11:11 – משמעויות והסברים

מלאני בקלר

מאנגלית: סמדר ברגמן

321_F

11:11 ~ המשמעות המסונכרנת של מספר מאסטר זה

מלאכים ומדריכים רוחניים מתקשרים את אהבתם והדרכתם בדרכים רבות. רבים רואים את מספר המאסטר 11:11 המהווה אות שכיח מהרוח ומממלכת המלאכים. לדוגמה, האם אתם מביטים תכופות בשעון ושמים לב שהשעה היא 11:11? האם זה קורה לכם? זה קורה לאנשים רבים בזמן הזה!

מה המשמעות של ההופעה החוזרת ונשנית של המספר 11:11?

בין אם על גבי השעון, על מספרי מכוניות, דלתות, מספר תגובות בפייסבוק או ב״לייקים״ ביו-טיוב או כל מקום אחר, 11:11 הוא ללא ספק מסר מהרוח. כאשר אני רואה 11:11, אני יודעת שהוא נושא עמו מסר מדהים ותזכורת חשובה מהמלאכים. למדו עוד על משמעות ה-11:11 כאן (קישור לסרטון ביו-טיוב בשפה האנגלית).

אז מה בדיוק המשמעות של הופעתו החוזרת ונשנית של 11:11 ביום-יום? מספרים הם שפה אוניברסלית. הם דרך עוצמתית באמצעותה הרוח מתקשרת עמנו בעולם הפיזי. כתבתי למטה חלק מהמשמעויות הרבות והשונות של 11:11, אך לאמתו של דבר, כאשר אתם רואים 11:11, הוא נושא מסר אישי עבורכם. המסר המסוים תלוי במקום שבו אתם נמצאים ברגע ההווה. הוא תלוי במה שקורה בחייכם ועד כמה הרחקתם לכת בנתיב ההתעוררות שלכם. בתחילה, 11:11 יכול פשוט להיות קריאת התעוררות מהמלאכים ומהעצמי הגבוה שלכם, שאומרים: ״היי, אנחנו כאן. יש עוד דברים שמתרחשים שהם מעבר לממד הפיזי״.

המשמעות של 11:11 מעמיקה

ככל שתרבו לשים לב, 11:11 מביא לכם מסר של אחדות שמסייע לכם לראות, להרגיש ולחוות את החיבור שלכם לממלכת המלאכים. ככל שאתם מתקדמים, ההדרכה הישירה שלו מהמלאכים שלכם היא להישאר חיוביים. הם שולחים לכם סימן שהם נמצאים איתכם. ההדרכה המעודכנת ביותר שקיבלתי מהמלאכים ומהעצמי הגבוה שלי בנוגע למשמעות קוד ההתעוררות 11:11 היא עוצמתית: מדובר באות ובסימן מהרוח, מהמלאכים, מהמדריכים הרוחניים שלכם, מהמאסטרים הנעלים ומהצוות הרוחני שלכם (וכן, גם אם לא הבנתם זאת עדיין, ישויות רבות בממלכת הרוח מדריכות ואוהבות אתכם!).

הקודים של תהליך ההתעלות

11:11 הוא קריאה להתכוונן לאהבה ולהדרכה. אם נעמיק, 11:11 הוא קריאה להתכוונן לקודים של ההתעוררות, לאור ההתעלות, להפעלות הדנ״א של ממלכות הרוח. האנושות וכדור הארץ נמצאים באמצע תהליך התעלות. אור רב יותר ורטטים גבוהים יותר נגישים עתה יותר מאי פעם. אבל עלינו לבחור בהם. עלינו לזמן את ההפעלות שלנו ולבחור לגלם מצב רטט גבוה יותר. כאשר אתם רואים 11:11, אלה הם המלאכים והמדריכים שלכם שמצלצלים בפעמון הדלת שלכם. זהו היקום שנוקש בדלתכם ואומר: ״יש לי חבילת אור בשבילכם״. האם תפתחו את הדלת? האם תקבלו את קודי ההתעוררות? האם תקבלו את המתנות שמוגשות לכם? זוהי ההזדמנות של 11:11.

חיפוש פנימי אחר משמעות אישית

כאשר אתם רואים 11:11 על גבי השעון, במקום לבדוק בגוגל מה משמעות הדבר, אני מזמינה אתכם להיכנס פנימה. זה המקום בו תוכלו לקבל את האמת המעודכנת ביותר ואת ההדרכה הרלוונטית ביותר. זה המקום שבו תוכלו לקבל את תדר האור המדהים שזורם אל הפלנטה.

אני חושבת או אומרת: ״מדריכים, מלאכים, מאסטרים נעלים, תודה לכם. תודה לכם על סימן זה ועל התזכורת לגלם את האור שלי, לחוות את אחדותי עם כל החיים״. אז אני עוצרת ונושמת במשך כמה רגעים את כל היש ומתכווננת לאחדות שלי עם האור, כדור הארץ וכל הקיים.

לאחר מכן, פתחו את הלב והשכל שלכם כדי להרחיב את מודעותכם. גלמו את נוכחות העצמי הגבוה שלכם – שנמצא בכל מקום סביבכם. התכווננו לצינור ההתעלות שלכם, לטורוס האנרגיה שהוא גוף האור שלכם. פתחו את לבכם, הניחו לאנרגיה שלכם לזהור כמו השמש, ואז הרחיבו אותה עוד יותר.

ממקום זה, אני מזמנת את קודי ההתעוררות, את תדרי האור, את ההדרכה, האהבה, הריפוי וההפעלות שנגישות לי בזמן הזה. אני קוראת להם ומזמנת אותם.

התאמה לרטט המלאכים והמאסטרים הנעלים

לאחר מכן התמקדו פנימה, פתחו את לבכם וקבלו את ההצפנות, ההפעלות ואהבת האור. אם קיימת הדרכה נגישה מאת המלאכים שלכם, כך תקבלו אותה. באמצעות העלאת הרטט שלכם ועל ידי התאמת הרטט שלכם לרטט של המדריכים, המלאכים והמאסטרים הנעלים. כאשר אתם מתאימים את הרטט שלכם, אתם מסוגלים להתכוונן להדרכה שלהם. זה עד כדי כך פשוט ועד כדי כך עוצמתי.

הגביהו את הרטט שלכם וכאשר אתם רואים 11:11, דעו שהמשמעות שלו היא שאור גדול יותר נגיש לכם. המשמעות שלו היא שאתם ישויות אור אותנטיות; מראי דרך בתהליך התעלות זה. אתם ישויות רוחניות בצורה פיזית ואתם כאן על כדור הארץ כדי להתעורר לאמת נעלה זו. גם אם אתם כבר ערים, תמיד אפשר יותר. גלי אור זורמים אל הפלנטה ואל נקודת הזמן שלכם.

המדריכים והמלאכים ממשיכים לצלצל בדלת, להראות לכם 11:11. התעוררו, היפתחו, התרחבו, התכווננו! תבעו לעצמכם את ההפעלות ואת קודי האור כאשר אתם רואים 11:11. עכשיו הוא הזמן; עכשיו ההזדמנות. אתם מקבלים אהבה, הדרכה ותמיכה רבות מכל המלאכים, מממלכת הרוח כולה, ומכל היקום. התעלו, התעלו, התעלו באהבה ובאור והתחברו עם רמות גבוהות אף יותר. זוהי ההזדמנות שלכם וזוהי ההזמנה שלכם כאשר אתם רואים 11:11 כאן ועכשיו.

מה המשמעות של ראיית 11:11 עבורכם?

לאמתו של דבר, ניתן לפרש 11:11 בדרכים שונות, וקיימים רמות ורבדים שונים של משמעות, שתלויים במקום שבו אתם נמצאים ובמה שמתרחש בחייכם כאשר אתם רואים 11:11. למעשה אין תשובה נכונה או שגויה בכל הקשור לשאלה: ״מה משמעות הדבר עבורי?״ הסיבה היא שהמשמעות המדויקת של 11:11 תלויה במה שמתרחש בחייכם, על מה אתם עובדים, מה אתם חושבים או במה אתם מהרהרים לפני שראיתם 11:11.

אולם קיימות כמה משמעויות שכיחות יותר שיכולות להעניק לכם תובנה והבנה ברורות יותר למשמעות 11:11 עבורכם, ובכך אדון כעת.

אהיה כנה איתכם… כאשר התחלתי להבחין ב-11:11 על בסיס קבוע, לא ידעתי מה משמעות הדבר, אך הרגשתי אינטואיטיבית שיש לכך משמעות רוחנית עמוקה יותר מאשר כמה ספרות על גבי השעון. וכעת, לאחר שלמדתי להתחבר למלאכים, למדוט ולהקשיב למשמעות העמוקה יותר כאשר 11:11 מופיע לנגד עיניי, ולהתכוונן להדרכה ולתובנה של המלאכים לאחר שאני רואה את המספרים הללו, אני יכולה לאשר שאכן קיימת משמעות עמוקה יותר להופעת 11:11.

אז מה המשמעות של 11:11?

מודעות מתעצמת!

בראש ובראשונה, כאשר אתם רואים 11:11 – שימו לב! 11:11 הוא כמעט תמיד סימן להיות מודעים יותר. בנוסף, בעזרת מודעות ונוכחות, אתם יכולים להתכוונן למשמעות העמוקה יותר של הופעת ה-11:11 לנגד עיניכם באותו רגע. לכן, כאשר אתם רואים 1111, שימו לב למחשבות שהיו לכם באותו רגע, כמו גם למה שקורה סביבכם. לעתים הסימן יכול להיות קריאה מהמלאכים לשים לב למחשבות שלכם ותזכורת לכך שהמחשבות שלכם מתגשמות… שמרו על מחשבות חיוביות! הוא גם יכול להיות סימן לכך שהמלאכים מעניקים לכם אהבה, הדרכה ותדר. בעזרת המודעות, תוכלו להתחיל להרגיש ולחוות את אהבתם ונוכחותם ולהתכוונן למסרים הנוספים שיכולים להגיע מהם באותו רגע. הבנתם?

אי לכך, בראש ובראשונה, היו מודעים ברגע שאתם רואים 11:11, כיוון שזה הבסיס ההכרחי בעזרתו תוכלו לפענח את הרובדים הנוספים של המשמעות הנסתרת של הופעת ה-11:11 עבורכם. אחד מהם הוא – המדריכים והמלאכים שלכם קרובים.

המדריכים והמלאכים שלכם קרובים!

תכופות נאמר ש-11:11 הוא שער בין ממלכות, ויש בכך מן האמת. זאת אומרת, המציאות היא שהממלכות הרוחניות נמצאות תמיד סביבנו. אבל כאשר אתם רואים 11:11, תכופות הדבר מסמל שהמדריכים והמלאכים שלכם מנסים ליצור איתכם קשר, כיוון שהוא מעין ״כרטיס ביקור״ עבור רבות מהישויות הרוחניות.

כאשר אתם רואים 11:11, אלה סימן וקריאה לקשר ישיר עם האור והאהבה של האלוהות והמלאכים עמם אתם מאוחדים. נשמו נשימה עמוקה, השקיטו את המחשבות, והיכנסו פנימה כדי להתכוונן למסרים שיש למדריכים ולמלאכים שלכם עבורכם, כאשר הם לוחשים באוזניכם להרים את העיניים ולהביט בשעון.

התעוררות רוחנית!

הופעת 11:11 היא הזמנה להתעורר ולחוות את התמונה הגדולה יותר. זוהי קריאת השכמה כלשהי להתכוונן לממלכות הרוח ולחוות את אחדותכם עם כל החיים, ובכלל זה אלה שמעבר לצעיף האשליה.

אנשים שכבר החלו במסע הרוחני שלכם או אנשים שעומדים לצאת למסע של גילוי הם אלה שרואים 11:11 לעתים קרובות ועל בסיס קבוע. אם לא התחלתם עדיין לראות 11:11, ייתכן שבעקבות קריאת מאמר זה תתחילו לראותו.

אולי 11:11 מחזיק בקוד שיעזור לכם לפענח את סודות התת-מודע שלכם, להסתנכרן עם דרכי הפעולה של היקום ועם התכלית האותנטית שלכם והסיבה להיותכם כאן. זוהי קריאה להעלות את הרטט שלכם, לצעוד אל תוך האור שלכם ולהתחיל לעבוד על תכלית חייכם לזהור באור גדול יותר, לחיות כישות הרוחנית העוצמתית שאתם, ללמד באמצעות דוגמה אישית ולחולל שינוי בעולם.

אחדות!

הופעת 11:11 היא תזכורת שאתם מאוחדים, מאוחדים עם כל החיים וכל היש. רגע הופעת 11:11 הוא קריאת התעוררות והזמנה פתוחה לפתוח את לבכם, להעלות את הרטט שלכם ולהתכוונן לחוויית אחדות מרטט גבוה יותר. התעלו באור הסובב אתכם וחוו את אחדותכם עם האלוהות.

בנוסף לכך, 11:11 הוא תזכורת רטט לכך שהעבר, ההווה והעתיד ארוגים זה בזה בו-זמנית, 11:11 מזכיר לכם חיבור זה של אנרגיית החיים שזורמת בכול. הופעת 11:11 מייצגת גם אינטואיציה, יצירתיות, גאונות, עידון וסיפוק. אולי הופעתו מעודדת אתכם להתעורר ולבטא איכויות אלה בחייכם. 11:11 מציג הזדמנות להרהר בתכלית היותכם כאן. הוא קריאה לשוב לאחדות ולאיזון, לשים לב ולתבוע את עוצמתכם על ידי למידת שיעורי החיים שלכם. אני אוהבת נומרולוגיה וגיליתי תובנות רבות לגבי עצמי והאישיות שלי הודות לנומרולוגיה.

11:11… הביעו משאלה!

11:11 הוא רגע להביע משאלה! כבר שמעתם על כך? האם למספר 11:11 יש כוח קסום להגשמת משאלות? למעשה מדובר במחשבות חיוביות המתמקדות בהגשמת הרצונות שלכם. 11:11 הוא תזכורת לכך שהמחשבות שלכם מתגשמות. כאשר אתם רואים מספר זה, התמקדו במה שאתם רוצים. התעוררו והתחילו לברוא במודע ברכות בחייכם.

שימו לב, היו מודעים, ודעו שקיימים דברים רבים שמתרחשים שלא ניתן לתפוס בחושים הפיזיים שלנו. 11:11 הוא תזכורת נהדרת לנוכחות הסינכרוניות, כאשר אנו הולכים בעקבות הלב שלנו ונעים בחיינו באהבה.

11:11 שמח!

שימו לב והיו מודעים לקודי ההתעוררות הנוספים

משמעות אמיתית והדרכה רוחנית באמצעות מספרים לא מגיעות רק באמצעות 11:11. קיימת רמת משמעות עמוקה יותר לצירופים נוספים, כגון 2:2:2, 12:12 או 3:3:3, 444 או כל צירוף אחר. יהיה הצירוף שאתם רואים אשר יהיה, דעו שהמסר הוא אישי ביותר. כן, אתם יכולים לקרוא על משמעות המספרים באתר שלי, אתם יכולים לחפש בגוגל ולגלות תשובות, אבל אלה הן רק בגדר השלב הראשון שבסולם.

המשיכו לטפס, היכנסו עמוק יותר פנימה. יש משמעות עמוקה יותר במיוחד עבורכם ואפשר למצוא אותה רק בפנים. הגבירו את האור שלכם והתכווננו לקודי ההתעוררות, לתודעה הקריסטלית הרחבה ולנוכחות המלאכים. הכול כאן, ממתין לכם. המסרים נשלחים כל העת, פשוטו כמשמעו. כאשר אתם מקבלים סימנים אלה, פיתחו את לבכם, התכווננו לאורכם, כנסו פנימה וקבלו את הברכות שנגישות לכם כאן ועכשיו.

כנסו פנימה ואז המשיכו הלאה

אני מקווה שבפעם הבאה שתראו 11:11, תקבלו זאת כסימן שאתם צועדים בנתיב הנכון. אבל יש תמיד עוד, ו-11:11 הוא צלצול בדלת. לכו פיתחו את הדלת על ידי כך שתפתחו את לבכם ותיכנסו פנימה.

תודה לכם על שהייתם כאן. תודה לכם על שאתם מאירים באורכם וניצבים באמת שלכם.

באהבה ובהודיה,

מלאני

blueheart

מלאני בקלר היא סופרת, מתקשרת ומייסדת אתר www.Ask-Angels.com

https://theangelsolution.com/