שינוי הקוד בכדור הארץ

 תקשור לימים אלה ~ 11.7.2007

 מאת  א ה ו ה

 על-ידי אוריאלה פז-מורין

עריכה: סמדר ברגמן

 

מסר זה הינו מסר המשכי לתקשורים שהתקבלו  ב- 24.6.07 ובכנס 07.07.07. המסר התקבל במסגרת קבוצת לימוד של הקורס ‘שיטת אומגה ~ רמת בכיר, והשאלות נשאלו על-ידי התלמידים המשתתפים.

א ה ו ה מבקשים שוב לעשות עבודה יומיומית אנרגטית ברמה ציבורית. הם מראים לי שני כדורים, שכל אחד מהם נראה כמו שמש, אבל הם לא כדוריים, הם שטוחים. האחד יוצא מתוך השני. אלה עיגולים עצומים, ענקיים. הם מדברים על שתי שמשות.

הם רוצים להעביר שני מסרים באמצעות שתי השמשות, הצהובות, העצומות האנרגטיות הללו:

1.      יש שמש פיזית ויש שמש רוחנית אנרגטית, הדבר מתייחס ליקום מקביל, למציאות מקבילה. הם מדברים על ההשתקפות של העולם התחתון לעולמות העליונים.

2.      שמש חדשה. הם מראים שמש אחת יורדת, מתקלפת, ושמש אחרת נוכחת, זו שמאחוריה. הם מדברים על שמש חדשה. (מעניין שגם התקשור הקודם דיבר על משהו שדומה לליקוי חמה). שמש חדשה, כמו לומר עידן חדש. הם מדברים ברמה הסמלית.אני מרגישה מאוד חזק את מקלעת השמש שלי עכשיו.

שאלה: האם הכוונה שבעוד 40 יום (בהמשך למדיטציה שחווינו בקבוצה ולמסרים הקודמים) יהיו לנו יכולות יותר מאלה שיש לנו היום. נוכל לראות שמש חדשה, כדור ארץ חדש? אור חדש?

תשובה: עדיין מדובר בשני יקומים. קיימת איזו שהיא מציאות מקבילה שיש בה שמש נוספת. השמש גם מביאה את המתנות שלה, היא מזינה, מחממת, מאירה ומאפשרת חיים. בדימוי שאני רואה, זו שמש עומדת ומקלפים ממנה שמש נוספת. הם מדברים על מצב שבו השמש מאירה וחושפת את הצללים. תהליך של הסרת העורלה מתרחש כעת. מצב שבו מיסוך מתקלף ומוסר, האמת יוצאת לאור כביכול, ועמה גם היופי. יש משהו מאוד יפה בשמש הזו. (אותי באופן אישי הדבר מרגש מאוד, כיוון שהחיזיון הראשון שאני זוכרת במודעות הערה שלי הוא מגיל שבע, וגם בו היו שתי שמשות.)

הם ממשיכים להתייחס לעידן חדש כמו לשמש חדשה,  להרמת מסכים וכששאלתי עכשיו: אוקיי אז מה חדש? למה חשוב כל-כך להעביר לי את המסר באופן הזה? הם התחילו להתייחס לשמש כאל תחנת ממסר אנרגטית של אנרגיה וידע בפני עצמה, באופן שונה ממה שהיה עד עכשיו.

האנרגיה שהם דיברו עליה בפעם הקודמת כליקוי חמה, אפשר לדבר עליה כעל שילוב של שתי אנרגיות יחדיו, האחת צהובה והשנייה אפרורית, עכורה. כאשר מאחדים אותן, הדבר יוצר את התדר, שהוא גם צבע, שאנו חווים כמצב של ליקוי חמה. בתהליך שכדור הארץ עובר כעת, השכבה האפורה מוסרת באופן יותר דרמטי, חד משמעי, האמת יוצאת לאור, הכוחות של האור של השמש הזורחת, רוצים להתגלות במלואם.

הם מזכירים לי עכשיו את סיביר, את התהליך שעברה ברית המועצות, ממצב של חשכה, למצב של הרמת מסכים, תרתי משמע, מסך הברזל, והם אומרים שהתהליך שהתרחש שם הוא כמו שמש חדשה בשמי סיביר, וזה מה שעומד להתרחש כעת.

עולה לי איראן לתודעה ואני חווה שוב את מה שאני מתחילה לחוות בזמן האחרון, וזה סוג של מודעות למצב של קיום בצורה שונה. מצב בו האנושות כולה… מתגלה בפניה משהו והיא מתעוררת, אלו חיים במצב תודעה אחר, תודעה בה יש התפקחות. לפתע מבינים את האחדות, לפתע יש אהבה, נתינה וקבלה, שיתוף פעולה, גן עדן עלי אדמות.

שאלה: מה הקשר לאיראן?

תשובה: ישנה התרחשות כלל עולמית כשתשומת הלב מופנית בתהליך הזה, גם לאיראן וגם לאזור המזה”ת והר הבית. האיראנים מייצגים כוח שנראה שהוא מתנגד לכוחות אחרים שמדברים בשפת השלום, אך בעצם הוא כוח שהוא חלק מהתוכנית הקוסמית, זהו כוח שחייב להשמיע את קולו כחלק מהתעוררות זו, מ’מעבר פאזה’ זה.

תהיה חשיבות רבה מאוד לפעולות שיעשו מדריכי אור, אנשים מודעים, הילרים, מאסטרים ומנחים רבים. פעולות של הסברה, ריפוי, מנהיגות. אני רואה שוב חיבור לשמש החדשה הזו, על פני כדור הארץ. מצב של תודעה אחרת לגמרי שנובע מתוך מצב של הרמת מסכים, איזו שהיא התפקחות.

התהליכים האלו כבר מתקיימים כרגע בממדים הנסתרים מאיתנו. בני האדם שנחשפו למסרים שונים של שינוי ומעבר פאזה של כדור הארץ, חלקם יושבים בתסכול משהו: “הבטיחו לנו שינוי ושום דבר לא קורה”. זה לא מדויק. המהלך הזה נמצא ממש בעיצומו ויבוא לידי ביטוי באופנים שיכולים להפתיע אותנו.

שוב הם ממקדים את תשומת הלב בהר הבית, בכל אזור ירושלים. אני רואה את אזור ירושלים כבחזון אחרית הימים, כפי שהיה בימי קדם, האזור אינו מיושב, בית המקדש עומד על תילו, והם מראים לי נהירה של המוני אנשים מכל הדתות שפשוט עושים עליה לרגל לשם.

א ה ו ה אומרים שחשוב מאוד שנחזיק את החזון של “וגר זאב עם כבש, ולא ידעו עוד מלחמה”, שנמשיך לראות את החזון הזה בעיני רוחנו, של מרכז כלל עולמי שמגיעים אליו אנשים מכל הסוגים מתוך מודעות לקודש, לקדושה. יש מצב של ירידת שכינה והכרה בקודש, שאינו מכוון לדת מסוימת, או לצורה מסוימת, אלא חיבור לקדושה, לאלוהות הכללית.

 

הם אומרים שישוע היה השליח המוכר הידוע האחרון שירד לכדור הארץ, שהביא איתו מסרים ישירים ושהציבור הכיר בשליחותו, וכי התודעה הזו, האמונה, הידיעה, עומדת לחזור אבל בצורה קצת שונה.

שאלה: באמצעות שליח?

תשובה: לא שליח מהאדמה (בן אנוש), אלא משהו שיורד מלמעלה, אני לא יודעת, אולי איזו שהיא התגלות, השמש הזו, שוב, אור אחר יורד על כדור הארץ. שינוי כלל עולמי. אני רואה נשמות שעולות, ואנשים פה על פני האדמה שפשוט נושאים עיניהם אל השמים ונפעמים מההתגלות הזו, מהתופעה שמתרחשת. אזור עין כרם בירושלים: הם מזמינים אותנו לשלוח לשם אנרגיה, לנסוע לשם, לעשות שם איזה שהוא תהליך.

שאלה: במעין?

תשובה: גם במעין. זהו מקום שהוא מרכז אנרגטי שבו יש התרחשויות. יש שם חיבור לאנרגיה שישוע הביא איתו, מריה. פה נעשית עבודת הכנה לקראת תהליך שעומד לקרות בהר הבית, הם מזמינים אותנו לעשות שם מדיטציה ותהליכים אנרגטיים וחיבורים.אנשים שיש להם מיומנויות בתהליכים של מדיטציה וקבלת מסרים, יכולים לקבל שם מתנות רבות בתקופה זו, גם של ריפוי וגם של תובנות, או מסרים משמעותיים.

שאלה: יש את המבנה האנרגטי של ריפוי לכדור הארץ (במסגרת שיטת אומגה נעשית עבודה על כדור הארץ דרך מבנה מסוים). האם להפעיל על כדור הארץ שתי ספירלות שנכנסות מבין שני הקטבים שלו, כשהוא באמצע?

תשובה: זו עבודה שאנו מבקשים מכם לעשות משום שהיא מסייעת בהתאמות האנרגטיות של כדור הארץ ושל הצירים האנרגטיים.

“עלה לי” גם משה עכשיו (משה רבנו), והם אומרים שמשה גילם מנהיגות וענווה בו-זמנית. הם מזמינים כל אחד מאיתנו, במיוחד את מי שנמצאים כאן כבני משה, להתחבר למנהיגות שיש בה ענווה. יש פה מסר לכלל עם ישראל, ללכת בדרכו של משה במובן זה.

שאלה: האם יגיע מצב שכל הפנאטיות הדתית תתפוגג. כולם יקבלו את אלוהים באותה מידה בלי המתחים שבין הדתות?

תשובה: לצורך יצירת החזון הזה, הם מבקשים להחזיק את חזון האחדות שהם דיברו עליו, של “וגר זאב עם כבש”, של עליה לרגל לירושלים שהיא מקודשת לכל הדתות ביחד, וגם לעבוד עם הכלים שיש לנו על הגרעין הקשה שקיים, לא רק אצל האיראנים.הקושי הוא אך ורק שיקוף לגרעין הקשה שבתוכנו כעם כרגע, ולגרעין הקשה שבתוך כל השיטות והמתודות שמייחסות לעצמן אמת אחת. לכן הם מזמינים אותנו לעשות עבודת אור. מי שמחובר ל”אומגה” מתבקש לעבוד עם כלים שמאפשרים למוסס מרכזי אנרגיה דחוסה וקשה, על מנת לאפשר ריכוך וזרימה.

שאלה: בחודש האחרון אני מרגישה הרבה יותר נשמות מגיעות, מסתובבות, פשוט מגיעות להיות.

תשובה: ישנה תכונה רבה, התרחשות רבה מקצה היקום ועד קצהו, ישנה התכוונות בממדים שמעבר, שרבים רבים נקראים במסות ובתצורה שכבר מזמן לא הייתה כמותה. הם אומרים שמסה כזו הייתה למשל בעת חציית ים סוף. זו מין היערכות גדולה מאוד של המוני עובדי אור שמסייעים, שנערכים ושפועלים בתוך התהליך הזה. הרבה מהמתרחש יעורר אצל רבים קודים וזיכרונות מקדמת דנן, מתקופת התנ”ך, מתקופות חיים עתיקות קדומות וזה חלק מתהליך ההתעוררות. כי שם היו קודים שחלקם נשכחו היום: של אמונה, של יצירת נסים, או צפייה בנסים, של חווית נסים, של התגלות.

שאלה: האנרגיה שזמינה עכשיו, “כיס האוויר” הזה, איזו סוג אנרגיה זו ביחס לאומגה?

תשובה: זהו סוג אחר של אנרגיה מגנטית קריסטלית. זו אותה זרימה, היא תיראה לנו דומה מאוד, אך התדר שלה קצת אחר, והוא מכיל בתוכו קודים נוספים של הארה, של הרמת מסכים. זהו השלב הבא של האנרגיה הזו, כאילו שעד עכשיו היה אפשר להזרים אלינו את האנרגיה המגנטית ברמת תדר מסוים, בווליום מסוים, ועכשיו כל טיפה כזו של אנרגיה מכילה בתוכה זרז של פתיחה, זרז שמאפשר לפתוח עוד צפנים בתודעה ובדנ”א.

הם מזכירים לנו שבתקשור האחרון (נדמה לי שזה היה תקשור שהתקבל ב- 07/07/2007), הם הזכירו את השינוי בדנ”א בשתי רמות: אחת בדנ”א ברמה הפיזית, והשנייה  בדנ”א של התודעה שלנו.

 

האנרגיה שיורדת עכשיו מאפשרת שינוי של קודים, שתלים וצפנים בתודעה שלנו. כך שהתודעה שלנו מתעוררת יותר ויותר לאמת, אל מי שאנחנו באמת ואל המציאות שאיננה אשלייתית, וכל זה תוך כדי שאנו בתוך עולם האשליה.

הדבר מלווה בחגיגה עצומה, כיוון שזהו מיזוג של שמים וארץ, כמעט הזרעה, חיבור מלא בין האלוהות השכינה, לבין היצירה האלוהית, שזה המישור שבו אנו חיים. מדובר באיחוד הספירות, מצב שבו הספירה הגבוהה ביותר מתאחדת עם הספירה הנמוכה ביותר, דרך שילוב ההיכלות והספירות, מה שיכול רק להוליד דבר חדש. כמו זרע וביצית שמתאחדים ויוצרים מציאות חדשה.

שאלה: האם בתקופה הקרובה תעזובנה הרבה נשמות, מתוך מטרה לאפשר לאלו שיישארו להתעצם יותר אולי כי כמות האנרגיה היא קבועה?

תשובה: הם אומרים שכן, לא רק שהרבה נשמות עוזבות, אלא מדובר בתהליך שמאפשר גם לנשמות כלואות להשתחרר, ועכשיו אני מבינה מה ראיתי לפני יומיים. ראיתי מבנה מסוים שהוא לא בן תקופתנו, יש בו גרם מדרגות ענקיות והוא הולך ונעשה צר כלפי מעלה. למעלה יש פתח שחור, כמו פירמידה שבנויה ממדרגות, אך בקצה שלה זה לא קודקוד, אלא מערה כלשהי, פתח. בין המדרגה האחרונה לבין קצהו של המבנה, יש חלל שחור. פתאום ראיתי שלדים עולים ומשתחררים, מוארים כאלה… ועכשיו אני מבינה יותר למה הכוונה. משתחררות נשמות שטעו בדרכן. הדבר מהווה חלק ממה שקורה עכשיו.

הם ממש מבקשים את שיתוף הפעולה שלנו, במיוחד אלו שמחוברים לנתיב האומגה או בכל כלי אחר. הם אומרים שמסר זה צריך להגיע להרבה אנשים (לא רק לקבוצה שלנו: התלמידים הנוכחים בתקשור או אלה שלמדו אומגה). הם פונים לכל אנשי האור, לכל מי שעובד עם תדרים אנרגטיים, עם יצירה של חזון גבוה, להתכוונן ולעבוד באופן יומיומי על כדור הארץ ובמקומות שונים בכדור הארץ שיעלו פתאום בתודעה.

 

עזיבת נשמות מסוימות היא חלק מההתגייסות, הם ממשיכים כתשובה לשאלה, משום שנדרש כוח רב מן הממדים שמעבר על מנת לעגן את האנרגיה החדשה על פני כדור הארץ. אמנם קשה לנו להתייחס לדבר בשוויון נפש, אולם עד כמה שניתן להבין, מדובר בחלק מהתוכנית, כך בדיוק צריך להתרחש, והדבר לא יבוא בהכרח לידי ביטוי בצורות מפחידות או מעוררות אימה, זה תהליך של התכווננות על פני כדור הארץ.

שאלה: החלטנו שאנו נוסעים לכל מיני מקומות בארץ לעשות מדיטציות, המקום הראשון הוא מערת הנטיפים, ניסע גם למעין בעין כרם, וגם רמת הגולן.

תשובה: מצוין. הם שולחים כל פעם קבוצות של אנשים ויחידים לעשות עבודה אנרגטית.

שאלה: הנסיגה של מרקורי שמסתיימת הייתה עוצמתית יותר, היו הרבה קצרים בתקשורת, והיא דחפה אנשים לגעת באמת, האם זה קשור?

תשובה: המהלך האנרגטי שאנו מצויים בתוכו ושחווינו אותו לאחרונה כשמרקורי היה בנסיגה, נגע בבטן הרכה. עכשיו הם מסבירים לי מדוע אנשים רבים מרגישים דברים בבטן (מיחושים, תחושות של הריון מדומה וכד’). הנסיגה נגעה בבטן הרכה, במקומות שקשורים למקלעת השמש, לפחדים, לכעסים, למערכות יחסים, לבדיקה של האדם איפה הוא נמצא בתוך חייו, או בתוך מערכות היחסים בהם הוא נמצא.

אמנם מרקורי סיים את נסיגתו, אך זהו מהלך שיגבר ויתעצם, ושוב מפנים אותי לשער אנרגטי נוסף לקראת ראש השנה, וכן עשרת הימים שבין כסה לעשור, מראש השנה ליום כיפור, זמן זה עוד יותר יעלה את הצורך, כמעט בלי אפשרות לחמוק, להתייצב מול אמיתות פנימיות, לעשות סדר פנימי, לעבוד על רגשות ועל עניינים לא פתורים. נראה שיש אנרגיה שגועשת ושמאלצת את מי שלא עושה זאת פשוט להתייחס לדבר.

יש פה פנייה כלל עולמית לכל מי שיש לו אפשרות, ידע וכלים: לעסוק בריפוי, בהדרכה, בהעברה של חוקי הרוח, שהכלים שהעידן החדש נותן לנו. הם מבקשים מכל האנשים האלה לשלוח אהבה רבה לפחדים, לספקות ולצורך להמתין. הם אומרים: “אל תמתינו יותר, צאו לדרך, התחילו לממש זאת, כיוון שהצורך בכך רק ילך ויגבר”. זו קריאה לא להתמהמה, לקום ולעשות זאת.

תורכיה עולה לי עם השבר הסורי אפריקאי. יש לשלוח אנרגיה לכל המקומות שיש בהם שבר, השבר הסורי אפריקאי, כולל באזור תורכיה.

שאלה: תהיה רעידת אדמה בגלל שהשבר זז?

תשובה: אני לא יודעת. בדרך כלל ההדרכה שלי נמנעת מלתת נבואות מסוג זה, כיוון שהדבר סתם מעורר פחד אצל אנשים. אבל הם אומרים שזה חלק מהעבודה על המרקם של כדור הארץ. הדבר דומה לסגירת פתחים אנרגטיים על-ידי אנרגיה, סגירת חריצים על-ידי הזרמת אור. תוך כדי שאני מדברת אתכם אני עושה זאת, זה ממש קורה.

חישבו, הם אומרים, מה היה קורה אילו בגופכם הייתה שריטה כלשהי, חריץ? לא הייתם מניחים לה להישאר, וגם הגוף היה מרפא את עצמו. כך יש לעזור לכדור הארץ להזרים אנרגיה לפתחים האנרגטיים האלו. אם כי הם אומרים שאין זה מקרה שיש שברים כאלה, יש להם משמעות. הדבר קצת מסביר את המירפסים בראשם של התינוקות שנולדים (מרווחים בין עצמות הראש שנסגרים עם גדילתם) בדומה לפתח שמאפשר הזרמת ידע, אנרגיה.

“עולה לי” האזור של סקנדינביה, האזור הצפוני, דנמרק, שבדיה. נראה שיש שם מרכז אנרגטי שגם לשם כדאי להזרים אנרגיה. גם להודו. מי שהיה בכנס של ה- 07/07: יש לכם עוד כלים שלמדנו שם לעבוד איתם ברמה כלל עולמית.

שאלה: מה קשורה ישראל לכל זה?

תשובה: ההדהוד של האנרגיה מתחיל לאו דווקא מכאן. יכולה להיות תנודה של גל אנרגיה שמגיעה מאזור אחר, כמו האזור הצפוני שהזכרתי עכשיו למשל, והגל מהדהד ומשפיע על יתר כדור הארץ. ועדיין העיניים נשואות אל המקום הזה (ישראל-ירושלים) משום שהוא טבורו של עולם. ומהסיבה הזו הוא גם אבן המחלוקת והמריבה.

הם מזכירים לי תקשור שתקשרתי לא מזמן על אנרגיית הטבור ומה קורה עם חיתוך חבל הטבור, כשרסיסים של אנרגיה מתפזרים לכל עבר, הם אומרים ש”ירושָלֶם” היא טבורו של עולם ולכן היא מרכז שמושך אליו תשומת לב כה רבה. יש משמעות לבחירת הנשמות, להיות שייכות לשושלת העם היהודי, אך לכך הם לא ייכנסו עכשיו.

בכל אופן, הם רוצים להחזיר אותנו לעבודה הפנימית, הם אומרים שישראל, העם, המדינה, הם מיקרוקוסמוס של היקום כולו ושזה לא מקרי שיש כאן איסוף של ארצות מוצא ותרבויות כה רבות במדינה כה קטנה, וזאת משום שבני האדם פה הם נַשַאים של אנרגיות מסוגים שונים מכל העולם, שבעצם נמצאות כאן.

לכן יש חשיבות גדולה למהפך התודעתי שאנחנו יכולים לחולל כאן, שיש לו השפעה על העולם כולו. הם אומרים שכך זה היה מעולם, וכך זה יהיה תמיד.

לסיום הם מראים לי מגן דוד גדול בתוכו האותיות א.ה.ו.ה ואת המילה “שָלֶם“, ומסיימים בצמד המילים “חתום בנשיקה”.

מודים מראש על תרגום המסר לשפות אחרות והפצתו בארץ ובעולם.

לתקשורים נוספים של אוריאלה או שאלות:

אתר הבית:  www.oriella.co.il

דוא”ל: oriellaz@zahav.net.il

טל’: 03-6359699