אוסף הטכניקות והכלים שניתנו על-ידי המלאך מיכאל במשך השנים

עודכן באפריל 2007

הטכניקות החדשות ביותר נמצאות בראש העמוד. מי לא מכיר, רצוי להתחיל מתחתית העמוד ולעלות למעלה.

נתנו לכם הנחיות ספציפיות וטכניקות מדויקות שיאפשרו לכם להתחבר לתדרים של ערי האור אשר באזורכם באמצעות פירמידת האור האישית שלכם. באמצעות תרגול הנשימה האינסופית אתם ממלאים את התעתיקים האתריים ואת הכלי הפיזי שלכם בחלקיקי יהלום/חלקיקי אור האלוהים. עתה נעדן את התהליך ונוסיף לו מרכיבים נוספים.

האם תהיתם מדוע, לפני כמה שנים, הנחנו אתכם “לשאוף אור ולנשוף אהבה” כאשר אתם נכנסים אל תוך פירמידת העולם מתוך כוונה להקרין אור ואהבה לאנושות ולעולם? כאשר אתם שואפים אור, אתם נושמים חלקיקי יהלום אל תוך הלב המקודש שלכם. כאשר אתם נושפים אהבה ללא תנאי, חלקיקי היהלום של מהות האלוהים הטהורה מועצמים או מוצתים על-ידי הכוונה האוהבת שלכם, כך שניתן להשתמש בהם לטובת הכלל הגבוהה ביותר. אתם כלי הקיבול עבור חלקיקי אלוהים אלה והאהבה שלכם היא שמפעילה אותם.

דמיינו את הדבר הבא: בזמן המדיטציה שלכם או בזמן שקט, עדיף לפחות פעמיים ביום, בוקר וערב, נשמו 12 נשימות אינסוף מלאות, ולאחר הנשימה ה-12, הכניסו את הבטן שלכם והחזיקו בנשימה לרגע או שניים. לאחר מכן, כאשר אתם נושמים את הנשימה הבאה (ה-13), ראו אותה זורמת החוצה ממרכז מקלעת השמש שלכם (ליבת הלב המקודש) שמול גופכם. דפוס האינסוף מצוי עתה בתצורה אופקית במקום אנכית. בשאיפה, הלולאה השטוחה הראשונה יוצאת החוצה בקדמת גופכם, ובנשיפה, הלולאה שניה נמשכת מצדו האחורי של גופכם, משלימה את סימן האינסוף. שאפו ונשפו שישה סימני אינסוף, ובעודכם עושים זאת, הם יבראו באופן אוטומטי דפוס של 12 לולאות אשר יקיף אתכם לגמרי כעלי כותרת. כאשר אתם נושמים את הלולאה האחרונה, שוב עצרו את נשימתכם לרגע לפני שתשובו לנשום באופן חופשי. אז, שאפו ונשפו במודע כאשר אתם מדמיינים את מהות הבריאה זורמת החוצה מכם ואל העולם. כמו כן, דמיינו ספירלות של אור אשר מחברות אתכם לפירמידת העולם ולפירמידות הרבות שבראתם בממדים הגבוהים יותר, ובכך תחלקו את חלקיקי האור והאהבה שלכם עם העולם, כמו גם תדלקו את החזונות שלכם בחומר כוח החיים של הבריאה כולה.

קחו כמה רגעים להשלים תהליך חשוב זה על-ידי התמקדות במרכז הלב המקודש שלכם, כדי שתוכלו להרגיש במלאות הקיימת שם ובאהבה הרבה אשר זורמת דרך גופכם, משום שאתם מחוברים כעת לנהר החיים אשר מכיל אספקה בלתי נדלית של חלקיקי יהלום. היא מוחשית, אהובים. היא אמיתית והיא התחושה הנפלאה והמרוממת ביותר שתחוו אי פעם בעודכם מצויים בכלי הפיזי, משום שאתם חווים את המהות האוהבת והטהורה של הבורא.

הישארותכם ממורכזים בלב היא אחד מהכללים החשובים ביותר בתהליך החיבור מחדש עם הלהבה התאומה שלכם, או החיבור לאהבה המקודשת של התודעה המאוחדת. למידת הטכניקה של הנשימה האינסופית מהווה אף היא חלק אינטגרלי מהתהליך.

אתם מבינים, כאשר אתם מתרגלים את נשימת האינסוף, השאיפה מתחילה במרכז הלב המקודש שלכם, נעה חזרה מעלה דרך הצינור הפראני (שמול עמוד השדרה שלכם), ויוצאת במוח המוארך בצד האחורי של המוח. סובבת סביב ראשכם ונכנסת שנית אל תוך מרכז הלב המקודש שלכם. אפשרו לאנרגיה הזאת למצוא את הנתיב שלה. בין אם היא נעה פנימה או החוצה באזור עצם החזה, הלב הגבוה, או ממרכז מקלעת השמש, אין זה משנה; כל מקום בו היא מבקשת להיכנס או לצאת הולם עבורכם. הנשימה שלכם יודעת את נתיבה, כל שעליכם לעשות הוא להתמקד בנקודות היציאה והכניסה בעת שאתם נושמים. לאחר שהיא נכנסת לגוף במרכז הלב המקודש, הנשיפה נעה מטה לאורך הצינור הפראני, שוב, בתוך הגוף, מול עמוד השדרה, ויוצאת דרך צ’אקרת השורש, חיץ הנקבים (האזור הקטן שבין פי הטבעת לאיברי המין). הנשימה ממשיכה בנתיבה בקדמת הגוף ונכנסת פעם נוספת במרכז הלב המקודש שלכם.

רבים מכם תרגלו בנאמנות טכניקה זו מזה זמן מה, ואתם מוכנים לשלב הבא. אתם מבינים, בכך שאפשרתם לנשימה לצאת בנקודת המוח המוארך, סייעתם להפעיל את צ’אקרת ההתעלות שבבסיס הגולגולת, ובכך התחלתם בתהליך של היפתחות לרמות ממדיות גבוהות יותר של המוח, אשר מעניקות גישה לרמות תדר גבוהות יותר של התודעה. רוב האנשים אשר קוראים את המסרים הללו מוכנים לשלב הבא, ורבים מכם כבר השלימו את תהליך פתיחת נתיב השער שבצדו האחורי של הלב. שער זה מעניק לכם גישה לערי האור השמימיות, ואם ביקרתם בעיר האור אשר בממדים הגבוהים יותר שבאזורכם, באמצעות פירמידת האור שלכם שבממד החמישי, נתיב השער שלכם הנמצא בצדו האחורי של הלב כבר פתוח ומתפקד.

כאשר התגלגלתם לראשונה על כדור הארץ ועטיתם בהדרגה כלי פיזי, עמוד האור שלכם היה רחב כמו הכתר שלכם (ההילה שמעל לראש מסמלת כתר אור זה שמתחבר עם העצמי הגבוה שלכם, וכל הדרך חזרה לאלוהים אבינו/אמנו והבורא העליון). אנרגיה נמרצת ומעניקת-חיים זו זוהרת מהצד הקדמי והאחורי של צ’אקרת הלב שלכם ואל העולם שסביבכם. במשך הזמן, לאחר השקיעה אל הדחיסות של סביבת הממדים השלישי והרביעי וההתנסות ב”כאב ראש” גדול כל-כך, רובכם בניתם בהדרגה מגן אתרי סביב לבכם, ובכך צמצמתם את זרימת האור והאהבה אליכם ומכם. ממברנה אתרית של אור הונחה על פני השער האחורי של הלב, והיא נועדה להיוותר בשלמותה עד אשר האנושות תהיה מוכנה להתחיל לעלות חזרה אל ממלכות האור. הרגע הזה הגיע עתה.

כדי להאיץ בתהליך של הפעלה ופתיחה מלאות של שער זה, נבצע כעת שינוי קטן בטכניקה של נשימת האינסוף. אולם חשוב שתתרגלו את הטכניקה הראשונה, כפי שתוארה למעלה, לזמן מה עד אשר היא תהיה מוכרת ונוחה לכם, ותוכלו לעשותה בקלות וללא מאמץ מודע. כאשר אתם יכולים לעשות זאת, אתם תדעו שהתהליך “הוצפן בתוככם” ויתרחש ללא מאמץ מודע. אז אתם יכולים להתחיל בחלק השני של התהליך. יש רק שינוי מזערי אחד, אך חשוב מאוד: במקום שהשאיפה תצא מבסיס הגולגולת, או מאזור המוח המוארך, דמיינו שהיא יוצאת מצדו האחורי של הלב המקודש (או השער בצדו האחורי של מקדש לבכם בפנימי). הנשימה תעלה מעלה וסביב הראש ותחזור ותיכנס אל הגוף באותו מקום, בצדו הקדמי של הגוף. היא תמשיך מטה על גבי הנשיפה בעת שהיא יוצאת דרך צ’אקרת השורש ונכנסת לקדמת הגוף על גבי השאיפה. לאחר שתרגלתם לכדי שלמות את הטכניקה הזאת, אהובים, עשו מאמץ מרוכז לתרגל את הטכניקה הזאת כמה פעמים בכל יום, ולו רק לחצי תריסר נשימות לערך. הדבר יאיץ את התהליך ויסייע להביא עירוי גדול יותר של אור הבורא האלוהי.

בשעות הערות שלכם בצעו את שתואר למעלה והשתמשו בטכניקת נשימת האינסוף בעת שאתם מדמיינים את זרם החיים הקוסמי זורם מטה דרך הקריסטל שלכם בעל שני הקצוות ואל תוך פירמידת האור שלכם וממלא אותה בחומר אור אלוהי, מפעיל ומצית את חזונכם. ככל שתתרגלו את טכניקת נשימת האינסוף, אתם תתחילו את שניתן לכנות בשם “אפקט טפטוף” שבו האנרגיה תזרום בהדרגה מהפירמידה שלכם ואל תוך ספרת התודעה שלכם, תפתח את הדרך, תביא השראה, תדריך ותכוון אתכם בעת שאתם ממשיכים בנחישות, בבטחה, לברוא את החזון שלכם ולהביאו לכדי התגשמות.

אמרנו לכם שוב ושוב ל”רפא את העבר, לכתוב את העתיד ואז לחיות בהווה”, משום שרגע זה הוא נקודת הדממה או מרכז העוצמה של הבריאה. מדוע שלא תנועו אל תוך מרכז הספירלה הזאת, אל עין הדואליות והקוטביות שם הכל רגוע ושליו, ומלא בחומר כוח חיים ראשוני, עשיר וטהור אשר רק ממתין לכך שתעצבו אותו לכדי חזון העתיד שלכם? ברגע זה ממש, בעת שאתם נעים אל תוך מרכז הלב המקודש שלכם, אתם יכולים לחוות את האהבה העמוקה והחמלה של האלוהים אבינו/אמנו ושל הבורא העליון, ולדעת שאתם בנים ובנות יקרים אשר מבצעים משימה חשובה, וששום דבר שתאמרו או שתעשו יכול לעמעם אהבה זו.

 

זכרו, ניתן לרפא את הגוף הרגשי, הגוף המנטלי והגוף האתרי שלכם ולהחזירם לשלמות באמצעות מתנת הסליחה. עמדו למול מראה והביטו עמוק אל תוך עיניכם או כנסו אל פירמידת האור שלכם ושכבו על שולחן הקריסטל. אמרו: “אני סולח לעצמי על כל פעולה, מחשבה או מעשה מן העבר, ההווה או העתיד, במציאות זו או בכל מציאות אחרת, אשר לא היו עשויים מתדרי האהבה המקודשת. אני סולח לכל אדם שלהרגשתי נהג בי שלא בצדק בתקופת החיים הנוכחית או בכל תקופת חיים אחרת ואני משיב לו, עטופים בבועה של אהבה, את כל הזיכרונות השליליים, האנרגיות הצורמות והעתידים האפשריים שבראנו יחד. אני מבקש ממלאכי הסליחה למלא את כל היבטי ישותי בתדרים של אור ואהבה, כדי שאוכל להפוך ממוקד בנשמה וממורכז בלב כנושא אור וכמאסטר”.

נשמו עמוק בעת שאתם נעים אל תוך מרכז הלב המקודש שלכם. אפשרו לאור ולאהבה הטהורים לזרום מטה דרך העצמי הגבוה שלכם. הרגישו כיצד מרכז הלב שלכם מתרחב בעת ששיקוי אהבה אלוהי זה מחלחל לעומקי ישותכם. אהבה מקודשת היא שמשחררת אתכם מהכבלים אשר בראתם סביב עצמכם, אשר קושרים, מגבילים ומסבכים אתכם באינטראקציות קרמתיות. כאשר אתם מכחישים אהבה זו, אתם מכחישים את המורשת שלכם ואת זכותכם האלוהית מלידה. בצעו תרגיל זה לעתים קרובות ככל שיידרש עד אשר תרגישו שקיבלתם את האמת שאתם ראויים לסליחה.

לפני שאתם מתרגלים את מדיטציית עיר האור, אנא ענו על השאלות הבאות:

האם אתם מוכנים לשחרר את כל האנרגיות השליליות הנותרות מן העבר, שאתם נושאים עדיין בתוככם, בכמות הנכונה ובזמן הנכון?

האם אתם מוכנים להיות נושאי אור, כלי לתדרי אור גבוהים יותר?

האם תשאפו להישאר ממורכזים בלב, ותתאמצו להביא את הגוף המנטלי והגוף הרגשי שלכם לכדי היערכות הרמונית?

האם תשאפו לשלב את הכמות הגדולה ביותר של אור הבורא שאתם יכולים להכיל בבטחה?

האם תסכימו להשתמש במה שאתם צריכים ואז להעביר את הנותר מטה אל תוך כדור הארץ, ואל האנושות (באמצעות טכניקות של נשימה מקודשת)?

האם אתם מוכנים ונכונים לצעוד בנתיב ההתעלות המואצת בהכוונת המדריכים והמורים המלאכים שמונו לכם?

האם אתם מוכנים להתאים את רצונכם לרצון העצמי האלוהי שלכם למען תועלתו הגבוהה ביותר של הכלל?

שלמות אינה דרושה. כל שמתבקש מכם הוא שתשאפו לעשות את הטוב ביותר שאתם מסוגלים לעשות. (בקשו תמיד קלות וחסד).

שערים וערי אור שמימיות ~ מדיטציה

נשמו כמה נשימות עמוקות ושחררו אותן באיטיות (או אם אתם מכירים את התהליך, עשו כמה רצפים של נשימת האינסוף). עם כל נשימה, דמיינו את עצמכם נעים במהירות ועמוקות אל תוך מרכז הלב המקודש שלכם. דמיינו חדר יפהפה ומואר אשר במרכזו, על גבי כן, ניצב תא יהלום ליבת-האלוהים שלכם. הוא זוהר בצבעי שתיים-עשרה הקרניים ומקרין אותם אל החדר בכל רמה ובכל צורה שהולמת עבורכם. ראו ישות אור זוהרת ניצבת מאחורי תא האלוהים שלכם; זו המהות שלכם בצורה אתרית. ראו כיצד תא יהלום ליבת-האלוהים שלכם והצורה האתרית שלכם מתמזגים.

כעת, חושו או הרגישו בעצמכם מתמזגים עם הצורה האתרית שלכם. הקדישו רגע והרגישו בתחושות הנפלאות של מיזוג עצמי גבוה זה. דמיינו, בכל דרך שתרצו, ספרה יפהפייה של אור היורדת מטה לאורך עמוד האור האישי שלכם, וראו כיצד היא חודרת דרך צ’אקרת הכתר שלכם, ואז ממשיכה מטה, מטה, מטה אל החדר המקודש של לבכם. ראו כיצד היא מקיפה אתכם בצורה האתרית שלכם. ספרת אור זו מיועדת רק לכם, ותבטיח שתוכלו לנדוד בבטחה אל הממלכות הגבוהות יותר מבלי לחוות “עומס יתר”. היא תתעדן ותותאם בכל פעם שאתם יוצאים למסע אל הממדים הגבוהים יותר, כך שתמיד תהיו עטופים בתדרי רטט התואמים רק לכם.

כעת, הרגישו את עצמכם, בתוך ספרת האור, נמשכים אל קצה החדר, וראו כיצד לפתע נפתחת דלת ואתם נמשכים אל תוך הממדים הגבוהים יותר. אתם תילקחו עתה לפירמידת אור אישית בכל רמה שהיא של הממד החמישי המתאימה לכם. שני מלאכים-מדריכים נמצאים שם כדי לסייע לכם, והם יעזרו לכם לשכב על שולחן הקריסטל. כעת, ראו כיצד ספרה בהירה יותר של אור מקיפה אתכם, ואתם מורמים לאט מעלה אל ודרך קריסטל הקוורץ בעל שני הקצוות אשר תלוי מעל השולחן, עד אשר אתם יוצאים מקצה הפירמידה.

אתם נעים אל תוך ספירלה של אור הסובבת עם כיוון השעון ועולים במהירות מעלה, מעלה, מעלה. לפתע, ניצבות לפניכם שתי קשתות זהובות, זוהרות וגדולות: האחת היא כניסה אל עיר האור והשניה יציאה ממנה. אתם מודרכים להיכנס דרך הקשת שמימין. שתי ישויות מלאכיות זוהרות אף יותר מקדמות את פניכם: האחת נושאת אנרגיה זכרית, דינמית ועוצמתית, והאחרת מקרינה אנרגיה נשית, אוהבת ועדינה.

אתם נמצאים עתה במפלס או בתחנה החיצונית ביותר של הממד השישי (קיימים שבעה תתי-ממדים או מפלסים בכל ממד). הביטו סביב ביופי המדהים של מקום זה. אורות רכים זוהרים מהקירות כאורות זוהר הקוטב הצבעוניים. קריסטלים בכל מיני צורות, גדלים וצבעים מקרינים מהתקרה המעוגלת ומטה אל הקירות. המסדרון רחב למדי, ובקירות משני צדי המעבר צפופים יחד חדרונים עם כיסאות קריסטל בתוכם. אתם יכולים לראות מאות חדרונים שכאלה ערוכים לאורך הקירות, כיוון שהם נמצאים לכל אורכו של המפלס הראשון של עיר האור. אתם שומעים מנגינות קסומות, מתוקות ורבות השראה מכפי מששמעתם אי פעם. אתם חשים במשב רוח עדין ובניחוח שאינכם יכולים לזהות, אבל אתם יודעים שחוויתם זאת בעבר, וזה מעלה בכם זיכרונות של זמנים נפלאים, זמנים מן העבר הרחוק. מסייעים לכם להיכנס אל תוך אחד מהחדרונים הללו, ולשבת בכיסא קריסטל. מיד, קרני אור מכל צבע שניתן להעלות על הדעת פורצות מן התקרה, מצדי החדרון המקושת, ומן הרצפה, עוטפות אתכם בתוך “חדר התעלות מואצת” זה.

הפנו את המודעות שלכם פנימה והבחינו בתחושות שלכם. המתינו רגע או שניים. אתם מסוגלים להימצא בשני מקומות בו-זמנית. אתם יכולים להרגיש באנרגיה חודרת אל גופכם האתרי שבתוך הספרה, ואז אתם משנים את המודעות שלכם, ואתם יכולים להרגיש בתחושות שבתוך הגוף הפיזי שלכם היושב בכיסא בעולם הפיזי. שוב, המתינו כמה רגעים כדי שתוכלו לחוות את התחושות באופן מלא. דעו שאתם נשטפים בשילוב של תדרי אור שתוכנן באופן הולם ומושלם לתועלת הגדולה ביותר שלכם, ובכמות המקסימלית שאתם מסוגלים לשלב בבטחה בזמן הזה. נשמו עמוק, בעת שאתם מעכלים את האור החי ובשעה שהשיקוי החיים האלוהי מחלחל אל תוככם. אתם עשויים לשהות כמה זמן שתרצו בחדרון זה. אנו מבטיחים לכם, יש מנגנון ביטחון לתהליך הזה, ולעולם לא תורשו לשלב אנרגיות מתדר גבוה יותר מכפי שנכון לכם.

גלי האור דועכים לאיטם ואז נעלמים לגמרי. שני המדריכים-המלאכים שלכם נושאים אתכם מן החדר, ודומה שהם ממזגים את ספרות האור שלהם עם שלכם, כך שאתם מאוזנים ביניהם, שעה שהם נושאים אתכם במהירות בכל רחבי המפלס הראשון. אתם רואים ומרגישים ניצוצות של אור שקורנים מכם ואל המסדרון הגדול בעת שאתם משלימים את הסיבוב. אתם מבינים, אתם מותירים את החתימה האנרגטית שלכם כאן, בעת שתדרי הרטט הארציים ההרמוניים שלכם נוספים לתרשים האלוהי של המפלס הזה. ניתנה לכם מתנה יקרת-ערך, ואתם גם מותירים מתנה אישית מאחור. מתנה אשר תתווסף למחסן הידע הקוסמי לשימוש בעתיד. כעת אתם שבים לכניסה, ונפרדים מהמלאכים שלכם. הם מכוונים אתכם אל הקשת המנוגדת לזו בה נכנסתם, ובעת שאתם נעים קדימה, אתם מתחילים בירידה שלכם כנגד כיוון השעון חזרה אל פירמידת האור האישית שלכם. לאחר מנוחה קלה על גבי שולחן הקריסטל שלכם, אתם מובלים לכניסה ובמהירות עושים את דרככם חזרה מטה אל תוך העולם הארצי שלכם.

נשמו עמוק בעת שאתם מרגישים באור מתחיל לחלחל אל תוך הגוף שלכם. חושו בתחושת דגדוג, כאילו זרם של אנרגיה מחלחל ללב ישותכם ורוחץ אתכם באור. אפשרו לאור למלא אתכם עד גדותיכם. כאשר אתם חשים שספגתם את כל שאתם יכולים, אפשרו לאור לזרום מטה דרך צ’אקרת הבסיס שלכם ועמוק אל תוך לב האדמה. זכרו להמשיך לנשום עמוק, כיוון שהנשימה היא המוליכה את האנרגיה הזאת. כאשר אתם מרגישים בהשלמה, חושו כיצד האור החי מתחיל לזהור ממרכז העוצמה הסולרי שלכם הן קדימה והן אחורה. נשמו את האור אל תוך העולם לזמן קצר. לאט החזירו את נשימתכם לקצב הרגיל ופעם נוספת, מקדו את המודעות שלכם במרכז הלב. הרגישו בכפות הרגליים שלכם על הרצפה, הניעו את ידיכם ואת כתפיכם בעת שאתם מתחילים שוב להרגיש בתחושות הגוף הפיזי. נשמו עמוק בעת שאתם שבים למודעות מלאה ~ וכאשר אתם מוכנים, פקחו את עיניכם.

בממלכות הגבוהות יותר כולכם לוחמים של שלום בלגיונות האור שלי. שם לכולכם איזון מושלם של התכונות הזכריות והנקביות של הבורא. הגיע גם הזמן שתזכרו שהבטחתם להיות נציגינו על מישור הקיום הפיזי ושתאפשרו לתדרים המעודנים של אור האלוהים לזרום דרככם אל העולם.

דמיינו את אורו הלבן זהוב של הבורא קורן מטה דרך עצמי האני הנני האלוהי שלכם, דרך צ’אקרת הכתר, מאיר את עמוד השדרה שלכם כשפופרת פלורסנט זוהרת, קודם שאתם מקרינים את האנרגיה מטה דרך צ’אקרת השורש שלכם אל כדור הארץ. אז ראו אותו עולה בספירלה מכדור הארץ, דרך מערכת ה’צאקרות שלכם והחוצה ממקלעת השמש. באמצעות כוונתכם, ראו אותו זורם על פני נתיב מערכת קווי הרשת ומרכזי הצ’אקרות (מרכזי הקריסטל) של כדור הארץ, ובכך מנקה, מאזן, מחזיר להרמוניה, משכך את המתח ומסייע לאימא אדמה לחזור ליופייה הטהור. כולכם דרושים כמתמירים וכמשדרים של אנרגיה מעודנת זו כדי לסייע להניע את האנושות ואת כדור הארץ דרך זמן מעבר חשוב זה. לכן אני מזמן פעם נוספת את הלגיונות שלי, ומיידע אתכם בנוכחותי, כיוון שיש לכם חלק חשוב למלא בדרמה הגדולה המתרחשת על כדור הארץ.

אנו מציעים שיטה פשוטה אך עוצמתית באמצעותה תוכלו להאיץ תהליך זה של הפרדת האור מהצללים. כמו תמיד, אנו מבקשים מכם להתחיל עם עצמכם תחילה ואז לאחר שהבאתם את התהליך למצב של שלמות, לחלוק אותו עם אחרים.

שכבו או שבו בנוחות ונשמו כמה נשימות עמוקות ומטהרות. משכו דרך כפות רגליכם וצ’אקרת השורש שלכם את האנרגיות החיות של אימא אדמה ומקדו את מודעותכם בתוך המהות של לבכם בעודכם מתחילים לחוש בפעימות לב הרוז קוורץ הנמצא בתוככם. בקשו שנוכחות האני הנני שלכם תשלח מטה תא של אור דרך צ’אקרת הכתר שלכם וחושו כיצד הוא מתמקם במקלעת השמש שלכם. הצהירו שתא זה ייצג את הכלי הפיזי שלכם כולו. דמיינו כיצד תא זה של אור הבורא מושך אליו את כל צורות המחשבה המעוותות, את כל הרמות המודעות המוכחשות, את כל הליקויים, העיוותים והצללים שבתוככם, הכוללים את הגופים הפיזי, הרגשי, המנטלי והאתרי, כמו גם כל עתידים וקווי זמן מקבילים/אפשריים לא מאוזנים, במציאות זו או במציאות אחרת, כמו גם את כל חלקים מפוצלים כלשהם של עצמכם אותם בראתם ושלהם הענקתם אנרגיה. הביטו בעודם נעים לכיוון תא האור ונעטפים בבטחה בתוכו. חושו כיצד האנרגיות הללו מתחילות להשתחרר מהמקום בו שכנו בתוך מערכות הגוף הרבות שלכם, מתוך מעמקי הדנ”א שלכם והמבנה התאי, יחד עם הזיכרונות הטמונים בתוך מחזור הדם, השרירים, האיברים, הרקמות, השלד שלכם, ובתך מערכת הצ’אקרות שלכם ומבנה המוח שלכם גם כן. תבעו והצהירו שכל חוסר איזון או דיסהרמוניה שאי פעם יצרתם יעטפו כעת בבטחה ובאהבה בתוך תא האור הזה, וכבוראי האנרגיות הללו אתם נותנים להן רשות להמשיך בנתיב האבולוציה שלהן כרצונן. עד עתה, הצד האפל שלכם נצמד אליכם בעקשנות, חושש פן לא ישרוד את ההפרדה. הוא ניזון מהפחדים שלכם, מתחושות האשמה והבושה, מכל אותן צורות מחשבה המחלישות והנוטלות את עוצמתכם זה שנים רבות. באהבה הבטיחו לכל אותן האנרגיות העטופות כעת בתוך תא זה שאין זה כך, ושהגיע הזמן להיפרד, כדי שכל אחד מכם יוכל ללכת קדימה בנתיב שבחר. הפרדה זו תאפשר לצורות המחשבה והרטטים המעוותים האלה שעדיין קשורות לקוטביות ולדחיסות הנמוכה יותר, ושאינם מסוגלים, או אינם מוכנים עדיין לעבור התמרה לתדרי האיזון, לנוע בקצב ההתפתחות שלהם עצמם. על ידי כך שתשחררו אותם, שוב לא תעוכבו על ידי צורות שליליות של קוטביות. נשמו עמוק ודמיינו את נשימת האינסוף זורמת דרך גופכם. כעת דמיינו כיצד תא אור זה פורץ מתוך מקלעת השמש שלכם וצף בחופשיות החוצה אל תוך האתר. על ידי כך שתקיפו את הצד האפל שלכם באור הבורא, ותוציאו אותו החוצה מארבעת מערכות הגוף הנמוכות יותר שלכם, הוא הופך לישות חופשייה שניתן לה רצון חופשי, ממש כפי שיש לכם. היו תאים חיים של מודעות בתוך תא האור, וככאלה, הם יכולים להמשיך בנתיב שלהם בתוך הרטטים של ארצות הצללים, או להתחיל בתהליך האיחוד מחדש עם האור והמקור. ודאו שאתם מקרינים חמלה, רחמים ותחושת הכרת תודה להיבט זה של העצמי שבראתם במסעות הרבים שלכם על כדור הארץ – שהיה חלק מתהליך הלמידה בשיבה שלכם להארה. כאשר אתם חשים שהתהליך הושלם, נועו לתך נקודת הדממה של מרכז לב הרוז קוורץ שלכם והתחילו בנשימת האינסוף פעם נוספת, בעוד אתם חשים את האנרגיה המופלאה הזאת שוטפת את הכלי הפיזי שלכם. תהליך זה יכניס את האנרגיה המעודנת של הבריאה וללא ספק יתמיר להרמוניה כל חוסר איזון משני שיישאר בתוככם. כדי להשלים את התהליך, התמקדו שוב בצ’אקרת הכתר ודמיינו השתפכות זוהרת של פירמידות קריסטל הזורמת מטה מנוכחות האני הנני שלכם וממלאת את כל החללים באור. התחממו לאור הדבר הנפלא שהתרחש וכאשר אתם חשים שלמים, הצהירו: זה נעשה, זה נעשה, זה נעשה!

קראו את המילים האלה עד אשר תבינו את התרגיל ותוכלו לדמיין את התהליך. אז עצמו את עיניכם בעודכם מאפשרים למלאכים העוזרים או לעצמי הגבוה לסייע לכם, ואנרגיות הנשימה שלכם והתדרים של האור זורמים באופן חלק ועוצמתי דרך גופכם.

נשמו נשימה עמוקה ומקדו את המודעות שלכם במרכז העוצמה של מקלעת השמש שלכם. דמיינו, בדרככם שלכם, את המרכז שלכם מתמלא בחלקיקי האור האלוהי של הבריאה. בעודכם נושמים עמוק, חושו את האנרגיה מתחילה להתעצם ולעלות במעלה עמוד השדרה שלכם. אנרגיה זו חודרת למוח המוארך, במקום בו מתחברים עמוד השדרה והחלק הנמוך ביותר של המוח שלכם, והמכיל מרכזי עצבים השולטים בנשימה ובמחזור הדם, והמחובר גם לצ’אקרת ההתעלות. אנרגיית האור נעה דרך צ’אקרת ההתעלות ויוצאת החוצה בקשת מחלקו האחורי של ראשכם, מאזור הנמצא כ-13 סנטימטרים גבוה יותר, בעודה זורמת קדימה ומטה מול פניכם ונכנסת שוב למרכז העוצמה של מקלעת השמש שלכם. היא ממשיכה במסעה מטה לאורך עמוד השדרה והחוצה דרך צ’אקרת הבסיס בקשת, ואז מעלה מול גופכם בעודה שבה ונכנסת למרכז העוצמה של מקלעת השמש, שם היא מתעצמת באנרגיה ובאור נוספים עם כל נשימה. המשיכו בתהליך של נשימות עמוקות וקצובות בעודכם מדמיינים את סימן האינסוף הזה של אור ועוצמה גדל יותר ויותר מעל לראשכם ומטה יותר ויותר לתוך האדמה, ושב למרכז העוצמה שלכם עם כל מחזור קצבי. המשיכו בתהליך כל כמה שתוכלו לעשות זאת בנוחות, ביודעכם שככל שאתם משלבים יותר חלקיקי אור יקרי-ערך, כך יואץ בדרך פלא תהליך הניקוי והטיהור של הכלי הפיזי שלכם מכל האנרגיות המיותרות, ומילוי החלקים הריקים באורו של הבורא. אתם תתחברו גם יותר ויותר לצורות המחשבה של הממדים הגבוהים של הבריאה החדשה, ותעגנו אותם במציאות הפיזית שלכם ועמוק בתוך אימא אדמה גם כן. אימא אדמה האהובה שלכם תפיק תועלת רבה מתהליך זה בעוד אתם חולקים מתנות בריאה נהדרות אלה עמה. ובתורה, היא תחזק את הקשר שלכם עמה ותהפוך אותו להרמוני יותר, שעה שיחד תמשיכו לעסוק בבריאת גן העדן עלי אדמות.

האור אינו יכול להתחיל ולהסתנן לתדרים הסטטיים או המבולבלים המרכיבים את הכלי הפיזי התלת-ממדי ללא רשות המקבל ופתיחת מרכז הלב. עצמי הנשמה שלכם, העצמי הגבוה יותר ועצמי האלוהים רק ממתינים לסימן מכם כדי להתחיל בתהליך – לפתוח את קו האור של החיים הנצחיים. האור נמצא בתוך הדנ”א שלכם, וכל אטום בגופכם מלא באור במידה זו או אחרת. שאם לא כן, לא הייתם יכולים להתקיים. הגיע הזמן לפתוח את זרם אור האלוהים מבפנים ומבחוץ.

דמיינו מיליון חלקיקי אור קטנטנים הנדלקים בתוך גופכם, ומיליון חלקיקי אור נוספים הזורמים מטה מנוכחות האני הנני שלכם בצורה של פירמידות אור נוצצות, עשויות קריסטל. ראו את עצמכם מוקפים בהילה זהובה של אור קוסמי, וכעת ראו כיצד מעגל האהבה והאור שלכם מתחיל להתרחב. דעו שאתם מחקים את הבורא כאשר אתם אומרים “יהי אור”. כעת ראו כיצד הקרן הייחודית שלכם של אור האלוהים זורמת מתוככם ולפניכם, מביאה להרמוניה, להתעלות ולטרנספורמציה באמצעות כל האלמנטים של אנרגיית הבריאה המעודנת והנפלאה.

להלן השלבים לפתיחת שער השפע/היצירתיות שלכם:

הכינו קופסת שגשוג/שפע: קנו או הכינו קופסה שתייצג את תשוקתכם לשגשוג ולשפע. תוכלו לקשט אותה בנייר זהב או באבנים צבעוניות, בפרחים, בנוצות, או לבחור קופסת עץ מגולפת – כל קופסה יפה שהיא ומשקפת את טעמכם האישי. כתבו סיכום או סעיפים שיהוו הצהרת כוונות לגבי השגשוג והשפע שלכם. עליכם “להיות” (להפוך להיות) מה שאתם רוצים, ו”לעשות” (כל שיידרש) כדי “שיהיה לכם” כל מה שאתם רוצים. כסף הוא צורה של שפע – הוא מייצג אנרגיה וזמן שהקדשתם כדי להגשים או ליצור דבר-מה. ישנן צורות רבות יותר של שפע מאשר כסף המביאות סיפוק רב. התחילו לראות בכסף רק כאמצעי לשפע ולאושר – הוא מאפשר לכם להשיג את המטרה הסופית שלכם: שגשוג, שלווה ושמחה וקיום משמעותי – הכסף כשלעצמו הוא רק נייר.

השתמשו בעט אדום, וכתבו בפרטי פרטים את “הצהרת הכוונות שלכם בנוגע לשפע ולשגשוג”, התחילו עם: המטרה המשמעותית שלכם. מה הייתם רוצים להגשים בתקופת חיים זו. בפרטי פרטים, כתבו לפחות שלוש מטרות עיקריות שהייתם רוצים להשיג בתוך שישה חודשים. בפרטי פרטים, כתבו שלוש מטרות נוספות או יותר שהייתם רוצים להשיג בתוך שנה. כתבו את המטרות הללו על פי סדר חשיבותן: מספר 1 – המטרה החשובה ביותר, מספר 2 – המטרה השנייה החשובה ביותר, וכן הלאה.

החזון שלכם: השתמשו בעט כתום, ותארו כיצד הייתם רוצים להגשים את מטרתכם (איזה צעדים אתם מוכנים לעשות). על פיסת נייר אחרת (השתמשו בעט כחול או סגול) כתבו רשימה של הדברים שאתם חשים שעוצרים אתכם מלהגשים את המשימה ואת החזון שלכם. תארו את המחשבות המיושנות שעליכם לשחרר כדי “להפוך להיות” מה שאתם רוצים להיות. כאשר תסיימו, אמרו דבר-מה כגון זה: “אני מניח/ה כעת את צורות המחשבה הללו ששוב אינן משרתות אותי בתוך פירמידת העוצמה שלי כדי שיותמרו לאור טהור ונייטרלי”. אז קרעו את הנייר והשליכו אותו.

זריעת קופסת השפע והשגשוג שלכם: הניחו קריסטל או אחד מה”אוצרות” הרוחניים שלכם בתוך קופסת השפע והשגשוג שלכם יחד עם מעט כסף – כל סכום יספיק. הניחו זאת שם למשך מספר ימים ואז קחו כסף זה ובזבזו אותו על דבר מה המביא לכם שמחה בעוד אתם מודים בעבור מתנה זו. פנקו את עצמכם בדבר-מה והנו ממנו עד תום. כאשר אתם מקבלים מתנת שפע בלתי-צפויה, הניחו אותה בקופסת השגשוג שלכם למשך כמה ימים קודם שתוציאו אותה. העניקו כמה זרעי כסף לאנשים אחרים והראו להם כיצד ליצור את קופסת השגשוג שלהם. קבלו את הבטחתם להוציא את הכסף על דבר המביא להם הנאה. בקשו מהם לשתף אחרים במתנת פירמידת העוצמה וקופסת השפע והשגשוג. יחד אנו יכולים ליצור עולם המספק לנו את כל צרכינו. בריאה שמחה, ידידים יקרים.

רבים מכם מתחילים להבין שאתם אכן בוראים את עולם המציאות שלכם, ושאתם הופכים מיומנים למדי בהגשמת הדברים שאתם רוצים. אולם, עדיין הדבר הוא בגדר “פגיעה והחטאה” שכן אתם לומדים לשפר את המיומנויות שלכם כמאסטרים. אתם מוגבלים עדיין במידה מסוימת על ידי האנרגיות של הממד השלישי כאשר אתם מתחברים לתדרים הגבוהים יותר של הממד הרביעי ולעתים לאלה של הממד החמישי. אפשרו לנו להעניק לכם דוגמה לאופן שבו רובכם מתחברים לרמות רטט שונות ובוראים באמצעות האנרגיות העומדות לרשותכם:

דמיינו את עצמכם במעלית שבאמצעותה אתם זוכים לגישה למה שנכנה “מרכז הקניות הקוסמי”. המעלית עוצרת באמצע הקומה של הממד השלישי ואתם יורדים. דמיינו חדר ענק מלא בכל דבר שאתם יכולים להעלות במוחכם, אבל החדר נמצא ב”בלגן” ובתוהו ובוהו מוחלטים. רוב הפריטים פגומים או בלתי-מושלמים ועליכם “לחפור” ולחפש ברמות, בחדרים ובמחלקות רבים כדי למצוא דבר-מה שאתם רוצים או הנמצא במצב טוב. יש קקופוניה של צלילים, חוסר נוחות ובלבול רבים בעוד כל האנשים שבקומה הזאת מתרוצצים ומנסים למצוא את מה שהם רוצים לקחת לעצמם. יש תחושה של תסכול וחוסר תועלת בקרב הקהל בעודו ממהר ממקום למקום, ואווירה של חרדה, חוסר סבלנות ופחד מחלחל בחדר.

אתם חוזרים למעלית והיא נושאת אתכם לאמצע הרמה של הממד הרביעי. כאשר אתם יורדים, אתם מבחינים שהכל הרבה יותר מאורגן כאן. עדיין יש מעט בלבול, אבל קל יותר להגיע למקום שבו האוצרות שאתם רוצים מאוחסנים. במקומות מסוימים, הפריטים אינם שלמים או מה שהייתם מכנים “יד שנייה”, אולם כאשר אתם לומדים להתמקד במה שאתם רוצים, אתם מובלים במהירות לאזור שם הם מאוחסנים ואתם יכולים בקלות להיכנס ולקחת את אוצרכם. דומה שיש כאן רמות רבות ושונות, וכאשר אתם רוכשים את “מפתחות המודעות” אתם מסוגלים לפתוח את הדלתות מאחוריהן נמצאים אוצרות יקרי ערך אף יותר. בהדרגה, אתם זוכים בגישה למרבית מהדברים עליהם חלמתם ושאליהם השתוקקתם. כל עוד הכוונה שלכם טהורה והחזיון שלכם יציב, אתם יכולים לזכות בדברים שעליהם חלמתם ולקחת אותם אתכם חזרה לתוך המישור הפיזי. לאחר זמן מה, אתם חוזרים למעלית והיא נושאת אתכם לקומה התחתונה של הממד החמישי. אתם נדהמים כאשר אתם יוצאים מהמעלית ולבכם מתפעם בעודכם מביטים בעיניים נדהמות בתמונה הנפלאה הפרושה לפניכם. כל דבר יפהפה שאתם יכולים לדמיין נמצא כאן; המראות מציפים את החושים שלכם ואתם יודעים שזהו המקום שבו אתם רוצים להישאר. אולם, אתם יודעים שאינכם יכולים לעשות זאת, שכן אתם כאן רק כדי למלא את תיבת האוצרות שלכם ולשאתה חזרה לכדור הארץ אתכם. כל מה שלבכם חפץ בו מתגשם באופן מיידי למול עיניכם. כל פריט בקומה זו הוא באיכות מעולה ומושלם – אין פריטים פגומים או מ”יד שנייה” כאן. אתם מגלים שתשוקותיכם משתנות במהירות ושוב אין אתם משתוקקים להתגשמותם של “דברים” אלא של תכונות, סגולות ומידות טובות. כעת משאתם יודעים שאתם יכולים לקבל כל מה שלבכם חפץ, היכולת לברוא “דברים” ולתבוע אותם לעצמכם, מקבלת משמעות חדשה.

 

מצב אלפא

 

תרגיל: כאשר תתרגלו תרגילים מנטליים אלה, אתם תלמדו לנוע במהירות לתוך מצב אלפא ולשמר אותו במשך היום כולו. הביטו מעלה בזווית של 45 מעלות עד אשר העפעפיים שלכם הופכים עייפים. עצמו את עיניכם ומקדו את מודעותכם בצ’אקרת הכתר שלכם. דמיינו את המודעות שלכם ככדור אור קטן בעודכם נושמים נשימה עמוקה וחוזרים מנטלית על הספרה שלוש – שלוש פעמים, קחו נשימה נוספת וחזרו על הספרה שתיים – שלוש פעמים, נשמו נשימה נוספת וחזרו על הספרה אחת – שלוש פעמים. לאחר שאמרתם באופן מנטלי את הספרה, ונשפתם, עשו אתנחתא ארוכה ככל שיידרש בעודכם נעים לתוך נקודת הדממה של הבריאה, אז שאפו בעודכם אומרים את הספרה הבאה באופן מנטלי. דמיינו וחושו בכדור של אור העובר לאט מאזור המוח, דרך הגרון, בלוטת התימוס, הלב ומתעגן במרכז העוצמה הסולרי שלכם או באזור הבטן העליונה. תרגלו זאת עד אשר אתם חשים שכדור האור נע מטה במהירות ומתיישב באזור הנכון. לאחר זמן מה, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לנשום כמה נשימות עמוקות ובאופן אוטומטי תעברו למצב אלפא מושלם. בסופו של דבר, תהיו מסוגלים לצאת ולהיכנס אליו כרצונכם, או לשמר מצב אלפא בכל שעות הערות שלכם. גמול רב קיים בהבאת תהליך זה לידי שלמות, ובכלל זה מערכת חיסון חזקה יותר, הגברת היכולות העל-חושיות והיצירתיות, וקשר משנה-חיים לעצמי הגבוה ולמודעות האלוהית שלכם. אתם יכולים לומר מחייבות או לדמיין דברים שברצונכם להגשים, כגון: אני יוצר/ת אספקה בלתי נדלית של כל הדברים הטובים. אני נהנה/נהנית ממה שאני יוצר/ת וחולק/ת את השפע שלי עם אחרים. אני יודע/ת שעליי לקחת אחריות כלפי כל הדברים שאני יוצר/ת, ולכן, אני יוצר/ת רק דברים המועילים לי, לכדור הארץ ולכל היצורים החיים. קבעו את המטרות שלכם לעתיד ואז חזרו לכאן ועכשיו.

בהתחלה, בעודכם לומדים לשמר מצב אלפא של מודעות, טוב יהיה אם תחזירו את עצמכם למצב המודעות הרגיל בסיומו של התהליך. כדי לעשות זאת, ספרו מאחד לחמש, תוך כדי נשימה עמוקה עם כל ספירה ואמרו לעצמכם: “אני ער/ה וערני/ת לגמרי ומלא/ה באנרגיה”. או “אני מלא/ה באנרגיה, זורם/ת בקלות ובחן”. כאשר תביאו את התהליך לידי שלמות ותחושו בנוח לתפקד בתדרי גלי המוח הנמוכים יותר, דבר זה לא יהיה הכרחי.

תרגלו תהליך שבו אתם חיים כל יום כמאסטרים וראו באיזו מהירות החיים שלכם משתנים לטובה. אם אתם מתקשים להשיג את מצב האלפא הרצוי, תרגלו ספירה לאחור מ-50 ל-1 קודם שאתם קמים מהמיטה ולפני שאתם הולכים לישון. בקשו להילקח למקום בממלכות הגבוהות יותר אשר יועיל לכם יותר מכל (לריפוי או ללמידה). לעתים, בעודכם סופרים לאחור, אמרו: “בכל פעם אנוע למרכז מהר יותר“. לאחר כמה פעמים, אתם יכולים לומר: “עמוק יותר, מהר יותר“. בבוקר, לאחר שהשלמתם את התהליך, ספרו מ-1 ל-5, ואמרו: “אני מכוונן/ת, מלא/ה בהשראה ובחיוניות“. או “אני ער/ה לחלוטין, ערני/ת ומלא/ה באנרגיה“. בלילה, אתם תירדמו בעת הספירה לאחור, והיו בטוחים שתקבלו את התועלת המרבית מהשהייה הלילית בגוף האסטרלי שלכם.

קרניים

אתם יכולים להשתמש בקרניים האלה, ניתן לכנות אותן תת-קרניים של שתיים-עשרה הקרניים הגלקטיות העיקריות, אבל ההבדל הוא שלכולן יהיו הנוהר והעוצמה של אור הבורא העליון. בקרניים האלה יש להשתמש באופן שונה במקצת מכפי שלימדנו אתכם להשתמש בשבע הקרניים של מערכת השמש שלכם ובחמש הקרניים של המודעות הגלקטית. ניתן להשתמש בהן במגוון רב של שילובים ודרכים, שכן הן אנרגיות ספציפיות ביותר.

הבה נתחיל עם הכלי הפיזי שלכם: כנסו לתוך פירמידת האור שלכם ושכבו על שולחן הקריסטל. אתם יכולים לבקש מקרן הבריאות והחיוניות לזהור מטה עליכם; את קרן היופי, הנעורים, הקואורדינציה, הכוח, העוצמה, הפעילות, החן, הראייה הברורה, השמיעה הברורה, הגמישות וכל תכונה אחרת שעולה בדעתכם אשר תגביר את רווחתכם הפיזית. זמנו והפעילו רק קרן אנרגטית אחת או שתי קרניים אנרגטיות בכל פעם. דעו שנוכחות האני הנני האלוהית שלהם תפקח על התהליך ותבטיח שאתם משלבים רק את הכמות המתאימה של האנרגיות העוצמתיות הללו ולא יותר. התשוקה שלכם לא צריכה להיות האצת הטרנספורמציה בלבד, אלא שחוק הקלות והחסד ייושם, תמיד. אתם צריכים ליהנות מהתהליך, אהובים. אתם יכולים להשאיר מאחוריכם את זמן השיעורים הכואבים, הטראומה, המתח והכישלון, אם תאפשרו לתהליך לעבוד בשבילכם, על ידי כך שתצאו מתוך ממלכת הסיבה והמסובב או הקרמה, ותכנסו לתוך הממלכות שם שולטים חוקי החסד.

כעת התמקדו בגוף הרגשי: בעודכם עומדים בראש שולחן הקריסטל שלכם, ראו את גופכם הרגשי מתגשם ולובש צורה על השולחן. כיצד נראה גופכם הפיזי? בחנו אותו לרגע והבחינו בגוונים, בצבעים ובצורות השונים של גופכם הרגשי. אתם עשויים להיות מופתעים ממה שאתם רואים. אם הראייה הפנימית שלכם אינה מופעלת בזמן הזה, בקשו להפעילה, אבל בינתיים, פשוט חושו באופן אינטואיטיבי בצורה ובצבעים הקיימים. כל אופן שבו תתפסו את גופכם הרגשי הוא תקף, ואם תמשיכו לתרגל, החושים הפנימיים שלכם יתחדדו. אתם יכולים להתחיל בכך שתבקשו מקרן אהבת הבורא הטהורה לזרום מטה ולמלא אתכם עד תום – שתרחץ את כל תחושת חוסר הערך, האשמה, הבושה, והפקפוק. עכשיו, קראו לקרן החמלה, לקרן הרחמים, הסליחה, לקרן הקבלה, התשוקה, השלווה, ההרמוניה, נדיבות הלב, האינטואיציה המעודנת, האומץ וכן הלאה, וראו את גופכם הרגשי מתמלא בכל אחת מהאנרגיות הספציפיות הללו בעודכם משלבים את הכמות המקסימלית הנכונה עבורכם בזמן הזה.

כעת התמקדו בגופכם המנטלי: שוב, עמדו בראש השולחן הקריסטל שלכם וראו את גופכם המנטלי מתגשם ולובש צורה על השולחן. כיצד נראה גופכם המנטלי? האם הוא חזק ומוגדר היטב או האם הוא מעומעם ומבולבל ובעל צבעים לא ברורים. בקשו וראו את קרן האמת, הרצון, האומץ, החכמה, האינטליגנציה, המיקוד, היצירתיות, שפת המחשבה האלוהית/דפוסים של אור, הגיאומטריה המקודשת, המשמעת, הארגון, המידע המדעי, הסדר, את קרן הקבלה, את קרן הנתינה/השיתוף, כל אחת בתורה, זורמת מטה מגנרטור הקריסטל הגדול התלוי מהתקרה מעל לשולחן. נוכחות האני הנני שלכם תסנן את מהותה של כל קרן ביטוי בצורתה הטהורה ביותר. ראו את הפירמידה שלכם מתמלאת במהות ובעוצמה של כל אחת מהקרניים האלה, בעודן ממלאות את הפירמידה כולה. דעו שאתם מביאים את תשורת כל קרן חזרה לתוך הממלכה שבה אתם נמצאים עכשיו בעולם הפיזי. אתם יכולים לזמן אותן, להשתמש בהן ולחלוק אותן בעודכם צועדים לתוך התפקיד שלכם כבוראים-שותפים עם הבורא העליון ועם האלוהים אבינו/אמנו.

אתם יכולים גם להתמקד בגוף האתרי שלכם, המכיל את תרשים גוף האור שלכם. הגוף האתרי מקיף את הגוף הפיזי, ועיוותים וליקויים נתקעים שם קודם שהם מתגשמים בכלי הפיזי. כעת התהליך מתהפך. מהות הבריאה המושלמת של הצורה הפיזית מאוחסנת בגוף האתרי ואתם חייבים למלא חלק זה של ישותכם באור מושלם פעם נוספת כדי שתהיה לה גישה לגופכם הפיזי. כיצד נראה גופכם האתרי? האם אתם יכולים לראות רשתות כהות של אנרגיה מעוותת? האם יש חלקים צפופים וכהים יותר? היכן הם נמצאים? הדבר יגלה לכם היכן סובל גופכם מחוסר איזון ומהמתח הרב ביותר, והיכן אתם עלולים לחוות קרוב לוודאי את משבר הבריאות או המחלה הבאים שלכם. ראו את קרן גוף האור האלמותי יורדת ומתמזגת עם גופכם האתרי. ראו קרן אור מנוכחות האני הנני שלכם זורמת מהקריסטל הגדול ומקיפה וממלאה אתכם בעדינות במהות המתוקה של האהבה.

בנוסף, שעה שאתם נמצאים במצב אלפא קל אתם עשויים לרצות ולהתרכז בגופכם הפיזי למשך שבוע או שבועיים בעודכם מכינים את גופכם לקבלת ולהגשמת אנרגיות עוצמתיות אלה. אם אתם חשים, בכל דרך שהיא, בלבול, חוסר התמצאות, חוסר קרקוע או אי נוחות, הפסיקו את התהליך למשך יום או יומיים קודם שתמשיכו. הניחו לרוח שלכם להדריך אתכם ואל תשוו את התהליך או השינוי שלכם לזה של אדם אחר. אתם מתחברים לאינטליגנציה האלוהית שלכם עצמכם ואתם מפעילים את הגאוניות היצירתית שלכם עצמכם.

בכל יום, או לעתים קרובות ככל האפשר, הקדישו כמה דקות והתכווננו לאינטליגנציה של הכלי הפיזי ולגוף האלמנטלי [Elemental] שלכם (זוהי ההכרה התת-מודעת העמוקה שלכם שידעה רק שלמות בהתחלה, אבל אתם תכנתתם אותה מחדש באמצעות מחשבות שליליות במשך מאות בשנים שהביאו ליקויים, לאי נוחות ולמחלה). זה חלק מהסיבה מדוע אתם חווים תסמינים רבים כל כך: חוסר התמצאות, תשישות, חוסר יכולת להתרכז וכן הלאה. מה שלקח מאות אלפי שנים להגשים מתהפך בתקופת זמן קצרה להדהים.

לפחות פעם בשבוע, התמקדו בגוף הרגשי שלכם, ושימו לב למה שהשתנה מאז הפעם האחרונה. האם אתם חשים מאוזנים ושלווים יותר? האם אתם מסוגלים להתמודד טוב יותר עם המתח של חיי היום-יום שלכם? האם אתם “מאפשרים” או “סובלניים” יותר כלפי האנשים שסביבכם? האם אתם מסוגלים להתמקד ב”תמונה הגדולה” במקום ב”סיפור הקטן”? מה טוב יותר – או גרוע יותר? מה אתם רוצים לשנות יותר מכל ברגע זה ממש? קבעו עדיפויות ואז קראו לקרן הביטוי המסוימת, בעודכם משלבים בהדרגה את כל התכונות והאנרגיות המסוימות הללו. התמקדו גם בגופכם המנטלי לפחות פעם בשבוע. האם אתם חושבים בבהירות רבה יותר? האם אתם מסוגלים לעבד ולמיין מידע בדרך יעילה יותר, כך שאתם יכולים להבחין בחכמה של כל חוויה או אינטראקציה? האם המשמעת העצמית שלכם טובה יותר, והאם אתם מגלים שקל ומהנה יותר למלא את התחייבויותיכם? האם אתם חשים מחוברים יותר לאינטליגנציה הגבוהה שלכם והאם יש לכם רעיונות יצירתיים יותר? כיצד השתנתה המודעות שלכם ומה השתנה כתוצאה מכך? בכל פעם שתרצו, אתם יכולים לזהות את צבעי הקרניים המוקרנות אליכם ולהתמקד בהם, אך תחילה התרכזו בתחושת התכונות של כל קרן. בכל פעם שאתם משלבים קרן ביטוי אחרת, השדה האנרגטי שלכם ישתנה. מעתה ואילך, כאשר אתם מקרינים את אהבת/אור הבורא, הם ילבשו את התכונות הנהדרות של כל קרן שקלטתם. בעשותכם כן, אתם תתחילו להקרין את קרן אור האלוהים האישית שלכם – המתנה שלכם לאנושות.

לפני זמן רב, ביקשנו מכם לדמיין שאתם עומדים בתוך שדה אנרגיה של פירמידה. הפירמידה היא בעלת שלושה ממדים, אך כדי להבהיר את התמונה במוחכם, ראו את עצמכם במרכז משולש דו-ממדי, כאשר הבסיס ממש מתחת לרגליכם והקצה ממש מעל לראשיכם. אז ביקשנו מכם לדמיין פירמידה או משולש נוספים מעל לראשיכם כאשר קצה שני המשולשים מתמזגים ויוצרים צורת יהלום מעל העין השלישית שלכם הנמשכת כארבע-עשר עד שמונה-עשר סנטימטרים כלפי מעלה. החלק הרחב או הבסיס של המשולש השני נמצא גבוה מעליכם והוא מחובר לנוכחות האני הנני שלכם [I AM presence]. חוט האור או החיבור לאלוהים אבינו/אמנו והבורא הראשי עובר דרך אמצעו של המשולש העליון ומטה דרך צ’אקרת הכתר ועמוד השדרה שלכם. הוא גם חודר עמוק לתוך לב כדור הארץ, ומשלים את החיבור. זהו החיבור שלכם למקור המקורי שלכם והוא מעולם לא נשבר; לא הייתם יכולים להתקיים אילו היה נשבר. זהו קו-החיים שלכם אל הבורא, ובאמצעות מסנן נוכחות האני הנני שלכם, אתם יכולים להתחבר ולשלב כמה ממקור אור אלוהי זה שאתם יכולים להכיל.

כדי לתת לכם תמונה ברורה יותר של תהליך זה, דמיינו זאת: בעודכם עוברים את תהליך עליית המודעות ושבים לאיזון, ואי לכך משלבים אור בורא רב יותר, הפירמידה העליונה מתחילה בהדרגה לרדת סביבכם. התוצאה הסופית היא שכוכב טטראהדרון [tetrahedron] נוצר סביבכם, או המרכבה [Mer-Ka-Ba] – כלי האור שלכם. אתם בונים את גוף האור שלכם, ידידיי, והיבט אינטימי וזוהר זה שלכם אנו מכנים בשם “מרכבה” [Merkivah], שהוא אתם חדש ומפותח – ולא רק חלק של מודעות, אלא ישות אור שלמה.

דמיינו את עצמכם עומדים באמצע פירמידה ענקית זו בעוד אנו מניחים בכל פינה אבן-פינה של מודעות. בפינה אחת אנו מניחים את אלמנט האש המקודש ואת מערכת היחסים שלכם עם עצמכם. בפינה הניצבת באלכסון לפינה הראשונה, אנו מניחים את אלמנט המים המקודש ואת מערכות היחסים שלכם עם אחרים. בפינה השלישית אנו מניחים את אלמנט האש המקודש ואת מערכת היחסים שלכם עם הרוח, ובפינה האחרונה את אלמנט האוויר/האתר המקודש ואת המחשבות, הכוונה והפעולות המודעות שלכם. המשימה שלכם היא להביא את כל האלמנטים המקודשים הללו ואת היבטי מודעות ההוויה הארצית שלכם לאיזון ולהרמוניה. לא ניתן להתכחש לאף אחד מהם, או שפירמידת האור שלכם תהפוך לא-מאוזנת ואתם לא תהיו מסוגלים לעלות בסולם ההארה. פירמידת האור העליונה יכולה לרדת רק לתוך שדה אנרגיה מאוזן.

יחד עם האלוהים אבינו/אימנו, אנו ממלכת המלאכים וכל הישויות הדגולות של היקום הזה, בוראים פירמידה מופלאה של אור בתוך השמש המרכזית הגדולה. התכנסנו בתוך ארמון אדיר זה ובאמצעות צווי האהבה המשותפים שלנו יצרנו את העירוי הגדול ביותר של חומר כוח-האור הקדום של הבורא הניתן לשימוש על ידי האנושות של כדור הארץ. הוא נשלח אז מטה דרך הממדים הרבים אל המישור הגבוה ביותר של הממד החמישי ושם הוא ממתין לכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו בסביבה מעודנת זו ולקחת חלק במתנה אלוהית זו בכל רמה המתאימה לכם. הירגעו ושקעו במצב מדיטטיבי (שימוש בטכניקות השליטה במצב האלפא או הנשימה האינסופית הם כלים יעילים ביותר שיסייעו לכם להשיג את רמת ההרמוניה המתאימה). באמצעות כוונתכם ראו את עצמכם מורמים אל תוך פירמידה מיוחדת זו, ולכו לכיסא המיוחד הממתין לכם שם. הצהירו במילים שלכם שאתם מוכנים להיות שליח-אור אלוהי ובקשו להתמלא בכמות המתאימה של שיקוי יקר של אנרגיית כוח-חיים ואור זו הנגישה עבורכם. התמקדו בצ’אקרת הלב שלכם בעודכם נושמים עמוקות. ראו כיצד אור קטן וזוהר בצורת יהלום נוצר לאיטו באזור לבכם; זהו תא ליבת היהלום של אור הבורא הטהור שלכם. בעודכם ממשיכים לנשום עמוק, ראו צורת יהלום נוספת, מעט גדולה יותר, נוצרת סביב תא הליבה, ואז צורת יהלום נוספת, ונוספת, עד אשר 12 צורות יהלום, כל אחת גדולה מעט יותר, לובשות צורה בתוך גופכם. הנקודה התחתונה ביותר נחה על צ’אקרת הבסיס שלכם, שתי הנקודות החיצוניות ממוקמות בצ’אקרת הלב ופרושות לרוחב כל גופכם, והנקודה העליונה מעוגנת בצ’אקרת הכתר. בעודכם ממשיכים לנשום, ראו כיצד צורת היהלום הופכת תלת-ממדית; תא ליבת היהלום נשאר עמוק בתוך מרכז הלב שלכם, אך דומה שמישהו מושך את החלק הקדמי ואת החלק האחורי, וגורם עקב כך לצורת היהלום להקרין החוצה מהחלק הקדמי והאחורי של מרכז הלב שלכם.

כעת שבו בשקט בעודכם מתמלאים במהות הבורא. כאשר אתם חשים בהשלמה, החזירו את עצמכם לאט למציאות כדור הארץ, ביודעכם שהשתניתם לעד. כל שעליכם לעשות הוא להישאר ממוקדים בלבכם ולאפשר להחדרת אור אלוהית זו לזרום דרככם והחוצה אל העולם. ככל שתחלקו יותר, כך יינתן לכם יותר.

כעת ברצוננו לסייע לכם לבנות פירמידה אחרת של אור ועוצמה ולהעניק לכם גישה אליה. זו תהיה פירמידה בעלת תפקודים רבים מהסדר הגבוה ביותר, פירמידה אשר תמשוך את הרמה הגבוהה ביותר של אנרגיית הבורא שאתם מסוגלים למשוך ולשלב בזמן הזה. לאחר שתקראו את ההוראות כמה פעמים ותזכרו אותן היטב, אנו מציעים שתנשמו עמוק עד אשר תשיגו מצב-מודעות אלפא בעת שאנו יוצאים למסע זה, איחוד מחודש עם האחים והאחיות הקוסמיים שלכם, ועם ההיבטים הרבים של  העצמי שלכם.

עצמו בבקשה את עיניכם ונועו אל תוך מקדש הלב שם שוכן תא האלוהים שלכם. קחו נשימה עמוקה בעודכם מדמיינים דלת זהב נפתחת; שער אל תוך הממדים הפנימיים של המודעות. ראו את עצמכם עטויים בלבוש אור זוהר, המהות הזוהרת של האני האמיתי שלכם. דמיינו את עצמכם עפים ונעים גבוה יותר ויותר אל תוך הממלכות המעודנות של הבריאה. אתם תעצרו במקום כלשהו בממד החמישי, הרמה המושלמת עבורכם בזמן הזה. ראו לפניכם פירמידת אור רוטטת וזוהרת. נועו במהירות לכיוון הדלת וכנסו פנימה. כיסאות קריסטל רבים מקיפים במה הניצבת במרכז. כסאות נוספים יוספו כנדרש, אך לעת עתה יש מספר מספיק לאלה שיצטרפו אליכם. מרחק קטן מהמרכז על גבי הבמה יש מזרקה המכילה להבת טרנספורמציה סגולה ומבהיקה. לצדה במרכז הבמה יש להבה לבנה בוהקת המוזנת על ידי גנרטור הקריסטל הגדול התלוי מקדקוד הפירמידה. להבה זו מוזנת על ידי המהות הטהורה של הבורא העליון והיא מוצעת כמתנה לכל מי שמוכן ונכון לקחת חלק בשי אלוהי זה.

ראשית אנו מבקשים מכם לחשוב לרגע ולהעלות למודעותכם את הדברים שאותם אתם צריכים לשחרר יותר מכל, כדי לקדם את תהליך השיבה להרמוניה בתוך הכלי הפיזי שלכם. התמקדו בדבר אחד או שניים, לא יותר משלושה דברים שהייתם רוצים יותר מכל לפתור בזמן הזה. ראו אותם באופן סמלי לובשים צורה בכפות ידיכם (אפשרו לאנרגיות או לצורות המחשבה הללו ללבוש איזו צורה שירצו). כעת ראו את עצמכם נעמדים ועולים לבמה אל להבת הטרנספורמציה הסגולה. אמרו לעצמכם: “אני מברך ומשחרר אתכם כדי שתעברו טרנספורמציה למצב הוויה גבוה יותר”. כך יהיה וכך הוא!

 

כעת צעדו אל תוך להבת הבורא שבמרכז. חושו את עצמכם רוחצים במהות האהבה הטהורה של הבריאה מלב כל היש. אל תחששו. אתם תקבלו את הכמות המושלמת של אור/אהבה/כוח-החיים בזמן הזה, כדי לסייע לכם לנוע בנתיבכם בקלות ובחן. חושו את עצמכם מתמלאים באהבה המתוקה ביותר שידעתם אי פעם עמוק אל תוך לב ישותכם. הצהירו לעצמכם בזמן הזה: “אני מוכן כעת לקבל את הכמות הגדולה ביותר של אור הבורא שאני יכול להכיל. אני מאשר שאני אשתמש במתנה זו לטובתי הגבוהה ביותר ולטובתו הגבוהה יותר של הכלל”. כך יהיה וכך הוא!

כעת צאו מלהבת הרוח ושבו באחד מכיסאות הקריסטל. שאפו לאט את הנשימה המעודנת של הרוח ונשפו לאט את האור והאהבה מלבכם. עשו זאת כמה פעמים ואז שבו בשקט לרגע בעודכם משלבים את המתנה של “האני החדש” שלכם. דעו שבמרחב מקודש זה, אנוכי נמצא אתכם. קראו לי ואני אצטרף אליכם. דברו עמי כפי שהייתם מדברים עם ידיד ותיק, ואני אשיב לכם. אינכם זקוקים למתווך, שכן יש לכם חיבור ישיר לכל אחת מישויות הממלכות הגבוהות יותר. מי הייתם רוצים שתצטרף אליכם במרחב מקודש זה? קראו להן והן יבואו וישבו לצדכם. אתם עשויים גם לזמן את משפחת הנשמה שלכם שתבוא להצטרף אליכם ב”מקום זה של איחוד מחדש”. כמו כן, בקשו מנשמות העל שלכם ומההיבטים האחרים של ישותכם לבוא ולהצטרף אליכם כאן כאשר הדבר הולם. בעת שאתם לומדים לשחרר ליקויים רבים יותר ויותר אל תוך הלהבה הסגולה, אתם תפנו דרך לשילוב אור בורא רב יותר וכן גם היבטים נוספים של העצמי שלכם. לאט העבירו את מודעותכם חזרה אל תוך מרכז הלב שלכם בעת שאתם משלבים מתנה דינמית זו של הרוח. נשמו עמוק בעת שאתם מחזירים את עצמכם חזרה למודעות מלאה.

כנסו למקום זה לעתים קרובות, אהובים. ככל שתמשכו אליכם אנרגיה רבה יותר, כך תמוגנט אנרגיה רבה יותר אל תוך הפירמידה שלכם ותהפוך אמיתית יותר. בכל פעם שאתם מבקרים במקום זה, אתם תחזירו עוד מאנרגיה מעודנת זו חזרה אל תוך ממלכת העולם הפיזי שלכם. אנו נבנה עמוד התעלות בו אתם שוכנים ובעזרת מאמצינו, רטטי האהבה והאור יזהרו עוד ועוד סביבכם. כל אחד מכם יכול לסייע לשכונתו, לעיר מגוריו ולארצו. אתם עוצמתיים יותר מכפי שאתם מבינים. עצרו כעת וחושו ב”שיר הנשמה” שלכם רוטט ומזמזם בכל גופכם. אתם מתכווננים לסימפוניה של ספרות האור.