שינוי

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

ואנקובר, קנדה

19 במארס, 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. בכל פעם שהמסרים הללו מתחילים, מתרחשים כמה רגעים שבהם חלה הסתגלות [מתייחס לאתנחתא שמתרחשת לאחר הברכה הראשונית]. ההסתגלות מיועדת לשותף שלי, לא לכם. הסיבה היא שלאמתו של דבר, המסרים ניתנים כמעט מממד אחר. קשה לבן האנוש ״להחליף מהלכים״ באמת ולהפסיק להקשיב לאדם היושב בכיסא, ובמקום זאת להקשיב למסר רב-ממדי המגיע מהצד האחר. אולם, משם מגיע המסר.

המסר של היום שונה מעט מבעבר. אתחיל שוב בברכות למין האנושי, משום שהצלחתם לבצע את המשימה. זהו ביטוי [מושג הקשור לתרבות מסוימת] שמשמעותו שבאמת הגשמתם דבר מה מדהים. כמעט ברגע האחרון, תזמון הכוכבים הביא אתכם לסופו של מחזור משמעותי, ואתם סיימתם אותו ללא מלחמה נוספת וסופית. סיימתם אותו ללא אימה ועימות או השמדת הפלנטה, ואף על פי כן, אינכם יודעים באמת מה  עשיתם, והיום אתם מוצאים את עצמכם באנרגיה חדשה לגמרי. מאז שנת 2012, דברים רבים מגיבים ומשתנים, לא רק אתם, ועל כך ברצוני לדבר.

שינויים ברשת הקריסטלית

בואו נתחיל בנושא בסיסי, הרשת הקריסטלית של הפלנטה הזאת. כבר אמרתי לכם שרשת זו היא ״רשת שזוכרת״. אמרתי לכם שהיא רשת פעילה [שמשתנה תמיד] ושמופעלת על ידי הרגשות והחמלה של בני האדם. אמרתי לכם שהיא רשת מהירה – זאת אומרת, אם היא משתנה, הרי שאנשים שמוצבים עליה ירגישו בשינוי הזה. עד כה, היא קיבלה מהאנושות נתונים שהיו שליליים ביותר, כיוון שלכך מגיב הטבע האנושי. אלה הם הרגשות הקדמוניים – פחד, סבל ואימה. אם אינכם מאמינים לי, צפו בחדשות שלכם. אלה הם הנושאים שאליהם נמשכים בני האדם במידה הרבה ביותר ושבהם הם מתעניינים במידה הרבה ביותר. אימה ודרמה הן הרגשות שתכופות מניעים את המסחר, הסרטים והספרים שלכם. זהו הטבע האנושי עליו אנו מדברים, והוא מתחיל להשתנות. רשת ״שזוכרת״ את רגשות האנושות מעניקה לכם אפוא תחושות של אימת שדה הקרב, או את עצבות בית הקברות. היא זוכרת את הנתונים שהוכנסו אליה.

אך מה קורה לרשת הקריסטלית של הפלנטה באנרגיה החדשה? נדמה לי שכבר נתתי לכם רמז לכך בעבר. יקרים, דומה שהיא עוברת אתחול מחדש והדברים השליליים והדרמתים שהיא זכרה קודם לכן, והמקומות שזכרו אותם, מתחילים להתפוגג ולהיעלם. דומה כמעט שהתזמון יוצר פיזיקה שונה לגמרי עבורכם ועבור הפלנטה. זו רשת מהירה – זאת אומרת, אתם מטביעים עליה עתה חותם מחדש. כאשר אתם מאתחלים דבר מה מחדש, כל שהיה קודם לכן נעלם. אז המערכת מופעלת שוב כחדשה, ויקרים, הדבר הזה מתרחש עכשיו. ההוכחה היא שרבים יתחילו להרגיש באופן שונה במקומות שהיו בעבר חשוכים, כיוון שהמקום ישתנה והאנשים הרגישים יחושו בכך תחילה.

זמן

התחלתי בתפיסה ליניארית פשוטה, משום שהרשת הקריסטלית היא דוגמה. היא ליניארית למדי ואתם יכולים להבין אותה, אבל היו אנשים ששאלו שאלות אזוטריות לגבי הזמן. האם הזמן עצמו משתנה באנרגיה חדשה זו?

עכשיו, אם לא לקחתם חלק בסמינר היום, יכול להיות שיקשה עליכם להבין תפיסה זו. הסמינר היום העניק תוקף לתפיסה המעגלית של הזמן והידע הוצג בדרך מדעית. אינכם מרגישים את מעגל הזמן, כיוון שעבורכם הזמן הוא קו ישר, בדומה לפסי הרכבת. אתם נוסעים רק לכיוון אחד, יש לכם עבר, הווה ועתיד. אבל המציאות היא שהוא פרקטלי. הוא זורם במעגל ומוצבת עליו אנרגיה, אליה הוא מגיב. ה״פרקטלים״ הם פיסות ממנו שמהוות חלק מהשלם, אך שמותירות פיסות דומות משלהן לאורך הדרך.

זמן פרקטלי עשוי להישמע אזוטרי, כיוון שלא כך אתם חיים, אבל הוא משפיע על האופן שבו אתם תופסים דברים. בעת שמתרחשים אירועים על הפלנטה שלכם, הם יוצרים מהמורות בדרך ולכן כאשר אתם נעים שוב במעגל, אתם מרגישים בהן או חשים שהן מתקרבות. בשל כך, לעתים קרובות הדברים חוזרים על עצמם, ובשל כך נוצר הביטוי ״ההיסטוריה חוזרת״. באופן מסוים, כך קורה. זה זמן פרקטלי. השפעה זו נלמדה וקיימת סברה שפיזיקה של חלקיקים אטומיים אחראית לה [החלקיק האלוהי]. אז הנה השאלה: ״מה קורה לפרקטלי הזמן באנרגיה חדשה זו? האם המהמורות בדרך הן אותן מהמורות, או שהן שונות? מה קורה לאירועים שעל קו הזמן של העבר שעשויים להוות טריגר לאלה של העתיד?״

אני כאן כדי לומר לכם דבר מה: קו הזמן כולו, כל הפרקטלים, מתחילים לעבור אתחול מחדש [רענון], וכאשר הם יעלמו, יקרים, הזמן עצמו יתחיל להשתנות. מדוע? כיוון שהתודעה האנושית לוקחת בכך חלק. אם אתם מאתחלים מחדש זמן פרקטלי, משמעות הדבר היא שהדברים שקרו בעבר לא ישפיעו עליכם היום או בעתיד כפי שהם השפיעו עליכם באנרגיה הישנה. באנרגיה הישנה, המשכתם להיתקל בהם והם המשיכו לצוץ. הדבר הוביל למלחמה ולעוד מלחמה. אז האנושות הייתה נחה מעט, ושוב מתחילה. הדבר התרחש כיוון שלכך ציפו כולם. היה זה הטבע האנושי. רבים אמרו: ״כך נוהגים בני האדם״.

עכשיו, אם זה המצב ותזמון הדברים מתחיל להשתנות, משמעות הדבר היא שאתם כותבים קו זמן חדש. אתם בוראים מהמורות חדשות, אבל הן עשויות למעשה להיות חיוביות במקום דרמתיות ושליליות. כאלה הם הפרקטלים. הם יעבדו בדיוק באותו אופן ללא קשר למעשיכם, אלא שהפרקטלים הישנים של האנרגיה הישנה לא יהיו כאן. תוכלו לומר שניקיתם אותם. תפיסה שנויה במחלוקת? כן. היא שנויה במחלוקת גם בפיזיקה.

זמן הוא זמן ולא משנה מה קורה. תהליך הפרקטלים גם הוא זהה, והיה כך במשך עידנים. אני אומר לכם שהדבר משתנה. מדוע? הזרז: התודעה של בן האנוש החדש.

ההשפעה הנפיצה של ״המהמורות שבדרך״ – העבר

אז בואו נתקדם צעד אחד נוסף. אם הפרקטלים משתנים, האם הדבר ישפיע על תגובת בני האדם לעבר? התשובה היא כן! קראו זאת שוב.

לפתע, הדבר עשוי להוות התחלה לתגובה חדשה לגמרי להיסטוריה. זריעת זרעי שלום בין אויבים לשעבר אפשרית, כיוון שהעבר לא ישפיע כפי שנהג להשפיע. אבל האנשים שירגישו בכך במידה הרבה ביותר הם הצעירים, כיוון שהם לא חוו כלל את ההיסטוריה. הם רק מגיבים אליה, ולמה שנאמר להם לגביה.

היכן על הפלנטה אתם עדים להשפעה הגדולה ביותר של ההיסטוריה? התשובה היא במזרח התיכון. אנשי המזרח התיכון והתרבויות הנוכחיות שלהם לא מצפים לאמת המצויה במה שאני מספר לכם. הייתי באולם תיאטרון גדול יחד עם השותף שלי, שישב לבד על הבמה. הזרקור התמקד בו יושב על הכיסא, למול 900 ישראלים שציפו לשמוע מסר מקריון. קיוו שהמסר יעסוק בארצם, אבל הם לא יכלו לדעת מה קריון עומד לומר. אז אמרתי להם.

אמרתי להם שעליהם הוטלה ״המשימה״ או שהם נבחרו להביא שלום לאזורם פעם נוספת, ובכך לברוא את ראשית השלום על כדור הארץ. עליהם הוטלה המשימה לברוא זאת, כיוון שהם היחידים שמסוגלים לעשות זאת. הפתרון ״למצב״ לא יגיע מבחוץ. הוא לא יגיע מן המערב, אלא רק מהם.

התגובה שקיבלתי, התודעה שיכולתי להרגיש, הייתה: ״איך?״ הם רצו בכך במשך עידנים! מאז שנות הארבעים כאשר הותר להם לשוב לארצם ולהקים מדינה, זה מה שכולם רצו. אבל בשל פעולות שני הצדדים, המצב הפך גרוע יותר. איך? ״איך לוחצים על מתג קסום, קריון, כך שלפתע נוכל לברוא שלום באזור זה, עם כל הסובבים אותנו?״

התשובה הייתה שהם כבר התחילו, והם עשו זאת ב-21 בדצמבר, 2012. ״האיפוס״ החל לגבי תפיסת העבר, כיוון שהפרקטלים נעלמו או שהם משוכתבים ויהיו ילדים שישאלו את השאלה: ״ספר לי שוב, אבא, למה אני אמור לשנוא אותם? אני לא באמת מבין. ספר לי שוב מה קרה בעבר שאמור לשלוט בי עכשיו? ספר לי שוב, אבא, למה אנחנו צריכים לחקות את כל מה שהיה בעל תפקוד לקוי בעבר? ספר לי אבא למה לא נוכל למחוק את העבר שלא הועיל לנו? אמור לי למה אנחנו לא יכולים להתחיל להביט אלה בעיניי אלה ולומר: ׳בואו נשכח את העבר ונברא את ההווה׳?״

לדור הבא, אני אומר, חכו וראו! יבוא יום שבו המנהיגים הישנים יעלמו משני הצדדים, ויהיה פחות חשוב מי עשה מה למי ובמקום זאת תהיה תודעה של התחלה חדשה. העבר לא יניע את העתיד. איזו תפיסה! זה הזרז לשלום במזרח התיכון ולא היה לו סיכוי אלמלא עברתם את הסמן.

מדוע מלחמות עולם באו והלכו והאוייבים שחוו אותן התאחדו יחד בשישים השנים האחרונות כשותפים וכשכנים טובים? מה יש במזרח התיכון שממשיך במאבק ישן ועתיק מאוד שדומה שלא מסוגל להפסיק להתעסק ב״מי עשה מה למי במשך אלף שנים״? התשובה עשויה להפתיע אתכם.

היה זה המזרח התיכון שאמור היה להפיל את הציוויליזציה על ברכיה, אילו לא הייתם עוברים את נקיפת ימי השוויון – את הסמן של 2012. היה זה המזרח התיכון שהיה מצית את קרב הארמגדון שניבאו כתבי הקודש שלכם ומלומדים אחרים במשך עידנים, מימי קדם ועד לשנות השמונים. הוא היה דרוש להגשמת הנבואה הזאת והיה ממלא את תפקידו בקץ הזמנים.

אז, הדבר לא אירע. רבים עדיין מרגישים בו, כיוון שהם מושקעים באובדן העתיד, והקדישו זמן רב מדי בחשיבה שהדבר ודאי. לכן יהיו אלה האנשים הצעירים שיצטרכו לחולל זאת, כיוון שהדבר לא טמוע בהם כפי שהדבר טמוע באנשים שציפו לכך כל חייהם. ויש עוד.

איזון אור וחושך

איזון האור והחושך על הפלנטה מתחיל לארגן את עצמו מחדש והוא יברא עוד ״קלפי ג׳וקר״. קלפי ג׳וקר הם ״שינויים בלתי צפויים״, דברים שלעתים קרובות מזעזעים בדרכים שהן לא חיוביות או שליליות, אלא במקום זאת מהווים שינויים בפרדיגמה הישנה. תכופות הם ״דוחפים קדימה״ את העתיד, הן בתודעה והן במדע.

כמה מהם מגיעים בצורת אנשים שיוצרים שינויים בדרכים ובמקומות בלתי צפויים. יש קלף אחד שכזה שצריך כבר היה להגיע מזמן בעיר ניו יורק ובאומות המאוחדות. זהו ארגון ישן עם רעיונות נהדרים שמטרתם לעזור לפלנטה, אבל הוא תקוע בפוליטיקה של אנרגיה ישנה. מה יקרה שם? אם לא תהיו עדים לדבר מה בקרוב, יש סיכוי שהוא יפסיק לתפקד. קלפי ג׳וקר אינם מובטחים. הם מתוזמנים כך שיתאימו לבחירה החופשית של הסובבים אותם. זה הדבר שיוצר את קלף הג׳וקר – אירועים בלתי צפויים לגמרי. חשבו על הדבר הבא: ארגון שהוקם כדי להביא שלום לכדור הארץ, עשוי להפוך אימפוטנט ואף להיכשל, או שקלף ג׳וקר עשוי להגיע ולשנות את המבנה שלו תוך כדי מחלוקות גדולות וכמעט ללא מימון. כך נוהגים לעשות קלפי הג׳וקר.

אתם עשויים למצוא אותם בעסקים, בבנקאות או בפוליטיקה. רעיונות חדשים ורדיקלים שלא נוסו בעבר עשויים להופיע בקרוב. חכו לדברים הללו, אבל הם צריכים להתחבב עליכם. ייתכן ותהיו עדים להתחלות ולהפסקות. אפשר שיהיו זורעי זרעים שלא יצליחו. אז עשויים להגיע אנשים אחרים ולגרום לזרעים להתחיל לצמוח. זאת אומרת שרעיונות שנדחו אתמול עשויים למעשה להתקבל עכשיו או בעתיד. זאת משום שבעוד שאתם מתפתחים, אתם תראו בהם חוכמה חדשה. הכול חלק מתהליך הצמיחה המתרחש עם הזמן.

זה המקום שבו אתם נמצאים עתה בתבנית השינוי. אתם בתחילת תהליך הצמיחה. והכול קורה עם רשת חדשה, עם מעט מאוד פרקטלי זמן שיש לבטל, ועם דף חלק בכל הקשור לאנרגיות היסטוריות. האם אתם מוכנים?

הקשיבו: לא נכתבה שום נבואה לגבי מה שמתרחש על הפלנטה שלכם עכשיו. שום נבואה. אין אנשי קדם במקום כלשהו או מתקשרים כלשהם שיכולים לתת לכם נבואות טובות וברורות לגבי השלב הבא. הסיבה לכך היא שהרגע חלפתם דרך מנהרת האנרגיה הישנה, הנבואות הישנות, וזה עתה השתחררתם מהן. זו אנרגיה חדשה שמעולם לא חוויתם בעבר על הפלנטה. אם אינכם יודעים על מה אני מדבר, לכו וקראו את הנבואות.

על פי הנבואות המקובלות והפופולריות ביותר של זמנכם, היכן הייתם אמורים להיות עכשיו? התשובה היא: ״מתים״.

היכן אמור היה כדור הארץ להיות עכשיו? התשובה היא ״רדיו-אקטיבי״. אף אחד לא יכול להתקיים על פלנטה שהתרחשה עליה אפוקליפסה גרעינית, ולא משנה מה אתם רואים בסרטים. זהו ״ביי ביי״ לבני האנוש על הפלנטה. התפיסה של פלנטה פוסט-אפוקליפטית היא פנטזיה. לא ניתן לחיות במקום שיש בו קרינה רבה כל כך. היא משפיעה על כל הדברים שבאוויר, שבאוקיינוסים, וכל האבק שהיה עולה לאטמוספירה בגלל אלפי פיצוצים גרעיניים היה סובב את הפלנטה וחוסם את השמש במשך עשרות שנים. חושך – אין חיים.

יקרים, זו האפוקליפסה שלא התרחשה מעולם. במקום זאת, אתם עומדים כאן עם ילדיכם, עם פלנטה חדשה ועם תקווה. אתם עשויים לתהות מדוע אני מוקסם מכולכם, אבל אתם לא באמת יודעים, עדיין לא.

בעוד דור או שניים מישהו ירים יד ויאמר: ״אני לא יכול שלא לשים לב שאנחנו שונים מאלה שקדמו לנו״. זה הזמן שיידרש לשם כך, בייחוד כדי לשכתב את התודעה הישנה של האבדון לו ציפו. ייתכן ושני דורות יצטרכו לחלוף לפני שמישהו ירים יד ויאמר: ״ראו, השמש זרחה [מטפורה]. הכול שונה״. בני האדם משתנים לאט, אבל הם עשויים לשים לב לשינוי בגישה ושיש להם נתיב חדש לצעוד בו.

נשמות עתיקות, אתן רוצות לדעת מהי המשימה שלכן כרגע? המשימה שלכן היא לעודד את הסובבים אתכם להשתמש בחמלה ובאיזון שלכן. כאשר אתן שומעות אותם מדברים על העובדה שהם לא יכולים להתקדם, או שפני הדברים נוראיים עכשיו על הפלנטה, או מה נאמר בחדשות אמש, דברו בדרך אוהבת ובתזמון נכון. אתן יכולות לומר: ״אני לא כל כך מסכימה איתך. אני חושבת שצפויים לנו זמנים חיוביים. הדברים השתנו. אתה לא מרגיש בכך, אתה לא רואה את זה? אני חושבת שעתיד בהיר יותר לפנינו. עלינו רק להיות סבלניים ולהפסיק להתפלש בדרמה שאחרים נותנים לנו כדי להשפיע עלינו ולגרום לנו לפחד מהכול״.

הקשיבו: קוראים לכך ״זריעת זרעים״ והם עשויים לצחוק בפרצופכם. אבל, הזרע שאתם זורעים הוא בעל שארית רחומה ומאוזנת והדבר ידבק בתודעה שלהם. הוא בעל משיכה. והם עשויים לחזור אליכם בשלב מאוחר יותר כאשר אתם לבדכם ולומר: ״ספר לי, למה אתה מרגיש כך? אני זוכר מה אמרת, וזה מוצא חן בעיני. אני רק לא יודע למה אתה מרגיש כך״. אז תוכלו לספר להם מעט יותר על נקיפת ימי השוויון, או אולי על מה שאנשי קדם אמרו ושדבריהם תואמים לזמן שלנו.

ספרו להם מעט על ההיסטוריה של הפלנטה שאינה ידועה במערב, שהוצגה על ידי לוחות השנה של אנשי קדם. בקשו מהם לחקור מעט בתור התחלה. אמרו להם שקיימת תקווה אמיתית ושעליהם להביט סביב. בקשו מהם לשים לב לכך שהאנושות חצתה את קו המילניום, ושעכשיו, שבע-עשרה שנים אחר כך, לא התרחשו כלל אפוקליפסות. אמרו להם שאתם מאמינים במה שאמרו אנשי קדם, כיוון שאלה הם למעשה הדברים שאירעו. זרעו את הזרעים שקיים סיכוי לשינוי חיובי בעתיד.

אנשים צעירים יגיעו אליכם לפעמים כשהם מבולבלים לגבי מה שההורים שלהם סיפרו להם על העתיד. יכול להיות שאתם היחידים שיכולים לומר לאדם הצעיר: ״העתיד ורוד הרבה יותר מכפי שהם יודעים, והם מצויים עדיין ב׳צלו׳ של העבר״.

ישבתי על הבמה למול 900 ישראלים ואמרתי להם: ״העולם שלכם היה שחור ולבן. ישראל הייתה שחור ולבן, אבל הצבעים באים״.

רעיון זה כולו היה זר להם, כיוון שהוא לא היה שם מעולם קודם לכן. ישראל תמיד הייתה שחור ולבן. אז אמרתי להם: ״זה תלוי בכם״. עכשיו אני אומר לכם מדוע לדברים הללו יש נטיה להשתנות באנרגיה החדשה. הפוטנציאל בשל לשינוי זה, והתזמון שלו תלוי באנשים שנמצאים כאן. שמעתם? הרוח לא שולטת בבחירה החופשית שלכם או במהירות שבה תאמצו את השינוי הזה.

כמה זמן יידרש לישראלים ולכם? כיצד אתם מקבלים מסר זה לגביהם? רבים ידונו בו, ינתחו אותו ביו-טיוב, יעירו עד כמה הוא מטופש או אבסורדי. זו בחירה חופשית, אבל הרשו לי לומר לכם דבר מה: אם אתם עדים לתגובה שכזו, מדובר בבן אנוש שלא שמט עדיין את רעיון ההשמדה הכוללת. זו התודעה שיש לשכתב תחילה. כמה עשרות שנים צריכות לחלוף לפני שמישהו יבין שהנבואה שהייתה אמורה להתרחש לפני כמעט עשרים שנים לא התרחשה? אז אולי הם אפילו ישאלו למה.

למה אתם מצפים באופן אישי? נשמות עתיקות יקרות, אני רוצה שתעזבו מקום זה עם שאלות אלה בראשכן. למה אתן באמת מצפות? האם אתן מצפות שהשמש תזרח ושהאנרגיה המוארת יותר תנצח כאן על הפלנטה שלכן? האם תצפו לבלתי צפוי במזרח התיכון? האם אתן יכולות לראות מה קלפי הג׳וקר עושים ולא לפחד או לדאוג? אם אתן נמצאות במקום הזה, זה הצעד הראשון.

נסו להבין מה באמת קורה כאן. יש פלנטה חדשה עם תודעה חדשה ודרכים חדשות שמתחילות לצמוח ולהתפתח. בסופו של דבר יהיה זה קץ המלחמה. תהיה זו התחלה של משהו שאינכם מצפים לו כלל. הצבעים באים. זה המסר.

משהו אישי לפרט

זה מסר נפלא. אתם מאמינים לו? אל תתבלבלו אם חייכם לא משתפים פעולה בהכרח עם כל מה שאמרתי. התזמון של ההתעוררות והכיול מחדש שלכם הוא ייחודי לכם. שמעתם? אין לנו קבוצת נשמות עתיקות שנוטלות כולן גלולה אחת. כל אחד מכם הוא ייחודי ושונה כל כך, ויתעורר ויתפתח בזמנים שונים ומסיבות שונות. לפעמים הסינכרון של מה שעומד להתרחש לא מאפשר זאת עדיין, ואתם קופצים ואומרים: ״מתי? למה לא עכשיו? אני לא מבין״.

יקרים, כפי שאמרתי קודם לכן, אתם תגלו מתי הרכבת מגיעה. אז תעלו עליה. אבל אם אתם מתעוררים מוקדם מדי והולכים לתחנה ברגע שאתם יכולים, אתם תהיו מתוסכלים שהרכבת עדיין לא שם. הניחו לסינכרוניות לעבוד עבורכם, לא נגדכם. היו סבלניים כלפי כל הדברים.

מה אתם עושים בזמן שאתם ממתינים? מדוע שלא תשבו ותגידו: ״תודה לך אלוהים על אהבתך אליי״. חשבו על סוגים של שינוי חיובי שאתם יכולים לחולל בעודכם ממתינים. כך תתחילו לפוגג את הפחדים והחרדה ואת כל הדברים שאינם רחומים ויפים. אולי זו הסיבה מדוע חל עיכוב מלכתחילה! האם אתם מרגישים ראויים?

האשימו אותי שאני מתקשר אופטימי יתר על המידה. אני מודה, זה נכון. הסיבה היא שאני יודע מה עומד לבוא וראיתי זאת בעבר. בחירה חופשית היא המפתח, ואתם יכולים לעשות עמה כרצונכם. אולם, ראיתי זאת בעבר. אני יודע לאן אתם אמורים ללכת וכבר יצאתם לדרככם. יקרים, זה עתה התחלתם וזו רק ההתחלה. מה תעשו עם כל זה? יש בכם שלא מסוגלים לעכל את כל מה שאמרתי, אבל מאוחר יותר אתם תבינו. אתם תהיו עדים לכך ואתם תבינו זאת. יש בכם אנשים שמבינים זאת מיד. שוב, כולכם מהלכים בנתיבים שונים.

הרוח יודעת מי אתם. הרוח יודעת את שמכם, ואתם לא בחשכה. אתם לא נטולי תמיכה כלל. מה אתם מרגישים בקשר לכך? מתחילת התקשורים, לפני 28 שנים, נתתי לכם את אותה מטפורה: אני מאתגר אתכם להיכנס לארון, לסגור את הדלת, לכבות את האור – ולנסות להיות לבד! אינכם יכולים! המלאכים הנדיבים שהגיעו לפלנטה הזאת איתכם, עדיין נמצאים איתכם. אינכם יכולים להיפטר מאיתנו! אלה הם האלוהים-שבכם שמקיף אתכם בנפלאות הצד האחר של הצעיף והעצמי הגבוה שאתם נושאים איתכם, מעמידים פנים שהוא אינו קיים, וחושבים כל העת שאתם לבד.

אני הוא קריון, מאוהב באנושות.

וכך הוא.

קריון