אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל בתולה 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל בתולה מתחילה זמן קצר לאחר הירח המלא במזל דלי ב-22-23 באוגוסט (בהתחשב בקו הזמן שלכם).

לאחר האנרגיות הנועזות והאמיצות של עונת מזל אריה, עונת מזל בתולה מביאה קצב שונה ומקורקע יותר. 

הבתולה מייצגת מזל זה, שמסמל עצמאות, כוח פנימי ואת הידיעה שאנו עשויים מאנרגיית המקוראותה אנרגיה ממנה עשוי כל דבר ביקום.

בהקשר זה, ״בתולה״ היא סמל לשלמות. מצב ההוויה המולד והאמיתי שלנו הוא כבר שלם. אנו היקום במעטפת אנושית. אנו האוקינוס כולו בטיפת מים, והאנרגיה שהבתולה מביאה היא שמזכירה לנו זאת.

מזל בתולה הוא מזל רב תושיה, היכולות שלו הן להפיק את המיטב מכל דבר. העצמאות והכוח הפנימי שלו יכולים ללמד אותנו שלא רק שאנו יכולים למלא את כוסנו לרוויה, אלא שאנו יכולים גם למצוא דרכים מעשיות כדי לוודא שהיא לעולם לא תתרוקן. 

אנו יכולים לקחת את כול אותה אנרגיה לוהטת, שמחזקת את הביטחון העצמי, שקיבלנו בעונת מזל אריה ולחנוך אותה לרמה עמוקה יותר, להשתמש בה כבדלק לטיפול עצמי, כדי להמריץ את הפרודוקטיביות שלנו, כדי למצוא את העצמאות שלנו וכדי לדעת שכול שאנו זקוקים לו נמצא תמיד בתוכנו.

עונת מזל בתולה 2021 היא עונה שקטה למדי. דומה שהאנרגיה שלה מדריכה אותנו בעדינות בעודנו מגיעים לנקודת האמצע של השנה האסטרולוגית, המיוצגת על ידי נקודת השוויון של ספטמבר.

כאשר אנו מתקרבים לנקודת השוויון בסוף עונת בתולה, נוכל אולי להביט לאחור על המסע שעשינו ולהתחיל לראות כיצד אנו יכולים להפיק את המירב מהמקום אליו הגענו.

הנה תאריכים משמעותיים בעונת מזל בתולה 2021:

האסטרולוגיה של עונת מזל בתולה 2021

ה-22 באוגוסט: השמש במזל בתולה

השמש נכנסת למזל בתולה זמן קצר לאחר הירח המלא במזל דלי. כאשר השמש עושה את דרכה אל מזל בתולה, מזל אדמה, וכאשר האנרגיות של מזל אריה הלוהט מתחילות להתפוגג, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מאיטים ומצמצמים את המיקוד שלנו. עונת בתולה היא זמן טוב להתארגן, לסדר את הבלגן, וליצור מערכת יחסים בריאה עם העצמאות שלנו.

ה-23 באוגוסט: נגה בזווית 120 מעלות לשבתאי

זוהי אנרגיה מעודנת, אבל אני רוצה לכלול אותה כיוון שהיא מרגישה נעימה ביותר! נגה מושלת בכספים, ושבתאי יכול להיות כוח מייצב ומקרקע, לציין הצלחה יציבה בכל הקשור לכספים ולזימון שפע. אנרגיה זו מועילה ביותר לבריאת ״רווחים״, ולכן אם חשבתם למכור משהו או להשקיע, אנרגיה זו יכולה להעניק תמיכה נוספת. זו גם אנרגיה נחמדה ליצירת איזון ויציבות במערכות היחסים שלכם, בייחוד במקום העבודה או עם לקוחות.

ה-29 באוגוסט: מרקורי במזל מאזניים/תנודת הירח

מרקורי, הפלנטה השולטת במזל בתולה, עובר למזל מאזניים. במזל מאזניים, מרקורי מאפשר לנו לתקשר בדרך מתחשבת, הוגנת ודיפלומטית. הוא גם יכול לעודד אותנו לשנות את אופי המרחב שלנו או את המלתחה שלנו. ביום זה, יש לנו גם תנודת ירח, שמתרחשת כאשר השמש מקיימת זוויות ריבועיות לדרקוני הירח. תנודת הירח יכולה ליצור חוסר יציבות מסוים וקשורה תכופות לדפוסי מזג אוויר קיצוניים.

ה-6 בספטמבר: מולד ירח במזל בתולה

מולד ירח זה מציע תערובת של אנרגיות. אנו עשויים למצוא את עצמנו מרגישים אנרגטיים, ספונטניים ומוכנים לנסות משהו שתמיד רצינו לנסות, הודות לאנרגיה של מאדים ושל אורנוס שפעילות לאור מולד ירח זה. מאידך, קיימת גם אנרגיה עמוקה יותר שתגרום לנו אולי להתכנס פנימה כדי לרפא כמה פצעים ישנים או להתמודד עם הצד המוצל שלנו. אנרגיה זו מגיעה מהאסטרואיד נסוס, שנע בין שבתאי לפלוטו. באסטרולוגיה, הוא מייצג את הצורך להתמודד עם הצללים החשוכים ביותר שלנו, להתמודד עם טראומות מדורי דורות ולעבד דפוסי התעללות. דומה שמולד ירח זה יכול לנוע עבורנו לאחד משני הכיוונים, בהתחשב באנרגיה האישית שלנו ובדברים עליהם עלינו לעבוד לטובתנו הנעלה ביותר. 

ה-10 בספטמבר: נגה במזל עקרב

נגה נכנסת למזל המים עקרב. אנו יכולים לגלות שאנחנו מרגישים רגישים יתר על המידה ומחוברים לרגשות שלנו. נגה במזל עקרב יכולה גם להעניק אנרגיה שתקל עלינו להתחבר למיניות שלנו ולתשוקות החושיות שלנו.

ה-14 בספטמבר: מאדים במזל מאזניים

כניסת מאדים למזל מאזניים תהיה נושא מהותי בעודנו מנווטים בשבילי החודש. במשך שהותו של מאדים במזל מאזניים, הוא יקיים צמידות לשמש ויהיה שחקן עיקרי באנרגיה הקוסמית עבור תקופת סוף ספטמבר ועד אוקטובר. האנרגיה הכבדה של מאדים יכולה לגרום לנו להיות פרודוקטיביים, אנרגטיים וחסרי פחד בכל הקשור להתקדמות. אולם מאידך, היא יכולה גם להפעיל ולעורר רגשות סוערים ולהוביל אותנו לשחיקה, אם לא נזהר לגבי האופן שבו אנו בוחרים להשתמש במשאבים שלנו. משום שמאדים יהיה במזל מאזניים למשך רוב התקופה הזאת, אנו נקראים בהחלט למצוא את האיזון שלנו בכל הקשור לאופן שבו אנו עובדים עם אנרגיה סוערת וגברית זו. 

ה-20 בספטמבר: ירח מלא במזל דגים

ירח מלא רגיש ומתוק יאיר את שמי הלילה במזל דגים. ירח מלא זה קורא לנו להיות עדינים כלפי עצמנו ולהקדיש זמן למחשבות שקטות. ייתכן והדברים אינם כפי שהם נראים, או ייתכן וקיימת אנרגיה מעורפלת כלשהי שמטשטשת את הבהירות שלנו. כאשר אנרגיה זו מגיעה, זוהי תזכורת עבורנו להיכנס פנימה ולבטוח באינטואיציה שלנו. ייתכן ואין לנו את כל התשובות שאנו צריכים מהעולם החיצון, אך ניווט בעולם הפנימי שלנו יכול להוביל לאוצר של תגליות.

ה-22-23 בספטמבר: השמש נכנסת למזל מאזניים/יום השוויון

עונת מזל בתולה מגיעה לסיומה בעת שאנו חווים את יום השוויוןזמן שבו היום והלילה שווים באורכם. היום שקודם ליום השוויון הוא זמן עוצמתי, כאשר רשת האנרגיה של כדור הארץ נעה לכדי הרמוניה, ואנו יכולים להתחבר לעוצמה המרפאה של הטבע בקלות רבה יותר. הקדישו זמן לספוג את התכונות המרפאות העוצמתיות של ה-21 וה-22 – בהתחשב באזור הזמן שלכם. יום השוויון הוא גם זמן נהדר לעשות עבודה טקסית. 


אל תשכחו לתמוך ולתת תמורה