שמחה. אחדות. שלווה. שייכות.

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

באזל, שוויץ

6 בספטמבר, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בשוויץ, ב-6 בספטמבר, 2014.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. תהליך התקשור שכיח הרבה יותר מכפי שאתם יודעים. אני יודע מי נמצא כאן, וישנם אנשים בחדר הזה, ברגע זה, שיודעים כיצד התקשור עובד. כאשר המרפא ניגש למטופל, מתרחשת תקשורת. זה תקשור, והמרפא יודע הכול על כך. לפעמים המרפא זז הצדה ואז מגיע המידע הדרוש למרפא, שתכופות מקבל אישור באמצעות המולד של המטופל שלמולו. אז השניים מתחילים באיזון, בריקוד האנרגיות, והתקשור מתחיל.

למרפא ולמתקשר יש מכנה משותף. שניהם מתקשרים, אך בדרכים שונות. מרפאים אינם מרפאים. הם מאזנים. אף אדם אינו יכול לכפות ריפוי על אדם אחר. אולם רוב המטופלים מבקשים איזון כדי שיוכלו לרפא את עצמם בעזרת המרפא המאזן. תהליך זה של שיתוף פעולה דרוש לריפוי אמיתי, ומה שאתם שומעים עכשיו דומה לכך. אנרגיה מאזנת נוכחת במסר שמוגש.

המסר שאני מעביר מכיל אנרגיה, יקרים, וכמו אצל המרפא, קיים איזון שמסייע להבהיר את הדרך בתהליך החשיבה שלכם. הבהרה זו עשויה לעזור לכם להגיע להחלטה, לאפשר לכם לנוע לרמת הבנה שונה. זהו ריפוי התודעה. זו בחירה חופשית. פעמים רבות, המסר הוא פשוט חשיפת אנרגיית האמת, המסירה לרגע את הצעיף, והדבר יוצר איזון. זאת אנו רוצים לעשות הערב. לא יהיה זה תקשור ארוך, אלא תקשור שונה באופן עמוק, משום שברצוננו להתייחס לנושא עליו איננו מדברים לעתים קרובות.

נשמת בן האנוש

 חודשים רבים העברנו לכם תקשורים בנושא השינוי הנוכחי. למעשה התחלנו לדון במידע זה הרבה לפני שנת 2012. המשכנו בשנת 2013 ו-2014, סיפרנו לכם על תכונות נוספות של השינוי. בשנים הללו, סיפרנו על הפוטנציאלים לעתיד לבוא. סיפרנו לכם על האנרגיות הסובבות אתכם, על הדברים להם אתם יכולים לצפות והזהרנו אתכם לא להתייאש בגלל האנרגיות החשוכות והשליליות שאתם רואים סביבכם. כמו כן, אמרנו לכם שדברים בעלי תודעה נמוכה יגיעו במהירות לקדמת הבמה ויראו את עצמם במלוא חשכתם וכיעורם.

מה קורה כאשר אתם מזיזים אבנים גדולות בגינה שלכם שלעולם לא הזזתם קודם לכן? הדברים שחיים תחתיהן, בחשכה, יוצאים לפתע, כיוון שנחשפו לאור. אולי כלל לא ידעתם שהם שם, אורבים, אבל הם היו שם כל העת. לפני זמן מה אמרנו לכם שהדברים האפלים הללו יופיעו בזמן הזה, שאתם תראו אותם בחדשות שלכם והפצרנו בכם לא להתייאש. נתנו לכם הוראות שהסבירו כיצד להישאר רגועים לנוכח כל המתרחש, ונתנו לכם הוראות לגבי התנהגות סובלנית ונדיבה, אבל אף פעם לא דיברנו על הנשמה, לא באופן זה.

מה ההבדל בין העצמי הגבוה לבין הנשמה? ראשית, העצמי הגבוה הוא חלק ייחודי שלכם. הוא חלק ממה שאנו כינינו ״מרק האלוהים שנושא את שמכם״. הוא חלק מהאקאשה שלכם [תיעוד מסע נשמתכם]. הוא אתם, החלק של אלוהים שהוא אתם, הצועד על הפלנטה. חשוב שתזכרו שבכל פעם שאתם מתגשמים, אותו עצמי גבוה מגיע אתכם. האם אתם מבינים איזה ידיד יש לכם כאן? העצמי הגבוה ליווה אתכם במשך כל תקופות החיים שלכם! כאשר אתם מתחברים לעצמי הגבוה שלכם, אתם מתחברים למשפחה האנושית כולה – שאותה אתם מכירים ושאיתה הייתם. האקאשה היא תיעוד כל שאי פעם למדתם. היא חלק מהמערכת של המולד שלכם, שגם הוא חלק מהעצמי הגבוה שלכם. כאשר אינכם נמצאים על הפלנטה, העצמי הגבוה אינו נוכח. זה משהו שלחלוטין שייך לדואליות של האדם על הפלנטה.

כעת ברצוני לדבר איתכם על הנשמה, כיוון שהיא שונה מאוד מהעצמי הגבוה. שיהיה ברור: באנרגיה הישנה, לא כל בני האדם יכלו להתחבר לנשמה שלהם. חלק הנשמה היה מרוחק מאוד מהתודעה שלהם ובגדר תפיסה בלבד. כעת, האנרגיה החדשה מתחילה [לאחר השינוי של 2012] ואנו רוצים שתתחילו ללמוד להתחבר אל הבורא. מהי הנשמה? מדוע היא שונה מהעצמי הגבוה? לטובת ההסבר, תכופות אנו מדברים על תפיסות שקשה מאוד להסבירן בכל שפה.

הנשמה היא ניצוץ האלוהים. היא נצחית ולא כוללת את האקאשה שלכם בתוכה. במקום זאת, היא כוללת את חותם הבורא, והיא כל הקיים. חלקכם יכולים לחוש בה כאשר אתם נכנסים אל הליבה בעת המדיטציה. אז היא מתחילה להופיע ואתם יכולים לחוש בה ממש. אתם יודעים שהיא לא העצמי הגבוה. היא מעבר לכך. אולם, היא עדיין שייכת לכם כבני אדם, משום שאתם ישות רב-ממדית. הדואליות שלכם תומכת בכך, כיוון שהיא גשמית ורוחנית בעת ובעונה אחת.

הנשמה לא מתקשרת איתכם במילים או במחשבות או באמצעות אינטואיציה. היא יותר מכל אלה. היא גם לא נמצאת בצד האחר של הצעיף! היא בכם, והיא מתחבאת בכל חלק וחלק של האני הגשמי שלכם. היא היופי שבכם; נפלאות כל הדברים. עליכם לשמוע על כמה תכונות, משום שאני רוצה שתתחילו להרגיש את הנשמה שבכם. כל רגע שאתם מקדישים לסוג זה של תקשורת משנה אתכם. יהיו בכם שיצליחו לעשות זאת ויהיו שלא יצליחו. יש בכם אנשים שכלל לא ירצו לעשות זאת, אבל למען אלה שכן רוצים, אני רוצה לקחת אתכם לשם.

כדי שתבינו דברים אלה, עליכם לצאת איתי לטיול מטפורי קטן. אני רוצה שתגיעו למקום בתוך עצמכם שהוא נצחי. זה מקום בטוח ורק אתם יכולים להגיע לשם. הוא מייצג את המדיטציה העמוקה ביותר שאי פעם תחוו. הוא מייצג את תכונות הנשמה ואת הדברים שהיא רוצה להעניק לכם על בסיס יום-יומי. אחזו בידי, בואו נלך יחד.

המסע

הביטו סביב יחד איתי. מה הדבר הראשון שאתם חווים? האם יש היררכיה שיש לחוות, הדבר הראשון הוא שמחה – שמחה! זו שמחה שלווה, משום שלא משנה מה קורה בחייכם, מהות האלוהים והאהבה היא שמחה! היא מציפה והיא מסבירה מדוע רבים יבכו מרוב שמחה כאשר הם פוגשים בעצמם באופן זה. זו מהות הבורא שבכם והיא שקטה ובטוחה. אתם יכולים להתחבר אליהם בכל עת שתרצו, כיוון שהיא שייכת לכם.

הבורא מחייך כל הזמן! האם הבנתם זאת? האנושות צריכה לשמוע את זה! אנשים רבים כל כך מאמינים שאתם חייבים לסבול כדי לזכות בתשומת לבו של האלוהים הכול יכול. אני רוצה לגלות לכם סוד: שמחה מעניקה לכם תשומת לב רבה יותר! סבל הוא תכונה אנושית תלת-ממדית. הוא מעולם לא השתייך לאלוהים הבורא. הוא מעולם לא היה תנאי מקדים לקבלה על ידי האלוהים. סבל הוא תפיסה שלחלוטין נבראה על ידי בני אדם. יקרים, אומר לכם שוב: אל תשייכו את תכונות האנושיות והתודעה האנושית לאלוהים, למקור הבריאה הגדול, לאהבת היקום הטהורה. אלוהים ״לא חושב כמו בן אדם״. הנשמה שלכם היא מהות האלוהים.

האם אתם יודעים בני כמה אתם? לחלק זה שלכם אין התחלה ולא יהיה לו סוף. הוא מעגל אהבה כה מושלם, שהשכל האנושי לא יכול להבינו. הנשמה היא חלק ממקור הבריאה של כל הדברים. היא מייחדת אתכם משאר בעלי החיים, יקרים. אני רוצה שתתחילו להיכנס לליבה לעתים קרובות יותר, שתחוו את הדברים הללו עליהם לא דיברנו אף פעם באופן זה.

אחדות כל הדברים

מסענו ממשיך ואנו רואים תכונה נוספת של הנשמה. יש לנו רק מילה אחת כדי לתאר אותה – אחדות. אחדות מגיעה מאנשי קדם שאמרו תכופות שעלינו ״להיות אחד עם כל הדברים״. כל הבריאה נובעת מן האלוהים, ויש לכם את היכולת להפוך לאחד עם כולה. למעשה, האחדות אינה תפיסה, היא מצב הוויה. האם אתם יכולים להרגיש בה? האם אתם יכולים לראות שרשתות הפלנטה נבראו כדי לעזור לכם לחוש בה? האחדות מאפשרת לכם להרגיש באנרגיה של בעלי החיים, האוויר, האבנים והעצים. אבל יותר מכול, האחדות עוזרת לכם לקיים קשר עם האלוהים יחד עם אנשים אחרים כמותכם, בני האדם האחרים על הפלנטה.

האחדות מנוגדת לבדלנות. באנרגיה הישנה אנשים החליטו מי הם ואז הפרידו את עצמם מאנשים אחרים. הם סיווגו את עצמם וקיבצו אחרים בקבוצות. האם זו תכונה של אלוהים? האם הרוח תנהג כך? האם בורא היקום יחליט להפריד אתכם מהאחרים? אתם בריאה מושלמת, וכך גם היושב לצדכם וזה היושב לצדו וכן הלאה [קריון מצביע על הקהל היושב מולו]. מדובר יותר מאשר ״אהוב את שכנך״. משמעות הדבר היא שכולכם עשויים מאותו חומר כוכבים!

אחדות: רבים לא מסוגלים להרגיש בה. זו תפיסה שהיא פשוט גבוהה מדי מכדי שניתן יהיה לחוות אותה. יש לחוש בה. הקשיבו: תחושת הנשמה היא תכונה שהוגבלה לשאמאנים מן העבר, ועכשיו היא שלכם. אני רוצה שתרגישו באחדות כל האנושות. אל תבחנו מה הם עושים, אלא מי הם! האם אתם יודעים שכאשר אתם מדמיינים וחשים זאת, הדבר משפיע על כל דבר סביבכם? תודעה גבוהה היא כמו דבק – היא דביקה. היא משפיעה על אחרים סביבכם, והיא עוזרת להם לראות אתכם כאדם מאוזן ואכפתי. הם רואים בכם משהו שהם אוהבים ושממנו הם נהנים. יקרים, אינכם יכולים להסתיר אדם שמאוחד עם הכול! הוא זוהר! האור שלו בהיר, והוא מחייך בשמחה ובאחדות.

שלווה מוחלטת

המסע ממשיך אל הנשמה, ואנו רואים את התכונה השניה ומרגישים בה: שלווה מוחלטת. זו לא שלווה חלקית, לא שלווה רק עבורכם, או לעת עתה, אלא שלווה מוחלטת ונצחית. זו השלווה שמתעלה על כל הבנה, משום שאין לה כלל סיבה לוגית. היא קיימת משום שכך הוא, לא בגלל שום סיבה חיצונית. זהו מקור השלווה. אין זה משנה מה מתרחש בחייכם או סביבכם, כאשר אתם נכנסים לליבת הנשמה, הכול מושלם לעד. היא אינה קשורה לחייכם, אלא לסיפור הבריאה ומעבר לו.

היא לוקחת אתכם למקום שבו יקומים נבראים ושבו ישנם דברים שכיחים שמעבר ליכולת הדמיון שלכם. אתם מבינים, אתם חלק ממנה משום שהייתם שם כאשר היקום נברא – שלווה מוחלטת. דמיינו מקום שאליו אתם יכולים להיכנס, שבו אין דרמה, אין בעיות ויש רק אהבה. זו השלווה שהיא חלק מכם.

שייכות

מסעכם כמעט ותם. לא דיברנו על כך רבות, אבל מדובר בזהות שלכם. אכנה זאת ״שייכות״. אמרנו זאת פעמים רבות כל כך: אינכם לבד! הצהרה זו מרחיקה לכת הרבה מעבר למילים! מהי תחושת ההשתייכות לאלוהים? מהי תחושת היותכם חלק מאלוהים? השמחה, האחדות והשלווה כולן סובבות במעגל את נשמתכם. זה לא העצמי הגבוה או שער בלוטת האצטרובל שלכם, וזו לא האקאשה שלכם. במקום זאת, זהו כל היש. אתם חסרי זמן ונצחיים, ואתם שייכים למקור המרכזי. אתם שייכים לבורא.

שייכות זו היא נצחית ומוחלטת. אינכם יכולים להסתתר מפניה והיא תמיד שלכם. משום שאתם חלק ממקור הבריאה המכונה אלוהים, משמעות הדבר היא שלעולם אינכם נפרדים ממנו. אתם הוא והוא אתם. לכן, אין זה משנה מי אתם לדעתכם, אתם תמיד עם המשפחה – לנצח.

האם יש משהו שיוכל אי פעם לפגוע בכך? לא. שעה שהמסע המטפורי שלכם אל נשמתכם מגיע לסיומו, אמרו: שמחה, אחדות, שלווה ושייכות. שמחה, אחדות, שלווה ושייכות. שמחה, אחדות, שלווה ושייכות.

הרגע נתתי לכם את סודות השאמאנים. לפעמים הם מבלים שעות, עובדים על התפיסות הללו, מנסים לשלב אותן או להפריד אותן מהאדם הגשמי – כל דבר שיהפוך אותן אמיתיות וחזקות יותר. הם רוצים לתפוס את מהותן, לתבוע אותן לעצמם ולהשתמש בהן. באנרגיה הישנה, היה מתסכל לחוש בהן ואף על פי כן, לא להצליח לגעת בהן ולעבוד עמן מקרוב. עכשיו הדבר מתחיל להשתנות.

הדנ״א האנושי מתחיל לתפקד באופן רוחני במידה רבה יותר, ובתהליך זה, הוא יעטה אנרגיה רבה יותר. סוף סוף תוכלו להחזיק בדרך גשמית בתכונות של הנשמה הנצחית היפהפיה הזאת. האם ראיתם זאת במאסטרים? כן! זה מה שמשך אתכם אליהם. הרגשתם את אלוהים בהם, וכחלק מהאנושות, הגבתם. אתם מעריצים אותם היום וזוכרים את אלה שיכלו לגעת בפני הנצח עם כל צעד וצעד שלהם.

חזרו עתה אל מקום מושבכם. הקשיבו: כל הדברים הללו הם חלק ממה שאתם יכולים להיות. היום, בפעם הראשונה, התחלנו לדבר על הדברים הללו: שמחה, אחדות, שלווה, שייכות. ולכן אשאל אתכם עכשיו שוב: מי אתם? עם כלי המאסטרים הללו, מי אתם? אומר לכם מי אתם.

הרימו את ידכם והצהירו הצהרה זו, אם תרצו: ״אני חלק ממקור הבריאה. אני עתיק מאוד. אני צעיר מאוד. אני נצחי וחוכמתי נצחית. אני יכול לברוא במשותף נסים אף על פי שאני אדם, כיוון שנשמתי מתעוררת בי ויופי המאסטריות נמצא סוף סוף בהישג ידי. אני אלוהים״.

יקרים, מעט הוא הרבה. כל גופכם וכל התאים שלכם מוכנים להתעורר לאמת זו. אני רוצה שתכנסו לליבה זו בכל יום.

שמחה, אחדות, שלווה, שייכות.

וכך הוא.

קריון