המיקוד עובר לחיבור עם נשמות אמיתיות בנתיב של ריפוי ואותנטיות

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

תרגום: סמדר ברגמן

בעודכם מנווטים מבעד לתמורות הכוללות שינוי, סיומים והתחלות חדשות, דעו שאתם מצויידים כעת בריפוי ובתובנות שמאפשרים לכם לחוות שלב זה בקלות. התכוננו להיות עדים לחשיפה של תעלומות ואשליות, חשיפה שמייצגת התעוררות גלובלית, המקרבת אותנו הרבה יותר אל האור האלוהי.

אמצו את האנרגיות שהופעלו לא מכבר הפועמות בכם, מציתות חיבור עמוק לתכלית הנשמה שלכם וקוראות לכם לכבד את מהותכם האמיתית. דחף שורשי המאיץ בכם להיערך עם העצמי האותנטי ידריך אתכם לכיוון שינויים משמעותיים בסגנון החיים ולדרכים בריאות יותר באמצעותן תבטאו ותשחררו רגשות, תתעלו מעל לתגובות אימפולסיביות.

בתקופה טרנספורמטיבית זו, מחזורים ודפוסים קרמתיים עוברים שינויים קיצוניים והשלמות. פצעים קרמתיים מגלגולים קודמים, מחיי המשפחה והילדות עלולים גם הם לעלות אל פני השטח, להציב בפניכם הזדמנויות רבות לשחרר ולהירפא. אמצו את האנרגיות המרפאות העמוקות שמקיפות אתכם עכשיו, תומכות במתעלים החווים תקופה זו של צמיחה רוחנית ואישית אינטנסיבית.

ליקויים הם תופעה קוסמית, בעלת משמעות גדולה מאוד בממלכות הרוחניות והאסטרולוגיות. התרחשויות שמימיות אלה ניצבות כפסגת התנועות השנתיות, פועלות כשערים לממדים גבוהים יותר.

התכלית האלוהית שלהם היא ליצור מרחב אנרגטי בעל רטט גבוה שמאיץ כיול מחדש קוסמי ומטמורפוזה שנקבעה מראש. במהותם, הליקויים הם זרזים שמגשימים אירועים חשובים, מביאים שטף של אנרגיה נעלה שמחוללת תמורות משמעותיות במארג הקיום שלנו.

הליקוי הבא, שיחול ב-25 במרץ, מייצג צומת משמעותי בזמן, שבו היקום יתזמר אירועים והזדמנויות בלתי צפויים רבים, ייאלץ קבלת החלטות מהירה וישמש כזרז לשינוי עמוק. במסגרת הממלכות הקוסמיות, ליקוי זה יעזור לנקות ולשזור קווי זמן, להביא לכדי הרמוניה את העבר, ההווה והעתיד, כדי לדחוף אנשים מתעלים ואת הקולקטיב אל פרדיגמת הוויה חדשה. 

באמצעות ההשפעה המשבשת אך המאירה שלהם, הליקויים הבאים ידריכו מתעלים רבים אל מצבי מודעות והוויה נעלים יותר, יזמינו את כולנו לאמץ את העוצמה הטרנספורמטיבית של כוחות שמימיים אלה. 

בפרק התעלות חדש זה, המיקוד עובר לחיבור עם נשמות אמיתיות בנתיב של ריפוי ממשי ואותנטיות. בין אם בשותפות עסקית, בחברויות או במערכות יחסים, הדגש הוא על היערכות עם אנשים שמסורים לעבודת ההתפתחות האישית שלהם, שהם בוגרים רגשית וששואפים להגשים את תכליתם האלוהית.

השלב הבא במסע מרחיק לכת אל מעבר לחיבורים שטחיים, הוא מדבר על מציאת אנשים ששואפים באמת להתעלות ושמחוייבים להתפתחות האישית שלהם.

תמו ימי החיפוש אחר תוקף חיצוני או התאמצות לגלם דימוי הצלחה הנתפס כאידיאלי. במקום זאת, המיקוד עכשיו הוא על פיתוח חיבורים אמיתיים שמבוססים על רטטים תואמים, אותנטיות, מחוייבות ונאמנות. בהכירם בערך המולד שלהם ובעומק העבודה הפנימית שביצעו, מתעלים רבים מעלים עכשיו את הסטנדרטים שלהם ומקיפים את עצמם באנשים שמהדהדים עם מסע הנשמה. 

התמסרות לשינוי טרנספורמטיבי זה משמעותה הימצאות במרחב שבו אין מקום לבינוניות, והשאיפה לחיבורים מיוחדים הופכת נחרצת. על ידי מימוש סטנדרטים גבוהים אלה בעצמכם, אתם מסוגלים ליצור קרקע פוריה לתודעה מועצמת, לתמיכה הדדית ולתכלית משותפת, להתחבר עם אלה שמזינים את הרוח כדי לרומם את התודעה הקולקטיבית.

הפעלות זרעי כוכבים מתממשות עתה במהירות ובקצב חסר תקדים, מזרזות עידן חדש שכמותו לא נראה במערכת השמש שלנו. מהפכת האהבה של כדור הארץ החדש עוטה צורה בעת שאנו מאמצים קולקטיבית את החיים ממרחב הלב בקלות וחן רבים. במשפחת האור שלנו, תודעה משותפת מתהווה, סוללת את הדרך לשינוי קולקטיבי אל קיום רבממדי. 

כאשר זרעי כוכבים מתעוררים למהות ולתכלית האמיתיות שלהם, הם נערכים עם האנרגיות אותן נועדו לגלם. זהו רגע בזמן שבו כל אדם מתעלה נקרא להופיע ולאמץ באופן מלא את כישוריו הייחודיים ותכליתו הייחודית. חוטי החיבור בקרב זרעי כוכבים אורגים מארג של אחדות ומודעות נעלה, מניעים אותנו אל מציאות שבה חיים רבממדיים אינם רק אפשריים אלא בלתי נמנעים לחלוטין. 

התעוררות קוסמית זו מסמלת צומת מכריע בהתפתחות שלנו, בעת שאנו ניצבים על סף של פרדיגמה ארצית חדשה, אותה מאפיינים אחדות, אהבה ותודעה נרחבת. אמצו רגע זה, כיוון שזהו זמנכם להאיר, זרעי כוכבים, לתרום את האור השופע שלכם להתנסות הקולקטיבית של התפתחות קוסמית. 

לליקויים יש את הכוח לחשוף את שלא מתאים ותואם ואת הזקוק לשינוי, לגלות אמיתות באמצעות חשיפות. אף על פי שהם עלולים לכלול אנרגיה כאוטית ואירועים בלתי צפויים, ליקויים תמיד מעניקים הזדמנויות חשובות לריפוי עמוק יותר, לניקוי אנרגיות ישנות, לטיהור הישן ולהתחלות חדשות. שינויים פיזיים בעת הליקויים ולאחריהם יאיצו טרנספורמציה אישית, יסמנו את סופו של מחזור אחד ואת תחילתו של מחזור חדש.

בשירות אוהב ומסור לעובדי האור.

Ascension Lightworkers