שנת השפירית: פרספקטיבות מאת השאמאניזם החדש

סליה פן

6 בינואר, 2015

מאנגלית: סמדר ברגמן

שנת 2015 תהיה שנה מדהימה וקסומה על הפלנטה. האנרגיה המגנה והש ומרת השנה היא זו של השפירית. השפירית היא שומרת שערי הקסם, החלומות והמסתורין. זו אנרגיה הראויה להדריך אותנו בכניסתנו אל הממד השישי של הגשמת קסם וחלומות.

שעה שאנו מעגנים את הממד השישי המופלא על כדור הארץ, השפירית תדריך אותנו אל מציאות קסומה ושאמאנית חדשה.

שאמאניזם חדש הוא דרך חיים כמו גם תפיסת מציאות שמסתמכת על הנתיב הקדום של השאמאן. אבל במאה ה-21, נתיב זה נחווה ובא לידי ביטוי ברמת מודעות חדשה שמשלבת תודעה גבוהה יותר, חמלה ויצירתיות.

תודעה חדשה זו יכולה לאמץ את ״רפואת״ השפירית, או את חתימת האנרגיה של השפירית. זו היכולת להשתנות, לחלום ולטוות אור לכדי הגשמה קסומה.

טרנספורמציה עם קסם השפירית

השפירית מתחילה את חייה במים, ואז משתנה במהירות מראשיתה באלמנט המים והופכת לייצור מכונף שיכול לעוף ולרחף באוויר מעל למים בריקוד אקזוטי של אור נהורות.

כך יהיה בשנת 2015. אתם תגלו שהחיים והאירועים יחייבו שינויים מהירים מאוד. אתם תאותגרו להעלות את התודעה והתפיסה שלכם ולעוף על כנפי הדמיון היצירתי.

שוב לא תהיו מסוגלים פשוט לשחות לכם בזרמי התודעה הקולקטיבית הנמוכה יותר, אלא תחושו בדחף ובצורך לשנות את חייכם ולהיוולד מחדש כמשהו וכמישהו יפהפה ויצירתי יותר. אתם תוזמנו לרקוד את ריקוד החיים על הנתיבים הזוהרים של אור היהלום. אור זה יזהר בכנפי הרוח שלכם שעה שאתם רוקדים עם האור!

דחף זה לשינוי ול״מעוף״ יצירתי יורגש גם ברמה הקולקטיבית, ויתרחשו אירועים על כדור הארץ שיחייבו טרנספורמציה קולקטיבית ותגובה רבת דמיון. תהיינה הזדמנויות להתעלות מעל לדרכי החשיבה והתפיסה הישנות המבוססות על פחד ומחסור, ולעבור לרמה חדשה של שיתוף פעולה ובריאה כמשפחה פלנטרית.

כאשר תתעוררו למציאות זו, אתם תגלו שקל לכם יותר פשוט לאפשר לעצמכם להשתנות, להתעלות ולהגיב בדרכים קסומות. אתם טווי החלומות, הרקדנים הקסומים, הבוראים את ריקוד החיים הזוהר. 

שומרי הקסם

כאשר תעבדו עם קסם השפירית, גם אתם תהפכו לשומרי הקסם האלוהי.

השפירית מלמדת אותנו כיצד לנוע בין עולמות וממדים, וכיצד לטוות חלומות שבוראים מציאויות חדשות.

החלומות הקסומים שתארגו יבראו את המציאות וקו הזמן שלכם. חייכם יזרמו בקלילות כמו ריקוד השפירית, יבראו שובל של קסם ואור.

למדתם להיות  מודעים לכך שהחיים הם אשליה, ועכשיו תלמדו לטוות אשליה זו לכדי שדה אור קסום שישקף את חתימת האנרגיה שלכם ואת אהבתכם וחמלתכם.

המדיטציה וההפעלה של השפירית לשנת 2015

מדיטציה זו תסייע לכם להתחבר לאנרגיה של השפירית. היא תפעיל אנרגיה זו בשדה גוף האור שלכם.

כדי להתחיל במדיטציה, ודאו שאתם שוכבים או יושבים בתנוחה נוחה, כשרגליכם על הקרקע ועמוד השדרה שלכם ישר.

התחילו בכך שתתמקדו בנשימה שלכם, התמקדו בשאיפה ואז בנשיפה, אפשרו לעצמכם להירגע. אם אתם עוסקים בשאמאניזם, תוכלו ליצור מעגל מקודש לטובת עבודה זו.

כאשר אתם מרגישים שהנכם רגועים, מקדו את תשומת הלב והכוונה במרכז הלב שלכם, ואפשרו לעצמכם להתחבר עם האור והלהבה האלוהיים שחיים בתוך לבכם. הרגישו כיצד אתם מרחיבים אור זה וממלאים את גופכם ואת גוף האור שלכם באור זהוב אלוהי זה.

אפשרו לעצמכם לנשום את האור הזה, באמצעות כל תא בגופכם! אתם עשויים להתחיל לראות צבעים קסומים רבים – תחילה כחול זוהר, אז לבן כסוף בוהק, ואז זהב, ורוד, ירוק, טורקיז וצבעים רבים אחרים. אפשרו לצבעים הללו לזרום דרככם ולרקוד סביבכם.

כעת אתם מוכנים לזמן את אנרגיית השפירית, לכן, קראו אליכם את השפירית.

באמצעות ראייתכם הפנימית תראו שפירית יפהפייה שתתקרב אליכם, רוקדת על האור, עפה ומרחפת. אפשרו לעצמכם להתמזג עם השפירית, ועכשיו אתם עפים, רוקדים וטווים אור עם אנרגיית השפירית. הניחו לעצמכם לזרום אל תוך נתיבי האור הזוהרים.

אתם יכולים לעוף אל השמים, אתם יכולים לרחף מעל המים, או אתם יכולים לשבת בשקט על ענף ולייבש את כנפיכם. ואתם תחלמו. אתם תחלמו על בריאה, פרוייקטים ורצונות חדשים שמבקשים הגשמה במציאות שלכם. ואתם תרגישו שהאנרגיה של השפירית מסייעת לכם לטוות חלומות אלה למציאות.

הרגישו כמה עתיקה היא האנרגיה הזו שעה שהיא טווה את האור. הרגישו באנרגיה הקסומה הקדומה של הדרקונים, אותה מחזיקה עדיין השפירית. הרגישו כיצד האשליות מתפוגגות עד שתראו את היופי והאמת הטהורים והזוהרים שבלב כל הבריאה. וזוהי אהבה. אהבה וחמלה טהורות המתגשמות כיצירתיות, כשמחה וכשפע.

הרגישו כיצד אתם מקבלים את הברכות העתיקות של השפיערית אל תוך לבכם, נשמתכם, הרוח וגוף האור שלכם.

אנרגיה זו תהיה אתכם ותתמוך בכם בשנת 2015. היא תעזור לכם לרקוד עם האור, היופי, הקסם, השמחה, השפע והאהבה.

אפשרו לעצמכם להיפתח לכל מסר שעשוי להגיע עתה מהשפירית.

כאשר תסיימו, החזירו את המיקוד שלכם חזרה אל מרכז הלב ונשמו עמוקות. אם פתחתם מעגל סביבכם אתם יכולים לסגור אותו עכשיו, ולחזור לתודעת היום-יום. נשמו עמוק מספר פעמים והניעו את זרועותיכם ורגליכם. תוכלו לקום ולרקוע ברגליכם כדי לקרקע את עצמכם חזרה אל כדור הארץ.