התודעה הקולקטיבית מתחלקת עכשיו רשמית לשני חלקים

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

מאנגלית: סמדר ברגמן

עולם שבור ממתין בחשכה לאור שאתם: עובדי אור שהם זרעי כוכבים עלולים להרגיש מוצפים רגשית, שעה שהיבטים רבים של העצמי הקודם מגיעים בעת הזאת אל סופם ופרקי חיים ישנים, ששוב לא משרתים את התכלית הנעלה, נסגרים. 

נשמות מתעלות חוו דגש וייצוג חזקים של הדואליות בעצמי ובעולם משנת 2020 ועד 2023. חודש יוני משמש, בכל שנה, כזרז לפעולה. חודש יוני 2024 ייתן את הטון לחודשיים הבאים של השנה. האנרגיה הפלנטרית של החודשים הבאים תפעיל תדרים מרטט גבוה ודבר זה יבוא לידי ביטוי בהתעוררות האינטואיטיבית הקולקטיבית.

הפלנטה תחווה תמורות מאסיביות בקוטביות, בפרדיגמות, בתגליות עצמיות ובחשיפות גלובליות. שער אוניברסלי להפעלת האהבה ייפתח ב-6 לחודש והפעלות במבנים הקוטביים יגיעו בעקבותיו.

תהיה הארה של האמת והפרדה ברורה של הנפרדות והתודעה הנמוכה. הפער הגדול מתרחב בעת שכמות גדולה ביותר של אירועים אפשריים בלתי צפויים תשפיע על כדור הארץ. הדבר מסמל שבירה גלובלית והתעוררות קולקטיבית גדולה יותר. תודעת הממד החמישי, אצל אלה שבוחרים בהתעלות, תמצא דרכים ייחודיות להביא חדשנות וצדק לעולם, תכניות לעידן גלובלי חדש יתפסו את מקומן. התודעה הקולקטיבית של העולם מתחלקת עכשיו רשמית לשניים. 

המעבר לממד החמישי השפיע על רבים מן המתעלים ברמה המנטלית, הפיזית, הרגשית והרוחנית. כל מערכת השמש שלנו נכנסה לענן אנרגיה דחוס שמגביר את הרטט של כל החלקיקים עמם הוא בא במגע. 

אנרגיה קוסמית מקודשת זו מעלה את רמת התודעה עבור כל הישויות המתעלות על כדור הארץ האהוב שלנו. אנו עדים למטמורפוזה שלנולהפיכתנו לישויות אור מטפיזיות, בעוד גאיה ממשיכה במסעה אל מציאויות הממד החמישי.

המתעלים יהיו עדים להתעצמות באהבה גלובלית, בשלווה, באמת ובידע על הפלנטה הזאת, בעת שחשכה וישויות מאנרגיה שלילית לא ישרדו ויחדלו לפעול בדרך בה פעלו בעבר בממלכה זו של אנרגיה ארצית חדשה. 

לעתים, במסע ההתעלות, יש הכרח לאפשר לכל הדברים להתפרק, להפסיק להיאחז בחיים ששוב לא משרתים את טובתנו הנעלה ביותר, ובמקום זאת להאמין שהכול יעבוד לטובתנו ויהיה אפילו טוב יותר מכפי שאנו חושבים. 

דבר זה עלול להיות קשה לעתים עבור אנשים רגישים, משום שבלבול, פחד וחוסר ודאות עלולים להשתלט על המחשבות הפנימיות. זוהי הזדמנות חשובה לאמץ את החשכה ואת חוסר הודאות שמהווים תמיד חלק משינוי פנימי גדול. קיימת עוצמה פנימית רבה מאוד ביכולת לשחרר ולהתחיל מחדש. ייתכן שתרגישו שאתם מהלכים במנהרה חשוכה, שבסופו של דבר מובילה אל אור של פוטנציאלים ואפשרויות נעלים יותר. 

ישויות אור מתעלות מכירות שוב בכוחן הפנימי ובפוטנציאל שלהן כפרטים. הגיע הזמן להשתחרר מהכבלים השליליים שהותירו אותנו קשורים ומשועבדים, עכשיו הוא הזמן לאמץ מחדש את כל השייך לנו על פי זכות אלוהית מלידה, להישאר ריבונים ונאמנים לתכלית הפלנטרית.

הנושא עבור יוני, בכל הקשור להתעלות, מתמקד גם לקיחת בעלות מחודשת על העוצמה המולדת וקבלת המציאות כפי שהיא באמת. הפחד מתנקה ומשתחרר לטובת קפיצה קוונטית אל ממלכות אמונה גבוהות יותר, במטרה לנצל הזדמנויות וברכות שהאנרגיות הארציות החדשות מעניקות.

באמצעות אנרגיה שופעת שנגישה עכשיו, המתעלים יביאו כוח ואיזון לחיים בעודם שואפים להגשים את הפוטנציאל הנעלה ביותר שלהם, בוטחים ביקום שיתמוך לחלוטין בתהליך הבריאה שמתרחש עתה.

בעידן הדלי, שחרור העצמי כרוך בהבנה שהמגבלות הנתפסות הן רק תחושות, רעיונות, המבוססים על אמונות שקריות לגבי העצמישהן אינן מגבלות אמיתיות. על ידי אימוץ האפשרויות הבלתי מוגבלות של העצמי, השמחה והנסים המדהימים, העצמי המתעלה יכול לשנות את המציאות כך שתתאים להלך הרוח התודעתי החדש ולעצב את החיים על פי אמונות מודעות.

האנרגיה הארצית החדשה מקדמת הסתכלות אל מעבר להופעה החיצונית ומצב שבו לא הולכים שולל אחר העולם הפיזי. הצלחה בממלכה הרוחנית היא בעלת ערך ומשמעות רבים יותר בכל מקומות ומרחבי החיים.

אימוץ גרסה חדשה של העצמי מרחיק לכת אל מעבר לצבירת עושר ורכוש, מדובר בתודעה נעלה יותר. מודעות גבוהה זו תעניק השראה לרעיונות ולתובנות. על ידי הקדשת זמן ואנרגיה לחוויות שמוסיפות ערך לחיים, אתם מתחברים לנתיב מודע להגשמת תכלית ושאיפות ונערכים עמו.

הודיה מאיצה את ההגשמה, משום שהיא מחברת אתכם לאנרגיית הקבלה. היא מגשימה את העוצמה שלכם ופותחת אפשרויות, הכול הוא אנרגיה ורטט. גילום הודיה מציב אתכם בתדר גבוה יותר שבו הכול הופך בר השגה. 

ברמת עצמי גבוהה יותר, אתם מזמנים את שפת האור העתיקה שתפעיל את לב הקריסטל ואת ביטוי הדנ״א האלוהי. באמצעות קודי אור טהורים וייחודיים של אלוהות והתעלות, הפעלות נעלות יותר מתרחשות בפנים, ודבר זה משנה לחלוטין את מערכת ההפעלה האלוהית.

בשירות אוהב ומסור.

Ascension Lightworkers