שלוש הרוחות

לי קרול  מתקשר את קריון מול קהל

סאסקאטון, סאסלשטצ’וואן וקאלבארי – קנדה

23-24 בפברואר 2013

מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בקנדה.

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. הזמן שחלף מאז שדיברתי אתכם לאחרונה לזמן הזה אינו קיים עבורי. קשה להסביר לבן אנוש ליניארי את משמעות היעדר הזמן. כל הדברים מתרחשים בעת ובעונה אחת, ולכן משונה לדבר על כך, כיוון שמבחינתכם העתיד שלכם אינו ידוע ובעבר שלכם אינכם יכולים לבקר שוב. לכן עבורכם, הקיום שלכם הוא תמיד בהווה. אולם בצד שלי, אנו נמצאים בכל שלוש המציאויות, אך אנו מכנים זאת “עכשיו”. תפיסות אלה הן רק אנרגיות, אבל אתם משייכים לכל אחת מהן זמן ומיקום תלת ממדיים.

למשל, העבר: בממד השלישי לא ניתן לשנות פעולות מן העבר, אבל ניתן לשנות את הזיכרון שלהן. לכן, אם אתם משכתבים את התגובה שלכם למשהו שהתרחש בעבר והמעשה משנה אתכם בהווה, אזי מה עשיתם? הרגע ביקרתם בעבר ושִכתבתם אותו!

העתיד: אתם אומרים שאינכם יודעים מה יהיה בעתיד, אולם הפוטנציאלים של מה שאתם עשויים לעשות אכן ידועים. כאשר אתם משנים את מחשבותיכם היום, בדרך מסוימת אתם משנים גם את הפוטנציאלים של מה שאתם עשויים לעשות מחר. לכן, שִכתוב העתיד הוא אפשרי היום. כשאתם קובעים למחר פגישה במקום מסוים, האם הדבר הופך אתכם לחוזי עתידות כאשר אתם מגיעים לפגישה שנקבעה? אם תבטלו את הפגישה ברגע האחרון, האם אתם משנים את העתיד שלכם? “חכה רגע, קריון. אלה הם דברים שנמצאים בשליטתנו, ולכן זה לא אותו דבר כמו עתיד שהוא מסתורי מבחינתנו”. ומה אם הייתי אומר לכם שעבורנו אין כל הבדל. “פגישות” נקבעות ומתבטלות במציאות שאינכם יכולים לראות בקלות בממד השלישי, אבל הן עדיין פוטנציאלים שאתם בוראים לעצמכם. אנו רואים כל זאת כמקשה אחת, והדבר עוזר לנו להעביר לכם את סוג התקשור שאנו עומדים לתת לכם בתמליל זה. אנו נכנה תקשור זה “שלוש הרוחות”.

הרבה ממידע זה ניתן בחלקים במשך שנים רבות. אולם עכשיו אנו מאחדים אותו. שמעתם חלק מהטרמינולוגיה ואנו רמזנו לכך בעבר, ועכשיו ברצוננו לפרוש זאת כשטיח שיכיל תשובות רבות ואולי כמה מחלוקות. כמה מהדברים הללו אולי לא יתיישבו עם מה ששמעתם מאחרים, וכאן יכולת ההבחנה האלוהית שלכם נכנסת לפעולה, כיוון שעליכם להשתמש עתה בחוש האינטואיטיבי שלכם כדי לראות אם הדברים שאני עומד לומר לכם נשמעים לכם הגיוניים או לא. אתם יכולים להשתמש במה שאכנה עכשיו “הגיון רוחני”.

נשמת בן האנוש

 ראשית, אנו רואים את בן האנוש ואת נשמת בן האנוש כדבר אחד. הם אף פעם לא מפוצלים במציאות שלנו ונמצאים במקומות רבים בו זמנית. אבל לטובת ההבנה שלכם ובהקשר לשיעור זה, נציב את הנשמה רק בארבעה מקומות בו זמנית. שלוש הרוחות הן שלוש מתוך ארבע, והמקום האחר שבו הנשמה שלכם שוכנת הוא הבית. שם אני נמצא, יקירים, ואיננו קוראים לו “רוח” משום שאין רוח כאשר אתם בבית. אין כל פעולה בעד או נגד, ואין שום דבר שמושך או שדוחף. קשה מאוד, אם לא בלתי אפשרי, להסביר לכם משהו שכה קרוב אליכם, ואף על פי כן, כה נסתר. הבית אינו אחת מן הרוחות, כיוון שהוא המקום שבו אתם נמצאים תמיד. 

חלק מאלוהים נמצא בכם, אולם חוויית ההימצאות בצד הצעיף שלי תיוותר נסתרת כל עוד אתם בני אנוש. כך צריך להיות, כיוון שמבחן האנרגיה שעליו אתם עובדים כבני אנוש חייב להישאר בסוג מסוים של מציאות ותודעה כדי שתוכלו להתקיים על הפלנטה ולעבוד על הפאזל. אבל אין רוח כאשר אתם בבית. הבית הוא המקום שבו אתם נמצאים כאשר אינכם באחת מן הרוחות. הבית הוא “מצב ההוויה האלוהי” הטבעי שלכם. 

כיצד בני האדם “תופסים” את אלוהים

 אתם חלק ממרק האלוהים, שנמדד בחלקים רבים מספור, ואף על פי כן כולם אחד. עצם מהות השזירה [מונח בפיזיקה שמתאר תכונה קוונטית שבה הדברים נעולים במציאות אחת ללא קשר למרחק] היא תכונות האלוהים. כשאתם נמצאים בקשר עם העצמי הגבוה שלכם, אתם נמצאים בקשר עם כל החלקים שלכם. לפעמים בני האדם חושבים שהם מקבלים מסר ממלאכים, ושמלאכים אלה מעבירים מסרים ממלאכים אחרים, וכן הלאה וכן הלאה. בני האדם רואים היררכיה של סמכות בכל דבר, כיוון שהיא קיימת במציאות שלהם. אבל בנוגע לאלוהים, אין דבר שכזה, כיוון שחוכמת האלוהים היא חוכמה אחת, והיא תמיד אותה חוכמה ונוכחת לגמרי כל הזמן, בכל מקום. האמת היא האמת, ומשום שיש בכם חלק מאלוהים, אתם הופכים מודעים לאמת מוחלטת כאשר אתם מתעוררים רוחנית. זו הסיבה מדוע ניתן לקחת אדם ער מחלק אחר של העולם שזר לכם, שמדבר שפה אחרת ושאינו אתם, ולמצוא את אותה האמת. האלוהים שבתוככם זהה לאלוהים שבתוכו.

ולכן בעוד אנו מעבירים לכם שיעור זה, כבדו את האינטואיציה שלכם, אותו חלק בתודעתכם שמשתמש בהבחנה ובהגיון רוחני. כמה מכם עשויים לחוות התגלות לגבי הדברים עליהם נדבר, שעה שנספר על שלוש הרוחות.

שלוש הרוחות

 רוח הלידה שונה מהאירוע הפיזי הממשי שאתם מכנים בשם “לידה”. עבורנו, רוח הלידה מתרחשת לפני שאתם נכנסים (נושמים את נשימתכם הראשונה). בכל “רוח”, נתחיל בכך שנבטל את ההשערות המוטעות וניתן לכם את האמת. לכן הרשו לנו לדון ככל שנוכל ולהתחיל באנרגיה של “רוח הלידה”.

דמיינו את עצמכם כחלק מהשלם, חלק ממרכיב האהבה של היקום, וכחלק מחוכמת האלוהים. אתם מוכנים לחזור לפלנטה, אבל אין לכם תודעה של בן אנוש. מה כרוך בכך? אילו אנרגיות סובבות סביב דבר זה שמביאות אתכם למקום זה? מי מסוגל להיות ב”רוח הלידה” והאם ישנה מערכת?

קשה לתאר דברים אלה, משום שהם אינם ליניאריים. הבינו שאתם מודעים רק לדברים ליניאריים, כיוון שזו המציאות שלכם. המציאות התלת-ממדית שלכם, בעודכם יושבים וקוראים, מודעת רק לתקופת חיים אחת על כדור הארץ. אבל ברוח הלידה הקוונטית הזאת, אנו רואים אתכם עומדים על סף מציאות אחרת, שבים לפלנטה לתקופות חיים רבות [מתייחס עתה לנשמות עתיקות]. ובעודכם עומדים שם אפוא, אתם עומדים להתחבר מחדש כאדם עם האנרגיה של הפלנטה בדרך מסוימת. “הרוח” של המציאות התלת-ממדית שאל תוכה אתם עומדים להיכנס נושבת כנגדכם בכוח גדול. דומה שאתם “נשענים אל תוכה” שעה שאנו אומרים לכם את מילות האהבה האחרונות שלנו. אתם עומדים להתנתק ממציאות הרוח (spirit), מוותרים ברצון על הזיכרון של כל היש, ושבים לכדור הארץ. איזה זמן יפהפה! 

מה התכונות או “הכללים” הכרוכים בכך, בשעה שאתם חוברים שנית לאנושות? ראשית, הרשו לי לומר לכם מה הם לא, כיוון שהרבה אינו מובן. הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא שבן האנוש הוא ייחודי לחלוטין. על הפלנטה הזאת, שהנשמות הקדושות באות אליה והולכות ממנה, בכל האנשים יש חלק אלוהי שאנו מכנים העצמי הגבוה. כל מבנה הדנ”א האנושי התלת-ממדי והפוטנציאלים שבתוכו הם זהים. הדבר היחיד שמבדיל בין אחד לאחר נמצא בתוך חלקי הדנ”א הקוונטיים – האנרגיה של התיעוד האקאשי. 

כוח האקאשה

התיעוד האקאשי מחזיק בתוכו את היכולת והפוטנציאל של אנרגיה אדירה, בהתחשב במה שהאדם עשה בתקופות חייו הקודמות. אם האדם התעורר לפוטנציאל הרוחני בעבר, אזי קיימת יותר אנרגיה מאשר במידה והוא לא התעורר לכך. לכן, היצירה הפוטנציאלית של נשמה עתיקה נאורה נגישה, פשוטו כמשמעו, בעת רוח הלידה, כיוון שהיא קשורה לידע ולחוויה קודמים ולמה שעשיתם קודם לכן על הפלנטה. מדובר במי שהייתם, מה השגתם, והאם התעוררתם אי פעם בעבר לדרכי הפעולה של חידת האור או לא, אם אתם שבים או האם זו הפעם הראשונה.

לכן, התיעוד האקאשי לא מתעד רק כמה פעמים הייתם כאן, אלא דווקא לכמה ידע רוחני והתנסויות חיים התעוררתם במשך החוויה הפלנטרית שלכם. האקאשה היא ספרייה קדושה שאתם לוקחים ואוחזים במשך כל תקופת חיים ואז לוקחים אותה גם לתקופת החיים הבאה. אתם מוסיפים לה בכל פעם שאתם מגיעים לפלנטה ועוזבים אותה, והיא מסייעת לפתח ולשנות את תקופת החיים הבאה שלכם ואת הנושאים שיכללו בה. זכרו את האמיתה שנתנו בעבר: לעולם לא יהיה עליכם לחזור למצב פחות מודע. ברגע שאתם פותחים את “הצנצנת האקאשית הרוחנית” המטפורית, כל הלמידה הרוחנית מכל תקופות החיים נגישה לכם. 

הביולוגיה שלכם אינה כולה מכדור הארץ

 נשמת האדם היא חלק מהאלוהים וייחודית על הפלנטה. אולם, מבחינה ביולוגית, האדם אינו בעל חיים שמקורו בכדור הארץ. למעשה, הכימיה האנושית הייחודית שלכם מוכיחה זאת, כיוון שיש לכם “דנ”א ממוזג” שיוצר את הפרדת 23 הכרומוזומים משאר הביולוגיה של כדור הארץ. אתם לא התפתחתם מכדור הארץ!

המינים האנושיים כפי שאתם רואים אותם היום אינם המינים האנושיים מלפני 200,000 שנים. ולכן הדבר הראשון שעליכם להבין הוא שכל הקיום הגשמי שלכם אינו כ”בעל חיים של הפלנטה שלכם”, על אף מה שהביולוגים שלכם אומרים לכם. קיבלתם עזרה במשך הזמן של “התעוררות לאור ולחושך” בתוך הדנ”א שלכם. אפילו הדתות הבסיסיות ביותר מספרות לכם על אירוע זה כ”סיפור הבריאה” האלוהי המשותף לכל האנושות. האדם שאתם היום הוא ייחודי ביקום ויש לו כוח בריאה מדהים, ממש כפי שסיפרו לכם המאסטרים של הפלנטה. 

מערכת בעלי החיים

לבעלי החיים יש סוגי אנרגיה משלהם, ולכמה מהם יש אפילו סוגים של קבוצות נשמה. בעלי החיים נמצאים על הפלנטה מכמה סיבות, וסיפרנו לכם על כך בעבר. אולם, כולם נמצאים על הפלנטה כחלק מהאיזון של גאיה, ורבים כידידי האדם. הם מחזיקים באנרגיית החיים עבור כדור הארץ, ולפעמים הם נמצאים כאן כדי לאהוב.

לסוגים מסוימים של בעלי חיים יש נשמות “חייתיות” שמתגלגלות בתוך הקבוצות שלהן, אבל תמיד כשירות לאנושות. קבוצות הנשמה שלהן שבות כבעלי חיים – רק כבעלי חיים. הן לא חוצות את מחסום הנשמה ועוברות להוויה בעלת עצמי גבוה. בעלי החיים לא “משתדרגים” והופכים לבני אנוש. אבל קל מאוד לאנשים חשוב כך, כיוון שכך עבדה מאז ומעולם החשיבה האנושית. לדעתכם, אתם משתדרגים לרמות גבוהות יותר והופכים טובים יותר. לכן, אלה שבוחנים את תרשים החיים יאמרו בוודאי: “נשמה מתחילה כבעל חיים ואז מטפסת במעלה הסולם והופכת לבן אנוש”. אולם, אין זה כך ומעולם לא היה, יקרים. לבן האנוש יש עצמי גבוה יפהפה, שהוא נשמת הליבה של אנרגיית האלוהים. 

המערכת האנושית הרוחנית

החידה המלווה אתכם בחייכם היא כמה מאמת זו – היותכם חלק מבורא – אתם מסוגלים לאמץ. עד כמה תוכלו לפתוח את הדלת הקוונטית ולראות אמת זו בחייכם? תכונה אחת זו קובעת עד כמה נאורים תהפכו במשך החיים. הקשיבו: לא מדובר בכמה ידע והתנסות נמצאים באקאשה שלכם, אלא כמה אתם מאפשרים לעצמכם להאמין בהם. קיימות נשמות עתיקות רבות על הפלנטה שיש להן כמות מדהימה של למידה רוחנית, אך הן לא רוצות לגעת ב”צנצנת הרוחנית” שבתוכן, בנקודה זו בחייהן. זוהי הבחירה החופשית של בן האדם עליה אנו מדברים.

תכנון עצום קודם להצבתכם ברוח הלידה. מה הגשמתם בתקופות החיים הקודמות שלכם, אם בכלל? מי הייתם ומה עשיתם? אילו אנרגיות התחלתם שלא הושלמו שברצונכם להמשיך לעבוד עליהן? לאיזו קבוצת נשמה השתייכתם? מי היו ההורים שלכם? האם יש לכם הסכם נשמתי מסוים שאומר שתהפכו להיות הנכדים שלהם? הדבר שכיח יותר מכפי שאתם חושבים! ישנם דברים רבים כל כך שכרוכים בתכנון “אנרגיית הכניסה” של חייכם, וכל חיים פוטנציאלים הם שונים וייחודיים. התכנון נעשה על ידכם כאשר אתם מחזיקים ב”תודעת האלוהים” בצד הצעיף שלי.

בני אדם לא אוהבים את העובדה שאין ספר הדרכה רוחני גנרי שמצהיר: “כך קורה וכך יש לעשות”. הקשיבו, יקרים, האנושות זוכה בכבוד רב הרבה יותר! האם כל הילדים שלכם זהים? האם ספרים על גידול ילדים תמיד מתאימים לילדיכם? התשובה היא לא, כיוון שכל נשמה היא ייחודית לחלוטין. אבל בני האדם רוצים רשימה של דברים שיש לעשות ולא לעשות, כאילו כל נשמה יצאה בדרך כלשהי מתוך מכונה רוחנית שיצרה אותה זהה לכל השאר. לא, במקום זאת, הרוח מכבדת כל נשמה בבחירה ייחודית ובמגוון עצום של בחירות אנרגיה.

האמנים הדגולים

יש תכונות מסוימות שבני האדם מקבלים על הפלנטה ואנו נכנה אותן “תכונות יצירתיות”. אלה הן תכונות קוונטיות כמעט וייתכן ויידרשו כמה תקופות חיים להשלימן. מה שקורה תכופות ליצירתיים הללו הוא שהם עוברים סדרת תקופות חיים כאילו היו תקופה אחת, כדי להשלים את המחזור היצירתי שלהם. אמנים מפורסמים יחזרו והדבר הראשון שהם ירצו לעשות יהיה ליטול מכחול ולהמשיך היכן שהפסיקו. מלחינים, משוררים ופסלים מפורסמים יחזרו ופשוט ימשיכו מאותה נקודה! זה ברור כל כך, אולם אתם מכחישים זאת בדרככם המדעית.

לכן היצירתיים שונים מהאחרים, והמשימה שלהם היא להביא לפלנטה את אוצרות האמנות הגדולים ביותר באמצעות סדרת תקופות חיים מאוחדת, אך באופן אישי הם מנסים לפתור את החידה שגורסת “מה שהם נושאים בפנים הוא בעל ערך, אבל אף אחד לא יודע זאת”. אם שמתם לב, רוב האמנים הדגולים שחיו אי פעם ושנמצאים כאן היום נושאים נטל שקל לזהות אותו כ”חוסר הערכה עצמית”. האם אתם רואים את המערך? הוא בשל לגילוי אישי, נכון? אתם יכולים לראות אפוא את האדם עומד ברוח הלידה, מוכן להמשיך את מה שהחל בפעם הקודמת? עם “תודעת האלוהים” יש חיוך על פניו שעה שהוא שומע את המוזיקה שילחין, כיוון שהיא נמצאת איתו כאשר הוא מגיע.

כאשר אתם ניצבים ברוח הלידה, אתם יצור ייחודי באופן מוחלט ומושלם, עם אנרגיות לא שלמות. יש צורך ביותר מאשר תקופת חיים ארצית קצרה כדי לברוא תכונות אנושיות שצומחות לכדי בגרות. אפילו ל”לא-יצירתיים” (רובכם) יש שושלת שהתחילה משהו שלא הושלם מעולם לגמרי. לפעמים הדבר קשור למערכות יחסים. לפעמים ללמידה או להוראה. נשמות עתיקות מצטיינות בכך שהן באות והולכות וממשיכות היכן שהפסיקו בפעם הקודמת, בשעה שהן משנות לאט את הפלנטה בעצם הנוכחות שלהן עליה. הנשמה העתיקה “זורעת את זרעי האור על מרבד של זמן ליניארי, לא יודעת אפילו שהיא גם תקצור את הצמחים הבוגרים של זרעי החוכמה האלה ממש כאשר תשוב בגלגול הבא”.

אי לכך, יקרים, אתם לא מגיעים עם “דף חלק”, אבל ידעתם זאת, נכון? הנשמה העתיקה מרגישה בכך. היחידים שמגיעים עם דף חלק הם “הטירונים” [שזו להם הפעם הראשונה כאן] ואנו נדבר על כך ב”רוח” הבאה. אבל זהו חדר שמלא בנשמות עתיקות ששומעות ושקוראות עכשיו. כל אחת מכן נמצאת כאן עם צנצנת רוחנית שמלאה בהתנסות חייכן על כדור הארץ, ולפעמים אפילו תכונת “ההתעוררות למאסטריות האישית שלכן”. 

קוראי האקאשה

 ישנם אנשים שמסוגלים “לקרוא” את האקאשה שלכם. אבל שלא כמו ארון התיוק הליניארי, הם לא יכולים לקרוא את תקופות החיים בדרך ליניארית כלשהי. במקום זאת, הגלגולים האנרגטיים הם שיבלטו, אלה שיש להם משמעות רבה עבורכם. אלה הם הגלגולים שבהם הגשמתם דברים, ואולי גרוע מכך, לא הגשמתם. הם הגלגולים שבהם התרחשו אירועים דרמתיים כגון מוות מוקדם, אובדן ילדים, או התנסות בשדה הקרב. הכול מבוסס על אנרגיה ופוטנציאלים. אתם תשמעו זאת שוב, כיוון שזה חשוב.

אתם ניצבים על סף רוח הלידה ואתם עומדים לשוב לפלנטה. “מונחים” עליכם הפוטנציאלים והאפשרויות שמבוססים על התנסות העבר שלכם וחותם המהות שלכם (מי אתם). אתם חוזרים כחלק מהמשפחה הרוחנית של כדור הארץ, כיוון שזו המהות של קבוצת הנשמה שלכם. היכן תהיו? מה יהיה מינכם? הדבר שהכי קשה לי להסביר לכם הוא שהתכנון אינו ליניארי והוא אינו משהו שניתן לראות על גבי גיליון כלכלי הגיוני. תכופות האנרגיה שלו מבוססת על אחרים ומושפעת על ידם. אי לכך, היא מבוססת גם על המשפחה. 

אם התעוררתם לאמת רוחנית בגלגול קודם, יש פוטנציאל חזק שהדבר ישנה במידה רבה את הגלגול הבא שלכם. לכן, נשמה עתיקה תגיע למקום אחר, מקום שנשמה צעירה אולי לא תגיע אליו. כל זה שייך לתכנון שמתרחש לפני רוח הלידה, ואתם מוכנים לכך. אתם באמת מוכנים. הקשיבו: אף נשמה אנושית לא מגיעה לפלנטה שלא מרצונה או כעונש. אולי כדאי שתזכרו הצהרה זו! 

השינוי הגדול ביותר…

 נשמה עתיקה, ממש לפני שאת חוזרת אל הפלנטה, האנרגיה של רוח הלידה שונה לגמרי בגלל מה שאירע בעשרים השנים האחרונות. באנרגיה חדשה זו של 2013, הנשמה העתיקה שחוזרת עם אותה ספרייה רוחנית שמלאה בתכלית רוחנית מרגישה בנוח עם תהליך זה. היא זוכרת אינטואיטיבית באופן מלא את מה חוותה. האם שמעתם זאת? זה שונה מהפעם האחרונה! זו תוצאה של כל שהתרחש בשנים האחרונות. אתם שיניתם את הכללים!

הנשמה העתיקה לא תחווה את האנרגיות שמושכות ושדוחפות נשמה צעירה. הנשמה העתיקה כבר החליטה, כחלק מהתכנון המוקדם, מה היא תעשה שלא יכלה לעשות באנרגיה הישנה יותר. דבר זה אפשרי רק משום שהן יכולות עתה לתכנן שהצנצנת הרוחנית תיפתח אינטואיטיבית בשלב מוקדם בחיים החדשים. הנשמה העתיקה יכולה אפילו לדעת זאת עכשיו ולתכנן זאת לפעם הבאה, לפני סוף חייה הנוכחיים, היא יכולה לדעת אינטואיטיבית על החיים הבאים במשך החיים העכשוויים. זה ההבדל, יקרים. זו ההתחלה של “היגיון רוחני אינטואיטיבי”. 

סיפרנו לכם בתקשורים קודמים על כמה מההבדלים המעניינים שקיימים בין בני אדם חדשים לבין אנשים כמותכם, שנולדו אל תוך אנרגיה ישנה יותר. אמרנו לכם שהשינויים הקוונטיים בדנ”א שיצרתם על ידי כך שחייתם תקופות חיים רבות של התעוררות להארה ולידע יאפשרו לכם עכשיו להיות ילד שונה מאוד בגלגול הבא שלכם. זה יהיה ילד שזוכר כיצד לקרוא במקום ילד שלומד כיצד לקרוא; ילד שיכול להתחיל ללכת מוקדם יותר ולדבר מוקדם יותר, כיוון שהוא זוכר כיצד לעשות זאת. זאת משום שהגשר שבדנ”א שבין מה שהיה ומה שהוא, הופך מושלם. משמעות הדבר היא שהדנ”א מתחיל להשתנות קוונטית למצב ההוויה המקורי שלו, שהוא יעיל הרבה יותר. אתם תראו זאת תחילה אצל הילדים, יקרים, אל תצפו לראות זאת תחת המיקרוסקופ. במקום זאת, בסופו של דבר יהיה עליכם לשאול סוציולוג כדי להוכיח משהו מכל זה, משום שהדבר יראה תחילה כשינוי בהתנהגות האנושית.

לכן, נשמות עתיקות יגיעו כאנשים שלא יצטרכו להתחיל מחדש וללמוד הכול מהתחלה, אלא במקום זאת הן תגענה עם מטען שלם של התנסות אינטואיטיבית מגלגולים קודמים. ככל שהמוח שלהן יתפתח, הן עשויות אפילו לזכור מי הן [נשמות עתיקות שהיו כאן בעבר]. זוהי הבטחת האנרגיה החדשה, בייחוד לאחר 2013. אתם תראו שינויים בכמה מהילדים והנכדים שלכם שעה שהם מגיעים וגדלים. הסטיגמה של פלנטה הניצבת לפני השמדה על ידי מלחמה או על ידי אלוהים לא תהיה בקרב האנרגיות של החדשים. ההבטחה שלהם תהיה זו של פלנטה שצועדת לאזורים חדשים ולא ידועים של גילוי קוונטי. הם יזדקקו למערך חדש לגמרי של כלים. 

מי חווה זאת?

 אה, כולכם השתתפתם ברוח זו. כל מי שיושב בחדר השתתף בכך. אתם עמדתם שם וידעתם מהם שיעורי החיים והכרתם את הפוטנציאלים של מה שיבוא, בגלל מה שאירע בגלגולים קודמים. אלה לא היו טעויות, יקרים. אלה היו תוצאות של פוטנציאלים ושל תוכניות שערכתם למען הנשמה שלכם.

אין כאן “טירונים” בחדר הזה [יוסבר בהמשך]. אולם לא כל המקשיבים והקוראים הם נשמות עתיקות במובן הקלאסי – נשמות שכבר היו כאן מאות פעמים. אבל אתם הייתם כאן בעבר, ולכן הדבר נחשב כמי שחווה תהליך זה פעמים רבות. זה מה שגורם לכם להתעניין בחומר הזה. האם חשבתם על כך? אולם יש מגוון רב בהבנה של ידע זה ביניכם. הוא נספג באופן שונה מאוד. יש שישנו במשך התקשור ואחרים יתעוררו רוחנית באמצעותו [קריון מחייך]. הדבר תלוי במקום שבו אתם נמצאים בנתיב שתכננתם. שוב, כל נתיב הוא ייחודי. 

רוח הקיום

 אנו מגיעים עכשיו לרוח הקיום. אתם מכנים זאת “חיים”. הרשו לנו לספר לכם על התכונות. ראשית, אין זה משנה מה אמרה לכם סמכות רוחנית כלשהי, אתם לא כאן כעונש. אתם לא כאן כדי לעבור מבחן. לפעמים אנו קוראים לחיים מבחן, אבל זהו מבחן של אנרגיה, לא שלכם! גאיה מודדת אז את האנרגיה של הפלנטה ומעבירה את התוצאות למרקם הזמן והקיום עצמו – לשמש המרכזית הגדולה. זו מדידה של הרטט של כדור הארץ באמצעות רשת הקריסטל, שממלאת תפקיד בתרחיש גדול הרבה יותר, שלא דיברנו בו רבות.

לכן, המבחן הוא האם בני האנוש יכולים לשנות את אותה מדידה של כדור הארץ על ידי התודעה שלהם. זה המבחן. שוב, בני האדם אינם נמצאים כאן כדי להיבחן, אלא אתם כאן כמשפחה. הגשר שבין רוח הלידה לרוח הקיום אינו מעורפל. זה המקום שבו אתם מסירים את כל שאתם יודעים על האמת ומגיעים כשהיא חסומה. כשאתם צועדים אל תוך רוח הלידה, שוב אינכם מודעים לכך שאתם חלק מהיקום. לא קיים עוד החיבור לתודעת האלוהים עצמו. אתם לא זוכרים מהיכן באתם או מה חוויתם.

האנרגיה החדשה יותר מעוררת אתכם עכשיו לפוטנציאלים אינטואיטיביים של היזכרות באמיתות הללו. הן נמצאות באקאשה שלכם, אבל נגישות רק באמצעות כוונה. כפי שציינו, נשמות עתיקות מסוימות לא מתעוררות כלל! לפעמים נשמה עתיקה שחוותה גלגול קודם קשה ומשמעותי מאוד תחווה גלגול נוכחי זה כ”חופשה” מהדברים הרוחניים ולעולם לא תראה שהיא מעוניינת. אבל יקרים, אתם יודעים מי הן כאשר אתם פוגשים בהן ואתם יכולים לראות זאת בעיניהן. חלקכם אפילו נישאים להן! יכול להיות שהן לא תגענה לפגישה כגון זו, אבל זו האנרגיה שמשכה אתכם אליהן במקור.

תכלית הנשמה העתיקה

 יקרים, עליכם להבין את ייחודיות החיים. לכן אנו אומרים שאין כללים שקובעים שאתם חייבים להתעורר כדי לסייע לפלנטה או שאתם חייבים לשלוח אור בשעה שאתם כאן. אינכם “חייבים” לעשות דבר, כיוון שהמערכת מורכבת ומגוונת. בפעם הזאת, ישנם אנשים שנמצאים כאן פשוט כדי להחזיק באנרגיה של מי שהם והיכן שהם. בפעם הבאה הם יבצעו את העבודה, אבל לעת עתה הם פשוט מחזיקים במקום. לכמה מכם היו תכונות אלה בדיוק והדבר הכרחי ודרוש לפלנטה. כמו מרוץ שליחים רוחני, כמה נושאים את “המקל” במהירות וכמה יושבים וצופים, אבל כולם לוקחים חלק באירוע.

נשמות עתיקות מסוימות פשוט מחזיקות באנרגיה, לא מודעות למסע מטפיזי כלשהו כלל. הדבר דומה לכיול מחדש או להתחדשות של הנשמה העתיקה. אולם, כמה מכם עשויים לומר: “אני לא בטוח שזה מוצא חן בעיני. זה בזבוז של חיי נשמה עתיקה – שמונים שנים או יותר!” יקרים, האם כאשר אתם יוצאים לחופשה מדובר בזבוז של שלושה שבועות? לא. תכופות אתם שבים מלאי אנרגיה ומוכנים לעבוד! הדבר מורכב ואתם בוחנים את הדברים לאור “תקופת החיים”. אבל עבורנו, מדובר פשוט ביום שחולף. הכול קשור לתזמון. אז אל תחליטו מה נכון ומה לא בהתבסס על “שעות תקופת החיים” שלכם.

לנשמות העתיקות תהיה ההשפעה הגדולה ביותר על הפלנטה באנרגיה החדשה. אלה שהיו כאן יותר מכול השאר, ידעו תכופות מה לעשות טוב יותר לגבי התנאים שימצאו בבואן.

קטגוריות רוח הקיום: החדשים ולמידה

החדשים: “הטירונים” תמיד מגיעים. הם חייבים, כיוון שלפלנטה יש קצב התרחבות גיאומטרי [צמיחת האוכלוסייה]. לכן, מבחינה הגיונית, האם אתם מבינים שנשמות חדשות מגיעות כל הזמן? זה ברור. אבל אתם יכולים לזהות “טירונים” בן רגע כשאתם מתחילים לדבר אליהם. אתם אומרים אל”ף והם שומעים בי”ת. אתם מבקשים מהם לפנות שמאלה והם פונים ימינה. אין להם מושג לגבי שום דבר, כיצד הדברים עובדים בין בני אדם. הם לא מבינים באמת אם משהו הוא טוב או רע. התנהגות הולמת היא עניין מסתורי – ותכופות הדבר נראה בברור.

הם לא יודעים כיצד פועלים החיים באופן כללי. אתם תגלגלו עיניכם בפליאה כיוון שלא תוכלו להאמין שמישהו יכול לנהוג כך! הם חדשים. הם לא מכירים את הטבע האנושי. הם האנשים שניתן יהיה לרמות בקלות. שוב, אתם תגלגלו עיניים ותחשבו: “מה, הם נולדו אתמול?” כן, בדיוק.

הם תמימים לגמרי בכל הדברים ואתם מכירים אותם. כל אחד מהם יצטרך לחזור כמה פעמים לפני שהם יתחילו להבין את התהליך השלם של פעולת החיים, לכן תמיד יש רבים מהם. הם לא יגיעו לפגישה כגון זו וטוב יעשו אם ילכו לפגישה שמלמדת “כיצד בני האדם פועלים”. רבים מהם מגיעים לספת הפסיכולוג כדי לגלות עוד על עצמם ומוזר לציין, רבים אפילו הופכים לפסיכולוגים בעצמם! הסיבה היא שהטבע האנושי מהווה עבורם מסתורין גדול כל כך שאותו הם רוצים לפענח בעצמם והם מודעים לחלוטין לכך שהם זקוקים לעזרה רבה, לכן הם הופכים למסייעים לטירונים אחרים.

למידה: בתוך כמה תקופות חיים, רבים מגיעים למצב מסוים שבו קיימת מודעות אינטואיטיבית לאופן שבו הדברים עובדים על הפלנטה. קיים איזון רגשי טוב יותר ואז האדם הופך ל”תלמיד”. הוא יכול להתחיל לאסוף ידע רוחני.

“התלמידים” הם קטגוריה ברורה. אלה הם האנשים שעשויים להתעורר, כיוון שהם אלה שעשויים לבוא למקום כגון זה, לשמוע את האמת, להכיר בה או לא, ולעזוב. אם הם לא מרגישים שזה משהו שהם יכולים להתחבר אליו, משמעות הדבר היא שהתזמון אינו מתאים ולא יותר. שוב, זוכרים את האמיתה לגבי השיבה במצב פחות מודע? הדבר לא אפשרי. ולכן אפילו אם אינכם מסכימים עם משהו או מיישמים משהו היום, אין משמעות הדבר שאתם שוכחים אותו. האיוולת של היום יכולה להפוך לחוכמת המחר. הדבר פשוט תלוי בתפיסה שלכם.

תזמון הוא הכול. השותף שלי שאל פעמים רבות: “קריון, מדוע התעוררתי לאמת באמצע שנות הארבעים של חיי? היה יעיל הרבה יותר אילו הדבר היה קורה בשנות השלושים של חיי!” התשובה שנתתי היא שהכול קשור לתזמון. הדבר קשור בהצבתו בגיל שהיה עליו להיות בו כדי לעשות את מה שהוא עושה עכשיו, וכמו כן, לעשות את מה שהוא יעשה בהמשך. אגיע לכך.

אי לכך, יקרים, אלה שיושבים בכיסאות למולי ואלה שקוראים נמצאים כולם בקטגוריית הלמידה. תכופות אלה הן נשמות עתיקות ואלה שהתעוררו לשאלות הרוחניות. הן חשות את מה שמתרחש על הפלנטה ורוצות לדעת יותר. יש להן מודעות חדשה שהאנרגיה משתנה ושכדור הארץ זקוק להן. הן גם יודעות שכל נתיב הוא שונה, לכן הן יושבות בחדר זה עכשיו או קוראות את התמלול בעודן זוכרות זאת.

כך זה עובד, נשמות עתיקות. כמה מכן התעוררו לאמת הרוחנית של “הבורא הפנימי” פעמים רבות. הספרייה שלכן מלאה בתכלית רוחנית. כמה מכן התעוררו זה עתה, בתקופת החיים הנוכחית, ואתן מבינות שאתן נשמה עתיקה. ולכן, כיוון שכולכן כאן מאזינות וקוראות, אספר לכן על דבר מה אחר. זוהי מורכבות שלא ציפיתם לה והיא תואמת את האנרגיה החדשה. 

תכונה קוונטית מתקדמת ומורכבת

 יכול להיות שזה יהיה מורכב, אך כמה מכם מוכנים לכך. רעיון זה אינטואיטיבי לכמה שנמצאים כאן, כיוון שהוא הגיוני מבחינה רוחנית. אזכיר זאת בקצרה, כיוון שדיברתי על כך בעבר ויש לכלול זאת כדי להפוך את ההסבר על ה”רוחות” שלם ככל האפשר. 

כפי שאמרתי לכם, קיימת בתוככם ספרייה של האקאשה. זאת אומרת שקיימת אמת אוניברסלית שאליה אתם יכולים להתחבר. אבל בדרך ליניארית מאוד, אתם גם מבינים שהאקאשה שלכם יכולה להכיל רק את הדברים שחוויתם בחייכם על כדור הארץ. נכון או לא נכון? דיברנו על כך בעבר בשנת 2013 חדשה זו. התשובה היא, הדבר תלוי: כמה קוונטיים הפכתם להיות. 

עכשיו, זה קשה מאוד, אבל אגע בנושא שהוא לחלוטין לא ליניארי, לכן האזינו היטב. אם הדבר נכון, בני אנוש יקרים, שגזע נעלה מחלק אחר בגלקסיה זרע אתכם [הפליאדים], משמעות הדבר שיש לכם חלק מהדנ”א שלהם! כל שהם ידעו נמצא בדנ”א שלכם – ואתם יודעים לאן אני הולך עם זה, נכון? משמעות הדבר היא שאתם יכולים להתעורר לכמות גדולה של אמת, אבל אמת שלא מבוססת על התנסות ארצית. במקום זאת, היא נמצאת שם כיוון שהם נתנו לכם אותה. הדבר חורג במידה רבה ממה שלימדנו אתכם לגבי האקאשה שלכם, ומביא אתכם ל”אקאשה קוונטית רוחנית”.

יהיו שישאלו: “ובכן, הדבר קיים בנו כאשר אנו מגיעים, נכון? אפילו ל’טירונים’ יש את זה? אז למה אנחנו לא זוכרים זאת גם כן?” התשובה היא זו: באנרגיה החדשה [שלאחר 2012], יהיו אנשים שיתחילו להשתמש במה שאנו מכנים “כלים אקאשייםקוונטיים”, ובכלל זה הרעיון של “כריית האקאשה” [תכונה שדיברנו עליה בעבר] וכמו כן הרעיון של “תורשה אקאשית קוונטית”, שתהיה תחילת ההיזכרות ב”ידע הקדום הגלקטי המקורי” [של אבות אבותיכם]. הדבר יוביל בסופו של יום להמצאה קוונטית על הפלנטה. ככל שהאנשים יהפכו קוונטיים יותר בהתפתחות שלהם, הם יתחילו להשתמש בכלים החדשים הללו. הדבר קשור לדנ”א, ודיברנו על כך פעמים רבות. זוהי “היזכרות”. אבל הדברים הללו יתחילו להתרחש רק בקרב הנשמות העתיקות ביותר שביניכם, כיוון שהם מתרחשים רק לאחר הבנה מלאה לגבי “האלוהים הפנימי”.

קרמה

 כיצד משתלבת הקרמה בכל זה? התלמיד, שהוא זה שעבר את שלב “הטירונות” על כדור הארץ, מגלה כעת משהו שמכונה “קרמה”, וזו אנרגיה גדולה שיש לעבוד עמה. לכן, הרשו לי להסביר מהי.

קרמה היא “אנרגיה קבוצתית משפחתית בלתי פתורה” שעוברת מגלגול לגלגול. היא מושכת ודוחפת אתכם בחיים, ואין לה שום קשר לגורל. במקום זאת, היא קשורה קשר חזק לנטייה מוקדמת. אם סובבת אתכם אנרגיה קרמתית רבה, אזי קיימת בכם נטייה מוקדמת לנוע שמאלה או ימינה כאשר מתגשמים תנאים מסוימים. הדבר מבוסס על אנרגיות מן העבר ובעיקר מאינטראקציות בין אנשים.

עוד בשנת 1993, כאשר פורסם הספר הראשון של קריון “זמני הקץ”, נתנו לכם מידע על כך. אמרנו לכם שלנשמות העתיקות יש עכשיו רשות להסיר את אנרגיית הקרמה ולכוון את חייהן כרצונן, לברוא במשותף את האנרגיה שהן רוצות במקום להילחם בעבר. המשכנו וסיפרנו לכם שהקרמה היא מערכת למידה ישנה ושעתה פג תוקפה.

אנרגיה קרמתית דרושה עדיין עבור הלומדים שאינם מוכנים להסירה ושצריכים לחוות את השיעורים המבוססים עליה. הקרמה אינה נגישה ל”טירונים” [שזו להם הפעם הראשונה כאן], כיוון שלנשמות החדשות שמגיעות אין אנרגיה מן העבר שיכולה להשפיע עליהן. דרך אגב, לכן הם כה תמימים! אך בפעם השניה או השלישית, הם מתחילים לברוא את הקרמה שלהם מהאנרגיה של החיים הרגילים, שאז דוחפת אותם לעשות דברים בגלגול הבא.

ברגע שנשמה עתיקה הסירה את הקרמה, משמעות הדבר היא ניתקה אותה לחלוטין ושבפעם הבאה, היא לא תהיה שם גם כן. שוב, הנה תכונה קוונטית שמצהירה ש”מה שאתם בוראים בתבנית הדנ”א הרוחני שלכם היום נשאר לעד. לא יהיה עליכם לעשות זאת שוב בגלגול הבא”. שוב, לא מדובר בגורל, אך דעו שמה שאתם עושים בגלגול הזה מעצב את הגלגול הבא, ובאנרגיה חדשה זו, הדבר משמעותי מאוד, נשמות עתיקות!

חוזים

 ברצוני לדבר איתכם על חוזים. המילה עצמה אינה מובנת כהלכה. האם אתם חשים שיש לכם חוזה רוחני לעשות משהו על כדור הארץ? כמה מכם יגיעו לפלנטה ויחשבו: “אני כאן כדי לעשות את מה שאני אמור לעשות בעיר זו, כיוון שזה החוזה שלי”. ולכן בשעה שאתם מגשימים לכאורה את החוזה שלכם, מה אתם עושים כאשר אדם אחר מגיע עם הצעה טובה יותר, שמחייבת אתכם לעבור לעיר אחרת? זו עשויה להיות הצעה רוחנית, המציבה אתכם בעמדה טובה הרבה יותר לעזור לזולת. אוי לא! הנה חידה גדולה. מה קורה לחוזה הרוחני שלכם? 

חלק מכם מושך בכיוון האומר: “אני חייב להישאר כאן ולעשות את הדבר שלשמו באתי”. החלק האחר שלכם מתייסר ומתלבט. לבסוף, אתם אומרים בנחרצות: “החוזה שלי הוא שאני חייב להישאר כאן ולבצע את עבודתי. בכל מחיר, אני אגשים את החוזה שלי עם אלוהים”. 

הרשו לי לומר לכם מילה שעליכם לזכור – שטויות! החוזה שלכם כתוב בדיו בלתי נראה! הקשיבו, נשמות עתיקות: כל יום ויום בחייכן מכיל נתיב רוחני אותו ניתן לשכתב. האם ידעתן זאת? זוהי מהות הבריאה המשותפת. החוזה היחיד שיש לכן הוא “להיות כאן”, והוא מתגשם בשעה שאתן קוראות זאת. לכן קחו את העט הרוחני וכתבו מה דרוש לכן בכל יום. אם הסינכרוניות מגיעה וסוחפת אתכן לאזור אחר, ראו זאת באור הנכון – זה מה שביקשתן! חושו באמת שקיימת באירוע בעודו מתרחש. פעלו על פי התחושה האינטואיטיבית שלכן וכתבו חוזה חדש להיום, שיכול להיעלם מחר כאשר תשכתבו אותו למשהו טוב אף יותר. 

נשמות עתיקות, מעולם לא הייתה לכן בעבר הזדמנות כגון זו. באנרגיה חדשה זו, אתן יכולות לשנות את “רוח הקיום” כך שתתאים למה שדרוש לכן. בשנים הבאות, אתן תחליטו על כמה דברים באופן קולקטיבי על הפלנטה הזאת. באמצעות שחיקת האנרגיה הישנה הגוססת, ידכן תהיה על העליונה.

תהיה יושרה רבה יותר והנשמות העתיקות יבראו אותה. לפעמים הנשמות העתיקות יעטו גופים צעירים שיתעוררו במהירות. התוכנית עצמה, לגבי מהות כדור הארץ, תתחיל להיווצר. יקומו בריתות חדשות בין אומות. גבולות נוספים ייעלמו, והממשלות תתחלנה להבין עקרון חדש של אחדות שלא נראה מעולם על כדור הארץ. הדבר יברא בסופו של דבר את הזרעים לשלום אמיתי על כדור הארץ. אפילו המזרח התיכון ישתנה. 

אמרתי זאת בעבר: יהיו דורות בעתיד שיבחנו את ההיסטוריה ויכנו את כל שאירע לפני 2012 כ”תקופה הברברית”. התרבות כפי שאתם מכירים אותה תחל בשנת 2013. זוהי הבטחה של נקודת הבדלה שתגיע בתוך שלושה דורות. חשבו על כך. ההיסטוריה האנושית תמיד כללה מלחמות וכיבוש. אולם, אתם מתחילים להשתנות. ככל שהאנרגיה הישנה מתה לאיטה, ההישרדות תיראה כאחדות ושיתוף פעולה. הדבר כבר מתרחש על הפלנטה, האם שמתם לב לכך?

“רוח הקיום” היא אתם, הפותרים את הפאזל, נשמות עתיקות, ואין להן קרמה או חוזים. במקום זאת, אתן נמצאות במצב של הגשמה. אולי זה לא נראה כך, אך תנו לזה סיכוי. אמרנו זאת בעבר: כאשר תתחילו לצאת ממצב ההישרדות ותפסיקו לדאוג לגבי כל דבר ודבר, בסופו של דבר תגיעו למצב ההגשמה. הוריכם הורישו לכם ולימדו אתכם את מצב הדאגה. אתם ירשתם אותו, אבל זה לא מה שישויות נאורות עושות. במקום זאת, הן מגשימות את מה שהן צריכות ולא דואגות לגבי מה שאין להן, כיוון שהדברים מגיעים אליהן כאשר הן זקוקות לכך באמצעות תהליך הסינכרוניות – תפיסה נאורה שמעניקה אמינות לחוכמה האלוהית הפנימית. 

רוח המעבר

 הרוח האחרונה היא “רוח המעבר”. אתם מכנים זאת מוות. מה אוכל לספר לכם על כך שאינכם יודעים כבר? ובכן, אני חושב שאני יכול לספר לכם הרבה. ראשית כל, הכללים: אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. אינכם יודעים מתי זה יקרה. האם ידעתם שאנו צריכים להשאיר כמה מכם כאן לזמן רב מאוד? הסיבה היא שלא סיימתם את מה שהתחלתם. עבור אחרים מביניכם, אנו צריכים שתעברו מוקדם מן המאוחר כדי שתגשימו את התוכנית שלכם. אנו צריכים אתכם במקום חדש על הפלנטה, במהרה, בעודכם צעירים. אנו זקוקים לידע האקאשי שלכם כדי שיתעורר מוקדם וימשיך לפתח את מה שאתם מפתחים עכשיו, כיוון שתהיה לכם אנרגיה של אנשים צעירים. 

אנו צריכים שתהיו בגיל מסוים כדי שתוכלו להתמודד על המשרה, ממש כפי שתכננתם. אנו צריכים שתהיו צעירים מסיבות נוספות, שצריכות להיות לכם ברורות מאוד אם תחשבו על כך מנקודת המבט שלנו. לכן, אתם לא יודעים מתי אתם עומדים לעזוב. השליכו את הפחדים הקשורים למעבר זה, כדי שתבינו את הסיבות העמוקות ואת הסיבות שסייעתם לברוא כשהייתם בצד שלי. תהליך ההתעוררות עצמו מסייע לכם להחליט מתי תעבירו את האנרגיה ותחוו שנית את המעבר.

ברצוני לתת לכם תכונה שקרוב לוודאי שלא חשבתם עליה: המוות מפחיד. במובן הגשמי, יש לכם רצון אדיר לשרוד. הדבר האחרון שכל ישות רוצה, אפילו בקטריה, הוא למות. ההישרדות דוחפת אתכם אפוא לחיות ואף אחד לא צועד אל המוות ללא פחד. תכונה זו לא תשתנה, וכך צריך להיות. אבל קיימת מתנה עבורכם שאנו מעניקים לכם, שאתם כלל לא מכירים אותה.

ברגע המעבר, כאשר הלב שלכם מפסיק לפעום ואתם נושמים את נשימתכם האחרונה, אנו נמצאים שם. כל המלאכים מהשמש המרכזית הגדולה נמצאים שם גם כן, והם מדליקים אור שמעניק לכם שלווה. זו שלווה כה גדולה שהפחד אינו יכול להתקיים לצדה. בתוך שניה, אתם יודעים שזה בסדר. אתם יכולים לכנות זאת בשם “אלחוש רוחני”, אבל אנו מכנים זאת מתנה מהבורא.

לכן, רוח המעבר, מנקודת המבט שלנו, נקודת מבט קוונטית, היא יפהפייה. היא מייצגת את אותו רגע שבו אתם מבינים שהחיים האלה הגיעו אל קיצם. הייתם כאן להרף עין, ואינכם. אז אתם עוברים תהליך היזכרות בן שלושה ימים, ונזכרים מי אתם. חלק מכם נותר עדיין על הפלנטה וחלק מכם נמצא איתנו. וכל התהליך הזה יפהפה. 

יש אנשים שחוו חוויה של רגע המוות והסבירו אותה כמיטב יכולתם, אבל כולם אומרים שהם שבו שונים. כן, אנשים, הם ראו חלק ממנה; הם ראו חלק מבורא וכאשר הם שבו, הם אמרו לכם: “אתם לא תאמינו! מתי לרגע, שמעתי שירה וראיתי אור”. פשוט שאלו אותם והם יספרו לכם. ולכן זוהי מתנת המעבר עליה לא דיברנו מעולם קודם לכן. אין עוקץ במוות, אנשים. העוקץ היחיד הוא האנשים שנותרים מאחור ואינם יודעים היכן אתם. הם חשים שהלכתם לתמיד, אבל אין זה כך. גם הנשמות של אלה שאיבדתם במשך השנים לא הלכו לתמיד, מאזינים וקוראים יקרים. האם ידעתם שההורים שאולי איבדתם יהיו אתכם עד נשימתכם האחרונה? הם מחזיקים בידכם כל הזמן. הדבר מורכב, אך הוא חלק ממערכת רב-ממדית יפהפייה של קיבוץ נשמות. כמה מכם יודעים שאני צודק, כיוון שאתם חשים בהם.

בני אנוש, עליכם לדעת שקבוצת הנשמה שלכם יכולה להיות בכמה מקומות בו זמנית. נתנו לכם מידע זה בעבר. נשמות יכולות להתגלם מחדש במקום כלשהו על הפלנטה כאדם גשמי, וגם להיות איתכם בו זמנית כמי שאתם תופסים כמדריך. אל תשאלו “כיצד”, כיוון שהתשובה לא תהיה מובנת במציאות שלכם. זו מערכת יפהפייה. למוות אין עוקץ!

אם איבדתם מישהו שאתם אוהבים, אני רוצה שתזכרו זאת: הם עשויים להיראות דוממים וקרים וכמי שהלכו לתמיד, אבל זה רק בממד השלישי ואין זו האמת. הם חיים, שלומם טוב והם מביטים בכם, מפצירים בכם לראות את אנרגיית האהבה שהם מייצגים. הם עדיין כאן.

אלה הן שלוש הרוחות להיום. אני אוהב לדבר על הדברים הללו כיוון שהם קרובים אליי כל הזמן. אני עובד עם כל השלוש, ואני עובד איתן ברגע זה. האנרגיה של קריון היא קבוצה. ממש כמותכם, כיוון שיש לכם תכונות אלה גם כן. אני חלק מקבוצה עכשיו, שעובדת עם הניצבים למול רוח הלידה. אני גם מברך את פניהם של העוברים את המעבר – ברגע זה. זהו תפקידה של הרוח [spirit] באמצעות העצמי הגבוה שהוא שלכם. גלו את האלוהים הפנימי. כאשר תעשו זאת, אתם גם תראו שהתוכנית יפהפייה, יקירים.

וכך הוא.

קריון