו אהבה וחמלה הם הכלים העוזרים לשינוי המשמעותי ביותר לגופים ובגופים הפיזיים שלכם.

אנו אתכם בשמחה, באהבה ובחמלה מחבקים אתכם ומאפשרים לשינוי להתרחש.

הנני אדמה הכהן הגדול מטלוס  המחבק כל אחד מכם והרי אנו אחד אנרגיה של אהבה וחמלה.

image005

תקשור עם אדמה הכוהן הגדול מטלוס

 15.1.11

ברוכה הבאה יקירה.

מברך אני אתכם בני אנוש יקרים באהבה וחמלה. מברך אני על הקשר שנוצר בינינו לביניכם. קשר שנועד ליצור מרחב חיים חדש לכולנו. הגיעה העת לחזור לתקופה בה כולנו עבדנו יחד בהרמוניה, בסנכרון זה עם זה למען מטרות נעלות ולמען שינויים פלנטריים. רובכם עשיתם זאת בעבר וכעת נקראתם שוב לעבודה משותפת עימנו.

אנו מעודדים אתכם להיות בקשר ישיר וזמין עמנו לצורך עבודתנו המשותפת.  לכל אחד ואחד תפקיד ייחודי לו. לכל אחד ואחד משימה לה הוא התחייב עוד בהיותו נשמה. היום הנכם מודעים יותר לחלק הנשמתי שבחר במשימות אלו ואתם מתחברים ליעוד שלקחתם על עצמכם, לבצעו ולהפעיל את משימתכם על פני האדמה בעודכם חיים.

רבות דובר על בחירתכם להתעלות בעודכם בגוף. זו משימה מיוחדת במינה שמעולם לא חווה אדם בעודו בגוף. אתם החלוצים הראשונים שתעשו זאת.

רבים מכם עוברים שינויים רבים ובהסכמתכם רבים משינויים אלה ומהחוויות שאתם עוברים מתועדים בספריה הקוסמית לצורך מידע והרחבת הידע לבאים אחריכם.

תהליך תיעוד זה חשוב מאד עבור הפלנטה, ועבור הספרייה האקשית למען הדורות הבאים ולמענכם אתם. נשמתכם תדע למצוא תיעוד על עשייתכם ועל ביצוע תוכנית קוסמית פלנטרית שבחרתם להיות שותפים בה.

העלאת התדרים היא רק חלק מהעשייה שבחרתם לקחת על עצמכם בתקופה חשובה זו. יש עוד בחירות רבות שתבואנה למודעותכם טיפין טיפין. רבים מכם עובדים עמנו זמן רב, חלק מהזמן הוקדש לניקוי ושינוי גופכם הפיזי מטראומות שהפריעו לתהליך ההתעלות להתרחש במיטבו. עבודתנו נעשתה  בתחילה בעת שישנתם, אז נשמתכם לקחה פיקוד ועבדה עמנו לצורך ניקוי וריפוי. המעטה שהיה בינינו אט אט נפתח ועבודתכם נעשתה מודעת יותר ויותר. עבודתכם נעשתה לא רק בעת השינה אלא בזמן ערותכם כשאתם מודעים לעבודה שהינכם עושים. ברוכים אתם בני אנוש שיחד איתנו אתם גדלים. כן גם אנו גדלים אתכם, גם אנו מתפתחים, גם הרטטים שלנו משתנים ויש בינינו סימביוזה שמשפיעה על התהליכים שאתם/אנחנו עוברים יחדיו. זו המשמעות של כולנו אחד. אמא אדמה משנה את תדריה, אמא אדמה נענית לטיפולים שאתם עושים לה ואיתה, אמא אדמה מברכת כל אחד ואחד על הנתינה באהבה ללא תנאי.

אמא אדמה אוהבת ושמחה לשינוי המיוחל שאתם שותפים לו.

לרבים מכם קשר ישיר איתי ועם רבים אחרים. הקשרים בינינו הם תולדה של קשר מתקופות קדומות ביותר. קשר שמתחדש שוב ביתר שאת בזמנים אלו. עבדנו יחד בתקופת למוריה וחזרנו לעבודה משותפת כעת. היו מודעים למסרים שאתם מקבלים. היו מודעים לבחירת הלב שלכם, תנו לאינטואיציה להוליך אתכם. אנו אתכם ומתקשרים אתכם באהבה רבה. היום יום חג הוא לנו – חוגגים אנו את האיחוד המודע והמורחב עם בני האנוש ההולכים איתנו יד ביד, צעד אחת צעד לעבר עתיד שבחרנו בו יחדיו באהבה, בחוכמה, ברצון ובשמחה רבה. המשיכו להטמיע בתוככם את אנרגיית האהבה והחמלה, היא מקלה ועוזרת לגופכם בתהליך ההתעלות ובהטמעת הרטטים המגיעים לגופכם. המשיכו להטמיעה גם לאמא אדמה המתעלה יחד עמכם. יש חשיבות רבה לעבודה זו שלכם עם אמא אדמה. היא חשה את האנרגיה שנשלחת אליה ומקלה על הטמעת הרטטים בגופה. גם היא כמוכם חווה סערות, ניקוי, ריפוי, שחרור. גם אתם וגם אמא אדמה מאפשרים לתהליך להתרחש ולהביא לגופכם מזור, להביא לגופכם שלווה, להביא לגופכם הרמוניה, להביא לגופכם אהבה, להביא לגופכם חמלה והרי זו מהות העבודה שלקחתם על עצמכם לעשות בזמן הזה.

יקירים, אנו מלווים אתכם, אוהבים אתכם, גאים להיות שותפים לעשייה ברוכה זו. בואו יחד נמשיך לשנות את העולם, הפלנטה, היקום הכל משתנה יחד עמכם.

היו ברוכים באשר הינכם. אנו מחבקים אתכם באהבה רבה ועוטפים כל אחד מכם באנרגייה זהובה ליצירת קשר הדוק וזמין לכולנו.

באהבה, בחמלה, באיזון, בהרמוניה בין כל מי שהינכם וכל מי שהיננו אני נפרד מכם כעת.

הנני אדמה הכוהן הגדול מטלוס.

image005

תקשור עם ישוע בן יוסף ומריה מגדלנה

21 בינואר, 2011

ברוכים אתם בהיותכם בני אנוש היוצרים מציאות חדשה ובוראים אותה בכלים אותם קיבלתם בימים עברו, בגלגולים רבים. הבאתם אל עולמכם יכולות שהוטמעו בכם פעם אחר פעם, תקופה אחר תקופה, יכולות בריאה, יכולות בהן אתם יוצרים את המציאות בה אתם בוחרים לחיות. לא מובן מאליו שכך הוא הדבר. גלגולים רבים עברתם עד שהפנמתם במודעותכם והבאתם לידי ביטוי יכולות אלו. מברכים אנו אתכם על היכולות, על העשייה הברוכה, על האהבה, על התובנות ועל הרתמותכם לעשייה קולקטיבית למען שינוי בפלנטה.

אתם כקבוצה וכיחידים משמשים מגדלורים לסובבים אתכם. אתם מהווים את חוד החנית לפריצת דרך ולשינוי תפיסתי לאנשים הסובבים אתכם, שלא בהכרח מודעים לאפשרות של בריאת מציאות ויכולות שינוי המתאפשרות על-ידי בני אנוש. רבים מכם מכירים ביכולות אלו ומשתמשים בהן על בסיס יום יומי. רבים רואים את השינויים אך לא תמיד יודעים כיצד להתייחס אליהם ולקבלם. אתם המורים של העידן החדש בו אתם מלמדים כיצד לחיות את החיים באהבה. אנו אוהבים אתכם על אשר הינכם כפי שהייתם כשצעדנו יחדיו בימים ובגלגולים עברו. היינו יחדיו בתקופות חיים אחרות. חלקכם זוכרים את הימים הללו וחלקכם יתחילו להיזכר בעתיד. אין ספק שעידן חדש בפתח ואתם הצועדים בדרך מובילים את לפיד העשייה והתרומה לאנושות, לאדמה, לפלנטה. צועדים אנו אתכם יד ביד באהבה, ברצון מתוך כוונה לשיפור ולשינוי לו אתם מייחלים.

ימות המשיח כבר כאן למרות הכאוס הנראה לכם בעולמכם, אך זהו תהליך הוצאה והוקעת הרשע והלא מסונכרן עם האהבה והחמלה. מה שאינו אהבה וחמלה קורס מול עיניכם.

אל תפלו לאשליה כי הדרך אותה אתם מתווים פועלת על כלל האנשים בעולמכם. יש כאלה המתנגדים לשינוי ונלחמים בו. אך רובכם פועלים לשינוי ולהטמעת תדרים חדשים. רבים ילכו בעקבותיכם ואחרים שיבחרו להישאר בממד השלישי ייעלמו אט אט מהמפה. לכל אחד מבני האנוש יכולת הבחירה ואפשרות זו נגישה לכל אחד ואחד על פלנטת ארץ. כל אחד ובחירתו. כל אחד ואשר על ליבו. מבורכים אתם על בחירותכם. על האומץ, על השינוי, על הטרנספורמציה, על החמלה, על האהבה שאתם מרעיפים וכך משפיעים על עולמכם הפנימי והחיצוני כאחד. אשר נוצר בעולמכם הפנימי קורם עור וגידים בעולמכם החיצוני.

מריעים אנו לכם על לקיחת האחריות והמושכות לידכם ומבצעים אתם שינויים רבי מעלה, שינויים המשפיעים על כולנו. מריעים אנו לכם על הבחירות, על ההתעוררות, על השינויים. אכן תפקיד חשוב ומכריע לקחתם על עצמכם ועומדים אתם המשימה בכבוד ובהערצה מאיתנו שמעבר לצעיף. אנו מלווים אתכם ומחוברים אליכם ככל שאתם בקשים. אין דין ואין כבלים בקשר איתנו. מרצון ובאהבה אנו קושרים קשרים אתכם ללמדכם להתעצם ולהכיר ביכולות הטמונות בכם.

צפו לעתיד לבוא באהבה כי השרביט בידכם והקסם נעשה בעזרתכם. השינוי כבר כאן. רבים מכם חשים בו ומודעים אליו. אנו יחד אתכם צועדים יד ביד, לב אל לב, באהבה ובחמלה, בחוכמה וברצון ליצירת מציאות חדשה. אנו אתם ואתם אנו. ניצוצות הבורא בכל אחד מכם. טמון בכם זרע הבורא הנובט כעת, גדל, צומח, ועלי הכותרת שלו יפים להפליא ומפיצים ניחוחות בעולמכם הפיזי והגשמי. אתם יפים להפליא, אהובים ויקרים. הנכם הקוסמים ההופכים עולמות. הנכם פועלים בשירות הבורא בחוזה שנחתם באהבה, בחוכמה, ברצון ובהודיה, חוזה הבא לידי מימוש בימים אלו ובזמן הזה. אתם החלוצים שהפעלתם בעולמכם את הגה השינוי. אתם היוצרים מציאות חדשה ואהובה. אתם בוראים בחמלה ובחסד עולם חדש, אתם מעגנים את התדרים שמגיעים ממעל, אתם יוצרי הקשר המקשרים בין מעלה למטה. אתם שליחי האל הברואים והנבראים. אתם העבר, ההווה, והעתיד לבוא בעולמכם.

אנו מחבקים אתכם באהבה על המשימה, התפקיד, השליחות שלקחתם על עצמכם. אנו מברכים אתכם על הבאת שלום פנימי וחיצוני בעולמכם. אנו מברכים אתכם על שהנכם. מחוברים לאמת הגבוהה, לאמת הנצחית, לאמת הבוראת חזון של אהבה ושמחה בפלנטה האהובה עלינו ועליכם. אנו אוהבים אתכם על היותכם בני אנוש המתנהלים כמלאכים. אנו גאים להיות שותפים בעשייה מבורכת זו. אכן נוצרת מציאות חדשה בה אנו ואתם פועלים כמקשה אחת. אנחנו המלאכים המצויים בתוככם, אנו אתם ואתם אנו. הידעתם זאת? המשיכו להכיל את המאסטריות שלכם, המשיכו להביאה לידי ביטוי בעולמכם. זוהי בחירתכם ואנו נענים לה באהבה רבה.

אנחנו ישוע בן יוסף ומריה מגדלנה השותפים לשינוי ולאהבה היורדת לאנושות בעת הזו.

תודה על האפשור והאהבה לה אנו עדים.

image005

תקשור עם אדמה הכוהן הגדול מטלוס

 24.1.11

אני אדמה הכוהן הגדול מטלוס מברך אתכם בני אנוש יקרים ואהובים.

אוהב אני את יצירת הקשר עמי, את הלמידה, את ההתפתחות, את הצמיחה, להם אני עד יום-יום בתקופה האחרונה. כולנו בטלוס עדים לרצון הכן והאמיתי שלכם כבני אנוש להיות שותפים לשינוי. במהלך השנים האחרונות נפתחתם ליותר שהנכם וקיבלתם החלטות הרות גורל להם יש משמעות לאני האישי של כל אחד מכם ולאני הכולל של כולם בפלנטה. אנו יחד עמכם יוצרים מציאות חדשה לאנושות כולה ולפלנטה. רבים יוצרים קשר עם הרובדים הגבוהים ויחד פועלים למען הטוב והנעלה ביותר. אתם מפגינים מסירות והתמדה בעשייה למען פתיחת הלב והכנסת חמלה ואהבה למרחב בו אתם שוהים. לתהליך יש השפעה מרחיקת לכת עבור כל אחד מכם באופן ישיר ואישי ועבור כלל האנושות באופן עקיף.

אני אדמה הכוהן הגדול מטלוס מחבק באהבה כל אחד מכם, מברך ומושיט יד לכל המבקש להתחבר עימי. אני ובני טלוס גאים להיות שותפים להתפתחות שלכם. אנו מברכים באהבה את כל מי שמצטרף במודע וברצון לתודעה שאנו מביאים ומנחילים לאנושות בימים אלו. ימי החושך חולפים אט אט ואנרגיה של אהבה ואור זורמת אליכם, אל תוככם, אל בטן האדמה, אל כל חי וצומח, אל כל תא ותא, אל כל איבר ואיבר. אתם יצרתם שינוי, בחרתם בו והוא כבר כאן. התחברו בלבבותיכם אל המהות הבסיסית שקיימת בתוככם פנימה. היו מחוברים אל האהבה שבלב. אהבה ללא תנאי. אהבה היא האנרגיה שיכולה לכל. לריפוי, לשינוי, להתמרה, להכלה, לקבלה. יש בכם עוצמות ויכולות עד בלי די. יש בכם, בתוך פנימיותכם, אוצר חבוי שעדיין לא נגלה לכולכם. זה הזמן וזו העת לתת לאוצר להתגלות, לתת לו ביטוי. אוצר חבוי בתוך כל אחד ואחד מכם ואתם ראויים לו. עליכם רק לתת את הסכמתכם ברובד הנשמה, ולהצהיר על כוונה טהורה להתחבר לאוצר הגלום בתוככם. השכילו להתחבר באהבה לכלי עוצמתי החבוי בתוככם. לכל אחד ואחד מכם אוצר משלו. לכל אחד ואחד מכם חיבור משלו. לכל אחד מכם היכולת להעיר ולהאיר את אוצרו באהבה לצורך עבודה לעצמו ולסביבתו.

אנרגיית האהבה עושה עבודת פינוי, ניקוי ושחרור עבור מקומות רבים, עבור אנשים רבים. ואנו כאן אתכם לעזור, לתמוך, להתמיר ובעיקר לאהוב. מהותנו היא אהבה. אני אהבה. ואהבה שורה בכל. אהבה זו הבחירה שבחרתם לקבל אל תוככם, אל מהותכם, זה השינוי לו ייחלתם והנה הוא כאן. ילדים רבים נולדים בעת הזו וכולם אהבה טהורה. כולם באנרגיה החדשה. כולם באו מבחירה להיות שותפים לעולם החדש שנוצר. כולם נשמות עתיקות שבחרו להיות כאן ועכשיו ולחגוג יחד אתכם את החגיגה הגדולה ביקום.

איזו חגיגה מדהימה תהיה זו. איזו חגיגה לכולנו ואנו מאושרים להיות שותפים, להיות חלק בחגיגה שיצרנו יחדיו. אהובים יקרים שלנו, מאושרים אנו להיות חלק פעיל בתוך המכלול. מאושרים ואוהבים  להיות אתכם, לצעוד עמכם, לשלב עצמנו בתוככם. כן אנו חלק מכם ואתם חלק מאיתנו. יש בנו פיסות שלכם ולכם פיסות מאיתנו. אנו יחד מרכיבים את השלם. ביחד אנו מהות של אהבה טהורה וחומלת על כל חי. זה הזמן וזו העת לחיבור אנרגטי עמנו. היו רגועים, היו שלווים, היו באהבה עם כל מי שהנכם, עם המלאך השומר שלכם, עם המדריכים שלכם הרגישו וחושו שאתם אחד. אחד עם הכל והכל.

מגן דוד זהוב מקיף אתכם ונע סביבכם. חושו את האהבה שהוא מזרים לתוככם, חושו את העוצמה והכוח שהוא מעניק לכם. עמוד של אור מגיח ממעל עובר את מגן הדוד, עובר לכל אורך גופכם ויורד אל בטן האדמה. עמוד האור ממלא אתכם באנרגית ריפוי אוהבת, מעל, בתוככם, ומתחתכם הכל אחד. הכל אחד. היו בשקט הזה והכילו את עוצמת הרכות ואהבה שהוא מזרים אל האחד שהוא אתם ועם הכל. היו באהבה העוצמתית הזו. אני אהבה, אתם אהבה, כולנו אהבה. היו ושהו ברגע הזה ככל שתרצו והטעינו את עצמכם ככל שנדרש לכם, לגופכם, לאמא אדמה. ראויים אתם לאהבה החובקת כל. ראויים אתם.

זמנו אנרגיה זו ככל שתרצו ובכל עת שתחפצו. היא עבורכם ולמען עצמכם. אנרגיית אהבה העוטפת אתכם ומשפיעה על כל תא בגופכם והשפעה זו מוכלת על סביבתכם. ואהבה הופכת להיות המהות שלכם ושל הסובב אתכם. ואהבה היא האמת הדוברת כל תא ואיבר בגופכם, זו השפה בה הגוף מדבר. זו השפה לה ייחלה האנושות ועתה היא כאן. אני אדמה הכוהן הגדול מטלוס מחובר לכל אחד ואחד הבוחר להיות עמי באהבה. המשיכו ליצור חיבורים, המשיכו לחולל שינויים, המשיכו להכיל את מהותכם. מאהבה באתם, אהבה אותה שכחתם ובעת הזו התחברתם אליה מחדש. ברית אהבה כרתתם עם כל מי שהנכם.

אהובים אתם על בחירתכם ועל הדרך שאתם הולכים בה.

אנו מחבקים באהבה כל אחד מכם ומזרימים לתוככם את מהותנו, מהות האהבה.

היו ברוכים ואהובים.

אדמה הכוהן הגדול מטלוס

image005

תקשור עם אדמה הכוהן הגדול מטלוס

1.2.11

ברוכים אתם הנמצאים על פלנטת ארץ. הנכם אהובים עד מאד. אני הכוהן הגדול מטלוס ומשפחת טלוס כולה מברכים אתכם על היותכם.

נפלאות דרכי האלוהים ולב אחד לכולנו בו אנו בוראים וברואים לתהליך שאינו נגמר. אנו בשיתוף פועלה עמכם משדרגים את נוף עולמכם מפנים ומבחוץ. אנו ואתם שותפים לעשייה מבורכת המעלה את התדרים של אמא אדמה ושל כל הברואים על פלנטת ארץ. כולכם הקוראים מסר זה מחוברים לעשייה משותפת, לפעילות ענפה לצורך עליית התדרים והתחלת החיים האנושיים בממד החמישי. רבים הקוראים מסר זה כבר פועלים ועובדים בהתאם להלכות הרוח בממד החמישי. כולנו כאחד עמכם יוצרים מציאות חדשה, מציאות אוהבת יותר, מציאות מאוזנת יותר, מציאות החיה בשלום עם הסובבים אותה. גם אם הדבר אינו נראה בעיניכם, זוהי אך ורק אשליית הרוח שאינה נותנת לדבר להתקיים מבלי יכולת שדרוג והפיכה של האור לאור חיוני ואוהב לאנושות כולה.

אנו בטלוס מקיימים עמכם אינטראקציה על בסים יומיומי ויחד אנו פועלים למימוש חלומותינו לחיים של שלום, אהבה ואחווה. אנו יוצרים בשיתוף פעולה עם רבים מכם מציאויות חדשות ואוהבות. מציאויות עליהן חלמנו רבבות של שנים. ימות המשיח הנה הם כאן ועכשיו. קבוצות קבוצות מתאספות לצורך עבודה משותפת להעלאת המודעות בפני האנושות. אתם פורצי הדרך, המגדלורים שהעזו לעשות זאת בעבר ולקחתם על עצמכם משימה זו גם עתה.

אתם ברוכים ואהובים על עבודתכם המשנה את פני האנושות והפלנטה.. אנו שותפים וצועדים אתכם יד ביד. שכם אל שכם, יום ולילה, לילה ויום. יחד אנו פועלים למען הפלנטה כולה המשוועת לשינוי ולאהבה שתקיף את כל ברואיה. אנו יחד יוצרים מציאות זו הלכה ולמעשה.

למראית עין אתם צופים סביבכם באי סדר. אי סדר שמטרתו ליצור מציאות של סדר חדש בעולם. עולם שטוב יותר לחיות בו מאחר ותהיה הרמוניה בין כל תושביו וברואיו השונים. חיבורים חדשים נוצרים יום יום בין האנושות לבין הממדים הגבוהים יותר. אט אט המסך מורם. חיבורים נוצרים בין כולכם לצורך הבאת האור לכלל הפלנטה עד למקום החשוך ביותר. כל הפלנטה מוארת באור יקרות ובאהבה רבה, גם במקומות בהם שורר כרגע כאוס גדול. כולנו יחד יצרנו מציאות זו המבקשת לה שינוי.

יחד אנו פועלים כיחידה אחת מתואמת להבאת האהבה לידי ביטוי בכול מכל. יחד אנו פועלים למען יצירת מציאות אוהבת ותומכת לאנושות כולה. יש בכם השותפים לפעולה, מודעים לה ויחדיו אנו יוצרים מציאות חדשה שתכליתה אהבה והרמוניה בין כולם.

כולנו כאן בטלוס מחוברים ברוחנו ונשמתנו לרבים מכם הפועלים ועושים רבות למען יצירת המציאות החדשה אותה החלטנו יחדיו להביא לידי מימוש. קבוצות קבוצות פועלות יחדיו ועושות, ויוצרות וגורמות לשינויים שיתרחשו והחלום הופך למציאות. ואשר שאפנו לו קורה היום ומתגבר מיום ליום. אנו כאן רואים את כל המכלול ואת כל העשייה הברוכה. אנו מביטים בכם ואוהבים ומוקירים אתכם עד מאד. שמעתם את קולנו, נעניתם ועתה אתם אף שותפים לבריאה החדשה.

הללויה לכם על שהנכם, על היותכם, על האהבה שבתוככם, על האהבה שאתם מפיצים אל החוץ ואל האחרים השותפים למסע, אל אלה שעדין לא התעוררו אך חשים הם באהבה ובשינוי החל בעולם. אנו מחוברים אליכם בחבלים של אהבה, ברשת קוסמית היוצרת לנו ולכם מציאות יפה ואוהבת.

לפעמים נראה לכם כי אין סנכרון בין הדברים והנאמר, לבין המציאות סביבכם, אך זוהי אשליה שתתפוגג לה אט אט.

אנו מלווים אתכם, שמחים להיות שותפים פעילים, מחבקים אתכם על היותכם בני אנוש הנוהגים כמלאכים. והבאתם אל הארץ, אהבה, חמלה, הרמוניה ועוד ידכם נטויה … זוהי רק ההתחלה של נבואה אותה אתם מביאים לידי מימוש יום יום עד לתחייתה מחדש של פלנטה אוהבת החיה בשלום, באהבה ובחמלה עם כל ברואיה.

המשיכו בדרך בה הטבעתם את חותמכם למען הפלנטה כולה.

היו ברוכים אהובים, היו בחמלה זה עם זה, אתם אהובים על ידינו עד מאד.

מחבק ואוהב כל אחד מכם אדמה הכוהן הגדול מטלוס.

image005

מסר מאדמה הכוהן הגדול מטלוס

6.2.11

 

ברוכים אתם בני אנוש יקרים ואהובים, מסרים רבים עוברים אליכם בזמנים אלו. מסרים מלאי אהבה וחמלה, מסרים שבהם היכולת ליצור עבורכם שינוי של גופכם הפיזי והתעלות לממד בו אנו שוהים. רבים מכם חיים את חייכם איתנו בטלוס בממד החמישי במקביל לחייכם בממד השלישי של פלנטת ארץ שלכם. אנו עובדים בשיתוף פעולה עמכם יום ולילה, ימים ולילות רבים. היום אנו מביאים זאת למודעותיכם על מנת שתהיו ערים לעשייה הברוכה והמשותפת שלכם איתנו. אנו נפגשים קבוצות קבוצות לעבודה משותפת לצורך התעלות הפלנטה כולה לממד החמישי ועל מנת לשדרג את גופכם הפיזי להתעלות כגופי האור שהנכם בשעת פעילותכם בטלוס. הנכם חיים חיים רב-ממדיים בפלנטת ארץ ובטלוס. רובכם פועלים כך תקופה ארוכה בעיקר בלילות בהם גופכם ישן, אך רוחכם ונשמתכם פועלת בשיתוף איתנו. היום נושא זה מובא למודעותכם כי חלקכם פועלים במקביל לעשייה שלכם בשעות הערות שלכם. אתם פועלים ברב-ממדיות ראוייה לציון. מעולם לא נעשה כדבר הזה. אנו גאים להיות שותפים לעשייה מבורכת זו.

אתם אהובים ומבורכים באהבה, בחמלה ובחדוות עשייה משותפת. שיתופי פעולה רבים נרקמים להם יום יום בינינו, יחד אנו יוצרים שינוי עליו חלמנו מזה עידנים רבים.

חלומותינו/חלומותיכם מתגשמים. יחד אנו בוראים מציאות חדשה שתכיל בתוכה ותפעל מתוך אהבה והרמוניה בין כולם. הידד לאנושות שבחרה את בחירותיה בימים אלו ומממשת הסכם שנעשה בעבר הרחוק. אנו גאים לצעוד אתכם בנתיב הרוח שבחרתם. אנו פועלים בסנכרון ובאהבה יוצרים מציאות חדשה.

אני חוזר על דבריי אלו שוב שוב מפאת החשיבות שהמציאות שהטוותם מתחילה להיות המציאות אותה אתם חיים בחייכם האישיים ולא רק בתודעתכם. הבאתם לידי מימוש רצון נשגב של הכלת אהבה והרמוניה בדרך הפעולה בה אתם חיים את חייכם עם הסובב אתכם ועם כל שהנכם. אני אדמה הכוהן הגדול מטלוס אוהב אתכם אהבה רבה, מחבק כל אחד מכם ומברך אתכם על בחירתכם בחיים חדשים לצידנו. אנו תודעה אחת של אהבה המחבקת כל. כל אחד מכם עובד איתנו ומכיל בתוכו את יכולות העבר שלו מימים עברו. רבים מכם חייתם בלמוריה איתנו ולכל אחד מכם יכולת יחודית איתה יצרתם מציאות ואפשרתם לעצמכם לברוא את שרציתם. כל אחד מכם מתחבר היום ליכולות אלו מעברכם והנכם תופסים בעלות ולוקחים לידיכם את האחריות לפעול ולברוא מציאויות חדשות שונות מבעבר. מציאויות המשלבות אהבה והרמוניה.

אהבה והרמוניה הם הבסיס לשיתופי פעולה בין כולנו. רבים מכם יוצרים בחייכם מציאות שכזו. אנו בטלוס מכבדים אתכם על בחירתכם. אנו גאים להיות שותפים לבריאה חדשה. בני אנוש רבים עוברים טרנספורמציה בימים אלו. יש רבים שהחליטו לעזוב מרצונם. גם אלה שעוזבים עוברים שינוי מרצון אך ברמת ממד שונה מזה שאתם בחרתם לעצמכם. אנו מבקשים מכם להיות מודעים לעבודה שהנכם עושים ולהתחבר אלינו במודע. לכן מסר זה מובא לידיעתכם. היו ערים לרב-ממדיות בה אתם חיים. גופכם הפיזי עובר תהפוכות. לא קלה לכם הדרך ורבים חווים את תסמיני ההתעלות בהם דובר רבות. אנרגיות רבות נשלחות ונטמעות בגופכם הפיזי ויכולת ההכלה של הגוף יוצרת לכם קשיים אותם אתם חווים בימים אלו. ככל שתהיו פתוחים לשינויים ולקבלה, הגוף יעכל את האנרגיה והתסמינים יחלשו עד שייעלמו. הקיפו את עצמכם באור הבורא, הכילו אותו באהבה בכל תא ותא בכל איבר ואיבר מלאו את צאקרות גופכם באור אוהב זה, הכילו אותו ככל שתחפצו, מלאו את עצמכם והחדירו אותו לבטן האדמה באהבה שהנכם.

זוהי דרך אחת מיני רבות לעזור לגופכם להכיל את האנרגיות החדשות.

היו מבורכים באשר הנכם. אנו פועלים יחדיו ליצירת מציאות לכל אחד באופן אישי וכל אחד עם הסובב אותו ליצירת שינוי פלנטרי וקוסמי בעולמנו ובעולמכם. אתם יקירים  חוד החנית הלוקחים ומחזירים אליכם את שרביט העשיה והפעולה. אתם מחבקים אליכם את יכולות העבר שלכם לוקחים עליהן בעלות ומביאים אותן לידי מימוש בימים אלו בעולמכם ובעיקר כשאתם איתנו בטלוס. זו העת להפעיל יכולות אלו בחיי היום יום שלכם, במציאות אותה אתם חיים בפלנטת ארץ.

המשיכו לבקר אותנו ולפעול איתנו בשיתוף פעולה להעלאת תדר האהבה בעולמכם. המשיכו להיות ערים ומודעים לעשייה זו. המשיכו לאהוב את עצמכם ואת הסובב אתכם. המשיכו להיות אתם הבוראים את מציאות חייכם באהבה ובחמלה. המשיכו לחבק זה את זה ולהכיל אהבה זו לתוככם.

אנו מלאי הערצה אליכם אוהבים ומחבקים אתכם. אנו אתם ואתם אנו ואנו אוהבים את שרואות עינינו.

אני אדמה הכוהן הגדול מטלוס המחבק כל אחד ואחד מכם באהבה ובחמלה.

image005

מסר מאדמה הכוהן הגדול מטלוס

16.2.11

 

אתם קבוצות האור הפועלות למען שינוי בפלנטה. אתם אהודים ואהובים ברחבי היקום ולא רק על-ידי אנשינו בטלוס.

רבים מטעמכם מבצעים שינויים שאין לנו יכולות לתאר את עוצמתן ואת האיפשור שנתתם לו יד לשינוי רב ממדי. אתם ואנו עובדים יחדיו במרחבים רבים בממדים שונים כל העת בסנכרון עם הקורה אצלנו ובפלנטת ארץ. אין גבול ליכולות הבאות לידי ביטוי וככל שהימים עוברים עוצמתכם מתגברת, מואצת, מוארת, יוצרת שינוי. רבים הם בני האנוש הלוקחים חלק בשינוי המתרחש כעת ברחבי הפלנטה שלכם. רבים מתעוררים לעבודה מעשית מודעת. נקראים אתם להמשיך בעבודתכם הנושאת פירות ומשנה דפוסים ברחבי עולמכם יום יום. אין יום דומה למשנהו. בכל יום מתחוללות התפתחויות שאתם אחראים להן. אילולא היענותכם לקולכם הפנימי, למדריך המלווה אתכם, למלאכים שצועדים אתכם בכפיפה אחת, לא יכולתם לבצע את הנעשה בעולמכם עד כה.

אנו אוהבים ומעריכים אתכם עד בלי די על העוצמה הרבה שאתם נותנים לה ביטוי, על הדפוסים שאתם משנים, על הפחדים שאתם משחררים, על הלמידה הרבה שאתם פתוחים לקבל מאיתנו המלווים אתכם. אור גדול מופץ בעזרתנו ובעזרתכם בני אנוש יקרים ואהובים. נחשף כעת אל האור כל מה שאינו בא מאהבה וכל מה שלא מחובר עם האמת הגבוהה. אין לרשע להתחבא במסתרים ולפעול, כל מה שאינו אהבה, חמלה ואור מוצג לראווה לצורך שיפור ושינוי. אין מקום לחוסר צדק להיות נוכח במרחבכם ללא מענה לצורך הוקעה ברבים ודחייה. יש בכם את היכולת לשחרר את מה שלא מתאים ומסונכרן עם האמת לאור לצורך דחייתו וקבלת תחליף הולם. שחיתויות לא יכולות להתקיים יותר במסתור ובמחשכים. יצרתם אפשור להוציאם על מנת לגרום לשינוי ולשיפור.

ראו את שקורה במזרח התיכון באזורכם, במדינות רבות בהן הדיקטטורה עדיין שולטת. צעירים רבים מחוברים לאמת הפנימית ולאור הבורא ומודעים לשינוי שביכולתם לבצע. אומץ רב דרוש להם. אנו מחזקים את ידם, מנחים, מדריכים ומלווים אותם באהבה רבה. השינוי החל. רבים מודעים לסוד הבריאה ורבים מתחברים למהות הפנימית האוהבת שבתוכם. הניצוץ האלוהי בא לידי ביטוי בנשמות בני האנוש. ניצוץ אלוהי המסיר ספקות, ממלא אתכם באהבה, בחמלה ומייצר תובנות לצורך העמקת תודעתכם ליכולות ולשינוי שאתם חווים ומבצעים. רב הנגלה על הנסתר. כל הנסתר והמצוי במחשכים יוצא אל האור. אין מקום בעולמכם לסבל, לדיכוי, לחוסר שוויון, הכול יוצא אל האור על מנת לעבור טרנספורמציה לאיזון, להרמוניה, לאהבה. אהבה היא ראשית כל שנעשה.

כפי שציינו בעבר אנו צועדים אתכם בשמחה ויוצרים עולם בו חיים יחדיו בהרמוניה כל חי, כל צומח, כל בני האנוש. כולכם מקורכם מהבורא הקדום, בכולכם ניצוץ אלוהי ואוהב שלפעמים איבד את הדרך. כעת רבים מכם מחזירים לזיכרונם של רבים מבני האנוש את מקורם ואת הניצוץ האלוהי הקיים בהם.

אתם גדלים ומתרבים מיום ליום. רבים מתעוררים לאור שהתחלתם להפיץ. השינוי כבר כאן. השינוי החל, עולם חדש נולד, מודעות חדשה מתקבלת בינות רבים. אף במקומות החשוכים ביותר מפציע אור, אור קטן אך נוצץ, אור ההולך ומתעצם מיום ליום, אור החודר לתודעתם של רבים. יש המודעים ומתעוררים לאור זה ויש שעדיין אינם יודעים ומבינים את אשר קורה סביבם. אט אט אור זה יופץ ויאיר באור יקרות את סביבתם ויביא לשינוי המיוחל.

אמא אדמה אוהבת את ברואיה, אוהבת את אשר נגלה לעיניה, אוהבת את השינוי, אוהבת את העבודה עם רבים מכם. אמא אדמה מוקירה תודה על האהבה והחמלה שאתם מזרימים אליה. אמא אדמה מקבלת אליה את אהבתכם ומחזירה אליכם את אהבתה, את פרי בטנה, את משאביה, את אורה.

מלאכים רבים, מדריכים רבים, מלווים רבים, כולם צועדים איתכם גאים להיות שותפים לעשייה מבורכת שנעשית בפלנטת ארץ שלכם. עשייה המשנה כל אחד מכם באופן אישי, את עצמכם, את סביבתכם, את עולמכם.

פוטנציאלים רבים קיימים במרחבכם, אנו מברכים על כל אחד ואחד מהם. ואתם האחראים להם, אתם היוצרים והבוראים החדשים בשיתוף עם הבורא הראשוני. הניצוץ האלוהי הקיים בכל אחד ואחד מכם בא לידי ביטוי , בא אל האור, בא ומופץ ברבים. רבים רואים, לומדים ומחקים אתכם. אנו כבר רואים את פוטנציאל גן העדן, אנו רואים את הרוח שבתוככם הפועלת באהבה עם כל שהינכם  ויחד יוצרים ובוראים מציאות שהייתה אוטופיה, אך כעת היא קורמת עור וגידים והופכת למציאות. אנו רואים את גן העדן שאתם בוראים. אנו רואים את הפוטנציאל המרהיב שעולמכם ראוי לו. אנו גאים להיות לכם לעוזרים וכלי שרת ביד היוצר למען יצירת הפאר והפוטנציאל שכולנו חולמים עליו. החלום הופך למציאות. גן העדן כמעט כבר כאן. אין דרך חזרה. השביל כבר נוצר, השביל ברור, רבים מתחילים לראותו וללכת בו.

אתם הראשונים, האמיצים, הלכתם בשביל שלא היה נהיר לכם מה מהותו ולא ראיתם אותו. סמכתם על חושיכם, נתתם אמון באלוהים שבתוככם, נתתם אמון במדריכים שליוו אתכם ואט אט הארתם את השביל, את הדרך. מדרך חשוכה מלאה מהמורות הפכתם את הדרך לסלולה ומוארת לכל. האם הבנתם שזו מטפורה לתהליך שאתם שותפים מלאים בו?

אתם בחרתם באור והאור בחר בכם. יחד אתם פועלים לשינוי ולהפצת אור זרקורים לעולם כולו, לאנושות כולה, לאדמה מתחת ולשמים ממעל. המשיכו ליצור שינוי, המשיכו להחזיק בלפיד והאירו את דרכם של אלה שעדיין מצויים בחושך. כל אחד מכם הוא צינור לידע רב. לכל אחד מכם יכולת להיות מחובר לרובדו הגבוהים, למאסטרים, למלאכים ולקבל מסרים. באימון ובאמון כך מתחילה התקשורת בינינו. אנו אוהבים להיות בקרבתכם, במחיצתכם, להיות חלק פעיל בחייכם. רבים מכם חווים אותנו בכל עת, אין מחיצה בינינו, אנו חיים אתכם ואתם חיים אותנו. אנו חיים כישות אחת. זו החיה חיים אנושיים וזו החיה בממלכת הרוח, ביחד יש לנו יכולות רבות עוצמה ללא שיעור. ביחד אנו בוראים עולם נפלא שטוב וכיף לחיות בו.

אנו גאים להיות אחד עמכם, אנו אוהבים אתכם בני אנוש המהלכים כמלאכים ופועלים כמלאכים על פני האדמה. צופנים רבים נפתחים ומתגלים לרבים מכם. צופנים שיש בהם ליצור יש מאין. צופנים לבריאת מציאות ראויה ואוהבת. צופנים למיזוג הכוח האלוהי בתוך גופכם האנושי. צופנים הפותחים בפניכם יכולות ריפוי, יכולות שינוי, יכולות שאין אתם יודעים עדין את מורכבותן ואת עוצמתן. אט אט יתגלו ויוטמעו אלה בתוככם ותגלו את רזי הקסמים ואת יכולת הבריאה האלוהית. אתם האור שבתוכנו. אתם הקסם והקסמים שבנו. אתם הרב ממדי שאנחנו. כולנו האור. ויחד אנו הבורא האוהב. אוהב ומחזק את ברואיו ושותף לתזמורת המנגנת את מנגינת החיים החדשים הנוצרים על פני האדמה.

והחלום הופך למציאות ואתם האחראים והשותפים לכך.

המשיכו בדרככם הראייה לשבחים. המשיכו בפועלכם המחוברת לאור ולאהבה. המשיכו להכיל את האלוהות בתוככם ליצור יחד את קסם החיים החדשים.

אנו באהבה ואחד עמכם, מחבקים כל אחד ואחד בחבוק אלוהי מטיב ופורץ גבולות.

אור ואהבה בכל ישותכם המבורכת.

אני אדמה הכוהן הגדול מטלוס.

image005

תקשור עם אדמה המבקש להעניק את רטט האהבה

26.2.11

חיבוקים ואהבה רבה לכם בני אנוש קסומים ואהובים.

דובר אני את אשר יש להעביר לאנושות בפלנטת ארץ. דברים רבים נאמרים על-ידי מתקשרים רבים וישויות אור רבות. האמת נובעת ממקור הקיום, ממקור היקום, מהבורא הראשוני. האמת הינה אחת ודרכים רבות מובילות אליה.

אני אדמה מקושר אל רבים מבני האנוש שפתחו ליבם לתדר האהבה הקיים בטלוס, בממד החמישי ויותר.

אני אהבה, אתם המחוברים אלי הנכם אהבה. אנו אהבה אחת. זו מהותי, זו מהותכם, זו מהותנו האחת והיחידה.

פותח אני לפניכם צוהר לידע נרחב המגיע מהספרייה הקוסמית הפתוחה לכל החפץ בכך.

מחבק אני אתכם באהבה על היותכם בני אנוש הפועלים כמלאכים. אנו מוקירים אתכם על השירות שלקחתם על עצמכם ועל השינוי שאתם אחראים להיווצרותו בתוככם, בסביבתכם, ומכילים אותו על הפלנטה כולה, על היקום כולו.

אנו פועלים כיחידה אחת. אנחנו ואתם יחידה אחת למען שינוי פלנטרי נרחב ורחב.

שימו לב למוצא פיכם, למילים הנאמרות, למילים הכתובות. יש באותיות תדר ורטט המכילים ידע ופועלים כקסם על הסביבה. אהבה היא מילה בעלת תדר מכיל ומעניק רגש של חיבור עם האלוהים שבתוככם. חיבור המעניק לכם יכולת הכלה רבה. אני אוהב להשתמש במילה אהבה רבות אתכם כדי לחבר אתכם לתדר האלוהי שבתוככם. שם מקור האור, שם מקור הכוח, שם מקור העוצמה, שם מקור הקסם והעשייה.

באהבה נעשה הכול בתבונה ובחוכמה, ברגישות ובתיאום עם האלוהים שבתוככם.

כשאתם מחוברים לתדר האהבה אתם מחוברים לאמת הגבוהה, לאמת הטהורה, לאמת  שאינה משתמעת לשתי פנים, אמת אחת אוהבת המקיפה זרע קט הגדל ככל שעוצמת האהבה גדלה אף היא. זרע קט ההופך לשתיל קטן, לצמח, לעץ פורח בכל תפארתו.

הכול נגיש ופתוח עבורכם, עבור אלה המחוברים באהבה, הפועלים באהבה, הרואים באהבה דרך חיים ודרך פעולה. אני אהבה.

ככל שתתמידו באהבתכם כך תגדל יצירת הפאר שהינכם שותפים להווייתה. אתם אהבה.

ראו את שמתרחש בעולמכם. אתם אחראים ופועלים למען שינוי פלנטרי שדובר בו רבות. שנים שאתם שומעים וקוראים על העתיד שעומד להתרחש, על השינויים שאמורים להתרחש. העתיד כבר כאן. המתנה בהווה שלכם אותו יצרתם באהבה ובחוכמה איתנו, עם כולנו שליחים של אור ואהבה אנו לכם ולאנושות כולה. שליחים של אור המחוברים באהבה לשליחי אור אנושיים. אכן אתם שליחי אור אנושיים. כמונו כמוכם אנו אחד הפועלים למען מטרה משותפת. פועלים למען אחדות.

יכולים אתם לכל באהבה שהינכם. את תדר האהבה אני מעביר אליכם לצורך התעצמות והכלה של כל שהינכם באהבה. אהבה השוטפת כל תא ואיבר בגופכם ומכילה אותה על סביבתכם. כך נוצר לו השינוי באהבה וברטט שהיא מכילה העוברת מתא לתא, מאחד לאחד והופכת אתכם ליחידה אחת שמהותה אהבה.

בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ הייתה אהבה. ומאהבה נוצר ונוצק הכול. זרע קט של אהבה טהורה מכילה את סוד היקום והקיום. את סוד הקסם האנושי, המלאכי, השמימי, האלוהי. באהבה אין נפרדות, ישנה רק האחדות. האחדות המציפה ומכילה את הכול.

אנחנו מאוהבים באנושות שקיבלה על עצמה את הכלת אהבה לצורך שינוי רחב ועמוק בכל עולמכם.

זו העת, זה הזמן, יחד אנו פועלים באהבה.

שילחו אהבה מצ’אקרת לבכם אל המחוזות בהם כל-כך זקוקים לה, לצורך פתיחה ושחרור הישן ומה שאינו בא מאהבה. מלאו לבכם באהבת הבורא ושילחו אותה לרחבי הפלנטה שלכם. לאנשים המשוועים לאהבה ולשינוי המיוחל, עזרו להם באהבה שתשלחו אל לבבותיהם.

כולנו באנו מהאחד, כולנו אחד, כולנו אהבה. יש הפתוחים לה וערים ופועלים בעזרתה ויש הסגורים, הישנים, המבקשים להם חיבור אל תדר זה של אהבה. עזרו להם להיפתח אל אהבה זו שהיא מנת חלקה של האנושות כולה.

יקירים ואהובים זהו תפקידכם החשוב ביותר בימים אלו להעניק אלה לאלה אהבה, אהבה, אהבה, רטט הפותח ומכיל בחובו את הבריאה כולה. את מתת האל.

היו קשובים לסביבתכם ופעלו בתבונה ובאהבה לסובבים אתכם.

את תדר האהבה רציתי להעניק לכם ביום זה. היו פתוחים לקבלו ולהכילו בתוככם ולהכיל אותו על סביבתכם.

אני אהבה, אנחנו אהבה, אהבה אחת וטהורה ומשנה עולם ומלואו מפנים ומחוץ.

אדמה הכוהן הגדול מטלוס

image005

תקשור עם אדמה הכוהן הגדול מטלוס

7.3.11

צביה יקרה ואהובה עד מאד, מחבק אני את אישיותך ואת אשר הינך. אהבה רבה רוחש אני אליך כאהבתך אלי. משימות רבות ואתגרים רבים שולבו יחדיו בעשייה משותפת בינינו אז והיום כאחד. התרגשותך מובנת לי ודמעותייך מחברות אותך לאנרגיית האהבה השורה בינינו. ראי עצמך פועלת למען האנושות והפלנטה להעברת אינפורמציה ותדרים מהממדים הגבוהים לאנשים הסובבים אותך, לאנשים בעולמך, לאנשים בפלנטה. הינך פועלת במישורים גבוהים ובעשייה משותפת עם נשמתך ואנשי האור, מלאכי האור, ואיתנו הישויות האוהבות מטלוס. יחדיו אנו פועלים לשינוי פלנטרי בעולמכם ובעולמנו אנו. ככל שאתם מתעלים, אנחנו משתנים. ככל שאתם מתקרבים, אנו הופכים אחד. מיום ליום מצטמצם הפער. מיום ליום הקרבה בינינו הולכת וגדלה. ימות המשיח אצל חלקכם כבר כאן ועכשיו. אתם פועלים ויוצרים מציאות חדשה שלא נראתה כמותה זה עידן ועידנים. ואתם שותפים מלאים לשינוי הקוסמי, הפלנטרי.

קשובים אתם להלכות הממד החמישי ופועלים בהתאם לנעשה אצלנו בטלוס. רבים מודעים לעשייה זו ואחרים פועלים גם הם, אך אינם מודעים ואינם ערים לעשייה מבורכת זו אותה הם עושים בעיקר בשנתם ובביקורם בעת השינה בטלוס. המסריםהמועברים דרככם מעוררים את זיכרונם ואת מודעותם למתרחש בעולמם. מקדשים רבים בטלוס בהם עבדתם אז וגם היום ואתם שותפים לעבודה מבורכת זו. אתם מבקרים תדיר במקדשים ועובדים עם הלהבות ליצירת השינויים הדרושים להתעלות. אתם יוצרים בעזרתם ניקוי, שחרור פחדים ושחרור כל שאינו רצוי ומפריע להתעלות. בעזרת הלהבות אתם יוצרים את גופי האור שלכם ומביאים אותם לכדי שלמות. אין לכם מושג עד כמה פעילותכם עם הלהבות עוצמתית ועד כמה שינויים יצרתם בעולמכם בעזרתם. אתם עדים וחווים שינויים אלה יום יום. דבר לא נותר כשהיה. כל שאינו משרת את טובתכם העליונה אינו נשאר אלא עובר התמרה והופך ראוי ואהוב. אלה הלהבות בעזרתם אתם עובדים יום-יום. השינויים רבים והעבודה רבה אף היא. המשיכו בעשייה מבורכת זו. המשיכו להיפגש איתנו בטלוס ובחיי היום-יום שלכם. אנו זמינים ומברכים כל מי שיוצר איתנו קשר לצורך התמרה והבאת אהבה לחייו.

היו ברוכים אהובים .היי ברוכה צביה יקרה על הקשר שאת ממשיכה לרקום בינינו. אהובה את בדרכך ובעשייה שאפשרת לה להתרחש בחייך אלה. נשמעת לצו ליבך והינך פועלת בתאום עם נשמתך ורובדיך הגבוהים.

באהבה רבה,

אדמה הכוהן הגדול מטלוס

image005

תקשור עם אדמה הכוהן הגדול מטלוס

13.3.11

ברוכים אתם בני אנוש יקרים ואהובים. ימים קשים חווים אתם ומודאגים הנכם לאחיכם ברחבי העולם ובעיקר ביפן. מבינים אנו ללבכם, אך דעו שלא נעשה דבר שאינו בהסכמה ושאינו נחתם עם נשמות אהובים אלו ועם התודעה הגבוהה של המדינה כולה. אנו מבקשים לעודד אתכם ולעזור לכם לעבור ימים אלה מתוך הבנה לנעשה ומתוך הרצון שלכם לעזור ולהאיר את אורכם בפלנטה כולה. זהו תפקידכם בימים אלה להאיר, להאיר, להאיר ולשלוח אהבה וחמלה לכל הנושאים בנטל. נטל שנעשה מבחירה, אל לכם לשכוח זאת. יש שיטענו בפניכם כי עונש הוא זה, אך דעו כי לא כך פועלים אנו ולא כך פועל האל אותו אתם מוקירים ואוהבים. אל רחום וחנון הינו העמל למענכם ולמען הרחבת תודעתכם כפי שבחרתם לעשות וכפי שחתמתם עם נשמתכם.

אנו מחבקים אתכם, אוהבים אתכם יותר משתדעו אי פעם. אנו מודעים לבחירותיכם למען השינוי אותו ביקשתם לעצמכם ולאנושות כולה. ידעתם שכך יהיה והסכמתם לזה.

כל קבוצה לוקחת על עצמה תפקיד עליו היא אחראית ואותו היא מבצעת בהסכמה ובאהבה עם נשמת העל שלה. גם לאלה שעוזבים וגם לנשארים תפקיד חשוב בשינוי שמתרחש בעולמכם. עשו כל אחד את עבודתו ואת אשר למד על מנת לעזור לעוזבים ולנשארים. יש ביכולתכם למזער נזקים. יש ביכולתכם לתרום, להכיל, לאהוב וליצור שינויים מרחיקי לכת. היו מחוברים לידע הרב שאתם נושאים בתוככם והפעילו את הכלים שלמדתם, שהפנמתם, את הכלים שהם חלק מעשייתכם בממדים הגבוהים. התחברו והביאו אותם לכדי פעולה כאן ועכשיו. ככל שתפעלו עם יכולותיכם אלה כך תוכלו לעזור ולמזער ככל שניתן אירועים שונים. אנו מקבלים אלינו את נשמות העוזבים, מקבלים אותם באהבה ומחבקים אותם אל חיקנו. הם מודעים לבחירת הנשמה שלהם ומקבלים אותה באהבה.

עודדו אלה את אלה, המשיכו בעבודתכם הברוכה, אין לכם מושג עד כמה אתם עוזרים ומשנים אירועים, אף אלה שהחלו מזערתם בעבודתכם שנעשתה באהבה ובחמלה רבה.

עבודתכם עם הרוח, עם הנשמה, עם המלאכים, עם יכולותיכם, כל אלו מזערו נזקים במקומות אחרים שעלולים היו להינזק כתוצאה מהאירוע המתגלגל. דעו שעבודתכם חשובה עד מאד ומשנה את שניתן ורצוי לשנות. אל לכם לחשוש כי אתם מתערבים, נהפוך הוא, זהו תפקידכם עובדי אור יקרים ואהובים, לעשות ולבצע את אשר הסכמתם וחתמתם עם נשמתכם, עם האלוהים ועם מדריככם. התחברו ועשו למען האנושות את אשר למדתם ואשר בחרתם לעשות.

אנו אתכם, לעזר, לתמיכה, מחבקים ואוהבים ויחד אנו יוצרים מציאות חדשה לאנושות כולה.

זה אשר רציתי להעביר בעת הזו. באהבה, בחמלה ובהכלה את כל אשר נוצר.

אדמה הכוהן הגדול מטלוס.

המשך לתקשור מ-13.3.11

מלאכים אנושיים יקרים ואהובים עד מאד. אנו כאן אתכם בחיבור מלא, מחבקים ושולחים אליכם אל תוך לבכם אהבה למען תחושו בנו ובתמיכה אותה אנו מבקשים להביע. מטלוס שבהר שאסטה אנו מרכזים כוחות ריפוי להתעלות ולשינוי עבור כדור הארץ, אמא אדמה היקרה לכולנו, ולאנושות כולה שנוטלת חלק באהבה ובחמלה. חוזים רבים באים לידי מימוש בימים האחרונים ובעתיד לבוא. דבר לא נעשה ללא רשותכם וללא הסכמתכם ברובד הנשמה. רבים אף מודעים להסכמים אלו אף במודע. יודעים, עושים, ופועלים על פי רצון נשמתם ורצונם במודע. מודעות של מלאכים המצויים בגוף שלקחו על עצמם משימה חשובה זו בעת ובזמן הזה.

עבדנו אתכם בחודשים האחרונים ביתר שאת והעברנו את רטט האהבה ואת רטט החמלה. מסרים שונים הועברו והטמיעו בכם רטטים אלו. רטטים שאמורים להשתלב בתאי גופכם, בדי-אן-איי שלכם ולהתמיר את שדורש שינוי וטרנספורמציה לכל הפחדים, הטראומות וכל שיש לשחרר. כל אחד מתמיר את שאינו רצוי לו ואינו משרת את טובתו העליונה וטובת הפלנטה בכלל. המשיכו להשתמש בלהבות בעזרתן יש לכם יכולת להתמיר ולשנות את המשווע לשינוי. שינויים אלו המתרחשים בהסכמה ולצורך הבאה למודעות האנושית את הדורש טיפול, את הדורש שינוי גלובלי עולמי. התרחשויות באות לעורר את האנושות להתחבר ולהתחקות אחר אנרגיות המטיבות עם אמא אדמה ועם כלל האנושות. קיימות אנרגיות רבות שמהוות תחליף לקיים והגיעה העת להתחבר לעצמי הגבוה ולהביא מידעים התומכים בשינוי. האנושות מתעוררת לאור האירועים האחרונים. זו העת להתעורר, זהו זרז לישנים, לאלה הנמצאים בתרדמה, לאלה שיש להם חוזה נשמתי לשינוי, אך עדיין לא התעוררו ולא מודעים לו. אירועים אלו פתחו לבבות רבים ביקומכם לאהבה וחמלה והיוו ומהווים זרז להתעוררות רבים.

אמא אדמה חווה שינוי מהותי, היקפי בכל אזור בפלנטה. גם כשאירועים מתרחשים במקום אחד, מקומות רבים מושפעים ומשתנים בהתאם. יש הלוקחים על עצמם תפקיד גלובלי עבור כלל האנושות לצורך זירוז התהליכים עליהם הסכמתם בעבר. העת עליה דובר אינה העתיד, היא ההווה אותו אתם חווים כעת. תזכרו, כפי שאני חוזר ואומר, הכל נעשה בהסכמה. אין דבר שיוצא מכלל שליטה. הכל עד הפרט האחרון מסונכרן ומותאם עם טובתכם העליונה. עשו ככל יכולתכם להתמיר ולשנות את מה שצף ועולה בפניכם. הסתכלו אל תוככם, הביטו במעמקי לבכם, התחברו לעצמי הגבוה שלכם ומשם תפעלו לשינוי. התחברו לאלוהים שבתוככם ובקשו תמיכה, עזרה ואהבה, אין דבר שלא יינתן לכם ולא יעשה עבורכם. כשאתם פועלים מתוך אהבה וחמלה, ארובות השמיים נפתחות ומעניקות לכם ככל שתרצו ותבקשו.

התחברו לחכמה האלוהית, לרצון האלוהי, לאהבה האלוהית, לחמלה האלוהית, כי כך פועל עובד אור וכך ביכולתו להעצים, לצמוח ולגדול ליותר שהינו. אנו שולחים אליכם להבות עוצמתיות המתמירות והופכות את שאינו רצוי לאנרגיה המכילה אהבה וכך היא מותמרת ומשנה את טיבה. היו פתוחים לקבלתה, היו פתוחים לשינויים שהיא מביאה איתה, היו פתוחים לאהבה ולחמלה המושטת אל כל אחד ואחד מכם בני אנוש יקרים ואהובים. אשר פיללתם לו כבר כאן. אתם עדים לשינוי שביקשתם עבורכם ועבור הפלנטה. מתוך הכאוס יבוא השקט. מתוך הקושי תבוא ההקלה. מתוך האדישות תבוא האהבה. מתוך השנאה תבוא החמלה. ראו כי זה אשר בקשתם אתם ואנו, קורה ומתרחש בעת הזו. חושו בחיבוק שלנו, חושו באהבה, מלאו כל תא וכל איבר באהבה זורמת זו. הכילו אותה בתוככם בכל מהותכם, בכל שהינכם, חושו את רטטי אהבה זו אותה אנו מעניקים לכם מעומק לבבותינו. אנו אתכם יוצרים במשותף את יצירת האומן שהנכם. חבקו זה את זה, אהבו זה את זה, והעבירו זאת הלאה לכל בן אנוש המבקש לחבוק אהבה זו לחיקו.

הנני אדמה הכוהן הגדול מטלוס מחבק ואוהב כל אחד ואחד מכם.

image005

תקשור עם אדמה הכוהן הגדול מטלוס

2.4.11

בני אנוש יקרים ואהובים, אנו מחבקים אתכם באהבה רבה כל אחד ואחד מכם. אתם כה ראויים לאהבה הזו שלנו ואנו מעניקים אותה בשמחה רבה. אנו מקיפים כל אחד מכם בחיבוק מלא, אוהב, ידינו מושטות לכולכם, כי ראויים הנכם.

אנו חשים בדמעות ההתרגשות המציפות את עיניכם, הקוראים, המתחברים ומכילים את אנרגיה האהבה אותה אנו מזרימים אליכם.

קחו לכם פסק זמן, עצרו, התחברו לאנרגיה המעצימה הזו, הכילו אותה, חושו בה. היא עבורכם ולמענכם…

חיבורים רבים נרקמים בינינו לבין בני אנוש רבים בימים אלו. רבים נפתחים ומקבלים את המסרים בהבנה ומטמיעים אותם בגופם, בליבם ומאפשרים לעצמם לפעול מתוך אהבה וחמלה, מניחים את השכל לרגע בצד ומאפשרים לרוח להוביל ולפתוח צינור של ידע, אהבה וחמלה לעברם. אנו מעריצים כל אחד ואחד מכם על האפשור שאתם מאפשרים, על הצמיחה, על ההתפתחות לה אנו עדים.

מסה נכבדה של בני אנוש בחרו את בחירת האהבה, את בחירת החמלה. מסה היוצרת ומאפשרת שינויים המתרחשים מידי יום. יש המורגשים ויש שפחות, אך יום יום מתרחש אירוע המאפשר לאנרגיות של שינוי להציף את עולמכם. הבחירה נעשתה ואנו מוקירים תודה על כך. דבר לא היה מובן מאליו, כל שינוי שנעשה, אתם בחרתם בו בחיבור לנשמת העל שלכם, בחיבור עם האני העליון שלכם, בחיבור עם היותר שהנכם, בחיבור עם תודעת האחד. אתם מובילים ויוצרים את המסלול, את הדרך, אנו שותפים ועוזרים לבחירותיכם להתממש. אין אנו מתערבים בהחלטותיכם, אנו אך מסייעים ומחזקים, ומאפשרים את אשר בחרתם.

אנו רואים את הפוטנציאלים, אנו רואים את אשר אתם בוחרים לממש בחייכם, אנו רואים ועולזים, שמחים, אוהבים את בחירותיכם.

אתם מסונכרנים איתנו ואנו אתכם. נוצר חיבור שלא ניתן לפרום, אנו מעין רקמה אחת.

הודו לעצמכם, ברכו את שהנכם, כי אוצר גנוז בתוככם ואתם מאפשרים לו לצאת החוצה, אתם נותנים לו מקום ומאפשרים להכילו בחייכם ומכילים אותו על סביבתכם. בסביבה הקרובה המשפחתית, ובמקומות בהם אתם שוהים במהלך יומכם, בעבודתכם ובאנשים שאתם פוגשים.

אנשים רבים נפתחים אליכם, מבקשים את עזרתכם, את עצתכם ואתם כמגדלור עבור רבים. המשיכו להאיר את אורכם. המשיכו להאיר את הדרך. יצרתם  והנכם שותפים מלאים להתעוררות האנושות.

אתם קרובים אלינו יותר מאי פעם. עוצמת הקרבה ניכרת בהתרגשות אותה אתם חשים ובדמעות המציפות אתכם… זוהי האנרגיה שלנו העוטפת אתכם ומזרימה אליכם אהבה רבה, וחמלה על שהנכם. על היותכם. על הענקת הזכות לעליונים להיות חלק בעולמכם.

החשים אתם את שאני אומר?

(אני מצומררת מאהבה, דומעת משמחה, חשה בידיי הרוח המחבקות כל תא ותא בגופי, חשה באנרגיה של אדמה העוטפת אותי וההתרגשות גדולה).

נכונו לנו ולכם עוד רבות  ויחד אנו שותפים לעשייה. פוטנציאלים רבים מתגשמים, פוטנציאלים אותם בחרתם לממש בעולמכם, בחייכם.

אנו איתכם אהובים, מחוברים, ומאפשרים לבחירותיכם להפוך למציאות חייכם.

המשיכו להאיר באורכם את עולמכם ואת סביבתכם. המשיכו ואפשרו למגדלור שהנכם להיות. המשיכו לעשות את אשר בחרתם לעשות. המשיכו להכיל את האהבה והחמלה שבתוכנו… קבלו אותה, רוו ממנה והזרימו אותה לסביבתכם עד אין סוף, לאמא אדמה, לשמים ממעל, לפלנטה כולה ולכל הדרים במחיצתה.

אנו מאוהבים באנושות ומאושרים להיות אתכם בזמנים אלו.

היו ברוכים אהובים ראו עצמכם מחובקים על ידינו באהבה ובחמלה רבה.

אדמה הכוהן הגדול מטלוס

image005

מסר מאדמה הכוהן הגדול מטלוס

26.4.11

ברוכים אתם בני אנוש באשר הנכם. מסרים רבים לי אליכם, מסרים לשדרוג וטיפול בעולמכם הפנימי והחיצוני. אתם נמצאים במערכת למידה שתורמת להנני של כל אחד מכם באופן אישי ולאני הקולקטיבי.

אתם חלוצים ופורצי דרך בפלנטת ארץ, שמובילים מהלך שלעולם לא התרחש בעולמכם ואף לא בעולמות אחרים. אתם הראשונים היוצרים מציאות בה אתם עוברים לממד חמישי ויותר בעודכם בגוף פיזי. בעודכם חיים חיים גשמיים מלאים.

אנו מלווים אתכם באהבה, מדריכים ופוגשים את רובדיכם הגבוהים לילה לילה ועם חלקכם גם ביום.

אתם יוצרים איתנו מציאות חדשה, מציאות בה כולנו הופכים להיות יחידה אחת של אנרגיה עולמית שנוצרת ונוצקת לתוך הממסרים שהנכם. הממסרים מצויים ברובדים הגבוהים שלכם שמלווים, מדריכים ומנחים אתכם.

כעת הזמן להמשיך בהתעלות שתוכננה ושאותה קבלתם על עצמכם לבצע הלכה למעשה. כל אחד מכם מחובר לרובדים הגבוהים שלו ויוצר קשר על בסיס קבוע. יחד אתם פועלים למען מטרה אחת, למען התעלות הגוף לממד החמישי. יחד אנו פועלים למען מטרה זו. יחד אנו יוצרים מציאות אותה תכננו בממד בו אנו נפגשים לצורך עבודתנו המשותפת.

אנו ואתם מציבים אתגרים ליצירת המציאות המבוקשת. גופכם הפיזי מגיב. רבים מכם נפתחים ליותר שהנכם ונותנים מקום של כבוד לעולמות שמעבר, להיות שותפים מלאים בחייכם.

המשיכו בעבודתכם, אנו אתכם, יחד אנו מגשימים את שבחרנו להגשים.

בקרו במקדשים השונים הקיימים לצורך חיזוק, טיפול, העצמה, לצורך רענון, הכלה והבאת אור טהור לעולמכם הגשמי. תנו לגופכם את המנוחה לו הוא זקוק, הרבו בשתיית מים, חשבו מחשבות חיוביות ומעצימות ותנו לעצמכם את המיטב לו אתם ראויים.

אנו לצידכם, מלווים ומדריכים כל אחד מכם הבוחר להזמין אותנו. אנו עם כל מי שמבקש ליצור אתנו קשר. לכולכם ערוץ פתוח אלינו. אנו שומעים כל אחד מכם ועונים בהתאם. יש צורך אך ורק ברצון, בכוונה טהורה, בהקשבה מלאה. כל אחד ראוי, כל אחד אהוב, כל אחד מחובר ליותר. עליכם רק לבחור ולרצות בקשר אתנו. אין צורך במתווכים, כל אחד יכול להוות המתווך של עצמו לעצמו ולסביבתו.

נחשפתם לידע רב, לעוצמות וליכולות, ואתם בוראים את מבוקשכם. אתם יוצרים את אשר לבכם מבקש. יש לכם כלים רבים שלמדתם ושהפנמתם בגופכם בגלגול זה. תנו והמשיכו לתת להם ביטוי וצרו יחד איתם את המשך חייכם כאן ועכשיו.

אנו מחזקים את ידיכם ומאפשרים לקשרים בינינו להתעצם ולגדול מיום ליום. אנו מאושרים להיות ולחוות אתכם חיים אלו. היו ברוכים באשר אתם. אנו אוהבים אתכם.

אדמה הכוהן הגדול מטלוס

image005

מסר מאדמה הכוהן הגדול מטלוס

1.5.11

ברוכים אתם יקיריי,

שמח הנני על הקשרים הנרקמים מידי יום ביני לבין בני אנוש יקרים ואהובים על פלנטת ארץ.

הנני מזומן להעביר מידע לכל המבקש זאת באהבה, בחכמה וברצון. הנני אדמה הכהן  מטלוס המאשר כל אחד ואחד מכם הרוצה וחפץ בקשר עימי ועם הישויות בטלוס.

אט אט קרבים אתם לממד החמישי בו מצויים אף אנו. רבים נפגשים איתנו בחדרי למידה בטלוס. חלק בעת השינה שלכם וחלקכם אף במודע בשעות הערות.

בעת שהנכם מתקשרים אותנו, או כל ישות אחרת, נעשה הדבר שעה שאתם ערים ולזו כוונתי כשאני אומר שאתם נפגשים עמנו במודע בעודכם ערים, והדבר מתרחש לא רק לצורך תקשור. תקשור הוא אך דוגמה שתוכלו להבינה.

פלנטת ארץ עוברת שינויים ללא הרף. אמא אדמה חווה לידה מחדש. התרחשויות רבות, מקצתן סוערות, פועלות למען השינוי.

כל מדריך מספר זאת לכם ואין חדש תחת השמש. אין דבר שאינכם יודעים עליו, אין דבר הנסתר מפניכם. אתם שותפים מלאים לשינוי שאמא אדמה חווה ואיתה האנושות כולה.

אשר חפצנו בו, אנחנו ואתם, מתרחש בהווה שלכם. היום עיניכם הרואות את אשר סופר ודובר בו רבות.

אתם מקדימים את המאוחר. אפילו אנו מופתעים מהמהירות בה השגתם את יעדכם.

יש המבקשים להשפיע על בחירתכם זו ולהפעיל מניפולציות של פחד על מנת שתניחו הנחות שגויות ותבחרו בחירות שאינן באות מאהבה, בחירות שמקורן באלה שאינם רוצים בשינוי. ואני חוזר ואומר לכם בחרתם באהבה, בחרתם באמת, בחרתם בחוכמה. אי לכך אל לכם לתת לפחד שמבקשים להניחו על פיתחכם להשפיע ולהפריע.

אתם במסלול הנכון היוצר שינוי פלנטרי, עולמי ואישי. החשכה הגדולה ביותר מתרחשת לפני זריחת השמש ואתם בנקודה הזו בזמן. בחשכה שלפני האור הגדול. ובחשכה הזו יש המנצלים את המצב ומבקשים לשנות את הבחירה שנעשתה, מבקשים להשפיע ולא לתת לאור הגדול להפיץ את אורו, מבקשים להמשיך לחיות בשקר, לחיות בשנאה, לחיות חיים של הפרדה ושל כוח על מנת לשלוט באחרים.

אל תתנו לחשכה הזמנית להפחיד אתכם. אנו אתכם ויחד אנו מפיצים אור אל החשכה.

כולנו יחד מדליקים את לפיד החיים את משואת השינוי. מבורכים אתם על בחירתכם בחיים המוארים, בחיים של אמת אחת של אהבה ואחדות.

המשיכו להיות כפנסים בחשכה עד לזריחת האור הגדול בעולמכם. זהו תפקידכם היום, להיות אור איתן כמגדלור בסערה ואנו מחזקים את ידיכם ומושיטים את ידינו באהבה לכל חפץ.

היו ברוכים בעשייה, בהכוונה, בהדרכה, בהפצת האור שהנכם.

רבים בוחרים לעזוב, חלקם כי אינם רוצים בשינוי וחלקם כי רוצים הם לשוב כילדי קריסטל ולעזור לאנושות בשינוי שהחל, להיות פעילים יותר ובעלי השפעה יותר. להיות עוצמתיים ובוראי מציאות  בכלים שייוולדו ויהיו מובנים בתוך הדנ”א שלהם ויותר מכפי שהיו מסוגלים לו כשעזבו.

אנו מכבדים כל בחירה שבן אנוש בוחר לעצמו.

אנו מחבקים ואוהבים אתכם עד מאד. אין לכם מושג עד כמה אתם אהובים.

המשיכו להאיר באורכם את החשכה כי עוד מעט יפציע השחר ועידן חדש ייוולד לאנושות שבחרה באהבה.

באהבת עולם  אדמה הכוהן הגדול מטלוס

image005

שני מסרים מאת אדמה הכוהן הגדול מטלוס 

המסר הראשון:

18.5.11

ברוכים אתם באשר הינכם.

מדריכים, מלאכים ומלווים רבים מדפקים אל דלתכם הנפתחת לרווחה מתוך רצון וכוונה ליותר שהנכם לתת ביטוי. ביטוי המובא בעזרתנו. אנו אחד עמכם וכשאתם חוברים אל העצמיים הגבוהים שלכם ואל המדריכים והמלווים שלכם, אתם בחיבור מלא איתנו ואנו הופכים להיות אחד. תודעת האחד מביאה עמה התפתחות והרחבת התודעה מנפרדות לאחדות… זהו המקום בו נוצרים הנסים ומתקיימות הרמוניה ואהבה בכולנו כאחד.

הרשו לי להביע בפניכם ולהביא פוטנציאלים שאתם שותפים מלאים להווייתם ופועלים להגשמתם. תודעת הפחד הולכת ותופסת מקום בפינה נידחת והאור, האהבה והחמלה פורצים גבולות פיזיים ורוחניים.

יותר ויותר בני אנוש מכילים את האהבה והחמלה בתוכם. זהו פוטנציאל שייחלתם לו והוא מתרחש לנגד עיניכם יום-יום וימשיך לגדול ולהתעצם ולהיות מוכל בבני אנוש רבים. רבים פותחים את לבם למסרים מחזקים ותומכים היוצרים מרחב שונה של הוויה שאין כדוגמתה. ואתם חלוץ העושה זאת כבר זמן רב ועתה נפתחים רבים ובאמון מקבלים באהבה את השינוי. כוח חלוץ הייתם ואפשרתם למציאות זו להתגשם.

הפתעות רבות מחכות לכם בפינה, מחכות לתשומת לבכם ואתם כאן כדי להפעיל את כפתור היצירה והעשייה.

האם ידעתם כי הגיעה העת, הזמן לקטוף את פירות עמלכם קרוב הוא מתמיד, לידכם ממש. רק הושיטו יד, זכות גדולה היא לכם וראויים אתם.

מרכזי למידה רבים נפתחים ויפתחו ללימוד הוויית הרוח והנפש. מרכזי למידה אלה פועלים בלילות בשנתכם ויוצרים מרחב למידה והתפתחות הרוח וחיבור ליותר שהנכם; למדריכים וליכולות שטבועים בתוככם. מרכזי למידה אלה יתחילו לפעול גם בימים וילמדו רבים במודעות מוחלטת, בערנות מלאה. דבר לא יוסתר ושיעורי החיים יעניקו לבני האנוש יכולות וחיבור לרבדים גבוהים ויכולת לעבוד בכלים קוסמיים אותם הכירו בעבר.

בני אנוש בחרו לחבור אל הרוח, בחרו לחיות באחדות, בחרו להתמזג עם המלאכים, עם המדריכים, עם עצמם במקור קרוב לבורא ככל שניתן. זוהי בחירה היוצרת מציאות הדוגלת באחווה, בשלום, באחדות, שמהותה העיקרית נובעת מאהבה ומחמלה.

משטרים היוצרים פחד יקרסו, יתמוטטו ובמקומם יבוא שלטון ללא מורא ופחד, לא יקרא הוא שלטון כי מילה זו טומנת בחובה שליטה ולא תהיה שליטה של אדם על רוחו של אדם אחר, לא תהיה כפיה של עמדות, רבים יפתחו עיניהם לעידן הפותח בפניהם הגשמה ורצון אלוהיים אליו הם מתחברים. זהו פוטנציאל שהולך ומתקרב.

ולא תישאו חרב ולא תדעו עוד מלחמה, זו הדרך שהאנושות הולכת בה. זו המציאות שתחוו עוד בימיכם.

פוטנציאל נוסף עומד להתגשם והוא היכולת שלכם לגלות מקורות אנרגיה חלופיים לאלה הקיימים היום, וההופכים רבים מבני האנוש לבני ערובה לקבוצה המנכסת לה אוצרות טבע. לא עוד שליטה על האנושות בעזרת אוצרות אלה. תהיו נגישים לאנרגיה זמינה שתשנה את פני המפה העולמית ביקומכם. אנרגיה זו תמוטט משטרים אפלים ולא יוותר בהם כוח המרות והשררה.

זכרו זו רק ההתחלה….

באהבה אדמה הכוהן הגדול מטלוס.

המסר השני:

9.6.2011

שלום לכם אהובים באשר הנכם.

כידוע לכם, בני אנוש יקרים, שנים אלה משמעותיות לאין ערוך ברחבי הפלנטה כולה, ולעובדי האור תפקיד מרכזי בשינוי המתחולל על פני האדמה.

רבים מכם פועלים למען הבאת השינוי לידי ביטוי בחיי היומיום, בכל המקומות בהם אתם נפגשים עם בני אנוש אחרים. אורכם משנה את התדרים בסביבה בה אתם נמצאים ומשנה את תדר האנשים סביבכם. אין אתם פועלים בניגוד לרצונם של אחרים, אלא בסנכרון עם הכוונה העליונה של נשמתם. לא תמיד הם מודעים לרובד העליון שלהם, אך אתם מהווים זרז לחיבור בין האני הגשמי שלהם לאני העליון שלהם. המפגש עמכם יוצר אינטראקציה מבורכת בין כל חלקי השלם שהינם.

מבורכים אתם על עבודתכם המסורה והנאמנה. אתם הייתם החלוץ שפעל וחבר עם העצמי העליון של כל אחד מכם, עם כל שהנכם וכשחוויתם זאת על בשרכם היה באפשרותכם להעביר זאת לסביבתכם.

אנו בכפיפה אחת עמכם פועלים לצורך הבאת השינוי בפלנטה, אנו מסונכרנים ועובדים בשיתוף פעולה מלא ומודע. מודעות שמיום ליום מתפתחת עוד ועוד.

רבים מבני האנוש פותחים לבם לחמלה ולאהבה לסובב אותם. לא ניכר הדבר כי כל אחד פועל בשלב זה בתוך עצמו ולמען האני השלם שהינו. אט אט תחלחל מודעות זו מהפנים החוצה ואז העבודה שעשיתם אתם והאנשים סביבכם תהיה ניכרת.

השפעה רבה יש לעבודה אותה אתם מתווים בעשור האחרון. יצרתם שינוי שהפך להיות מציאות בהווה שלכם היום, חיים שבחרתם לשנות ואתם חיים מציאות זו יום יום, שעה שעה.

אנו אתכם אוהבים, תומכים ומהווים גשר וקשר לעולמות שמעבר ליקומכם. מידעים רבים וכלים נמסרים לכם ועובדים הנכם עם יכולות שהתגלגלו לפתחכם בגלגולים הרבים שעברתם, וצברתם בהם כוח וכלים להתמודדות עם החיים המתהווים היום. כלים התומכים בשינוי אותו אתם יוצרים.

גופכם הפך להיות כלי שרת לאנרגיות שנכנסות ויוצרות עבורכם מרחב בו אתם מסגלים ומאפשרים לגוף הגשמי שלכם להכיל את האור ולתמוך בו.

רבים מכם אף חווים שחרור מחוזים ישנים שאינם משרתים עוד את נשמתכם, חוזים חדשים נרקמים המעודדים הכלה של כל מרכיביכם הרבים, מכל הגלגולים ומכל היקומים שחוויתם, חייתם, גדלתם, למדתם וצמחתם. דבר לא היה לשווא לכל פרק בחייכם הייתה משמעות ולמידה לצורך צמיחה וגדילה לאשר הינכם היום.

אתם מגדלורים הפועלים יום וליל  במודע. זהו שינוי שיצרתם אך לאחרונה. עד עתה עבדתם ברובד הגבוה שלכם שלא בהכרח הייתם מודעים לו. והיום שונה הדבר ופועלים הנכם עם כל שהנכם במודעות מלאה. מודעים הנכם לכל תהליך אותו אתם עוברים ולו אתם שותפים, אתם חיים כקוסם בארץ הפלאות והפלא הוא אתם.

בלעדיכם לא יכולנו לעשות דבר, אתם הכוח המניע בתהליך כולו, אנו רק תומכים ונענים לבקשתכם. המשיכו להאיר באורכם את עולמכם, המשיכו להפעיל את הקסם אותו הכלתם ואיתו אתם יוצרים שינויים מרחיקי לכת. אנו מושיטים אליכם יד ואתם תופסים בעלות על עוצמתכם…. והיא רבה ומחוללת פלאות בעולמכם.

באהבה רבה ובתמיכה מאיתנו בני טלוס  המשרתים עמכם למען הבאת עוד ועוד מאור הבורא לעולמכם.

אדמה הכוהן הגדול מטלוס.

image005

מסר מאת אדמה הכוהן הגדול מטלוס

22.8.11

ברוכים אתם בני אנוש יקרים ואהובים, אתם מצויים בזמנים שאינם פשוטים לכם כבני אנוש ולאמא אדמה כפלנטה. זהו הזמן בו גוברת האנדרלמוסיה והקשיים צפים למען יראו ויתבוננו בהם ויפעלו למען פתרון הולם – פתרון הנובע מאהבה, מחמלה ומחכמה המצויות ברבים מבני האנוש היום וזו העת לתת להם את השרביט למען כלל האנושות.

זו תחילתה של תקופה חדשה בה הנפרדות מודגשת ביתר שאת, נפרדות שתלך ותבוא לידי ביטוי בשוני בין המגדרים השונים בעולמכם. כולנו כאחד פועלים למען שינוי התודעה על מנת שבני אנוש רבים יוכלו לבחור ולשנות ולהיות בתיאום עם אהבה והחמלה שבקרבם. יש רבים שעדיין לא בחרו בנתיב הראוי לממד המתעלה ואחרים שרואים בברור את הנתיב והדרך בה הם הולכים. אתם בני אנוש יקרים ואהובים מצויים בעיצומם של תהליכים המאפשרים שחרור וטיהור גופכם הפיזי והאנרגטי. אתם חווים זאת בצורות שונות ובתסמינים בהם הגוף מגיב. השחרור והטיהור שונים מאדם לאדם אך תוצאתם דומה וזהה. זהו צעד ראשון בתהליך שכבר החל לטרנספורמציה והתמרה אל הממד החדש לו ייחלתם אתם ואנו אתכם.

מהומה רבה בעולם, מהפכות ההופכות סדרים, המשנים דרכי עולם שנועד להיעלם לטובת הרמוניה, אחדות ואהבה. זוהי רק תחילתה של הדרך. אנו רואים את הפוטנציאל המרהיב ואת האחדות. זוהי רק ההתחלה. כעת אתם חווים את הנפרדות הקיימת בעולמכם. יותר מתמיד אתם רואים את חוסר האיזון בעולמכם, את מי שאינו מתואם עם האהבה והחמלה. העולם פועל כעת כצנטריפוגה המפרידה בין אלה שבוחרים באהבה ובחמלה, באחדות ובאיזון לבין אלה שמבקשים להישאר במלחמה ומוותרים על ההחלמה וההתמרה. היום יותר מתמיד הנפרדות והשונות נראות וזאת כדי להאיר ולהעצים את הדרכים ולאפשר בחירה לאלה שעדין יושבים על הגדר, ואף לאלה שחיים במלחמה ומבקשים לבחור להם דרך אחרת, דרך חדשה, נאורה, מספקת ואוהבת יותר.

רבים חשים במתרחש בעולם הפנימי והחיצוני אך מה שקורה הוא מעבר ליכולת ההבנה בה ניחנו. קשה להם להבין את מה שעיניהן אינן רואות, הם מודעים באופן כלשהו למתרחש ולאירועים ומבינים שמשהו חדש ולא מוכר מגיע, גם אם הוא נשגב מבינתם.

אתם יקרים, אור יקרות ומגדלורים עבורם ועבור כל מי שמבקש לו דרך חדשה שבה האהבה, החמלה והאחדות הם אבני הדרך. הם אלה שיביאו לשינוי עמוק וקולקטיבי בתודעה האנושית.

אין אנו שופטים אתכם על בחירותכם. כל אחד מכם רשאי ובוחר את דרכו.

אלו ימים שהשונות בלתי ניתנת להסתרה ומתגלה ברבים.

אלו ימים שלא ניתן להסתיר את שאינו ראוי.

אלו ימים של בחירה מחודשת.

אלו ימים של בריאה חדשה.

אלו ימים של התמרה, של עולם ישן לעבר עולם חדש.

אלו הימים להם פיללנו יחדיו… וזו העת לשינוי המיוחל.

לידה מחודשת של אמא אדמה, ושלכם בני אנוש היולדים את עצמם מחדש.

אנו מחבקים אתכם באהבה אינסופית,

אדמה הכוהן הגדול מטלוס

image005

מסר מאדמה הכהן הגדול מטלוס

26.9.11

ברוכים אתם בני אנוש יקרים ואהובים. תמיד משמח אותי לפגוש אתכם, להיות אתכם, להרגיש את שמחתכם, את האנרגיה שלכם ואת מי שהנכם. רבים מכם עוברים שינויים רבים ועמוקים, ברמות שאתם אפילו לא מתארים לעצמכם עד כמה עמוק ומקיף השינוי שאתם בעיצומו.

השינויים חלים בכל רובדיכם, בממדים השונים שהנכם וברמת הדנ”א. רבים מחוברים לגופי האור שהנכם ומכילים את אור הבורא בכל תא ותא בגופכם הפיזי, האתרי, המנטלי, הרגשי, הנשמתי והרוחני. אנחנו ואתם פועלים יחד לשינוי פלנטרי עולמי כללי ואישי.

התרגשות רבה במחוזותינו בשל המפגשים הרבים, הלמידה, ההתעלות בה אנו ואתם שותפים. אתם איתנו יותר מכפי שאתם מודעים לו. אנו שותפים פעילים לעשייה המבורכת שלכם/שלנו.

זוהי שנה של תמורות, אירועים, התאמות, שדרוגים, שינויים, החלפות, למידה, הטמעה, התעוררות אל היותר שהנכם. אנו מחבקים אתכם באהבה רבה ומקיפים אתכם באור קריסטלי בעל תדר למוריאני המוכר לגוף האור שהנכם המחבק ונטמע בגוף הפיזי שלכם. זוהי תחילתה של שנה חדשה. שנה של התחדשות בכל הרבדים שאתם מכירים. זוהי שנה של התחלת ההתחלות. דבר לא יישאר כפי שהיה. האור ילך ויתעצם, ילך ויגדל ותוכלו להכילו ביתר קלות.

כולכם מחוברים ברשת אנרגטית המפעילה תדרים ואנרגיות מעצימות לכם ולסובב אתכם. אנו מחוברים לאותה רשת ומכאן החיבור בינינו מקושר לכל היש ולכל האין. האין אינו כלום, האין הוא הכול שממנו התחיל הכול.

מסרים רבים מתקבלים והם מפעילים גיאומטריה מקודשת הקיימת בתוככם. מעירים את גופכם לזיכרון קדום שטמון בתוככם. אתם פועלים איתנו ופתוחים לשינויים המתרחשים ולהם אתם עדים. שינויים שאתם בראתם בכוחכם ובידע שרחשתם משחר הבריאה. נסים מתרחשים יום יום, בריאה יוצרת מציאות חדשה אותה אתם יוצרים, אתם בוראים, אתם רוקחים. התאמינו אם אומר שאתם ורק אתם בוראים את המציאות החדשה בעולמכם.

אנו צופים ואוהבים את הדרך ואת היצירה אותה השגתם בכוח האהבה והחמלה שנפתחתם אליה. אתם הנהג שברכב, אתם המפעילים של המרכבה, אנו רק צופים. אשר למדתם עידן ועידנים מופעל על ידכם בחיי היום-יום שלכם. הפכתם להיות היוצרים, הבוראים, הקוסמים החדשים/ישנים בחייכם. אנו אוהבים את אשר אנו רואים, אנו אוהבים את אשר קורה בעולמכם, אנו אוהבים אתכם אהבה רבה.

אתם מורים בעולמכם. אתם כל אשר ייחלנו לו. אתם מחוללי התמורות. אתם אנחנו. אנו אחד.

שנה טובה. שנה של המשך ההתעלות. שנה של אהבה, שנה של חמלה, שנה של שפע, שנה של חיבור, שנה של שינויים, שנה של בחירות, שנה של אחדות, שנה של שלום פנימי וחיצוני, שנה שבה כל בריאה תהה מחוברת לרצון האלוהי, לחוכמה האלוהית ולאהבה האלוהים כי זו מהותכם.

אדמה הכוהן הגדול מטלוס החי בתוככם באהבה ובשמחה שכך הוא.

 image005

צביה מספרת על עצמה:

מחוברת לכל שהנני בכל הממדים והרבדים שלי.

מחוברת באהבה, בחכמה, ברצון, בחמלה, בשמחה ובהודייה רבה,

לאלוהים שבתוכי ולמלאך השומר שלי, לאמא אדמה, לתם של פסגת האינסוף,

למריה מגדלנה משמאלי ולישוע בן יוסף מימיני.

 הם מקור הלמידה, ההתפתחות והצמיחה שלי.

ככל שהתפתחתי כך התגלו עוד ועוד מדריכים המלווים אותי בנתיב הרוח יום-יום שעה-שעה.

לאחרונה מחוברת באהבה ובחמלה גם לאדמה הכוהן הגדול מטלוס.

 מודה לבורא עולם שרואה בי שליחה של אור ולהעברת המסרים דרכי. 

אפשר לכתוב לצביה בכתובת המייל:

zvia58@walla.com