שינוי

לי קרול מתקשר את קריון

14 בינואר, 2017

סן חוזה, קליפורניה

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. פעמים רבות בזמני תקשור אלה, אנו חשים בהזדמנות הולמת להעניק לכם מידע משמעותי, מידע שבני האדם צריכים לדעת. היום המצב שונה מעט. המצב האנושי הוא הנושא, וגם, מה מצבכם, לדעתכם, על פלנטה מתפתחת זו.

יקרים, אני רוצה ליצור משהו בחדר זה. אני רוצה ליצור הרמוניה ולכידות מחשבה. אני רוצה לדבר אליכם באופן אישי עכשיו על הדברים העומדים בפניכם. עבור כמה מכם, דברים נעים לאיטם, עבור אחרים, הכול קורה מהר. כל אחד מכם ייחודי לחלוטין בנתיבו. אולם, כולכם מתמודדים עם שינוי. לפעמים השינוי כבר התרחש בחייכם, ועבור חלקכם, הוא עומד להתרחש. התמורה שהפלנטה חווה, זו שאנשי קדם ניבאו את בואה, נמצאת כאן. תמורה זו היא היא הסיבה להימצאותו של קריון כאן.

אמרתי לכם בעבר שמתקשרים רבים החלו בעבודתם בסביבות שנת 1989, הכינו אתכם לבאות ולתמורה שאתם חווים. אמרנו לכם שקל להיות מושפעים על ידה, אך לא קל להבין אותה. הסיבה היא שאתם נמצאים בתוך קופסה. זוהי קופסת ״העצמי״, שבתוכה אתם רואים רק את עצמכם. עכשיו אנו מפצירים בכם לעשות דבר מה נוסף.

נשמות עתיקות, עליכן לאזן את עצמכן כדי שלסובבים אתכן תהיה הזדמנות להשתנות בעזרת איזון זה שלכן. הם יכולים להשתנות בקלות רבה יותר, כיוון שהחוכמה שלכן יוצרת תבנית שהם יכולים לחקות. אין סיבה לפחד מהשינויים הקרבים. אמרנו לכם מוקדם יותר הבוקר שדבר לא יחמוק משינוי זה. הדברים שיקרים לכם ביותר, עשויים להשתנות. הם עשויים לשנות את עצמם! עשויים לחול שינויים בביולוגיה שלכם, היערכויות חדשות וכיולים מחודשים במערכות היחסים שלכם, בעסקים שלכם, בייעוד שלכם, במקצועות שלכם ופשוטו כמשמעו, בכל הדברים שאתם אוהבים ולא אוהבים.

אמרנו לחלקכם קודם לכן שבאנרגיה חדשה זו, הרגשות שלכם עשויים לחוות עליות ומורדות קיצוניים יותר מן הרגיל. תהיה אפוא נטייה אצל כמה מכם לפנות לעזרה, כיוון שהתחושה תהיה שונה כל כך. ולא רק זה, אתם עשויים לתהות: ״מה לא בסדר אצלי?״ זהו עומק התמורה שקיימת בכול. היו סבלניים, כיוון שאתם זקוקים לאיזון עצמי יותר מאי פעם.

שינויים אינם תמיד רעים. שינויים רבים כוללים נדיבות שלא הייתה שם בעבר. לפעמים מגיע פתרון למקום שלא היה בו פתרון קודם לכן, ולכן אני שואל אתכם, בני אנוש יקרים, מדוע כאשר מתחילים להתרחש שינוי ותמורה, אתם בוחרים במכנה המשותף הגרוע ביותר, שהוא הפחד? לכולכם קרו דברים טובים בלתי צפויים בחיים. מדוע אתם מצפים לגרוע מכול בעת השינוי הזה? התשובה היא שהשינוי הזה הוא השינוי הגדול. הוא מתחיל לשנות את התודעה שלכם, גורם לכם לשאול שאלות שלא שאלתם אף פעם בעבר. השינוי מאפשר לכם להתעורר לאמיתות חדשות. רבים מכם מתחילים להיות רחומים יותר. אני בקרב משפחה. אילו יכולתי לנבא משהו עבורכם, היה זה חיוך על פניכם, שמחה בלבכם והבנה שמרחיקה לכת אל מעבר למציאות אליה התרגלתם.

שינוי

אם תבחנו את המילה ״שינוי״ (change), היא מכילה שש אותיות (באנגלית). בואו נעצב את הקוטביות שלה. בואו נהפוך את שלוש האותיות הראשונות למאתגרות ואת שלוש האותיות האחרונות לחיוביות. בדומה לדואליות.

האות סי (C) מייצגת עקביות (Coherence) הדברים הזהים. נניח שהחיים שלכם עקביים, כיוון שהם אינם משתנים. הם תמיד אותו הדבר. לכן קיימת עקביות שגורמת לכם לרצות להישאר כפי שאתם. התחושה היא טובה, כיוון שאתם מכירים את המציאות. התחושה טובה, כיוון שאתם חושבים שאתם יודעים מה עומד להתרחש ואתם שמחים יותר במצבים אלה של אמונה עקבית – ואז משהו משתנה.

אולי יש לכם מעגל חברים שלא משתנה אף פעם, ולפתע מישהו חדש מצטרף. עכשיו המעגל שונה. למעשה, המעגל משתנה כל כך שאתם רוצים לעזוב. העקביות שהייתה לכם כקבוצה השתנתה. זוהי מטפורה המתייחסת לפלנטה, ברגע זה ממש. עקביות כל הדברים מתחילה לזוז ותכופות אתם לא מרוצים מכך כלל וכלל. הדבר דומה לאדם חדש שמגיע לקבוצה ומשנה את הגישה, את התודעה, את שמחת המעגל שחשבתם שאתם מכירים. מה אתם עושים? טבע האדם קובע שאתם פורשים. הספיק לכם. או אתם נלחמים כדי להותיר את המעגל כפי שהיה. זו לא נשמה עתיקה, יקרים. זה מה שעושה ילד בן שמונה במגרש המשחקים.

האות אייץ׳ (H) מייצגת את העת הגרועה (Hard time) שאתם חווים ביחס למה שאכנה ״השקר הגדול״. השקר הגדול הוא זה: ״ניתן לשפוט כל דבר שיתרחש בעתיד על ידי מה שאירע בעבר״. אתם פשוט מסתמכים על מה שהיה כדי להבין את מה שיהיה. לכן, לא משנה מה מתרחש בעת השינוי, אתם תופסים זאת כצרה, בהתבסס על שינויי העבר. לכן, השינוי הוא תמיד שלילי. ״שום דבר טוב לא יצמח מהשינוי הזה״, אתם אומרים, ״כיוון שכאשר אני בוחן את העבר, השינוי אף פעם לא הביא דברים טובים״. ולכן השקר הגדול הוא שלא יווצר דבר מעולם שהוא שונה ממה שאתם כבר מכירים או שראיתם.

נאמר זאת שוב כדי שתבינו. העתיד עשוי להיות מלא בדברים שלא ראיתם מעולם. הוא עשוי להיות נדיב בדרכים שאינכם יכולים לדמיין. לפתע, אתם חולים וקורים דברים שלא קרו מעולם. מהי התגובה הראשונה? ״אה, הבריאות שלי תמיד הייתה עקבית. למה זה השתנה? מה לא בסדר איתי? איפה טעיתי?״ והשקר הגדול? בכל פעם שחל שינוי שכזה, אלה הן חדשות רעות. אתם אומרים: ״ראו מה קרה בעבר או מה קרה לג׳ו. זה לא יכול להיות טוב״. לכן, אתם מתחילים ״לסגור את העסק״. השקר הגדול: אין חדש תחת השמש. נשמות עתיקות, קיימת נטייה לשפוט הכול על פי מה שאירע בעבר. המחלה? ברוב המקרים עליכם לכייל מחדש את התאים שלכם כדי שיהיו מסוגלים לקבל את מה שמגיע.

האות איי (A) היא חרדה (Anxiety) ביחס להכול. חרדה תקצר את חיי האדם. כאשר אתם בוחנים את קוטביות השינוי, יש אנשים שיבינו אותה ויש שלא יבינו. עבור חלק מן האנשים, השינוי עצמו הוא האויב ויש להתייחס אליו כאל אויב, כיוון שהוא משבש את מה שהיה, את מה שעבד ושהיה מובן לכם. לנשמות העתיקות יש את היכולת להתגבר על החרדה. יש לכן את היכולת הזאת, כיוון שאתן יודעות, בחוכמתכן, מה מתרחש ומאפשרות לתהליך להתחולל.

כעת נעבור לשלוש האותיות החיוביות בקוטביות השינוי. האות אן (N) היא ״שום דבר (Nothing) אינו כפי שהוא נראה״. אם עקבתם אחר התקשורים של קריון, נתקלתם אולי בסיפור של מיכאל תומאס ושבעת המלאכים [המסע הביתה]. בסיפור, המלאכים אומרים לו: ״מיכאל, שום דבר אינו כפי שהוא נראה כאן. אל תחליט מראש מה אתה חושב שאתה יודע״. סיפור זה כולו עוסק באדם שחווה הפתעה בחייו. משהו שמעולם לא קרה בעבר, קרה לו. גם כאשר הוא חשב שהבין ופתר את שאירע, התברר שהאמת הייתה שונה לגמרי. זה סיפור על הקוטביות שלו, על האור והחושך שבתוך התודעה שלו. השינויים שמתחוללים על הפלנטה מספרים סיפור זהה.

נשמות עתיקות, בעודכן יושבות שם, האם אתן מוכנות להודות שאינכן יודעות הכול? השינוי הקרב אינו היסטוריה שחוזרת על עצמה. הדברים שמתרחשים אצלכם באופן אישי ובאופן פלנטרי ישתנו בדרכים שלא התרחשו בעבר. תהיו עדים ליושרה ולחמלה שלא התרחשו מעולם קודם לכן. ייתכן ותהיו עדים למהומות ולתהפוכות לזמן מה, אבל לפעמים הדברים שונים מכפי שהם נראים.

הנשמות העתיקות מתחילות לראות נושא זה בברור ולנסח מחדש את מהות השינוי. רבים מכם נוטים להחליט מראש מה יקרה לפני שמשהו התרחש. לא הנשמות העתיקות – לא הנשמות העתיקות המאוזנות. אני רוצה שתחשבו על הבעיות שמטרידות אתכם. לא משנה מה מטריד אתכם עכשיו, בין אם אישי או פלנטרי, אני רוצה שתראו דף חלק – חלק וריק לגמרי. הוא חלק וריק כיוון שהשפעות השינויים לא נכתבו עליו עדיין. ההשפעות על הבעיות שלכם ממתינות לשינוי הנדיב.

דברים עשויים להשתנות שהם מעבר למה שאתם מצפים. ברצוני לומר לכם: אתם חושבים שהייתם עדים לאחרונה לשינויים קשים או בלתי צפויים? חכו וראו. דברים אחרים עומדים לשבש את הנורמליות שעל הפלנטה וסביבכם. זה בסדר מבחינתכם? זה חייב להיות. סיפרנו לכם על כך והנשמות העתיקות יצפו בכך כאילו הן צופות בתוכנית טלוויזיה. אז הן ילכו לישון לאחר התוכנית וישנו שינה עמוקה. הן רגועות, כיוון שהן יודעות שהן לוקחות חלק בשינוי ושהשינוי הוא חלק מהכיול מחדש של הפלנטה. הן הבינו זאת. הן חלק מן העולם. הן לא חייבות להשתתף מעבר להיותן מאוזנות, כיוון שזוהי משימת הנשמה העתיקה. האופן שבו נשמה עתיקה יוצרת שינוי, מגיבה לשינוי ולוקחת חלק בשינוי – הוא יפהפה.

האות ג׳י (G) היא המתנה הגדולה (the Great gift). האם אתם מסוגלים לדמיין זמן, יהיה הדבר בגינו אתם מודאגים עכשיו אשר יהיה, שבסופו של דבר הוא יהפוך למתנה הגדולה ביותר של חייכם? אתם עשויים לומר: ״משהו קרה שגרם לי לעשות משהו שלא עשיתי מעולם, ושהביא אותי למקום שלא חשבתי לעולם שקיים. אני רגוע ונמצא עם אנשים שאני אוהב, במקום לחוות דרמה עם אחרים שחייהם חווים תהפוכות״. אלה הם היופי והחוכמה של הנשמה העתיקה.

היכולת לראות את המתנה בזמנים של בלבול וחוסר ודאות היא תכונת החוכמה. יש לכם ידיעה מוקדמת לגבי המודעות שלכם! אתם מסוגלים לראות תוצאה נדיבה ולאן ״היא הולכת״ גם לפני שהיא הולכת לשם. הדבר מרגיע אתכם. יקרים, הדברים עשויים שלא להתרחש כפי שאתם חושבים, אפילו אם אתם חושבים שהכול יסתדר לטובה. האם תהיו מוכנים לקבל דבר מה טוב יותר? האם תהיו מוכנים לקבל הפתעה אחרת, שמעבר לזו עליה חשבתם? נשמות עתיקות תעשנה זאת, כיוון שהן מבינות שהן חלק מהשינוי הגדול ביותר שחל באנושות.

שינוי זה הוא שינוי שהסוציולוגים ידברו עליו בעתיד. הם ידברו על זמן שבו הטבע האנושי עצמו החל להתפתח ולהרחיק לכת יותר מכפי שעשה אי פעם בהיסטוריה. דיברנו על כך פעמים רבות. אלה מכם שמקשיבים לי עייפים כבר מלשמוע. הרשו לי לומר לכם שעליכם לשמוע זאת שוב ושוב. יקרים, לעולם אל תתעייפו לשמוע חדשות טובות! ככל שתשמעו זאת יותר, כך תבינו זאת יותר, וככל שתחיו זאת יותר, כך תאמינו בכך יותר. אני מייצג עתה את מקור הבריאה, ואתם שומעים את האמת. אתם תצלחו בהצלחה שינוי זה! האם אתם יכולים להירגע למשמע האמת? אתם תצלחו אותו. זהו מסר יפהפה.

האות אי (E) מייצגת דברים רבים. היום היא מייצגת אנרגיה (Energy) יפהפייה – את האנרגיה של ההשלמה, החמלה, האיזון, ההבנה ושנת הלילה הטובה. האם שמתם לב כמה טובה שנתכם כאשר הכול כשורה בחייכם? אתם עשויים לחשוב שלא הכול כשורה בחייכם ואני אומר לכם, זו קוטביות. אלה אתם שהחלטתם מה אינו כשורה, במקום מה מאוזן ויפהפה. משפחה, אתם יושבים כאן בקרב התמורה האנושית הגדולה ביותר שהתחוללה אי פעם. אתם מתחילים ללכת בכיוון שבסופו של דבר יברא תרחיש יפהפה על הפלנטה שיביא קץ למלחמות. בתהליך זה, יהיה עליכם לדשדש דרך כמה דברים. ייתכן ויחלוף דור או יותר עד להתרחשות הדבר. הדוגמה הקלאסית לכך היא היסטורית וניתן אותה שוב: אלה הם העבריים שיצאו מעבדות לחירות. העבדות הייתה האנרגיה הישנה והחשוכה ביותר שאתם יכולים לדמיין, אשר שעבדה אותם ואת ילדיהם. היא קיצרה את חייהם ואת חיי ילדיהם והפכה את חייהם לנוראיים למשך זמן רב מאוד. כאשר השחרור מן העבדות הגיע, ניתן היה לחשוב שזהו הדבר המשמח ביותר האפשרי, אך במקום זאת, היו אז תלונות ופילוג. אז הם צעדו במדבר במעגל במשך ארבעים שנה. ושוב, אומר לכם מדוע: אינכם יכולים לקחת את אלה שיש להם תודעת עבדות ולהביאם אל הארץ המובטחת הנהדרת. הדבר לא יעבוד. דור שלם היה צריך להסתלק ולהתחדש. גם אלה שהובילו אותם לא יכלו להגיע, לא באמת. זו מהות כוחו של העבר ביחס לעתיד שלכם.

אתם מבינים? אינכם יכולים לקחת תודעת אנרגיה ישנה ופשוט לשנותה בן לילה. נתתי לכם את האל״ף בי״ת של השינוי הזה. זה מה שאני עושה, לשם כך הגעתי, וזו הסיבה מדוע אמשיך לספר לכם חדשות טובות אלה בחלקים ובפיסות כדי שתבינו זאת עכשיו. משמעות הדבר היא שלא יהיה עליכם למות ולחזור כדי להשתמש במידע זה. אתם יכולים להשתמש במידע הזה בעודכם בחיים ונמצאים כאן כנשמות עתיקות. למעשה, הפלנטה צריכה שתעשו עבודה זו עכשיו.

נשמות עתיקות, צפו לחיות חיים ארוכים יותר מכפי שציפיתן לחיות. בחנו את השפה שלכן, כיוון שמתוך הרגל אתן מביעות לעתים קרובות את קצכן. בחנו את המילים שיוצאות מפיכן, כיוון שהן אכן יוצרות את דפוס המציאות שהוא מהותכן. חשבו לעצמכן: ״יש מכונה דגולה שמקשיבה לכל מילה, ומכונה זו תעניק את לי את מה שאני מבקשת״.

עצרו ונסחו מחדש את מה שאתם אומרים לאחרים. הניחו למשמעות הדברים הללו לשקוע פנימה. חשבו על מה שאתם אומרים ונסחו מחדש מילים לכדי דברים נדיבים ורחומים שאתם אומרים לעצמכם. היגדים חיוביים הם המפתח ואמרנו לכם זאת בעבר: נסחו היגדים משל עצמכם ואמרו אותם בקול רם. הניחו לגוף שלכם לשמוע מי אתם, כאילו אתם מבצעים הזמנה במסעדה.

מתי? מתי כל זה יקרה? לא מספיק מהר. יש כאן למידה וכיול מחדש. זה הגיוני, נכון? זה הרגע נכנסתם לאנרגיה הזאת. תהיה למידה ויהיו כמה שיעברו לצד האחר, יחזרו וימשיכו, אבל כפי שאמרתי בעבר, כאשר אתם חוזרים, אתם תהיו מודעים למה שהתרחש. לא תחזרו על הטעויות שעשיתם בעבר ותמשיכו כפי שאתם. תהיה תחושה שתגיע מהאקאשה שלכם ואתם תזכרו לשם מה אתם כאן. יכול להיות שיחלוף זמן לפני שתתחילו לראות את הדברים הללו מתגשמים בתוכניות החדשות שלכם, אך רבים מכם מתחילים לראות אותם עכשיו בחייכם הפרטיים. אתם מתחילים בקטן וגדלים. זה מסר נהדר על מה שבאמת מתרחש על הפלנטה.

לבסוף, אומר את הדברים הבאים: שיהיה ברור, אינכם צריכים להשתייך לאמונה מסוימת כדי שמשהו מכל אלה יתרחש. דתות עיקריות על הפלנטה מלמדות חמלה. צפו לכך, כיוון שהן תתחלנה להשתנות גם כן והן תתחלנה לראות זו את זו באופן שונה. חכו לדברים הללו. תהיה סליחה – חכו וראו. תהיה הבנה שהן כולן צועדות באותו נתיב עם אותו הבורא – חכו וראו. התהליך יהיה פנימי. זו מהותכן, נשמות עתיקות. הניחו לשינוי להתחיל.

וכך הוא.

קריון